Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Multiwitaminowa odżywka z wapniem i kolagenem SOS dla kruchych i łamliwych paznokci

Zgłoszony przez kasia19921111

Wielozadaniowa ekstremalnie wzmacniająca odżywka to szybka pomoc dla kruchych i łamliwych paznokci. Kompleksowa, silnie działająca kuracja jest idealnym rozwiązaniem dla słabych, zniszczonych i rozdwajających się paznokci. Odbudowująca formuła z witaminami wapniem i kolagenem precyzyjnie łączy z płytką paznokciową, odbudowuje regeneruje i maksymalnie ją utwardza. W ciągu 10 dni kuracji SOS paznokci z dnia na dzień stają się nieprawdopodobnie mocne, elastyczne i piękne.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać 2-3 dniową próbę uczuleniową.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Phthalic Anhydride/ Timellitic, Anhydride/ Glycols Copolymer, Cellulose Acetate Butyrate, Surose Acetate Isobutyrate, Nirtocellulose, Aqua, Formaldehyde (2%), Acetyl Tributyl Citrate, Surose Benzoate, Acrylates Copolymer, Camphor, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Alcohol Denat, N-Butyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Hydrolized Collage, Citric Acid, Calcium Pantothenate, Phosphoric Acid, CI 17200 (29.01.2014.)

Cena: 9,30zł / 12ml

• Niestety nie...
  • Nie byłam w stanie przekonać się o właściwościach tej odżywki, ponieważ nie przetrwała na paznokciach nawet jednego dnia... Położenie dwóch warstw, jedna po drugiej również nie skutkuje trwałością. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Emka_84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Paznokcie mi się łamały i rozdwajały. Zakupiłam ten produkt. Niestety nie pomógł, bo:
    - przede wszystkim zamienił się w galaretkę po ok. 1,5 m-ca i nie dało się go już używać,
    - nie utrzymywał się na paznokciach, chyba nigdy nie wytrzymał całej doby,
    - nie wzmacniał paznokci, nie likwidował rozdwajania.

Z plusów mogę wyminić najwyżej dobrą knsystencję zaraz po zakupie i łatwość aplikacji.

Ogólnie uważam, że nie jest wart nawet swojej niskiej ceny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2/3

Chcesz pochwalić kasioch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Moja pierwsza odżywka z Eveline. Zapoznałyśmy się 2 lata temu Kupiłam ją, gdy moje paznokcie były naprawdę w opłakanym stanie. A ona przyszła mi na pomoc! Nie jest tak dobra jak inne, ale jest ok

ZALETY:

+ zapobiega dalszemu rozdwajaniu się paznokcia, aczkolwiek trzeba kilka dni poczekać na efekt
    + paznockie nie są tak 'wrażliwe' na rozdwajanie i łamanie
    + cena
    + dostępność

WADY:

- nie ma tego 'solidnego' utwardzenia

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić nimfadoraaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • stanowcze nie
  • Plusy:
    +minimalna poprawa kondycji paznokci i polepszenie ich stanu.

Minusy:
    - dalsza łamliwość paznokci, nie wzmocnienie ich i brak utwardzenia,
    -średni czas schnięcia- nie jest szczególnie krótki.

Chcesz pochwalić strawberrymilk za czytelną i pomocną recenzję?
  • DRAMAT
  • Czytając recenzje poprzedniczek widzę, że zdania są podzielone. Jednak ja swojego z pewnością nie zmienię.

Odżywkę dostałam w prezencie, ale podchodziłam do niej pozytywnie, gdyż wiem, że Eveline całkiem nieźle radzi sobie z paznokciami. Niestety... nie ten model. Zachwycona i oczarowana odżywką z diamentami nie spodziewałam się, że przy tej czeka na mnie rozczarowanie.

Plusy:
    - dobra konsystencja
    - poręczne opakowanie
    - po aplikacji szybko schnie

Minusy:
    - badzo słaba trwałość (lakier potrafił odchodzić już w pierwszym dniu, nie mówiąc o kolejnych, nawet po dodaniu kolejnych warstw...)
    - odniosłam wrażenie, że zbiera brud i kumuluje go po bokach paznokcia
    - jest bardzo inwazyjny dla podrażnionych skórek
    - nie spełnia funkcji obiecywanych przez producenta

Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić malva* za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • Najgorsza decyzja w moim życiu? Zakup tej odżywki. Kiedy 8w1 przestała działać zachęcona skutecznością Eveline zakupiłam ten produkt. Po jakichś 2 tygodniach zamiast mi pomóc - ta odżywka pogorszyła stan moich paznokci. Stały się jeszcze bardziej łamliwe, kruche, zaczeły się rozdwajać. Musiałam poczekać kilka tygodni zanim wróciły do normy.
    Plusy:
    brak, porażka
    Minusy:
    działanie odwrotne niż mówi ulotka
    paznokcie zostały zrujnowane
    zapach
    szybko wyschła
    niepraktyczne opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić jucha1237 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec
  • od zawsze zmagałam się z rozdwajającymi się paznokciami, przez to w ogóle nie mogłam zapuścić upragnionej długość, aż do czasu kiedy pani w hurtowni kosmetycznej poleciła mi tą odżywkę. Jest zdecydowanie najlepszą odżywką z możliwych, a testowałam ich bardzo wiele. nie zamienię na żadną inną.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić faramka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do kosza!
  • W przeciwieństwie do lakieru multiodżywczej oliwki do skórek i paznokci z tej samej firmy, ta bardzo mi się zawiodła. W niczym mi nie pomogła, moje paznokcie nadal są kruche i łamliwe. Nie widzę tutaj żadnych plusów. Z czasem ten lakier stał się tak bardzo gęsty, że nie dało się nim normalnie rozprowadzić po paznokciach.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: całe

Chcesz pochwalić NataDiana01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobrze działą na moje paznokcie które sa teraz piękne i zdrowe.
  • Moje paznokcie potrzebowały odżywienia i wzmocnienia. poprzez częste malowanie lakierami stały się kruche i pekały. Dzięki tej odżywce stały się mocne, długie i twarde.

Plusy:
    -odżywka starcza na długo
    -przystępna cena
    -paznokcie są długie, mocne
    -nie ma drażniącego zapachu

Minusy:brak

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić Tanitka101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratowała moje genetycznie- krótkie paznokcie
  • Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii.. wiem, że te odżywki niszczą paznokcie kiedy się przestanie jej używać, więc moja rada nie przestawajcie. Są takie tanie, że można używać.. jedna starcza na kilka dobrych miesięcy, nie używam ich systematycznie tylko czasem a paznokcie są długie i twarde. Jak dla mnie ta odżywka uratowała moje krótkie brzydkie paznokcie.. i wolę używać jej do końca życia niż mieć brzydkie paznokcie.

Ilość zużytych opakowań: 2 jedna sos druga 8in1

Chcesz pochwalić xroses92 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij