Sephora, Baume Butter (Masło do ciała) (różne rodzaje)

Powiększ Sephora, Baume Butter (Masło do ciała) (różne rodzaje)

Zgłoszony przez carolla666

Bogaty w składniki, delikatne masło do ciała, które nawilżając rozpieszcza Twoją skórę. Dzięki unikalnej formule z neutralnym pH, masło wchłania się idealnie pozostawiają skórę naturalnie gładką, bez najmniejszych podrażnień.

Cena: ok. 40zł / 200ml

• spodziewałam się czegoś lepszego
  • Produkt zakupiłam pod wpływem impulsu. Nawet nie zwracałam uwagi na alkohol, który pojawił się w składzie. Myślałam, że jak to sephora, to napewno mi się spodoba, ale myliłam się... Produkt po nałożeniu na wydepilowane ciało, po prostu je podrażniał. Pojawiały się takie czerwone kropki, wypryski... Poza tym, konsystencja produktu nie przypominała masła, tylko płynne masło... Produkt zupełnie niewydajny ! Wydanie 40 zł na ponad miesiąc używania tego produktu się nie opłaca.. Jedynym plusem jest ładne opakowanie i zapach. Ale to nie wystracza, abym mogła się po raz kolejny z tym masłem męczyć..

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Milusia_Elunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok, choć bez szału
  • Kosmetyk zaczęłąm stosować zimą, kiedy skóra nie dość, że już ucierpiała przez skutki temperatury (wysuszenie), to jeszcze odczuła skutki mojego wcześniejszego braku systematyczności w nawilżaniu Masło faktycznie polepszyło jej kondencję, ale mam wrażenie , że efekt nie był długotrwały, czyli o ile korpus (nie wiem jakiego innego słowa użyć, miałam dobrze nawilżony, to już kończonom przynosiło ulegę doraźnie krótkowfalowo.
    Stosowałam zapach "peony" , który z czasem trochę się mi znudził.
    Myślę, że za tą cenę można znaleźć coś dużo fajniejszego, ale też produkt ten uważam za przyjemny i jakośtam spełniający swoje funkcje, więc pewnie o ile nie kupiłabym go ponowanie, to nie obraziłabym się jakby ktoś mi to masło sprezentował.

Ilość zużytych opakowań: zużyte całe opakowanie 200 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Panna Vertigo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fenomenalne
  • To masło do ciała jest niesamowite.Zakochałam się w nim od pierwszego użycia!

PLUSY:

-''smakowity'' zapach długo utrzymujący się na skórze

-optymalne nawilżenie skóry

-skóra jest aksamitna,mięciutka

-nie zostawia tłustego filmu

MINUS:

-jedyny minus to cena...

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić ShandaPanda87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny zapach i tyle
  • dostałam w prezencie, sama nigdy nie wydałabym tyle na ten kosmetyk, pięknie pachnie, miałam krem o zapachu kwiatu bawełny, po prysznicu czułam się czysto i świeżo, miły zapach ułatwiający zasypianie, tylko tyle. Skóra słabo nawilżona, nie wchłania się od razu, za 40 złotych miałabym więcej innego produktu, jakby kosztował połowę mniej to można się skusić, żeby czasem sobie umilić zasypianie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katarzynos za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny zapach Kwiat bawełny

Chcesz pochwalić katarzynoss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyca
  • Oceniam zapachy chocolate toffee i vanilla creme brulee.

Kupiłam chłopakowi, ale rzadko używa, a i ja teraz rozumiem dlaczego.

Plusy:
    + nawilża,
    + starcza na długo,
    + dostępne w szerokiej gamie zapachowej,
    + ładne opakowanie,
    + nie uczula.

Minusy:
    - zapach jest zbyt intensywny i mdły,
    - nie chce się wchłaniać,
    - jest raczej drogi,
    - tłusta, maziowata konsystencja,
    - jest napchany barwnikami, bo kolorki są zbyt wyraźne i sztuczne.

Używam tego produktu od: pięciu lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kyuuki za czytelną i pomocną recenzję?
  • W promocyjnej cenie świetne
  • Starą wersję masła kupiłam krótko przed wprowadzeniem nowej linii kąpielowej na wyprzedaży w czerwcu. Obniżki sięgały wtedy 70% i żal było czegoś nie wziąć. Kosmetyki ekspresowo zniknęły z półek. Z tego jednak co mi wiadomo, nowa linia różni się raczej tylko opakowaniami i niektórymi nowymi zapachami, składy i działanie podobno są porównywalne - jeśli tak nie jest, wyprowadźcie mnie z błędu.

Regularna cena masła wynosiła ponad 40zł, ja na wyprzedaży kupiłam je za 16zł. Pojemność to 200ml i kosmetyk jest ważny aż 18 miesięcy od otwarcia. Sam kosmetyk był dodatkowo zabezpieczony przed otwarciem sreberkiem. Odkręcane pudełeczko to mój ulubiony typ opakowań kosmetyków do ciała, gdyż cały czas widzimy ile produktu nam jeszcze zostało i możemy go do końca wybrać.

Po wcześniejszych doświadczeniach z bardzo nie fajnym balsamem Sephory, do masła podchodziłam dość sceptycznie. Okazało się jednak miłym zaskoczeniem. Masło ma konsystencję gęstego, ale dość lekkiego kremu. Dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania, ale pozostawia skórę gładką i nawilżoną na całkiem długi czas. Nie podrażnia skóry podrażnionej po goleniu. Używałam przed nim masła TBS i pomijając zapach, masła Sephory wcale nie używałam z mniejszą przyjemnością i sympatią. Wydajność masła przeciętna w stronę słabej - jak dla mnie ok. 1,5 miesiąca. Zapach masła, czyli bardzo intensywny kokos na dłuższą metę trochę mnie męczy, więc polecam tylko prawdziwym fanom kokosowego zapachu.

Używam tego produktu od: prawie 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • w promocyjnej cenie jestem nim zachwycona!
  • Z góry zastrzegam, że kupiłam go w promocji za 15zł

+ ślicznie pachnie - tak słodko, ale nie nachalnie czy sztucznie (mam wersję cytrynową)
    + jest bardzo wydajny
    + ładnie się wchłania (po 5 minutach nie ma śladu po tłustym filmie)
    + nawilża
    + nie uczula i nie podrażnia (nawet po goleniu nóg, a z tym często miałam problem)

- nie kupiłabym go w regularnej cenie, ale za te 15zł - zawsze i wszędzie

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 196 raz(y)
  • Kiepski, ale przyjemny gadżet
  • Otrzymalam go kiedyś w zestawie z żelem pod prysznic od koleżanki. Miałam wersję o zapachu limonki, już parę lat temu. I to jest jedyna zaleta tego masła, ładnie pachniało i dość długo utrzymywała się ta woń na skórze.

Masło rzeczywiście jest delikatne, do tego stopnia, że wlaściwie nic nie robi, moja skóra, która jest w miarę normalna przy odpowiednim nawilżaniu zdecydowanie nie odczuła nawilżenia czy natłuszczenia ze strony tego produktu choćby w minimalnym stopniu. Sam żel pod prysznic trochę wysuszał mi skórę, więc chyba nie jest jakimś wielkim wymaganiem, aby masło z tej samej serii uzupełniało pielegnację niwelując wszelkie niedogodności związane z umyciem skóry zwykłym środkiem do zadań niespecjalnych? Niestety, skóra była może odrobinę gładsza niż zwykle, nic poza tym, domagała się jednak nawilżenia. Zapach fajny na lato, ale na efekt pielęgnacyjny bym nie liczyła. Poza tym masełko zawierało jakieś barwniki, miało raczej sztuczny seledynowy kolor. Nie wiem w sumie po kiego..., skoro już sam plastik był przezroczysto-zielonkawy? Wydajność średnia, opakowanie proste i praktyczne, konsystencja bardzo zbita, gęsta, ale kosmetyk zdecydowanie nie wart tej ceny. Szybko się wchłania, ale i nic nie robi. Kilka gwiazdek za to, że przynajmniej nie zaszkodziło i za zapach.

Używam tego produktu od: Przez 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, 200 g

Chcesz pochwalić Korah za czytelną i pomocną recenzję?
  • to zależy
  • Rok temu pod choinkę dostałam masło Musk Almond i to od osoby, której bym nie podejrzewała o tak dobre wyczucie moich potrzeb

Do tej pory (czyli przez 13 miesięcy) jeszcze całego opakowania nie zmogłam. Można używać tego masła 18 miesięcy od otwarcia (ee, konserwanty), więc mam jeszcze czas...

Daję cztery i pół gwiazdki ponieważ:
    - zapach! ach, zapach jest upojny, seksowny, optymistyczny, poprawia humor i w ogóle powoduje, że się czuję w nim jak milion dolarów;
    - działanie wygładzające, nawilżające zaobserwowałam, nie mam jakiejś wybitnie suchej czy wymagającej skóry, więc nie narzekam, jest ładna, gładka, miła w dotyku skóra;
    - produkt jest wydajny - nawet, gdybym go stosowała 2xdziennie (i pewnie dawno zjadła) i tak bym to twierdziła, po prostu widzę, ile muszę nabrać na palce, aby ładnie rozprowadzić go na skórze (ale może ja po prostu lubię dawkować balsamy i masła oszczędnie?);
    - się wchłania i nie lepi, nie nabłyszcza jak go o to nie proszą itd.;
    - opakowanie no jak masła, trochę niehigieniczne, ale typowe jak dla dość twardego produktu.

Czemu więc się czepiam i nie daję 5 gwiazdek? Zapach - silny, trwały. To nie może być dobre dla skóry, no dobra, nie szkodzi mojej, więc zostawmy tę kwestię. Natomiast tak bardziej serio, to jego zapach o trwałości żelbetonu (dobrych kilka godzin od zastosowania wyczuwam ten Musk Almond gdzieś tam przy skórze, ale także wokół mnie) na pewno MUSI się kłócić z wieloma perfumami. No, mój Musk Almond jest słodko-ciepło-piżmowo-waniliowo-orzechowy i z podobnymi zapachami go noszę, albo na odwrót, zapodaję, gdy nie mam ochoty na perfumy wcale, a pachnięć mam tylko nim.
    Używam tego produktu od: 13 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno w toku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Darkblue za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem bardzo w szoku
  • Mam czekoladowe. Dostałam je pod choinkę w zestawie i powiem szczerze, że byłam pewna że to cudownie pachnący kosmetyk który nic nie robi dla skóry...
    A tu taki szok Powiem szczerze że dawno nie miałam nic do ciała, co by tak wspaniale i na długo działało. Mam suchą skórę, kosmetyki nawilżające raczej działają na nią tylko doraźnie i raczej jakieś obietnice producentów że "nawilżenie na 48h" czy ileś tam-u mnie bez rezulatów. A to masło- chociaż Sephora tego nie obiecuje, nie chwali się i nie pisze, że dla suchej skóry- odżywia (bo to jest takie 100% odżywienie a nie nawilżenie dopóki się nie wchłonie), zmiękcza, otula i to na bank na 2 doby (albo do kąpieli następnej). Dzień po aplikacji skóra jest jeszcze taka satynowa i mięciutka jak świeżo po peelingu (tak to porównam).
    Do tego CUDNY zapach, który utrzymuje się kilka godzin u mnie. Czego chcieć więcej?

Dla mnie REWELACJA i na bank kupię następne tylko w wersji jakiejś waniliowej lub karmelowej.

Maleńki minus-cena, jest dość wysoka w sumie za ten słoiczek ale trafiają się promocje.

Chcesz pochwalić czikicziki za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok, polecam
  • Oceniam zapach jagodowy bodajże (fioletowe opakowanie). Sam zapach w sklepie wydawał się bardzo ładny, jednak przy codziennym stosowaniu jest dla mnie drażniący. I tu jednocześnie plus - zapach utrzymuje się, dla nie w tym wypadku niestety - na ciele bardzo długo. Opakowanie wygodne, stabilne, ładne. Sam krem bardzo dobry. Konsystencja ok. Krem ładnie nawilża skórę, dla mnie wystarcza. Następnym razem, jak będzie jakaś promocja muszę kupić tylko inny zapach. Minus - cena!

Używam tego produktu od: ponad rok temu
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

Chcesz pochwalić angela5866 za czytelną i pomocną recenzję?
  • smakowite, aż chciałoby się zjeść
  • Mam truskawkowo malin0we masełko, ktore tak apetycznie pachnie, ze chciałabym je zjesć, ugryźć rękę, nogę nim posmarowaną. Zapach utrzymuje sie naprawde dluugo, masło świetnie nawilża, odżywia skórę, jest jednocześnie w miarę lekkie jak na tego typu produkt.
    Nie stosuję codziennie, bom trochę leniwa ( pod tym względem) a poza tym moja skóra jest w dobrej kondycji. Stosuję wręcz jak chcę pachnieć truskawkami.
    Polecam bardzo smakowicie.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Chcesz pochwalić malina_82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla normalnej skóry
  • To masełko nadaje się tylko i wyłącznie do skóry normalnej. Szybko się wchłania i pozostawia zapach i to jest chyba jego główne zadanie. Żadnych specjalnych funkcji pielęgnacyjnych nie posiada. Dla mojej suchej skóry się nie nadaje, ale jeżeli ktoś lubi mocno perfumowane kosmetyki to polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kkatarzyna7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • slodki przyjemniaczek
  • Zglosilam go juz jakis czas temu wiec teraz nadszedl czas na ocene !
    Swietny produkt najpewniej dla wszystkich rodzajow skor. Jego maslana i gesta konsystencja uraduje skore sucha jak i normalna. Maselko jest bardzo wydajne szczegolnie dla tych ktorzy nie potrzebuja codziennego balsamowania ciala.
    Naprawde duuuuzy wybor zapachow ktore w dodatku dlugo utrzymuja sie na ciele i pachna bardzo realistycznie ! Kazdy nos znajdzie cos dla siebie! Jestem fanka wszystkiego co kokosowe, wybralam wiec maselko o tym zapachu i jestem zachwycona!!!

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Chcesz pochwalić carolla666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Na codzień używam maseł z TBS, ale czasem dla odmiany lubię kupić te Sephorowe.
    Uwielbiam zapachy, są takie prawdziwe i trwałe, szczególnie lubię wanilię i czekoladę.
    Niestety masełka te nie nawilżają skóry tak dobrze jak TBS, dlatego lubię je używać wiosną/latem, kiedy nie trzeba tak natłuszczać skóry, nie jest narażona na zmiany temperatur z mrozu na ciepło domu itd.
    Z wydajnością jest tak sobie. Znowu muszę zrobić to porównanie, ale TBS jest o wiele bardziej wydajny, ogólnie lepszy nie licząc intensywności zapachu i wychodzi taniej biorąc pod uwagę cenę i wydajność.
    Obecna cena to 49zł.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić Weronikapr za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry kosmetyk!
  • Kosmetyk wchłania się bardzo dobrze, postawia skórę nawilżoną na cały dzień. Ten kosmetyk ma bardzo dużą gamę zapachów, począwszy na czekoladzie, kończąc na limonce. Za to wszystko daję mu 4 gwiazdki.

Minusy:
    -cena!jest dosyć drogi, można znaleźć dużo kosmetyków o podobnym działaniu w niższej cenie
    - wydajność (jedno opakowanie wystarcza mi na niecały miesiąc przy codziennym stosowaniu0

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: sporo tego było

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lady_minnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Taki tam zwykły balsamik do ciała Stworzony chyba tylko po to, żeby ładnie pachniał. Posiadam wersję "green tea lemon" (dostałam kiedyś w prezencie) i zapach faktycznie jest bardzo przyjemny, nawilżenie jako takie, masło wchłania się dość szybko i jest bardzo wydajne. Ale nie powiem, żeby to była jakaś rewelacja

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elleza za czytelną i pomocną recenzję?