Powiększ Rossmann, Isana Hair, Volume Up Schaumfestiger (Pianka do włosów zwiększająca objętość)

Zgłoszony przez Hania333

Pianka ma za zadanie zwiększyć objętość naszych włosów oraz mocno utrwalić fryzurę. Zawiera filtry które chronią nasze włosy przed promieniami słonecznymi.

Cena: ok 6zł / 150ml
/s/

• Gdzie ta objętość?
  • Pianka ta nie sprawdziła się na moich włosach. Nie zauważyłam by były odbite czy uniesione u nasady. Na szczęście nie były polepione czy zbyt obciążone. Ładnie pachniała, była wydajna i tania.

Konsystencja: jak to pianka- lekka, biała, ta nie była klejąca.

Działanie: niewielką ilość wmasowałam w nasadę mokrych włosów (od dołu). Podczas suszenia głowę miałam również skierowaną ku dołowi. Gdy włosy były już suche to nie zauważyłam większej różnicy- włosy nie były polepione, ale też nie były uniesione. Wychodzi na to, że produkt nie spełnił moich oczekiwań, nie był dla mnie.

Zapach: typowy dla kosmetyków do stylizacji włosów. Lekko chemiczny, wyczuwalny po aplikacji, ale nie był nachalny. Podobał mi się.

Opakowanie: jest niewielkie, poręczne, w fajnym żywym kolorze. Dozownik nie popsuł się, dozował odpowiednie ilości, nie musiałam uważać na wydobywający się produkt.

Dostępność: Rossmann.

Plusy:
    - wydajny
    - ładnie pachnie
    - tani
    - solidne opakowanie

Minusy: nie dodawał objętości moim włosom.

Używam tego produktu od: Około 4-5 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 150 ml.

Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo przeciętna
  • Wszystkim, którym zależy na faktycznym dodaniu objętości, polecałabym szukać innej pianki. Ta krzywdy jako takiej nie robi, ale właściwie nie daje żadnych fajnych efektów - więc równie dobrze po co w ogóle jej używać?...

PLUSY:

+ Bardzo niska cena
    + Aplikator się nie psuje
    + Lekki zapach
    + Nie skleja włosów
    + Nie obciąża
    +/- Nie usztywnia włosów (dla mnie to plus)

MINUSY:

- Nie dodaje objętości
    - Miałam wrażenie, że lekko się lepi na dłoniach
    - Mimo obietnic producenta nie utrwala fryzury w żaden sposób

Krótko mówiąc, nie spełnia swojego przeznaczenia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kajko_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiodłam się
  • Do zakupu zachęca cena, która jest niska. A na promocji to zaledwie 3,99. Pianka jest sztywna, przez co myslałam, że dzięki temu włosy będą lepiej uniesione u nasady. Jednak utrudnia to naniesienie pianki na włosy. Główną wadą jest brak zauważalnego zwiększenia objętości włosów, czyli produkt nie spełnia podstawowej funkcji. Nie skuszę się już więcej.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Chcesz pochwalić Agumek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie robi więcej niż płukanka ziołowa
  • Mam włosy długości za łopatki, więc są już trochę ciężkie i trudno jest odbić je od nasady.

Ta pianka przynosi podobny efekt, co płukanka ziołowa - delikatnie dodaje objętości i lekko przedłuża świeżość włosów (poprzez delikatne przesuszenie).

+ dostępność
    + cena
    + nie skleja włosów

- nikłe rezultaty

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić p95magdalena za czytelną i pomocną recenzję?
  • W zasadzie nic nie robi
  • Mam ciągły przyklap, więc potrzebowałam pianki, by włosy odbić nieco od nasady.

Moje włosy są grube i dosyć cięzkie.

Piankę nakładałam albo w trakcie suszenia głową w dół, albo już po wysuszeniu.

Drobne plusiki:
    Cena
    Wydajność
    Zapach
    Nie skleja i nie obciąża

Ale co z tego, skoro...

Zwiększa objętość... na jakąś minutę, czyli w ogóle nie spełnia swojego głównego zadania.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Sowa06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obciąża włosy
  • + pianka ładnie pachnie

- unosi włosy ale tylko na moment
    - obciąża włosy mimo nakładania niewielkiej ilości, czli nie spełnia swojego głownego zadania

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Potahontas23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Jak dla mnie pianka jest dość wydajna,na dość długo utrwala fryzurę. Dodatkowo cena pianki jest naprawdę niska. Jak dla mnie ma ona trochę dziwny zapach.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić hedonistick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochana!
  • Jedna z najlepszych i jednocześnie najtańszych pianek do włosów jakie kiedykolwiek miałam. Mimo chęci testowania wciąż nowych produktów, ta jest jedyną do której zawsze wracam i której nie przebiła żadna inna pianka.

Plusy:
    - trwałość fryzury,
    - widocznie zwiększona objętość,
    - włoski są puszyste,
    - po nałożeniu nie mam problemu z rozczesaniem włosów,
    - zaskakująco niska cena jak za taką jakość,
    - nie obciąża włosów, nie ma przy niej efektu "przyklapnięcia",
    - nie testowana na zwierzętach,
    - mega tania.

Minusy:
    - brak.

Ilość zużytych opakowań: Niezliczona

Chcesz pochwalić Caramell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super pianka!
  • Jak dla mnie idealna Nie skleja włosów, nie przetłuszcza, rzeczywiście zwiększa objętość, dzięki niej stylizacja włosów jest dużo dużo prostsza. Pianka jest tania - ok. 6zł, wystarcza na długo Polecam.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Esti_13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajna
  • Zdecydowanie dobry produkt. Cena jest niska, a jakość całkiem dobra Plusem jest to, że nie obciąża oraz nie skleja włosów. Przy niektórych piankach miałam problem z wysuszeniem moich włosów, gdy używam tej jest ok. Jeśli chodzi o zwiększenie objętości- nie jest spektakularne, ale unosi delikatnie fryzurkę. Utrwala dosyć porządnie. Zdecydowanie jedna z moich ulubionych pianek

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić Nikola5123 za czytelną i pomocną recenzję?