Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Powiększ Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Zgłoszony przez solgarden

To połączenie bazy, podkładu i korektora.
Innowacyjna receptura zapewnia perfekcyjne krycie wszystkich niedoskonałości i długotrwały efekt nieskazitelnej, aksamitnie gładkiej cery.
Podkład idealnie dopasowuje się do skóry, zapewniając jej naturalny i młodzieńczy wygląd bez efektu maski. Formuła Long Lasting 24h, oparta na pigmentach mineralnych, zapewnia wyjątkową trwałość i wysoką odporność na ścieranie. Podkład wzbogacony został o kwas hialuronowy, który nawilża i uelastycznia naskórek, zapewniając długotrwałą i skuteczną pielęgnację. SPF 10 chroni przed procesami przedwczesnego starzenia spowodowanymi negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.
Dostępny w 5 odcieniach.

• Niestety nie
  • Pol gwiazdki daje jedynie za dostepnosc. Zaznacze tez ze jestem bardzo blada i niestety kolor najjasniejszy jest dla mnie duzo za ciemny, poza tym odnioslam wrazenie ze ciemnieje jeszcze na twarzy. Mam cere raczej normalna, raz na jakis czas zdarzy sie ze wyskoczy mi jakas krostka ale raczej problemow z cera nie mam. Podklad wysuszyl moja cere, musialam uzywac czesciej kremu nawilzajacego niz dotychczas. Po 2-3 godzinach od malozenia na bluzi tworzyly mi sie straszne plamy a do poprawek rowniez sie nie nadawal. Mi nie przypadl do gustu.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Jakubova za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Idealny
  • Używałam tego podkładu bardzo długo, ale ostatnio nie mogłam go nigdzie dostać więc kupiłam z tej samej firmy podkład Eveline Magical Cover. Oczywiście wole podkład Art Scenic ponieważ jego odcień jest dla mnie idealny, używam jasny beż. Ten podkład idealnie kryje moje niedoskonałości choć akurat tego u mnie wiele nie ma więc nie potrzebny mi lepszy podkład. Super nawilża skórę i jest bardzo lekki za co go uwielbiam i idealny na co dzień. Ja kupuje go za około 14 zł -40 ml więc jest strasznie tani i bardzo dobry dla mojej cery.

Używam tego produktu od:trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić aleksandra8969 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej !
  • podkład jakich mało... jest najgorszym podkładem z jakim do tej pory miałam styczność... nie wiem czy może być coś jeszcze gorszego. Posiadam odcień Jasny beż.

+ ładne jasne odcienie
    + wydajny
    + konsystencja (ale tylko na dłoni )

podkład to chyba za dużo powiedziane w tym przypadku, ponieważ ani to nie kryje, ani to nie nawilża, ani to nie matuje... Jedyna rzecz jaka dobrze wychodzi w połączeniu z tym "podkładem" to podkreślenie wszystkiego, co można podkreślić.
    Dzięki niemu dowiedziałam się, że posiadam niezliczoną ilość suchych skórek...
    Nakładanie to kolejna droga przez mękę.. ;/
    pozostawia taaakie smugi, nierównomiernie się rozprowadza, zostawia plamy, a po nałożeniu czuję się jak bym nałożyła na twarz jakiś klej albo gumę.
    Nigdy w życiu nie trafiłam na nic gorszego, ale z pewnośćią znajdzie on swoje fanki

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić yooyooanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Podkład kupiłam pod koneic lutego i męczę go nadal. Wybrałam najjaśniejszy odcień. Wzięłam go pod wpływem chwili - potrzebowałam na szybko jakiegoś podkładu kryjącego. Pieniądze wyrzucone w błoto..

- nierównomiernie się rozprowadza
    - podkład wytrzymuje 2-3 h
    - zółknieje na twarzy..
    - nawet niewielka ilość daje efekt maski
    - podkreśla suche skórki

no po prostu tragedia, nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 x 40 ml

Chcesz pochwalić CoconutCoke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pewnie do niego wrócę
  • + fajny kolor (używałam jasnego beżu)
    + zapach ok
    + dobrze się rozprowadza

- szybko się ściera
    - krycie średnie, ale ja akurat nie potrzebuję lepszego

Chcesz pochwalić FastHeart za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Kupiłam w promocji bo lubię tą firmę. Podkład średni, taki lekki na co dzień. Nie kryje specjalnie, troszkę za płynna konsystencja, mógłby być gęściejszy.Zapach ok, cena też na plus.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić gabriell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam go
  • Kilka lat temu kupiłam go w Biedronce w zestawie z kredką i tuszem. Niestety w tym zestawie był tylko kolor "Naturalny", który był dla mnie za ciemny, ale jak się opaliłam był super. Później miałam wiele innych podkładów, ale żadem mi nie przypasował, więc postanowiłam kupić go ponownie, ale w kolorze najjaśnejszym, czyli "jasny beż " i jest idealny do mojej bladej cery.

Plusy:
    - krycie średnie, na dzienny makijaż wystarczające
    - konsystencja lejąca się, ale nie spływająca
    - łatwo się rozprowadza na twarzy
    - utrzymuje się dość długo
    - nie wysusza skóry
    - naturalny efekt po nałożeniu
    - pojemność 40ml
    - jasne kolory

Minusy:
    - mógłby matowić

Używam tego produktu od: 5lat
    Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić Huana666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły
  • Podkład ma fajną konsystencje, dobrze nakłada się go palcami.
    Ma całkiem przyzwoite krycie i bardzo dobrą cenę.

Co więcej, dostępne kolory wreszcie nie są za ciemne, jasny beż i kość słoniowa są naprawdę dla bladziochów.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić domaaas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie.
  • Postanowiłam sprawdzić jak wygląją na buzi te podkłady. Czekam aż wykończę całą tubkę, bo mimo wszystko szkoda mi go wyrzucać.
    Może zaczne od plusów, bo wg mnie jest ich mniej.
    + opakowanie
    + konsystencja, nieźle się rozprowadza

- kiepskie krycie
    - szybko się ściera
    - pomimo, że mam najjaśniejszy odcień robi się pomarańczowy po nałożeniu

Zapach jest jak dla mnie neutralny, typowo podkładowy.

Chcesz pochwalić 92Mandi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec
  • To chyba jeden z niewielu podkładów, który pasuje do koloru mojej skóry. Nigdzie nie znalazłam tak jasnego podkładu. Świetnie matuje i kryje. Używam go jesienią i zimą bo jest trochę ciężki, a w letnie dni nie potrzebuję takiego krycia .

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić emi1515151515 za czytelną i pomocną recenzję?