Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Powiększ Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Zgłoszony przez solgarden

To połączenie bazy, podkładu i korektora.
Innowacyjna receptura zapewnia perfekcyjne krycie wszystkich niedoskonałości i długotrwały efekt nieskazitelnej, aksamitnie gładkiej cery.
Podkład idealnie dopasowuje się do skóry, zapewniając jej naturalny i młodzieńczy wygląd bez efektu maski. Formuła Long Lasting 24h, oparta na pigmentach mineralnych, zapewnia wyjątkową trwałość i wysoką odporność na ścieranie. Podkład wzbogacony został o kwas hialuronowy, który nawilża i uelastycznia naskórek, zapewniając długotrwałą i skuteczną pielęgnację. SPF 10 chroni przed procesami przedwczesnego starzenia spowodowanymi negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.
Dostępny w 5 odcieniach.

• Jak dla mnie dobry, ale do perfekcji mu troche brakuje.
  • Na kosmetyk skusiłam się po promocyjnej cenie w Rossmanie ( ok 16 zł) i to był trafny wybór.

PLUSY:
    + dobrze kryje
    + nie drogi
    + łatwo go rozprowadzić na twarzy
    + długowystarczalny ( używam prawie 3 miesiące, a zostało mi nie wiele mniej niż połowe opakowania)
    +dostępny
    +duża gama odcieni (osobiście używam 001 Ivory, ale musze zmienić na ciemniejszy_

MINUSY:
    - nieszczelne opakowanie (przy staniu zakrętką w dół, fluid wlewa się do zakrętki)
    - nie wytrzymuje obiecywanych 24h, przypudrowany trzyma się dłużej

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić devveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywnie
  • Jest to jeden z lepszych podkładów jaki miałam na mordce. Trafiłam na niego czystym przypadkiem. Przyciągnęła mnie promocyjna cena i ileś tam % gratis. Nie zawiodłam się.

Plusy:
    Robi większość z tych rzeczy, które obiecuje:
    + bardzo dobrze kryje niedoskonałości, wszystkie czerwone punkciki i nierówności, a również większość moich letnich piegów.
    + jest trwały, trzyma się nawet do 3/4 dnia z hakiem.
    + MATUJE, w końcu jest jakiś podkład, który matuje moją świecącą mordę, i długo utrzymuje ten efekt.
    + czy nawilża? Moim zdaniem po prostu nie wysusza, więc to też jak najbardziej plus.
    + nie trzeba nanosić na niego zbyt dużych poprawek takich jak puder. Ja czasem nie kładę na niego nic, albo ograniczam się do pudru do pupek dziecięcych, który świetnie sprawdza się jako puder do twarzy
    + dość wydajny

A teraz minusy:
    - konsystencja. Może i łatwo się dzięki temu rozprowadza, ale moim zdaniem jest zbyt rzadki. Stojąc na korku (bo nie ma innego wyjścia, żeby go postawić) wylewa produkt do środka korka przez jakieś mikro nieszczelności w otworze.
    - minusem jest również sam korek, którego nie da się zakręcić na tubce od razu, bo ciężko nim dobrze wcelować. Jest jakiś niewymiarowy, ucieka z ręki, turla się po całej łazience i weź to teraz ganiaj... Również niewygodnie stawia się tubkę na tym korku, bo jest niestabilny i zanim podkład stanie prosto na półce, to chwieje się i przewraca jakby był nawalony.

~ nie wiem czy mogę określić to jako minus, ale przyczepię się do nazewnictwa. Za pierwszym razem kupiłam podkład w kolorze "kość słoniowa" bo kiedyś miałam puder w tym kolorze i był to najjaśniejszy z całej serii a może i nawet w całym sklepie. W rossmannie było dziwne oświetlenie, więc wydawał mi się jasny, a poza tym zaufałam nazwie, bo nie bylo testerów. W domu okazało się, że "kość słoniowa" to tak na prawdę "solarowy brąz" czyli podkład o wiele za ciemny dla mnie, a nawet ciut za ciemny dla kumpeli i mojej mamy, które są ciemniejsze ode mnie. Nie dało się go nawet rozjaśnić na twarzy żadnym jasnym pudrem, więc przestałam z niego korzystać. Teraz podkład stoi i czeka na lepsze czasy. Następny kupiłam najjaśniejszy "jasny beż", który okazał się jaśniejszy niż "kość słoniowa" aka "solarowy brąz". Ale może jestem częściową daltonistką, bądź też urodziłam się z nadaktywną "męską" częścią mózgu i nie umiem nazywać kolorów

Ogólnie rzecz biorąc, podkład polecam, bo działa świetnie, już pomijając to, że trochę się rozlewa i krzywo stoi.

Chcesz pochwalić Myonica za czytelną i pomocną recenzję?
  • BAARDZO dobry
  • Podkład dostałam od mamy.
    Użyłam go co prawda dopiero 4 razy, ale już jestem nim zachwycona.
    W sumie moja recenzja będzie bardzo podobna do recenzji kremu BB 8w1 tej samej firmy

Podkład świetnie się sprawdza przy cerze jak moja- strefa T często błyszcząca, wokół ust nieco susza, porowata, przebarwienia, sińce pod oczami.
    Bardzo dobrze kryje, ładnie "wtapia się" w skórę nie tworząc efektu maski, jak już tu ktoś wspomniał- matowi tam, gdzie powinien i nawilża też tam, gdzie powinien
    Cena jest niska, podkład dość wydajny. Zdecydowanie będę do niego wracać.

A tak off- zauważyłam ostatnio, że Eveline mają naprawdę dobre kosmetyki. Jestem zaskoczona- pozytywnie- tą marką i coraz chętniej sięgam po jej produkty.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić siekierrra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miodowy kolor
  • Przechodziłam już wszystkie fluidy Lorea'l , maybelline, Astor itd. i powiem wam szczerze on spełnił wszystkie moje wymagania, jest cudowny.
    Idealny dla dziewczyn o ziemnistej i lekko czerwonawej skórze które chcą se dodać trochę "ciepła" na twarz
    Plusy:
    -Szybko się wchłania
    -Matuje tam gdzie trzeba i nawilża tam gdzie trzeba
    -Dodaje ciepłego kolorytu
    -Długo utrzymuje się na twarzy
    -Nakładany drugi raz ( np. wieczorem i rano znowu)
    nie kulkuje się ani nie brudzi
    -Idealnie łączy się ze wszystkimi pudrami
    -Cena! ( w promocji nawet 11 zł)

Minusy:
    -Lejąca konsystencja

Ilość zużytych opakowań: 6 całych

Chcesz pochwalić Obsesyjnaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to
  • Powiem tak, kupiłam go w Naturze w promocyjnej cenie 13.99-to mnie skusiło. Jestem osobą bladą, ale kupiłam odcień 02 ciepły beż gdyż kolor 01 jasny beż był biały i za bardzo jasny. Kolor 02 wygląda jak pomarańcza na mojej cerze. Od razu go odstawiłam,ale używam go jako korektor (sprawdza się idealnie). Ostatnio byłam u koleżanki i ona akurat miała ten sam podkład ale kolor 01 wypróbowałam go i tak jak mówiłam nic nie było widać.
    Plusy:
    -niska cena
    -wydajny
    -nawilża
    -kryje
    -dobrze rozprowadza się na twarzy
    Minusy:
    -kolor 02 pomarańczowy
    -kolor 01 biały
    -nie matuje

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić ania_98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała jakość w niskiej cenie
  • Myślę, że nie jestem jedyną osobą, która nie lubi przepłacać za wybierane kosmetyki, ale w wysokim stopniu ceni sobie ich jakość. Podkład Eveline Art Scenic 3 w 1 należy do niewielkiej grupy kosmetyków, którą z czystym sumieniem mogłabym polecić każdej kobiecie. Kolor podkładu idealnie łączy się z odcieniem naszej skóry, dzięki czemu nie spotykamy się w jego przypadku z efektem maski. Bardzo dobrze kryje i nie zapycha porów. Posiada też bardzo wygodne w użyciu i wydajne opakowanie.
    Z czystym sumieniem oceniam produkt na 5.0

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Wild__Strawberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie idealny!
  • Sceptycznie do niego podchodziłam, w sklepie nie było akurat mojego wcześniejszego podkładu, a ekspedientka poleciła mi właśnie ten podkład, stwierdziła, że sama go używa i jest świetny. Wybrałam najjaśniejszy kolor - jasny beż, idealny dla tak bladej osoby jak ja
    Jestem zachwycona! Podkład ma same plusy:
    +cena
    +bardzo dobrze kryje
    +wydajny
    +fajna konsystencja, dobrze się rozprowadza
    +nie tworzy efektu maski
    +nie ciemnieje (może odrobinkę, ale praktycznie niezauważalnie)
    +jasny beż to stanowczo mój kolor, idealnie pasuje do mojej bladej twarzy.
    +matuje
    +trwały - trzyma się na twarzy naprawdę długo, a jak użyję pudru to większą połowę nocy wytrzyma

Minus tylko jeden zauważyłam, zanim wyschnie i wykańczam makijaż (kreski, tusz itd) to muszę potem nakładać go jeszcze trochę bo się ściera.

Ale ten minus to akurat jest mało znaczący przy tylu plusach

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić strawberry_princess_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Odkąd wyprobowałam jest to mój ulubiony podkład.
    Kolor jasny beż jest dla kompletnych bladziuchów- bardzo duży problem miałam wcześniej z doborem koloru podkładu, ponieważ większość najjaśniejszych była dla mnie za ciemna, Ten jest idealny.
    Mam skórę z przebarwieniami więc kolejnym plusem jest dobre krycie. Mimo mocnego krycia nie ma efektu maski (jeśli oczywiście nie nałożymy go za dużo). Dobrze się rozprowadza. Nawilża.
    Minusów nie dosrzegam

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Chcesz pochwalić malaga101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał wśró podkładów
  • Miałam na niego od dawna chęć, ale jakoś tak zwlekałam z kupnem, w końcu na przecenie w Rossmannie -49% na pudry, róże itd. go zakupiłam za niecałe 8zł.

+ doskonale kryje, nie potrzeba przy nim korektora (chyba, że ma się duże wypryski, no to niestety będzie potrzebny korektor)
    + idealnie kryje sińce pod oczami
    + wyrównuje koloryt skóry
    + nie trzeba go dużo nakładać, aby wyrównać koloryt czy ukryć sińce
    + wydajny
    + idealne odcienie, każdy coś dla siebie znajdzie
    + SPF 10
    + cena, jak za taką jakość i dostępność
    + nie ciemnieje!

- podkreśla suche skórki

Lepszego nigdy nie miałam, przy nim zrezygnowałam z korektorów, które leżą schowane, wystarczy mi tylko po kropelce go pod oczy i na brodę i gotowe) Lub na całą buźkę, kiedy mam gorszy dzień)Długo utrzymuje się na skórze i nie ciemnieje) Jedyne za co odejmuję pół gwiazdki to fakt, że jak ma się przesuszoną skórę to podkreśla suche skórki, ale poza tym ideał)

Będę go odtąd kupować zawsze.

Używam tego produktu od: 2 -3 tygodni

Chcesz pochwalić Serena12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla każdego !
  • Produkt kupiłam podczas promocji w Rossmanie - 49%, cena wyjściowa była niższa aniżeli ta napisana powyżej w opisie i wynosiła 14,99, co oznacza że ja zapłaciłam 7,35. Cena super i bez większego zastanowienia wziełam ten kosmetyk.

Problem z kolorem był, większość była pomarańczowa, ale ostatecznie wziałam najjaśniejszy, czyli jasny beż i ten jest odpowiedni na sezon jesień-zima.

Niestety produkt jest fajny ale tylko wtedy gdy nakładam jedną cienką warstę i nie rozcieram jej mocno, bo w przeciwnym razie bardzo się roluje. Dwuga warstwa ewentualnie może być wklepana.
    To właśnie jest dla mnie duży minus tego produktu.

Kolejny to, to że podkład straszie długo zastyga i przez to marze się i wyciera, gdy tylko wykałczam makijaż.

Po za tym są już plusy:
    * dobrze kryje, w moim przypadku w codziennym wydaniu jedna warstwa wystarczy
    * dość długo się utrzyma, jeśli pozwolimy mu dobrze zastygnąć
    * oczywiście cena
    * wydajność i pojemność ( 40ml )
    * naturalny kolor, który akurat udało mi się dopasować
    * nadaje się do cery mieszanej, nie podkreśla suchych skórek, ani nie powoduje szybkiego świecenia sie skóry twarzy
    * nie zapycha i nie podrażnia
    *ma w składzie kwasik hialuronowy i mały ale zawsze SPF ( 10 )

Ogólnie dla osób, które chcą uzyskać naruralny efekt i zazwyczaj wystarczy im jedna warstwa podkładu polecam w przeciwnym razie nie

Chcesz pochwalić paula_092 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij