Powiększ Wibo, Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs)

Zgłoszony przez anibiaa

Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost.

• Uwielbiam!!!
  • Kupiłam pod wpływem impulsu (czyt.promocji), bo pamiętam, że był dosyć zachwalany na wizażu i blogach.
    Jak na razie jest to mój najlepszy tusz drogeryjny!
    Zalety:
    -tani
    -dostępny w każdym rossmanie
    -pogrubia
    -wydłuża
    - unosi
    -ładny czarny kolor

Wady:
    - musiał odczekać dwa tygodnie bo strasznie sklejał na początku

i tyle

Ogółem bardzo polecam bo to dobry produkt za niewielkie pieniądze

Chcesz pochwalić ciastkowa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem ok, chociaż bywa kapryśny
  • Plusy:
    - cena
    - szczoteczka - dość elastyczna, chyba silikonowa, nie za duża, nie za mała (a nie lubię zbyt dużych szczoteczek)
    - kolor - fajna czerń
    - rzeczywiście pogrubia

Minusy:
    - mógłby być bardziej trwały, czasem się nieco osypuje
    - czasem w ogólnie nie potrafię ładnie umalować nim rzęs, po przeciągnięciu tuszem sprawiają wrażenie "nieuczesanych, w nieładzie"
    - nie zauważyłam efektu "stymulowania wzrostu rzęs"
    - mógłby bardziej przedłużać

Ogólnie tusz jest całkiem w porządku, gdy mamy finansowy kryzys, w przeciwnym razie chyba warto kupić coś innego.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić olaztrola za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko jeden minus!
  • Uwielbiam ten tusz! Nigdy nie spodziewałabym się, że w szafie Wibo znajdę taką perełkę. Mascara jest bardzo dobra, ale niestety posiada jeden mały, ale znaczący mankament.

Tusz świetnie zagęszcza, wydłuża i pogrubia rzęsy, i to zaledwie za niecałe 10 złotych. Efekt jest naprawdę świetny.
    Posiada sylikonową szczoteczkę,która idealnie rozdziela rzęsy, tworząc przepiękna "firanę" na oczach ;-)
    Jedyny minus, to to, że tusz lubi się pod koniec dnia delikatnie osypywać. Gdyby nie to, śmiało powiedziałabym, że jest to mascara idealna.

Tak czy inaczej i tak bardzo polecam wypróbować ten tusz,a już przynajmniej kupić go po to, aby zachować sobie szczoteczkę, którą śmiało poprawimy nieudolność innych tuszy.

POLECAM!

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • BARDZO DOBRY!
  • rzęsy urosły?? chyba nie, to efekt zalotki, z którą w końcu nauczyłam się współpracować.
    Lubię ten tusz, choć nie oficjalna polityka tej firmy mnie irytuje.
    KONKRETY:
    - tani, w malutkich drogeriach osiedlowych nawet 5 zł!
    - świetna szczoteczka
    -ładna konsystencja
    - ładna czerń
    - w końcu jakaś trwałość, choć po 15 h potrafi się osypać
    - ładnie rozdziela i pogrubia rzęsy

Naprawdę na plus.

Ilość zużytych opakowań: 10 x 10 ML

Chcesz pochwalić Charlizemakeup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy tusz do rzęs
  • Według mnie jest to najlepszy tusz i przede wszystkim tani bo nie cale 10zl. Bardzo ładnie pogrubia i wydluża moje rzęsy, nie skleja ich. Tusz nie kruszy sie i ma bardzo fajną silikonową szczoteczkę ,ktora dobrze rozdziela rzęsy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: z 5 opakowań

Chcesz pochwalić roksana761 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maskara w dobrej cenie.
  • Plusy :
    +dobrze rozdziela ,i wydłuża rzęsy
    +jej szczoteczka jest bardzo wygodna , nie mamy problemu z wytuszowaniem rzęs do ładnie wykonanego makijażu, gdzie czarne kropeczki na powiece zniszczyłyby cały efekt
    +nie tworzy efektu pandy przez cały dzień , utrzymuje się długo
    Minusy:
    - szybko mi się skończyła, nakładałam codziennie 2-3 warstwy tego tuszu i po nie całych dwóch miesiącach została mi końcówka
    -trzeba nauczyć się nią posługiwać, najpierw nałożyć 1 cienką warstwę , w której wszystkie rzęsy będą rozdzielone, a dopiero po dokładnym wyschnięciu 1 warstwy nakładać kolejne,
    - osypuje się , nawet po bardzo delikatnym dotknięciu
    -nie powoduje wzrostu , czy zagęszczenia rzęs , jak obiecuje producent

Maskara jest jak na swoją cenę dobra, daje ładny efekt. Nadaje się do użytku do szkoły, do pracy. Raczej nie na zakupy , w sklepie zakładając bluzkę którą chcę przymierzyć , zawsze staram się nie dotykać nią twarzy, a gdybym delikatnie wytarła nią moje rzęsy , wyglądałabym
    jakbym właśnie zrobiła se drzemkę i ostro potarła poduszką o oczy .

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić misia106 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Zachwycona Pump Up z Lovely postanowiłam poszukać czegoś nowego w tej cenie. O ile maskara z Lovely spełniła w pełni moje wymagania, to tusz z wibo jest totalnym rozczarowaniem

Plusy:
    -cena
    -dostępność
    -szczoteczka, dobrze się nią nakłada tusz
    -ładna mocna czerń

Minusy:
    -trwałość, szybko się kruszy, rozmazuje
    -niesamowicie sklejał moje rzęsy, przez co nie miałam przysłowiowej firanki z rzęs, a czarne kępki, oddalone od siebie
    -mimo, że jest mało trwały i niewodoodporny zmywanie go było koszmarem

W tym przedziale cenowym znalazłam o wiele lepsze tusze, więc na pewno już o niego nie wrócę

Używam tego produktu od: używałam parę miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: 1, niezużyte w całość

Chcesz pochwalić herbaciarka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znowu zawód
  • Nie jestem posiadaczką firanki rzęs. Ten tusz pogrubia i wydłuża rzęsy, ale mógłby lepiej. Ogólnie, pod tym względem, nie jest źle. Mam zastrzeżenia do czego innego. Miałam już inne tusze z Wibo i zauważyłam że ten od nich nie odbiega, czyli toszkę się rozmazuje i osypuje. Czyli z przyzwoicie zaakcentowanych rzęs po kilku godzinach (albo i szybciej), zostają kikutki. Dlatego oceniłam ten produkt tylko na jedną gwiazdkę. Kosztował niewiele, ale pieniądze zostały wyrzucone w błoto, ponieważ tego tuszu nie da się używać.

Zapomniałam dodać, że szczoteczka jest ciekawa, precyzyjna i ma krótkie, silikonowe włoski.

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna na dzień.
  • Obok Lovely, Curling Pump Up Mascara genialny tusz w tak niskiej cenie. Nie jest to rewelacyjny efekt sztucznych rzęs, ale na dzień jak dla mnie idealny. Nie osypuje się, wydłuża, wygląda na prawdę dobrze. Jestem jak najbardziej zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: drugie w użyciu

Chcesz pochwalić cryforthemoon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z początku zachwyt
  • O ile do bardzo popularnego Pump Up z Lovely musiałam się długo przekonywać, zanim na dobre wkradł się do mojego makijażu, tak Growing Lashes z Wibo pokochałam od pierwszego wejrzenia. Szczoteczka jest super, dobrze rozdziela rzęsy, na górnych tworzy piękną kurtynę. Niestety, ta mascara ma swoje wady i to bardzo poważne, których nie wynagrodzi nawet super szczoteczka: zdarza jej się osypywać, wolno zastyga i często po kilku godzinach noszenia tworzy charakterystyczną "pandę". Efektu odżywionych rzęs które szybciej rosną nie zauważyłam, ale nie spodziewałam się go. Podsumowując tusz jest bardzo średni, natomiast szczoteczkę chętnie sobie wykorzystam.

Używam tego produktu od: około miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nanette za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij