Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Multiwitaminowa odżywka z wapniem i kolagenem SOS dla kruchych i łamliwych paznokci

Zgłoszony przez kasia19921111

Wielozadaniowa ekstremalnie wzmacniająca odżywka to szybka pomoc dla kruchych i łamliwych paznokci. Kompleksowa, silnie działająca kuracja jest idealnym rozwiązaniem dla słabych, zniszczonych i rozdwajających się paznokci. Odbudowująca formuła z witaminami wapniem i kolagenem precyzyjnie łączy z płytką paznokciową, odbudowuje regeneruje i maksymalnie ją utwardza. W ciągu 10 dni kuracji SOS paznokci z dnia na dzień stają się nieprawdopodobnie mocne, elastyczne i piękne.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać 2-3 dniową próbę uczuleniową.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Phthalic Anhydride/ Timellitic, Anhydride/ Glycols Copolymer, Cellulose Acetate Butyrate, Surose Acetate Isobutyrate, Nirtocellulose, Aqua, Formaldehyde (2%), Acetyl Tributyl Citrate, Surose Benzoate, Acrylates Copolymer, Camphor, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Alcohol Denat, N-Butyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Hydrolized Collage, Citric Acid, Calcium Pantothenate, Phosphoric Acid, CI 17200 (29.01.2014.)

Cena: 9,30zł / 12ml

• stanowcze nie
  • Plusy:
    +minimalna poprawa kondycji paznokci i polepszenie ich stanu.

Minusy:
    - dalsza łamliwość paznokci, nie wzmocnienie ich i brak utwardzenia,
    -średni czas schnięcia- nie jest szczególnie krótki.

Chcesz pochwalić strawberrymilk za czytelną i pomocną recenzję?
  • DRAMAT
  • Czytając recenzje poprzedniczek widzę, że zdania są podzielone. Jednak ja swojego z pewnością nie zmienię.

Odżywkę dostałam w prezencie, ale podchodziłam do niej pozytywnie, gdyż wiem, że Eveline całkiem nieźle radzi sobie z paznokciami. Niestety... nie ten model. Zachwycona i oczarowana odżywką z diamentami nie spodziewałam się, że przy tej czeka na mnie rozczarowanie.

Plusy:
    - dobra konsystencja
    - poręczne opakowanie
    - po aplikacji szybko schnie

Minusy:
    - badzo słaba trwałość (lakier potrafił odchodzić już w pierwszym dniu, nie mówiąc o kolejnych, nawet po dodaniu kolejnych warstw...)
    - odniosłam wrażenie, że zbiera brud i kumuluje go po bokach paznokcia
    - jest bardzo inwazyjny dla podrażnionych skórek
    - nie spełnia funkcji obiecywanych przez producenta

Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić malva* za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • Najgorsza decyzja w moim życiu? Zakup tej odżywki. Kiedy 8w1 przestała działać zachęcona skutecznością Eveline zakupiłam ten produkt. Po jakichś 2 tygodniach zamiast mi pomóc - ta odżywka pogorszyła stan moich paznokci. Stały się jeszcze bardziej łamliwe, kruche, zaczeły się rozdwajać. Musiałam poczekać kilka tygodni zanim wróciły do normy.
    Plusy:
    brak, porażka
    Minusy:
    działanie odwrotne niż mówi ulotka
    paznokcie zostały zrujnowane
    zapach
    szybko wyschła
    niepraktyczne opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić jucha1237 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec
  • od zawsze zmagałam się z rozdwajającymi się paznokciami, przez to w ogóle nie mogłam zapuścić upragnionej długość, aż do czasu kiedy pani w hurtowni kosmetycznej poleciła mi tą odżywkę. Jest zdecydowanie najlepszą odżywką z możliwych, a testowałam ich bardzo wiele. nie zamienię na żadną inną.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić faramka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do kosza!
  • W przeciwieństwie do lakieru multiodżywczej oliwki do skórek i paznokci z tej samej firmy, ta bardzo mi się zawiodła. W niczym mi nie pomogła, moje paznokcie nadal są kruche i łamliwe. Nie widzę tutaj żadnych plusów. Z czasem ten lakier stał się tak bardzo gęsty, że nie dało się nim normalnie rozprowadzić po paznokciach.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: całe

Chcesz pochwalić NataDiana01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobrze działą na moje paznokcie które sa teraz piękne i zdrowe.
  • Moje paznokcie potrzebowały odżywienia i wzmocnienia. poprzez częste malowanie lakierami stały się kruche i pekały. Dzięki tej odżywce stały się mocne, długie i twarde.

Plusy:
    -odżywka starcza na długo
    -przystępna cena
    -paznokcie są długie, mocne
    -nie ma drażniącego zapachu

Minusy:brak

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić Tanitka101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratowała moje genetycznie- krótkie paznokcie
  • Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii.. wiem, że te odżywki niszczą paznokcie kiedy się przestanie jej używać, więc moja rada nie przestawajcie. Są takie tanie, że można używać.. jedna starcza na kilka dobrych miesięcy, nie używam ich systematycznie tylko czasem a paznokcie są długie i twarde. Jak dla mnie ta odżywka uratowała moje krótkie brzydkie paznokcie.. i wolę używać jej do końca życia niż mieć brzydkie paznokcie.

Ilość zużytych opakowań: 2 jedna sos druga 8in1

Chcesz pochwalić xroses92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Paznokcie wróciły do żywych
  • Często używałam różnych lakierów, często używałam też zmywacza.... Moje paznokcie okrutnie się łamały i rozdwajały, doszło do tego, że malowałam je aby to ukryć...
    Ta odżywka wszystko zmieniła! Tak wspaniale wyprowadziła mi paznokcie, że znajome aż pytają, czy to moje naturalne pazurki!

Chcesz pochwalić namas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Na miesiąc przed ślubem moje i tak słabe paznokcie oszalały. Kupiłam SOS i pierwsze efekty zauważyłam już po 2 tyg (co uchroniło mnie przed tipsami, których nie znoszę).
    Paznokcie bardzo się wzmocniły i dużo mniej rozdwajały. Nawet kosmetyczka zauważyła różnicę.
    Dodam, że stosowałam kurację zalecaną na opakowaniu.

Daję 4,5 na 5 tylko dlatego, ze poznałam eveline 8w1 i to dopiero jest mój nr1

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić xxemixx za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK, ale są lepsze z Eveline
  • PIERWSZE WRAŻENIE

Kosmetyki Eveline zawsze miły u mnie wysokie notowanie, dlatego gdy zauważyłam w sklepach serię odżywek postanowiłam wypróbować. Kusząca była też dość niska cena (ok. 10 zł). Stosuję na zmianę z innymi odżywkami z tej serii.

UŻYTKOWANIE

Klasyczne, ładne opakowanie kryje lakier o uzależniającym zapachu. Bardzo wygodny pędzelek. Niesamowicie utwardza paznokcie, którym niestraszne już dłużej żadne otwieranie problematycznych opakowań. Paznokcie błyszczą się niesamowicie, są wygładzone, twarde, nie wyginają się, nie rozdwajają, nie kruszą i nie łamią. Lakier szybko schnie, dobrze się rozprowadza, konsystencja jest nienaganna. Po prostu zadbane paznokcie. Bardzo trwały lakier, nie odpryskuje, nie ma z nim żadnych problemów.
    Co bardzo ważne, ma na moje paznokcie bardzo dobre, pielęgnujące i odbudowujące działanie. Kiedyś borykałam się z łamaniem i rozdwajaniem, problem ustał po regularnym stosowaniu odżywek Eveline. Zauważyłam także, że przedłuża trwałość innych lakierów, które nie strzępią się, a ścierają równomiernie.
    W porównaniu do innych odżywek z Eveline ta wypada najsłabiej. Nie nadaje żadnego odcienia płytce, nie nabłyszcza. Panzokcie wygląją jak niepomalowane, co też ma pewnie swoje plusy, ale ja wolę inne

OPINIA KOŃCOWA

Na pewno godna polecenia odżywka.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij