Powiększ Wibo, Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs)

Zgłoszony przez anibiaa

Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost.

• Niezastąpiony!!!
  • Tusz ma same plusy, szczoteczka idealnie rozdziela i wydłuża rzęsy, konsystencja idealna, nie kruszy się, cały dzień utrzymuje się na rzęsach, bardzo mocny odcień czerni i najważniejsze : cena jest malutka a jakość wysoka))
    znalazlam produkt, który już tyle czasu używam i ani razu mnie nie zawiódł. Polecam

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić nkafarska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła
  • Największym plusem tej maskary jest bezwzględnie cena , możemy ją dostać za niecałe 10 zł. Moim zdaniem ładnie wyglądała na rzęsach , fajnie je rozdzielała i nie tworzyła grudek. Po jakimś czasie już zaczęła się trochę osypywać jednak to normalne, za taką cenę jak najbardziej polecam, ponieważ warto ją kupić i osobiście przetestować

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paaulinowelove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt odwrotny od zamierzonego...
  • Kupiłam tusz zachęcona opiniami innych oraz niską ceną. Teraz BARDZO żałuję...
    Zalety:
    -bardzo ładny efekt tuż po wytuszowaniu: rzęsy pięknie rozdzielone, wydłużone, lekko pogrubione
    -cena
    Wady:
    -masakryczny efekt pandy, po kilku godzinach na rzęsach osypuje się, rozmazuje (wyglądałam, jakbym miała wielkie sińce pod oczami)
    -Tusz na koniec dnia wygląda po prostu źle, znika z końcówek rzęs
    -Najgorzą wadą jednak jest to, że wypadały mi po nim rzęsy. Po około tygodniu zauważyłam, że przy demakijażu na płatku zostają rzęsy. Na początku nie martwiłam się tym zbytnio, ale gdy jednego dnia wypadło mi 7! rzęs byłam zrozpaczona. Szukałam powodu tego wzmożonego wypadania i postanowiłam zmienić maskarę (szczególnie po przeczytaniu tego posta http://truskawkowakawa.blogspot.com/2013/01/wibo-growing-lashes-stimulator-mascara.html) i problem po ok. tygodniu zupełnie zniknął. Jestem więc pewna, że to właśnie ta maskara była powodem. Nie wiem, czy warto ryzykować, dla mnie zdecydowanie nie!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić iza_bruska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbyt szybko zasycha
  • Na samym początku byłam bardzo zadowolna z tej mascary. Tusz nie odbijał się na powiekach, nie osypywał, utrzymywał praktycznie cały dzień w niezmienionym stanie, przy czym nie było problemów z demakijażem. Szczoteczka silikonowa, taka jakie lubie. Dosyć dobrze rozdziela rzęsy i raczej nie można zrobić sobie nią krzywdy.
    Natomiast po około 2-3 tygodniach używania tusz przysechł co stanowi jego wadę, gdyż zaczął niemiłosiernie sklejać rzęsy i kruszyć się po kilku godzinach od aplikacji. Ta cecha dyskwalifikuję ten produkt. Mimo tego, że mascara jest bardzo tania to nie warto jej kupować, ponieważ jest dobra tylko przez pierwsze 3 tygodnie a to zdecydowanie za krótko.
    Nie polecam, chyba, że ktoś potrzebuje taniej, "przejściowej" mascary.

Używam tego produktu od: 4-5 tygodni

Chcesz pochwalić Karmelka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!!!
  • Kupiłam pod wpływem impulsu (czyt.promocji), bo pamiętam, że był dosyć zachwalany na wizażu i blogach.
    Jak na razie jest to mój najlepszy tusz drogeryjny!
    Zalety:
    -tani
    -dostępny w każdym rossmanie
    -pogrubia
    -wydłuża
    - unosi
    -ładny czarny kolor

Wady:
    - musiał odczekać dwa tygodnie bo strasznie sklejał na początku

i tyle

Ogółem bardzo polecam bo to dobry produkt za niewielkie pieniądze

Chcesz pochwalić ciastkowa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem ok, chociaż bywa kapryśny
  • Plusy:
    - cena
    - szczoteczka - dość elastyczna, chyba silikonowa, nie za duża, nie za mała (a nie lubię zbyt dużych szczoteczek)
    - kolor - fajna czerń
    - rzeczywiście pogrubia

Minusy:
    - mógłby być bardziej trwały, czasem się nieco osypuje
    - czasem w ogólnie nie potrafię ładnie umalować nim rzęs, po przeciągnięciu tuszem sprawiają wrażenie "nieuczesanych, w nieładzie"
    - nie zauważyłam efektu "stymulowania wzrostu rzęs"
    - mógłby bardziej przedłużać

Ogólnie tusz jest całkiem w porządku, gdy mamy finansowy kryzys, w przeciwnym razie chyba warto kupić coś innego.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić olaztrola za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko jeden minus!
  • Uwielbiam ten tusz! Nigdy nie spodziewałabym się, że w szafie Wibo znajdę taką perełkę. Mascara jest bardzo dobra, ale niestety posiada jeden mały, ale znaczący mankament.

Tusz świetnie zagęszcza, wydłuża i pogrubia rzęsy, i to zaledwie za niecałe 10 złotych. Efekt jest naprawdę świetny.
    Posiada sylikonową szczoteczkę,która idealnie rozdziela rzęsy, tworząc przepiękna "firanę" na oczach ;-)
    Jedyny minus, to to, że tusz lubi się pod koniec dnia delikatnie osypywać. Gdyby nie to, śmiało powiedziałabym, że jest to mascara idealna.

Tak czy inaczej i tak bardzo polecam wypróbować ten tusz,a już przynajmniej kupić go po to, aby zachować sobie szczoteczkę, którą śmiało poprawimy nieudolność innych tuszy.

POLECAM!

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • BARDZO DOBRY!
  • rzęsy urosły?? chyba nie, to efekt zalotki, z którą w końcu nauczyłam się współpracować.
    Lubię ten tusz, choć nie oficjalna polityka tej firmy mnie irytuje.
    KONKRETY:
    - tani, w malutkich drogeriach osiedlowych nawet 5 zł!
    - świetna szczoteczka
    -ładna konsystencja
    - ładna czerń
    - w końcu jakaś trwałość, choć po 15 h potrafi się osypać
    - ładnie rozdziela i pogrubia rzęsy

Naprawdę na plus.

Ilość zużytych opakowań: 10 x 10 ML

Chcesz pochwalić Charlizemakeup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy tusz do rzęs
  • Według mnie jest to najlepszy tusz i przede wszystkim tani bo nie cale 10zl. Bardzo ładnie pogrubia i wydluża moje rzęsy, nie skleja ich. Tusz nie kruszy sie i ma bardzo fajną silikonową szczoteczkę ,ktora dobrze rozdziela rzęsy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: z 5 opakowań

Chcesz pochwalić roksana761 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maskara w dobrej cenie.
  • Plusy :
    +dobrze rozdziela ,i wydłuża rzęsy
    +jej szczoteczka jest bardzo wygodna , nie mamy problemu z wytuszowaniem rzęs do ładnie wykonanego makijażu, gdzie czarne kropeczki na powiece zniszczyłyby cały efekt
    +nie tworzy efektu pandy przez cały dzień , utrzymuje się długo
    Minusy:
    - szybko mi się skończyła, nakładałam codziennie 2-3 warstwy tego tuszu i po nie całych dwóch miesiącach została mi końcówka
    -trzeba nauczyć się nią posługiwać, najpierw nałożyć 1 cienką warstwę , w której wszystkie rzęsy będą rozdzielone, a dopiero po dokładnym wyschnięciu 1 warstwy nakładać kolejne,
    - osypuje się , nawet po bardzo delikatnym dotknięciu
    -nie powoduje wzrostu , czy zagęszczenia rzęs , jak obiecuje producent

Maskara jest jak na swoją cenę dobra, daje ładny efekt. Nadaje się do użytku do szkoły, do pracy. Raczej nie na zakupy , w sklepie zakładając bluzkę którą chcę przymierzyć , zawsze staram się nie dotykać nią twarzy, a gdybym delikatnie wytarła nią moje rzęsy , wyglądałabym
    jakbym właśnie zrobiła se drzemkę i ostro potarła poduszką o oczy .

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić misia106 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij