Powiększ Wibo, Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs)

Zgłoszony przez anibiaa

Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost.

• Świetnie się nim tuszuje rzęsy!
  • Tusz za grosze, a efekty wspaniałe. Jak się spieszę, to jest wybawieniem. Szczoteczka jedyna w swoim rodzaju - malutka, króciutka, silikonowa. Łatwo się nią operuje. Efekt w zależności od nakladanych warstw - może być codzienny, ale tez dramatyczny, wieczorowy. Tusz pięknie wydłuża i pogrubia. Jedyny minusik - gęstnieje po około 2 miesiącach. Ale mimo to - polecam!

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić olalesz za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odżywcza kąpiel paznokci

• Bardzo dobry tusz
  • Może nie jest on moim ulubieńcem, ale i tak zawsze do niego wracam moim ulubionym tuszem jest L'oreal Volume Million Lashes So Couture, ale jest po prostu drogi a ten tusz prawie nie odstaje jakością a jest 6x tańszy. Jedynym jego minusem jest słaba trwałość, ale mogę mu to wybaczyć, bo wszystko inne jest idealne! Jest bardzo czarny, pogrubia, wydłuża, nie skleja-niczego więcej nie potrzeba

Używam tego produktu od: Kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: około 10

Chcesz pochwalić domarka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Jest to jeden z najlepszych tuszy jakie miałam, bardzo go lubię. W tym przedziale cenowym zdecydowanie najlepszy.

Zalety
    + głęboka czerń
    + rozdziela i naprawdę porządnie wydłuża rzęsy (mój chłopak powiedział "Wow ale masz długie rzęsy!" , a to naprawdę porządny argument ;D)
    + nie podrażnia moich wrażliwych oczu
    + super mała szczoteczka, ciężko się nią pobrudzić, za to łatwo dotrzeć do nasady rzęs
    + cena!
    + dostępność
    + coś w co ciężko mi nawet samej uwierzyć, ale wydaje mi się że przy jego codziennym dłuższym stosowaniu rzeczywiście rzęsy jakby odrobinę urosły

Wady
    - niestety trochę się osypuje za co odejmuję pół gwiazdki, ale za tą cenę i to co robi z moimi rzęsami jestem mu skłonna to wybaczyć

Idealny tusz na codzień - polecam wypróbować, bo można się zakochać

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić Papaya95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale...
  • Największym i głównym minusem jest to, że ten tusz jest "suchy". Już od nowości, tusz ledwo otworzony i on już ma taką "konsystencję". Później wiadomo, że jest on tylko jeszcze bardziej suchy. Przez co tusz już po kilku godzinach może zaczynać się kruszyć. Dlatego nie można uznać, że jest to tusz długotrwały.
    Teraz przejdźmy do plusów:
    - mała szczoteczka, którą świetnie się maluje rzęsy, jest bardzo praktyczna, a do tego silikonowa
    - ładny kolor - głęboka czerń
    - całkiem dobrze rozdziela rzęsy, ale to też jest kwestia właśnie tej szczoteczki
    - niska cena
    - duża dostępność
    O stymulacji wzrostu rzęs nawet nie wspominam, bo chyba nikt nie wierzy, że na prawdę tusz może coś takiego zadziałać.
    Podsumowując - rzęsy wyglądają po nim świetnie, efekt bardzo mi się podoba i jest to głównie zasługa tej szczoteczki, natomiast niestety po kilku godzinach tusz zaczyna się osypywać.

Używam tego produktu od: 2 -3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić snoopy4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super tusz!
  • Plusy:
    -szczoteczka- cienka o krótkich włoskach silikonowa taka jakie lubie
    -ładnie rozdziela i wydłuża rzęsy
    -cena
    -trwałość
    Maskara nie osypuje się itd. Jest to jedna z moich ulubionych maskar.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić katik20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia tusz
  • Tusz kupiłam ponownie po dłuższej przerwie. Skorzystałam z promocji w rossmannie i zaopatrzyłam się w 2 egzemplarze. Jeden podarowałam mamie, a drugi ponownie testuję

Szczoteczka:
    + silikonowa,
    +poręczna,
    +podkręca,
    +wydłuża

-mam wrażenie, że nabiera małą ilość tuszu, ale to nie przeszkoda, ponieważ zawsze można nabrać ponownie większą ilość

Konstystencja i trwałość
    +tusz jest dobrej pigmentacji,
    + nie jest zbyt gęsty, w sam raz,
    + wydajny
    +nie gęstnieje szybko,
    + za to szybko zasycha na rzęsach, co ułatwia współpracę,
    + wytrzymuje spokojnie 6-8h

- delikatnie się osypuje
    - trochę skleja
    Podsumowując, tusz lepszy niż jego przyjaciele z wyższej półki cenowej. Porównując go do Avon B&D Wibo jest moim zdecydowanym faworytem. Cena też jest świetna, a co do jakości to jest b. dobra.
    Szczerze polecam. Warto przetestować.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy po rocznej przerwie

Chcesz pochwalić Olga8411 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • W tym tuszu podoba mi się właściwie tylko mocno czarny kolor i fajne rozdzielenie rzęs. Nie zauważyłam jakiegoś super pogrubienia a o stymulacji wzrostu rzęs nawet nie pomyślałam bo i tak w to nie wierzę
    cena tez przyzwoita jakieś 9zł

Wielki minus za to że tusz po kilku godzinach się kruszy i osypuje. Potrafi odbić się pod łukiem brwiowym

Osobną rzeczą na pograniczu+/- jest malutka szczoteczka. Super do malowania dolnych rzęs ale żeby pomalować górne trzeba się trochę namachać

Raczej jej więcej nie kupię bo ja swój ideał już znalazłam- żółty tusz Lovely

Podsumowując:
    PLUSY *cena ,kolor .dobre rozdzielanie i nie sklejanie rzęs
    MINUSY*kruszy się i osypuje, słabo pogrubia

Chcesz pochwalić Smerfeta83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny!
  • Dostałam go kilka lat temu od koleżanki u której się nie sprawdził. Wcześniej stosowałam tusze dużo droższych marek, często sięgałam po Hypnose Lancoma i Diora. Tusz okazał się hitem i już tak przy nim zostałam aż do dziś.

Plusy:
    - pogrubia
    - głęboko czarny kolor (co przy tańszych markach jest rzadkością)
    - niesamowicie podkręca rzęsy, wydają się o wiele dłuższe niż w rzeczywistości
    - bardzo wygodna w użyciu szczoteczka (czasami, gdy chcę użyć trwalszego tuszu maczam szczoteczkę od Wibo w nim, bo już nie potrafię tuszować innymi)
    - CENA

Minusy:
    - trwałość - pod koniec dnia już widać spore ubytki na końcach rzęs
    - nie zauważyłam wzrostu rzęs po nim, no ale nie tego szukałam w tuszu.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad 30

Chcesz pochwalić Anusiapiti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapowiadało się tak dobrze...
  • Przez pierwsze 2 tygodnie użytkowania tusz sprawdzał się nie najgorzej, fajnie rozdzielał rzęsy i delikatnie je pogrubiał. Nie wytrzymywał jednak próby czasu i osypywał się na dolnych powiekach już po kilku godzinach. Potem było coraz gorzej, tusz bardzo szybko zgęstniał i wysechł przy czym coraz trudniej się go używało. Zaczął okropnie sklejać rzęsy i powodował coraz więcej grudek...
    Skusiłam się na wypróbowanie go pod wpływem przeczytania wielu pozytywnych recenzji (dlatego miałam wobec niego duże oczekiwania) i ze względu na cenę. Jednak tusz, który po 2 tygodniach tak bardzo zasycha i nie jest zdatny do użycia na pewno nie zasługuje na wysoką ocenę... dlatego trafił do kosza.

+ dobrze rozdziela rzęsy (na początku)
    + lekko pogrubia
    + ładny, czarny kolor
    + niska cena

- szybko gęstnieje i wysycha (przez co skleja rzęsy)
    - dość ostra szczoteczka, może podrażnić powieki
    - osypuje się
    - tworzy grudki na rzęsach
    - nie wydłuża
    - nie stymuluje wzrostu rzęs

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić paraholic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Często wracam
  • Tusz ma wiele zalet, a jedną z nich jest to, że mnie nie uczula, jak wiele produktów.

+kolor idealnie czarny
    +cena
    +dostępność
    +szczoteczka już zawsze kupuję te drobne
    + nie lepi rzęs i jest wydajny

- produkt nie sprawia żeby rosły rzęsy, ale któż, by się po nim tego spodziewał :p

Na pewno do niego wrócę jeszcze nie raz

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić snowwhite89 za czytelną i pomocną recenzję?