Powiększ Wibo, Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs)

Zgłoszony przez anibiaa

Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost.

• Nie dla prostych rzes!
  • Tusz jak dla mnie bardzo slaby ! Nie dosc ze malo wydluza to jego konsystencja po pewnym czasie robi sie przeokropna! Chyba nic nie przebije cudownego tuszu od Lovely Pump Up

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić katephna za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • PLUSY:
    - cena

MINUSY:
    - nie wzmacnia rzęs i nie stymuluje ich wzrostu
    - jest bardzo niewydajna
    - szybko gęstnieje i zaczyna bardzo się kruszyć
    - efekt jest bardzo naturalny, prawie niewidoczny
    - nie pogrubia rzęs
    - trudno go zmyć
    - kiepska szczoteczka z mikroskopijnymi włoskami
    - tworzy efekt pandy
    - kolor nie jest intensywny

To chyba najgorszy tusz jaki kiedykolwiek miałam. Już pierwszego dnia miałam go dość. Wielokrotnie dawałam mu szansę i teraz cieszę się, że po miesiącu dobiegł końca jego żywot, a ja mogę wrzucić go do kosza i szukać następcy na stanowisko "tusz do rzęs".

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • niemiły rzęsom
  • przed zakupem czytałam recenzje, ale miałam nadzieję, że zgodzę się z większością i tusz okaże się dobry,
    niestety znów należę do mniejszości, która kosmetyku nie lubi, osobiście zdecydowanie żałuję zakupu, dla mnie to strata pieniędzy

plusy:
    +pogrubienie rzęs,
    +cena,
    minusy:
    -potrafi się osypywać
    -lubi robić efekt pandy
    -strasznie trudno go zmyć,
    mimo, że zdecydowanie NIE JEST wodoodporny!
    razem z tuszem często schodzą również rzęsy

podsumowując, zamiast wzmacniać rzęsy-szkodzi im.

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • co ja mam z Tobą zrobić?
  • Zawsze miałam szczęście w wyborach kosmetyków. Co wrzucałam do koszyka okazywało się hitem. I tak znalazłam swój ideał (jak na razie )czyli Lovely Curling Pump Up. Mimo wszystko kupuję różne mascary, a nóz widelec trafi się coś lepszego.
    Nigdy nie narzekałam na moje rzęsy. Są dość długie, gęste, współczuję dziewczynom, które są posiadaczkami 3 włosów na krzyż. W liceum nawet nie używałam tuszu, bo stwierdziłam, że zwyczajnie nie potrzebuję, później jednak zamarzyły mi się rzęsy do nieba, prawdziwe firanki. Nie dla mnie tusze za 50, czy 150 zł, bo zwyczajnie dają taki sam efekt jak te za 10. Po co więc przepłacać? Jakie wrażenia bo tak osławionym Wibo?

OPAKOWANIE raczej nie zaskoczy kogoś kto miał styczność z tuszami z niższych półek. Większość z nich charakteryzuje, kolorowe rzucające się w oczy opakowanie. Wibo zamknięty jest w jasno zielonej tubce z niebieskim napisami. Sam tusz używa się wygodnie, no jak to tusz. Napisy po jakimś czasie się ścierają. No ale umówimy się, że nie opakowanie jest najważniejsze, nie będę przecież odejmować gwiazdki za to, za kolor zielony, a nie np. czarny.

Jeszcze przed zakupem przestudiowałam wiele recenzji. Byłam sceptycznie nastawiona do SZCZOTECZKI. Jakie takie małe coś może rozczesać mi rzęsy? A no nie może. Szczoteczka jest silikonowa, takie lubię, bo najlepiej rozczesują mi rzęski. Ale ta to dla mnie kompletna pomyłka. Nie daje sobie rady po prostu, nie rozczesuje rzęs do końca, nie chwyta ich całych, przez co źle rozczesuje. Tusz z Chanel, Sublime de Chanel Mascara miał podobną szczoteczkę również z krótkimi "ząbkami", ale radził sobie zdecydowanie lepiej. Czułam, że rzęsy są rozczesane od początku do końca.

Mam mieszane odczucia jeżeli chodzi o TRWAŁOŚĆ. Nie mam pojęcia co z nim jest nie tak, ale czasami kruszył się, pozostawiając mi ślady pod oczami. Zdarzało się też, że wytrzymywał całą noc. Mam wrażenie, że im jest starszy, tym lepiej się trzyma. Dziwne, nie?. Dodatkowo zauważyłam, że jakby znika z rzęs. Pod koniec dnia, nie są już tak długie i czarne jak zaraz po pomalowaniu.

Trzeba przyznać, że zdecydowanym plusem Wibo jest CENA. Kosztuje mniej niż 10 zł. Za takie pieniądze, warto do przetestować.

Marka Wibo dostępna jest z tego co mi wiadomo jedynie w Rossmannie. Co za Tym idzie na DOSTĘPNOŚĆ nie ma co narzekać. Chociaż ja nachodziłam się za nim długo, po szybko znika z półek.

Jeżeli chodzi o KOLOR, to jest czarny. No w końcu to czarna mascara. Zresztą, ja nigdy nie natrafiłam na jakiś wypłowiały, szarawy kolor. Wszystkie testowane przeze mnie tusze miały piękny, wyrazisty kolor.

Jeżeli chodzi o jego WYDAJNOŚĆ, to nie ma co liczyć na to, że będziemy go używać przez rok, czy nawet sześć miesięcy. Wibo wystarcza na ok 3 miesięcy użytkowania, co za taką cenę jest przyzwoitym wynikiem.

Nie ma problemów przy jego DEMAKIJAŻU. Nie jest wodoodporny, zmywa się dobrze, nie trzeba machać, pocierać i narażać się na wypadanie rzęs.

Producent pisze, że Wibo to mascara stymulująca wzrost rzęs. Nie wiem, kto wymyślił takie brednie, to chyba tylko chwyt marketingowy. Nie zauważyłam, efektów na moich rzęsach, panie producencie nie ładnie tak oszukiwać klientów. Zresztą, powiedzmy to otwarcie, od stymulowania wzrostu i poprawy wyglądu rzęs są inne specyfiki.

Jak Wibo sprawdził się na moich rzęsach?

* Pogrubia. To na pewno. Efekt widać po drugiej warstwie. Rzęsy są pięknie pogrubione, ale niestety po jakimś czasie magiczny efekt wyparowuje.
    * Wydłuża. Chyba każdy tusz wydłuża. I ten robi to całkiem dobrze, aczkolwiek trzeba się przy nim namachać. Jedna warstwa daje naturalny dzienny efekt, a przy odrobinie cierpliwości możemy mieć coś podobnego to wymarzonych firanek
    *Podkręca. Mnie jakoś szczególnie na podkręceniu nie zależy, ale faktycznie sprawia, że oko jest bardziej otwarte.
    *Skleja niestety. Nie można nim przeczesać całych rzęs, przez co skleja je robiąc efekt "owadzich nóżek", zdarza mu się zostawiać grudki. Bywały sytuacje, kiedy posklejał mi wszystkie rzęsy w 3 grube kępki, no i cały makijaż do poprawy.

PODSUMOWANIE:
    +wygodne opakowanie, rzucające się w oczy
    + niska cena ok 10 zł
    +dobra dostępność - każdy Rossmann
    + intensywny, czarny kolor
    +łatwy w demakijażu
    + nie brudzi powiek podczas malowania

+/- pogubienie jest, ale po jakimś czasie efekt mizernieje
    +/- dość ładnie wydłuża, nie są to spektakularne długości, ale zawsze to coś.
    +/- wydajność. Wystarcza na 3 miesiące. Dobrze spisuje się przez miesiąc, później coraz gorzej
    +/- czasami wytrzymuje cała noc, czasami znika szybko, kruszy się
    +/- średnio podkręca

- totalnie nieporęczna szczoteczka. Nie można przeczesać nią dobrze wszystkich rzęs. Jak dla mnie ma za krótkie sylikonowe "ząbki"
    - skleja, robi efekt owadzich nóżek, zostawia grudki na rzęsach.
    - nie stymuluje wzrostu rzęs

Nachodziłam się za tym tuszem długo, wahałam się co do zakupu. Szłam z zamiarem nabycia mojego Lovely, ale z braku produktu skusiłam się na Wibo. Robiłam do niego kilka podejść, na początku nie przypadł mi go gusty, później wielkie wow, a na końcu mieszane odczucia. Tusz całkiem całkiem, jednak nie do końca mi odpowiada. Nie mogę się do niego przekonać w 100%, chociaż do moich kosmetycznych porażek nie należy.
    Jestem chyba jedyna osobą, która narzeka na szczoteczkę, ale cóż poradzę, że nie radzi sobie z moimi rzęsami.
    Nie mniej jednak, można go wypróbować, efekt idealny nie jest, ale spokojnie do ludzi można wyjść

Używam tego produktu od: grudzień 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić milk_choocoolate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Kupuję go często, bo jest tani.

+ dobrze rozczesuje rzęsy
    + nie skleja rzęs
    + fajna szczoteczka
    + dobrze się zmywa
    + niska cena

- trochę mało wydajny
    - schnie dość szybko :/

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: nie wiem, sporo

Chcesz pochwalić Kamkaw494 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy
  • Tusz zakupiłam tylko pod wpływem ceny i recenzji na yt.

Plusy:
    +pogrubienie

Wady:
    -juz po 30 min zaczął sie kruszyć
    -nie wydajny
    - szybko schnie

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić blackblueberry0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy
  • Tusz zakupiłam tylko pod wpływem ceny i recenzji na yt.

Plusy:
    +pogrubienie

Wady:
    -juz po 30 min zaczął sie kruszyć
    -nie wydajny
    - szybko schnie

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić blackblueberry0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś mój ulubiony, ale znalazłam lepszy
  • Pamiętam to był pierwszy tusz, który kupiłam kilka razy pod rząd. Jakieś 2-3 lata temu był wyśmienity dla mnie. Nie wiem czy to kwestia upodobania czy może zmiany kondycji moich rzęs ale musiałam zmienić tusz. Efektu wzrostu rzęs nie zauważyłam mimo, że używałam tusz ponad poł roku

+ dobrze rozczesuje
    + fajna szczoteczka
    +ciemny ale nie zbyt głeboki kolor

nie pamiętam czy szybko się wysuszył, nie pamiętam też czy się kruszył, nie zauwazyłam tez poprawy kondycji rzęs a wręcz pogorszenie ale nie wiem czy to od tego.

- pamiętam, że ciężko się zmywał
    - łatwo się rozmywał, byle deszcz czy łza i wyglądałam jak miś panda
    - mało wydajny

Używam tego produktu od: kilka lat temu przez około 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3 a może nawet i 4.

Chcesz pochwalić mojbyljuzzajety za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry tusz, niska cena
  • Fajny, tani tusz, niestety jednak nie jest moim ulubieńcem.

Plusy:

+Całkiem fajna szczoteczka
    +Nie skleja rzęs (mam na myśli to, że nie skleja bardzo. U mnie właściwie każdy tusz skleja rzęsy ale po rozczesaniu czystą szczoteczką wszystko jest super. To samo tyczy się grudek.)
    +tani
    +Nie wysechł za szybko, starczył na pare dobrych miesięcy
    +Czarny kolor, nie żaden grafit

Minusy:

-Na początku strasznie mi się osypywał, na szczęście problem zniknął po paru(-nastu?) użyciach
    -Mam wrażenie, że jakby ściera się, znika z rzęs
    -Po całym dniu widzę na dolnej linii rzęs szary cień ale u mnie to normalne bez użycia zalotki bo moje rzęsy rosną prawie prosto w dół
    -W ogole nie chciał moich rzęs podkręcić ani utrzymać ku górze
    -Sama w sobie szczoteczka jest bardzo twarda i po umyciu z tuszu gdy używam jej do rozdzielania rzęs czy nakładania olejku rycynowego czuć taką jej oporność i można się nawet kujnąć. Może to normalne przy sylikonowych szczoteczkach, nie jestem w stanie porównać

No i oczywiście żadnego stymulowania wzrostu nie zauważyłam, ale też się tego nie spodziewałam chyba jak każda z nas

Używam tego produktu od: Paru miesięcy

Chcesz pochwalić _Justa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Mam naturalnie długie i dość gęste rzęsy, więc nie potrzebuję aby tusz działał cuda, ale ten tusz jest świetny.
    - malutka prezyzyjna szczoteczka
    - nie rozmazuje się
    - dobrze rozdziela i wydłuża rzęsy
    - niska cena

Uwielbiam go!

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Paulina272 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Nie wiem dlaczego ten tusz do rzęs ma tak dobre opinie. Moje rzęsy są normalne. Nie są długie, ale też nie są krótkie. Nie są niesamowicie podkręcone, ale też nie są proste. Wydawałoby się, że zwykły tusz do rzęs bez problemu może sobie z nimi poradzić. Okazuje się, że nie.

- tusz już od nowości ma gęstą i suchą konsystencję, z czasem staje się jeszcze bardziej suchy
    - bardzo kruszy się pod oczami
    - rozmazuje się i daje efekt pandy
    - przez to, że się wykrusza, rzęsy wydają się krótsze niż są w rzeczywistości
    - obciąża je, przez co są bardziej oklapnięte niż bez tuszu
    - maluje rzęsy na bardzo jasny i wyblakły czarny kolor
    - rzęsy po umalowaniu nim nie wyglądają dobrze

Na plus zaliczam tylko szczoteczkę, która potrafi dobrze rozczesać włoski - za to daję mu 1 gwiazdkę.

Nie wiem jak ktoś może porównywać ten bubel do tuszu Max Factor. Dla mnie to jakies nieporozumienie.

Używam tego produktu od: dawałam mu szansę przez 2 miesiące

Chcesz pochwalić UsmiechnietaKuna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię ją
  • Maskara ma precyzyjną, sylikonową szczoteczkę, która ładnie rozczesuje rzęsy. Tusz łatwo nanosi się na włoski od nasady aż po same konce. Jest mega czarny. Jedna warstwa sprawi, że rzęsy zostaną delikatnie podkreślone, natomiast druga daje już efekt mocno podkreślonych rzęs.

Zdarza się, że maskara potrafi się osypywać, ale to już pod koniec dnia. Ładnie podkreśla oczy i sprawia, że spojrzenie staje się wyraziste.

Nie podrażnia oczu, nie ma problemów z demakijażem tuszu.

Jest to tani kosmetyk a dorównuje jakością wielu innym maskarom z wyższych "półek".

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić mp84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie super !
  • Tusz jest dla mnie idealny ! Kupowałam ich wiele, najbardziej zależało mi na wydłużeniu rzęs i pogrubieniu ich ale żadne inne nie działały na mnie. Rozmazywały się, nie były widoczne na rzęsach. Pół roku temu zakupiłam ten oto tusz i jestem bardzo bardzo zadowolona ! Rzęsy już po pierwszym umalowaniu są widocznie czarne, dłuższe i tusz się nie rozmazuje. Jedyny minus jaki znalazłam to że tusz szybko wysycha.
    Poza tym polecam z czystym sumieniem !

Ilość zużytych opakowań: 6 w trakcie

Chcesz pochwalić joanna932014 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Tusz kupiłam po przeczytaniu recenzji na wizazu. Na początku uzywania był naprawdę super. Nie rozmazywał się, dobrze i równomiernie pokrywał rzęsy, nie osłabiał ich, nie obsypywał się, jednak bardziej wydłużał niż pogrubiał . Szczoteczka bardzo fajna, mała, elastyczna. Jednak po około dwóch miesiącach używania zaczął być okropny. Kruszył się, trudno nakładał, sklejał. Jakiejs stymulacji wzrostu rzęs nie zauważyłam.
    Jeśli ktoś zużywa tusze bardzo szybko polecam, jednak nie dla mnie.

Używam tego produktu od: czerwca (2 miesiące)
    Ilość zużytych opakowań: jedno, niedokończone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czarnaagawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • kupiłam ten tusz z polecenia i niestety okazał się wielkim rozczarowaniem.

ma bardzo dobrą szczoteczkę, tusz nakłada się łatwo i rozprowadza równomiernie, rzęsy są ładnie rozdzielone, efekt naprawdę fajne ale niestety po kilku godzinach tusz się koszmarnie rozmazuje! naprawdę koszmarnie, pod całą dolną powieką robi się czarny cień jak u pandy i niestety tam to już jest bardzo trwały i trudny do usunięcia:/

naprawdę chciałam dać temu produktowi szansę i testowałam go z różnymi kremami, a dodam, że używam lekkich kremów nawilażających, żadnych tłuściochów ale za każdym razem po około 2 godzinach zaczynał migrować pod oczy.

niestety mimo, że tusz naprawdę dobrze się nakłada i ładnie podkreśla rzesy to ten kompletny brak trwałości przekreśla wszystkie plusy.

Używam tego produktu od: miesiąca z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: opakowanie

Chcesz pochwalić shachownica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Na tusz skusiłam się zupełnie przez przypadek- brak pieniędzy i kończący się poprzedni produkt zmusiły mnie do wyboru tego tuszu.

+fajna szczoteczka, dobrze się nią manewruje
    + pogrubia rzęsy

- rzęsy są sklejone i bardzo nienaturalnie wyglądają
    - osypuje się
    - po całym dniu prawie go nie ma

Wolę jednak kupi tusz o 10 zł droższy i cieszyć się nim przez cały dzień.

Chcesz pochwalić Godmother za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra jakość w niskiej cenie
  • Nie lubię wydawać dużej kwoty na tusze do rzęs, ponieważ już nie raz się na tym przejechałam - płaciłam 50zł za tusz, który po 2 tygodniach nie nadawał się do używania :/ Dlatego teraz moją górną granicą przy wyborze tuszu jest kwota 15 zł :P

Ten tusz, oprócz śmiesznie niskiej ceny, ma też sporo innych zalet:

+ gęsta konsystencja - lubię takie tusze
    + fenomenalna szczoteczka, którą łatwo jest malować zarówno górne jak i dolne rzęsy,
    + tusz nie skleja rzęs,
    + lekko je unosi i wydłuża, ale nie osiągniemy za jego pomocą efektu "sztucznych rzęs".

Minusy:

- mógłby być bardziej trwały, bo zdarza się, że po całym dniu się osypuje i "znika" z rzęs,
    - mało wydajny, ponieważ dość szybko zasycha w opakowaniu, ale za tą cene można mu to wybaczyć :P

Na pewno kupię go jeszcze nie raz

Używam tego produktu od: luty 2012
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić MassieDran za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał!
  • Tusz zamknięty jest w plastikowym opakowaniu. Posiada silikonową szczoteczkę, która świetnie rozdziela rzęsy. Jest niewielkich rozmiarów dlatego bez problemu dociera do najkrótszych rzęs. Sam tusz jest intensywnie czarny. Na moich rzęsach sprawuje się świetnie! Podkręca, wydłuża i pogrubia je. Nie osypuje się ani nie tworzy efektu pandy. Do uzyskania satysfakcjonującego efektu nakładam dwie warstwy. Tusz nie skleja rzęs. Mimo pięknego efektu nie zauważyłam aby poprawił on wzrost. Jedyne co zauważyłam to to, że ich wypadanie się zmniejszyło. Tusz utrzymuje się cały dzień na swoim miejscu.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie skończone + drugie w trakcie używania

Chcesz pochwalić kruszyna_1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalne rozczarowanie.
  • Zachęcona opiniami w internecie o tym tuszu postanowiłam wyprobować i ja.
    Jednak jak sie okazało, tez tusz to nie dla mnie.

plusy ( właściwie to plus):
    + cena, ok. 10 zł

minusy:
    -skleja rzęsy
    -pozostawia grudki
    -osypuje sie
    -szybko wysycha

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić kasiiekx3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ale mało wydajny
  • Jeżeli chodzi o końcowy efekt - niesklejone, ładnie rozczesane, wydłużone i pogrubione rzęsy. Bardzo fajna, silikonowa szczoteczka. I ta cena!

Wydawałoby się, że trafiłam na ideał. ; ) Nic bardziej mylnego, ponieważ maskara jest bardzo niewydajna i niesamowicie szybko się kończy i wysusza w opakowaniu. Starcza mi jakoś na 2 tygodnie, na pewno nie dłużej... Do tego po tygodniu już malujemy delikatnie zaschniętym tuszem. To sprawia obsypywanie się go na skórę pod okiem.

W pół roku zużyłam jakieś 10 tych mascar, co daje wydatek już 100 złotych...

Efektu "stymulowania wzrostu rzęs" nie zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: ok 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paziolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem w porządku
  • Tusz całkiem przypadł mi do gustu.

Ma ładną głęboką czerń i jak dla mnie boską szczoteczkę, która jest jego największym atrybutem. Idealnie rozczesuje rzęsy, dociera do nawet najmniejszych włosków. Jest bardzo poręczna.
    Sam tusz tez jest ok, nie obsupuje sie, nie rozmazuje. Nie skleja rzęs, daje raczej naturalny efekt. Może nie jest to jakiś efekt wow, ale całkiem w porządku.Tusz łatwo zmyć wacikiem.
    Nie zauważyłam odżywienia rzęs i ich szybszego wzrostu po nim.

Myślę, że jeszcze po niego sięgnę nie raz

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku przez jakiś czas

Chcesz pochwalić alamirka za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Zawsze kupuję kilka opakowań na zapas! Gdyby komuś wpadło do głowy go wycofać.

Działa dla mnie lepiej niż wszystkie te markowe cuda - a uzywałam już wielu, począwszy od 2000kcal (który na mnie dizałał tak, że zlepiał mi rzęsy w trzy obleśne grudy) kończąc na najwyższych półkach.
    Polski. dobry produkt, nie osypuje się, nie rozmazuje przy normalnym użytwkoaniu (nie wiem, kto maże sobie brudnymi łapami po oczach w ciągu dnia?!), a przy niemorlamnym to polecam wodoodporne. Zmywa się łatwo, nie trzeba zacierac oka płatkiem.
    Dawno temu kupiłam go z ciekawości tych "nowych: szczoteczek.
    Ma delikatną, gumową szczoteczkę, która nadaje się do najcieńszych i najkrótszych rzęs, łatwo rozczesuje, najlepiej na mnie wygląda przy dwóch warstwach.

Polecam spróbować, chociaż z ciekawości - kosztuje tylko 9 złotych, to nie majątek, a dla mnie jest on fenomenalny.

Minusy: szybko się zużywa, nie dał mi efektu wzrostu rzęs (którego nie oczekiwałam, bo mam wystarczająco dobre rzęsy).

Używam tego produktu od: około czterech lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo, spokojnie ponad 10

Chcesz pochwalić immat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Dramat! Szkoda mi wydawać nawet to parę złoty

Plusy:
    - cena
    - dostępność
    - szczoteczka

Minusy:
    - nie pogrubia
    - nie wydłuża
    - kruszy się
    - szybko zasycha

Ogólnie wielkie rozczarowanie.

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić Individualist za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda wydać nawet te 10 złotych
  • Tusz kupiłam w maju kiedy w Rosmannie było -40% na kolorówkę. Dlatego zapłaciłam za niego trochę ponad 5 zł. I żałuję każdej wydanej złotówki.

Jedynym plusem jaki zauważyłam to jest fajna szczoteczka, dobrze wyczesująca rzęsy.

Tusz koszmarnie się osypuje, nie zdążę jeszcze wyjść z domu, a już mam czarne punkty pod oczami.

Bardzo bardzo szybko gęstnieje. Przez to osypywanie użyłam go tylko kilka razy, a w ciągu trzech miesięcy gęstniał na amen.

NIE POLECAM! Można lepiej spożytkować to 10 złotych.

Ilość zużytych opakowań: Jedno - ale tusz zgęstniał po kilku użyciach

Chcesz pochwalić KathleenAnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • +wydłuża
    +pogrubia
    +podkręca
    +nie osypuje się
    +nie skleja
    +cena

-na początku jest zbyt mokry, żeby go używać; potem szybko wysycha
    -nie działa w żaden sposób na wzrost rzęsUżywam tego produktu od: maja z przerwamiIlość zużytych opakowań: 1, w trakcie 2

Chcesz pochwalić maga96 za czytelną i pomocną recenzję?