Avon, Extra Lasting Liquid Foundation (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Avon, Extra Lasting Liquid Foundation (Trwały podkład do twarzy)

Zgłoszony przez annussiaa91

Supertrwały podkład do twarzy w płynie SPF 12:
- odporny na wodę i pot,
- wytrzymały na wysoką temperaturę i wilgotność powietrza,
- trwały do 18 godzin,
- łatwy do rozprowadzania,
- nie wysusza skóry.
Dostępny w 6 kolorach.

• bardzo fajny do cery tradzikowej
  • Podkład bardzo dobrze trzyma sie na buzi, jest idealny do mojej cery tradzikowej bo nawilzja ja i nie zatyka

Plusy
    +Piękny zapach
    +Idealny mat
    +Nawilza skórę i nie podraznia jej
    Minusy
    -kolor Nude jest lekko żółtawy

Ilość zużytych opakowań: 2 po 30 ml

Chcesz pochwalić wildfiree za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit mity

• niezbyt

• Mam mieszane uczucia co do tego podkładu.

Plusy:
    + łatwo się rozprowadza
    +bardzo ładny zapach
    +nie podrażnia

Minusy:
    -wodnisty
    - w ogóle (!) nie kryje
    - zostawia plamy
    - nie matuje

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić kunieczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA z gamą kolorystyczną
  • Jestem konsultantką Avon , postanowiłam wypróbować jeden z ponoć najlepszych podkładów tej firmy . Cena w katalogu była atrakcyjna bo 21,99 , wzięłam odcień Nude . Podkład przyszedł , zadowolona od razu zaczęłam go wypróbowywać. To była masakra , kolor okazał się dużo za ciemny jak na nude , wyglądałam jak po solarium na samą twarz , zostałam wyśmiana przez chłopaka Jedynym plusem tego produktu była konsystencja i krycie, więc pomyślałam że może odcień Ivory byłby lepszy dla mnie i po prostu tym razem nie trafiłam. Dałam podkład mamie dla której odcień był dość dobry . Z kolejnego katalogu zamówiłam drugi , z tej samej serii tyle że najjaśniejszy i niestety już droższy ! Przyszedł i kolor oczywiście okazał się jeszcze gorszy ,ciemniejszy niż Nude , byłam załamana . Nigdy więcej nie zamówie żadnego podkładu z Avon , bez wcześniejszych próbek . NEVER ! Ale nie wyrzuciłam go, może przyda się latem

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Natalia_Xx za czytelną i pomocną recenzję?
  • mile zaskoczona
  • Myślę, że to dobry podkład. Spełnił moje oczekiwania.
    Mam jeszcze na jedno użycie i kupię ponownie!

+cena
    +trwałość

-czasami odznacza suche skórki
    - nie wiem czemu, ale w niektóre dni ciemnieje ;/

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić malinowa1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Zamówiłam próbki aby dobrać kolor i stwierdzam, że kolor NUDE jest najjaśniejszy ze wszystkich. Bardzo ładnie wygląda na twarzy, nie wysusza, dobrze kryje zamówiłam już buteleczkę, a zakup ELDW odkładam w czasie

Używam tego produktu od: dziś
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić nyga1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pozytywne zaskoczenie
  • Porównywalny z Astor Perfect Stay a pod względem wykończenia do Colorstay Revlon. Na szczęście dostałam próbkę w najciemniejszym odcieniu. Naprawdę trwały. Gdyby nie to, że trzeba oczekiwać za zamówieniem zamówiłabym, chociaż kto wie , może kupię

Używam tego produktu od: dawno
    Ilość zużytych opakowań: próbka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniaczek
  • Dobry podkład musi dla mnie posiadać trzy główne cechy:
    - być trwały (często wychodzę z domu wcześnie rano i wracam wieczorem - nie mam więc czasu na malowanie się drugi raz gdzieś pomiędzy wyjściami)
    - zapewniać średnie krycie (nie mam idealnej cery, ale tragicznej też nie - potrzebuję wyrównania kolorytu i zakrycia jakichś, zazwyczaj drobnych niedoskonałości, które pojawiają się od czasu do czasu)
    - nie wpływać na świecenie się skóry (o matowieniu nie marzę, moja skóra "wygrywa" ze wszystkim co ma w nazwie "matujący", prędzej czy później i tak się świecę i muszę się przypudrować)

Rok temu skończył mi się podkład, na nadmiar gotówki narzekać nie mogłam, a w katalogu Avonu zobaczyłam ten podkład, za jakże kuszącą cenę 13,90zł! Stwierdziłam, że za taką cenę biorę w ciemno, bo skoro long-lasting, to może i pozostałe dwa wymogi spełni w miarę w porządku

+ naprawdę długo utrzymuje się na skórze. Wiadomo, kiedy patrzę w lustro jakieś 10, 12 godzin po porannym makijażu nie wyglądam tak super świeżo jak zaraz po nałożeniu podkładu, ale jest naprawdę dobrze
    + wydajny (używam go i używam i skończyć nie mogę)
    + poręczne, małe opakowanie z pompką... ale pompka to trochę inna historia
    + kryje całkiem nieźle, jak na moje potrzeby całkiem wystarczająco
    + nie zapycha, nie uczula

+/- ani nie matuje, ani nie sprawia, że się świecę,

- kolorystyka... boję się pomyśleć, jak prezentują się inne odcienie, ja wybrałam Ivory, który jest okropnie ciemny! Szczerze - nigdy nie miałam tak ciemnego podkładu Było jeszcze w miarę ok, kiedy go kupiłam - lato, opalona buzia, ale jakoś w październiku musiałam zaprzestać używania, żeby wrócić do niego dopiero w sezonie letnim. Do tego, trzeba do niego używać naprawdę jasnego i mało kryjącego pudru - inaczej nawet w lecie można uzyskać efekt okropnej tapety.
    - pompka wyciska strasznie mało podkładu. Można się przyzwyczaić, ale na początku jakoś mało komfortowo się przez to używa tego produktu
    - brzydki zapach, jakiś taki jakby nieświeży... na szczęście szybko znika, ale nie lubię momentu nakładania podkładu na twarz
    - wysusza skórę. Jeżeli nie użyję wcześniej kremu, który chociaż odrobinę natłuszcza, to wyglądam jakbym posmarowała się podkładem na nienawilżaną nigdy twarz, strasznie to brzydko wygląda, i widocznie postarza
    - producent obiecuje odporność na pot i wodę - niestety, upałów ten podkład nie znosi za dobrze. Nie robi się na szczęście na twarzy jakaś tragedia, ale taki super wytrzymały też nie jest. Więc z jednej strony mogę go używać tylko w miesiące, kiedy jestem opalona, ale z drugiej nie nadaje się na naprawdę gorące dni.

Więcej do niego nie wrócę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kociooka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Kupiłam ten podkład skuszona opisem. Jestem posiadaczką cery trędzikowej tłustej i szukam podkładu, który nie dość, że będzie zakrywał niedoskonałości, to dodatkowo zmatowi moją cerę.
    Zamówiłam najjaśniejzy odcień z gamy - Ivory i ku mojemu zdziwieniu odcień ten na twarzy wygląda pomarańczowo Kiedyś miałam próbkę tego podkładu również w koloerze Ivory i była dobra, teraz jednak jestem zawiedziona wydanymi pieniędzmi.
    Co prawda podkład dość skutecznie matuje, jednak krycie nie jest tak rewelacyjne jak podaje karta kolorów Avon.

PULSY :
    + dość skuteczne matuje
    + przyjemna konsytencja

MINUSY:
    - krycie
    - dziwne odcienie
    - opakowanie
    - cena (jak na taki bubel za wysoka)
    - wysusza

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Carolina93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.
  • Niestety wybrałam odcień, który jest pomarańczowy!! (natural beige)
    Po nałożeniu wyglądam tak strasznie, że nie da się tego opisać.
    Mieszałam go jednak z jaśniejszym (vanilia) Bourjois Flower perfection, i wtedy wyglądało to całkiem przyzwoicie. Dobry mat, baardzoo trwały, idealne krycie. Ale tylko kiedym mieszałam go z tym drugim !!

Sam za to nie matowił skóry, słabo krył, nawet nie wyrównywał koloru za bardzo.

Używam tego produktu od: Nie pamiętam

Chcesz pochwalić Osiemnastka0504 za czytelną i pomocną recenzję?
  • a ja go lubię
  • Jestem zaskoczona, czytając niektóre opinie, mam wrażenie, że ja używam zupełnie innego podkładu, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że nie zawsze należy sugerować się opiniami innych osób. W mojej ocenie ten podkład jest świetny i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Faktem jest, że nie należy spodziewać się tutaj mocnego krycia, raczej jest ono średnie, dla mnie na codzień w sam raz. Na imprezy używam czegoś mocniej kryjącego, zazwyczaj jest to Revlon Colorstay. Jeśli chodzi o trwałość, utrwalony pudrem sypkim (ja używam pudru z tej samej serii- Idealna cera, który również polecam) wytrzymuje u mnie spokojnie cały dzień. Jego największą zaletą jest kolor, który jest dla mnie jak druga skóra, w moim przypadku jest to Nude. Należy jednak przestrzec osoby o bardzo jasnej karnacji- o ile odcień Nude w innych podkładach Avonu jest bardzo jasny, o tyle w przypadku tego podkładu jest on raczej oliwkowy, z dużą ilością żółtego pigmentu. Dziwią mnie bardzo opinie o nienaturalnym wyglądzie- w moim przypadku jest to jeden z najbardziej naturalnie wyglądających podkładów jakie kiedykolwiek dane mi było używać. Może jest to zasługa idealnie dobranego odcienia, nie wiem. W każdym razie ten podkład wraz z pudrem z tej samej serii tworzą zgrany duet, który zapewnia mi "Idealną cerę", a do tego makijaż jest niewidoczny i wygląda bardzo świeżo i naturalnie. Ja taki zestaw szczerze polecam, zawsze można zamówić próbkę i przekonać się na własnej skórze, bez wyrzucania pieniędzy w błoto

Chcesz pochwalić autumn91 za czytelną i pomocną recenzję?