Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Multiwitaminowa odżywka z wapniem i kolagenem SOS dla kruchych i łamliwych paznokci

Zgłoszony przez kasia19921111

Wielozadaniowa ekstremalnie wzmacniająca odżywka to szybka pomoc dla kruchych i łamliwych paznokci. Kompleksowa, silnie działająca kuracja jest idealnym rozwiązaniem dla słabych, zniszczonych i rozdwajających się paznokci. Odbudowująca formuła z witaminami wapniem i kolagenem precyzyjnie łączy z płytką paznokciową, odbudowuje regeneruje i maksymalnie ją utwardza. W ciągu 10 dni kuracji SOS paznokci z dnia na dzień stają się nieprawdopodobnie mocne, elastyczne i piękne.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać 2-3 dniową próbę uczuleniową.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Phthalic Anhydride/ Timellitic, Anhydride/ Glycols Copolymer, Cellulose Acetate Butyrate, Surose Acetate Isobutyrate, Nirtocellulose, Aqua, Formaldehyde (2%), Acetyl Tributyl Citrate, Surose Benzoate, Acrylates Copolymer, Camphor, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Alcohol Denat, N-Butyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Hydrolized Collage, Citric Acid, Calcium Pantothenate, Phosphoric Acid, CI 17200 (29.01.2014.)

Cena: 9,30zł / 12ml

• Świetna!
  • Uwielbiam tę odżywkę, jest świetna - nawet jeśli nie stosuję jej regularnie! Odżywia płytkę paznokcia, szybciej rosną i wyglądają nawet dużo lepiej. Polecam kurację tą odżywką, bardzo wydajna i skuteczna!

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić Trogir za czytelną i pomocną recenzję?
  • ratunek dla paznokci
  • Po pierwsze przed użyciem należy przeczytać co jest napisane na opakowaniu wtedy dziewczyny pozbędziecie się niespodzianek na paznokciach.

Odżywkę używa się przez 4 do 6 tygodni!!!
    Nigdzie nie pisze że kuracja ma trwać 10 dni czy kilka tygodni!

Po drugie to odzywka nie baza pod lakier! Nie nadaje się jako baza pod lakier bo trzeba nią malować paznokcie codziennie przez 3 dni a potem zmyć wszystkie warstwy i zacząć od początku.

Po prawidłowym zastosowaniu odżywki działa na moje paznokcie świetnie, już po kilku dniach moje paznokcie stały się mocne, płytka pięknie lśni.

Pół gwiazdki odejmuję za to że zauważyłam że moje paznokcie wolniej rosną.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić Agnes 55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia, nie polecam
  • Mnie niestety też dopadły odwrotne skutki tej odżywki.

Dziewczyny, jeżeli chociaż trochę zapieką Was paznokcie odstawcie ją!!!! Skutki mogą być na prawdę straszne.

Ja przez nią nie mogłam spać całą noc, tak piekły mnie paznokcie, a rano pojawiły się jakieś fioletowe plamy pod blaszką paznokcia!!

,, Odżywka zawiera formaldehyd, który utwardza płytkę paznokcia. Formaldehyd, to substancja silnie alergenna, powodująca uczulenia, rumienia, podrażniająca drogi oddechowe i oczy, w wysokim stężeniu jest także mutogenna, szkodliwa. Została sklasyfikowana jako substancja o działaniu rakotwórczym trzeciej kategorii.

prawie połowa z badanych wykazało objawy alergii!! "

Chcesz pochwalić Dagmara2442 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Stosuję go zamiennie z odżywką 8w1 (Eveline).
    Ładnie odbudowuje paznokcie, praktycznie bezbarwna. Na początku stosowania może troszkę szczypać.
    Za 12 zł można odbudować zniszczone pazurki. Na prawdę warto.

PS. W momencie, gdy zaczyna szczypać polecam pierw nałożyć inną odżywkę na paznokcie i dopiero później druga warstwa eveline.

Chcesz pochwalić Trida za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Po przetestowaniu wielu odżywek koleżanka poleciła mi Eveline SOS. Już po tygodniu paznokcie z łamliwych i rozdwojonych zaczęły się regenerować. Po miesiącu stosowania mam piękne, mocne i długie paznokcie. Należy jednak pamiętać o regularnym stosowaniu zgodnie z zaleceniami producenta.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić szpasfogel za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo lubię
  • Bardzo lubię.
    Wzmacnia paznokcie - przestały mi się rozdwajać i łamać już po kilku użyciach!
    Fajna, lejąca konsystencja, na minus to że długo otwarta gęstnieje...
    Bardzo wydajna odżywka, cena okej w stosunku do wydajności.

Nie wiem czy kupię ponownie tylko ze względu na to że teraz mam cały czas hybrydki na paznokciach. Jak je ściągnę to pewnie wrócę do odżywki

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić funk7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie super.
  • Używałam tej odżywki w tamtym roku i niedługo planuję kupić ją ponownie. Widocznie poprawia stan płytki paznokcia, utwardza je i regeneruje.

Ja jestem zachwycona ale odejmuję jedną gwiazdkę przez to co ta odżywka zrobiła z paznokciami mojej kuzynki, miała zawsze ładne długie paznokcie a po tej odżywce nabawiła się jakiejś choroby, leczyła ją później u dermatologa, w końcu się udało ale tyle pieniędzy wydała na te wszystkie leki że nie da się tego zignorować.
    Poprostu Odżywka super ale nie dla wszystkich

Używam tego produktu od: rok temu przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić ANETA9113 za czytelną i pomocną recenzję?
  • RZĄDZI I WYMIATA!
  • Nigdy nie miałam łamliwych paznokci, ale awsze jeden paznokieć w prawej dłoni mi się rozdwajał, już po kilku użyciach przestał. Nie próbowałam innych odżywek z serii, bo szczerzę trochę się boję tego co można przeczytać w wielu komentarzach - o kompletej ruinie paznokci...
    Przeszłam już przez wiele odżywek i tą również kupiłam na zasadzie a huk wie może pomoże, jak nie to trudno i jestem MEGA zadowolna... Pod wpływem negatywnych komentarzy bałam się, że jak rzestanę jej używać to pazurki popadną w ruinę, ale się tak nie stało, baa małam ok 2 miesięczną przerwę, wcześniej też nie używałam jej zbyt regularnie i feralny paznokieć nie zaczął się rozdwajać!
    Wydajność nie jest może jej najlepszą stroną, bo nakładam ją dość obficie, a mimo to szybciutko schnie, ale za takie działanie w takiej cenie można przymknąć oko
    Szczerze polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: Ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: w połowie 2 buteleczki

Chcesz pochwalić Papillon_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koło ratunkowe.
  • TAK BYŁO...
    Odżywka Eveline po raz kolejny uratowała moje dłonie przez zarazą totalną. Używałam jakiś czas temu wersji 8w1 i była ona skuteczna. Jakieś trzy miesiące temu w temacie moich paznokci rozpoczął się armagedon - łamanie, rozdwajanie się, odpryski lakieru, giętkość płytki. Po prostu cała litania. Od razu na myśl przyszły mi odżywki Eveline, ponieważ nie zastałam w drogerii tej 8w1 kupiłam tą z wapniem i kolagenem. Nie widzę między nimi różnicy.

TAK JEST...
    Po tym jak paznokcie mi się posypały rozpoczęłam ich naprawę z pomocą tej odzywki. Nie wiem już dziś dokładnie, ale chyba wykonałam dwie sesje po 4-5 dni. Codziennie domalowywałam jedną warstwę.
    Pierwsze co zauważyłam to to, że pazury nieprawdopodobnie szybko rosły. Można powiedzieć, że wręcz widać to było gołym okiem. Po niecałych dwóch tygodniach płytka sięgała już poza opuszkę palca.
    Skończył się problem z zadzieraniem się (choć przyznaję, że mogło mieć to związek ze źle opiłowaną płytką), paznokcie przestały się również łamać.
    Może nie są twarde jak skały, ale nigdy takie nie były. Natomiast mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że odżywka zrobiła to, czego oczekiwałam. Paznokcie odrosły, wszystkie są jednej długości i nie łamią się.

Sprawy techniczne.
    # Skład
    Narzekałam na niego przy 8w1 i tutaj też nie różowo. Natomiast podpisuję się rękami i nogami pod słowami poprzedniczek - Kobity! Stosujcie odżywkę zgodnie z jej przeznaczeniem i mając świadomość, że jest diabelska uważajcie! Po coś są ostrzeżenia na opakowaniu i zalecenia do przeprowadzania prób uczuleniowych.
    Mnie odżywka nie zaszkodziła. Choć owszem, czuję jak jest ostra choćby po tym, że cholernie piecze np. w miejscu zadartej skórki, lub skaleczenia.
    # Nakładanie
    Nie wiem ile warstw udało się Wam osiągnąć podczas kuracji, ale mi maksymalnie 4. Powyżej tego wyniku warstwa odżywki złazi płatami i zadziera się.
    Z tego powodu nie nadaje się na bazę. Jest to zaznaczone na opakowaniu, ale wiadomo jajo zawsze mądrzejsze od kury. Zdarzało mi się nałożyć na odżywkę lakier. Odłazi cudnie, jakbym miała naklejki na paznokciach.
    Odżywka na paznokciu nie ma barwy, kryje szybko i ekspresowo schnie. Paznokieć pod jej warstwą jest bezbarwny i błyszczący.
    # Opakowanie
    Jest zwykłe, pędzelek cieniutki. Trochę krótki, nie wydobędzie całości z buteleczki. Wiem to już na pewno, ponieważ przy 8w1 była ta sama sytuacja.
    #Wydajność
    Przy przeprowadzeniu początkowo intensywnej kuracji i okazyjnym jej stosowaniu już po odrośnięciu paznokci zużyłam około 1/3 opakowania. Jak na 3 miesiące myślę, że to nieźle.
    # Cena i dostępność
    Do kupienia w mniejszych i większych drogeriach. Kosztuje około, lub trochę ponad 10 złotych. Moim zdaniem warto.

Daje efekty! I to jest motyw przewodni mojej recenzji. Zawsze będę do niej wracać, jeśli powrócą problemy z łamliwością i kondycją paznokci. Mimo wad KWC.

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Prawdziwy SOS dla paznokci
  • Jak czytam niektóre komentarze to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Szanowne kobiety czy Wy w ogóle czytacie co jest napisane na opakowaniu?! Nie wspominając o ulotce.
    Po 1 to jest ODŻYWKA a nie żadna baza pod lakier! Dlatego komentarze typu, 'nie kupię już bo nie trzyma lakieru' są śmieszne.
    Po 2 piszecie, że zniszczyła Wam paznokcie, że nabawiłyście się tego czy tamtego. Po czym dalej w komentarzu piszecie, że stosowałyście ją przez kilkanaście tygodni czy miesięcy. No kobiety proszę ja Was... na opakowaniu jest wyraźnie napisane że jest to 10-dniowa kuracja.
    Po 3 na opakowaniu jest wyraźnie napisane że odżywka zawiera 2% formaldehydu. Nie dość że jest on wymieniony w składzie to jeszcze producent dodatkowo o nim ostrzega, tak samo jak ostrzega, że gdy w trakcie kuracji wystąpi coś niepokojącego, to należy natychmiastowo przerwać kurację.

Przepraszam, że to napisałam. Pierwszy raz mi się to zdarzyło, ale krew człowieka zalewa jak się czyta niektóre komentarze. a wystarczy tylko dostosować się do tego co jest napisane na opakowaniu. Jest to dość silna odżywka i jednym nic nie będzie a drugie nabawią się uczulenia.

Co do recenzji:
    Odżywkę stosowałam 10 dni, po czym zrobiłam 2 tygodniową przerwę i powtórzyłam kurację.
    Na plus:
    + paznokcie wyraźnie się wzmocniły, przestały się łamać i rozdwajać (to był mój główny powód zakupu)
    + szybko schnie, nawet gdy trzeciego dnia nakłada się trzecią warstwę
    + sporym zaskoczeniem było to, że paznokcie zaczęły zdecydowanie szybciej rosnąć, nawet po zakończeniu kuracji efekty długo się utrzymywały
    + po nałożeniu nadaje paznokciom ładny, zdrowy kolor
    + pędzelek mimo, że cienki to bardzo dobrze rozprowadza odżywkę
    + bez problemu się zmywa
    + cena i dostępność
    + jasna czytelna ulotka, jak należy stosować i na co uważać

Na minus:
    - gdy w buteleczce zostanie nieco ponad 1/4 odżywki to ciężko ją wydostać, pędzelek jest za krótki
    - odpryskuje na końcach i to jest wg mnie największy jej minus za co odejmuję pół gwiazdki
    - gdy w buteleczce jest połowę odżywki to zaczyna gęstnieć
    - śmierdzi strasznie, nawet po kilku godzinach. ale 10 dni idzie jakoś wytrzymać

Podsumowując, odżywka wyraźnie poprawiła stan paznokci. Co ważne efekty długo się utrzymują.

Używam tego produktu od: bardzo długo
    Ilość zużytych opakowań: 2 op

Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?
  • A moje paznokcie są po niej piękne
  • U mnie odżywka się sprawdza mam już 2 opakowanie początkowo nosiłam tylą ją na paznokciach ale z czasem kiedy moje paznokcie odżyły i zrobiły się ładne używam ją jako baza pod lakiery i u mnie się to sprawdza.
    Nie mam już problemu z łamliwością, rozdwajaniem, z przebarwieniami, paznokcie zrobiły się twarde i wyglądają na zdrowe ja polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić iwaosw za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialna!
  • Wcześniej używałam Eveline 9w1 która mocno poprawiła mi kondycję paznokcia - miałam bardzo łamliwe i niemiłosiernie rozdwajające się paznokcie. Po skończonym opakowaniu postanowiłam wypróbować tą, gdyż moje paznokcie ogólnie wzmocnione po poprzednim specyfiku nadal trochę się rozdwajały.

Podobno u niektórych dziewczyn wprowadza spustoszenie podczas stosowania, u mnie działa świetnie. Przez miesiąc stosowałam ją jako kurację (malowanie 3 dni pod rząd, zmycie i od nowa), teraz maluję 1 warstwę jako bazę pod kolorowy lakier. Paznokcie nie rozdwajają mi się już prawie w ogóle (mam dłuższe, więc wiadomo że chociażby od uderzania w klawiaturę mogą się rozdwajać), są mocne, twarde. Ogólnie ich kondycję oceniłabym jako bardzo dobrą.

+ cena
    + dostępność
    + świetne efekty
    + rzeczywiście zapobiega rozdwajaniu się

- na niektóre dziewczyny nie działa dobrze ze względu na składniki

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić fancyfringe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Odżywka bardzo mi pomogła kiedy miałam rozdwojone i łamliwe paznokcie. Wzmocniła mi je, przestały się rozdwajać i od tego czasu (a minął rok) mam idealne paznokcie. Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić nnatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!!!
  • Odżywkę kupiłam z polecenia mamy mojego chłopaka. Moje paznokcie często się rozdwajały przez co nie mogłam ich zapuścić. Zaczęłam stosować ją w maju i już po paru tygodniach moje paznokcie wyglądały bardzo dobrze! Pazurki często obcinałam żeby odrastały zdrowe i już w lipcu cieszyłam się pięknymi, długimi paznokciami! Najlepsze jest to, że od lipca do połowy sierpnia w ramach praktyk uczelnianych pracowałam w gospodarstwie - i na polu i przy zwierzętach - a moje paznokcie ani razu się nie złamały, przez cały czas były długie i mocne. Problemy zaczął się pod koniec sierpnia, wtedy też pierwszy raz złamał mi się paznokieć. Najpierw lekko przesunęła się granica wolnej płytki po bokach, później pazur złamał się tak, że "najechał" na łożysko - nie mogłam go ani uciąć, ani urwać - nic - więc poszłam do kosmetyczki i na ten jeden paznokieć nałożyłam żel. Drugi paznokieć złamał się około tygodnia później - dokładnie w taki sam sposób. Później zapomniałam o stosowaniu odżywki, kiedy sobie o niej przypomniałam problemy zaczęły się znowu jednak wtedy jeszcze nie skojarzyłam ich z odżywką Eveline. Pod koniec roku zaczęłam smarować pazury tym okropieństwem - wczoraj dokładnie w taki sam sposób złamałam trzy. Mało tego, mogę powiedzieć, że oderwała mi się cała wolna część paznokci - domyślcie się jak musiało boleć kiedy odrywała się część która była już połączona z łożyskiem...

Odżywka działa super przez pierwsze 2 miesiące, później z paznokci robi tragedię.

Never again.

Używam tego produktu od: maj 2013
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić decayed za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety, nie
  • Moja mama, która jest wielką fanką odżywek do paznokci tej firmy namówiła mnie na zakup owej, moje pazurki są bardzo osłabione tipsami Wbrew wątpliwościom (formaldehyd) postanowiłam przetestować- niestety, moje pazurki jej nie polubiły
    Ból, który wywołała na początku z czasem osłabł tym nie mniej, co mnie bardzo dziwiło nie na wszystkich pazurkach. Sądzę, iż winny jest wyżej wspomniany składnik, dlatego odżywkę oddałam mamie a sama aktualnie stosuję Sally Hansen (na przyspieszenie wzrostu).
    Nie poprawiła, ani nie pogorszyła stanu płytki, tym nie mniej- nie mogę dać wyższej oceny.
    Nie polecam

Używam tego produktu od: Używałam 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić tekla45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę dobra
  • Na moje rozdwajające się paznokcie nie pomagało nic - serio. Może i nie mam wytrwałości, żeby łykać skrzyp przez 3 miesiące, skoro po 1 nie widziałam żadnych efektów, ale jeśli chodzi o odżywki, to przetestowałam całkiem spoto, łącznie z osławionymi sally hansen. Ta jako jedyna mi pomogła. Oczywiście paznokcie nie stały się nagle twarde jak kamień, ale póki co udało mi się je trochę podchodować i się nie łamią, są bielutkie i zdecydowanie mocniejsze.
    Na czas stosowania odżywki zrezygnowałam też z lakieru, co może mieć po części wpływ na efekt końcowy W kazdym razie polecam, bo cena jest bardzo atrakcyjna, a efekty widoczne.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić serafinekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeszcze nie wiem.
  • Jak tak czytam niektóre komentarze, to włos mi się jeży na głowie i zastanawiam się, czy osoby tu piszące mają na pewno poukładane w głowach. Po prostu nie dowierzam, jak widzę teksty typu: " straszny ból paznokci", "masakra na paznokciach" itp. A przepraszam, czego się spodziewałyście w takim wypadku? Producent WYRAŹNIE ostrzega na opakowaniu, że w razie pojawienia się bólu paznokci czy innych niepożądanych objawów, należy przerwać stosowanie produktu! Więc po kiego grzyba stosujecie go dalej, a potem lamentujecie, że zniszczył wam paznokcie? Przecież trzeba mieć trochę oleju w głowie i wiedzieć, że jeśli produkt niedobrze na nas działa, to trzeba go odstawić i szukać innego, a nie wystawiać się na niepożądane konsekwencje. Inna sprawa - to nie jest żadna baza pod lakier, tylko ODŻYWKA i jej zadaniem nie jest utrwalanie żywotności kolorowego lakieru. To silnie działający produkt i wcale się nie dziwię, że komuś masakruje paznokcie, jeśli używa go przez rok czy więcej jako bazę... ;/ No normalnie śmiech na sali.

Nie piszę tego komentarza, aby opisać działanie produktu na paznokcie, bo dopiero zaczęłam go używać i jeszcze nie wiem, jak działa, tylko by wyrazić swoje oburzenie spowodowane niektórymi durnymi opiniami. Dziewczyny, jeśli od początku coś jest u was nie tak, przestańcie używać tej odżywki, bo naprawdę zniszczycie sobie paznokcie przez własną głupotę. Nic na siłę, po prostu szukajcie produktu odpowiedniego dla was! Każda z nas jest inna i inaczej reaguje na różne kosmetyki. Trzeba tylko szukać z głową! Podobnie, stosować ten produkt zgodnie z przeznaczeniem, a nie według własnego pomysłu! Jest tyle baz pod lakiery, rozejrzyjcie się w innym miejscu.

Co do mnie - zakupiłam tę odżywkę skuszona pozytywnymi opiniami i mniejszą ilością ostrzeżeń, niż "siostra bliźniaczka". Na początku chciałam zakupić 8 w 1, ale przestraszyły mnie niektóre opinie i stanęło na SOS. Moje paznokcie posypały się dosłownie z dnia na dzień. Po prostu wstałam któregoś dnia rano i z przerażeniem odkryłam niemal na wszystkich palcach rozdwojoną płytkę. Postanowiłam działać od razu. Czy ta odżywka mi pomoże, to się okaże już wkrótce. Jestem dobrej myśli - póki co, nic złego się nie dzieje, a paznokcie po prostu ładnie wyglądają, jak pomalowane bezbarwnym lakierem. Jest trwała i nie odpryskuje, a mam właśnie remont w domu i często moczę dłonie w wodzie z różnymi płynami. Szybko schnie, więc nie jest tak uciążliwa w stosowaniu jak dla mnie - te 5 minut każda może wygospodarować, by nałożyć produkt.

Na pewno edytuję tego posta lub dodam nowego po zastosowaniu pełnej kuracji.

Chciałam jeszcze tylko zaznaczyć, iż póki co, daję taką neutralną ocenę, ale tylko dlatego, że jeszcze nie wiem, co sądzić o produkcie. Nie chcę go ani zachwalać, ani skreślać na wstępie.

Pozdrawiam.

P.S. Ktoś niedokładnie przepisał skład produktu. Ta odżywka ZAWIERA 2% formaldehydu. Wprowadziło mnie to w błąd, gdyż myślałam, że ten składnik nie występuje i kazałam znajomej kupić mi tę odżywkę. Dopiero jak ją dostałam, przeczytałam skład.. Dobrze byłoby to poprawić, by kolejne osoby się na to nie nacięły.

Używam tego produktu od: kilka dni

Chcesz pochwalić noeemi83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratowała moje paznokcie!
  • Kiedyś obgryzałam paznokcie. Był w tragicznym stanie. Cienkie, rozdwajające się. Oduczyłam się tego malując paznokcie na intensywne kolory, bo wtedy powstrzymywałam się od obgryzania aby nie niszczyć lakieru. Jednak później dostrzegłam że paznokcie wyglądają dramatycznie, że ciągle się łamią i rozdwajają. Postanowiłam o nie zadbać. Zaczęłam smarować olejkiem rycynowym, ale także postanowiłam kupić odżywkę w formie lakieru. Kupiłam ją w zwykłym, malutkim sklepiku z kosmetykami. Nie słyszałam o niej wcześniej. Stosowałam ją tak jak polecił producent. Naprawdę zaczęłam dostrzegać, że paznokcie przestają się rozdwajać. Im dłużej ją stosowałam, tym były w lepszym stanie. Stały się twarde i mocne. W ciągu ostatnich 3 miesięcy stosowania odżywki paznokieć złamał mi się tylko raz! Niestety nie zdążyłam jej skończyć, bo zgęstniała i malowało się nią bardzo nieprzyjemnie. Ale to jakie teraz długie i mocne są moje paznokcie, nic nie jest stanie opisać. To najlepszy kosmetyk na świecie i jest warty o wiele więcej niż 10 zł

Obecnie używam diamentowej, ale tylko jako baza pod lakier. Boję się, że stracę to co SOS wypracował, więc wolę podtrzymywać efekt. Tym bardziej, że diamentowa świetnie spisuje się jako baza, a paznokcie mam naprawdę twarde

POLECAM, ale sama więcej jej nie kupię, bo jako baza nie sprawdza się już tak dobrze. Choć jeśli moje paznokcie jakimś cudem znowu zaczną się "psuć", to będzie pierwsza na mojej liście zakupowej. Ale myślę, że już pozostanę wierna diamentowej.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Chcesz pochwalić marvandi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super, choć trzeba mieć cierpliwość
  • Miałam bardzo łamliwe i rozdwajające się paznokcie, nigdy nie mogłam ich zapuścić. Po miesiącu stosowania zauważyłam bardzo duże efekty. Teraz mam paznokcie ok 2 cm ponad opuszek palca szok ! Po za tym zakrywa przebarwienia i ładnie się świeci. Bardzo dobra odżywka polecam !

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić SykesKabiDeathCore za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zmasakrowane paznokcie po odżywce SOS
  • Swoje paznokcie od zawsze miałam ładne i długie ale chciałam mieć jeszcze lepsze. Na początku produkt był świetny paznokcie rewelacyjne długie i twarde jak tipsy aczkolwiek to co mam na nich teraz to jest katastrofa . Zamieniłabym wszystko żeby tego specyfiku nie użyć na moje paznokcie. Na trzech paznokciach zrobiły mi sie wielkie białe plamy musiałam ściąć je maksymalnie byłam na badaniach czy nie dostało sie tam jakieś paskudztwo ale na wyniki muszę czekać. Jestem załamana i nie życzę nikomu takich skutków ubocznych tego lakieru . Możliwe że na krótki okres odżywka jest rewelacyjna ale nie używać tego jako zwykły codzienny lakier bo to się źle skończy.

Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić maadziulecqaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Pomaga
  • Bardzo doba odżywka, Paznokcie są twadsze i mocniejsze, ładnie wyglądają. Cena niska, wydajność wysoka, jak dla mnie super. Faktycznie pomaga na kruche i łamliwe paznokcie, polecam

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić mmia7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • źle nie jest
  • Zaczynam się przekonywać do tej firmy (a zwłaszcza do jej odżywek do paznokci) Wcześniej używałam nail therapy 6w1 i byłam bardzo zadowolona
    Plusy:
    - wydajny
    - przystępna cena
    - dobrze odżywia

Im dłużej stosuję ten produkt, tym więcej wad w nim dostrzegam:
    - szybko odpryskuje (prducent zaleca nakładanie trzech warstw dzień po dniu jest to jednk w moim przypadku niemożliwe, bo odżywka po dwóch dniach wykonywania normalnych prac domowych zaczyna odchodzić od paznokci)
    - pędzelek jest zdecydowanie za krótki i niepraktyczny (jestem już przy końcówce i strasznie trudno wygrzebać ją ze spodu)
    - gęstnieje i robią się babole, co za tym idzie nierównomiernie się rozprowadza.

Podsumowując produkt jak na swoją cenę jest OK , trzeba ją jednak szybko zużyć, bo po dłuższym czasie są probemy z rozprowadzaniem jej.
    Teraz nakładam jedynie dwie warstwy, a później lakier kolorowy. Jako baza spisuje się świetnie bo wyrównuje płytkę paznokcia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ollkqa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • ...
  • Wiecie co, przepraszam z góry, ale jak czytam niektóre opinie to mnie krew zalewa !!!

Czem potraficie zrozumieć, że wrażliwa może być Wasza cera i nie wszystkie kremy/podkłady się do niej nadają, czy też że macie wrażliwą skórę głowy i niektóre szampony czy maski ją podrażniają, a że nie nadaje Wam się odżywka Eveline to już nie potraficie zrozumieć ?!?!

Dużo czytałam o tcyh odżywkach, o ich składzie itp., itd. oraz sama używam ich od jakiegoś chyba już...roku ?
    Przetestowałam zarówno 8 w 1, jak i Paznokcie twarde i lśniące jak diament... Ta konkretna stoi na półce i czeka na testowanie, ale pewnie też będzie świetna .

Gdybyście choć trochę się interesowały (nie mówię że żadna z Was nic o tym nie wie ), to byście poczytały o składzie i byście się dowiedziały czemu niektórym z Was niszczy paznokcie ! Zachęcam do lektury !

Może warto "spróbować" tej odżywki od koleżanki itp. na jednym paznokciu. Bo może się okazać, że nie nadaje się ona akurat dla Ciebie i zrobi Ci więcej krzywdy niż pożytku.

Gdy masz normalne paznokcie, nie wrażliwe - jak ja - odżywka sprawi, że będziesz cieszyć się pięknymi, twardymi, zdrowymi, długimi paznokciami !!! Uważać trzeba jedynie na skórki, bo je wysusza

BŁAGAM wypróbujcie najpierw, a potem kupujcie i stosujcie na dużą skalę.
    Nienawidzę osób, które wydają strasznie negatywną opinię o czymś tylko dlatego że nie myślą Czemu robicie test farby do włosów? (tzw próbę uczuleniową).

Rozumiem, każdy może wyrazić swoje zdanie, ale można chyba napisać " u mnei się nie sprawdziła, bo : to, to i to" a nie "nie używajcie jej !! bubel !! ostrzegam was !! " itp...

Każdy jest inny, PAMIĘTAJCIE !

A jak dla mnie... jest to CUDO działa tak jak równie cudowny NailTek, a jest o wiele tańsza

Ilość zużytych opakowań: conajmniej z 10, nie pamiętam

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić malw_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znaczna poprawa
  • Ta odżywka zdziałała na moich paznokciach cuda. Próbowałam na prawde wielu odżywek, ale moje paznokcie i tak straszliwie się łamały i pozostawały mega cienkie. Od kiedy używam tę odżywkę w końcu mogę zapuścić paznokie :3 . Uż po pierwszych użyciach zauwazyłam znaczna poprawe, paznokcie wzmocniły się i przestały łamac. Po nałożeniu ładnie się błyszczy. Jedynym minusem jest dla mnieto, że bardzo łatwo schodzi podczas np. mycia włosów .

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić Shocko za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej!
  • To, co ta odżywka zrobiła z moimi paznokciami to jest coś strasznego. Używałam zgodnie z zaleceniami producenta, na początku niby było ok, ale później..Na paznokciach zrobiły mi się krwiaki (?). W każdym razie wyglądało to nieciekawie-sami zobaczcie na zdjęciach, chociaż przyznam, że wygląda to okropnie.

Teraz próbuję innych odżywek tej firmy, ale używam tylko jednej warstwy jako bazę pod lakier i tak jest już ok. Do tej konkretnej nigdy nie wrócę.

Używam tego produktu od: Używałam jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić chochlik kornwalijski za czytelną i pomocną recenzję?