Powiększ Wibo, Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs)

Zgłoszony przez anibiaa

Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost.

• Taki sobie
  • Zachwycona Pump Up z Lovely postanowiłam poszukać czegoś nowego w tej cenie. O ile maskara z Lovely spełniła w pełni moje wymagania, to tusz z wibo jest totalnym rozczarowaniem

Plusy:
    -cena
    -dostępność
    -szczoteczka, dobrze się nią nakłada tusz
    -ładna mocna czerń

Minusy:
    -trwałość, szybko się kruszy, rozmazuje
    -niesamowicie sklejał moje rzęsy, przez co nie miałam przysłowiowej firanki z rzęs, a czarne kępki, oddalone od siebie
    -mimo, że jest mało trwały i niewodoodporny zmywanie go było koszmarem

W tym przedziale cenowym znalazłam o wiele lepsze tusze, więc na pewno już o niego nie wrócę

Używam tego produktu od: używałam parę miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: 1, niezużyte w całość

Chcesz pochwalić herbaciarka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znowu zawód
  • Nie jestem posiadaczką firanki rzęs. Ten tusz pogrubia i wydłuża rzęsy, ale mógłby lepiej. Ogólnie, pod tym względem, nie jest źle. Mam zastrzeżenia do czego innego. Miałam już inne tusze z Wibo i zauważyłam że ten od nich nie odbiega, czyli toszkę się rozmazuje i osypuje. Czyli z przyzwoicie zaakcentowanych rzęs po kilku godzinach (albo i szybciej), zostają kikutki. Dlatego oceniłam ten produkt tylko na jedną gwiazdkę. Kosztował niewiele, ale pieniądze zostały wyrzucone w błoto, ponieważ tego tuszu nie da się używać.

Zapomniałam dodać, że szczoteczka jest ciekawa, precyzyjna i ma krótkie, silikonowe włoski.

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna na dzień.
  • Obok Lovely, Curling Pump Up Mascara genialny tusz w tak niskiej cenie. Nie jest to rewelacyjny efekt sztucznych rzęs, ale na dzień jak dla mnie idealny. Nie osypuje się, wydłuża, wygląda na prawdę dobrze. Jestem jak najbardziej zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: drugie w użyciu

Chcesz pochwalić cryforthemoon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z początku zachwyt
  • O ile do bardzo popularnego Pump Up z Lovely musiałam się długo przekonywać, zanim na dobre wkradł się do mojego makijażu, tak Growing Lashes z Wibo pokochałam od pierwszego wejrzenia. Szczoteczka jest super, dobrze rozdziela rzęsy, na górnych tworzy piękną kurtynę. Niestety, ta mascara ma swoje wady i to bardzo poważne, których nie wynagrodzi nawet super szczoteczka: zdarza jej się osypywać, wolno zastyga i często po kilku godzinach noszenia tworzy charakterystyczną "pandę". Efektu odżywionych rzęs które szybciej rosną nie zauważyłam, ale nie spodziewałam się go. Podsumowując tusz jest bardzo średni, natomiast szczoteczkę chętnie sobie wykorzystam.

Używam tego produktu od: około miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nanette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealnym tuszem nie jest ale mimo wszystko całkiem miło sie z nim pracuje
  • Patrząc na tak niską cenę nie ma co oczekiwać od tuszu rewelacji . Mimo wszystko tusz sprawuje się całkiem przyzwoicie . Wydłuża i ładnie pogrubia rzęsy. Posiada drobną szczoteczkę która ułatwia nam pracę z drobnymi rzęsami . Kolor jak najbardziej przyzwoity. Nie osypuje się . Jedyną wadą jest to że czasem skleja rzęsy i daje przytłaczający efekt na rzęsach . Myślę że za tą cene lepiej kupić Essence, Multi Action Mascara gdyż uważam że jest bardziej wydajny i lepiej się z nim pracuje

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mam6Usmiechow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ochów i achów nie ma...
  • Tusz jest zachwalany niesamowicie, więc mimo że jest tani, dużo wymagałam od niego. Zawieźć może się nie zawiodłam, ale też nie dołączam do grona jego fanek. Sama nie wiem, co do końca jest z nim (albo ze mną) nie tak, ale raz potrafi naprawdę fajnie unieść rzęsy i stworzyć fajny efekt, a nastepnym razem w ogóle sie nie spisuje, mimo że sposób malowania jest taki sam. Od bidy może być, jak się ma mały budżet na maskarę, ale ogólnie mojego serca nie podbił.

PLUSY:
    -fajna wygodna, mała szczotka,
    -cena,
    -nie skleja rzęs,

MINUSY:
    -osypuje się,
    -robi grudki,
    -wzrostu rzęs nie zauważyłam,
    -mam wrażenie, że nie podkrywa rzęs w całości, końce są nieumalowane.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić emka_03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Tusz daje delikatny efekt, trzeba się nim namachać, aby coś stworzyć. Ma małą i silikonową szczoteczkę.
    Tusz od początku był suchy, przez co bardzo krótko nadawał się do użycia.

Chcesz pochwalić lotta2501 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mam mieszane uczucia
  • Jest to jeden z bardziej chwalonych tuszy z niskiej półki cenowej. Postanowiłam go wypróbować, w końcu 10 zł to nie majątek.

Tusz znajduje się w prostym, jaskrawo-zielonym opakowaniu. Szczoteczka jest silikonowa, z krótkimi włoskami (powinna przypaść do gustu posiadaczkom małych oczu i krótkich rzęs).

Efekt jaki daje naprawdę bardzo mi się podoba. Tusz bardzo fajnie pogrubia i wydłuża rzęsy. Nie podrażnia oczu.
    Niestety ma jedną, poważna wadę- bardzo szybko wysycha. Używam go zaledwie 2 miesiące a już 4 razy dodawałam do niego Duraline (zaznaczę, że przed jego zakupem sprawdziłam czy czasem nie jest zmacany). Do tego osypuje się podczas dnia.

Oczywiście obietnica wzmocnienia rzęst i przyśpieszenia ich wzrostu nie została spełniona, ale nawet przez chwilę nie pomyślałam, że może być inaczej

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Lady_Mosquito za czytelną i pomocną recenzję?
  • pierwsze 2h ok a potem PANDA
  • + niewielka cena
    + szczoteczka silikonowa, wygodna w użyciu
    + rozczesuje rzęsty, trochę pogrubia, daje ładny efekt, ale bez jakiegoś szału
    + z łatwością maluje się dolne rzęsy
    + całkiem łatwo go zmyć

- rozmazuje się po niedługim czasie i na górnej powiece i na dolnej, na górnej może nie za każdym razem ale na dolnej zawsze
    - tusz jest rzadki w konsystencji, łatwo się nim pobrudzić
    - po miesiącu zakładam że zaschnie jak jego kolega Curling Pump Up

Używam tego produktu od: 2tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić mandy9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zielony potworek
  • Miałam wielkie oczekiwania co do tej masakry, ale niestety się zawiodlam.
    Plusy:
    -cena - jako jednorazowy wydatek niewysoka
    -wydluzenie rzęs
    -pogrubienie i rozdzielenie
    -szczoteczka, która można precyzyjnie nalozyc produkt

Minusy:
    -cena - jesli patrzec na ile tusz nam starcza, to lepiej kupic drozszy i moc cieszyc sie dluzej dobra konsystencja
    - na poczatku zbyt klejacy, musi trochę postać
    - juz po ponad miesiącu zaczął się osypywac

Używam tego produktu od: przez dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Zakochana_A za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij