Avon, Extra Lasting Liquid Foundation (Trwały podkład do twarzy)

Avon, Extra Lasting Liquid Foundation (Trwały podkład do twarzy)

Supertrwały podkład do twarzy w płynie SPF 12:
- odporny na wodę i pot,
- wytrzymały na wysoką temperaturę i wilgotność powietrza,
- trwały do 18 godzin,
- łatwy do rozprowadzania,
- nie wysusza skóry.
Dostępny w 6 kolorach.

nie jest zły

Kupiłam go zimą, kolor niby pasował ale po nałożeniu był za ciemny. Postanowiłam go używać latem i było lepiej. Konsystencja jest w sam raz ani za rzadka, ani za gęsta.Dobrze się go nakłada, nie uczula, nie zapycha.
Jenak z pewnością nie utrzymuje się 18 godzin może 6. Nie daje dobrego krycia. Jest wydajny bo używam go dość długo i jeszcze mam ok 1/2 opakowania. Po nałożeniu należy nałożyć puder bo po użyciu świeci się twarz. Co do ceny w promocji można go dostać w miarę przystępnej cenie

Używam tego produktu od: 3 misięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

bardzo fajny do cery tradzikowej

Podkład bardzo dobrze trzyma sie na buzi, jest idealny do mojej cery tradzikowej bo nawilzja ja i nie zatyka

Plusy
+Piękny zapach
+Idealny mat
+Nawilza skórę i nie podraznia jej
Minusy
-kolor Nude jest lekko żółtawy

Ilość zużytych opakowań: 2 po 30 ml

niezbyt

Mam mieszane uczucia co do tego podkładu.

Plusy:
+ łatwo się rozprowadza
+bardzo ładny zapach
+nie podrażnia

Minusy:
-wodnisty
- w ogóle (!) nie kryje
- zostawia plamy
- nie matuje

Używam tego produktu od: niedawna

TRAGEDIA z gamą kolorystyczną

Jestem konsultantką Avon , postanowiłam wypróbować jeden z ponoć najlepszych podkładów tej firmy . Cena w katalogu była atrakcyjna bo 21,99 , wzięłam odcień Nude . Podkład przyszedł , zadowolona od razu zaczęłam go wypróbowywać. To była masakra , kolor okazał się dużo za ciemny jak na nude , wyglądałam jak po solarium na samą twarz , zostałam wyśmiana przez chłopaka :D Jedynym plusem tego produktu była konsystencja i krycie, więc pomyślałam że może odcień Ivory byłby lepszy dla mnie i po prostu tym razem nie trafiłam. Dałam podkład mamie dla której odcień był dość dobry . Z kolejnego katalogu zamówiłam drugi , z tej samej serii tyle że najjaśniejszy i niestety już droższy ! Przyszedł i kolor oczywiście okazał się jeszcze gorszy ,ciemniejszy niż Nude , byłam załamana . Nigdy więcej nie zamówie żadnego podkładu z Avon , bez wcześniejszych próbek . NEVER ! Ale nie wyrzuciłam go, może przyda się latem :)

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

mile zaskoczona

Myślę, że to dobry podkład. Spełnił moje oczekiwania.
Mam jeszcze na jedno użycie i kupię ponownie!

+cena
+trwałość

-czasami odznacza suche skórki
- nie wiem czemu, ale w niektóre dni ciemnieje ;/

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

fajny

Zamówiłam próbki aby dobrać kolor i stwierdzam, że kolor NUDE jest najjaśniejszy ze wszystkich. Bardzo ładnie wygląda na twarzy, nie wysusza, dobrze kryje zamówiłam już buteleczkę, a zakup ELDW odkładam w czasie :)

Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: próbka

pozytywne zaskoczenie

Porównywalny z Astor Perfect Stay a pod względem wykończenia do Colorstay Revlon. Na szczęście dostałam próbkę w najciemniejszym odcieniu. Naprawdę trwały. Gdyby nie to, że trzeba oczekiwać za zamówieniem zamówiłabym, chociaż kto wie , może kupię:)

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: próbka

Przeciętniaczek

Dobry podkład musi dla mnie posiadać trzy główne cechy:
- być trwały (często wychodzę z domu wcześnie rano i wracam wieczorem - nie mam więc czasu na malowanie się drugi raz gdzieś pomiędzy wyjściami)
- zapewniać średnie krycie (nie mam idealnej cery, ale tragicznej też nie - potrzebuję wyrównania kolorytu i zakrycia jakichś, zazwyczaj drobnych niedoskonałości, które pojawiają się od czasu do czasu)
- nie wpływać na świecenie się skóry (o matowieniu nie marzę, moja skóra "wygrywa" ze wszystkim co ma w nazwie "matujący", prędzej czy później i tak się świecę i muszę się przypudrować)

Rok temu skończył mi się podkład, na nadmiar gotówki narzekać nie mogłam, a w katalogu Avonu zobaczyłam ten podkład, za jakże kuszącą cenę 13,90zł! Stwierdziłam, że za taką cenę biorę w ciemno, bo skoro long-lasting, to może i pozostałe dwa wymogi spełni w miarę w porządku ;)

+ naprawdę długo utrzymuje się na skórze. Wiadomo, kiedy patrzę w lustro jakieś 10, 12 godzin po porannym makijażu nie wyglądam tak super świeżo jak zaraz po nałożeniu podkładu, ale jest naprawdę dobrze
+ wydajny (używam go i używam i skończyć nie mogę)
+ poręczne, małe opakowanie z pompką... ale pompka to trochę inna historia :)
+ kryje całkiem nieźle, jak na moje potrzeby całkiem wystarczająco
+ nie zapycha, nie uczula

+/- ani nie matuje, ani nie sprawia, że się świecę,

- kolorystyka... boję się pomyśleć, jak prezentują się inne odcienie, ja wybrałam Ivory, który jest okropnie ciemny! Szczerze - nigdy nie miałam tak ciemnego podkładu :D Było jeszcze w miarę ok, kiedy go kupiłam - lato, opalona buzia, ale jakoś w październiku musiałam zaprzestać używania, żeby wrócić do niego dopiero w sezonie letnim. Do tego, trzeba do niego używać naprawdę jasnego i mało kryjącego pudru - inaczej nawet w lecie można uzyskać efekt okropnej tapety.
- pompka wyciska strasznie mało podkładu. Można się przyzwyczaić, ale na początku jakoś mało komfortowo się przez to używa tego produktu
- brzydki zapach, jakiś taki jakby nieświeży... na szczęście szybko znika, ale nie lubię momentu nakładania podkładu na twarz
- wysusza skórę. Jeżeli nie użyję wcześniej kremu, który chociaż odrobinę natłuszcza, to wyglądam jakbym posmarowała się podkładem na nienawilżaną nigdy twarz, strasznie to brzydko wygląda, i widocznie postarza
- producent obiecuje odporność na pot i wodę - niestety, upałów ten podkład nie znosi za dobrze. Nie robi się na szczęście na twarzy jakaś tragedia, ale taki super wytrzymały też nie jest. Więc z jednej strony mogę go używać tylko w miesiące, kiedy jestem opalona, ale z drugiej nie nadaje się na naprawdę gorące dni.

Więcej do niego nie wrócę.

Rozczarowanie

Kupiłam ten podkład skuszona opisem. Jestem posiadaczką cery trędzikowej tłustej i szukam podkładu, który nie dość, że będzie zakrywał niedoskonałości, to dodatkowo zmatowi moją cerę.
Zamówiłam najjaśniejzy odcień z gamy - Ivory i ku mojemu zdziwieniu odcień ten na twarzy wygląda pomarańczowo :( Kiedyś miałam próbkę tego podkładu również w koloerze Ivory i była dobra, teraz jednak jestem zawiedziona wydanymi pieniędzmi.
Co prawda podkład dość skutecznie matuje, jednak krycie nie jest tak rewelacyjne jak podaje karta kolorów Avon.

PULSY :
+ dość skuteczne matuje
+ przyjemna konsytencja

MINUSY:
- krycie
- dziwne odcienie
- opakowanie
- cena (jak na taki bubel za wysoka)
- wysusza

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Nie.

Niestety wybrałam odcień, który jest pomarańczowy!! (natural beige)
Po nałożeniu wyglądam tak strasznie, że nie da się tego opisać.
Mieszałam go jednak z jaśniejszym (vanilia) Bourjois Flower perfection, i wtedy wyglądało to całkiem przyzwoicie. Dobry mat, baardzoo trwały, idealne krycie. Ale tylko kiedym mieszałam go z tym drugim !!

Sam za to nie matowił skóry, słabo krył, nawet nie wyrównywał koloru za bardzo.

Używam tego produktu od: Nie pamiętam

a ja go lubię :)

Jestem zaskoczona, czytając niektóre opinie, mam wrażenie, że ja używam zupełnie innego podkładu, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że nie zawsze należy sugerować się opiniami innych osób. W mojej ocenie ten podkład jest świetny i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Faktem jest, że nie należy spodziewać się tutaj mocnego krycia, raczej jest ono średnie, dla mnie na codzień w sam raz. Na imprezy używam czegoś mocniej kryjącego, zazwyczaj jest to Revlon Colorstay. Jeśli chodzi o trwałość, utrwalony pudrem sypkim (ja używam pudru z tej samej serii- Idealna cera, który również polecam) wytrzymuje u mnie spokojnie cały dzień. Jego największą zaletą jest kolor, który jest dla mnie jak druga skóra, w moim przypadku jest to Nude. Należy jednak przestrzec osoby o bardzo jasnej karnacji- o ile odcień Nude w innych podkładach Avonu jest bardzo jasny, o tyle w przypadku tego podkładu jest on raczej oliwkowy, z dużą ilością żółtego pigmentu. Dziwią mnie bardzo opinie o nienaturalnym wyglądzie- w moim przypadku jest to jeden z najbardziej naturalnie wyglądających podkładów jakie kiedykolwiek dane mi było używać. Może jest to zasługa idealnie dobranego odcienia, nie wiem. W każdym razie ten podkład wraz z pudrem z tej samej serii tworzą zgrany duet, który zapewnia mi "Idealną cerę", a do tego makijaż jest niewidoczny i wygląda bardzo świeżo i naturalnie. Ja taki zestaw szczerze polecam, zawsze można zamówić próbkę i przekonać się na własnej skórze, bez wyrzucania pieniędzy w błoto :)

Trwały to on nie jest

Trwały to on nie jest. A z założenia ma być trwałym podkładem, więc tutaj producent kompletnie nie wypełnił zobowiązania jakie daje konsumentowi na opakowaniu. Fajnie kryje ale trwałość bardzo słaba. Poza tym wg mnie wygląda nienaturalnie na twarzy.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś

Niestety zmiana oceny

Mam juz swoj ulubiony podklad, ale chcialam ot tak sprobowac czegos nowego. Kupilam go w ciemno, ale zdecydowanie nie zaluje.
Mam cere mieszana w kierunku normalnej, czasem pojawiaja sie pojedyncze wypryski. Choc ostatnimi czasy nawet dosc czesto;)

Plusy podkladu
+lekka konsystencja
+srednie krycie- czyli takie jakie lubie, kryje malutkie niespodzianki a przy tym ni etworzy efektu maski i wyglada bardzo naturalnie. z tym ze ja nakladam jedna cienka warstwe.
+ idealne kolory,
+dlugo utrzymuje sie na twarzy, u mnie wytrzymuje caly dzien bez poprawek.
+nie zapchal

+/- zapach mi sie nie podoba, ale nie odejmuje za to gwiazdki- rzecz gustu:)

- jeden maly minusik za opakowanie. pompka dziala bardzo topornie, wychodzi bardzo malo produktu, ja podkladu uzywam zawsze niewiele a przy tym kosmetyku musze sie troche natrudzic. nie wiem czy to tylko wada mojego opakowania czy wszystkie sa takie:)

.....i niestety po czasie musze zmienic ocene. Zakupilam podklad w kolorze Natural beige. W opakowaniu jest wiele, wieeele jasniejszy od rimela ktory uzywam w odcieniu Sand i wiele mniej pomaranczowy. Avonowy podklad jednak zaczal mi bardzo ciemniec i pomaranczowiec na twarzy. jakis czas temu przyjrzalam sie w lusterku bedac na polu i bylam przerazona- ogromna, pomaranczowa maska! Fuuuj, fuuuj, fuuuuuj!
Do tego po dluzszym stosowaniu zaczal bardzo mocno przesuszac moja skore i sie rolowac. Nie wiem co sie podzialo. Wrocilam do Rimmela i wszystko wrocilo do normy.