Hean, High Definition, Eyeshadow (Poczwórne cienie do powiek)

Powiększ Hean, High Definition, Eyeshadow (Poczwórne cienie do powiek)

Zgłoszony przez solgarden

Zestaw trwałych cieni do aplikacji pacynką lub pędzlem. Wysokie nasycenie cieni pigmentem gwarantuje optymalne odwzorowanie koloru na powiece.Aksamitnie miękkie i trwałe, dobrze przylegają do powieki.
Dostępne w 8 zestawach kolorystycznych:
- 407- Violet Chic
- 408- Coffee Twist

Cena: 11,99zł /6g
/s/

• Idealne na wszystkie pory roku
  • Są takie poręczne, że zmieszczą się w malutkiej torebce i możemy po pracy szybko zamienić makijaż dzienny na wieczorowy i iść na imprezę. Ponad to na odwrocie opakowania mamy napisane do czego jest przeznaczony każdy z cieni. Dla mnie jako osoby początkującej jest to bardzo pomocne i dzięki temu nie zaliczę makijaż-owej wpadki.

Moja opinia:
    Cienie mają super pigmentację i bardzo dobrą jakość. Ponadto są do siebie świetnie dopasowane kolorystycznie. Można nimi stworzyć mnóstwo makijaży na różne okazje. Od klasycznych jasnych do mocniejszych. Dobrze przylegają do powieki, nie osypują się i bardzo ładnie się ze sobą łączą. Trzymają się też naprawdę bardzo długo w moim przypadku jest to prawie cały dzień oraz całonocna impreza. Wydajność jest ich ogromna myślę, że mimo częstego używania bardzo je polubiłam szczególnie ten beżowy cień starczą mi na lata naprawdę!
    Aplikator jest bardzo solidny pomimo częstego stosowania nic się z nim nie dzieje. Inne aplikatory często już nie wytrzymywały a więc za to ogromny plus.

No i najważniejsze cienie nie podrażniają oczu co w moim przypadku bardzo często się zdarzało ponieważ mam bardzo wrażliwe oczy i często nawet tusze do rzęs mnie podrażniały a tutaj nic takiego się nie dzieje.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Julka 1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre cienie
  • Posiadam zestaw 405- Hot Chocolate, używam tych cieni do makijażu dziennego.

Plusy:
    - Bardzo dobrze napigmentowane;
    - Dobrze się rozcierają i łączą ze sobą;
    - Używane na korektor (nie używam bazy) trzymają się długo i nie zbierają się w załamaniach;
    - Cena!
    - Polski produkt!

Minusy:
    - Bardzo pylą przy nakładaniu na pędzel;
    - Lubią się osypać (ale który cień nie lubi się osypać...)

Jest to mój pierwszy produkt marki Hean i jestem naprawdę mile zaskoczona jakością. Cienie stały się moimi ulubionymi do makijażu codziennego.

Chcesz pochwalić Krwawaopiekaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto mieć
  • Od lat jestem wierna cieniom i pigmentom Inglota, sporadycznie kupuję coś innego w podobnej cenie i zwykle jestem rozczarowana. Tym razem jednak rozczarowania nie ma. Jest dobry produkt w bardzo dobrej cenie. Może nie idealny, ale jak na taką cenę - godny polecenia.

Mam zestaw 403 Orchidea Flowers, czyli matowe fiolety. Odcienie są bardzo dobrze dobrane, ale - niestety - wbrew recenzjom, moim zdaniem nie aż tak mocno napigmentowane. Dwa dolne cienie no może bardziej, ale mimo wszystko jak dla kogoś, kto używa czystych pigmentów, tutaj jest po prostu pastelowo i bardzo delikatnie.

Druga uwaga krytyczna - pylą przy nabieraniu na pędzelek czy pacynkę (są zbite, mocno sprasowane i suche).

Brak lusterka mi nie przeszkadza, zresztą Hean ma cienie w paletkach z lusterkiem, jakby ktoś chciał.

Używałam cieni na bazę Hean (zresztą zakupioną na promocji w zestawie z cieniami). Testowałam różne opcje makijażu, a potem spakowałam na wyjazd Wielka zaleta, jak dla mnie (słowiańskie głęboko osadzone oczy), to że nie zbierały się w załamaniach i nie odbijały na górnej powiece/nad powieką. Ogólnie - bardzo trwałe, trzymały się cały dzień, od rana do... rana (to znaczy środka nocy).

Nie do końca pasowało mi wykończenie, okazało się zbyt matowe. Mieszanie cieni też nie było najłatwiejsze.

Podsumowując:
    - polski produkt;
    - tani;
    - dostępny on-line (szybka dostawa, promocje, gratisy w przesyłce);
    - bardzo dobrze zharmonizowane kolory (jak dla mnie ideał na wyjazdy);
    - BARDZO trwałe;
    - nie wchodzą w załamania i nie odbijają się (na bazie Hean);

- pylą przy nabieraniu;
    - w 403 mat jest silnym, płaskim matem (do rozważenia, czy tego chcemy);
    - jasne odcienie nie są mocno napigmentowane (efekt pastelowy, delikatny, nawet na bazie jakby transparentny)

Jednym zdaniem: umiliły mi ważny wyjazd, za tę cenę polecam.

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić Darkblue za czytelną i pomocną recenzję?
  • W ciągłym użyciu.
  • Nie powiedziałabym o sobie, że jestem fanką cieni, ale od pewnego czasu chętniej podkreślam sobie oczy z pomocą paletki Hean nr 411 Nude. Kolory w niej zawarte są na tyle uniwersalne, dobrze dobrane i zestawione ze sobą, że nadają się do noszenia zarówno w dzień, jak i wieczorem.

A - Cień bazowy rozjaśniający, nie ma się co o nim rozpisywać.
    B - Cień dzienny. Mój ulubiony. Delikatny, stonowany beż w sam raz do zastosowania w ciągu dnia.
    C - Cień wieczorowy. Według producenta.. dla mnie typowy nudziak, osobiście na wieczory wolę ciemniejszą oprawę oka.
    D - Cień tonujący efekt smoky eyes. Najciemniejszy, odcień gorzkiej czekolady. Lubię go zestawiać z beżem, ładnie się z nim łączy.

O samych cieniach.
    + Dobrze się rozprowadzają, nie zbierają się w załamaniach, fajnie przylegają do powieki. Nie osypują się i są dość trwałe. W połączeniu z bazą Hean trzymają się dzielnie cały dzień.
    + Łatwo się je nakłada. Dobrze się łączą i rozcierają. Przynajmniej kolor B i D. Dziwny jest dla mnie ten trzeci, który nazywany jest wieczorowym - jakoś mnie nie przekonał, do niczego mi nie pasuje i mało go używam.
    + Aplikator jest dosyć porządny. Nie rozpadł się do tej pory, gąbeczki nie poodpadały, ani się nie poszarpały.
    + Nie podrażniają oczu, a dla mnie to ważne.
    + Niewysoka cena, a niezła jakość.

- Minusem jest dla mnie opakowanie. Od pewnego czasu nie chce mi się domykać, a napisy na nim się pościerały. Poza tym pokruszył mi się jeden cień, chociaż nie rzucam pudełkiem po torebkach tylko pozwalam cieniom godnie spoczywać w kosmetyczce.
    Ponieważ jeden z cieni jest w proszku opakowanie jest strasznie brudne, nie do pokazania nikomu.
    - Dla mnie mogłyby być ciut lepiej napigmentowane.
    - Słaba dostępność, tylko Internet.

Podsumowując fajne cienie w dobrej cenie. Chętnie zaopatrzyłabym się w jeszcze jakieś zestawy kolorystyczne, gdybym mogła kupić stacjonarnie.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super cienie w super cenie )
  • Jestem nimi zachwycona, to mało powiedziane Perłowe. Są naprawdę dobrze napigmentowane. Ładnie się rozprowadzają na powiecie , absolutnie nie ma żadnego problemu z roztarciem. Używałam ich na dwa makijaże i super się trzymają, u mnie na bazie HEAN cały dzień.Używam tego produktu od: NiedawnaIlość zużytych opakowań: Jeden

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Pozytywna_Mama za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre paletki
  • Na początku zaznaczę, że mam dwie paletki-405 i 408 i tylko o nich mogę się wypowiedzieć.

Muszę powiedzieć, że paletki przypadły mi do gustu.
    +Paletki mają dobrze skomponowane, ładnie współgrające ze sobą kolory. Na pewno dobre będą na wyjazdy, czy po prostu do wrzucenia do torebki.
    +Cienie nie osypują się
    +Mają całkiem przyzwoitą pigmentację
    +Dobrze się ze sobą łączą i blendują
    +Nie podrażniają oczu
    +Na dobrej bazie utrzymają się cały dzień.

Same opakowania też są całkiem wytrzymałe.

Minusów w zasadzie nie widzę, nie mam się do czego przyczepić. Zatem zakupu nie żałuję, a co więcej bym go powtórzyła, bo dostajemy świetne kolory i dobrą jakość w przystępnej cenie.

W dodatku obsługa sklepu internetowego jest naprawdę bardzo dobra-często są promocje, do zamówień dodają gratisy, a wszystkie paczki są dobrze zabezpieczone.

Na prawdę mogę polecić z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić chochlik kornwalijski za czytelną i pomocną recenzję?
  • 411 Nude
  • Niestety - nie zachwyciły mnie.
    Może na początek wymienię to co dobre (niewiele, ale zawsze coś).

Na plus: fajny aplikator, nie taki tandetny jak to bywa przy takich cieniach; ładne kolory; trwałość (cały dzień bez większych zmian). No i na plus mini ściąga na spodzie opakowania (choć ja i tak robiłam po swojemu).

Minusy: cienie fatalnie się rozciera, cieniuje. W zasadzie nadają się do stosowania osobno. Obsypują się przy nabieraniu na aplikator! Pudełko jest nieco tandetne...

Są bardzo zwyczajne, ale nie najgorsze.

Używam tego produktu od: paru dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić syl89wia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne!
  • Posiadam 4 paletki:
    403 - Orchidea Flowers (wszystkie matowe, jasny róż + 3 fiolety w ciepłym odcieniu wrzosu, śliwki i oberżyny)
    407 - Violet Chic (wszystkie perłowe, dlatego kupiłam je jako uzupełnienie do 403, jasny róż + 3 fiolety, 2 w odcieniu jakby lawendowym, z niebieskim podbiciem, a ostatni dość ciemny i opalizujący)
    408 - Coffee Twist (3 matowe - jasny kremowy, beż, przygaszony brąz i 1 perłowy brąz w bardzo ciepłym odcieniu)
    409 - Grey Denim (2 matowe - przybrudzona biel i czerń o bardzo mocnej pigmentacji, 2 perłowe - szary z niebieskim podbiciem i granatowy w ciepłym odcieniu)

+ bardzo dobra pigmentacja, kolory na skórze są dokładnie takie jakie widzimy w danej paletce
    + kolory dobrze dobrane, ładnie ze sobą współgrają
    + dobre dla początkujących, łatwo się nakładają
    + mało się obsypują, z bazą praktycznie w ogóle
    + przyjemna konsystencja, matowe cienie na początku mogą być za bardzo zbite
    + solidne, zgrabne opakowanie z przezroczystym wieczkiem
    + dość tługotrwałe, z bazą bez problemu wytrzymują cały dzień
    + cena bardzo korzystna względem jakości

Jedynym minusem jest dostępność. Ja zamawiam ze strony Hean, na której często są promocje w postaci darmowej wysyłki lub miłych gratisów do zamówienia.

Polecam każdej dziewczynie, sama na pewno jeszcze kiedyś się pokuszę na kolejne paletki i mam nadzieję, że pojawią się nowe zestawienia kolorystyczne.

Ilość zużytych opakowań: wszystkie paletki są w trakcie pierwszego użytkowania

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Conchita20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdybym mogła dałabym 6 gwiazdek
  • Posiadam paletkę w odcieniu Caffe Twist (czaję się jeszcze na Hot Chocolate, brązów nigdy zbyt wiele:P). Wszystkie cienie w tej paletce są moim zdaniem na bardzo wysokim poziomie i używam ich z wielką przyjemnością. Najczęściej siegam po A+B, gdy chcę bardziej zdefiniować kącik, używam C lub B. Jakość tego produktu jest bez zarzutu, dobra pigmentacja, dobrze się utrzymują na tłustych powiekach (na bazie),ładnie się rozcierają i łączą ze sobą oraz z cieniami innych marek, nie osypują się jakoś szczególnie. Za cenę 12 zł, które za nie zapłaciłam jest to super okazja, ale dałabym za nie 2 albo 3 razy tyle, bo uważam, że są tego warte. Polecam do codziennych makijaży,bardzo eleganckie,stonowane kolory, paletka jest mała i poręczna można ją zabrać w podróż i wyczarować w razie potrzeby również wieczorowy look

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić EwaLuna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dwa różne zestawy kolorystyczne różnią się właściwościami
  • Mam dwie wersje kolorystyczne tych cieni: 406 Smokey Eye oraz 408 Coffee Twist.

Paletkę Smokey Eye mam dłuzej, ponad 1,5 roku, ale cóż to jest dla cieni, niektóre mam od lat, i jeszcze są. Paletkę Coffee Twist mam od ok. 10 miesięcy.
    Bardziej lubie paletkę z brązami, częsciej jej używam i jest bardziej uniwersalna, natomiast paletka z szarościami została użyta przeze mnie tylko kilka razy, i nie przepadam za nią.

Paletka Coffee Twist składa sie z jasnego kremowego cienia, cielistego, zimnego brązu (i to są maty z takimi ledwo widocznymi drobinkami) oraz odrobinę cieplejszego brązu perłowego. Najczęsciej używam koloru cielistego, czyli dziennego, który nawet jeśli sie spieszę nie jest w stanie zrobić mi krzywdy. Jednak momentami mam wrażenie, że z tym cieniem moja twarz wygląda staro, wychodzi taki tępy mat.
    Zaraz po nim w kolejnosci jest zimny matowy brąz (cień tonujący efekt smokey eyes), którego używam do kącika oka wraz z cielistym.
    Potem jest cień kremowy, czyli bazowy rozjaśniający, którego używam do wewnętrznego kącika oka, aby go rozjaśnić. Tego cienia raczej nie uzywam na całą powiekę, ponieważ daje taki bardzo płaski efekt dziwnej matowej powieki.
    Najrzadziej używam tego cieplejszego brązu w perle (cień wieczorowy), ponieważ mam podobny w innej starszej paletce, i chcę tamten najpierw zużyć.
    Ogólnie paletka jest niezła, a na pewno lepsza od tej drugiej. Nie moge oceniać trwałosci, gdyż używam zawsze z bazą tej samej firmy. Tą paletkę kupiłam w drogerii Firlit w Krakowie chyba za 15zł.

Przejdźmy do paletki Smokey Eye. Jej użyłam tylko kilka razy, i za każdym razem sie nie sprawdziła. Kolor pierwszy bazowy rozjaśniający to taki bały z niebieskim podbarwieniem, trupi kolor. Bardzo brzydki.
    Drugi cień, dzienny, to grafit, kolor taki jaki mamy w ołówkach. Ten cień nie pokrywa dobrze powieki, choćbym nie wiem ile go nałozyła, i tak będzie prześwitywać powieka. Samodzielnie użyty przytłacza powiekę, jest bardzo smutny.
    Trzeci kolor, wieczorowy, jest to taki jasny szary, z podwójnym efektem metaliczny+perła, daje zupełnie inne wykończenie niż odpowiadający mu cień z poprzedniej paletki.
    Czwarty cień, tonujacy efekt smokey eye, to najzwyklejszy czarny matowy, bardzo mocno napigmentowany.
    Ta paletka jest strasznie nietrwała nawet na bazie z tej samej firmy, wchodzi w załamanie powieki, a cienie nie zostają na swoich miejscach. I kolory są źle wyważone, po prostu nieładne. Kupiłam tą paletkę przez internet, na stronie producenta, i nie wiedziałam jak dokładnie wygląda. Poza tym bardzo pylą, w przeciwieństwie do poprzedniej paletki.

Jeśli chodzi o opakowanie, to nie jest zbyt designerskie. Proste, kwadratowe, pokrywka jest przezroczysta, dzięki czemu nie musimy długo szukać w kosmetyczce właściwej paletki. Napisy szybko się ścierają.

Paletce z brązami dałabym ocenę 4, paletce z szarościami 1,5.

I w końcu, podsumowując: paletkę Coffee Twist mogę polecić, natomiast paletki Smokey Eye nie. Ocena jest średnią ocen obu paletek.

Używam tego produktu od: Smokey Eye ponad 1,5 roku, Coffee Twist ok. 10 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch różnych paletek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mini_Miki za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij