Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Odzywka `Redukcja łupieżu czarna rzepa`

Powiększ Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Odzywka `Redukcja łupieżu czarna rzepa`

Zgłoszony przez teaspoon

Aktywny preparat bez spłukiwania o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy, aż po same końce. Doskonale pielęgnuje włosy przetłuszczające się i z łupieżem
Właściwości:
- posiada delikatną formułę o wysokiej skuteczności działania,
- ma świeży, przyjemny zapach i jest wydajna w użyciu.
Działanie:
- zmniejsza aktywność gruczołów łojowych i występowanie łupieżu,
- skutecznie wzmacnia oraz stymuluje cebulki włosowe,
- intensywnie nawilżając włosy chroni przed nadmierną utratą wody,
- wyraźnie zwiększa ich wytrzymałość na uszkodzenia.
Włosy lekkie, nie obciążone i bez łupieżu.
Wskazania: do włosów przetłuszczających się i z łupieżem.
Niewielką ilość odżywki nanieść równomiernie na świeżo umyte włosy. Nie spłukiwać. Przy włosach zbyt obciążonych równie dobre efekty można osiągnąć spłukując odżywkę po 3 - 5 minutach.

Skład: Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Propylene Glycol, Raphanus Sativus (Radish) Root Extract, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Trilaureth-4 Phosphate, Cyamopsis Tetragonolobus Gum, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Beznyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonene, Benzyl Benzoate, Eugenol, Citric Acid (11.11.2011)

Cena: ok. 5zł / 200ml

• Przetłuszcza włosy
  • - JEŚLI MAM BYĆ SZCZERA TO TA ODŻYWKA NIEŹLE WŁOSY PRZETŁUSZCZA, PRÓBOWAŁAM STOSOWAĆ JĄ NA RÓŻNE SPOSOBY, I ZOSTAWIAŁAM NA WŁOSACH, I SPŁUKIWAŁAM PO TYCH 3-5 MINUTACH I EFEKT ZAWSZE BYŁ TAKI SAM- ZAWSZE WŁOSY MYJE CO 3 DNI, A TUTAJ JUŻ NA DRUGI DZIEŃ WYGLĄDAŁY JAKBYM W OGÓLE ICH NIE MYŁA
    - ZAPACH MOGŁABY MIEĆ TROSZKĘ LEPSZY, ALE TEŻ AŻ TAK STRASZNIE NIE ŚMIERDZI
    - PLĄCZE WŁOSY :/

PLUSY:
    + cena
    + wydajność, starczyła mi na 3/4 zużycia szamponu, gdybym stosowała ją bez spłukiwania to starczyłaby do końca szamponu, a nawet jeszcze dłużej (włosy mam do pasa)
    + świetnie chroniła włosy przed elektryzowaniem się
    + redukcja łupieżu faktycznie wystąpiła, nie zmagałam się z dużym jego nasileniem, ale po eksperymentowaniu z szamponami trochę go było

Nie kupie jej ponownie, gdyż nie zależy mi na przetłuszczaniu włosów, ale jak najdłuższym utrzymaniu świeżości.

Używam tego produktu od: już nie używam

Chcesz pochwalić warkoczykowa24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cud, miód i rzepa
  • Zdecydowałam się na zakup odżywki z powodu (a jakże) cudownych opinii na wizażu. Jako, że Ziaję bardzo lubię (także za cenę) przy okazji wizyty w drogerii zakupiłam ją za śmieszne 5 zł. Moje włosy były zmolestowane niedawną kuracją przeciwłupieżową (oklapnięte, sianowate, bardzo przesuszone) i odżywka w spray'u po prostu nie dawała im rady. Fryzjerka oczywiście skrytykowała mój zakup, że drogeryjna nic nie da, że muszę fryzjerską kupić, bo moim włosom nic innego nie pomoże. No, ale skoro czekała na półce spróbowałam. I nie żałuję, jest cudowna!

Plusy:
    + nie obciąża nawet używana bez spłukiwania (ale nie radziłabym nakładać na skalp i należy uważać z ilością)
    + megawydajna, bo wystarczy tylko odrobinka
    + wspaniale odżywiła moje przesuszone włosy, są mięciutkie
    + ułatwia rozczesywanie
    + włosy lepiej się układają, są bardziej podatne i pełne życia

Minusy:
    - okropny zapach, pachnie jak mieszanina wody kolońskiej i wyciągu z czarnej rzepy, na szczęście krótko utrzymuje się na włosach i szybko słabnie

Jeśli ktoś używa jej jako odżywki wspomagającej kurację przeciwłupieżową lub ograniczającą przetłuszczanie radzę spłukiwać po 5 minutach, inaczej przyklepie nam włosy przy nasadzie.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MegGrey za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam <3
  • Kupiłam tę odżywke nie spowodu problemu z łupieżem.... bo go nie mam Tylko z powodu ciekawego składu . Ogólnie nigdy nie lubiłam odżywek b/s bo one zawsze obciążały moje włosy, zawsze po umyciu nakładałam tylko serum na końcówki. Ale będąc w jakimś markecie trafilam na ten produkt, zaciekawiło mnie opakowanie, takie skromne nie krzyczące "Jestem super! kup mnie!", złapałam za butelkę i zdziwiło mnie że ma taki dobry skład, w dodatku cena około 5 zł zachęciła mnie do testu Oczywiście musiałam go wypróbować zaraz po powrocie do domu, no i co? Rewelacja! Piękny zapach, świetna konsysencja, niewielka ilość odpowiadająca ziarnku grochu w zupełności wystarcza, ja nakładam od polowy długości włosów, po zastosowaniu włosy są bardzo miekkie, bardzo ładnie pacha, są puszyste, odżywka nie obciąża! tylko zaznaczam że trzeba używać z umiarem bardzo lubie ten produkt, to moja ulubiona odżywka b/s.
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Amsti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza odżywka
  • Poleciła mi go znajoma. Moją uwagę najpierw przykuł delikatny zapach.

PLUSY:
    -cena
    -zapach
    -lekkie jedwabiste wlosy

MINUSY:
    -jedyny minus to taki że nie zauważylam redukcji łupieżu

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Avonelka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra dla włosów zniszczonych i suchych
  • Po kilku nieudanych próbach z odżywkami bez spłukiwania w końcu znalazłam taką, która mi pasuje . Nie mam co prawda problemu z łupieżem, ale i tak jestem zadowolona z działania odżywki. Moje zniszczone, suche i puszące się włosy potrzebują porządnego dociążenia i zabezpieczenia po myciu, i to właśnie zapewnia mi Ziaja. Zawartość parafiny i silikonu obciąży delikatne włosy, moje jednak pozostawia gładkie i ładnie wyglądające. Z tego powodu polecam ją dziewczynom szukającym czegoś, co okiełzna ich suche, spuszone włosy, a odradzam posiadaczkom włosów skłonnych do obciążenia- takie po prostu przetłuści.

+wspaniale dociąża i ogranicza puszenie
    +wygładza
    +dobra dla włosów zniszczonych
    +niska cena- ok. 5zł
    +całkiem niezły, bogaty skład- ekstrakt z rzepy, panthenol, aloes, jojoba
    +wydajność- wystarczy jej odrobina na całe włosy

-odżywka jest ciężka, obciążająca, więc aplikowanie jej na skalp jest ryzykowne- a przecież tak powinno się nakładać odżywkę przeciwłupieżową. Jeżeli ktoś chce jej używać zgodnie z zaleceniem producenta może nie być zadowolony.

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić la0parisienne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Może zacznę od tego, że nigdy nie lubiłam odżywek ani nawet szamponu z odżywką, bo włosy miałam już po wysuszeniu przetłuszczone. Co prawda nie pamiętam też abym miała tak długie włosy jak teraz. No i właśnie ta długość zmusiła mnie do zakupu odżywki. Włosy mi się bardzo plątały i były suche.
    Odżywka:
    -tania
    -ładnie pachnie
    -świetnie nawilża mi końcówki
    -włosy nabierają blasku
    -są megaaa mięciutkie, aż chce się dotykać
    nie przetłuszcza specjanie, tak jak myłam co 2 dni włosy tak myję nadal
    -myślę ze będzie wydajna, a nawet jeśli nie to za taką cene

POLECAM

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić sysunia222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Mam mieszane włosy. Odżywki używałam codziennie. Zapłaciłam za nią 4,50.

Produkt nie zachwycił mnie zapachem, który jest przeciętny.Zadowalająco nawilża włosy i ułatwia rozczesywanie. Nie wiem, czy usuwa łupież, bo nie mam z nim problemu, poza tym, odżywki nakłada się na włosy a nie na skórę głowy. Odżywka nie nadaje się do użycia bez spłukiwania, bo zostawia tłuste strąki. Co do jej wydajności sie nie wypowiem, bo odżywki do włosów znikają u mnie szybko.

Polecam.Używam tego produktu od: 16 dniIlość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie - świetna!
  • z racji tego, że kosztuje grosze skusiłam się na nią i stała sobie, ponieważ miałam drugą odżywkę już w użyciu, też bez spłukiwania ale z Joanny. w końcu nie wytrzymałam i wypróbowałam tą, jakież było moje zdziwienie kiedy to właśnie po niej miałam gładkie, miłe w dotyku włosy, i że tak to ujmę były ogarnięte po odżywce z Joanny kompletnie nic z moimi włosami się nie działo niestety, a ta z Ziajki mi się powoli kończę i ubolewam

Chcesz pochwalić lauris za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam.
  • + cena
    + wydajność

i chyba na tym plusy by się skończyły :P

- nie zauważyłam obecywanej redukcji łupieżu, a właśnie na to liczyłam
    - włosy szybciej sie przetłuszczają, nawet jeśli ją spłucze.
    - niewygodne opakowanie - trudno wycisnąc końcówkę odżywki

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 200 ml

Chcesz pochwalić sarcia320 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • poprostu super
  • Kupiłam z nadzieją na poprawienie kondycji moich nijakich włosów, jest super.

+bardzo dobrze nawilża
    +dobrze rozczesują się włosy
    +wygładza
    +poprawia kondyje włosów
    +bardzo dobrze włosy się układają

Trochę butelka ma niewygodny kształt ale co tam ważne co w środku.

Używam tego produktu od: Używam ten produkt od 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam 2 opakowania

Chcesz pochwalić shona za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam te odzywki
  • uzylam ich juz ... wiele od kilku lat.
    Sa tanie i dobre. Czzasem na wilgotnych wlosac rozcieram ta odzywke i delikatnie ugniatam wlosy, zamiast sianka mam wtedy ladne falowane wlosy. Odzywka nawlila nie obciaza mocno wlosow , jest lepsza niz niejedna drozsza bez splukiwania. Dla mnie niezbednik!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić brighid za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Uwielbiam produkty Ziaji, a ta odżywka mnie nie zawiodła. Dzięki niej moje włosy są milsze w dotyku, nie mam problemów z łupieżem. Kosztuje niewiele i ma śliczne, proste opakowanie. Producent twierdzi, że można pozostawić ją bez spłukiwania, jednak lepiej ją zmyć, bo włosy mogą zamienić się w strąki.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić martynka2507 za czytelną i pomocną recenzję?

• W wybranej kategorii żaden z produktów nie spełnia wymogów dla najlepszych produktów (min. 4 gwiazdki i min. 10 recenzji).