Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Multiwitaminowa odżywka z wapniem i kolagenem SOS dla kruchych i łamliwych paznokci

Zgłoszony przez kasia19921111

Wielozadaniowa ekstremalnie wzmacniająca odżywka to szybka pomoc dla kruchych i łamliwych paznokci. Kompleksowa, silnie działająca kuracja jest idealnym rozwiązaniem dla słabych, zniszczonych i rozdwajających się paznokci. Odbudowująca formuła z witaminami wapniem i kolagenem precyzyjnie łączy z płytką paznokciową, odbudowuje regeneruje i maksymalnie ją utwardza. W ciągu 10 dni kuracji SOS paznokci z dnia na dzień stają się nieprawdopodobnie mocne, elastyczne i piękne.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać 2-3 dniową próbę uczuleniową.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Phthalic Anhydride/ Timellitic, Anhydride/ Glycols Copolymer, Cellulose Acetate Butyrate, Surose Acetate Isobutyrate, Nirtocellulose, Aqua, Formaldehyde (2%), Acetyl Tributyl Citrate, Surose Benzoate, Acrylates Copolymer, Camphor, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Alcohol Denat, N-Butyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Hydrolized Collage, Citric Acid, Calcium Pantothenate, Phosphoric Acid, CI 17200 (29.01.2014.)

Cena: 9,30zł / 12ml

• niewypał
  • Niestety, tym razem zawiodłam się na Eveline. Wcześniej miałam 2 odżywki do paznokci z tej firmy - 8 w 1 oraz diamentową, i bardzo sobie je chwalę, być może jeszcze do nich powrócę. Omawiana odżywka z wapniem miała poprawić kondycję moich paznokci, wzmacniać ich nie musiała bo są super mocne i bez odżywek, ale miała dbać o wygląd paznokcia, a także sprawdzać się jako baza pod lakier. Jednak, nie wiem jakim cudem (bo prawie nigdy nie zdarza się to w wypadku moich paznokci), odżywka potrafi schodzić już pierwszego (w porywach drugiego) dnia. Jeśli zaś wybierasz kąpiel, a nie prysznic, czy twoje paznokcie mają w inny sposób dużo kontaktu z gorącą wodą, to musisz potem pamiętać by chować dłonie przed wzrokiem innych, bo niestety, dobrze wyglądać na pewno nie będą. Liczyłam też, że przy dwóch warstwach jakoś unaoczni się jej różowy kolor, nic z tego, okazała się wtedy jednak nieco trwalsza. Na plus zasługuje to, że ładnie wygląda zaraz po nałożeniu i że łatwo się rozprowadza. W sumie, teraz prawie każda odżywka to potrafi. Ogólnie nie polecam. Oddałam siostrze, może u niej się sprawdzi.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: trochę 1.

Chcesz pochwalić Miss Puppet za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• NIE, DZIĘKUJĘ.
  • Nie polecam.
    W moim przypadku odżywka się w ogóle nie sprawdziła. Nie dość, że nie wzmocniła moich kruchych i łamliwych paznokci, to jeszcze - mimo stosowania zgodnie z zaleceniami producenta, podrażniła skórki i skórę wokół paznokci. Dodatkowo odpryskuje nawet tego samego dnia, nie mogę jej nawet używać jako bazy pod kolorowy lakier, bo odchodzi płatami z paznokci. Nie odpowiada mi również, mocny, chemiczny zapach. ):
    Jestem na nie.

Używam tego produktu od: trudno powiedzieć
    Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

Chcesz pochwalić 0lenstwo za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIGDY WIĘCEJ !!!
  • Wszystko było cudownie.Do czasu .....
    Moja przygoda z nią zaczęła się od wielkiej przyjaźni. Moje paznokcie strasznie się łamały, rozdwajały, były miękkie.. No po prostu dramat. O zapuszczeniu nie było w ogóle mowy. Dzięki niej miałam tak długie paznokcie, że aż nie mogłam w to uwierzyć. W ogóle się nie rozdwajały, płytka była gładka i rozjaśniona, mogłam w ogóle nie malować kolorowym lakierem - takie były ładne. Skończyłam jedno opakowanie, wszystko robiłam wg instrukcji w ulotce, robiłam systematyczni przerwy. Oczywiście od razu poleciałam po nową buteleczkę i zaczęłam po przerwie od nowa. Podczas pierwszego dnia, 10 minut po nałożeniu, poczułam straszny ból. Po prostu bolały mnie paznokcie. Coś było nie tak, były całe czerwone i nie mogłam ich w ogóle dotknąć. Od razu zmyłam to paskudztwo i dałam sobie spokój. Po paru dniach zorientowałam się, że coś się dzieje. Pojawił mi się białe plamki na paznokciach. Postanowiłam je zostawić niepomalowane na jakiś czas. Okazało się że paznokieć odkleja mi się od łożyska. I to nie jeden a trzy. Teraz próbuje robić co mogę, żeby mi nie odpadły, przegrzebałam cały internet i będę próbować wszystkiego, bo co jak co, ale paznokcie u kobiety to atut i wolałabym je mieć. Mam nadzieję, że firma dostanie Ogromną karę za to, że odżywka jest prawdopodobnie źle opisana i zawartość formaldehydu jest większa niż zapewnia producent. Odradzam zakup każdej osobie, którą znam i Was też przestrzegam, bo potem jest tylko płacz i bezsilność. Chyba nie warto.

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe i 2 zaczęte

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dominikaaa96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła, ale są lepsze
  • Mam dosyć słabe, łamliwe i rozdwajające się paznokcie, więc odżywka to podstawa. Używałam jej regularnie, zgodnie z zaleceniami na opakowaniu i efekt był całkiem w porządku, ale moim ideałem jest inna.

Zalety:
    - łatwo się rozprowadza
    - wydajna
    - nadaje piękny połysk paznokciom
    - chroni przed złamaniami płytki
    - przy regularnym stosowaniu przyzwoicie spełnia swoją funkcję
    - cena może być

Minusy:
    - nie zauważyłam

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić stopkatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Specyficzny
  • Powiem tak, dla mnie ten kosmetyk jest specyficzny i trzeba z nim uważać. Kiedyś już używałam tej odżywki i byłam bardzo zadowolona, do czasu, gdy w połowie opakowania paznokcie zaczęły mi pękać na wysokości środka paznokcia, sprawiało to ogromny ból. Wtedy używałam jej zgodnie z zaleceniami na opakowaniu.

Jakiś czas temu kupiłam ją znów na promocji i zaczęłam używać o wiele ostrożniej, średnio 1/2 razy na tydzień pod kolorowy lakier i nic się nie działo. Paznocie może delikatnie się wzmocniły ale bez szału.
    Zauważyłam że za każdym razem odżywka bardzo gęstnieje mi w buteleczce. Może to dlatego, że nie trzymam jej w lodówce...

Radzę uważać z tą odżywką jej działanie jest chyba po prostu zbyt silne(przynajmniej dla mnie)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 2, 12 ml

Chcesz pochwalić Nie_pytaj_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trzeba z nim uważać
  • Moje paznokcie z natury są silne i nie mam problemów z rozdwajaniem więc nie wiem jak radzi sobie w tej kwestii.

Kupiłam go z myślą o stosowaniu jako bazy pod lakier, na początku byłam zadowolona, szybko sechł i spisywał się dobrze. Zazwyczaj trzymany był na paznokciu około trzech dni po czym był zmywany i nakładana była nowa warstwa.

Po dłuższym czasie użytkowania byłam w szoku bo odżywka ta strasznie zniszczyła mi płytkę paznokcia. Zaczęła się ona robić chropowata i rozwarstwiała się. Odstawiłam tę odżywkę i po jakimś czasie wszystko wróciło do normy więc nie mam wątpliwości kto był tu winowajcą.

Także stosować ale nie za długo

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Yenna_N za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odżywka SOS Eveline
  • Zalety:
    - wygodne opakowanie i w użyciu
    - bardzo wydajny
    - dobrze się rozprowadza
    - dobrze wzmacnia paznokcie
    - przyspiesza wzrost paznokci
    - nawet po kilku warstwach się tak szybko nie ścierał

Wady:
    - formaldehyd !! jedyny minus
    - przez to czasami dostawałam uczulenia na paznokciach (czerwona płytka, szczypanie)

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 12ml

Chcesz pochwalić agatqa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezła
  • Miałam paznokcie w tragicznym stanie, ciągle się łamały. Od kiedy stosuje tę odżywkę ich stan sie bardzo poprawił z czego jestem bardzo zadowolona.
    Jej jedyna wadą jest trwałość- schodzi z paznokci bardzo szybko.
    Ale poza tym właściwosci są świetne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cukierkowa dama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo dobry -
  • Jest jak gorzki syrop, który pomoże. Z jednej strony jestem zachwycona OBECNYM stanem moich pazurków, które ciężko złamać (dopiero po 4 tygodniach z długimi szponkami dwa się złamały) i przestały się tak rozdwajać.

Z drugiej nakładanie warstw było horrorem przez jedną rzecz - bo schodzą warstwami. Po nałożeniu drugiej na trzeci dzień paznokcie wyglądają, jakby się w całości rozwarstwiały. Odpuściłam i malowałam dwa razy, nie trzy.

Często zapominałam nakładać drugiej warstwy albo robiłam dłuższe przerwy. Łącznie od sierpnia do listopada. Zużyłam pół (!) buteleczki, więc dodatkowo plus za taki efekt po zużyciu takiej ilości.

Jeżeli przeżyjesz to rozwarstwianie i poczekasz, to nawet przy nieregularnym nakładaniu paznokcie pięknie się odżywią, a przynajmniej widzę po moich, że jest na to duża szansa

Ilość zużytych opakowań: o,5 jednego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Ilta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Od zawsze mam problemy z paznokciami. Są kruche i łamliwe.

Zachęcona ceną, opiniami i wielkim napisem na opakowaniu o nagrodach za super produkt i stylowy produkt zakupiłam tą odżywkę.

Bardzo szybko schnie na paznokciach.
    Niestety na tym plusy się kończą.

Odżywka nie utrzymuje się na paznokcach dłużej niż jeden dzień.

Moje paznokcie jak się łamały tak się łamią.
    Może trochę mnie się rozdwajają.

Nie polecam, szkoda pieniedzy!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić baluskaa za czytelną i pomocną recenzję?