Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Multiwitaminowa odżywka z wapniem i kolagenem SOS dla kruchych i łamliwych paznokci

Zgłoszony przez kasia19921111

Wielozadaniowa ekstremalnie wzmacniająca odżywka to szybka pomoc dla kruchych i łamliwych paznokci. Kompleksowa, silnie działająca kuracja jest idealnym rozwiązaniem dla słabych, zniszczonych i rozdwajających się paznokci. Odbudowująca formuła z witaminami wapniem i kolagenem precyzyjnie łączy z płytką paznokciową, odbudowuje regeneruje i maksymalnie ją utwardza. W ciągu 10 dni kuracji SOS paznokci z dnia na dzień stają się nieprawdopodobnie mocne, elastyczne i piękne.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać 2-3 dniową próbę uczuleniową.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Phthalic Anhydride/ Timellitic, Anhydride/ Glycols Copolymer, Cellulose Acetate Butyrate, Surose Acetate Isobutyrate, Nirtocellulose, Aqua, Formaldehyde (2%), Acetyl Tributyl Citrate, Surose Benzoate, Acrylates Copolymer, Camphor, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Alcohol Denat, N-Butyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Hydrolized Collage, Citric Acid, Calcium Pantothenate, Phosphoric Acid, CI 17200 (29.01.2014.)

Cena: 9,30zł / 12ml

• Specyficzny
  • Powiem tak, dla mnie ten kosmetyk jest specyficzny i trzeba z nim uważać. Kiedyś już używałam tej odżywki i byłam bardzo zadowolona, do czasu, gdy w połowie opakowania paznokcie zaczęły mi pękać na wysokości środka paznokcia, sprawiało to ogromny ból. Wtedy używałam jej zgodnie z zaleceniami na opakowaniu.

Jakiś czas temu kupiłam ją znów na promocji i zaczęłam używać o wiele ostrożniej, średnio 1/2 razy na tydzień pod kolorowy lakier i nic się nie działo. Paznocie może delikatnie się wzmocniły ale bez szału.
    Zauważyłam że za każdym razem odżywka bardzo gęstnieje mi w buteleczce. Może to dlatego, że nie trzymam jej w lodówce...

Radzę uważać z tą odżywką jej działanie jest chyba po prostu zbyt silne(przynajmniej dla mnie)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 2, 12 ml

Chcesz pochwalić Nie_pytaj_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trzeba z nim uważać
  • Moje paznokcie z natury są silne i nie mam problemów z rozdwajaniem więc nie wiem jak radzi sobie w tej kwestii.

Kupiłam go z myślą o stosowaniu jako bazy pod lakier, na początku byłam zadowolona, szybko sechł i spisywał się dobrze. Zazwyczaj trzymany był na paznokciu około trzech dni po czym był zmywany i nakładana była nowa warstwa.

Po dłuższym czasie użytkowania byłam w szoku bo odżywka ta strasznie zniszczyła mi płytkę paznokcia. Zaczęła się ona robić chropowata i rozwarstwiała się. Odstawiłam tę odżywkę i po jakimś czasie wszystko wróciło do normy więc nie mam wątpliwości kto był tu winowajcą.

Także stosować ale nie za długo

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Yenna_N za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odżywka SOS Eveline
  • Zalety:
    - wygodne opakowanie i w użyciu
    - bardzo wydajny
    - dobrze się rozprowadza
    - dobrze wzmacnia paznokcie
    - przyspiesza wzrost paznokci
    - nawet po kilku warstwach się tak szybko nie ścierał

Wady:
    - formaldehyd !! jedyny minus
    - przez to czasami dostawałam uczulenia na paznokciach (czerwona płytka, szczypanie)

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 12ml

Chcesz pochwalić agatqa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezła
  • Miałam paznokcie w tragicznym stanie, ciągle się łamały. Od kiedy stosuje tę odżywkę ich stan sie bardzo poprawił z czego jestem bardzo zadowolona.
    Jej jedyna wadą jest trwałość- schodzi z paznokci bardzo szybko.
    Ale poza tym właściwosci są świetne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cukierkowa dama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo dobry -
  • Jest jak gorzki syrop, który pomoże. Z jednej strony jestem zachwycona OBECNYM stanem moich pazurków, które ciężko złamać (dopiero po 4 tygodniach z długimi szponkami dwa się złamały) i przestały się tak rozdwajać.

Z drugiej nakładanie warstw było horrorem przez jedną rzecz - bo schodzą warstwami. Po nałożeniu drugiej na trzeci dzień paznokcie wyglądają, jakby się w całości rozwarstwiały. Odpuściłam i malowałam dwa razy, nie trzy.

Często zapominałam nakładać drugiej warstwy albo robiłam dłuższe przerwy. Łącznie od sierpnia do listopada. Zużyłam pół (!) buteleczki, więc dodatkowo plus za taki efekt po zużyciu takiej ilości.

Jeżeli przeżyjesz to rozwarstwianie i poczekasz, to nawet przy nieregularnym nakładaniu paznokcie pięknie się odżywią, a przynajmniej widzę po moich, że jest na to duża szansa

Ilość zużytych opakowań: o,5 jednego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Ilta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Od zawsze mam problemy z paznokciami. Są kruche i łamliwe.

Zachęcona ceną, opiniami i wielkim napisem na opakowaniu o nagrodach za super produkt i stylowy produkt zakupiłam tą odżywkę.

Bardzo szybko schnie na paznokciach.
    Niestety na tym plusy się kończą.

Odżywka nie utrzymuje się na paznokcach dłużej niż jeden dzień.

Moje paznokcie jak się łamały tak się łamią.
    Może trochę mnie się rozdwajają.

Nie polecam, szkoda pieniedzy!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić baluskaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie...
  • Nie byłam w stanie przekonać się o właściwościach tej odżywki, ponieważ nie przetrwała na paznokciach nawet jednego dnia... Położenie dwóch warstw, jedna po drugiej również nie skutkuje trwałością. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Emka_84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Paznokcie mi się łamały i rozdwajały. Zakupiłam ten produkt. Niestety nie pomógł, bo:
    - przede wszystkim zamienił się w galaretkę po ok. 1,5 m-ca i nie dało się go już używać,
    - nie utrzymywał się na paznokciach, chyba nigdy nie wytrzymał całej doby,
    - nie wzmacniał paznokci, nie likwidował rozdwajania.

Z plusów mogę wyminić najwyżej dobrą knsystencję zaraz po zakupie i łatwość aplikacji.

Ogólnie uważam, że nie jest wart nawet swojej niskiej ceny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2/3

Chcesz pochwalić kasioch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Moja pierwsza odżywka z Eveline. Zapoznałyśmy się 2 lata temu Kupiłam ją, gdy moje paznokcie były naprawdę w opłakanym stanie. A ona przyszła mi na pomoc! Nie jest tak dobra jak inne, ale jest ok

ZALETY:

+ zapobiega dalszemu rozdwajaniu się paznokcia, aczkolwiek trzeba kilka dni poczekać na efekt
    + paznockie nie są tak 'wrażliwe' na rozdwajanie i łamanie
    + cena
    + dostępność

WADY:

- nie ma tego 'solidnego' utwardzenia

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić nimfadoraaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • stanowcze nie
  • Plusy:
    +minimalna poprawa kondycji paznokci i polepszenie ich stanu.

Minusy:
    - dalsza łamliwość paznokci, nie wzmocnienie ich i brak utwardzenia,
    -średni czas schnięcia- nie jest szczególnie krótki.

Chcesz pochwalić strawberrymilk za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij