Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Powiększ Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Zgłoszony przez solgarden

To połączenie bazy, podkładu i korektora.
Innowacyjna receptura zapewnia perfekcyjne krycie wszystkich niedoskonałości i długotrwały efekt nieskazitelnej, aksamitnie gładkiej cery.
Podkład idealnie dopasowuje się do skóry, zapewniając jej naturalny i młodzieńczy wygląd bez efektu maski. Formuła Long Lasting 24h, oparta na pigmentach mineralnych, zapewnia wyjątkową trwałość i wysoką odporność na ścieranie. Podkład wzbogacony został o kwas hialuronowy, który nawilża i uelastycznia naskórek, zapewniając długotrwałą i skuteczną pielęgnację. SPF 10 chroni przed procesami przedwczesnego starzenia spowodowanymi negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.
Dostępny w 5 odcieniach.

• Bardzo dobry! Polecam
  • Fluid spełnia swoje podstawowe zadanie: swietnie kryje wszelkie niedoskonalosci. Konsystencje ma dosyc gesta, ale jak dla mnie to plus, bo latwo go rozprowadzic na calej twarzy uzywajac niewielkiej ilosci. Niestety mam mieszana cere i po kilku godzinach zaczynam sie swiecic, ale ten problem rozwiazuje puder. Efekt koncowy jest bardzo dobry cera wyglada na naturalna, wypoczeta, jest wygladzona. Plus za naturalne odcienie (uzywam 01 jasny beż) Cena tez jak najbardziej na plus za taka jakosc.

Używam tego produktu od: pól roku

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Kiedyś zabrakło 'mojego' podkładu w sklepie, śpieszyłam się, kupiłam ten. Od tamej pory używam

+dobrze się rozprowadza
    +nie robi efektu maski
    +nie ściera się
    +odcień dobrze komponuje się z cerą (ja używam kość słoniową)
    +tani
    +kryje, matuje, nie wysusza

Bardzo dobry, nie mogę znaleźć minusów Polecam

Używam tego produktu od: Dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić natus_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład
  • Przede wszystkim wystarcza na baaardzo długo. Jak dla mnie jest bardzo dobrym kosmetykiem, chociaż nie ukrywam, że w przyszłości będę polowała na lepszy przede wszystkim nie zatyka porów, ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza na twarzy. Mam bardzo jasną cerę (jestem wręcz trupioblada) i najjaśniejszy odcień trafia w moje potrzeby używam go już od dawna i jestem mimo wszystko zadowolona

minus:
    średnio wygodne opakowanie

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić liliannafox za czytelną i pomocną recenzję?
  • tani i dobry
  • Połączenie bazy, podkładu i korektora- bardzo dobry pomysł, pomaga zaoszczędzić czas i peniądze.

Produkt bardzo ładnie kryje, wyrównuje koloryt oraz wygładza.

Przyczepić się mogę jedynie do dostępności. W moim mieście nigdzie go nie ma... Czasem kupuję będąc u rodziców, bo tam na szczęście w jednym ze sklepów mozna go dostać.

Używam tego produktu od: ok półtora roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Gazzzowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Kupiłam ze względu na cenę i jak dla mnie jest świetny. Nie oczekiwałam za 20 zł rewelacyjnego produktu i dlatego się nie zawiodałam. Nie trzyma się na twarzy długo, ale jednak nieźle kryje, dobrze wtapia się w cerę. Jak dla mnie za dwie dyszki nie znalalazłabym niczego lepszego.
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakjcie 1

Chcesz pochwalić ankkka za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem ok
  • Mam odcień jasny beż, który jest dość jasnym kolorem, dla mnie za jasnym, a wydawało się, że będzie ok.

Podkład świetnie się nakłada, rzeczywiście chyba ma w sobie tą bazę, bo jego konsystencja jest taka jakbym smarowała twarz bazą.

Niestety dość mocno podkreśla suche skórki, co jest w moim przypadku niewskazane, gdyż moja cera nie jest idealna.

Podkład ładnie kryje, wyrównuje koloryt, przyjemnie pachnie, nie tworzy plam i w sumie praktycznie utrzymuje się cały dzień bez większych uszczerbków.

Używam tego produktu od: kilak miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lusiaa1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK, TAK TAK!!!
  • Kupiłam ten podkład pod wpływem impulsu, było to w biedronce i kosztował nie całe 10zł, wiec nie było się nad czym zastanawiać i nie żałuję, mój odcień to jasny beż, idealnie sie dopasowuje do buzi, bardzo ładnie się wtapia, nie powoduje powstawania zaskórników, nie zatyka porów, nie błyszczy się, w moim przypadku nie jest koniecznością używanie pudru chociaz mam tłustę skórę i przeważnie każdy podkład muszę przypudrowac, bardzo wydajny, nie tworzy maski, także według mnie jest godny zainteresowania i wypróbowania

Używam tego produktu od: 6-7 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

Chcesz pochwalić majka123511 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 50/50..
  • Kupiłam pierwszy raz ten podkład, ponieważ kosztował chyba koło 8 zł.. nie zastanawiałam się, ponieważ ogólnie lubię firmę Eveline i do tego mają wybór kolorów. Mam bardzo jasną cere, więc pierwszy odcień był dla mnie idealny. Ten podkład 3w1 dobrze matuje i ładnie się wpasowuje w kolor cery, tak wydawało mi się przy pierwszym opakowaniu, wtedy nie miałam do niego zastrzeżeń, jednak jakiś czas temu, kupiłam go w Rossmannie na promocji i już nie jest tak kolorowo..
    na +
    ~ wybór kolorów
    ~ w miarę dobrze matuje
    i to chyba tyle..
    a na -
    ~ uwydatnia suche skórki (chociaż wydawało mi sie, że nie posiadam ich aż tyle )
    ~ troszkę ciemnieje po paru godzinach
    ~ szybko schodzi z cery
    ~czuje jakby moja twarz była bardzo sucha, gdy mam go na twarzy

Ogólnie nie jest aż taki zły, ale dla mnie sie już nie nadaje.. nie wiem czy trafił mi się taki egzemplarz czy po prostu się pogorszył. Wcześniejsze opakowanie było o wiele lepsze, bardziej się u mnie sprawdzał wtedy ten podkład. Dlatego ja jestem na nie

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe i 1/2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić badgirrl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki średniaczek.
  • Nie spodziewałam się po nim zbyt wiele, więc nie powiem, że mnie zawiódł. Kupiłam go "z przypadku" - akurat kończył się mój podkład, ten był w promocji, a że swojego ideału nie znalazłam, liczyłam na łut szczęścia Niestety - po nałożeniu wydaje się być pomarańczowy (mam jasną cerę, więc wybrałam najjaśniejszy odcień), ale nic straconego, bo po 2 godzinach nie ma po nim już śladu. Krycie zerowe. Może wypróbuję go kiedyś jako bazę pod inny podkład, ale szczerze wątpię.
    Z plusów - wydajność i cena!

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić dkp21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • To co obiecuje producent to same kłamstwa.Niestety dałam sie nabrać.Zanim przeczytałam jakiekolwiek recenzje na jego temat kupiłam go. Trochę sie zawiodlam. Wydaje mi sie że podkład na mojej twarzy tworzy maskę i to w paskudnym kolorze- żółtym lub pomarańczowym. Bez użycia korektora sie nie obejdzie. Krycie tego podkladu jest właściwie zerowe. Jego trwałość też pozostawia wiele do życzenia. Nie jest to produkt jakiego oczekiwalam. Już planuje zakup innego podkladu i odstawienie tego :

Plusy
    +cena
    +wydajnosc
    +dostępność
    +nie wysusza
    +kosystancja

Minusy
    -efekt maski
    -uwidacznia skórki
    -okropny pomarańczowy kolor
    -zerowe krycie
    -mało funkcjonalne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Chcesz pochwalić mmamedowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie różni się od podkładów za 2.50
  • Wybrałam odcień jasny beż.
    + SPF, nie wiem czy działa, ale niech będzie
    Więcej plusów nie pamiętam
    - niemożliwie podkreśla suche skórki, ogólnie wysusza cerę,
    - zmienia kolor na twarzy, robi się pomarańczowy,
    - nie spełnia funkcji korektora,
    - nie wygładza cery jako baza.

Ilość zużytych opakowań: jedno, niezużyte

Chcesz pochwalić cude za czytelną i pomocną recenzję?
  • maska
  • Podkład kupiłam tylko dlatego, że w drogerii mój ulubiony podkład z Under Twenty był niedostępny.
    Ten fluid to kompletny niewypał. Jest okropnie oleisty, tworzy na twarzy maskę, pod koniec dnia powstaje tłusty film i skóra wygląda nienaturalnie. Kryje niezbyt dobrze. Jedynym plusem jest chyba tylko cena. Ogółem Noe polecam nikomuUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić m0onis za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość dobry
  • Dobry podkład. Używałam kilku kolorów od najjaśniejszego do naturalnego itp w zależność od pory roku i zmiany koloru mojej skóry

Plusy:
    + cena
    + wydajność
    + jasny kolor
    +konsystencja

+/- średnie krycie

Minusy:
    - średnio wygodne opakowanie

Używam tego produktu od: grudnia2012
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić fhoenixblack za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie dla mnie
  • Mam cerę SUCHĄ i dla mnie ten podkład jest idealny. Nie pozostawia smug, pięknie się wtapia, nie ciemnieje i dodatkowo sprawia, że moja twarz promienieje.
    Mam kolor "Kość słoniowa", który jest dość ciemny niż sama nazwa wskazuje. Sprawdza się przy mojej lekkiej opaleniźnie, która pozostała z lata.
    Podkład nie jest zbyt kryjący, ale nie oczekuję tego od podkładu.
    Używam tego produktu od: Kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania.

Chcesz pochwalić Rukhsaar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie
  • plusy:
    +zapach
    +konsystencja
    +miodowy kolor nadaje się na cienie pod oczami pod jasny korektor
    minusy:
    -robi lekki efekt maski
    -nie nadaje się na cerę tłustą i trądzikową
    W zasadzie nie używałam go na twarz za długo ,ponieważ miałam po nim więcej pryszczy i moja cera produkowała spory nadmiar sebum.Lecz używam go jak już napisałam wyżej pod oczy i się sprawdza .Lecz na twarz ani trochę dlatego daję 1,5 gwiazdki .

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1/5

Chcesz pochwalić Karolinka1807 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nadaje się do delikatnych makijaży na codzień.
  • Kupiłam go za niecałe 7 zł w biedronce.
    Wzięłam odcień ciepły beż , wydawał się najładniejszy, inne były jakieś różowe i żółte.
    Leżał jakiś czas nieużywany, na codzień używam revlonu, ale potrzebowałam czegoś lżejszego na lato no i przypomniałam sobie o tym.

Zalety podkładu:
    - oczywiście cena
    - skóra jest po nim gładka, nawilżona
    - fajnie się rozprowadza, nie robią się żadne plamy
    - wyrównuje koloryt
    - ma ładny zapach

Wady:
    - wogóle nie matuje, wręcz przeciwnie strasznie się po nim świecę
    - szybko się ściera
    - jeżeli ktoś ma większe problemy z cerą to nie polecam, kryje słabiutko.

Nadaje się do delikatnych makijaży na codzień.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasiuniaaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem.
  • Nie powiem, lubię do niego wracać, chociaż pozostawia trochę do życzenia.
    + używam odc kość słoniowa i jak dla mnie jeest dobry
    + ma dość przyjemny zapach
    + dopasowuje się do skóry

- szybko się ściera
    - nie ma w sobie nic z korektora, po chwili widać przebarwienia

Jeżeli się zastosuje inny korektor pod ten kosmetyk, to wtedy jest ok

Używam tego produktu od: pól roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Lady_Makbett za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Oceniam kolor jasny beż

PLUSY:
    *dośc tani
    *pojemność , 40 ml
    *3 w 1 zawiera bazę, fluid i koretkor
    *dość przyjemny zapach jak dla mnie

MINUSY:
    * podkład po nałożeniu jest bardzo bardzo jasny jednak po upływie czasu mogę stwierdzić iż zmienia kolor na różowy, pomarańczowy
    * dość średnio kryje, choć nie narzekam (są gorsze podkłady)
    * ściera się
    * daje efekt maskiUżywam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ewelinusss za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • odradzam!!
  • Skusiła mnie cena i odcień testera. Niestey się rozczarowałam:
    -najjaśnijeszy podkład jest pomarańczowy, na twarzy daje efekt solary
    -nietrwały
    -waży się
    -nie wtapia się w skórę
    -brzydki zapach
    -małowydajny
    -nieciekawe opakowanie

Przez pewien czas używałam go jako bronzera, ale nawet do tego się nie nadaje.

Chcesz pochwalić Ankhi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię, ale do KWC mu daleko
  • Szukam taniego fluidu, który będzie trwały od rana do wieczora i nie będzie się ścierał i choć trochę będzie przypominał dobry podkład. Jeśli chodzi o ten produkt to ma fajną konsystencję. Jednak nie mogę dobrac odpowiedniego odcienia do mojej skóry, bo dostępne ocienie są naprawne ciemne. I na dodatek produkt ciemnieje po nałożeniu i jest strasznie ciężki bo czuć go na skórze. Po kilku godzinach znów mogę podziwiać moje pękające naczynka wokół ust, i chcąc nie chcąc muszę zrobić małą poprawke na twarzy bo fluid trochę sie ściera. Jednak jego plusem jest cena i dostępność - z tego co mi wiadomo można go kupić już za 7 zł w Biedronce.

Określiłabym go jako duży średniak, na jakieś lekkie makijaże może i się nada ale nie ma dłuższą metę

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić monix1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • + skład
    + konsystencja
    + dostępność (Hebe)

- podkreśla suche skórki
    - najjaśniejszy kolor jest POMARAŃCZOWY i w dodatku ciemnieje, efekt solary gwarantowany.
    - szybko się ściera z twarzy
    - czuć go na skórze

nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 tubki, reszta w koszu

Chcesz pochwalić green_cherry za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jestem z niego zadowolona
  • Po pierwsze nie trzeba płącić za ten produkt 20 zł tak jak jest podane wyżej. Już dwukrotnie widziałam ten podkład na stoisku w Biedronce i kosztował najpierw 9,99zł a później 6,99zł, czyli praktycznie groszowe sprawy. Niska cena to jednak jedyna zaleta tego podkładu. Z pewnością nie jest to produkt 3 w 1: koło bazy to nawet nie stało, bo trwałe nie jest, fluid może i owszem, ale korektor też na pewno nie, bo krycie niedoskonałości jest znikome. Osoby z większymi problemami na twarzy, przebarwieniami czy wypryskami z pewnością nie będą zadowolone z używania tego produktu. Ciężko dobrać odcień. Najjaśniejszy jest bardzo jasny, trochę ciemniejszy wydaje się być w porządku dla większości cer, jednak po nałożeniu kolor sie utlenia a podkład przybiera pomarańczowy odcień na twarzy, co oczywiście nie wygląda ładnie. Konsystencja dzienie rzadka,młatwo się tym fluidem "upaprać". Trwałość też pozostawia wiele do życzenia. Efekt matowienia jest bardzo krótkotrwały. Kupiłam ten produkt skuszona niską ceną, ale po dwóch zużyciach odstawiłam go. Wrócę do niego latem, ggdy skóra będzie bardziej opalona, może wtedy lepiej się spisze. Jeśli się da, to zużyję go do końca, ale na pewno nie kupię go ponownie. Nie polecam.

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić santia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nieskazitelna i aksamitna cera? oj nie
  • Kupiłam go ostatnio w biedronce, dałam niewiele, wydaje się że poniżej 10zł. Nie liczyłam na coś świetnego, otrzymałam jednak bardzo słąby produkt.

Krycie:
    Dość dobrze kryje, ukryje drobne zaczerwienienia czy naczynka, z większymi niespodziankami sobie nie poradzi, musimy sięgnąć po korektor.

Konsystencja:
    Bardziej z tych gęstszych, trzeba się przyłożyć do rozsmarowywania, żeby nie było smug. Tworzy delikatny efekt maski, wolę naturalniejszy efekt.
    Podkreśla dość mocno suche skórki.

Kolor:
    Najjaśniejszy kolor jest dość jasny, acz znam jaśniejsze i lepiej wtapiające się w moją cerę, tutaj trochę go widać.

No i tutaj jest słabo- cerę teraz mam suchą i większość dobrych podkładów utrzymuje mi się całkiem dugo w dobrym stanie, tutaj niestety po jakiś 3-4 godzinach zaczyna spływać, nie matuje też na jakoś super długo.

Cena i wydajność:
    Tani, na co dzień nie używam wiele, więc starczy mi na długo.

Średnio na jeża, używam głównie w domu i chcę jak najszybciej go skończyć.

Używam tego produktu od: jakieś 2 miesiące

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić myszka2020 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, tani podkład.
  • Dobry podkład. Używam najjaśniejszego.
    Na opakowaniu jest napisane, że to "kryjący podkład: 3w1 baza, fluid, korektor". Może bazą i fluidem trochę jest, ale korektorem nigdy w życiu. Jest dobry do cery bez niedoskonałości - podejrzewam, że na różnych wypryskach etc. zbyt bardzo by się osadzał i tworzył plamy.

W skrócie:

Plusy:
    + cena
    + wydajność
    + jasny kolor (dla mojej jasnej karnacji - idealny)

Minusy:
    - słabo kryje
    - średnio wygodne opakowanie

Chcesz pochwalić Coninxloo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre krycie ale słaba trwałość
  • Kupiłam podkład w biedronce po bardzo atrakcyjnej cenie i nie spodziewałam się cudów ale po użyciu byłam bardzo mile zaskoczona. Ma fajną konsystencję, kremową, gładko rozprowadza się twarzy. Nie zostawia smug. Krycie podkładu jest dobre, zakrywa moje pajączki i niedoskonałości. Wykończenie jest kremowe lekko rozświetlające. Na pewno nie jest to mat, ale też nie ma nachalnych drobinek. Ładnie wyrównuje koloryt mojej skóry. Dużym plusem jest fakt, że nie zapycha porów, nie powoduje powstawania pryszczy ani nie działa przesuszająco, co często się z zdarza w moim przypadku. Mogę stwierdzić, że nawilża skórę i sprawia, że jest po nim miła i gładka.
    Największym minusem tego podkładu jest trwałość. Szybko ściera się przy ustach czy na nosie. Niezbędne są poprawki w ciągu dnia, bo po 8 godzinach w pracy mało co z niego zostaje. Trwałość można poprawić pudrem, ale w moim przypadku powoduje to powstawanie przesuszeń, więc raczej nie pudruję twarzy na co dzień. To raczej go wyklucza z mojej kosmetyczki.
    Muszę dodać, że jest wydajny i potrzebna jest mała jego ilość do rozprowadzenia na całej twarzy. Kolor najjaśniejszy będzie pasował dla największych "bladziochów". Teraz muszę go mieszać z ciemniejszym podkładem, bo jest mi za jasny.
    Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić mozmarz za czytelną i pomocną recenzję?