Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Powiększ Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor
Produkt dostępny w 3 sklepach. Cena już od 13,40 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez solgarden

To połączenie bazy, podkładu i korektora.
Innowacyjna receptura zapewnia perfekcyjne krycie wszystkich niedoskonałości i długotrwały efekt nieskazitelnej, aksamitnie gładkiej cery.
Podkład idealnie dopasowuje się do skóry, zapewniając jej naturalny i młodzieńczy wygląd bez efektu maski. Formuła Long Lasting 24h, oparta na pigmentach mineralnych, zapewnia wyjątkową trwałość i wysoką odporność na ścieranie. Podkład wzbogacony został o kwas hialuronowy, który nawilża i uelastycznia naskórek, zapewniając długotrwałą i skuteczną pielęgnację. SPF 10 chroni przed procesami przedwczesnego starzenia spowodowanymi negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.
Dostępny w 5 odcieniach.

• Dobry podkład w rozsądnej cenie
  • Fluid łatwo się rozsmarowuje, ma konsystencję która współgra z lekko suchą skórą, bo trochę nawilża. Nie tworzy maski na skórze, ale jednocześnie ładnie ją wygładza i dosyć długo pozostaje na buzi. Mi utrzymuje się prawie cały dzień. Nie zauważyłam, żeby zapychał mi skórę, ale nie mam też szczególnych problemów skórnych. Za tę cenę to dobry produkt.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić MaritaEm za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odżywcza kąpiel paznokci

• Jak ktoś nie ma dużych krostek to będzie ok
  • Zachecona opiniami oraz moją siostrą kupiłam ten podkład. Mam cerę mieszaną z błyszczącą strefą T oraz trądzikiem. Mój trądzik nie jest jakiś mega okropny, ale mam takei krostki, które bolą, kilka takcih białych i chciałam jakiś podkład który to ukryję.
    Plusy:
    + cena
    + długo jest na twarzy
    +,nie robi tapety

Minusy:
    - krycie jego jest średnie, czasami nie daję rady i muszę użyć korektora co czasami wygląda żle a na kryciu zależy mi najbardziej
    - strefa T błyszczy mi się nawet jak ją zmatuję pudrem w kamieniu w ciagu 30 min od wyjscia z domu.

Używam tego produktu od: 4 mięsiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić RubinowaPat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.

• Kupiłam ten produkt z ciekawości, ponieważ moja kuzynka bardzo go chwaliła. Niestety nie spełnił moich oczekiwań, aczkolwiek nie jest najgorszy. Najbardziej na jego niekorzyść działa moim zdaniem wysuszanie skóry.

+jasny odcień;
    +dostępność;
    +matowy efekt;
    +dobre krycie;

-efekt maski;
    -wysusza;

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1;

Chcesz pochwalić Nathalie22112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • Pol gwiazdki daje jedynie za dostepnosc. Zaznacze tez ze jestem bardzo blada i niestety kolor najjasniejszy jest dla mnie duzo za ciemny, poza tym odnioslam wrazenie ze ciemnieje jeszcze na twarzy. Mam cere raczej normalna, raz na jakis czas zdarzy sie ze wyskoczy mi jakas krostka ale raczej problemow z cera nie mam. Podklad wysuszyl moja cere, musialam uzywac czesciej kremu nawilzajacego niz dotychczas. Po 2-3 godzinach od malozenia na bluzi tworzyly mi sie straszne plamy a do poprawek rowniez sie nie nadawal. Mi nie przypadl do gustu.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Jakubova za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Używałam tego podkładu bardzo długo, ale ostatnio nie mogłam go nigdzie dostać więc kupiłam z tej samej firmy podkład Eveline Magical Cover. Oczywiście wole podkład Art Scenic ponieważ jego odcień jest dla mnie idealny, używam jasny beż. Ten podkład idealnie kryje moje niedoskonałości choć akurat tego u mnie wiele nie ma więc nie potrzebny mi lepszy podkład. Super nawilża skórę i jest bardzo lekki za co go uwielbiam i idealny na co dzień. Ja kupuje go za około 14 zł -40 ml więc jest strasznie tani i bardzo dobry dla mojej cery.

Używam tego produktu od:trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić aleksandra8969 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej !
  • podkład jakich mało... jest najgorszym podkładem z jakim do tej pory miałam styczność... nie wiem czy może być coś jeszcze gorszego. Posiadam odcień Jasny beż.

+ ładne jasne odcienie
    + wydajny
    + konsystencja (ale tylko na dłoni )

podkład to chyba za dużo powiedziane w tym przypadku, ponieważ ani to nie kryje, ani to nie nawilża, ani to nie matuje... Jedyna rzecz jaka dobrze wychodzi w połączeniu z tym "podkładem" to podkreślenie wszystkiego, co można podkreślić.
    Dzięki niemu dowiedziałam się, że posiadam niezliczoną ilość suchych skórek...
    Nakładanie to kolejna droga przez mękę.. ;/
    pozostawia taaakie smugi, nierównomiernie się rozprowadza, zostawia plamy, a po nałożeniu czuję się jak bym nałożyła na twarz jakiś klej albo gumę.
    Nigdy w życiu nie trafiłam na nic gorszego, ale z pewnośćią znajdzie on swoje fanki

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić yooyooanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Podkład kupiłam pod koneic lutego i męczę go nadal. Wybrałam najjaśniejszy odcień. Wzięłam go pod wpływem chwili - potrzebowałam na szybko jakiegoś podkładu kryjącego. Pieniądze wyrzucone w błoto..

- nierównomiernie się rozprowadza
    - podkład wytrzymuje 2-3 h
    - zółknieje na twarzy..
    - nawet niewielka ilość daje efekt maski
    - podkreśla suche skórki

no po prostu tragedia, nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 x 40 ml

Chcesz pochwalić CoconutCoke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pewnie do niego wrócę
  • + fajny kolor (używałam jasnego beżu)
    + zapach ok
    + dobrze się rozprowadza

- szybko się ściera
    - krycie średnie, ale ja akurat nie potrzebuję lepszego

Chcesz pochwalić FastHeart za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Kupiłam w promocji bo lubię tą firmę. Podkład średni, taki lekki na co dzień. Nie kryje specjalnie, troszkę za płynna konsystencja, mógłby być gęściejszy.Zapach ok, cena też na plus.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić gabriell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam go
  • Kilka lat temu kupiłam go w Biedronce w zestawie z kredką i tuszem. Niestety w tym zestawie był tylko kolor "Naturalny", który był dla mnie za ciemny, ale jak się opaliłam był super. Później miałam wiele innych podkładów, ale żadem mi nie przypasował, więc postanowiłam kupić go ponownie, ale w kolorze najjaśnejszym, czyli "jasny beż " i jest idealny do mojej bladej cery.

Plusy:
    - krycie średnie, na dzienny makijaż wystarczające
    - konsystencja lejąca się, ale nie spływająca
    - łatwo się rozprowadza na twarzy
    - utrzymuje się dość długo
    - nie wysusza skóry
    - naturalny efekt po nałożeniu
    - pojemność 40ml
    - jasne kolory

Minusy:
    - mógłby matowić

Używam tego produktu od: 5lat
    Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić Huana666 za czytelną i pomocną recenzję?