Rossmann, Alterra, Volume Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Powiększ Rossmann, Alterra, Volume Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Zgłoszony przez Aiszka1

Naturalny tusz do rzęs pogrubiający, nadaje się do oczu wrażliwych. Idealnie rozdziela rzęsy i je pokrywa.

Cena: 3,49EUR / 7ml

• nie trwaly
  • Kupilam tez tusz w obu kolorach i czarnym i brazie. Czern sie strasznie rozmazuje, braz juz mniej. Dwie wartswy nawet cos pogrubiaja. Mnie tez nie podraznil, a znam osobe, ktore tuszy naturalnycj uzywac nie moze bo alkohol zawarty w nich gdyzie ta osobe w oczy. U mnie sensacji zadnych , poza panda pod oczami , a ze kazdy tusz naturalny jaki mialam tak sie u mnie zachowuje to jestem zla i obrazona na nature, dlatego taka niska ocena. Poza tym moglby tez lepiej pogorubiac.

Używam tego produktu od: dawno jak sie ukazal na niemieskim rynku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MonikaPogrzeba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super tusz za niewielka cene sklad przjazny SWIETNY!
  • Zglosilam go i oceniam Ale chyba jeszcze kolorowka kosmetykow naturalnych ALTERRA z drogeri Rossmann w Polsce jeszcze nie ma ,ale mam nadzije ze niedlugo sie zjawi bo sa naprawde dobre i tanie!!!

- Niska cena
    - Sklad naturalny
    - nie podraznia oczu
    - tak szybko sie nie rozmazuje ,jak przy niektorych tuszach naturalnych o niebo lepszy od tuszu Dr.Hauschka (15€
    - ladnie rozdziela rzesy
    -daje delikatne pogrubienie rzes-efekt naturalny
    -jeden ma malutki minuskik jak dotkne rzes palcami to sie kruszy
    - nie wiem czy wydluza rzesy ,bo z natury mam bardzo dlugie rzesy wiec nawet tego nie potrzebuje ,a tak wogole jego zadanie to zwiekszenie objetosci rzes ,a nie wydluzanie
    - wczoraj wytestowalam go na deszczu ,zaczelo padac..a on mi nie splynal,jak w przypadku Dr:hAUSCHKA-tylko mala kropelka a on splywal..
    -jedyna jego malutka wada jest to ze jest dosc suchy,ale mozna chyba cos dodac do niego ?

Używam tego produktu od: 3 tygodniIlość zużytych opakowań: 1 standard

Chcesz pochwalić Aiszka1 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij