Powiększ Wibo, Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs)

Zgłoszony przez anibiaa

Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost.

• Niestety
  • Dostałam ten tusz w prezencie, więc nie miałam wobec niego wielkich wymagań. W ogóle niewiele chcę od tuszu do rzęs - ma tylko pokryć je kolorem i rozczesać, jeśli podkręci, to dostanie dodatkowego plusa.
    Tusz od początku się nie sprawdził. Szczoteczka ma rzadko rozstawione i zdecydowanie za krótkie "wypustki", więc tylko sklejała moje gęste rzęsy w smętne kępki. Mimo wszystko, gdyby reszta była ok, to po prostu bym uznała, że to tusz dla dziewczyn o rzadkich, cienkich rzęsach. Niestety, tusz zostawia na rzęsach dodatkowo grudki i bardzo, bardzo się kruszy i osypuje, a to go zupełnie dyskwalifikuje. W związku z tym nie mogę go nikomu polecić.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem w czym zachwyty...
  • Cóż się nad nim rozwodzić? Maluje rzęsy i to wszystko. Fajna, cienka silikonowa szczoteczka, odpowiednia ilość tuszu - okej. Ale efekt? Żaden. Moje rzęsy wyglądają na niepomalowane i żeby w ogóle ten efekt uzyskać to musiałam się nieźle nagimnastykować. Nie było mi szkoda go wyrzucić. Gwiazdka za cenę... Zawiodłam się ;>

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dilerkacukierkow za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • może być, ale raczej w ostateczności.
  • Produkt nie należy w moim odczuciu do największych bubli, ale super wynalazkiem też nie jest!

żacznę od minusów, bo one tu biorą górę:
    -trwałość jest fatalna. już po 2 tygodniach stosowania maskara zgęstniała i malowanie nią jest szalenie trudne
    -grzebyczek jest mały i przez to żeby pokryć całe rzęsy trzeba się nieźle namachać. Łatwo zamiast wydłużenia uzyskać efekt skrócenia rzęs
    -co do stymulacji wzrostu rzęs deklarowanej przez producenta to oceniam to raczej jako kiepski żart- nic takiego nie zauważyłam, może przez zbyt krótnie stosowanie, ale to juz nie moja wina, ze po 3 tygodniach muszę się z tym tuszem definitywnie rozstać.

Jeśli chodzi o plusy to standardowo:
    +ładna czerń
    +dobra cena
    +łatwa dostępność (każdy Rossmann)

Pomimo dobrej ceny nie wróce juz do tego tuszu bo pomio, że nie robi żadnej krzywdy to jego jakość pozostawia wiele do życzenia i nie mam czasu się codziennie z nim bawić.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić foksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • I co z Tobą zrobić?
  • Ową mascarę poleciła mi siostra. Zapłaciłam za nią niecałe 11 zł. Wiązałam z nią ogromne nadzieje, ponieważ miała wiele pozytywnych opinii. Boże, ile ten produkt ma minusów....

Plusy
    -lekko pogrubia rzęsy
    -cena

Minusy
    -nie wydłuża rzęs
    -pozostawia na rzęsach grudki
    -osypuje się po bardzo krótkim czasie
    -rozmazuje się
    -dosyć trudno się zmywa
    -podrażnia oczy
    -nie ma na opakowaniu składu, więc nie wiemy co nakładamy na oczy (!!!)
    -nie jest wodoodporny
    -nie stymuluje wzrostu rzęs
    -nie odżywia rzęs

Dla tego produktu mówię stanowcze NIE. Na siłę próbuję go zużyć do końca, chociaż żałuję każdej złotówki wydanej na ten kosmetyk.
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić Mondie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Długo szukałam swojego ideału. Wcześniej używałam różowego wibo. Ten jest zdecydowanie lepszy.Zawsze nakładam dwie warstwy, by rzesy były bardziej widoczne.
    Plusy:
    +sylikonowa szczoteczka
    +ładnie wydłuża rzesy
    +pogrubia
    +długo sie utrzymuje, dosłownie cały dzień
    +dostepnosc, w każdym rossmannie
    +cena
    +nie wysycha w opakowaniu
    +starcza na długo( u mnie 2 miesiące,co mnie bardzo cieszy; inne mascary starczały na góra miesiąc)
    Minusy:
    - potrafi sporadycznie sie osypac, przy końcówce tuszu.

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: około 10 albo wiecej

Chcesz pochwalić klaudunia1017 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozory mylą
  • Na początku wydawało mi się, że nie jest to mascara dla mnie. Niewielka silikonowa szczoteczka, której nigdy nie miałam wydawała mi się niewygodna.
    Jednak po dłuższym stosowaniu bardzo polubiłam ten tusz.
    Przez pierwsze dwa tygodnie miałam problem, ponieważ tusz nieco sklejał rzęsy. Pomagałam sobie za pomocą szczoteczki do rozdzielania rzęs. Jednak po tych dwóch tygodniach tusz troszkę podeschnął i już nie skleja rzęs.
    Ogólnie rzecz biorąc mascara jest wydajna, ma solidne opakowanie, po dłuższym stosowaniu przyzwyczaiłam się do szczoteczki i bardzo ją polubiłam. A co najważniejsze- mascara pogrubia rzęsy, jednak nie mogę stwierdzić czy stymuluje ich wzrost.
    Dużym plusem jest cena tego produktu- niecałe 10 zł.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Chcesz pochwalić dolcevita99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubionych
  • Jeden z ulubionych tuszy jakich używałam.

Z racji, że mam grube rzęsy i jasne, zwykłe szczotki nie dają rady zdyscyplinować moich rzęs. Wybieram silikonowe.

Szczoteczka w tej mascarze jest bardzo wąska i długa przez co mogę objąć całe moje jasne rzęsy kolorem, nawet w tych "ciasnych i trudnych" obszarach.

Mascara ma króciutkie "włoski", które na pierwszy rzut oka (po wyjęciu z opakowania) pomyślałam, że nie spełnią swojej roli jaką obiecywał producent, ale jednak! Wydłużają i rozczesują rzęsy tak jak powinny.

Tusz w moim przypadku nie sypie się.

Jestem z niego zadowolona i pewnie jeszcze nie raz kupię

Kosztuje ok. 9zł

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paulis6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Panda.
  • Tusz kupilam zachecona opiniami na YT. Wykorzystalam promocje w Rossmannie -49% i kupilam, kosztowal niecale 5zl.
    Fakt jest tani, ale moge nim wytuszowac jedynie gorne rzesy, bo strasznieee sie osypuje, efekt pandy murowany. W dodatku, bez uzycia bazy, z moimi rzesami nie robi nic, daje jedynie kolor
    Osobiscie, nie rozumiem zachwytow.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić sysa09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obecnie mój ulubieniec
  • Nie przypuszczałam, że taki tani tusz tak rewelacyjnie sprawdzi się na moich rzęsach.
    Daję efekt sztucznych rzęs Mega czarny kolor.
    U mnie się nie kruszy i nie skleja rzęs

Moje rzęsy są dość długie i gęste.
    Na pewno będę stałą fanką tego tuszu.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić 88ladyeve za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny ale się kruszy
  • Wszystko fajnie: ładnie wytuszował rzęsy a cena niewysoka, ale strasznie mi się osypywał, przez co jest momentalnie zdyskwalifikowany :P
    Tusze mają w moim przypadku skłonność do osypywania się, więc myślę, że warto przetestować tak czy inaczej, bo rzęsy były naprawdę ładnie podkreślone (ale bez spektakularnego efektu).
    Podsumowując: u mnie się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: pare tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić NesCa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij