Powiększ Wibo, Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs)

Zgłoszony przez anibiaa

Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost.

• Zaskoczenie
  • Tusz daje delikatny, ale zauważalny efekt. Nie robi "pajęczych nóżek", ani nie odbija się na powiece. Jest tani, a także łatwo dostępny. Po dwóch miesiącach nie zmienił swojej konsystencji, co się bardzo chwali Nigdy nie nakładam drugiej warstwy dlatego z tej perspektywy nie mogę go ocenić. Jak sprawuje się na dolnych rzęsach? Tak samo dobrze jak na górnych, duża szczoteczka nie przeszkadza mi w malowaniu. Zdecydowanie kupię go ponownie

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić trabska za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• JEDNO WIELKIE "G"
  • Nie chcę tego tuszu nawet za dopłatą!!!
    Wszystko było dobrze przez pierwszy tydzień, po tym czasie niestety zmieniła ona swoją konsystencję i właściwie nie dało się jej już używać.
    Szczoteczka nie radziła sobie z rozczesaniem rzęs, które pozostawały w grudach i ogólnym nieładzie. Maskara po paru godzinach kruszy się i osypuje.
    To Masakra, a nie maskara. Odradzam.

Chcesz pochwalić korciapl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, dziękuję...
  • Używam go dopiero tydzień, więc nie jestem w stanie powiedzieć, czy stymuluje wzrost. Jedynym plusem jest to, że taką małą szczoteczką można precyzyjnie rozczesać rzęsy i nie sklejają się. Największym i jednocześnie przeważającym minusem jest to, że po krótkim czasie mam kropeczki pod okiem gdyż baaardzo się kruszy. Zawiodłam się i niestety podziękuję.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić shortjeans za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie
  • Kupiłam żeby przetestować coś nowego. Informacja o odzywce w tuszu "pomogła wyborze". Niestety szału nie było, zauważyłam ze tusz sie kruszy, wgl nie pogrubia, ale wydłuzał i nie sklejał rzęs.
    Jednak tusz, ktory sie kruszy, jest dla mnie skreślony na stracie. Szkoda, bo efekt wydłużenia mi się podobał

Cena i dostępność na wielki plus

Zostawiłam sobie szczoteczkę, bo bardzo mi się spodobała )

Ilość zużytych opakowań: 1 kilka razy uzyte

Chcesz pochwalić muszkaaa69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za taką cenę świetny tusz do rzęs.
  • Super cena. Fajna szczoteczka, ktora dobrze rozdziela rzęsy. Dobra formuła. Nie wiem czy stymuluje wzrost rzęs, ale zobaczymy Trochę pogrubia, jednak nie przesadnie

Chcesz pochwalić Senira za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Kupiłam kilka miesięcy temu na promocji. Jak za tak niską cenę, według mnie sprawdził się dobrze.
    Szczoteczkę ma taką jakie ja lubię, nie jest ogromna, wręcz przeciwnie.
    Tusz fajnie, ale bez efektu sztucznych rzęs je przedłużał, lekko pogrubiał, a szczotka dobrze rozczesywała.
    Minusem jest to, że lekko się osypywał, ale z użyciem bazy trzymał się dobrze.

Używam tego produktu od: luty

Chcesz pochwalić kin28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniawka
  • Plusy:
    - fajna szczoteczka pozwala dotrzeć do każdej rzęsy
    - cena
    - wydłużenie
    - pogrubia

Minusy:
    - bardzo się kruszy
    - rozmazuje

Typowa średniawka nie zachwyca ale tez nie jest tragicznie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pomaranczowomi za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • polecam dla osób którym zależy na bardzo delikatnym podkreśleniu rzęs. Mi się nie sprawdził, wydłuża baaardzo minimalnie, nie pogrubia prawie wcale, rzęsy po jakimś czasie stają się bardzo suche i tusz kruszy się na policzki, pod koniec dnia maskary praktycznie nie widać na rzęsach. Miałam ten tusz dawno temu i wydaje mi się, że było okej.. Dlatego kupiłam go ponownie, nie wiem czy zostały wprowadzone jakieś zmiany w składzie? Teraz widocznie jego jedyną zaletą jest pobudzanie wzrostu rzęs, jednak o tym się nie przekonam, gdyż nie będę go więcej używać.

Używam tego produktu od: ok miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić tysiiak za czytelną i pomocną recenzję?
  • HIT!
  • Moj ulubiony tusz! Mam mega proste, półdrugie rzesty oraz dodatkowo pozatykane kanaliki lzowe, co podowuje ciągłe lzy, nawet przy najmniejszych wietrze. SPrawdza sie super, trzyma caly dzien, daje naturalny efekt, idealny do pracy, ale jak naloże więcej warst to sprawdza sie takze na imprezie
    Caly czas do niego wracam

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić zelkowakulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do końca
  • Tusz kupiłam podczas ostatniej wielkiej promocji, zapłaciłam koło 4zł.
    Niestety, ja zadowolona nie jestem.
    Ma fajną szczoteczkę, która dociera do najkrótszych rzęs, ale niestety je skleja. Co dla mnie dyskwalifikuje tusz całkowicie. Raczej także nie stymuluje wzrostu rzęs, chociaż nie sądzę, aby tusz to potrafił...
    ja nie polecam.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Chcesz pochwalić makexmexhappy za czytelną i pomocną recenzję?