Wella, Wellaton w piance

Powiększ Wella, Wellaton w piance

Zgłoszony przez minimum3znaki

Farbowanie włosów z tym kosmetykiem jest bajecznie proste. Wella stworzyła piankę trwale koloryzującą Wellaton - jest niezwykle łatwa w aplikacji i nie spływa z włosów.
Innowacyjna pianka Wellaton to prawdziwa rewolucja w koloryzacji: niezwykła łatwość aplikacji i intensywny, pełen życia, trwały kolor.
Pianka trwale koloryzująca Wellaton dostępna jest aż w 18 urzekających odcieniach.

• bardzo nietrwala farba
  • jedyna zaleta zawartości opakowania jest dolaczone serum,reszta to jakiś niewypal,smierdzi,piecze,kolor zupełnie inny niż na zdjęciu i po tygodniu wlosy wygladaja jak wyplowiale.do tego drogi.nawet za 5zl bym jej nie kupila

Używam tego produktu od: 2 razy uzylam(czarny oraz jasny blond)
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Chcesz pochwalić aaaga83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowczo NIE
  • Po pierwsze koszmarna aplikacja. Po drugie duszący, ostry zapach :/Po trzecie niesamowicie niszczy włosy.
    Plusy:
    brak
    Minusy:
    -aplikacja
    -zapach
    -wysusza

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: niestety 1

Chcesz pochwalić rainbowheroine za czytelną i pomocną recenzję?
  • granatowa czerń - TAK
  • Kilka miesięcy temu używałam tej farby w odcieniu granatowej czerni. Żeby się zbytnio nie rozpisywać - jeśli komuś pasują czarne włosy (czego zazdroszczę ), to BARDZO polecam. Wychodzi ładna czerń z lekkim nienachalnym niebieskawym połyskiem i co najważniejsze, jest bardzo trwała. Ja osobiście ją szybko ściagałam (bo nie polubiłam się z kolorem, nie pasują mi tak ciemne włosy) i pomimo mocnych dekoloryzatorów/rozjasniaczy/etc wcale nie było to takie proste Na plus jest też konsystencja pianki, łatwiej się nakłada.

Tak więc jeśli ktoś jest przekonany, że na pewno chce mieć czarne włosy, które szybko nie wyblakną, to polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eura28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA
  • Powiem szczerze, miałem okazje spotkać się z wieloma farbami ,wersjami popularnych marek sprzedawanymi do salonów i tymi sprzedawanymi w sklepach sieciowych. Bywało lepiej i gorzej ale z taką KUPĄ jaką wyprodukowała wellaton jeszcze się nie spotkałem.

Jakie są plusy tej farby? Nie wiem , nawet nakładanie jej jest problemowe, bo owa pianka kiepsko się rozprowadza ,poza tym trzeba się nabawić żeby wszędzie uzyskać jednolity kolor. Choć ,niektórym może ten sposób aplikacji odpowiadać.

Minusy.
    -Kupiłem egzotyczną czerwień ,kolor spłukuje się do dziś ,od już ponad tygodnia i wszystko brudzi. Pomimo tego ,że używam szamponu i odżywki które rzekomo mają utrzymywac kolor po farbowaniu.
    -włosy są suche ,odżywka dodana do opakowania taka sobie.
    -farba dalej śmierdzi, tzn. może nie śmierdzi, ale jest to dość specyficzny i nieprzyjemny zapach. Używam tego produktu od: 2 tygodni.Ilość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić pepcioo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • Kolor jaki używałam to 7/44.
    Zaletą jest piękny kolor włosów po farbowaniu.
    Wad niestety ma więcej. Spływa poczas farbowania... bardzo, trzeba się mocno nakremować i zaraz po farbowaniu wytrzeć dokładnie wacikiem twarz. Aplikator męczący w użyciu, mam wrażenie, że dużo farby się w nim marnuje. Włos po farbowaniu bardzo suchy, niezbędna gęsta maska. Kolor utrzymuje się do 3-5 myć zależy od szamponu. Na początku jest przepiękny. Niestety za mocno niszczy włosy bym miała się farbować co 1,5 tygodnia, dlatego zmieniłam farbę.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olivka196 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujdzie
  • + często w przecenie
    + łatwa i szybka aplikacja
    + wydajna
    + serum zawarte w komplecie jest cudowne, włosy są niewiarygodnie miękkie, lecz bardzo obciąża włosy

- zapach
    - co do 'średniego blondu' wychodzi ciemny brąz, lecz inne odcienie wychodzą takie jak na opakowaniu
    - szybko się zmywa

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aliciea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletna lipa - Wella powinna wycofać ten bubel z rynku
  • Niezły Wella wypuściła bubel sądząc po ilości kiepskich recenzji tutaj Niestety ale muszę dorzucić swoją równie negatywną - po prostu nigdy w życiu nie byłam tak rozczarowana żadnym innym kosmetykiem jak tą nieszczęsną pianką.
    Konsystencja po wymieszaniu jeszcze jakoś dawała radę, ale po nałożeniu zaczęłą spływać z włosów strasznie, upaćkała mi pół łazienki oraz szyję i ręce. Zmywanie tego z włosów (oraz z łazienki i ciała) to jakiś koszmar! Trwało wieki i nie byłam w stranie dopłukać. Zostały mi plamy na skórze jeszcze przez parę dni. Włosy nawet po nałożeniu odżywki jak siano, suche i matowe. Ratowałam się intensywnym olejowaniem przez prawie miesiąc. A kolor wyszedł paskudny - miał być jasny brąz a wyszedł ciemny brudny brzydki, bez żadnego połysku. Chociaż jak czytam recenzje dziewczyn którym na włosach wyszła zieleń zamiast blondu to myślę że moje przejścia to i tak nic wielkiego
    Kupiłam tą piankę bo próbowałam przyoszczędzić (zwykle używam Loreala) - no i tak to się zazwyczaj niestety kończy, mam nauczkę

Używam tego produktu od: 1 raz kupiłam i nigdy więcej

Chcesz pochwalić ullanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE!!
  • ta farba to jakaś pomyłka. używałam odcienia ciemny brąz kolor wyszedł spoko trochę ciemniejszy ale to na plus. używałam jej dwa razy i o dwa razy za dużo, włosy bardzo mi się zniszczyły i wypadały garściami! straciłam ich chyba połowe i długimi miesiącami pielęgnowałam by wrociły do naturalnej gęstości. przez tą farbe zraziłam się do wszystkich drogeryjnych farb. ODRADZAM!!!

Używam tego produktu od: kiedyś dawno
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić rasta gal za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmar
  • Rozjaśniłam włosy i chciałam wyrównać kolor. Niestety wybrałam złą farbę Był to odcień czekoladowy brąz który wyszedł prawie czarny z brązowymi refleksami. Na dodatek kolor dalej nie jest wyrównany. Jedyny plus jest taki że ta farba jest niesamowicie wydajna.

Używam tego produktu od: dzisiaj

Chcesz pochwalić zcale za czytelną i pomocną recenzję?
  • zamiast blondu - ZIELONY!!
  • Na Wellaton skusiłam się raz. Niestety...
    Od dawna farbuję włosy na kolory zbliżone do naturalnego czyli średnie i jasne popielate blondy. Mam swoje ulubione farby jednak postanowiłam wypróbować piankę ze względu na łatwiejszą aplikację. Zakupiłam kolor 7/0 - średni blond, na opakowaniu był lekko ciemniejszy od tego co miałam na głowie. Nakładanie przebiegło sprawnie, jednak już po połowie czasu przez jaki powinno się trzymać produkt na głowie zauważyłam (i całe szczęście) że coś jest bardzo nie tak. Farba bardzo ściemniała i przybrała czarno-szary odcień. Natychmiast zmyłam to świństwo z głowy. Po wysuszeniu okazało się że zamiast tzw."średniego blondu" mam włosy w kolorze ciemnym zielonym (jak wojskowy kamuflaż) z elementami szaro-burymi....... Włosy w dotyku jak papier. Dosłownie jak przepalone po tych kilku minutach. Próbowałam ratować sytuację sprawdzonymi farbami ale niestety nic to nie dało i następnego dnia urlop w pracy, wizyta u fryzjera, ściąganie koloru i nakładanie nowego (wiadomo jakie koszty..)
    Reasumując - ODRADZAM Wellaton w piance!!! Strata pieniędzy, nerwów, zdrowych włosów.

P.S. Kremowa klamra która miałam podpięte wlosy podczas koloryzacji również zafarbowała się na zielono bury kolor (nigdy wcześniej nie miało to miejsca) i nie dało się jej wymyć. Skład musi być więc wyjątkowo syfny skoro zafarbował plastik.

Używam tego produktu od: Użyty jeden raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić mngh za czytelną i pomocną recenzję?
  • METAMORFOZA
  • Jestem osobą impulsywną...tak. Postanowiłam ni stąd, ni zowąd przyciemnić lekko mój jasny blond. Przy okazji wstąpiłam do Rossmana i kupiłam ŚREDNI BLOND 7.0. Nie czytając opinii przystąpiłam od razu do dzieła. Jakież było moje zdziwienie kiedy zobaczyłam siebie po raz pierwszy w... ciemnobrązowych włosach! Dobrze, że obok był mój mąż, który stwierdził, że "nawet fajnie to wygląda", bo chyba przeryczałabym całą noc! No cóż - za głupotę się płaci, liczę po cichu na to, że kolor się wypłucze i będzie jaśniejszy, ale następnym razem będę ostrożniejsza. Teraz święta u teściów, ale się zdziwią, hihi....

Daję 2 gwiazdki za rewelacyjne serum i jednolite pokrycie.

Ale nie o to jednak chodziło... Ahoj!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jovitte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepska.
  • Oceniam "rozświetlony popielaty blond",
    choć z blondem ma to niestety niewiele wspólnego, nadaje włosom miedziany odcień, którego chciałam się pozbyć, a w zamian jedynie go pogłębiłam.
    Śmierdzi gorzej niż rozjaśniacz, a nieprzyjemny amoniakowy zapach utrzymuje się w pomieszczeniu - mimo iż wietrzonym - jeszcze długi czas. Na głowie zresztą też, choć zużyłam ponad pół tubki dodanej odżywki, która generalnie ma całkiem przyjemny zapach (stąd jedna gwiazdka).
    Spodziewałam się, że przy tak jasnym odcieniu mogę odczuwać dyskomfort w postaci szczypania, ale nie podejrzewałam, że będzie to silne pieczenie.
    Jedynym plusem byłaby łatwa aplikacja, choć ciężko nazwać komfortem nakładanie farby na wdechu, ażeby jej nie czuć.

Używam tego produktu od: Użyłam raz.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić guarana1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza
  • Uwielbiam Wellaton piankę! Zazwyczaj farbuję jasnym brązem, wychodzą ciut ciemniejsze, ale farba działa na moje włosy jak balsam! Zawsze, gdy mam włosy nie do rozczesania, kupuję piankę... potem są jak nowe! Widocznie farba działa różnie na różne włosy, stąd tak różnorakie opinie. Dla mnie KWC!

Ilość zużytych opakowań: 10?

Chcesz pochwalić basia1978 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem bardzo mile zaskoczona! mój nr 1
  • Jestem bardzo mile zaskoczona tą farbą.

Wybrałam odcień 7.1 średni popielaty blond.

Plusy:
    - kolor wyszedł taki jak na zdjęciu
    - pokrył równomiernie zarówno odrosty jak i farbę - wyrównał ich odcień
    - brak bólu głowy po farbowaniu
    - przyjemna aplikacja
    - przyjemny zapach przez prawie cały czas farbowania
    - wygodne dobrej jakości rękawiczki
    - dobra odżywka

Minusy: brak

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić Evranin za czytelną i pomocną recenzję?
  • OKROPIEŃSTWO!
  • Wypróbowałam, bo akurat była w promocji i pomyślałam czemu nie? Mój kolor to czerń.
    Pierwszy i ostatni raz! Powiem tak... JAK TO OKROPNIE ŚMIERDZI!!! W życiu nie czułam takiego smrodu! Jakbym farbowała włosy jakimś kwasem. Obrzydlistwo. Wytrzymałam z tym paskudztwem prawie 20min na włosach ale już więcej nie mogłam, bo piekła mnie głowa i przestraszyłam się, że coś złego się wydarzy NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE!

Jedyny plus to wydajność,ale swoją drogą też zmarnowany produkt, bo większość pianki wyrzuciłam.

Używam tego produktu od: dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić czarna19999 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • nigdy więcej
  • Farbowałam włosy odcieniem "wulkaniczna czerwień".
    Jest to farba, którą zapamiętam na długo, ponieważ żadna inna farba nie zniszczyła mi włosów jak ta. Posiada ona niemal same minusy:
    - jest za rzadka, pianka po wyciśnięciu jest ok, natomiast po nałożeniu spływała mi po czole, szyi, karku.
    - brak pompki. Gdy mokrymi dłońmi próbowałam nacisnąć buteleczkę, to ta wypadała z dłoni brudząc wszystko dookoła
    - mimo, że dokładnie niemal co do minuty przestrzegałam czasu który był na ulotce, to farba zaschła tworząc na coś na wzór skorupy na głowie
    - dużo czasu zajmuje spłukanie farby, nie wspominając już o domyciu skóry głowy
    - jeśli chodzi o wypłukiwanie farby... ehh nawet po 1,5 tygodnia od koloryzacji woda po myciu nadal była czerwona
    - włosy po farbowaniu są strasznie szorstkie, mi osobiście samo serum dołączone do opakowania nie wystarczyło. musiałam dodatkowo użyć jeszcze maski
    - i na koniec najważniejsze co przeważyło szalę, że już nie kupię tej pianki to to, że strasznie ona niszczy włosy. Wiadomo, że każda koloryzacja niszczy włosy, a ta pianka już doprawdy mocno. Jakieś 2 tygodnie zajęło mi ratowanie i doprowadzenie włosów do stanu jakie miały przed farbowaniem. Nie dość, że wyglądały jak przesuszone strąki, to po koloryzacji wypadały garściami.

Jedynym plusem było to, że kolor wyszedł taki jak powinien, piękna czerwień. I tylko za kolor daję jedną gwiazdkę zamiast pół.

Używam tego produktu od: jedno użycie

Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?
  • ostrzegam!!!!!!
  • Co za oszustwo!
    Co za gowno!!
    Kolor: średni popielaty blond 7/1

Nalozony na bardzo jasny blond norweski!!!
    Zgadnijcie co wyszlo??

Farbe trzymalam 5 min !!!!!!
    Kolezanka zauwazyla ze wlosy strasznie piciemnialy wiec doradzila mi szybko zmyc!!! Mial wyjsc fajby bezowy kolor taki jasby i przyjemny, a wyszedl prawie czarny z siwyki refleksami!!! No kosmos jakich mało!!!!!
    Przesada-zenada!!!
    Nie wiem na jaki kolor trzeba bylo by polozyc ta farbe zeby wyszlo?! Skoro prawie biale wlosy zrobily sie prawie czarne!!!! Oszustwo za nie mała cene!!!! Odradzam bo tak jak ja teraz bedziecie rozpaczac!!!!

Chcesz pochwalić KittyCandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest OK
  • Po przeczytaniu wszystkich recenzji przeraziłam się, bo farbę miałam już kupioną. Ale naprawdę nie jest tak źle, jak może wynikać z opinii moich poprzedniczek. Może to kwestia tego, że użyłam ciemnego odcienia (55/46), a nie blondu (który z tego, co mówicie, robi przykre niespodzianki)?
    Farba rzeczywiście barwi skórę (trudno, żeby nie barwiła), ale zmywa się łatwo ciepłą wodą i mydłem.
    Nałożyłam ją na ultratluste włosy (po nocy z oliwą z oliwek i pod folią), dodatkowo przetrzymałam serum (pięknie pachnie!) 10 min - może dlatego nie zauważyłam, żeby były jakoś strasznie zmasakrowane.
    Zapach farby faktycznie drażni, a aplikator jest dziwaczny, ale tragedii, jaką niektóre z poprzedniczek opisały, nie ma. Farba wydajna (nie zużyłam całej, a włosy mam do łopatek).
    Tragedii nie ma!

Ilość zużytych opakowań: 1, niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ameriel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak
  • Wulkaniczna czerwień:

Dobrze, że dopiero teraz przeczytałam te wszystkie negatywne recenzje. Kupiłam piankę jakieś 2 tygodnie temu, nałożyła mi mama. Owszem, zapach okropny, ale da się wytrzymać, bez przesady Owszem, pianka zaraz zamienia się w wodę, ale co z tego? Nakładasz piankę na rękę i od razu na włosy.

Brudzi skórę, ale akurat nie miałam w ogóle problemu z odmyciem. Wacik, mydło i schodziło bardzo szybko. Po spłukaniu, skóra głowy była czysta.

Plusy:
    - ładny kolor po farbowaniu
    - włosy tylko na początku są szorstkie, po zastosowaniu szamponu i odżywki są gładkie i miękkie,
    - łatwość aplikacji.
    - mam półdługie włosy i nakładałam bardzo dużo pianki, a mimo wszystko zostało jeszcze pół opakowania, więc wydajna.

Minusy:
    - zapach,
    - po dwóch tygodniach kolor jest "sprany", więc mało trwały...
    - wysoka cena,
    - nie można odstawić i użyć ponownie tego, co zostało

Mimo wszystko kupię znowu!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić naastia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej...
  • Kupiłam w Rossmanie, bo podobał mi sie kolor na opakowaniu. Chciałam nieco rozjaśnić włosy o jeden - dwa tony, dodam że miałam ciemny blond,a chciałam średni. Już podczas farbowania dostrzega się piwrwsze minusy: farba śmierdzi niesamowicie, amoniak piecze w oczy i bez otwartego okna się nie wytrzyma. Po drugie trudna aplikacja bo opkowanie nie ma pompki i trzeba za każdym razem ściskać butelkę żeby coś wydobyć. Po trzeie może i ma mieć konsystencje pianki ale po chcili robi się woda i wszystko spływa z włosów. I po czwarte i najważniejsze z koloru naturalny blon wyszedł mi po 40 min ciemny brąz....! Nic tylko usiąść i zpłakać Plusów nie dostrzegam.

Używam tego produktu od: 1 dnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić natalia789332 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak.
  • W ciągu ostatnich miesięcy udało mi się przejść z ciemnego brązu do jasnego, świetlistego blondu. Włosy rozjaśniałam domowymi sposobami rozjaśniaczami dostępnymi w każdej drogerii. W rezultacie stały się suche, wypłowiałe i za jasne w stosunku do oczekiwań. Przypadkowo zakupiłam farbę w piance Wellaton, odcień 9.0, po nałożeniu którego uzyskałam naturalny, jasny, świetlisty rezultat. Konsystencja i zapach są dla mnie akceptowalne, trzymam na włosach zgodnie z zaleceniami. Włosy do kilku myć po nałożeniu farby są dosyć "tępe", ale zaraz wszystko wraca do normy. Przy odpowiedniej pielęgnacji nawilżającymi szamponami i maskami są bardzo miękkie i błyszczące. Wiele razy obce osoby pytały mnie gdzie robiłam kolor. Według mnie produkt wart swojej ceny (na promocji za 16,99), wydajny (jedno opakowanie wystarcza na moje długie włosy).
    Obecnie planuję powoli wracać do ciemniejszych włosów i zakupiłam odcień 8.00, mam nadzieję, że się nie zawiodę rezultatem.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić mix2ra1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia.
  • Zakupiłam farbę koloru średni blond by powrócić z farbowanych jaśniejszych włosów do koloru naturalnego. Oczywiście nie udało mi się to ponieważ wyszła dużo za ciemna mimo, że trzymałam ją krócej niż było napisane w instrukcji.

MINUSY:

- kolor wychodzi o dobrych kilka odcieni ciemniejszy, z średniego blondu wyszedł mi ciemny brąz

- niewygodna aplikacja

- drażniący zapach, bez otwartych okien ani rusz

- strasznie farbuje skórę

PLUSY:

+ nie spłukuje się (co do mnie akurat było minusem)

+ nie niszczy mocno włosów

+ do farby dodana jest prześwietna odżywka

NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 2 zwykłe

Chcesz pochwalić littlek8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Kupiłam farbę przypadkowo, ze względu na promocje w Naturze.
    Oceniam kolor 77/44 Wulkaniczna czerwień.

PLUSY:
    -dosyć łatwa aplikacja
    -równomiernie pokrywa włosy, w moim przypadku chodziło o złagodzenie różnic (ciemny blond odrost i kasztanowe na końcach)
    -odżywka po której włosy stają się bardziej miękkie i przjemniejsze w dotyku
    -nie pali skóry głowy, nie podrażnia
    -wydajność, na włosy sięgające dobre 20cm za ramię, spokojnie wystarcza jedno opakowanie

MINUSY:
    -pomimo załączonej odżywki, włosy są osłabione i wypadają, tak jak w przypadku większości farb
    -brudzi skórę, ciężko poźniej domyć jak się przypadkiem nieco ubrudzi czoło czy ucho, także bez tłustego kremu ani róż
    -pomimo łatwej aplikacji, farbę trudno sie wydobywa szczególnie pod koniec (dobrze że miałam kogoś w pobliżu kto pomógł, inaczej by mi chyba kciuk odpadł )
    -kolor z początku bardzo intensywny, po czasie sie wypłukuje; po lekko ponad miesiącu wciąż widać, że to czerwień ale taka właśnie spłukana (choć też trudno mi tu oceniać, bo nie wiem jak spisują się czerwienie innych firm)

Włosy farbowałam nią dwa razy. Myślę, że jeszcze kiedyś się na nią mogę skusić, ale tym razem sprobuję czegoś innego.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić InsomniaNoctiferi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na Tak
  • Kupiłam tą farbę przypadkowo jakiś czas temu, kolor: 6/7 czekoladowy brąz. Włosy malowałam nią już 2 razy, a trzymam ją średnio ok.30min.

Plusy:
    -maluje siwe włosy (mam ich już trochę). Po innych farbach zabieg musiałąm powtarzać około 2-3 tygodni. Po pomalowaniu tą farbą zabieg ten powtarzam co ok.1,5-2 miesiące,bo wtedy ponownie widać siwuchy
    -intensywny i wytrzymały kolor

Minusy:
    -brudzi skórę głowy, którą doprowadzi się do porządku po kilku myciach głowy
    -opakowanie trzeba naciskać, co nie jest takie wygodne podczas samej aplikacji
    -pianka się zaraz zmienia w płyn i nie wiadomo gdzie się malowało włosy,a gdzie nie

Włosy jak włosy, zawsze się niszczą po farbowaniu. Nie zauważyłam zbytnio różnicy.
    Jestem w stanie znieść te wszystkie minusy tej pianki, bo tylko ona zakrywa moje siwe włosy w 100%

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić misia17a za czytelną i pomocną recenzję?
  • pali w skórę głowy
  • Straszny bubel, nie farba. Opakowanie jest niewygodne (nie ma pompki, trzeba ściskać butelkę żeby coś wyszło), pianka bardzo licha, niemal od razu zamienia się z powrotem w płyn.

Strasznie brudzi skórę, wręcz się wżera. Nie da się plam zmyć przy pierwszym myciu - ja walczyłam z nimi prawie tydzień. Kapnęło mi również trochę piany na wannę przy nakładaniu i też pozostała palma, której do konca sie dało się usunąć.

Najgorszą jednak wadą tej farby jest fakt podrażniania skóry. Od razu po nałożeniu skóra zaczyna mocno piec, wręcz palić. Opary również pieką w oczy. Wytrzymałam z tą farbą na głowie tylko jakieś 20-25 minut, bo zwyczajnie bałam się dłużej trzymać. Po zmyciu skóra była bardzo podrażniona (nigdy wcześniej nie miałam aż tak z żadną farbą).

Włosy oczywiście wypadają garściami, są suche a kolor juz po kilku myciach dośc mocno się wypłukał mimo stosowania intensywnych odżywek.

Nie polecam tej farby nikomu - straszne chemiczne świństwo. Sama bardzo żałuję że ją kupiłam, a tania nie była.

Używam tego produktu od: 1 raz i nigdy więcej
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakownie - kolor 5/7

Chcesz pochwalić ally5 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij