Powiększ Wibo, Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs)

Zgłoszony przez anibiaa

Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost.

• Nie spodziewałam się, że będzie tak dobrze
  • Z reguły sceptycznie podchodzę do kosmetyków z niższej półki. Mimo świadomości, że tańsze nie oznacza automatycznie gorszego, jakoś nie umiem przekonać się do tego, że tusz za 10 zł dorówna temu za 50 zł. Na podstawie moich dotychczasowych ekscesów z maskarami byłam przekonana, że im droższy tusz kupię, tym lepszy będzie.

Jednak teraz jest zgoła inaczej. Od tuszu wymagam przede wszystkim efektu. Wibo Growing Lashes taki daje. Mam dość krótkie i jasne włoski, więc aby trafić na maskarę idealną, kombinuję jak koń pod górę. Dwie warstwy tego zielonego cudeńka wyczarowują niemalże firanki. Czerń jest bez zarzutu.

Gwiazdkę odejmuję za konsystencję, która wydaje mi się zbyt gęsta i za lekkie obsypywanie się tuszu po kilku godzinach.

Za taką cenę jest to jednak strzał w 10.

Używam tego produktu od: paru dni.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania.

Chcesz pochwalić Siatkarkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • zielony potworek
  • Miałam wielkie oczekiwania co do tej masakry, ale niestety się zawiodlam.
    Plusy:
    -cena - jako jednorazowy wydatek niewysoka
    -wydluzenie rzęs
    -pogrubienie i rozdzielenie
    -szczoteczka, która można precyzyjnie nalozyc produkt

Minusy:
    -cena - jesli patrzec na ile tusz nam starcza, to lepiej kupic drozszy i moc cieszyc sie dluzej dobra konsystencja
    - na poczatku zbyt klejacy, musi trochę postać
    - juz po ponad miesiącu zaczął się osypywac

Używam tego produktu od: przez dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Zakochana_A za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!
  • Ja nie rozumiem tak sprzecznych ocen dla tego produktu..
    Może to zależy od tego jaką partię sie trafi?
    Bo swoim jestem zachwycona!
    Miałam ten osławiony Loreal Milion Lashes i to dopiero była porażka.. i jeszcze do tego tyle kasy wydane.. :/
    Osypywał sie okrutnie, tworząc czarne kropki na policzkach..

Ten REWELACJA!
    - pogrubia..
    - cudownie nanosi się na rzęsy.. jak jakiś balsam
    -świetna szczoteczka- dociera w każdy zakamarek, bez problemu tuszuje dolne małe rzęsy
    - wydłuża
    - nie muszę korzystać z zalotki
    -cena! spokojnie można kupować co 2-3 mc ..

POLECAM!

Chcesz pochwalić eveKometka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Recenzja na zakończenie znajomości
  • W to, że ten tusz będzie stymulował wzrost rzęs chyba nie wierzy nikt. I słusznie! Nie ma co robić sobie złudnych nadziei.

Do jego dobrych cech zaliczam na prawdę dobra silikonową szczoteczkę, która skutecznie rozdziela rzęsy i kolor - czerń, może i nie jest zbyt głęboka, ale całkiem ładna.

Nie wydłuża.
    Nie pogrubia.

Na koniec jeden ogromny minus! Strasznie się osypuje, pomalowanie dolnych rzęs tym tuszem prowadzi do efektu misia Pandy.

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Chcesz pochwalić ToniaZhivago za czytelną i pomocną recenzję?
  • sypie się jak œnieg z nieba
  • Kupiłam na promocji w Rossie -49% więc jak można się domyœlić, 5zł mnie kosztował - chyba najtańszy w moim życiu!

Kupiłam z polecenia.
    Szukam taniego, dobrego tuszu.

+ fajnie rozczesuje
    + silikonowa szczoteczka którš cieżko jest pomalowac powiekę
    + intensywna czerń

- niestety się osypuje okropnie

To dla mnie ważne żeby tusz dobrze sie trzymał na rzęsach. On po miesišcu zaczšł się osypypać okropnie.

Używam tego produktu od: 3mies

Chcesz pochwalić MrsRollercoaster za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest źle
  • Do kupienia maskary zachęciły mnie opinie kilku vlogerek. No i niestety trochę się zawiodłam..

plusy:
    +cena
    + ładnie wydłuża moje rzęsy
    + nie skleja rzęs
    + wygodna szczoteczka
    + dostępność

minusy
    - strasznie się osypuje od samego początku
    - ma dziwny zapach..
    - nie pogrubia rzęs

myślę, że 3 gwiazdki to dobra opinia. Byłoby idealnie gdyby się nie osypywała. Ale może jeszcze kiedyś ją kupię

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić meegalove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polubiłam jej
  • Zachęcona rekomendacją pewnej vlogerki, dobrymi opiniami oraz zdjęciami oczu, które zostały pomalowane tym tuszem, przy pierwszej lepszej okazji postanowiłam go kupić. I żałuję, że nie zdecydowałam się sięgnąć po inny, mój ulubiony tusz z tej samej półki cenowej.
    Nie wiem, czy to ja nie umiem się nim pomalować, czy to wina szczoteczki lub samej formuły, ale ta maskara strasznie skleja moje rzęsy i sprawia, że stają się one strasznie nierówne - te bliżej wewnętrzego kącika oka są dłuższe niż te bliżej zewnętrznego. Ponadto czasami zostawia na nich grudki, trochę się kruszy i rozmazuje.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Chcesz pochwalić Pokrzywka555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Na moich rzęsach tusz sprawdza się idealnie - jestem blondynką i rzęsy mam cienkie i jasne, za to długie.
    Tusz je wyraźnie pogrubia a dodatkowo wydłuża i właściwie dla mnie to na tyle, jeśli chodzi o zadanie tuszu do rzęs jakie musi spełnić - więc wibo jak najbardziej jest na +. Nie zauważyłam natomiast ani osypywania się, ani grudek na rzęsach po jego użyciu, bez przesady.

Jeśli chodzi o wady to na pewno rzęsy po jego użyciu nie rosną szybciej, jak zapewnia producent. Jest też mało wydajny, bo po około 2 miesiącach faktycznie zasycha.

Podsumowując:

Zalety:
    + niska cena
    + pogrubia i wydłuża rzęsy
    + głęboki czarny kolor
    + trwały, trzyma się przez cały dzień

Wady:
    - mało wydajny
    - nie poprawia kondycji rzęs

Ilość zużytych opakowań: cztery opakowania

Chcesz pochwalić invincible_MJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowany, ale nie beznadziejny
  • Kupiłam go w rossmanie na -40%. Zapłaciłam niewiele, ale to nie znaczy, że niewiele mam też oczekiwać. Niestety ten tusz ma kilka niewybaczalnych, jak dla mnie, wad:
    -bardzo krótki okres trwałość
    -kruszenie się po paru godzinach
    Dlatego pomimo niskiej ceny jest całkowicie nieopłacalnym wydatkiem.

Największe zastrzeżenia mam do formuły. Po paru godzinach noszenia zaczyna się kruszyć. Trwałość w opakowaniu rónież jest niezadowalajaca, nie przekracza 2 miesięcy - wysycha na kamień. Dlatego niska cena przestaje być już plusem, bo inne tusze potrafią być używalne nawet rok...

Poza tym nie powinien nazywać się tuszem pogrubiającym. Moje cienkie rzęsy tylko lekko pogrubia. Jedyny widoczny efekt to wydłużenie. Całkiem pokaźne, jak na tak tani kosmetyk. To dzięki specyficznej szczoteczce, którą umyłam i czasem wykorzystuję do innych tuszy.

Szczoteczka jest ok, nie za gruba, nie za długa, w miarę dobrze rozdziela. Lekko kłuje, ale nie podrażnia powieki.

Ogólnie - nie bubel, ale i nie porządny kosmetyk.

Chcesz pochwalić Kurka Rurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety
  • Dostałam ten tusz w prezencie, więc nie miałam wobec niego wielkich wymagań. W ogóle niewiele chcę od tuszu do rzęs - ma tylko pokryć je kolorem i rozczesać, jeśli podkręci, to dostanie dodatkowego plusa.
    Tusz od początku się nie sprawdził. Szczoteczka ma rzadko rozstawione i zdecydowanie za krótkie "wypustki", więc tylko sklejała moje gęste rzęsy w smętne kępki. Mimo wszystko, gdyby reszta była ok, to po prostu bym uznała, że to tusz dla dziewczyn o rzadkich, cienkich rzęsach. Niestety, tusz zostawia na rzęsach dodatkowo grudki i bardzo, bardzo się kruszy i osypuje, a to go zupełnie dyskwalifikuje. W związku z tym nie mogę go nikomu polecić.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij