Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Powiększ Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Zgłoszony przez solgarden

To połączenie bazy, podkładu i korektora.
Innowacyjna receptura zapewnia perfekcyjne krycie wszystkich niedoskonałości i długotrwały efekt nieskazitelnej, aksamitnie gładkiej cery.
Podkład idealnie dopasowuje się do skóry, zapewniając jej naturalny i młodzieńczy wygląd bez efektu maski. Formuła Long Lasting 24h, oparta na pigmentach mineralnych, zapewnia wyjątkową trwałość i wysoką odporność na ścieranie. Podkład wzbogacony został o kwas hialuronowy, który nawilża i uelastycznia naskórek, zapewniając długotrwałą i skuteczną pielęgnację. SPF 10 chroni przed procesami przedwczesnego starzenia spowodowanymi negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.
Dostępny w 5 odcieniach.

• Dobry podkład!
  • Kupilam go przypadkiem w Rossmanie za ok 15 zlotych. Jako że bardzo lubię kosmetyki Eveline miałam nadzieję, że się nie zawiodę i mialam w sumie rację oto lista zalet i wad (bo drobne jakies też są):

+ duże opakowanie 40 ml
    + konsystencja nie lejąca, taka w sam raz
    + dostepnosc i cena
    + faktycznie bardzo kryje, a to u mnie podstawa w podkładach, ponieważ mam popękane naczynka w okolicach nosa i policzków, wiec juz nie muszę nakładać dodatkowej warstwy korektora.
    +/- faktycznie ma wlasciwosci matujące, ale na początku po nałożeniu bez pudru ani rusz.
    - nie wytrzymuje calego dnia, niestety. A to dla mnie bardzo ważne, bo wychodzę z domu ok 7 rano, a wracam ok 21 i bez poprawek w ciagu dnia nie da rady. Ale za tę cene nie jest źle, zawsze mam pod ręką puder matujacy albo bibulki.

Ogolna ocena 4,5.

Używam tego produktu od: ok. tydzień

Chcesz pochwalić pannajoanna71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • Trudno ocenić ten podkład, ale może od początku:
    + wygodne opakowanie
    + ładny zapach
    + przystępna cena
    + nawet dla bladziochów znajdzie sie kolor
    ale
    - słabo kryje
    - szybko znika
    - NIE nawilża a wręcz przeciwnie
    Nie wiem czy zmęczę go do końca, ze względu na lekką formułę może lepiej sprawdziłby sie w lecie ale wtedy używałam o niebo lepszego kremu bb eveline.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MegiW1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego
  • Jest to chyba najgorszy fluid jaki kiedykolwiek miałam. Nie kryje, świeci się, tworzy efekt maski i szybko zasycha podczas nakładania. Nie widzę w nim żadnego pozytywu :/

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić raissana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak
  • szukałam długo podkładu na co dzień. wreszcie odnalazłam. Na imprezy używam innego, ale ten Eveline jest b.dobry.
    Dobra cena
    wygląda naturalnie ja mam jasny beż
    matuje
    utrzymuje się dość długo
    ale najważniejsze, że nie rzuca się w oczy i nie robi efektu maski.
    jest wydajny, nakładam pędzlem
    minusów dla mnie nie ma. Polecam

Używam tego produktu od: prawie roku

Chcesz pochwalić 4pati za czytelną i pomocną recenzję?
  • b.dobry
  • Długo szukałam podkładu który byłby trwały i zakrywał moje niedoskonałości.Ten podkład jest dla mnie idealny.Odcień najjaśniejszy pasuje do koloru mojej twarzy.Nie robi efektu maski,jeżeli się z nim nie przesadzi.Długo trzyma się na twarzy,ale na pewno nie dłużej niż 8-10 godzin.Jest wydajny ,opakowanie starcza mi na ok.3 miesiące.Duży plus za cenę produktu i to,że jest nietestowany na zwierzętach.

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: trzecie w trakcie

Chcesz pochwalić xXBabyBlueXx za czytelną i pomocną recenzję?
  • krycie bez efektu maski
  • ku mojemu zaskoczeniu podkład okazał sie być lepszy niż myślałam.
    mam odciań najjaśniejszy - tzn jasny beż i jest idealny, nie ciemnieje, nie odcina się przy szyi, dobrze stapia się z cerą. ładnie się rozprowadza, nie smuży, jest gęsty, ale szybko zastyga na twarzy.
    ładnie kryje sińce pod oczami - nie trzeba przy nim używac korektora. krycie określiłabym jako średnie z możliwością nadbudowy - dla cery bezproblemowej wystarczajace.
    podkład ładnie rozświetla buzię, ale nie świeci sie na twarzy. buzia wdaje się być wypoczeta, wygląda zdrowo - nie ma efektu maski.
    podkład nie zapycha. nie ściera się, wytrzymuje spokojnie kilka godzin na twarzy.
    gdzieś mniej więcej w połowie składu ma kwas hialuronowy - i tu faktycznie musze przyznac, że nie wysusza twarzy przy długotrwałym (codziennym) stosowaniu.
    dla mnie to bardzo dobry podkład na co dzień.

Chcesz pochwalić mischa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie dobry, ale do perfekcji mu troche brakuje.
  • Na kosmetyk skusiłam się po promocyjnej cenie w Rossmanie ( ok 16 zł) i to był trafny wybór.

PLUSY:
    + dobrze kryje
    + nie drogi
    + łatwo go rozprowadzić na twarzy
    + długowystarczalny ( używam prawie 3 miesiące, a zostało mi nie wiele mniej niż połowe opakowania)
    +dostępny
    +duża gama odcieni (osobiście używam 001 Ivory, ale musze zmienić na ciemniejszy_

MINUSY:
    - nieszczelne opakowanie (przy staniu zakrętką w dół, fluid wlewa się do zakrętki)
    - nie wytrzymuje obiecywanych 24h, przypudrowany trzyma się dłużej

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić devveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywnie
  • Jest to jeden z lepszych podkładów jaki miałam na mordce. Trafiłam na niego czystym przypadkiem. Przyciągnęła mnie promocyjna cena i ileś tam % gratis. Nie zawiodłam się.

Plusy:
    Robi większość z tych rzeczy, które obiecuje:
    + bardzo dobrze kryje niedoskonałości, wszystkie czerwone punkciki i nierówności, a również większość moich letnich piegów.
    + jest trwały, trzyma się nawet do 3/4 dnia z hakiem.
    + MATUJE, w końcu jest jakiś podkład, który matuje moją świecącą mordę, i długo utrzymuje ten efekt.
    + czy nawilża? Moim zdaniem po prostu nie wysusza, więc to też jak najbardziej plus.
    + nie trzeba nanosić na niego zbyt dużych poprawek takich jak puder. Ja czasem nie kładę na niego nic, albo ograniczam się do pudru do pupek dziecięcych, który świetnie sprawdza się jako puder do twarzy
    + dość wydajny

A teraz minusy:
    - konsystencja. Może i łatwo się dzięki temu rozprowadza, ale moim zdaniem jest zbyt rzadki. Stojąc na korku (bo nie ma innego wyjścia, żeby go postawić) wylewa produkt do środka korka przez jakieś mikro nieszczelności w otworze.
    - minusem jest również sam korek, którego nie da się zakręcić na tubce od razu, bo ciężko nim dobrze wcelować. Jest jakiś niewymiarowy, ucieka z ręki, turla się po całej łazience i weź to teraz ganiaj... Również niewygodnie stawia się tubkę na tym korku, bo jest niestabilny i zanim podkład stanie prosto na półce, to chwieje się i przewraca jakby był nawalony.

~ nie wiem czy mogę określić to jako minus, ale przyczepię się do nazewnictwa. Za pierwszym razem kupiłam podkład w kolorze "kość słoniowa" bo kiedyś miałam puder w tym kolorze i był to najjaśniejszy z całej serii a może i nawet w całym sklepie. W rossmannie było dziwne oświetlenie, więc wydawał mi się jasny, a poza tym zaufałam nazwie, bo nie bylo testerów. W domu okazało się, że "kość słoniowa" to tak na prawdę "solarowy brąz" czyli podkład o wiele za ciemny dla mnie, a nawet ciut za ciemny dla kumpeli i mojej mamy, które są ciemniejsze ode mnie. Nie dało się go nawet rozjaśnić na twarzy żadnym jasnym pudrem, więc przestałam z niego korzystać. Teraz podkład stoi i czeka na lepsze czasy. Następny kupiłam najjaśniejszy "jasny beż", który okazał się jaśniejszy niż "kość słoniowa" aka "solarowy brąz". Ale może jestem częściową daltonistką, bądź też urodziłam się z nadaktywną "męską" częścią mózgu i nie umiem nazywać kolorów

Ogólnie rzecz biorąc, podkład polecam, bo działa świetnie, już pomijając to, że trochę się rozlewa i krzywo stoi.

Chcesz pochwalić Myonica za czytelną i pomocną recenzję?
  • BAARDZO dobry
  • Podkład dostałam od mamy.
    Użyłam go co prawda dopiero 4 razy, ale już jestem nim zachwycona.
    W sumie moja recenzja będzie bardzo podobna do recenzji kremu BB 8w1 tej samej firmy

Podkład świetnie się sprawdza przy cerze jak moja- strefa T często błyszcząca, wokół ust nieco susza, porowata, przebarwienia, sińce pod oczami.
    Bardzo dobrze kryje, ładnie "wtapia się" w skórę nie tworząc efektu maski, jak już tu ktoś wspomniał- matowi tam, gdzie powinien i nawilża też tam, gdzie powinien
    Cena jest niska, podkład dość wydajny. Zdecydowanie będę do niego wracać.

A tak off- zauważyłam ostatnio, że Eveline mają naprawdę dobre kosmetyki. Jestem zaskoczona- pozytywnie- tą marką i coraz chętniej sięgam po jej produkty.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić siekierrra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miodowy kolor
  • Przechodziłam już wszystkie fluidy Lorea'l , maybelline, Astor itd. i powiem wam szczerze on spełnił wszystkie moje wymagania, jest cudowny.
    Idealny dla dziewczyn o ziemnistej i lekko czerwonawej skórze które chcą se dodać trochę "ciepła" na twarz
    Plusy:
    -Szybko się wchłania
    -Matuje tam gdzie trzeba i nawilża tam gdzie trzeba
    -Dodaje ciepłego kolorytu
    -Długo utrzymuje się na twarzy
    -Nakładany drugi raz ( np. wieczorem i rano znowu)
    nie kulkuje się ani nie brudzi
    -Idealnie łączy się ze wszystkimi pudrami
    -Cena! ( w promocji nawet 11 zł)

Minusy:
    -Lejąca konsystencja

Ilość zużytych opakowań: 6 całych

Chcesz pochwalić Obsesyjnaaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij