Wella, Wellaton w piance

Powiększ Wella, Wellaton w piance

Zgłoszony przez minimum3znaki

Farbowanie włosów z tym kosmetykiem jest bajecznie proste. Wella stworzyła piankę trwale koloryzującą Wellaton - jest niezwykle łatwa w aplikacji i nie spływa z włosów.
Innowacyjna pianka Wellaton to prawdziwa rewolucja w koloryzacji: niezwykła łatwość aplikacji i intensywny, pełen życia, trwały kolor.
Pianka trwale koloryzująca Wellaton dostępna jest aż w 18 urzekających odcieniach.

• bardzo nietrwala farba
  • jedyna zaleta zawartości opakowania jest dolaczone serum,reszta to jakiś niewypal,smierdzi,piecze,kolor zupełnie inny niż na zdjęciu i po tygodniu wlosy wygladaja jak wyplowiale.do tego drogi.nawet za 5zl bym jej nie kupila

Używam tego produktu od: 2 razy uzylam(czarny oraz jasny blond)
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Chcesz pochwalić aaaga83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowczo NIE
  • Po pierwsze koszmarna aplikacja. Po drugie duszący, ostry zapach :/Po trzecie niesamowicie niszczy włosy.
    Plusy:
    brak
    Minusy:
    -aplikacja
    -zapach
    -wysusza

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: niestety 1

Chcesz pochwalić rainbowheroine za czytelną i pomocną recenzję?
  • granatowa czerń - TAK
  • Kilka miesięcy temu używałam tej farby w odcieniu granatowej czerni. Żeby się zbytnio nie rozpisywać - jeśli komuś pasują czarne włosy (czego zazdroszczę ), to BARDZO polecam. Wychodzi ładna czerń z lekkim nienachalnym niebieskawym połyskiem i co najważniejsze, jest bardzo trwała. Ja osobiście ją szybko ściagałam (bo nie polubiłam się z kolorem, nie pasują mi tak ciemne włosy) i pomimo mocnych dekoloryzatorów/rozjasniaczy/etc wcale nie było to takie proste Na plus jest też konsystencja pianki, łatwiej się nakłada.

Tak więc jeśli ktoś jest przekonany, że na pewno chce mieć czarne włosy, które szybko nie wyblakną, to polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eura28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA
  • Powiem szczerze, miałem okazje spotkać się z wieloma farbami ,wersjami popularnych marek sprzedawanymi do salonów i tymi sprzedawanymi w sklepach sieciowych. Bywało lepiej i gorzej ale z taką KUPĄ jaką wyprodukowała wellaton jeszcze się nie spotkałem.

Jakie są plusy tej farby? Nie wiem , nawet nakładanie jej jest problemowe, bo owa pianka kiepsko się rozprowadza ,poza tym trzeba się nabawić żeby wszędzie uzyskać jednolity kolor. Choć ,niektórym może ten sposób aplikacji odpowiadać.

Minusy.
    -Kupiłem egzotyczną czerwień ,kolor spłukuje się do dziś ,od już ponad tygodnia i wszystko brudzi. Pomimo tego ,że używam szamponu i odżywki które rzekomo mają utrzymywac kolor po farbowaniu.
    -włosy są suche ,odżywka dodana do opakowania taka sobie.
    -farba dalej śmierdzi, tzn. może nie śmierdzi, ale jest to dość specyficzny i nieprzyjemny zapach. Używam tego produktu od: 2 tygodni.Ilość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić pepcioo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • Kolor jaki używałam to 7/44.
    Zaletą jest piękny kolor włosów po farbowaniu.
    Wad niestety ma więcej. Spływa poczas farbowania... bardzo, trzeba się mocno nakremować i zaraz po farbowaniu wytrzeć dokładnie wacikiem twarz. Aplikator męczący w użyciu, mam wrażenie, że dużo farby się w nim marnuje. Włos po farbowaniu bardzo suchy, niezbędna gęsta maska. Kolor utrzymuje się do 3-5 myć zależy od szamponu. Na początku jest przepiękny. Niestety za mocno niszczy włosy bym miała się farbować co 1,5 tygodnia, dlatego zmieniłam farbę.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olivka196 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujdzie
  • + często w przecenie
    + łatwa i szybka aplikacja
    + wydajna
    + serum zawarte w komplecie jest cudowne, włosy są niewiarygodnie miękkie, lecz bardzo obciąża włosy

- zapach
    - co do 'średniego blondu' wychodzi ciemny brąz, lecz inne odcienie wychodzą takie jak na opakowaniu
    - szybko się zmywa

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aliciea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletna lipa - Wella powinna wycofać ten bubel z rynku
  • Niezły Wella wypuściła bubel sądząc po ilości kiepskich recenzji tutaj Niestety ale muszę dorzucić swoją równie negatywną - po prostu nigdy w życiu nie byłam tak rozczarowana żadnym innym kosmetykiem jak tą nieszczęsną pianką.
    Konsystencja po wymieszaniu jeszcze jakoś dawała radę, ale po nałożeniu zaczęłą spływać z włosów strasznie, upaćkała mi pół łazienki oraz szyję i ręce. Zmywanie tego z włosów (oraz z łazienki i ciała) to jakiś koszmar! Trwało wieki i nie byłam w stranie dopłukać. Zostały mi plamy na skórze jeszcze przez parę dni. Włosy nawet po nałożeniu odżywki jak siano, suche i matowe. Ratowałam się intensywnym olejowaniem przez prawie miesiąc. A kolor wyszedł paskudny - miał być jasny brąz a wyszedł ciemny brudny brzydki, bez żadnego połysku. Chociaż jak czytam recenzje dziewczyn którym na włosach wyszła zieleń zamiast blondu to myślę że moje przejścia to i tak nic wielkiego
    Kupiłam tą piankę bo próbowałam przyoszczędzić (zwykle używam Loreala) - no i tak to się zazwyczaj niestety kończy, mam nauczkę

Używam tego produktu od: 1 raz kupiłam i nigdy więcej

Chcesz pochwalić ullanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE!!
  • ta farba to jakaś pomyłka. używałam odcienia ciemny brąz kolor wyszedł spoko trochę ciemniejszy ale to na plus. używałam jej dwa razy i o dwa razy za dużo, włosy bardzo mi się zniszczyły i wypadały garściami! straciłam ich chyba połowe i długimi miesiącami pielęgnowałam by wrociły do naturalnej gęstości. przez tą farbe zraziłam się do wszystkich drogeryjnych farb. ODRADZAM!!!

Używam tego produktu od: kiedyś dawno
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić rasta gal za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmar
  • Rozjaśniłam włosy i chciałam wyrównać kolor. Niestety wybrałam złą farbę Był to odcień czekoladowy brąz który wyszedł prawie czarny z brązowymi refleksami. Na dodatek kolor dalej nie jest wyrównany. Jedyny plus jest taki że ta farba jest niesamowicie wydajna.

Używam tego produktu od: dzisiaj

Chcesz pochwalić zcale za czytelną i pomocną recenzję?
  • zamiast blondu - ZIELONY!!
  • Na Wellaton skusiłam się raz. Niestety...
    Od dawna farbuję włosy na kolory zbliżone do naturalnego czyli średnie i jasne popielate blondy. Mam swoje ulubione farby jednak postanowiłam wypróbować piankę ze względu na łatwiejszą aplikację. Zakupiłam kolor 7/0 - średni blond, na opakowaniu był lekko ciemniejszy od tego co miałam na głowie. Nakładanie przebiegło sprawnie, jednak już po połowie czasu przez jaki powinno się trzymać produkt na głowie zauważyłam (i całe szczęście) że coś jest bardzo nie tak. Farba bardzo ściemniała i przybrała czarno-szary odcień. Natychmiast zmyłam to świństwo z głowy. Po wysuszeniu okazało się że zamiast tzw."średniego blondu" mam włosy w kolorze ciemnym zielonym (jak wojskowy kamuflaż) z elementami szaro-burymi....... Włosy w dotyku jak papier. Dosłownie jak przepalone po tych kilku minutach. Próbowałam ratować sytuację sprawdzonymi farbami ale niestety nic to nie dało i następnego dnia urlop w pracy, wizyta u fryzjera, ściąganie koloru i nakładanie nowego (wiadomo jakie koszty..)
    Reasumując - ODRADZAM Wellaton w piance!!! Strata pieniędzy, nerwów, zdrowych włosów.

P.S. Kremowa klamra która miałam podpięte wlosy podczas koloryzacji również zafarbowała się na zielono bury kolor (nigdy wcześniej nie miało to miejsca) i nie dało się jej wymyć. Skład musi być więc wyjątkowo syfny skoro zafarbował plastik.

Używam tego produktu od: Użyty jeden raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić mngh za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij