Avon, Extra Lasting Liquid Foundation (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Avon, Extra Lasting Liquid Foundation (Trwały podkład do twarzy)

Zgłoszony przez annussiaa91

Supertrwały podkład do twarzy w płynie SPF 12:
- odporny na wodę i pot,
- wytrzymały na wysoką temperaturę i wilgotność powietrza,
- trwały do 18 godzin,
- łatwy do rozprowadzania,
- nie wysusza skóry.
Dostępny w 6 kolorach.

• pozytywne zaskoczenie
  • Porównywalny z Astor Perfect Stay a pod względem wykończenia do Colorstay Revlon. Na szczęście dostałam próbkę w najciemniejszym odcieniu. Naprawdę trwały. Gdyby nie to, że trzeba oczekiwać za zamówieniem zamówiłabym, chociaż kto wie , może kupię

Używam tego produktu od: dawno
    Ilość zużytych opakowań: próbka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniaczek
  • Dobry podkład musi dla mnie posiadać trzy główne cechy:
    - być trwały (często wychodzę z domu wcześnie rano i wracam wieczorem - nie mam więc czasu na malowanie się drugi raz gdzieś pomiędzy wyjściami)
    - zapewniać średnie krycie (nie mam idealnej cery, ale tragicznej też nie - potrzebuję wyrównania kolorytu i zakrycia jakichś, zazwyczaj drobnych niedoskonałości, które pojawiają się od czasu do czasu)
    - nie wpływać na świecenie się skóry (o matowieniu nie marzę, moja skóra "wygrywa" ze wszystkim co ma w nazwie "matujący", prędzej czy później i tak się świecę i muszę się przypudrować)

Rok temu skończył mi się podkład, na nadmiar gotówki narzekać nie mogłam, a w katalogu Avonu zobaczyłam ten podkład, za jakże kuszącą cenę 13,90zł! Stwierdziłam, że za taką cenę biorę w ciemno, bo skoro long-lasting, to może i pozostałe dwa wymogi spełni w miarę w porządku

+ naprawdę długo utrzymuje się na skórze. Wiadomo, kiedy patrzę w lustro jakieś 10, 12 godzin po porannym makijażu nie wyglądam tak super świeżo jak zaraz po nałożeniu podkładu, ale jest naprawdę dobrze
    + wydajny (używam go i używam i skończyć nie mogę)
    + poręczne, małe opakowanie z pompką... ale pompka to trochę inna historia
    + kryje całkiem nieźle, jak na moje potrzeby całkiem wystarczająco
    + nie zapycha, nie uczula

+/- ani nie matuje, ani nie sprawia, że się świecę,

- kolorystyka... boję się pomyśleć, jak prezentują się inne odcienie, ja wybrałam Ivory, który jest okropnie ciemny! Szczerze - nigdy nie miałam tak ciemnego podkładu Było jeszcze w miarę ok, kiedy go kupiłam - lato, opalona buzia, ale jakoś w październiku musiałam zaprzestać używania, żeby wrócić do niego dopiero w sezonie letnim. Do tego, trzeba do niego używać naprawdę jasnego i mało kryjącego pudru - inaczej nawet w lecie można uzyskać efekt okropnej tapety.
    - pompka wyciska strasznie mało podkładu. Można się przyzwyczaić, ale na początku jakoś mało komfortowo się przez to używa tego produktu
    - brzydki zapach, jakiś taki jakby nieświeży... na szczęście szybko znika, ale nie lubię momentu nakładania podkładu na twarz
    - wysusza skórę. Jeżeli nie użyję wcześniej kremu, który chociaż odrobinę natłuszcza, to wyglądam jakbym posmarowała się podkładem na nienawilżaną nigdy twarz, strasznie to brzydko wygląda, i widocznie postarza
    - producent obiecuje odporność na pot i wodę - niestety, upałów ten podkład nie znosi za dobrze. Nie robi się na szczęście na twarzy jakaś tragedia, ale taki super wytrzymały też nie jest. Więc z jednej strony mogę go używać tylko w miesiące, kiedy jestem opalona, ale z drugiej nie nadaje się na naprawdę gorące dni.

Więcej do niego nie wrócę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kociooka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Kupiłam ten podkład skuszona opisem. Jestem posiadaczką cery trędzikowej tłustej i szukam podkładu, który nie dość, że będzie zakrywał niedoskonałości, to dodatkowo zmatowi moją cerę.
    Zamówiłam najjaśniejzy odcień z gamy - Ivory i ku mojemu zdziwieniu odcień ten na twarzy wygląda pomarańczowo Kiedyś miałam próbkę tego podkładu również w koloerze Ivory i była dobra, teraz jednak jestem zawiedziona wydanymi pieniędzmi.
    Co prawda podkład dość skutecznie matuje, jednak krycie nie jest tak rewelacyjne jak podaje karta kolorów Avon.

PULSY :
    + dość skuteczne matuje
    + przyjemna konsytencja

MINUSY:
    - krycie
    - dziwne odcienie
    - opakowanie
    - cena (jak na taki bubel za wysoka)
    - wysusza

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Carolina93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.
  • Niestety wybrałam odcień, który jest pomarańczowy!! (natural beige)
    Po nałożeniu wyglądam tak strasznie, że nie da się tego opisać.
    Mieszałam go jednak z jaśniejszym (vanilia) Bourjois Flower perfection, i wtedy wyglądało to całkiem przyzwoicie. Dobry mat, baardzoo trwały, idealne krycie. Ale tylko kiedym mieszałam go z tym drugim !!

Sam za to nie matowił skóry, słabo krył, nawet nie wyrównywał koloru za bardzo.

Używam tego produktu od: Nie pamiętam

Chcesz pochwalić Osiemnastka0504 za czytelną i pomocną recenzję?
  • a ja go lubię
  • Jestem zaskoczona, czytając niektóre opinie, mam wrażenie, że ja używam zupełnie innego podkładu, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że nie zawsze należy sugerować się opiniami innych osób. W mojej ocenie ten podkład jest świetny i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Faktem jest, że nie należy spodziewać się tutaj mocnego krycia, raczej jest ono średnie, dla mnie na codzień w sam raz. Na imprezy używam czegoś mocniej kryjącego, zazwyczaj jest to Revlon Colorstay. Jeśli chodzi o trwałość, utrwalony pudrem sypkim (ja używam pudru z tej samej serii- Idealna cera, który również polecam) wytrzymuje u mnie spokojnie cały dzień. Jego największą zaletą jest kolor, który jest dla mnie jak druga skóra, w moim przypadku jest to Nude. Należy jednak przestrzec osoby o bardzo jasnej karnacji- o ile odcień Nude w innych podkładach Avonu jest bardzo jasny, o tyle w przypadku tego podkładu jest on raczej oliwkowy, z dużą ilością żółtego pigmentu. Dziwią mnie bardzo opinie o nienaturalnym wyglądzie- w moim przypadku jest to jeden z najbardziej naturalnie wyglądających podkładów jakie kiedykolwiek dane mi było używać. Może jest to zasługa idealnie dobranego odcienia, nie wiem. W każdym razie ten podkład wraz z pudrem z tej samej serii tworzą zgrany duet, który zapewnia mi "Idealną cerę", a do tego makijaż jest niewidoczny i wygląda bardzo świeżo i naturalnie. Ja taki zestaw szczerze polecam, zawsze można zamówić próbkę i przekonać się na własnej skórze, bez wyrzucania pieniędzy w błoto

Chcesz pochwalić autumn91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trwały to on nie jest
  • Trwały to on nie jest. A z założenia ma być trwałym podkładem, więc tutaj producent kompletnie nie wypełnił zobowiązania jakie daje konsumentowi na opakowaniu. Fajnie kryje ale trwałość bardzo słaba. Poza tym wg mnie wygląda nienaturalnie na twarzy.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś

Chcesz pochwalić melleczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety zmiana oceny
  • Mam juz swoj ulubiony podklad, ale chcialam ot tak sprobowac czegos nowego. Kupilam go w ciemno, ale zdecydowanie nie zaluje.
    Mam cere mieszana w kierunku normalnej, czasem pojawiaja sie pojedyncze wypryski. Choc ostatnimi czasy nawet dosc czesto

Plusy podkladu
    +lekka konsystencja
    +srednie krycie- czyli takie jakie lubie, kryje malutkie niespodzianki a przy tym ni etworzy efektu maski i wyglada bardzo naturalnie. z tym ze ja nakladam jedna cienka warstwe.
    + idealne kolory,
    +dlugo utrzymuje sie na twarzy, u mnie wytrzymuje caly dzien bez poprawek.
    +nie zapchal

+/- zapach mi sie nie podoba, ale nie odejmuje za to gwiazdki- rzecz gustu

- jeden maly minusik za opakowanie. pompka dziala bardzo topornie, wychodzi bardzo malo produktu, ja podkladu uzywam zawsze niewiele a przy tym kosmetyku musze sie troche natrudzic. nie wiem czy to tylko wada mojego opakowania czy wszystkie sa takie

.....i niestety po czasie musze zmienic ocene. Zakupilam podklad w kolorze Natural beige. W opakowaniu jest wiele, wieeele jasniejszy od rimela ktory uzywam w odcieniu Sand i wiele mniej pomaranczowy. Avonowy podklad jednak zaczal mi bardzo ciemniec i pomaranczowiec na twarzy. jakis czas temu przyjrzalam sie w lusterku bedac na polu i bylam przerazona- ogromna, pomaranczowa maska! Fuuuj, fuuuj, fuuuuuj!
    Do tego po dluzszym stosowaniu zaczal bardzo mocno przesuszac moja skore i sie rolowac. Nie wiem co sie podzialo. Wrocilam do Rimmela i wszystko wrocilo do normy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić monis001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zły
  • Kupiłam go zimą, kolor niby pasował ale po nałożeniu był za ciemny. Postanowiłam go używać latem i było lepiej. Konsystencja jest w sam raz ani za rzadka, ani za gęsta.Dobrze się go nakłada, nie uczula, nie zapycha.
    Jenak z pewnością nie utrzymuje się 18 godzin może 6. Nie daje dobrego krycia. Jest wydajny bo używam go dość długo i jeszcze mam ok 1/2 opakowania. Po nałożeniu należy nałożyć puder bo po użyciu świeci się twarz. Co do ceny w promocji można go dostać w miarę przystępnej cenie

Używam tego produktu od: 3 misięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić zabkaagus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Całkiem dobry
  • Kupiłam ale próbki podkładu. Chciałam najpierw przetestowac, wypróbować jak będzie działał. Mam odcień Medium Beige.

Produkt ma całkiem znośny zapach
    Latwo się rozprowadza
    Nie roluje się
    Nie miałam wrażenia po nałożeniu podkładu ze mam coś na twarzy. Oczywiście stosowałam go gdy na zewnątrz były normalne temperatury a nie tropiki [ 35 stopni]
    Prawie dokładnie pokrył to co chciałam zatuszowac. Prawie? Bo nałożyłam tylko jedną cieniutką wartstwe podkladu. Nie nakładałam dodatkowych wartstw na miejsca które chciałam zatuszować.

Jak dla mnie jest całkiem dobry. Po przetestowaniu próbek, na pewno zdecyduje się za nakup pełnowymiarowego produktu.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Yuki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie jest dobry.
  • Ja jestem zadowolona z podkładu.
    +dobrze kryje
    +wydajny
    +trwały
    +po promocji można Go kupić w dobrej cenie

minusów praktycznie wgl dla mnie nie ma.

Polecam cerze naczynkowej poniwaz dobrze kryje.

Używam tego produktu od: tak

Chcesz pochwalić milunia69 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij