Sephora, Baume Butter (Masło do ciała) (różne rodzaje)

Powiększ Sephora, Baume Butter (Masło do ciała) (różne rodzaje)

Zgłoszony przez carolla666

Bogaty w składniki, delikatne masło do ciała, które nawilżając rozpieszcza Twoją skórę. Dzięki unikalnej formule z neutralnym pH, masło wchłania się idealnie pozostawiają skórę naturalnie gładką, bez najmniejszych podrażnień.

Cena: ok. 40zł / 200ml

• Po prostu dobre masło
  • Posiadam kokosową wersję tego masła.

Zapach kokosu jest tutaj typowo spożywczy. Zupełnie, jakby powąchać świeże wiórki kokosowe. Nie ma w nim ni grama chemii, dzięki czemu jest wyjątkowo przyjemny dla nosa. Smarując się masłem wieczorem, zapach daje się wyczuwać na piżamie o tej samej porze dnia kolejnego.

Konsysencja jest bardzo wyważona, ani lejąca się, ani tępa. Lekka i kremowa, ale nieco gęstsza od popularnego kremu Nivea. Dzięki temu nawilżenie całego ciała wymaga niewielkiej ilości produktu, a samo masło jest bardzo wydajne. Porcja nawilżenia nie jest spektakularnie duża, ale przy mojej lekko suchej skórze, kolokwialnie mówiąc, to masło daje radę.

Cena stanowczo za wysoka jak na ten produkt. Podczas promocji warto się skusić.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić reev za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię choć jest drogi
  • Fajny produkt, dobrze nawilża i cudownie pachnie. Sprawdzi się przy skórze suchej, nawet latem przy upałach nie daje wrażenia tłustości. Szybko się wchłania.

Jednym słowem produkt dobry, ale nie wyróżniający się i zbyt drogi.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań, różne warianty zapachowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Raymarine za czytelną i pomocną recenzję?
  • spodziewałam się czegoś lepszego
  • Produkt zakupiłam pod wpływem impulsu. Nawet nie zwracałam uwagi na alkohol, który pojawił się w składzie. Myślałam, że jak to sephora, to napewno mi się spodoba, ale myliłam się... Produkt po nałożeniu na wydepilowane ciało, po prostu je podrażniał. Pojawiały się takie czerwone kropki, wypryski... Poza tym, konsystencja produktu nie przypominała masła, tylko płynne masło... Produkt zupełnie niewydajny ! Wydanie 40 zł na ponad miesiąc używania tego produktu się nie opłaca.. Jedynym plusem jest ładne opakowanie i zapach. Ale to nie wystracza, abym mogła się po raz kolejny z tym masłem męczyć..

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Milusia_Elunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok, choć bez szału
  • Kosmetyk zaczęłąm stosować zimą, kiedy skóra nie dość, że już ucierpiała przez skutki temperatury (wysuszenie), to jeszcze odczuła skutki mojego wcześniejszego braku systematyczności w nawilżaniu Masło faktycznie polepszyło jej kondencję, ale mam wrażenie , że efekt nie był długotrwały, czyli o ile korpus (nie wiem jakiego innego słowa użyć, miałam dobrze nawilżony, to już kończonom przynosiło ulegę doraźnie krótkowfalowo.
    Stosowałam zapach "peony" , który z czasem trochę się mi znudził.
    Myślę, że za tą cenę można znaleźć coś dużo fajniejszego, ale też produkt ten uważam za przyjemny i jakośtam spełniający swoje funkcje, więc pewnie o ile nie kupiłabym go ponowanie, to nie obraziłabym się jakby ktoś mi to masło sprezentował.

Ilość zużytych opakowań: zużyte całe opakowanie 200 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Panna Vertigo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fenomenalne
  • To masło do ciała jest niesamowite.Zakochałam się w nim od pierwszego użycia!

PLUSY:

-''smakowity'' zapach długo utrzymujący się na skórze

-optymalne nawilżenie skóry

-skóra jest aksamitna,mięciutka

-nie zostawia tłustego filmu

MINUS:

-jedyny minus to cena...

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić ShandaPanda87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny zapach i tyle
  • dostałam w prezencie, sama nigdy nie wydałabym tyle na ten kosmetyk, pięknie pachnie, miałam krem o zapachu kwiatu bawełny, po prysznicu czułam się czysto i świeżo, miły zapach ułatwiający zasypianie, tylko tyle. Skóra słabo nawilżona, nie wchłania się od razu, za 40 złotych miałabym więcej innego produktu, jakby kosztował połowę mniej to można się skusić, żeby czasem sobie umilić zasypianie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katarzynos za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny zapach Kwiat bawełny

Chcesz pochwalić katarzynoss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyca
  • Oceniam zapachy chocolate toffee i vanilla creme brulee.

Kupiłam chłopakowi, ale rzadko używa, a i ja teraz rozumiem dlaczego.

Plusy:
    + nawilża,
    + starcza na długo,
    + dostępne w szerokiej gamie zapachowej,
    + ładne opakowanie,
    + nie uczula.

Minusy:
    - zapach jest zbyt intensywny i mdły,
    - nie chce się wchłaniać,
    - jest raczej drogi,
    - tłusta, maziowata konsystencja,
    - jest napchany barwnikami, bo kolorki są zbyt wyraźne i sztuczne.

Używam tego produktu od: pięciu lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kyuuki za czytelną i pomocną recenzję?
  • W promocyjnej cenie świetne
  • Starą wersję masła kupiłam krótko przed wprowadzeniem nowej linii kąpielowej na wyprzedaży w czerwcu. Obniżki sięgały wtedy 70% i żal było czegoś nie wziąć. Kosmetyki ekspresowo zniknęły z półek. Z tego jednak co mi wiadomo, nowa linia różni się raczej tylko opakowaniami i niektórymi nowymi zapachami, składy i działanie podobno są porównywalne - jeśli tak nie jest, wyprowadźcie mnie z błędu.

Regularna cena masła wynosiła ponad 40zł, ja na wyprzedaży kupiłam je za 16zł. Pojemność to 200ml i kosmetyk jest ważny aż 18 miesięcy od otwarcia. Sam kosmetyk był dodatkowo zabezpieczony przed otwarciem sreberkiem. Odkręcane pudełeczko to mój ulubiony typ opakowań kosmetyków do ciała, gdyż cały czas widzimy ile produktu nam jeszcze zostało i możemy go do końca wybrać.

Po wcześniejszych doświadczeniach z bardzo nie fajnym balsamem Sephory, do masła podchodziłam dość sceptycznie. Okazało się jednak miłym zaskoczeniem. Masło ma konsystencję gęstego, ale dość lekkiego kremu. Dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania, ale pozostawia skórę gładką i nawilżoną na całkiem długi czas. Nie podrażnia skóry podrażnionej po goleniu. Używałam przed nim masła TBS i pomijając zapach, masła Sephory wcale nie używałam z mniejszą przyjemnością i sympatią. Wydajność masła przeciętna w stronę słabej - jak dla mnie ok. 1,5 miesiąca. Zapach masła, czyli bardzo intensywny kokos na dłuższą metę trochę mnie męczy, więc polecam tylko prawdziwym fanom kokosowego zapachu.

Używam tego produktu od: prawie 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • w promocyjnej cenie jestem nim zachwycona!
  • Z góry zastrzegam, że kupiłam go w promocji za 15zł

+ ślicznie pachnie - tak słodko, ale nie nachalnie czy sztucznie (mam wersję cytrynową)
    + jest bardzo wydajny
    + ładnie się wchłania (po 5 minutach nie ma śladu po tłustym filmie)
    + nawilża
    + nie uczula i nie podrażnia (nawet po goleniu nóg, a z tym często miałam problem)

- nie kupiłabym go w regularnej cenie, ale za te 15zł - zawsze i wszędzie

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij