Wibo, Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs)

Średnia ocena: 3.68/5

Marka

Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
silikonowa

Najlepszy!

Dla mnie ten tusz to jest absolutny sztos! Idealna silikonowa szczoteczka, prosta, z krótkimi włoskami pozwala dokładnie wytuszowac rzęsy bez brudzenia powiek. Czarna jak należy, proste opakowanie wygodnie leży w dłoni. Cena bardzo na plus. Jesli chodzi o kwestie stymulująca wzrost rzęs - generalnie mam rzęsy “zwykłe”, nie są ani długie i gęste ale też nie krótkie i delikatne. Efekt odczułam po 2-3opakowaniu ale nie był spektakularny. Tak czy inaczej polecam

Niezły

Mam krótkie, słabe rzęsy więc dla mnie mała, silikonowa szczoteczka tej maskary jest extra. Zaraz po otwarciu tusz nakłada się bardzo dobrze i efekt jest zadowalający. Niestety po ok. 3 tygodniach od otwarcia tusz zasycha, robi się bardzo gesty i ciężko go nałożyć. Zaczyna też gorzej trzymać się na rzęsach. Przy wilgotnym powietrzu trzeba uważać bo spływa. Na szczęście nie jest drogi.

Prawie ideał

Szukałam produktu 2 w 1. Tuszu i czegoś, co odżywi i wzmocni moje rzęsy.
Po paru użyciach jeszcze trudno mi opisać efekt stymulujący.
Jeżeli chodzi o samo działanie upiększające, to po pierwszym użyciu myślałam, że wyrzucę do kosza. Prawie nie było go widać na rzęsach. Ale postanowiłam dać drugą szanę.
Przy nakładaniu trzeba się trochę napracować, żeby uzyskać efekt łądnych, długich rzęs. Ale szczoteczna jest super. Rodziela pięknie rzęsy. Dociera do tych najkrótszych.
I dla mnie byłaby to bomba, tylko po 8 godzinach w pracy, wychodzę z biura jak koala. Gorzej było w dni, gdy były przymrozki, albo mocno z rana świeciło słońce- ledwo wyszłam z domu i tusz był pod oczami. I przez to mocno będę zastanawiała się, czy wrócę do tego produktu.

Mój ulubieniec

Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez totalnego minimum, jakim jest pomalowanie rzęs. Dzięki maskarze Wibo, Growing Lashes oko jest ozdobione wachlarzem pięknych, czarnych rzęs. Tusz występuje w głębokiej czerni, dobrze się aplikuje i nie rozmazuje. Formuła pozwala osiągnąć świetny efekt już po dwóch warstwach, więc pomalowanie rzęs to dosłownie chwilka. Maskara jest wyposażona w mój ulubiony rodzaj szczoteczki - sylikonową, sztywną, z malutkimi włoskami, dzięki czemu jestem w stanie dotrzeć do najmniejszych i najcieńszych rzęs, skutecznie je pogrubiając i wydłużając. Tusz utrzymuje się na rzęsach cały dzień nie wykruszając się. Używam go od wielu lat i nie mogę uwierzyć, że jest taki tani.
Tusz nie ma zbyt dużych właściwości podkręcających, więc nie sprawdzi się u osób z prostymi i sztywnymi rzęsami. Nie jest też wodoodporny, więc spłynie razem z łzami lub deszczem. Dość szybko zasycha w pojemniku, więc należy zużywać na bieżąco.

Jest ok

Tusz do rzęs fajnie pogrubia rzęsy i wydłuża lecz efekt jest średni. Ale wzrostu nie ma takiego jak pisze tylko wygląd fajny. Opakowanie jest na plus. Cena też może być ok. Warto spróbować

Ulubieniec z tańszych tuszów

Tusz kupiłam na promocji w rossmannie. Szukałam czegoś taniego i skusiłam się na właśnie ten tusz. Szczoteczka sprawdziła mi się idealnie. Pięknie rozdziela i wydłuża rzęsy, nie pogrubia jakoś bardzo, ale mi akurat na tym nie zależało. Po jakimś czasie używania go rzęsy faktycznie były trochę gęstsze, ale nie był to jakiś efekt wow. Nie osypuje się, nie uczula. Radzi sobie lepiej niż niejeden droższy tusz. Jak za taką cenę - ideał!

Fajnie pogrubia, jednak nie stymuluje wzrostu rzęs

Ten tusz używam do rzęs od kilku miesięcy, fajnie pogrubia je i wydłuża. Jest idealny do codziennego użytku, jednak nie zauważyłam, żeby stymulował wzrost moich rzęs. Jest zwykłym tuszem, który dobrze wygląda na rzęsach i nic więcej. Jak dla mnie całkiem przyjemny. Nie ma więcej żadnych zalet, które wyróżniałyby go spośród innych tuszy. :)

dobry tusz

Tuszu jest za dużo, na początku trzeba wycierać szczoteczkę, bo skleja i nakłada za grubą warstwę. Jak zbierze się nadmiar dużo jest naprawdę fajny. Całkiem dobrze rozczesuje rzęsy, wydłuża, pogrubia, lekko podkręca. Jest dość trwały, nie obsypuje się w trakcie dnia. Cena jest bardzo dobra. Nie zauważyłam, żeby po nim poprawił się stan rzęs, ale to i tak dobry tusz. Daje ładny efekt.

Ulubieniec

Uwielbiam ten tusz! Ma fajną, mokrą konsystencję, łatwo się nakłada, nie kruszy się. Szczoteczka ładnie rozczesuje rzęsy. Po długich miesiącach stosowania faktycznie widzę, że rzęsy są mocniejsze, grubsze i dłuższe. Nie mam nic do zarzucenia, mogę z czystym sumieniem polecić.

Dylemat

Z tuszami Wibo jest zawsze dylemat bo niby są tanie i dają ładny efekt ale mają też swoje minusy...

Uważam że te minusy zniechęcają mnie do kolejnych zakupów bo jednak chcę mieć makijaż taki jak się należy a nie skupiać się tylko na cenie .
Co z tego ze tusz mogę zakupić w każdym Rossmannie za 8 zł skoro na początku stosowania jest niemiłosiernie mokry co utrudnia aplikację i może sklejać rzęsy. Do tego jego trwałość pozostawia wiele do życzenia. Malując się nim rano popołudniu może się już rozmazywać pod oczami i na powiekach.
Gdy już trochę podeschnie po okołu miesiącu stosowania zaczyna robić świetny efekt jakiego by się oczekiwało od innych droższych tuszów. Co z tego skoro wysuszona konsystencja sprawia że tusz nie dość ze się rozmazuje to dodatkowo się kruszy i wygląda to bardzo nie dbale.
Właściwie każdy tusz ktory stosowalam tej firmy ma te same wady i te same plusy. Wszystkie są krótko swieże ok 1,5 miesiaca do 2,5 miesiecy.
Do tego fajne szczoteczki lecz tandetne opakowania...
Po tej recenzji stwierdzam ze tusz nadaje sie dla nastolatki ktora zaczyna przygodę z makijazem i ma czas zerkać w lusterko na poprawki . A cena nie nadszarpnie kieszonkowego...
Natomiast dla kobiety , po prostu stać mnie na coś lepszego!

bardzo dobry tusz

Pieknie podkreca rzesy, pogrubia ale ich nie skleja. Niestety szybko sie konczy, Łatwo zasycha. Ogólnie polecam, kupiłam już pare opakowań - cena około 13 zł

Kiedyś mój ulubieniec !

Kilka miesięcy temu jeszcze go kupowałam i to na zapas .. bo nie raz w ogóle go nie było w sklepie. teraz mam nowego ulubieńca.
Bardzo dobrze podkręcał mi rzęsy, miałam po nim wydłużone ( swoje mam krótkie ) ,a także pogrubiał i widoczne ( swoich prawie nie widzę przed malowaniem ).
Trwałość jest jak najbardziej na plus.. nie ścierał się , ani nie rozmywał pod wpływem wody .
Jest bardzo wydajny , ja miałam 1 tusz na 2 miesiące , Malując się nim codziennie do pracy.