Powiększ Wibo, Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs)

Zgłoszony przez anibiaa

Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost.

• I co z Tobą zrobić?
  • Ową mascarę poleciła mi siostra. Zapłaciłam za nią niecałe 11 zł. Wiązałam z nią ogromne nadzieje, ponieważ miała wiele pozytywnych opinii. Boże, ile ten produkt ma minusów....

Plusy
    -lekko pogrubia rzęsy
    -cena

Minusy
    -nie wydłuża rzęs
    -pozostawia na rzęsach grudki
    -osypuje się po bardzo krótkim czasie
    -rozmazuje się
    -dosyć trudno się zmywa
    -podrażnia oczy
    -nie ma na opakowaniu składu, więc nie wiemy co nakładamy na oczy (!!!)
    -nie jest wodoodporny
    -nie stymuluje wzrostu rzęs
    -nie odżywia rzęs

Dla tego produktu mówię stanowcze NIE. Na siłę próbuję go zużyć do końca, chociaż żałuję każdej złotówki wydanej na ten kosmetyk.
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić Mondie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Długo szukałam swojego ideału. Wcześniej używałam różowego wibo. Ten jest zdecydowanie lepszy.Zawsze nakładam dwie warstwy, by rzesy były bardziej widoczne.
    Plusy:
    +sylikonowa szczoteczka
    +ładnie wydłuża rzesy
    +pogrubia
    +długo sie utrzymuje, dosłownie cały dzień
    +dostepnosc, w każdym rossmannie
    +cena
    +nie wysycha w opakowaniu
    +starcza na długo( u mnie 2 miesiące,co mnie bardzo cieszy; inne mascary starczały na góra miesiąc)
    Minusy:
    - potrafi sporadycznie sie osypac, przy końcówce tuszu.

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: około 10 albo wiecej

Chcesz pochwalić klaudunia1017 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozory mylą
  • Na początku wydawało mi się, że nie jest to mascara dla mnie. Niewielka silikonowa szczoteczka, której nigdy nie miałam wydawała mi się niewygodna.
    Jednak po dłuższym stosowaniu bardzo polubiłam ten tusz.
    Przez pierwsze dwa tygodnie miałam problem, ponieważ tusz nieco sklejał rzęsy. Pomagałam sobie za pomocą szczoteczki do rozdzielania rzęs. Jednak po tych dwóch tygodniach tusz troszkę podeschnął i już nie skleja rzęs.
    Ogólnie rzecz biorąc mascara jest wydajna, ma solidne opakowanie, po dłuższym stosowaniu przyzwyczaiłam się do szczoteczki i bardzo ją polubiłam. A co najważniejsze- mascara pogrubia rzęsy, jednak nie mogę stwierdzić czy stymuluje ich wzrost.
    Dużym plusem jest cena tego produktu- niecałe 10 zł.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Chcesz pochwalić dolcevita99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubionych
  • Jeden z ulubionych tuszy jakich używałam.

Z racji, że mam grube rzęsy i jasne, zwykłe szczotki nie dają rady zdyscyplinować moich rzęs. Wybieram silikonowe.

Szczoteczka w tej mascarze jest bardzo wąska i długa przez co mogę objąć całe moje jasne rzęsy kolorem, nawet w tych "ciasnych i trudnych" obszarach.

Mascara ma króciutkie "włoski", które na pierwszy rzut oka (po wyjęciu z opakowania) pomyślałam, że nie spełnią swojej roli jaką obiecywał producent, ale jednak! Wydłużają i rozczesują rzęsy tak jak powinny.

Tusz w moim przypadku nie sypie się.

Jestem z niego zadowolona i pewnie jeszcze nie raz kupię

Kosztuje ok. 9zł

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paulis6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Panda.
  • Tusz kupilam zachecona opiniami na YT. Wykorzystalam promocje w Rossmannie -49% i kupilam, kosztowal niecale 5zl.
    Fakt jest tani, ale moge nim wytuszowac jedynie gorne rzesy, bo strasznieee sie osypuje, efekt pandy murowany. W dodatku, bez uzycia bazy, z moimi rzesami nie robi nic, daje jedynie kolor
    Osobiscie, nie rozumiem zachwytow.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić sysa09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obecnie mój ulubieniec
  • Nie przypuszczałam, że taki tani tusz tak rewelacyjnie sprawdzi się na moich rzęsach.
    Daję efekt sztucznych rzęs Mega czarny kolor.
    U mnie się nie kruszy i nie skleja rzęs

Moje rzęsy są dość długie i gęste.
    Na pewno będę stałą fanką tego tuszu.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić 88ladyeve za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny ale się kruszy
  • Wszystko fajnie: ładnie wytuszował rzęsy a cena niewysoka, ale strasznie mi się osypywał, przez co jest momentalnie zdyskwalifikowany :P
    Tusze mają w moim przypadku skłonność do osypywania się, więc myślę, że warto przetestować tak czy inaczej, bo rzęsy były naprawdę ładnie podkreślone (ale bez spektakularnego efektu).
    Podsumowując: u mnie się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: pare tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić NesCa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza mascara jaką miałam
  • Tusz ten kupiłam, bo aktualnie w rossmanie nie było żółtej mascary z wibo i nie żałuję

Świetnie wydłuża i podkręca rzęsy
    Idealnie czarny
    Nie osypuje się
    Nie skleja rzęs
    Niska cena
    Świetnie rozczesuje nam rzęsy

BRAK!!

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić Notlikeiwanted za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nie nie
  • Kupiłam tusz na promocji -49% i zapłaciłam koło 4 zł i bardzo żałuję. Po pierwsze mascara ma straszna mała szczoteczke, skleja rzeszy masakrycznie , wystarczy raz przejechać szczota żeby mieć 5 rzeskow na krzyz, nigdy nie miałam tak beznadziejnej mascary!
    -masakrycznie skleja
    -beznadzieja ,,szczoteczka ", jeżeli to można nazwać szczoteczka
    -cena (10 zł za coś czym nie zrobimy nic)
    Nie warta 1zł

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić jullxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Plusy:
    - pogrubia i wydluza rzesy
    -wydajny
    -cena
    -dobry, czarny pigment

Minusy:
    - troche skleja rzesy

To na niego zawsze sie decyduje, gdy mam lekki deficyt w portfelu. Zdecydowanie polecam

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Kieara za czytelną i pomocną recenzję?
  • extra tusz za śmiesznie niską cene
  • Myślę, że jest to hit drogeryjny za niecałe 10 zł !!

+ zjawiskowo pogrubia rzęsy
    + polecam wszystkim kumpelą i wszystkie są zadowolone
    + cena, a na promocji to już nie ma co wspominać
    + zapach ok jednak nie ma to znaczenia przy tym produkcie
    + dla mnie ogromnym plusem jest mała szczoteczka co pozwala bez problemu wytuszować maleńkie dolne rzęski
    + o dziwo silikonowa szczoteczka których wczesniej nie lubiłam

- informacje na maskarze ***>stymuluje wzrost rzęs, już wolałabym żeby nie było żadnej informacji na tuszu gdyż czuć lekkie rozczarowanie

- pogrubia przy naprawdę dużej warstwie

- szybko wysycha

3 opakowania tuszu starcza na pół roku, gdyż korzystam go na zmianę z tuszem maybelline.

Zdecydowanie polecam wszystkim rzęsomaniaczką

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić franciszka92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • no nieźle :P
  • Mam aktualnie 2 maskary "stymulujące wzrost rzęs" i nie wiem czy to efekt placebo, ale moje rzęsy wydają się dłuższe Tusz ma genialną szczoteczkę, ale formuła jest jak dla mnie zbyt gęsta. fajnie wydłuża i rozczesuje. Jestem na prawdę zadowolona

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić naklejka9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak na taką cenę - niezły
  • Hmm, ciężko mi zacząć tę recenzję, bo wiele się po tym tuszu spodziewałam, a jestem troszkę rozczarowana. Kupiłam ten tusz po przeczytaniu pochlebnych opinii, w Rossmannie, gdy obowiązywała promocja -49% na kosmetyki do makijażu. Zapłaciłam za niego ok. 5 zł. Biorąc pod uwagę cenę, nie powinnam robić sobie wielkich nadziei, nawet jeśli dla kogoś ten produkt okazał się KWC. Jednak po przeczytaniu wielu pozytywnych komentarzy na jego temat miałam co do niego spore oczekiwania.

Przechodząc do sedna – maskara rzeczywiście wyposażona jest w bardzo oryginalną szczoteczkę, która nieco mnie przeraziła. Niestety, moje pierwsze przeczucie się sprawdziło – nie da się zaaplikować tego tuszu bez użycia dodatkowego „rozczesywacza”. Maskara ma dziwną konsystencję, jakby suchą, ciężko mi to określić, mimo tego, że jest jej sporo na szczoteczce, to nie jest smolista, po nałożeniu nie pokrywa równomiernie rzęs, tylko skupia się w jednym miejscu i czeka na rozczesanie grzebykiem lub czystą szczoteczką po innym tuszu. Chyba słowo „tępy” najlepiej opisuje o co chodzi

Co do działania, to tusz rzeczywiście pogrubia rzęsy, ale lubi potworzyć malusieńkie grudki, które z czasem mocno się osypują. Jest to dla mnie niekomfortowe, ponieważ mam bardzo wrażliwe oczy które w ten sposób stają się swędzące i podrażnione Podkreślam jednak, że po umiejętnym nałożeniu rzęsy łatwo dają się rozczesać i wymodelować, tworząc ładny, uniesiony „wachlarz”. Maskara ta nie skleja rzęs, co jest dla mnie bardzo istotne bo tego nie znoszę.

Nie uważam tego zakupu za hit mojej kosmetyczki, ale za taką cenę mogę uznać działanie tego kosmetyku za zadowalające. Niejeden na prawdę drogi tusz tak mocno nie pogrubia ani nie daje tak nasyconego odcienia czerni. Myślę, że zużyję ten tusz, ale po kolejne opakowanie nie sięgnę

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić geosmina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko
  • Kupiłam maskarę zachęcona wieloma recenzjami dziewczyn z Youtuba i się nie zawiodłam. Jest w porządku.

Plusy:
    -cena
    - wyrazista czerń
    - mała silikonowa szczoteczka
    - zapach, maskara nie jest perfumowana, pachnie jak zwykła maskara
    -trwałość
    -formuła, lubię suche tusze, taie najlepiej sprawdzają się na moich rzęsach.
    -opakowanie

Efekt na rzęsach:
    Nie jest spektakularny, rzęsy są ładnie podkreślone i rozdzielone na czym mi najbardziej zależy. Maskara nie skleja rzęs, minimalnie je pogrubia i wydłuża.

Chcesz pochwalić MakeUpFreak za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry do dolnych rzęs
  • Kupiłam go ze względu na niską cenę i chciałam przetestować taki typ szczoteczek.

Z początku mnie rozczarował, w ogóle nie nadawał się do makijażu. Osypywał się, nie wydłużał. Moje rzęsy potrzebowały czegoś innego, jednak te dolne wyglądały doskonale.

Kupuję kiedy tylko go zauważę w sklepie. Maluję nim tylko dolne rzęsy. Mała szczoteczka idealnie je rozdziela i kryje a przy tym nie brudzi skóry. Rzęsy są pogrubione i nieco dłuższe. Po całym dniu w pracy muszę jednak przetrzeć osypujący się tusz, ale daję radę, jakiś minus za taka cenę musi być.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Chcesz pochwalić MsDolly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiłam
  • Jestem zadowolona z zakupu tego tuszu, trudno znaleźć taką jakość, w tak niskiej cenie. Przeżywałam różne przygody z tuszami droższych marek, nie trafiłam na żaden godny uwagi produkt. Jestem miło zaskoczona mascarą Wibo.

Plusy:

+wygodna szczoteczka,
    +wyrazista czerń,
    +trwałość,
    +precyzyjne rozczesywanie i wydłużenie rzęs,
    +zapach tuszu nie odstrasza ,
    +wygodne opakowanie,
    +cena,
    +dostępność.

Brak minusów.
    Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić 12 Stonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Kupiłam, zachęcona pozytywnymi recenzjami. Dodatkowo niska cena przekonała mnie, że nic nie ryzykuję...

+ bardzo dobrze rozdziela i pogrubia rzęsy: szczoteczka się sprawdza, mimo tego, że nie jestem fanką tych silikonowych
    + ma kolor głębokiej czerni
    + jest tani, łatwo dostępny

- szczoteczka jest niestety zbyt mała, trzeba się namachać żeby osiągnąć satysfakcjonujący efekt
    - po całym dniu tusz się osypuje

Fajna rzecz. Spodobała mi się, mimo tego, że nie przepadam za silikonowymi szczoteczkami. Polecam, przynajmniej spróbować - ale sama nie wiem, czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: około pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić TheSketchedLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla prostych rzes!
  • Tusz jak dla mnie bardzo slaby ! Nie dosc ze malo wydluza to jego konsystencja po pewnym czasie robi sie przeokropna! Chyba nic nie przebije cudownego tuszu od Lovely Pump Up

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić katephna za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • PLUSY:
    - cena

MINUSY:
    - nie wzmacnia rzęs i nie stymuluje ich wzrostu
    - jest bardzo niewydajna
    - szybko gęstnieje i zaczyna bardzo się kruszyć
    - efekt jest bardzo naturalny, prawie niewidoczny
    - nie pogrubia rzęs
    - trudno go zmyć
    - kiepska szczoteczka z mikroskopijnymi włoskami
    - tworzy efekt pandy
    - kolor nie jest intensywny

To chyba najgorszy tusz jaki kiedykolwiek miałam. Już pierwszego dnia miałam go dość. Wielokrotnie dawałam mu szansę i teraz cieszę się, że po miesiącu dobiegł końca jego żywot, a ja mogę wrzucić go do kosza i szukać następcy na stanowisko "tusz do rzęs".

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • niemiły rzęsom
  • przed zakupem czytałam recenzje, ale miałam nadzieję, że zgodzę się z większością i tusz okaże się dobry,
    niestety znów należę do mniejszości, która kosmetyku nie lubi, osobiście zdecydowanie żałuję zakupu, dla mnie to strata pieniędzy

plusy:
    +pogrubienie rzęs,
    +cena,
    minusy:
    -potrafi się osypywać
    -lubi robić efekt pandy
    -strasznie trudno go zmyć,
    mimo, że zdecydowanie NIE JEST wodoodporny!
    razem z tuszem często schodzą również rzęsy

podsumowując, zamiast wzmacniać rzęsy-szkodzi im.

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • co ja mam z Tobą zrobić?
  • Zawsze miałam szczęście w wyborach kosmetyków. Co wrzucałam do koszyka okazywało się hitem. I tak znalazłam swój ideał (jak na razie )czyli Lovely Curling Pump Up. Mimo wszystko kupuję różne mascary, a nóz widelec trafi się coś lepszego.
    Nigdy nie narzekałam na moje rzęsy. Są dość długie, gęste, współczuję dziewczynom, które są posiadaczkami 3 włosów na krzyż. W liceum nawet nie używałam tuszu, bo stwierdziłam, że zwyczajnie nie potrzebuję, później jednak zamarzyły mi się rzęsy do nieba, prawdziwe firanki. Nie dla mnie tusze za 50, czy 150 zł, bo zwyczajnie dają taki sam efekt jak te za 10. Po co więc przepłacać? Jakie wrażenia bo tak osławionym Wibo?

OPAKOWANIE raczej nie zaskoczy kogoś kto miał styczność z tuszami z niższych półek. Większość z nich charakteryzuje, kolorowe rzucające się w oczy opakowanie. Wibo zamknięty jest w jasno zielonej tubce z niebieskim napisami. Sam tusz używa się wygodnie, no jak to tusz. Napisy po jakimś czasie się ścierają. No ale umówimy się, że nie opakowanie jest najważniejsze, nie będę przecież odejmować gwiazdki za to, za kolor zielony, a nie np. czarny.

Jeszcze przed zakupem przestudiowałam wiele recenzji. Byłam sceptycznie nastawiona do SZCZOTECZKI. Jakie takie małe coś może rozczesać mi rzęsy? A no nie może. Szczoteczka jest silikonowa, takie lubię, bo najlepiej rozczesują mi rzęski. Ale ta to dla mnie kompletna pomyłka. Nie daje sobie rady po prostu, nie rozczesuje rzęs do końca, nie chwyta ich całych, przez co źle rozczesuje. Tusz z Chanel, Sublime de Chanel Mascara miał podobną szczoteczkę również z krótkimi "ząbkami", ale radził sobie zdecydowanie lepiej. Czułam, że rzęsy są rozczesane od początku do końca.

Mam mieszane odczucia jeżeli chodzi o TRWAŁOŚĆ. Nie mam pojęcia co z nim jest nie tak, ale czasami kruszył się, pozostawiając mi ślady pod oczami. Zdarzało się też, że wytrzymywał całą noc. Mam wrażenie, że im jest starszy, tym lepiej się trzyma. Dziwne, nie?. Dodatkowo zauważyłam, że jakby znika z rzęs. Pod koniec dnia, nie są już tak długie i czarne jak zaraz po pomalowaniu.

Trzeba przyznać, że zdecydowanym plusem Wibo jest CENA. Kosztuje mniej niż 10 zł. Za takie pieniądze, warto do przetestować.

Marka Wibo dostępna jest z tego co mi wiadomo jedynie w Rossmannie. Co za Tym idzie na DOSTĘPNOŚĆ nie ma co narzekać. Chociaż ja nachodziłam się za nim długo, po szybko znika z półek.

Jeżeli chodzi o KOLOR, to jest czarny. No w końcu to czarna mascara. Zresztą, ja nigdy nie natrafiłam na jakiś wypłowiały, szarawy kolor. Wszystkie testowane przeze mnie tusze miały piękny, wyrazisty kolor.

Jeżeli chodzi o jego WYDAJNOŚĆ, to nie ma co liczyć na to, że będziemy go używać przez rok, czy nawet sześć miesięcy. Wibo wystarcza na ok 3 miesięcy użytkowania, co za taką cenę jest przyzwoitym wynikiem.

Nie ma problemów przy jego DEMAKIJAŻU. Nie jest wodoodporny, zmywa się dobrze, nie trzeba machać, pocierać i narażać się na wypadanie rzęs.

Producent pisze, że Wibo to mascara stymulująca wzrost rzęs. Nie wiem, kto wymyślił takie brednie, to chyba tylko chwyt marketingowy. Nie zauważyłam, efektów na moich rzęsach, panie producencie nie ładnie tak oszukiwać klientów. Zresztą, powiedzmy to otwarcie, od stymulowania wzrostu i poprawy wyglądu rzęs są inne specyfiki.

Jak Wibo sprawdził się na moich rzęsach?

* Pogrubia. To na pewno. Efekt widać po drugiej warstwie. Rzęsy są pięknie pogrubione, ale niestety po jakimś czasie magiczny efekt wyparowuje.
    * Wydłuża. Chyba każdy tusz wydłuża. I ten robi to całkiem dobrze, aczkolwiek trzeba się przy nim namachać. Jedna warstwa daje naturalny dzienny efekt, a przy odrobinie cierpliwości możemy mieć coś podobnego to wymarzonych firanek
    *Podkręca. Mnie jakoś szczególnie na podkręceniu nie zależy, ale faktycznie sprawia, że oko jest bardziej otwarte.
    *Skleja niestety. Nie można nim przeczesać całych rzęs, przez co skleja je robiąc efekt "owadzich nóżek", zdarza mu się zostawiać grudki. Bywały sytuacje, kiedy posklejał mi wszystkie rzęsy w 3 grube kępki, no i cały makijaż do poprawy.

PODSUMOWANIE:
    +wygodne opakowanie, rzucające się w oczy
    + niska cena ok 10 zł
    +dobra dostępność - każdy Rossmann
    + intensywny, czarny kolor
    +łatwy w demakijażu
    + nie brudzi powiek podczas malowania

+/- pogubienie jest, ale po jakimś czasie efekt mizernieje
    +/- dość ładnie wydłuża, nie są to spektakularne długości, ale zawsze to coś.
    +/- wydajność. Wystarcza na 3 miesiące. Dobrze spisuje się przez miesiąc, później coraz gorzej
    +/- czasami wytrzymuje cała noc, czasami znika szybko, kruszy się
    +/- średnio podkręca

- totalnie nieporęczna szczoteczka. Nie można przeczesać nią dobrze wszystkich rzęs. Jak dla mnie ma za krótkie sylikonowe "ząbki"
    - skleja, robi efekt owadzich nóżek, zostawia grudki na rzęsach.
    - nie stymuluje wzrostu rzęs

Nachodziłam się za tym tuszem długo, wahałam się co do zakupu. Szłam z zamiarem nabycia mojego Lovely, ale z braku produktu skusiłam się na Wibo. Robiłam do niego kilka podejść, na początku nie przypadł mi go gusty, później wielkie wow, a na końcu mieszane odczucia. Tusz całkiem całkiem, jednak nie do końca mi odpowiada. Nie mogę się do niego przekonać w 100%, chociaż do moich kosmetycznych porażek nie należy.
    Jestem chyba jedyna osobą, która narzeka na szczoteczkę, ale cóż poradzę, że nie radzi sobie z moimi rzęsami.
    Nie mniej jednak, można go wypróbować, efekt idealny nie jest, ale spokojnie do ludzi można wyjść

Używam tego produktu od: grudzień 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić milk_choocoolate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Kupuję go często, bo jest tani.

+ dobrze rozczesuje rzęsy
    + nie skleja rzęs
    + fajna szczoteczka
    + dobrze się zmywa
    + niska cena

- trochę mało wydajny
    - schnie dość szybko :/

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: nie wiem, sporo

Chcesz pochwalić Kamkaw494 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy
  • Tusz zakupiłam tylko pod wpływem ceny i recenzji na yt.

Plusy:
    +pogrubienie

Wady:
    -juz po 30 min zaczął sie kruszyć
    -nie wydajny
    - szybko schnie

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić blackblueberry0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy
  • Tusz zakupiłam tylko pod wpływem ceny i recenzji na yt.

Plusy:
    +pogrubienie

Wady:
    -juz po 30 min zaczął sie kruszyć
    -nie wydajny
    - szybko schnie

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić blackblueberry0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś mój ulubiony, ale znalazłam lepszy
  • Pamiętam to był pierwszy tusz, który kupiłam kilka razy pod rząd. Jakieś 2-3 lata temu był wyśmienity dla mnie. Nie wiem czy to kwestia upodobania czy może zmiany kondycji moich rzęs ale musiałam zmienić tusz. Efektu wzrostu rzęs nie zauważyłam mimo, że używałam tusz ponad poł roku

+ dobrze rozczesuje
    + fajna szczoteczka
    +ciemny ale nie zbyt głeboki kolor

nie pamiętam czy szybko się wysuszył, nie pamiętam też czy się kruszył, nie zauwazyłam tez poprawy kondycji rzęs a wręcz pogorszenie ale nie wiem czy to od tego.

- pamiętam, że ciężko się zmywał
    - łatwo się rozmywał, byle deszcz czy łza i wyglądałam jak miś panda
    - mało wydajny

Używam tego produktu od: kilka lat temu przez około 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3 a może nawet i 4.

Chcesz pochwalić mojbyljuzzajety za czytelną i pomocną recenzję?