Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Powiększ Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Zgłoszony przez solgarden

To połączenie bazy, podkładu i korektora.
Innowacyjna receptura zapewnia perfekcyjne krycie wszystkich niedoskonałości i długotrwały efekt nieskazitelnej, aksamitnie gładkiej cery.
Podkład idealnie dopasowuje się do skóry, zapewniając jej naturalny i młodzieńczy wygląd bez efektu maski. Formuła Long Lasting 24h, oparta na pigmentach mineralnych, zapewnia wyjątkową trwałość i wysoką odporność na ścieranie. Podkład wzbogacony został o kwas hialuronowy, który nawilża i uelastycznia naskórek, zapewniając długotrwałą i skuteczną pielęgnację. SPF 10 chroni przed procesami przedwczesnego starzenia spowodowanymi negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.
Dostępny w 5 odcieniach.

• Ulubieniec
  • To chyba jeden z niewielu podkładów, który pasuje do koloru mojej skóry. Nigdzie nie znalazłam tak jasnego podkładu. Świetnie matuje i kryje. Używam go jesienią i zimą bo jest trochę ciężki, a w letnie dni nie potrzebuję takiego krycia .

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić emi1515151515 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mimo zachwytów - jednak katastrofa
  • Mam skórę mieszaną. Z reguły wybieram długotrwałe bądź matujące podkłady. Chcę mieć twarz naturalną, ale jednak nie świecącą przesadnie. Z opisu na opakowaniu wynikało, że to produkt w sam raz dla mnie...

Rzeczywiście. Początkowo byłam tym podkładem zachwycona. Pięknie się rozprowadzał, dawał ładny i równomierny efekt bez maski. Wygładzał i ożywiał twarz. Znakomicie sprawdzał się na 3-godzinne spotkanie z koleżankami...

Ale najgorsze miało dopiero nadejść....

Pewnego pięknego dnia postanowiłam użyć podkładu do pracy: komputer, klimatyzacja zrobiły swoje. Niestety podkład okazał się totalną klapą. Wracając z pracy miałam wrażenie, że ludzie dziwnie się na mnie patrzą w autobusie. I gdy zobaczyłam się w lustrze, złapałam się z przerażenia za głowę. Podkład spływał mi z twarzy całymi płatami. Wyglądało to, jakbym miała na twarzy zacieki.... Totalna katastrofa - a używałam go z pudrem sypkim.

W akcie rozpaczy wyrzuciłam prawie całą tubkę do kosza. I nie kupię więcej oczywiście.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: prawie całe wylądowało w koszu

Chcesz pochwalić Cloudberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity podkład
  • Mam cerę mocno problematyczną (szybko przetłuszczającą się, z niedoskonałościami, krótko mówiąc - jest dużo do ukrycia). Większość podkładów zaczyna się na mnie świecić po +/- godzinie.
    Podkład Eveline spisuje się w porządku; na pewno nie jest to hit, ale jestem z niego zadowolona przy codziennym używaniu. Ma średnie krycie, nie będę pisać o efekcie matu, bo mojej cery nic porządnie nie matuje i zawsze utrwalam czymś podkład. Plus za większą niż standartowa pojemność 40 ml.
    Podsumowując - godny polecenia kosmetyk.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić laylaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład!
  • Kupilam go przypadkiem w Rossmanie za ok 15 zlotych. Jako że bardzo lubię kosmetyki Eveline miałam nadzieję, że się nie zawiodę i mialam w sumie rację oto lista zalet i wad (bo drobne jakies też są):

+ duże opakowanie 40 ml
    + konsystencja nie lejąca, taka w sam raz
    + dostepnosc i cena
    + faktycznie bardzo kryje, a to u mnie podstawa w podkładach, ponieważ mam popękane naczynka w okolicach nosa i policzków, wiec juz nie muszę nakładać dodatkowej warstwy korektora.
    +/- faktycznie ma wlasciwosci matujące, ale na początku po nałożeniu bez pudru ani rusz.
    - nie wytrzymuje calego dnia, niestety. A to dla mnie bardzo ważne, bo wychodzę z domu ok 7 rano, a wracam ok 21 i bez poprawek w ciagu dnia nie da rady. Ale za tę cene nie jest źle, zawsze mam pod ręką puder matujacy albo bibulki.

Ogolna ocena 4,5.

Używam tego produktu od: ok. tydzień

Chcesz pochwalić pannajoanna71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • Trudno ocenić ten podkład, ale może od początku:
    + wygodne opakowanie
    + ładny zapach
    + przystępna cena
    + nawet dla bladziochów znajdzie sie kolor
    ale
    - słabo kryje
    - szybko znika
    - NIE nawilża a wręcz przeciwnie
    Nie wiem czy zmęczę go do końca, ze względu na lekką formułę może lepiej sprawdziłby sie w lecie ale wtedy używałam o niebo lepszego kremu bb eveline.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MegiW1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego
  • Jest to chyba najgorszy fluid jaki kiedykolwiek miałam. Nie kryje, świeci się, tworzy efekt maski i szybko zasycha podczas nakładania. Nie widzę w nim żadnego pozytywu :/

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić raissana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak
  • szukałam długo podkładu na co dzień. wreszcie odnalazłam. Na imprezy używam innego, ale ten Eveline jest b.dobry.
    Dobra cena
    wygląda naturalnie ja mam jasny beż
    matuje
    utrzymuje się dość długo
    ale najważniejsze, że nie rzuca się w oczy i nie robi efektu maski.
    jest wydajny, nakładam pędzlem
    minusów dla mnie nie ma. Polecam

Używam tego produktu od: prawie roku

Chcesz pochwalić 4pati za czytelną i pomocną recenzję?
  • b.dobry
  • Długo szukałam podkładu który byłby trwały i zakrywał moje niedoskonałości.Ten podkład jest dla mnie idealny.Odcień najjaśniejszy pasuje do koloru mojej twarzy.Nie robi efektu maski,jeżeli się z nim nie przesadzi.Długo trzyma się na twarzy,ale na pewno nie dłużej niż 8-10 godzin.Jest wydajny ,opakowanie starcza mi na ok.3 miesiące.Duży plus za cenę produktu i to,że jest nietestowany na zwierzętach.

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: trzecie w trakcie

Chcesz pochwalić xXBabyBlueXx za czytelną i pomocną recenzję?
  • krycie bez efektu maski
  • ku mojemu zaskoczeniu podkład okazał sie być lepszy niż myślałam.
    mam odciań najjaśniejszy - tzn jasny beż i jest idealny, nie ciemnieje, nie odcina się przy szyi, dobrze stapia się z cerą. ładnie się rozprowadza, nie smuży, jest gęsty, ale szybko zastyga na twarzy.
    ładnie kryje sińce pod oczami - nie trzeba przy nim używac korektora. krycie określiłabym jako średnie z możliwością nadbudowy - dla cery bezproblemowej wystarczajace.
    podkład ładnie rozświetla buzię, ale nie świeci sie na twarzy. buzia wdaje się być wypoczeta, wygląda zdrowo - nie ma efektu maski.
    podkład nie zapycha. nie ściera się, wytrzymuje spokojnie kilka godzin na twarzy.
    gdzieś mniej więcej w połowie składu ma kwas hialuronowy - i tu faktycznie musze przyznac, że nie wysusza twarzy przy długotrwałym (codziennym) stosowaniu.
    dla mnie to bardzo dobry podkład na co dzień.

Chcesz pochwalić mischa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie dobry, ale do perfekcji mu troche brakuje.
  • Na kosmetyk skusiłam się po promocyjnej cenie w Rossmanie ( ok 16 zł) i to był trafny wybór.

PLUSY:
    + dobrze kryje
    + nie drogi
    + łatwo go rozprowadzić na twarzy
    + długowystarczalny ( używam prawie 3 miesiące, a zostało mi nie wiele mniej niż połowe opakowania)
    +dostępny
    +duża gama odcieni (osobiście używam 001 Ivory, ale musze zmienić na ciemniejszy_

MINUSY:
    - nieszczelne opakowanie (przy staniu zakrętką w dół, fluid wlewa się do zakrętki)
    - nie wytrzymuje obiecywanych 24h, przypudrowany trzyma się dłużej

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić devveline za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij