Avon, Extra Lasting Liquid Foundation (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Avon, Extra Lasting Liquid Foundation (Trwały podkład do twarzy)

Zgłoszony przez annussiaa91

Supertrwały podkład do twarzy w płynie SPF 12:
- odporny na wodę i pot,
- wytrzymały na wysoką temperaturę i wilgotność powietrza,
- trwały do 18 godzin,
- łatwy do rozprowadzania,
- nie wysusza skóry.
Dostępny w 6 kolorach.

• Rozczarowanie
  • Kupiłam ten podkład skuszona opisem. Jestem posiadaczką cery trędzikowej tłustej i szukam podkładu, który nie dość, że będzie zakrywał niedoskonałości, to dodatkowo zmatowi moją cerę.
    Zamówiłam najjaśniejzy odcień z gamy - Ivory i ku mojemu zdziwieniu odcień ten na twarzy wygląda pomarańczowo Kiedyś miałam próbkę tego podkładu również w koloerze Ivory i była dobra, teraz jednak jestem zawiedziona wydanymi pieniędzmi.
    Co prawda podkład dość skutecznie matuje, jednak krycie nie jest tak rewelacyjne jak podaje karta kolorów Avon.

PULSY :
    + dość skuteczne matuje
    + przyjemna konsytencja

MINUSY:
    - krycie
    - dziwne odcienie
    - opakowanie
    - cena (jak na taki bubel za wysoka)
    - wysusza

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić Carolina93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.
  • Niestety wybrałam odcień, który jest pomarańczowy!! (natural beige)
    Po nałożeniu wyglądam tak strasznie, że nie da się tego opisać.
    Mieszałam go jednak z jaśniejszym (vanilia) Bourjois Flower perfection, i wtedy wyglądało to całkiem przyzwoicie. Dobry mat, baardzoo trwały, idealne krycie. Ale tylko kiedym mieszałam go z tym drugim !!

Sam za to nie matowił skóry, słabo krył, nawet nie wyrównywał koloru za bardzo.

Używam tego produktu od: Nie pamiętam

Chcesz pochwalić Osiemnastka0504 za czytelną i pomocną recenzję?
  • a ja go lubię
  • Jestem zaskoczona, czytając niektóre opinie, mam wrażenie, że ja używam zupełnie innego podkładu, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że nie zawsze należy sugerować się opiniami innych osób. W mojej ocenie ten podkład jest świetny i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Faktem jest, że nie należy spodziewać się tutaj mocnego krycia, raczej jest ono średnie, dla mnie na codzień w sam raz. Na imprezy używam czegoś mocniej kryjącego, zazwyczaj jest to Revlon Colorstay. Jeśli chodzi o trwałość, utrwalony pudrem sypkim (ja używam pudru z tej samej serii- Idealna cera, który również polecam) wytrzymuje u mnie spokojnie cały dzień. Jego największą zaletą jest kolor, który jest dla mnie jak druga skóra, w moim przypadku jest to Nude. Należy jednak przestrzec osoby o bardzo jasnej karnacji- o ile odcień Nude w innych podkładach Avonu jest bardzo jasny, o tyle w przypadku tego podkładu jest on raczej oliwkowy, z dużą ilością żółtego pigmentu. Dziwią mnie bardzo opinie o nienaturalnym wyglądzie- w moim przypadku jest to jeden z najbardziej naturalnie wyglądających podkładów jakie kiedykolwiek dane mi było używać. Może jest to zasługa idealnie dobranego odcienia, nie wiem. W każdym razie ten podkład wraz z pudrem z tej samej serii tworzą zgrany duet, który zapewnia mi "Idealną cerę", a do tego makijaż jest niewidoczny i wygląda bardzo świeżo i naturalnie. Ja taki zestaw szczerze polecam, zawsze można zamówić próbkę i przekonać się na własnej skórze, bez wyrzucania pieniędzy w błoto

Chcesz pochwalić autumn91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trwały to on nie jest
  • Trwały to on nie jest. A z założenia ma być trwałym podkładem, więc tutaj producent kompletnie nie wypełnił zobowiązania jakie daje konsumentowi na opakowaniu. Fajnie kryje ale trwałość bardzo słaba. Poza tym wg mnie wygląda nienaturalnie na twarzy.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś

Chcesz pochwalić melleczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety zmiana oceny
  • Mam juz swoj ulubiony podklad, ale chcialam ot tak sprobowac czegos nowego. Kupilam go w ciemno, ale zdecydowanie nie zaluje.
    Mam cere mieszana w kierunku normalnej, czasem pojawiaja sie pojedyncze wypryski. Choc ostatnimi czasy nawet dosc czesto

Plusy podkladu
    +lekka konsystencja
    +srednie krycie- czyli takie jakie lubie, kryje malutkie niespodzianki a przy tym ni etworzy efektu maski i wyglada bardzo naturalnie. z tym ze ja nakladam jedna cienka warstwe.
    + idealne kolory,
    +dlugo utrzymuje sie na twarzy, u mnie wytrzymuje caly dzien bez poprawek.
    +nie zapchal

+/- zapach mi sie nie podoba, ale nie odejmuje za to gwiazdki- rzecz gustu

- jeden maly minusik za opakowanie. pompka dziala bardzo topornie, wychodzi bardzo malo produktu, ja podkladu uzywam zawsze niewiele a przy tym kosmetyku musze sie troche natrudzic. nie wiem czy to tylko wada mojego opakowania czy wszystkie sa takie

.....i niestety po czasie musze zmienic ocene. Zakupilam podklad w kolorze Natural beige. W opakowaniu jest wiele, wieeele jasniejszy od rimela ktory uzywam w odcieniu Sand i wiele mniej pomaranczowy. Avonowy podklad jednak zaczal mi bardzo ciemniec i pomaranczowiec na twarzy. jakis czas temu przyjrzalam sie w lusterku bedac na polu i bylam przerazona- ogromna, pomaranczowa maska! Fuuuj, fuuuj, fuuuuuj!
    Do tego po dluzszym stosowaniu zaczal bardzo mocno przesuszac moja skore i sie rolowac. Nie wiem co sie podzialo. Wrocilam do Rimmela i wszystko wrocilo do normy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić monis001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zły
  • Kupiłam go zimą, kolor niby pasował ale po nałożeniu był za ciemny. Postanowiłam go używać latem i było lepiej. Konsystencja jest w sam raz ani za rzadka, ani za gęsta.Dobrze się go nakłada, nie uczula, nie zapycha.
    Jenak z pewnością nie utrzymuje się 18 godzin może 6. Nie daje dobrego krycia. Jest wydajny bo używam go dość długo i jeszcze mam ok 1/2 opakowania. Po nałożeniu należy nałożyć puder bo po użyciu świeci się twarz. Co do ceny w promocji można go dostać w miarę przystępnej cenie

Używam tego produktu od: 3 misięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić zabkaagus za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Całkiem dobry
  • Kupiłam ale próbki podkładu. Chciałam najpierw przetestowac, wypróbować jak będzie działał. Mam odcień Medium Beige.

Produkt ma całkiem znośny zapach
    Latwo się rozprowadza
    Nie roluje się
    Nie miałam wrażenia po nałożeniu podkładu ze mam coś na twarzy. Oczywiście stosowałam go gdy na zewnątrz były normalne temperatury a nie tropiki [ 35 stopni]
    Prawie dokładnie pokrył to co chciałam zatuszowac. Prawie? Bo nałożyłam tylko jedną cieniutką wartstwe podkladu. Nie nakładałam dodatkowych wartstw na miejsca które chciałam zatuszować.

Jak dla mnie jest całkiem dobry. Po przetestowaniu próbek, na pewno zdecyduje się za nakup pełnowymiarowego produktu.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Yuki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie jest dobry.
  • Ja jestem zadowolona z podkładu.
    +dobrze kryje
    +wydajny
    +trwały
    +po promocji można Go kupić w dobrej cenie

minusów praktycznie wgl dla mnie nie ma.

Polecam cerze naczynkowej poniwaz dobrze kryje.

Używam tego produktu od: tak

Chcesz pochwalić milunia69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Jest trwały, doskonale kryje wszystkie niedoskonałości. Skóra po nim nie świeci się, koleżanki były przekonane, ze używam pudru. Polecam, zwłaszcza na zimę, gdyż niestety latem może okazać się zbyt 'ciężki' dla skóry.

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań 30 ml

Chcesz pochwalić Marlena W za czytelną i pomocną recenzję?
  • straszny
  • Jeden z gorszych podkładów, jaki używałam

WADY:

* jak to ma być trwały podkład, to ja wylądowałam wczoraj na księżycu :/ jest okropnie nietrwały, bardzo szybko schodzi z twarzy
    * wysusza niemiłosiernie
    * włazi w pory, jest strasznie widoczny
    * w ogóle nie kryje

ZALETY:

* ładna wygodna buteleczka
    * nie uczulił mojej wrażliwej cery

Używam tego produktu od: kilkanaście razy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe i do kosza

Chcesz pochwalić błękitna1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie!
  • Posiadam odcień Nude.. Wcześniejszy Medium Beige był za ciemny.
    Nude początkowo pasował do mojej cery, jednak teraz kiedy po sezonie letnim znowu jest bardzo jasna, jest trochę za ciemny ;/
    Ogólnie podkład dobrze się nakłada, ale ma swoje minusy:
    - szybko schodzi z buzi, odkrywając niedoskonałości i zaczerwienienia
    - jeśli nie użyję kremu pod spód eksponuje suche skórki
    - trzeba zmatowić pudrem!

Mimo wad nie jest zły na codzień! Używam go do szkoły, nie zapycha porów i nie jest ciężki
    Jednak zamierzam spróbować czegoś innego!

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 oddałam od razu ( za ciemny odcień ), 2 w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kalunia0147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co mój 'to jest to'
  • Póki co najlepszy jaki dla siebie znalazłam. Już 5 opakowanie zużywam, ale strasznie mam przesuszoną skórę, nie wiem już jak z tym walczyć, przez co robią mi się takie plamki złuszczone, które widać jeszcze bardziej po użyciu tego podkładu.

Dość trwały.

Niestety opakowanie zasługuje na duży minus, nie da się go wykorzystać do końca bez odkręcania dozownika

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 5 opakowania

Chcesz pochwalić eventual za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla każdej cery.
  • Ten produkt w ogóle nie dopasował się do mojej cery. Stworzył efekt sztucznej maski. Do tego szybko zszedł, a przy nakładaniu powstały grudy, które z pewnością nie były spowodowane przeze mnie, a przez wadliwość owego produktu.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: nie całe opakowanie

Chcesz pochwalić schaatzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Zalety:
    - cena
    - konsystencja
    - ładny odcień "natural beige"
    - dobrze kryje

Wady
    - pompka
    - nie jest tak trwały jak obiecuje producent

To mój pierwszy podkład z Avonu od 2 lat i muszę przyznać że ... mało się zmieniło

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ankazgdyni za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład nie dla mnie
  • Ten podkład nie spodobał się mojej twarzy:P Nie był trwały, rolował się, błyszczałam się po nim strasznie w ogóle nie matował i przede wszystkim nie krył w ogóle... Jednym słowem był straszny. Może dla innych jest cudowny ale jak dla mnie to jest okropny.

Chcesz pochwalić nataliak1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • W końcu trafiłam na idealny podkład!
    Idealny w sensie koloru,używam odcień NUDE i jest wprost stworzony dla mnie.Nie mam już na twarzy różowej maski tylko śliczny śniady kolor.Stapia się z moją cerą perfekcyjnie mimo iż jestem z tych bladszych typów cery.
    ZALETY:
    -cudnie stapia się z moją cera
    -nie pozostawia smug
    -nie ma efektu maski
    -nie zapycha a to ważne dla mojej problematycznej cery
    -trzyma się ponad 10godzin
    -cena przyzwoita
    -mógłby lepiej kryć ale wspomagany korektorem daje radę

Polecam!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić MONIKA1850 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo bliski ideału
  • Bardzo dawno nie uzywalam podkładów z Avon. Kilka dni temu wpadły mi w łapki próbki Extra Lasting Liquid Foundation - testowałam kolory Ivory i Nude. Ten pierwszy ciutke odcina sie od mojej jasnej cery, drugi zaś to idealny kolorek, nie odcina sie od cery. Zmatowiłam twarz rowniez pudrem z Avon Idealny Kolor odcień Fair. Jestem miło zaskoczona bo i podkład i puder świetnie sie stopiły, moja twarz była matowa około 8 godzin bez poprawek, nawet w trakcie stania nad garami przy robieniu obiadu !!! Trzeba szybko go nakładać, szybko schnie. Jest w miarę lekki, ma bardzo dobre krycie i nie robi maski!!! Nie pachnie, nie mam wyprysków po nim, wyglada naturalnie poprostu jest OK. Minusem jest to że jednak po jakimś czasie zostawia ślady na ubraniu. Generalnie baaaardzo przyzwoity kosmetyk, taka perełka Avon i chyba jednak skusze się na pełnowymiarowy flakonik Używam tego produktu od: 1 tydzieńIlość zużytych opakowań: kilka próbek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić misiowata_misia za czytelną i pomocną recenzję?
  • "Extra lasting"??
  • Nie wiem skad avon bierze nazwy swoich produktow a zwlaszcza podkladow ale to na pewno nie jest long lasting a tym bardziej extra!
    moja buzia po pomalowaniu wyglada jak u starej pudernicy!

Plusy:
    -cena
    -pompka

Minusy:
    -podklad strasznie wrecz okropnie wyglada na twarzy
    -nie utrzymuje sie dlugo jak zapewnia prosucent
    -strasznie smierdzi
    -mino blyszczenia sie na buzi mam wrazenie ze wysusza

Swoj podklad oddalam siostrze ktora rowniez go meczy.

Ilość zużytych opakowań: jedno ,uzyte kilka razy

Chcesz pochwalić SylwiaMilanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój typ
  • Podkład kupuję regularnie nie zmieniam go od 2 lat. Idelanie kryje. Cera jest bardzo naturalna. Jego aplikacja jest szybka, równomierna. Daję delikatnie węcej na policzki i nie tworzy to efektu maski. Konsystencja delikatna, zapach minimalny. Opakowanie wygodne. Jedynie mogę doczepić się do pompki czasmai mi szwankuje i tak jest przy każdym produkcie, ale co tam pompka

Ilość zużytych opakowań: nie potrafię określić

Chcesz pochwalić Monex za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre krycie, szybkie świecenie
  • Używałam tego podkładu zimą/wiosną a wykończyłam go całkiem niedawno. Na lato za ciężki. Stosowałam kolor NUDE. Zauważyłam, że w Avonie kolor kolorowi nierówny. Taki sam kolor w wersji innego podkładu różni się diametralnie odcieniem.
    W tym przypadku kolor NUDE jest z lekka żółto-pomarańczowy.
    co do trwałości, to rzeczywiście długo zostaje na twarzy. Jednak moim zdaniem nie nadaje się do cery tłustej, gdyż jest za ciężki i przynajmniej moja skóra szybko zaczyna się przy nim świecić, co wygląda mega nieestetycznie. Po prostu daje efekt maski.
    Przy rozprowadzaniu na twarzy czasami się waży i ciężko pozbyć się tych smug.
    Daje mu plus za trwałość.
    Daje minus za nieudany kolor NUDE i tworzenie maski.

Używam tego produktu od: 1rok
    Ilość zużytych opakowań: 1całe

Chcesz pochwalić nolenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • Podkład zakupiłam kilka dni temu, ale nie jestem do końca z niego zadowolona. Fluid ma wiele plusów ale jeden mankament sprawia, że ja nie mogę go używać jest to mianowicie odcień wyglądam jak solara!!! Mimo, iż jest to NUDE!!!! Po nałożeniu na twarz od razu ciemnieje... niestety ale w słoiczku jest w miarę jasny. Dlatego oddam go mamie ponieważ ma ciemniejszą karnację. Nie jestem bladziochem dlatego uważam, że to jakaś pomyłka z tym odcieniem. X czasu temu używałam antystresowego nude i był ok a ten . Poza tym podkład ma same plusy. Może kiedyś kupię w innym odcieniu np IVORY ale nie w najbliższym czasie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mikomadzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • mozna porownac do chanel perfection lumiere long
  • piekny,leciutki aksamitny podklad,swoja konsystencja do zludzenia przypomina mi ten podklad z chanel a jest o wiele tanszy i wiecej ma spf bo 12 .Slicznie stapia sie ze skora mozna zapomniec ,ze sie go w ogole ma.Matowi buzie ale naturalnie bez efektu maski ,bardzo ladnie kryje wszelkie niedoskonalosci.Wydajny,opakowanie szklane z poreczna pomka.
    Wzielam go ze soba na tropiki i sprawdzil sie w 100% w temp.35 stopni nic go nie ruszylo ,buzia wygladala pieknie.Polecam szczerze bo warto,jestem mile zaskoczona, ze Avon ma taka perelke ;-)

Używam tego produktu od: 2 mcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kwiatuszek888 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze kryjacy
  • podklad dobrze kryjacy,utrzymuje sie dlugo tylko z czasem moc pokrycia maleje czyli ogolnie trzyma jakies 7 godz.wydajny.minusem jest ciezkie rozprowadzanie go poniewaz moze zostawiac bruzdy i brudzi niestety ubrania

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Chcesz pochwalić lalaolala za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny podkład dla skóry mieszanej
  • Uwielbiam ten podkład (mój odcień Ivory), ponieważ mam skórę mieszaną i ciężko jej dogodzić. Nie jest ani matujący, ani rozświetlający. Sprawia, że skóra wygląda naturalnie, nie podkreśla zmarszczek ani delikatnych przesuszeń skóry. Jako jedyny podkład ładnie maskuje pory, nie zatykając ich przy tym! Jestem strasznie zadowolona i z niego nie zrezygnuję. To mój 100% typ.
    Utrzymuje się cały dzień na twarzy. Cienie do powiek również trzymają się na nim cały dzień (nie zawsze używam bazy). Jest bardzo wydajny - używam go prawie rok codziennie i jest go jeszcze bardzo dużo w opakowaniu.
    Na sam koniec - plus za pompkę, bo to naprawdę ułatwienie Nic się nie brudzi.

Używam tego produktu od: prawie rok

Chcesz pochwalić kuzynka-krecika za czytelną i pomocną recenzję?
  • co z tym kolorem?!
  • tytułem wstępu chciałabym napisać, że od lat używam podkładów tej firmy ze względu, że moja mama jest od wielu, wielu lat konsultantką i zawsze w domu mam zapas kosmetyków tej marki i w ten oto sposób przypadkowo wpadł mi w ręce ten fluid.

ogółem podkłady z avonu są dla mnie w sam raz, wiadomo, że mają swoje wady, ale dla mnie są one optymalne i nigdy na nich się jakoś super poważnie nie zawiodłam. mam bardzo jasną karnację, więc zawsze wybieram odcien ivory i jest on dla mnie idealny. tak też stało się tym razem. kolorek wydawał mi się identyczny jak poprzednika, czyli podkładu z serii Calming Effect i był rzeczywiście taki sam, do czasu, kiedy z buteleczki przemieścił się na moją twarz. zaraz po nałożeniu działa się rzecz dziwna - niesamowicie ciemniał i wyglądało to przynajmniej nieestetycznie, bo zupełnie nie pasował do mojej skóry.

oprócz tej - jak dla mnie strasznej - wady niewiele moża mu zarzucić. tak jak pisał producent trzymał mi się na twarzy dość długo, chociaż na pewno nie było to obiecane 18 godzin, rozprowadzał się dobrze i przy mojej suchej skórze nie zauważyłam, żeby było z nią gorzej podczas stosowania. może konsystencję ma nie taką jak bym chciała - za bardzo się leje, no i krycie pozostawia troszkę do życzenia. zdarza mu się też smużyć.

Używam tego produktu od: 1msc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić najutta za czytelną i pomocną recenzję?