Powiększ Wibo, Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs)

Zgłoszony przez anibiaa

Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost.

• dobry ale...
  • Kupiłam go ze względu na fajną małą silikonową szczoteczkę, na wzrost rzęs raczej nie liczyłam, nie ma co się oszukiwać a że był na promocji to wskoczył do koszyka. Szczoteczką się nie rozczarowałam, ładnie rozdziela rzęsy, dociera aż do nasady, ładnie podkreśla czernią. ALE... niestety bardzo szybko osypuje się i znika z rzęs wygląda to dosyć nieestetycznie po jakimś czasie, gdy pod okiem mamy czarne drobinki. A zapowiadało się tak dobrze. Cena niska więc nie żałuję zakupu, jednak nie jest to trwały tusz na który można liczyć.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Basiolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idepalny
  • Byłaby idealna gdyby nie trwałość
    Mascara bardzo dobrze rozdziela, wydłuża i pogrubia rzesy, jednocześnie nie robiąc zbyt sztucznego i nahalnego efektu. Używalam dużo tuszy, które kosztowały do 40zł, ale ten daje najlepszy efekt. Niestety trwałość jest słaba ale nienajgorsza, no i szybko wysycha w opakowaniu.
    Pomimo minusów i tak go uwielbiam i na razie nie zamierzam szukac lepszego Za ta cenę mogę go nazwać idealnym!

Używam tego produktu od: Krócej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Jullkaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra maskara
  • Całkiem przyzwoita maskara. Był to mój pierwszy tusz z silikonową szczoteczką, kupiłam ją zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na youtube, wcześniej nie byłam przekonana do takiego typu maskar, ponieważ lubię bardzo duże i gęste szczoteczki. Jednak tym zakupem się nie rozczarowałam, rzęsy są ładnie rozdzielone, podkręcone, bardzo lubię malować nią dolne rzęsy bo szczoteczka nie jest za duża więc jest prościej.
    Nie wiem do końca jak z tą stymulacją wzrostu rzęs, faktem jest, że moje rzęsy jakiś czas temu urosły, ale myślę że jest to raczej zasługa serum które dodatkowo stosuję na porost rzęs.
    Ogólnie maskarę polecam, jest niedroga, łatwo dostępna i wydajna.

Chcesz pochwalić Kasiaaa_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry na co dzień
  • +daje schludny efekt (i jest bardziej tuszem na co dzień)
    +rzęsy nie są sklejone, ale ładnie podkreślone
    +ma świetną szczoteczkę, bardzo łatwo się nią manewruje
    +nie sposób się nim ubrudzić
    +cena!

-żywotność: po ok. 2,5 kruszy się i trzeba go wymienić

Z pewnością do niego wrócę, polecam !

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Chcesz pochwalić VissyMore za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane odczucia
  • Mam mieszane odczucia, bo z jednej strony to dobry tusz. Ładnie rozdziela rzęsy, lekko pogrubia. Największym atutem jest szczotka, prosta i silikonowa, fajnie się nią manewruje No i ta cena, bardzo przystępna.
    Jest jednak druga strona.
    Tusz już po paru godzinach osypuje się niemiłosiernie i tworzą się czarne obwódki pod oczami. Z końcówek rzęs tusz znika. Tego nie lubię :/
    Wracam do lovely curling pump up

Używam tego produktu od: od 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dollynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam każdemu
  • + daje widoczny, konkretny, ale wciąż naturalny efekt przy dwukrotnym pomalowaniu, przy jednokrotnym subtelnie podkreśla rzęsy (zdecydowanie nie jest to przysłowiowa smoła na rzęsach)
    + silikonowa szczoteczka ładnie rozdziela rzęsy
    + dostępność (np. Rossmann)
    + cena

+/- na początku używania nie kruszy się, później stopniowo coraz bardziej
    +/- na początku używania łatwo przesadzić z ilością tuszu, bo jest rzadki i jest go dość dużo na szczoteczce, ale po paru dniach zaczyna zachowywać się dużo lepiej

Najładniejszy efekt uzyskuję malując nią rzęsy techniką: zygzaki od nasady po końcówki -> proste malowanie -> przeczesanie grzebyczkiem -> ponowne proste malowanie ->przeczesanie grzebyczkiem.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić WorldLover za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • + ładnie rozdziela rzęsy
    + tani
    + dostępność
    + rzęsy wyglądają na dłuższe
    + mała szczoteczka

Jedyny minus to że szybko wysycha i ma problemy z kruszeniem.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić izzunka za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Idealnie pasuje do rozdzielania rzęs, jestem osobiście zadowolona z tego tuszu mimo, że po 2/3 tygodniach zaczynał się kruszyć.

jest wart swojej ceny

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pagnieszka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony!!!
  • Tusz ma same plusy, szczoteczka idealnie rozdziela i wydłuża rzęsy, konsystencja idealna, nie kruszy się, cały dzień utrzymuje się na rzęsach, bardzo mocny odcień czerni i najważniejsze : cena jest malutka a jakość wysoka))
    znalazlam produkt, który już tyle czasu używam i ani razu mnie nie zawiódł. Polecam

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić nkafarska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła
  • Największym plusem tej maskary jest bezwzględnie cena , możemy ją dostać za niecałe 10 zł. Moim zdaniem ładnie wyglądała na rzęsach , fajnie je rozdzielała i nie tworzyła grudek. Po jakimś czasie już zaczęła się trochę osypywać jednak to normalne, za taką cenę jak najbardziej polecam, ponieważ warto ją kupić i osobiście przetestować

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paaulinowelove za czytelną i pomocną recenzję?