Powiększ Wibo, Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs)

Zgłoszony przez anibiaa

Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost.

• Za taką cenę świetny tusz do rzęs.
  • Super cena. Fajna szczoteczka, ktora dobrze rozdziela rzęsy. Dobra formuła. Nie wiem czy stymuluje wzrost rzęs, ale zobaczymy Trochę pogrubia, jednak nie przesadnie

Chcesz pochwalić Senira za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Kupiłam kilka miesięcy temu na promocji. Jak za tak niską cenę, według mnie sprawdził się dobrze.
    Szczoteczkę ma taką jakie ja lubię, nie jest ogromna, wręcz przeciwnie.
    Tusz fajnie, ale bez efektu sztucznych rzęs je przedłużał, lekko pogrubiał, a szczotka dobrze rozczesywała.
    Minusem jest to, że lekko się osypywał, ale z użyciem bazy trzymał się dobrze.

Używam tego produktu od: luty

Chcesz pochwalić kin28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniawka
  • Plusy:
    - fajna szczoteczka pozwala dotrzeć do każdej rzęsy
    - cena
    - wydłużenie
    - pogrubia

Minusy:
    - bardzo się kruszy
    - rozmazuje

Typowa średniawka nie zachwyca ale tez nie jest tragicznie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pomaranczowomi za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • polecam dla osób którym zależy na bardzo delikatnym podkreśleniu rzęs. Mi się nie sprawdził, wydłuża baaardzo minimalnie, nie pogrubia prawie wcale, rzęsy po jakimś czasie stają się bardzo suche i tusz kruszy się na policzki, pod koniec dnia maskary praktycznie nie widać na rzęsach. Miałam ten tusz dawno temu i wydaje mi się, że było okej.. Dlatego kupiłam go ponownie, nie wiem czy zostały wprowadzone jakieś zmiany w składzie? Teraz widocznie jego jedyną zaletą jest pobudzanie wzrostu rzęs, jednak o tym się nie przekonam, gdyż nie będę go więcej używać.

Używam tego produktu od: ok miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić tysiiak za czytelną i pomocną recenzję?
  • HIT!
  • Moj ulubiony tusz! Mam mega proste, półdrugie rzesty oraz dodatkowo pozatykane kanaliki lzowe, co podowuje ciągłe lzy, nawet przy najmniejszych wietrze. SPrawdza sie super, trzyma caly dzien, daje naturalny efekt, idealny do pracy, ale jak naloże więcej warst to sprawdza sie takze na imprezie
    Caly czas do niego wracam

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić zelkowakulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do końca
  • Tusz kupiłam podczas ostatniej wielkiej promocji, zapłaciłam koło 4zł.
    Niestety, ja zadowolona nie jestem.
    Ma fajną szczoteczkę, która dociera do najkrótszych rzęs, ale niestety je skleja. Co dla mnie dyskwalifikuje tusz całkowicie. Raczej także nie stymuluje wzrostu rzęs, chociaż nie sądzę, aby tusz to potrafił...
    ja nie polecam.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Chcesz pochwalić makexmexhappy za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale...
  • Kupiłam go ze względu na fajną małą silikonową szczoteczkę, na wzrost rzęs raczej nie liczyłam, nie ma co się oszukiwać a że był na promocji to wskoczył do koszyka. Szczoteczką się nie rozczarowałam, ładnie rozdziela rzęsy, dociera aż do nasady, ładnie podkreśla czernią. ALE... niestety bardzo szybko osypuje się i znika z rzęs wygląda to dosyć nieestetycznie po jakimś czasie, gdy pod okiem mamy czarne drobinki. A zapowiadało się tak dobrze. Cena niska więc nie żałuję zakupu, jednak nie jest to trwały tusz na który można liczyć.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Basiolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idepalny
  • Byłaby idealna gdyby nie trwałość
    Mascara bardzo dobrze rozdziela, wydłuża i pogrubia rzesy, jednocześnie nie robiąc zbyt sztucznego i nahalnego efektu. Używalam dużo tuszy, które kosztowały do 40zł, ale ten daje najlepszy efekt. Niestety trwałość jest słaba ale nienajgorsza, no i szybko wysycha w opakowaniu.
    Pomimo minusów i tak go uwielbiam i na razie nie zamierzam szukac lepszego Za ta cenę mogę go nazwać idealnym!

Używam tego produktu od: Krócej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Jullkaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra maskara
  • Całkiem przyzwoita maskara. Był to mój pierwszy tusz z silikonową szczoteczką, kupiłam ją zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na youtube, wcześniej nie byłam przekonana do takiego typu maskar, ponieważ lubię bardzo duże i gęste szczoteczki. Jednak tym zakupem się nie rozczarowałam, rzęsy są ładnie rozdzielone, podkręcone, bardzo lubię malować nią dolne rzęsy bo szczoteczka nie jest za duża więc jest prościej.
    Nie wiem do końca jak z tą stymulacją wzrostu rzęs, faktem jest, że moje rzęsy jakiś czas temu urosły, ale myślę że jest to raczej zasługa serum które dodatkowo stosuję na porost rzęs.
    Ogólnie maskarę polecam, jest niedroga, łatwo dostępna i wydajna.

Chcesz pochwalić Kasiaaa_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry na co dzień
  • +daje schludny efekt (i jest bardziej tuszem na co dzień)
    +rzęsy nie są sklejone, ale ładnie podkreślone
    +ma świetną szczoteczkę, bardzo łatwo się nią manewruje
    +nie sposób się nim ubrudzić
    +cena!

-żywotność: po ok. 2,5 kruszy się i trzeba go wymienić

Z pewnością do niego wrócę, polecam !

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Chcesz pochwalić VissyMore za czytelną i pomocną recenzję?