Hean, High Definition, Eyeshadow (Poczwórne cienie do powiek)

Powiększ Hean, High Definition, Eyeshadow (Poczwórne cienie do powiek)

Zgłoszony przez solgarden

Zestaw trwałych cieni do aplikacji pacynką lub pędzlem. Wysokie nasycenie cieni pigmentem gwarantuje optymalne odwzorowanie koloru na powiece.Aksamitnie miękkie i trwałe, dobrze przylegają do powieki.
Dostępne w 8 zestawach kolorystycznych:
- 408- Coffee Twist

Cena: 11,99zł /6g
/s/

• warto mieć
  • Od lat jestem wierna cieniom i pigmentom Inglota, sporadycznie kupuję coś innego w podobnej cenie i zwykle jestem rozczarowana. Tym razem jednak rozczarowania nie ma. Jest dobry produkt w bardzo dobrej cenie. Może nie idealny, ale jak na taką cenę - godny polecenia.

Mam zestaw 403 Orchidea Flowers, czyli matowe fiolety. Odcienie są bardzo dobrze dobrane, ale - niestety - wbrew recenzjom, moim zdaniem nie aż tak mocno napigmentowane. Dwa dolne cienie no może bardziej, ale mimo wszystko jak dla kogoś, kto używa czystych pigmentów, tutaj jest po prostu pastelowo i bardzo delikatnie.

Druga uwaga krytyczna - pylą przy nabieraniu na pędzelek czy pacynkę (są zbite, mocno sprasowane i suche).

Brak lusterka mi nie przeszkadza, zresztą Hean ma cienie w paletkach z lusterkiem, jakby ktoś chciał.

Używałam cieni na bazę Hean (zresztą zakupioną na promocji w zestawie z cieniami). Testowałam różne opcje makijażu, a potem spakowałam na wyjazd Wielka zaleta, jak dla mnie (słowiańskie głęboko osadzone oczy), to że nie zbierały się w załamaniach i nie odbijały na górnej powiece/nad powieką. Ogólnie - bardzo trwałe, trzymały się cały dzień, od rana do... rana (to znaczy środka nocy).

Nie do końca pasowało mi wykończenie, okazało się zbyt matowe. Mieszanie cieni też nie było najłatwiejsze.

Podsumowując:
    - polski produkt;
    - tani;
    - dostępny on-line (szybka dostawa, promocje, gratisy w przesyłce);
    - bardzo dobrze zharmonizowane kolory (jak dla mnie ideał na wyjazdy);
    - BARDZO trwałe;
    - nie wchodzą w załamania i nie odbijają się (na bazie Hean);

- pylą przy nabieraniu;
    - w 403 mat jest silnym, płaskim matem (do rozważenia, czy tego chcemy);
    - jasne odcienie nie są mocno napigmentowane (efekt pastelowy, delikatny, nawet na bazie jakby transparentny)

Jednym zdaniem: umiliły mi ważny wyjazd, za tę cenę polecam.

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić Darkblue za czytelną i pomocną recenzję?
  • W ciągłym użyciu.
  • Nie powiedziałabym o sobie, że jestem fanką cieni, ale od pewnego czasu chętniej podkreślam sobie oczy z pomocą paletki Hean nr 411 Nude. Kolory w niej zawarte są na tyle uniwersalne, dobrze dobrane i zestawione ze sobą, że nadają się do noszenia zarówno w dzień, jak i wieczorem.

A - Cień bazowy rozjaśniający, nie ma się co o nim rozpisywać.
    B - Cień dzienny. Mój ulubiony. Delikatny, stonowany beż w sam raz do zastosowania w ciągu dnia.
    C - Cień wieczorowy. Według producenta.. dla mnie typowy nudziak, osobiście na wieczory wolę ciemniejszą oprawę oka.
    D - Cień tonujący efekt smoky eyes. Najciemniejszy, odcień gorzkiej czekolady. Lubię go zestawiać z beżem, ładnie się z nim łączy.

O samych cieniach.
    + Dobrze się rozprowadzają, nie zbierają się w załamaniach, fajnie przylegają do powieki. Nie osypują się i są dość trwałe. W połączeniu z bazą Hean trzymają się dzielnie cały dzień.
    + Łatwo się je nakłada. Dobrze się łączą i rozcierają. Przynajmniej kolor B i D. Dziwny jest dla mnie ten trzeci, który nazywany jest wieczorowym - jakoś mnie nie przekonał, do niczego mi nie pasuje i mało go używam.
    + Aplikator jest dosyć porządny. Nie rozpadł się do tej pory, gąbeczki nie poodpadały, ani się nie poszarpały.
    + Nie podrażniają oczu, a dla mnie to ważne.
    + Niewysoka cena, a niezła jakość.

- Minusem jest dla mnie opakowanie. Od pewnego czasu nie chce mi się domykać, a napisy na nim się pościerały. Poza tym pokruszył mi się jeden cień, chociaż nie rzucam pudełkiem po torebkach tylko pozwalam cieniom godnie spoczywać w kosmetyczce.
    Ponieważ jeden z cieni jest w proszku opakowanie jest strasznie brudne, nie do pokazania nikomu.
    - Dla mnie mogłyby być ciut lepiej napigmentowane.
    - Słaba dostępność, tylko Internet.

Podsumowując fajne cienie w dobrej cenie. Chętnie zaopatrzyłabym się w jeszcze jakieś zestawy kolorystyczne, gdybym mogła kupić stacjonarnie.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super cienie w super cenie )
  • Jestem nimi zachwycona, to mało powiedziane Perłowe. Są naprawdę dobrze napigmentowane. Ładnie się rozprowadzają na powiecie , absolutnie nie ma żadnego problemu z roztarciem. Używałam ich na dwa makijaże i super się trzymają, u mnie na bazie HEAN cały dzień.Używam tego produktu od: NiedawnaIlość zużytych opakowań: Jeden

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Pozytywna_Mama za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre paletki
  • Na początku zaznaczę, że mam dwie paletki-405 i 408 i tylko o nich mogę się wypowiedzieć.

Muszę powiedzieć, że paletki przypadły mi do gustu.
    +Paletki mają dobrze skomponowane, ładnie współgrające ze sobą kolory. Na pewno dobre będą na wyjazdy, czy po prostu do wrzucenia do torebki.
    +Cienie nie osypują się
    +Mają całkiem przyzwoitą pigmentację
    +Dobrze się ze sobą łączą i blendują
    +Nie podrażniają oczu
    +Na dobrej bazie utrzymają się cały dzień.

Same opakowania też są całkiem wytrzymałe.

Minusów w zasadzie nie widzę, nie mam się do czego przyczepić. Zatem zakupu nie żałuję, a co więcej bym go powtórzyła, bo dostajemy świetne kolory i dobrą jakość w przystępnej cenie.

W dodatku obsługa sklepu internetowego jest naprawdę bardzo dobra-często są promocje, do zamówień dodają gratisy, a wszystkie paczki są dobrze zabezpieczone.

Na prawdę mogę polecić z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić chochlik kornwalijski za czytelną i pomocną recenzję?
  • 411 Nude
  • Niestety - nie zachwyciły mnie.
    Może na początek wymienię to co dobre (niewiele, ale zawsze coś).

Na plus: fajny aplikator, nie taki tandetny jak to bywa przy takich cieniach; ładne kolory; trwałość (cały dzień bez większych zmian). No i na plus mini ściąga na spodzie opakowania (choć ja i tak robiłam po swojemu).

Minusy: cienie fatalnie się rozciera, cieniuje. W zasadzie nadają się do stosowania osobno. Obsypują się przy nabieraniu na aplikator! Pudełko jest nieco tandetne...

Są bardzo zwyczajne, ale nie najgorsze.

Używam tego produktu od: paru dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić syl89wia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne!
  • Posiadam 4 paletki:
    403 - Orchidea Flowers (wszystkie matowe, jasny róż + 3 fiolety w ciepłym odcieniu wrzosu, śliwki i oberżyny)
    407 - Violet Chic (wszystkie perłowe, dlatego kupiłam je jako uzupełnienie do 403, jasny róż + 3 fiolety, 2 w odcieniu jakby lawendowym, z niebieskim podbiciem, a ostatni dość ciemny i opalizujący)
    408 - Coffee Twist (3 matowe - jasny kremowy, beż, przygaszony brąz i 1 perłowy brąz w bardzo ciepłym odcieniu)
    409 - Grey Denim (2 matowe - przybrudzona biel i czerń o bardzo mocnej pigmentacji, 2 perłowe - szary z niebieskim podbiciem i granatowy w ciepłym odcieniu)

+ bardzo dobra pigmentacja, kolory na skórze są dokładnie takie jakie widzimy w danej paletce
    + kolory dobrze dobrane, ładnie ze sobą współgrają
    + dobre dla początkujących, łatwo się nakładają
    + mało się obsypują, z bazą praktycznie w ogóle
    + przyjemna konsystencja, matowe cienie na początku mogą być za bardzo zbite
    + solidne, zgrabne opakowanie z przezroczystym wieczkiem
    + dość tługotrwałe, z bazą bez problemu wytrzymują cały dzień
    + cena bardzo korzystna względem jakości

Jedynym minusem jest dostępność. Ja zamawiam ze strony Hean, na której często są promocje w postaci darmowej wysyłki lub miłych gratisów do zamówienia.

Polecam każdej dziewczynie, sama na pewno jeszcze kiedyś się pokuszę na kolejne paletki i mam nadzieję, że pojawią się nowe zestawienia kolorystyczne.

Ilość zużytych opakowań: wszystkie paletki są w trakcie pierwszego użytkowania

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Conchita20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdybym mogła dałabym 6 gwiazdek
  • Posiadam paletkę w odcieniu Caffe Twist (czaję się jeszcze na Hot Chocolate, brązów nigdy zbyt wiele:P). Wszystkie cienie w tej paletce są moim zdaniem na bardzo wysokim poziomie i używam ich z wielką przyjemnością. Najczęściej siegam po A+B, gdy chcę bardziej zdefiniować kącik, używam C lub B. Jakość tego produktu jest bez zarzutu, dobra pigmentacja, dobrze się utrzymują na tłustych powiekach (na bazie),ładnie się rozcierają i łączą ze sobą oraz z cieniami innych marek, nie osypują się jakoś szczególnie. Za cenę 12 zł, które za nie zapłaciłam jest to super okazja, ale dałabym za nie 2 albo 3 razy tyle, bo uważam, że są tego warte. Polecam do codziennych makijaży,bardzo eleganckie,stonowane kolory, paletka jest mała i poręczna można ją zabrać w podróż i wyczarować w razie potrzeby również wieczorowy look

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić EwaLuna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dwa różne zestawy kolorystyczne różnią się właściwościami
  • Mam dwie wersje kolorystyczne tych cieni: 406 Smokey Eye oraz 408 Coffee Twist.

Paletkę Smokey Eye mam dłuzej, ponad 1,5 roku, ale cóż to jest dla cieni, niektóre mam od lat, i jeszcze są. Paletkę Coffee Twist mam od ok. 10 miesięcy.
    Bardziej lubie paletkę z brązami, częsciej jej używam i jest bardziej uniwersalna, natomiast paletka z szarościami została użyta przeze mnie tylko kilka razy, i nie przepadam za nią.

Paletka Coffee Twist składa sie z jasnego kremowego cienia, cielistego, zimnego brązu (i to są maty z takimi ledwo widocznymi drobinkami) oraz odrobinę cieplejszego brązu perłowego. Najczęsciej używam koloru cielistego, czyli dziennego, który nawet jeśli sie spieszę nie jest w stanie zrobić mi krzywdy. Jednak momentami mam wrażenie, że z tym cieniem moja twarz wygląda staro, wychodzi taki tępy mat.
    Zaraz po nim w kolejnosci jest zimny matowy brąz (cień tonujący efekt smokey eyes), którego używam do kącika oka wraz z cielistym.
    Potem jest cień kremowy, czyli bazowy rozjaśniający, którego używam do wewnętrznego kącika oka, aby go rozjaśnić. Tego cienia raczej nie uzywam na całą powiekę, ponieważ daje taki bardzo płaski efekt dziwnej matowej powieki.
    Najrzadziej używam tego cieplejszego brązu w perle (cień wieczorowy), ponieważ mam podobny w innej starszej paletce, i chcę tamten najpierw zużyć.
    Ogólnie paletka jest niezła, a na pewno lepsza od tej drugiej. Nie moge oceniać trwałosci, gdyż używam zawsze z bazą tej samej firmy. Tą paletkę kupiłam w drogerii Firlit w Krakowie chyba za 15zł.

Przejdźmy do paletki Smokey Eye. Jej użyłam tylko kilka razy, i za każdym razem sie nie sprawdziła. Kolor pierwszy bazowy rozjaśniający to taki bały z niebieskim podbarwieniem, trupi kolor. Bardzo brzydki.
    Drugi cień, dzienny, to grafit, kolor taki jaki mamy w ołówkach. Ten cień nie pokrywa dobrze powieki, choćbym nie wiem ile go nałozyła, i tak będzie prześwitywać powieka. Samodzielnie użyty przytłacza powiekę, jest bardzo smutny.
    Trzeci kolor, wieczorowy, jest to taki jasny szary, z podwójnym efektem metaliczny+perła, daje zupełnie inne wykończenie niż odpowiadający mu cień z poprzedniej paletki.
    Czwarty cień, tonujacy efekt smokey eye, to najzwyklejszy czarny matowy, bardzo mocno napigmentowany.
    Ta paletka jest strasznie nietrwała nawet na bazie z tej samej firmy, wchodzi w załamanie powieki, a cienie nie zostają na swoich miejscach. I kolory są źle wyważone, po prostu nieładne. Kupiłam tą paletkę przez internet, na stronie producenta, i nie wiedziałam jak dokładnie wygląda. Poza tym bardzo pylą, w przeciwieństwie do poprzedniej paletki.

Jeśli chodzi o opakowanie, to nie jest zbyt designerskie. Proste, kwadratowe, pokrywka jest przezroczysta, dzięki czemu nie musimy długo szukać w kosmetyczce właściwej paletki. Napisy szybko się ścierają.

Paletce z brązami dałabym ocenę 4, paletce z szarościami 1,5.

I w końcu, podsumowując: paletkę Coffee Twist mogę polecić, natomiast paletki Smokey Eye nie. Ocena jest średnią ocen obu paletek.

Używam tego produktu od: Smokey Eye ponad 1,5 roku, Coffee Twist ok. 10 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch różnych paletek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mini_Miki za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocny kolor
  • Posiadam kolory 401 Plum Explosion. W skład wchodzą 4 cienie- dwa matowe: biel (bazowy) i najciemniejszy fiolet (tonujący), oraz 2 odcienie fioletu z błyszczącymi drobinkami. Jeśli o mnie chodzi to mogłyby być tutaj tylko te dwa maty, gdyż to one są naprawdę niesamowicie mocno napigmentowane. Pozostałe dwa są dobre, ale nie urzekły mnie i raczej rzadko maluje nimi powieki. Zgodnie z obietnicą producenta cienie są aksamitne i dość trwałe (a nie używam bazy). W te wakacje moim hitem są fioletowe kreski które maluję na mokro cienkim pędzelkiem najciemniejszym odcieniem z tej paletki. Wygląda jak zwykły żelowy eyeliner a kolor przepiękny. Niestety w upały odbija się na powiece, ale myślę, że baza mogłaby rozwiązać ten problem. Ja niestety nie próbowałam.
    Cienie kosztowały mnie ok. 16zł w osiedlowej drogerii. Być może zakupię jeszcze zestaw Coffee Twist.

Używam tego produktu od: styczeń 2012
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić MathildaLando za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie !
  • W poszukiwaniu w miarę cielistego cienia polecono mi w drogerii nr paletki 407- Violet Chic. Nie bardzo chciałam kupować czteropak cieni jak interesował mnie ten najjaśniejszy. No, ale po namowach sprzedawczyni skusiłam się tym bardziej, że nie kosztował tak dużo- zaledwie 12 zł.
    Sam skład cieni to
    A- cień bazowy rozjaśniający ( zakochałam się w nim od pierwszego nałożenia )
    B- cień dzienny

+cienie są trwałe
    +nie obsypują się
    +nie uczulają
    +dobrze przylegają do powieki
    +nie mam problemów z ich aplikacją na powiece
    +są bardzo wydajne
    +niska cena

Negatywy:
    -opakowanie. Przy częstym używaniu pękło mi wieczko, ale przymykam na to oko

Ogólnie- Polubiłam je i warto się skusić

Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić agngos1019 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny polski produkt
  • Kupiłam po serii pozytywnych opinii na blogach. Dotychczas nie byłam wielką zwolenniczką cieni do powiek, wystarczał mi liner i tusz.
    Miałam już kilkanaście paletek z różnych półek cenowych, ale zawsze było coś nie tak.

Ta paletka urzekła mnie pigmentacją i łatwością nakładania i blendowania cieni. Naprawdę nawet taki laik cieniowy jak ja wyczarował nimi piękny makijaż.

Mam paletkę Hot Chocolate, idealna dla brunetek, zarówno na dzień (dwa górne cienie) jak i na wieczór (dwa dolne), choć ja nie trzymam się sztywno tego podziału i stosuję wedle uznania.

Cienie nie obsypują się, choć najciemniejszy (dolny prawy) wymaga większej atencji przy nakładaniu.
    Najbardziej plastyczny jest cień perłowy, pięknie łączy się z bielą i łososiem. Cienie nie zawierają drobinek, za co wielki plus.

Cienie trzymają się na powiece ok.5 godzin bez bazy, nie rolują w załamaniach. Z bazą trwają od rana do wieczora.

Wydajne, bo stosuję codziennie, a ubytek znikomy, w sumie mamy 6g produktu.

Cienie zamknięte w plastikowej paletce, prostej. Podoba mi się. Jak za tę cenę jest naprawdę ok.

Odkąd mam tę paletkę maluję się nią codziennie. Nie uczula i nie podrażnia.

Ogromny plus za to, że to polski produkt. Warto zaznaczyć, że to moje pierwsze spotkanie z produktami marki Hean.

Cena jak za tak fantastyczne cienie naprawdę atrakcyjna.

Jedyne do czego się przyczepić i na co często narzekają blogerki to dostępność. Ja akurat nie mam z tym problemu, są u mnie w conajmniej 3 drogeriach i małych sklepikach. W razie czego służę pomocą.

Gorąco polecam, sama mam ochotę na inne paletki.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Zdecydowanie najlepsze jakie do tej pory miałam!
    - bardzo dobrze napigmentowane
    - trwałe (cały wieczór bez poprawek)
    - łatwe do nałożenia
    - nie rolują się w załamaniach powieki
    - nie osypują się
    - wydajne
    - tanie
    - produkt polski

żadne inne cienie tak mi nie odpowiadały, ani loreal ani rimmel, plusy jak wyżej, minusów nie odkryłam (w Krakowie łatwo dostępne

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić dobreBoPolskie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Kolor:
    A: Cień bazowy rozjaśniający: Biały perłowy
    B: Cień dzienny : Seledynowy, zielony, matowy
    C: Cień wieczorowy: jasny zielony cień z drobinkami brokatu
    D: Cień tonujący efekt Smoky Eyes: Ciemny, zielony, matowy cień

Opakowanie: Czarna, plastikowa paletka z przezroczystą klapką. Napisy bardzo trwałe. Niestety cienie potrafią się w niej potłuc. Do mnie przyjechała paletka z lekko wykruszonym cieniem tonującym efekt Smoky Eyes.

Zapach: Typowo pudrowy, duszący. Nie przeszkadza to w ogóle w użytkowaniu

Konsystencja i aplikacja: Wszystkie cienie po za cieniem C są bardzo miękkie. Bardzo dobrze łapią się powieki i do niej przylegają. Cień C jest trochę bardziej zbity, a jego konsystencja jest bardzo aksamitna. Trochę trudniej jest się nim obsługiwać. Cienie są sypkie i bardzo się pylą oraz lekko osypują, za to bardzo ładnie się ze sobą łączą. Pigmentacja cieni jest zniewalająca! To jest ich największa zaleta
    Trwałość: Cienie bez bazy wytrzymują nawet 7 godzin. Następnie delikatnie znikają, ale do czasu demakijażu mamy nadal dosyć wyraźną poświatę koloru na powiece. Cienie się nie rolują, nie zbierają w załamaniu powieki.

Cena: 12,99 zł/ 6g

Dostępność: Strona Hean, bazarki, mniejsze drogerie

Używam tego produktu od: około roku jak nie dłużej

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić gabrysnia12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • są świetne
  • Przede wszystkim cienie są bardzo dobrze napigmentowane, przez co są wydajne. Kolory są dobrane w przemyślany sposób, jedną paletką można zrobić cały makijaż oka. Cena bardzo przystępna. Ja mam numer do Smokey Eye i super się sprawdza - nakładany delikatnie na dzień do lekkiego codziennego makijażu, mocniej na imprezę, wyjście.

Chcesz pochwalić lacostapink za czytelną i pomocną recenzję?
  • ochy i achy
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu, jako entuzjastka kosmetyków, a w szczególności cieni, od razu pobiegłam do city na poszukiwania. Nie było łatwo ich znaleźć aż w końcu natrafiłam na nie w małej drogeryjce. Zachwyciły mnie wszystkie kolorki, zestawione ze sobą w sposób doskonale przemyślany, ale w efekcie zdecydowałam się na Coffe Twist.
    Najjaśniejszy, waniliowy cień, matowy, świetnie nadaje się pod łuk brwiowy.
    Beżowo-kakaowy (2-gi z kolei) jest to po prostu fenomenalny, matowy odcień który niesamowicie upiększa powiekę Na dobrą sprawę nie potrzeba już nic innego, ten cień i odcień to klasa sama w sobie. Rozprowadza sie fantastycznie, bardzo łatwo go wycieniować, utrzymuje się cały dzień bez bazy, doprawdy nie ma się do czego przyczepić, same ochy i achy pod adresem tego odcienia.
    Trzeci z kolei to połyskujący, wieczorowy cień w czekoladowyo brązowym odcieniu. Kolor jest przepiękny ale sam cień trochę się sypie i trzeba nad nim troszkę popracować.
    Odcień czwarty to matowa ciemna czekolada i chyba najsłabszy jakościowo cień z całej paletki. Zbyt twarda konsystencja, ciężko go rozblendować, nie polecam tego odcienia zimnym blondynkom bo oko wydaje się zmęczone.
    Ogólnie jestem tymi cieniami zachwycona, bo jest to żywy dowód na to że za śmieszne pieniądze można mieć cienie doskonałej jakości, bo przy Hean nawet górnopółkowce się nie umywają!
    Polecam, nawet jeśli szukanie ich wśród natłoku drogeryjnych kosmetyków zajmie trochę czasu, to WARTO je mieć

Gwiazdka mniej za cień nr 4 i słabą dostępność.Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 1 necałe

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Aolbonska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne cienie za niską cenę
  • Mam cienie nr 405 HOT CHOCOLATE

Plusy:
    + dużo kolorów do wyboru
    + niska cena
    + trwałość (na bazie trzymają się prawie cały dzień)
    + dobra pigmentacja
    + do makijażu dziennego jak i wieczorowego wystarcza cienie z paletki, nie trzeba dodawać innych

Minusy:
    - dostępność (ale na stronie są wypisane miejsca, gdzie można kupić kosmetyki tej marki)

Cienie mają śliczne kolory, są świetnie zestawione. Na pewno kupię jeszcze kilka paletek.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Foto recenzja
Chcesz pochwalić narrof za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Używam paletki 405- Hot Chocolate.

Nakładając pod cienie bazę, makijaż utrzymuje się naprawdę długo, można powiedzieć cały dzień. Więc czego chcieć więcej
    Kolory trzymają się w swojej tonacji, nie blakną, ani też się nie rozmazują.
    Cena jak za takie cudeńko jest banalna

Jedyny minus to dostępność. Ja zakupiłam na stronie producenta, ale widziałam też w jednym małym sklepiku.

Chcesz pochwalić kasia0616 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękne kolory/KWC
  • Pierwsze cienie , które używam kilka razy w tygodniu.Wcześniej (tzn .na przestrzeni kilku /kilkunastu lat wstecz ) cieni używałam" od wielkiego dzwonu", bo nie natrafiłam na swoje KWC.
    Mam zielone oczy, tak więc wszystkie fiolety i róże są dla mnie odpowiednie. Wybór padł na Violet Chic.
    To najładniejsze odcienie różu i fioletu ze znanych mi nisko i wysokopółkowych cieni, może tylko Chanel(...)
    Używam głównie 2 ostatnich eleganckiego delikatnego fioletu i śliwki(rewelacja), pozostałych dwóch rzadziej, ale też są niezłe.
    Polecam, polecam
    Plusy:
    -ładne kolory
    -aksamitna konsystencja,łatwa aplikacja
    -dość dobra trwałość (polecam z bazą)
    -delikane, nie alergizujące
    -tanie
    Minusy:
    -nie ma, może twałość mogłaby być jeszcze lepsza, czasem przy aplikacji delikatnie się osypują, ale to wydumane wady
    Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić anetca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Polowałam na te cienie dość długo, oczywiście - zachęcona opiniami z KWC. Kiedy przypadkiem natrafiłam na nie w sklepie, oczywiście kupiłam (odcień Coffee Twist). Niestety, mój entuzjazm zbladł przy pierwszym użyciu...

Nie jestem w stanie nijak tych cieni rozprowadzić na powiece. Nad oczami powstają plamy, nie da się płynnie wycieniować dwóch kolorów. Poza tym kryjąca matowa warstwa znacznie postarza twarz... Dodam, że nie mam suchych powiek i zawsze nakładam cienie na podkład. Może z zalecaną bazą coś by z nich było, ale dla mnie to już za dużo zachodu - w tej cenie można dostać sporo innych, łatwiejszych w aplikacji.
    Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić LilyAllen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobrze napigmentowane
  • Kupiłam kolor 402*** Green Garden, w sam raz na minione lato do moich brązowych oczu.
    Cienie mają prawie same plusy:
    - dobra pigmentacja
    -mało się osypują
    -dwa perłowe i dwa matowe
    -nawet najjaśniejszy cień dobrze widoczny
    -taniocha jak za taką jakość

Minusy:
    -warto użyć bazy, ja mam też z Hean
    -dostępność, znalazłam w drogerii Firlit i osiedlowym sklepiku.

Polecam, na zimę chciałabym dokupić szarości...

Chcesz pochwalić anuszka_13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre
  • To moja pierwsza recenzja więc prosze o wyrozumiałość
    Oceniam paletki: Blue Jeans i Plum Explosion

+ dobrze napigmentowane
    + ładne kolory
    + z bazą dobrze trwałe (bez bazy pewnie też, ale na moich powiekach żaden cień nie utrzymuje się dłużej niż 30 minut)
    + cena
    +wydajność
    - dostępność

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Karolka_1996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • * Cienie mają ładne kolory
    * Są dobrze napigmentowane
    * Tanie
    * Utrzymują się na powiece bez zarzutu przez całą noc
    * W opakowaniu jest również pacynka, aczkolwiek wolę pędzelek

Z czystym sumieniem polecam każdemu

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Anesska23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Posiadam pletkę 401 Plum Explosion. Kolory są odpowiednio dobrane, pasują do siebie i bez problemu możemy stworzyć piękny makijaż oka bez użycia innej palety czy pojedyńczych egzemplarzy.
    Trwłość bez bazy jest całkiem zadawalająca, u mnie utrzymuj się około 8 godzin. Nie mamy wrażenia 'ciężkich powiek', nie osypują się przy aplikacji, nie odbijają na powiece.
    Cena jest bardzo korzystna (około 15 złotych)
    Do opakowania producent dodaje aplikator, który jest miękki i ułatwia aplikcję.
    Minusem jest dla mnie opakownie, choć jak wiadomo to kwestia gustu. Dla mnie jest zbyt toporne, mało eleganckie. Napisy ścierają się a przezroczyste wieczko ciągle jest w pyłku cieni.

Chcesz pochwalić rena442 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia...
  • Mam odcień hot chocolate...myślałam, że nie będą się osypywać a jednak. Tyle pozytywnych recenzji zachęciło mnie do zakupu więc kupiłam. Miałam nabyć odcień Caffe Twist, ale po zobaczeniu wybrałam jednak czekoladkę. Cień jasny, łososiowy i ciemny brąz (maty) są ładnie napigmentowane, ale perłowa stal znika od razu po nałożeniu,nie da się z nią kompletnie pracować. Sama nie wiem co o nich myśleć, naprawdę te cienie są dla mnei zagadką...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dreamliner787 za czytelną i pomocną recenzję?
  • absolutnie super!
  • Najlepsze cienie. Mam Violet Chic i Coffee Twist. Kupione po przeczytaniu recenzji na Wizażu. Nie zawiodłam się. Brązy bardzo neutralne. Ślicznie stapiają się z powieką. Fiolety z drobinkami, które lubią się sypnąć niżej... ale rekompensuje mi tę niedoskonałość kolor D we Violet Chic. Jest boooski. Głęboki i nasycony. Nienachalny. Takiego właśnie szukałam. Przydymiona śliwka, nietandetna, nie rzucająca się w oczy. po prostu super. Do tego wszystkie cienie wyglądają bardzo naturalnie. Można eksperymentoywać. Co do trwałości, to na moich powiekach wytrzymują cały dzień nałożone na Duraline Inglota albo bazę Virtual z Joko. Super!Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Chcesz pochwalić seneca za czytelną i pomocną recenzję?