Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Multiwitaminowa odżywka z wapniem i kolagenem SOS dla kruchych i łamliwych paznokci

Zgłoszony przez kasia19921111

Wielozadaniowa ekstremalnie wzmacniająca odżywka to szybka pomoc dla kruchych i łamliwych paznokci. Kompleksowa, silnie działająca kuracja jest idealnym rozwiązaniem dla słabych, zniszczonych i rozdwajających się paznokci. Odbudowująca formuła z witaminami wapniem i kolagenem precyzyjnie łączy z płytką paznokciową, odbudowuje regeneruje i maksymalnie ją utwardza. W ciągu 10 dni kuracji SOS paznokci z dnia na dzień stają się nieprawdopodobnie mocne, elastyczne i piękne.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać 2-3 dniową próbę uczuleniową.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Phthalic Anhydride/ Timellitic, Anhydride/ Glycols Copolymer, Cellulose Acetate Butyrate, Surose Acetate Isobutyrate, Nirtocellulose, Aqua, Formaldehyde (2%), Acetyl Tributyl Citrate, Surose Benzoate, Acrylates Copolymer, Camphor, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Alcohol Denat, N-Butyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Hydrolized Collage, Citric Acid, Calcium Pantothenate, Phosphoric Acid, CI 17200 (29.01.2014.)

Cena: 9,30zł / 12ml

• Bardzo dobrze działą na moje paznokcie które sa teraz piękne i zdrowe.
  • Moje paznokcie potrzebowały odżywienia i wzmocnienia. poprzez częste malowanie lakierami stały się kruche i pekały. Dzięki tej odżywce stały się mocne, długie i twarde.

Plusy:
    -odżywka starcza na długo
    -przystępna cena
    -paznokcie są długie, mocne
    -nie ma drażniącego zapachu

Minusy:brak

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić Tanitka101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratowała moje genetycznie- krótkie paznokcie
  • Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii.. wiem, że te odżywki niszczą paznokcie kiedy się przestanie jej używać, więc moja rada nie przestawajcie. Są takie tanie, że można używać.. jedna starcza na kilka dobrych miesięcy, nie używam ich systematycznie tylko czasem a paznokcie są długie i twarde. Jak dla mnie ta odżywka uratowała moje krótkie brzydkie paznokcie.. i wolę używać jej do końca życia niż mieć brzydkie paznokcie.

Ilość zużytych opakowań: 2 jedna sos druga 8in1

Chcesz pochwalić xroses92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Paznokcie wróciły do żywych
  • Często używałam różnych lakierów, często używałam też zmywacza.... Moje paznokcie okrutnie się łamały i rozdwajały, doszło do tego, że malowałam je aby to ukryć...
    Ta odżywka wszystko zmieniła! Tak wspaniale wyprowadziła mi paznokcie, że znajome aż pytają, czy to moje naturalne pazurki!

Chcesz pochwalić namas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Na miesiąc przed ślubem moje i tak słabe paznokcie oszalały. Kupiłam SOS i pierwsze efekty zauważyłam już po 2 tyg (co uchroniło mnie przed tipsami, których nie znoszę).
    Paznokcie bardzo się wzmocniły i dużo mniej rozdwajały. Nawet kosmetyczka zauważyła różnicę.
    Dodam, że stosowałam kurację zalecaną na opakowaniu.

Daję 4,5 na 5 tylko dlatego, ze poznałam eveline 8w1 i to dopiero jest mój nr1

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić xxemixx za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK, ale są lepsze z Eveline
  • PIERWSZE WRAŻENIE

Kosmetyki Eveline zawsze miły u mnie wysokie notowanie, dlatego gdy zauważyłam w sklepach serię odżywek postanowiłam wypróbować. Kusząca była też dość niska cena (ok. 10 zł). Stosuję na zmianę z innymi odżywkami z tej serii.

UŻYTKOWANIE

Klasyczne, ładne opakowanie kryje lakier o uzależniającym zapachu. Bardzo wygodny pędzelek. Niesamowicie utwardza paznokcie, którym niestraszne już dłużej żadne otwieranie problematycznych opakowań. Paznokcie błyszczą się niesamowicie, są wygładzone, twarde, nie wyginają się, nie rozdwajają, nie kruszą i nie łamią. Lakier szybko schnie, dobrze się rozprowadza, konsystencja jest nienaganna. Po prostu zadbane paznokcie. Bardzo trwały lakier, nie odpryskuje, nie ma z nim żadnych problemów.
    Co bardzo ważne, ma na moje paznokcie bardzo dobre, pielęgnujące i odbudowujące działanie. Kiedyś borykałam się z łamaniem i rozdwajaniem, problem ustał po regularnym stosowaniu odżywek Eveline. Zauważyłam także, że przedłuża trwałość innych lakierów, które nie strzępią się, a ścierają równomiernie.
    W porównaniu do innych odżywek z Eveline ta wypada najsłabiej. Nie nadaje żadnego odcienia płytce, nie nabłyszcza. Panzokcie wygląją jak niepomalowane, co też ma pewnie swoje plusy, ale ja wolę inne

OPINIA KOŃCOWA

Na pewno godna polecenia odżywka.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie pomaga
  • Moje paznokcie zawsze były bardzo kruche. Nie mogłam ich choćby minimalnie zapuścić, ponieważ szybko się łamały. Ta odżywka bardzo wzmocniła moje paznokcie. Rosną ładne, nie są już takie kruche i delikatne, wrażliwe na każde dotknięcie. W końcu nie muszę wstydzić się swoich dłoni.
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić mshudson za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra odżywka
  • Używam tej odżywki jako odpoczynek od Eveline 8w1. Jestem z niej na prawdę zadowolona, bo rzeczywiście utwardza paznokcie.

Zalety:
    + łatwa aplikacja, wygodny pędzelek
    + szybko schnie
    + rzeczywiście utwardza paznokcie

Wady:
    Póki co brak wad, na przykładzie 8w1 wiem, że odżywek z formaldehyd nie należy stosować zbyt często aby uniknąć plamek na paznokciach

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Mabusama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Kupiłam ten produkt nie dawno, bo miałam strasznie słabe paznokcie, zniszczone przez tipsy i przez obgryzanie. Nie sądziłam że pomoże tak szybko. Teraz moje paznokcie są o wiele twardsze, szybciej rosną i nie rozdwajają się a po nałożeniu odżywki ładnie się lśnią.
    Kupiłam go na promocji za 6 zł, jednak za normalną cene (12zł) też się opłaca.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić lubiemaslo96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój typ
  • Odżywki tej zaczęłam używać po ponad rocznym noszeniu paznokci żelowych. Plytka paznokci była piłowana co miesiąc, przez co naprawdę moje paznokcie po tym czasie były bardzo łamliwe i cieniutkie.
    Używam jej tak jak zalecają na opakowaniu czyli kazdego dnia nakładam jedną warstwę, a po 3 dniach zmywam ją zmywaczem i tak w kółko.

Plusy:
    +od razu po nałożeniu odżywki paznokcie stają się twardsze i lśniące
    +po kilkutygodniowej kuracji zauważam że paznokcie są mocniejsze i mniej łamliwe

Minusem jest to że po nałożeniu więcej niż 3 warstw odżywka bardzo szybko schodzi, można ją ściągnąć za jednym pociągnięciem bo odrywa się od paznokci jak naklejka. Ale gdy stosuje się ją według zaleceń wszystko jest ok.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Justyska1001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Uwielbiam tę odżywkę, jest świetna - nawet jeśli nie stosuję jej regularnie! Odżywia płytkę paznokcia, szybciej rosną i wyglądają nawet dużo lepiej. Polecam kurację tą odżywką, bardzo wydajna i skuteczna!

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić Trogir za czytelną i pomocną recenzję?
  • ratunek dla paznokci
  • Po pierwsze przed użyciem należy przeczytać co jest napisane na opakowaniu wtedy dziewczyny pozbędziecie się niespodzianek na paznokciach.

Odżywkę używa się przez 4 do 6 tygodni!!!
    Nigdzie nie pisze że kuracja ma trwać 10 dni czy kilka tygodni!

Po drugie to odzywka nie baza pod lakier! Nie nadaje się jako baza pod lakier bo trzeba nią malować paznokcie codziennie przez 3 dni a potem zmyć wszystkie warstwy i zacząć od początku.

Po prawidłowym zastosowaniu odżywki działa na moje paznokcie świetnie, już po kilku dniach moje paznokcie stały się mocne, płytka pięknie lśni.

Pół gwiazdki odejmuję za to że zauważyłam że moje paznokcie wolniej rosną.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Agnes 55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia, nie polecam
  • Mnie niestety też dopadły odwrotne skutki tej odżywki.

Dziewczyny, jeżeli chociaż trochę zapieką Was paznokcie odstawcie ją!!!! Skutki mogą być na prawdę straszne.

Ja przez nią nie mogłam spać całą noc, tak piekły mnie paznokcie, a rano pojawiły się jakieś fioletowe plamy pod blaszką paznokcia!!

,, Odżywka zawiera formaldehyd, który utwardza płytkę paznokcia. Formaldehyd, to substancja silnie alergenna, powodująca uczulenia, rumienia, podrażniająca drogi oddechowe i oczy, w wysokim stężeniu jest także mutogenna, szkodliwa. Została sklasyfikowana jako substancja o działaniu rakotwórczym trzeciej kategorii.

prawie połowa z badanych wykazało objawy alergii!! "

Chcesz pochwalić Dagmara2442 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Stosuję go zamiennie z odżywką 8w1 (Eveline).
    Ładnie odbudowuje paznokcie, praktycznie bezbarwna. Na początku stosowania może troszkę szczypać.
    Za 12 zł można odbudować zniszczone pazurki. Na prawdę warto.

PS. W momencie, gdy zaczyna szczypać polecam pierw nałożyć inną odżywkę na paznokcie i dopiero później druga warstwa eveline.

Chcesz pochwalić Trida za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Po przetestowaniu wielu odżywek koleżanka poleciła mi Eveline SOS. Już po tygodniu paznokcie z łamliwych i rozdwojonych zaczęły się regenerować. Po miesiącu stosowania mam piękne, mocne i długie paznokcie. Należy jednak pamiętać o regularnym stosowaniu zgodnie z zaleceniami producenta.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić szpasfogel za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo lubię
  • Bardzo lubię.
    Wzmacnia paznokcie - przestały mi się rozdwajać i łamać już po kilku użyciach!
    Fajna, lejąca konsystencja, na minus to że długo otwarta gęstnieje...
    Bardzo wydajna odżywka, cena okej w stosunku do wydajności.

Nie wiem czy kupię ponownie tylko ze względu na to że teraz mam cały czas hybrydki na paznokciach. Jak je ściągnę to pewnie wrócę do odżywki

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić funk7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie super.
  • Używałam tej odżywki w tamtym roku i niedługo planuję kupić ją ponownie. Widocznie poprawia stan płytki paznokcia, utwardza je i regeneruje.

Ja jestem zachwycona ale odejmuję jedną gwiazdkę przez to co ta odżywka zrobiła z paznokciami mojej kuzynki, miała zawsze ładne długie paznokcie a po tej odżywce nabawiła się jakiejś choroby, leczyła ją później u dermatologa, w końcu się udało ale tyle pieniędzy wydała na te wszystkie leki że nie da się tego zignorować.
    Poprostu Odżywka super ale nie dla wszystkich

Używam tego produktu od: rok temu przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić ANETA9113 za czytelną i pomocną recenzję?
  • RZĄDZI I WYMIATA!
  • Nigdy nie miałam łamliwych paznokci, ale awsze jeden paznokieć w prawej dłoni mi się rozdwajał, już po kilku użyciach przestał. Nie próbowałam innych odżywek z serii, bo szczerzę trochę się boję tego co można przeczytać w wielu komentarzach - o kompletej ruinie paznokci...
    Przeszłam już przez wiele odżywek i tą również kupiłam na zasadzie a huk wie może pomoże, jak nie to trudno i jestem MEGA zadowolna... Pod wpływem negatywnych komentarzy bałam się, że jak rzestanę jej używać to pazurki popadną w ruinę, ale się tak nie stało, baa małam ok 2 miesięczną przerwę, wcześniej też nie używałam jej zbyt regularnie i feralny paznokieć nie zaczął się rozdwajać!
    Wydajność nie jest może jej najlepszą stroną, bo nakładam ją dość obficie, a mimo to szybciutko schnie, ale za takie działanie w takiej cenie można przymknąć oko
    Szczerze polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: Ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: w połowie 2 buteleczki

Chcesz pochwalić Papillon_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koło ratunkowe.
  • TAK BYŁO...
    Odżywka Eveline po raz kolejny uratowała moje dłonie przez zarazą totalną. Używałam jakiś czas temu wersji 8w1 i była ona skuteczna. Jakieś trzy miesiące temu w temacie moich paznokci rozpoczął się armagedon - łamanie, rozdwajanie się, odpryski lakieru, giętkość płytki. Po prostu cała litania. Od razu na myśl przyszły mi odżywki Eveline, ponieważ nie zastałam w drogerii tej 8w1 kupiłam tą z wapniem i kolagenem. Nie widzę między nimi różnicy.

TAK JEST...
    Po tym jak paznokcie mi się posypały rozpoczęłam ich naprawę z pomocą tej odzywki. Nie wiem już dziś dokładnie, ale chyba wykonałam dwie sesje po 4-5 dni. Codziennie domalowywałam jedną warstwę.
    Pierwsze co zauważyłam to to, że pazury nieprawdopodobnie szybko rosły. Można powiedzieć, że wręcz widać to było gołym okiem. Po niecałych dwóch tygodniach płytka sięgała już poza opuszkę palca.
    Skończył się problem z zadzieraniem się (choć przyznaję, że mogło mieć to związek ze źle opiłowaną płytką), paznokcie przestały się również łamać.
    Może nie są twarde jak skały, ale nigdy takie nie były. Natomiast mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że odżywka zrobiła to, czego oczekiwałam. Paznokcie odrosły, wszystkie są jednej długości i nie łamią się.

Sprawy techniczne.
    # Skład
    Narzekałam na niego przy 8w1 i tutaj też nie różowo. Natomiast podpisuję się rękami i nogami pod słowami poprzedniczek - Kobity! Stosujcie odżywkę zgodnie z jej przeznaczeniem i mając świadomość, że jest diabelska uważajcie! Po coś są ostrzeżenia na opakowaniu i zalecenia do przeprowadzania prób uczuleniowych.
    Mnie odżywka nie zaszkodziła. Choć owszem, czuję jak jest ostra choćby po tym, że cholernie piecze np. w miejscu zadartej skórki, lub skaleczenia.
    # Nakładanie
    Nie wiem ile warstw udało się Wam osiągnąć podczas kuracji, ale mi maksymalnie 4. Powyżej tego wyniku warstwa odżywki złazi płatami i zadziera się.
    Z tego powodu nie nadaje się na bazę. Jest to zaznaczone na opakowaniu, ale wiadomo jajo zawsze mądrzejsze od kury. Zdarzało mi się nałożyć na odżywkę lakier. Odłazi cudnie, jakbym miała naklejki na paznokciach.
    Odżywka na paznokciu nie ma barwy, kryje szybko i ekspresowo schnie. Paznokieć pod jej warstwą jest bezbarwny i błyszczący.
    # Opakowanie
    Jest zwykłe, pędzelek cieniutki. Trochę krótki, nie wydobędzie całości z buteleczki. Wiem to już na pewno, ponieważ przy 8w1 była ta sama sytuacja.
    #Wydajność
    Przy przeprowadzeniu początkowo intensywnej kuracji i okazyjnym jej stosowaniu już po odrośnięciu paznokci zużyłam około 1/3 opakowania. Jak na 3 miesiące myślę, że to nieźle.
    # Cena i dostępność
    Do kupienia w mniejszych i większych drogeriach. Kosztuje około, lub trochę ponad 10 złotych. Moim zdaniem warto.

Daje efekty! I to jest motyw przewodni mojej recenzji. Zawsze będę do niej wracać, jeśli powrócą problemy z łamliwością i kondycją paznokci. Mimo wad KWC.

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Prawdziwy SOS dla paznokci
  • Jak czytam niektóre komentarze to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Szanowne kobiety czy Wy w ogóle czytacie co jest napisane na opakowaniu?! Nie wspominając o ulotce.
    Po 1 to jest ODŻYWKA a nie żadna baza pod lakier! Dlatego komentarze typu, 'nie kupię już bo nie trzyma lakieru' są śmieszne.
    Po 2 piszecie, że zniszczyła Wam paznokcie, że nabawiłyście się tego czy tamtego. Po czym dalej w komentarzu piszecie, że stosowałyście ją przez kilkanaście tygodni czy miesięcy. No kobiety proszę ja Was... na opakowaniu jest wyraźnie napisane że jest to 10-dniowa kuracja.
    Po 3 na opakowaniu jest wyraźnie napisane że odżywka zawiera 2% formaldehydu. Nie dość że jest on wymieniony w składzie to jeszcze producent dodatkowo o nim ostrzega, tak samo jak ostrzega, że gdy w trakcie kuracji wystąpi coś niepokojącego, to należy natychmiastowo przerwać kurację.

Przepraszam, że to napisałam. Pierwszy raz mi się to zdarzyło, ale krew człowieka zalewa jak się czyta niektóre komentarze. a wystarczy tylko dostosować się do tego co jest napisane na opakowaniu. Jest to dość silna odżywka i jednym nic nie będzie a drugie nabawią się uczulenia.

Co do recenzji:
    Odżywkę stosowałam 10 dni, po czym zrobiłam 2 tygodniową przerwę i powtórzyłam kurację.
    Na plus:
    + paznokcie wyraźnie się wzmocniły, przestały się łamać i rozdwajać (to był mój główny powód zakupu)
    + szybko schnie, nawet gdy trzeciego dnia nakłada się trzecią warstwę
    + sporym zaskoczeniem było to, że paznokcie zaczęły zdecydowanie szybciej rosnąć, nawet po zakończeniu kuracji efekty długo się utrzymywały
    + po nałożeniu nadaje paznokciom ładny, zdrowy kolor
    + pędzelek mimo, że cienki to bardzo dobrze rozprowadza odżywkę
    + bez problemu się zmywa
    + cena i dostępność
    + jasna czytelna ulotka, jak należy stosować i na co uważać

Na minus:
    - gdy w buteleczce zostanie nieco ponad 1/4 odżywki to ciężko ją wydostać, pędzelek jest za krótki
    - odpryskuje na końcach i to jest wg mnie największy jej minus za co odejmuję pół gwiazdki
    - gdy w buteleczce jest połowę odżywki to zaczyna gęstnieć
    - śmierdzi strasznie, nawet po kilku godzinach. ale 10 dni idzie jakoś wytrzymać

Podsumowując, odżywka wyraźnie poprawiła stan paznokci. Co ważne efekty długo się utrzymują.

Używam tego produktu od: bardzo długo
    Ilość zużytych opakowań: 2 op

Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?
  • A moje paznokcie są po niej piękne
  • U mnie odżywka się sprawdza mam już 2 opakowanie początkowo nosiłam tylą ją na paznokciach ale z czasem kiedy moje paznokcie odżyły i zrobiły się ładne używam ją jako baza pod lakiery i u mnie się to sprawdza.
    Nie mam już problemu z łamliwością, rozdwajaniem, z przebarwieniami, paznokcie zrobiły się twarde i wyglądają na zdrowe ja polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić iwaosw za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialna!
  • Wcześniej używałam Eveline 9w1 która mocno poprawiła mi kondycję paznokcia - miałam bardzo łamliwe i niemiłosiernie rozdwajające się paznokcie. Po skończonym opakowaniu postanowiłam wypróbować tą, gdyż moje paznokcie ogólnie wzmocnione po poprzednim specyfiku nadal trochę się rozdwajały.

Podobno u niektórych dziewczyn wprowadza spustoszenie podczas stosowania, u mnie działa świetnie. Przez miesiąc stosowałam ją jako kurację (malowanie 3 dni pod rząd, zmycie i od nowa), teraz maluję 1 warstwę jako bazę pod kolorowy lakier. Paznokcie nie rozdwajają mi się już prawie w ogóle (mam dłuższe, więc wiadomo że chociażby od uderzania w klawiaturę mogą się rozdwajać), są mocne, twarde. Ogólnie ich kondycję oceniłabym jako bardzo dobrą.

+ cena
    + dostępność
    + świetne efekty
    + rzeczywiście zapobiega rozdwajaniu się

- na niektóre dziewczyny nie działa dobrze ze względu na składniki

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić fancyfringe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Odżywka bardzo mi pomogła kiedy miałam rozdwojone i łamliwe paznokcie. Wzmocniła mi je, przestały się rozdwajać i od tego czasu (a minął rok) mam idealne paznokcie. Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić nnatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!!!
  • Odżywkę kupiłam z polecenia mamy mojego chłopaka. Moje paznokcie często się rozdwajały przez co nie mogłam ich zapuścić. Zaczęłam stosować ją w maju i już po paru tygodniach moje paznokcie wyglądały bardzo dobrze! Pazurki często obcinałam żeby odrastały zdrowe i już w lipcu cieszyłam się pięknymi, długimi paznokciami! Najlepsze jest to, że od lipca do połowy sierpnia w ramach praktyk uczelnianych pracowałam w gospodarstwie - i na polu i przy zwierzętach - a moje paznokcie ani razu się nie złamały, przez cały czas były długie i mocne. Problemy zaczął się pod koniec sierpnia, wtedy też pierwszy raz złamał mi się paznokieć. Najpierw lekko przesunęła się granica wolnej płytki po bokach, później pazur złamał się tak, że "najechał" na łożysko - nie mogłam go ani uciąć, ani urwać - nic - więc poszłam do kosmetyczki i na ten jeden paznokieć nałożyłam żel. Drugi paznokieć złamał się około tygodnia później - dokładnie w taki sam sposób. Później zapomniałam o stosowaniu odżywki, kiedy sobie o niej przypomniałam problemy zaczęły się znowu jednak wtedy jeszcze nie skojarzyłam ich z odżywką Eveline. Pod koniec roku zaczęłam smarować pazury tym okropieństwem - wczoraj dokładnie w taki sam sposób złamałam trzy. Mało tego, mogę powiedzieć, że oderwała mi się cała wolna część paznokci - domyślcie się jak musiało boleć kiedy odrywała się część która była już połączona z łożyskiem...

Odżywka działa super przez pierwsze 2 miesiące, później z paznokci robi tragedię.

Never again.

Używam tego produktu od: maj 2013
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić decayed za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety, nie
  • Moja mama, która jest wielką fanką odżywek do paznokci tej firmy namówiła mnie na zakup owej, moje pazurki są bardzo osłabione tipsami Wbrew wątpliwościom (formaldehyd) postanowiłam przetestować- niestety, moje pazurki jej nie polubiły
    Ból, który wywołała na początku z czasem osłabł tym nie mniej, co mnie bardzo dziwiło nie na wszystkich pazurkach. Sądzę, iż winny jest wyżej wspomniany składnik, dlatego odżywkę oddałam mamie a sama aktualnie stosuję Sally Hansen (na przyspieszenie wzrostu).
    Nie poprawiła, ani nie pogorszyła stanu płytki, tym nie mniej- nie mogę dać wyższej oceny.
    Nie polecam

Używam tego produktu od: Używałam 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić tekla45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę dobra
  • Na moje rozdwajające się paznokcie nie pomagało nic - serio. Może i nie mam wytrwałości, żeby łykać skrzyp przez 3 miesiące, skoro po 1 nie widziałam żadnych efektów, ale jeśli chodzi o odżywki, to przetestowałam całkiem spoto, łącznie z osławionymi sally hansen. Ta jako jedyna mi pomogła. Oczywiście paznokcie nie stały się nagle twarde jak kamień, ale póki co udało mi się je trochę podchodować i się nie łamią, są bielutkie i zdecydowanie mocniejsze.
    Na czas stosowania odżywki zrezygnowałam też z lakieru, co może mieć po części wpływ na efekt końcowy W kazdym razie polecam, bo cena jest bardzo atrakcyjna, a efekty widoczne.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić serafinekk za czytelną i pomocną recenzję?