Powiększ Rossmann, Isana Hair, Volume Up Schaumfestiger (Pianka do włosów zwiększająca objętość)

Zgłoszony przez Hania333

Pianka ma za zadanie zwiększyć objętość naszych włosów oraz mocno utrwalić fryzurę. Zawiera filtry które chronią nasze włosy przed promieniami słonecznymi.

Cena: ok 6zł / 150ml
/s/

• W zasadzie nic nie robi
  • Mam ciągły przyklap, więc potrzebowałam pianki, by włosy odbić nieco od nasady.

Moje włosy są grube i dosyć cięzkie.

Piankę nakładałam albo w trakcie suszenia głową w dół, albo już po wysuszeniu.

Drobne plusiki:
    Cena
    Wydajność
    Zapach
    Nie skleja i nie obciąża

Ale co z tego, skoro...

Zwiększa objętość... na jakąś minutę, czyli w ogóle nie spełnia swojego głównego zadania.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Sowa06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obciąża włosy
  • + pianka ładnie pachnie

- unosi włosy ale tylko na moment
    - obciąża włosy mimo nakładania niewielkiej ilości, czli nie spełnia swojego głownego zadania

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Potahontas23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Jak dla mnie pianka jest dość wydajna,na dość długo utrwala fryzurę. Dodatkowo cena pianki jest naprawdę niska. Jak dla mnie ma ona trochę dziwny zapach.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić hedonistick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochana!
  • Jedna z najlepszych i jednocześnie najtańszych pianek do włosów jakie kiedykolwiek miałam. Mimo chęci testowania wciąż nowych produktów, ta jest jedyną do której zawsze wracam i której nie przebiła żadna inna pianka.

Plusy:
    - trwałość fryzury,
    - widocznie zwiększona objętość,
    - włoski są puszyste,
    - po nałożeniu nie mam problemu z rozczesaniem włosów,
    - zaskakująco niska cena jak za taką jakość,
    - nie obciąża włosów, nie ma przy niej efektu "przyklapnięcia",
    - nie testowana na zwierzętach,
    - mega tania.

Minusy:
    - brak.

Ilość zużytych opakowań: Niezliczona

Chcesz pochwalić Caramell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super pianka!
  • Jak dla mnie idealna Nie skleja włosów, nie przetłuszcza, rzeczywiście zwiększa objętość, dzięki niej stylizacja włosów jest dużo dużo prostsza. Pianka jest tania - ok. 6zł, wystarcza na długo Polecam.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Esti_13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajna
  • Zdecydowanie dobry produkt. Cena jest niska, a jakość całkiem dobra Plusem jest to, że nie obciąża oraz nie skleja włosów. Przy niektórych piankach miałam problem z wysuszeniem moich włosów, gdy używam tej jest ok. Jeśli chodzi o zwiększenie objętości- nie jest spektakularne, ale unosi delikatnie fryzurkę. Utrwala dosyć porządnie. Zdecydowanie jedna z moich ulubionych pianek

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić Nikola5123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • Kupiłam tę piankę przypadkiem, gdyzż potrzebowałam czegoś co nada objętości moim cienkim i krótkim włosom, a że używałam już różnych pianek (Wella, Nivea) i niewiele się one różniły od siebie właściwościami, więc postanowiłam spróbowac czegoś tańszego.
    Jak do tej pory nie znalazłam minusów u tej pianki:
    +nadaje objętość cienkim włosom
    +dobrze się sprawuje zarówno na mokrych jak i suchych włosach (aktualnie stosuje ją na mokre włosy, które potem susze, dzięki temu do następnego mycia nie mam problemów z oklapniętymi włosami, rano wystarczy je ułożyć przy użyciu gumy)
    +nie skleja, nie obciąża włosów
    +przyjemny zapach
    +gęsta, dzieki czemu jest wydajna - wystarczy mała, żeby uzyskac zadowalający efekt
    +tania

Na pewno zostanie ze mną na długo długo.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić parnaska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak -.-
  • + produkt łatwodostępny
    + przystępna cena (ja zapłaciłam 6,99zł)
    + zapach- delikatny, zwykły, taki jak u wszystkich pianek
    + w miarę dobrze utrwala loki/ fale

- nie zauważyłam, aby po użyciu zwiększała się objętość włosów -.-
    - plącze włosy

Podsumowanie: przeciętna pianka, szału nie ma, ale tak fatalnie też nie jest... Polecam tym, którzy potrzebują pianki, a w portfelu akurat pustki.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić funky punky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak
  • Nie spodziewałam się takich rezultatów przy tej cenie pianka jest niedroga, ladnie pachnie, nie skleja włosów. Po jej użyciu fryzurka jest lekka, delikatnie uniesiona i dosyć trwała.

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Chcesz pochwalić Digital_Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem pozytywnie zaskoczona
  • Jakiś czas temu była w Rossmannie duża promocja na ich własne marki. Kupiłam wtedy kilka ich produktów których pewnie nie wzięłabym z półki w regularnej cenie ale stwierdziłam że jak będą beznadziejne to nie żal mi będzie tych paru złotych.
    Jako że kończyła mi się moja ukochana pianka z L'Oreala wzięłam na wypróbowanie tą, kosztowała zawrotne 3,99
    I bardzo się zdziwiłam bo to naprawdę dobry kosmetyk, fajnie utrwala włosy, nie skleja, nie obciąża, nie przyspiesza przetłuszczania a nawet mam wrażenie że włosy są dłużej świeże, pasma są utrwalone a nie sztywne a jak jest wilgotno nie robi z włosów strąków. Świetna rzecz za rewelacyjną cenę

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić agula0224 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja!
  • Ta "pianka" to totalna beznajdziejna!
    Nie nadaje żadnej objętości,wręcz przeciwnie obciąża włosy!Po niej włosy są bez wyrazu i stają się szybko tłuste.
    Nie warto na nią wydawać pieniędzy bo to bubel.
    Używam tego produktu od: 2miesięcyIlość zużytych opakowań: 1niecałe

Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo porządna pianka
  • Pianka jak to pianka. Ma za zadanie ładnie ułożyć włosyi nie obciążać ich. Isana spełnia te wymogi

Przede wszystkim nie sprawia że włosy wyglądają jak kask, a tego nie chce przecież żadna z nas. Nie przetłuszcza włosów i nie obciąża ich. Moje są po użyciu lekkie jak piórko mimo że wyciskam spore porcje. Mam kręcone włosy i ich ulożenie to prawdziwa sztuka.
    Isana się sprawdza. Loki są ładne i wyraziste
    Jedyne co mogę jej zarzucić to to że jest ciut za słaba. Na wietrze włosy nie zachowują takiego kształtu jaki im nadałam. Następnym razem kupę 4- czyli super mocną.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić bambo123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • świetna pianka za niską cenę!

Nie skleja włosów nawet jak użyjemy dużą ilość, rzeczywiście zwiększa objętość, pięknie pachnie, ma wygodny dozownik, jest bardzo wydajna... no i ma przystępną cenę!

Jedyny minus może być taki, że na drugi dzień włosy nie wyglądają już tak świeżo jak pierwszego dnia. Ale mimo to zawsze znajdzie się dla niej miejsce na mojej półce

Chcesz pochwalić Dri89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna pianka
  • Moim zdaniem jest to rewelacyjna pianka do codziennego użytku. Efekt jaki można nią uzyskać na włosach jest nieprzesadny, ot dzienny, ale bardzo przyzwoity.
    Do dozownika się nie można przyczepić, spienia ładnie. Pianka ślicznie pachnie, a zapach przez dość długi czas pozostaje na włosach. Dla mnie najważniejsze jest, że nie skleja w żaden sposób włosów, nie tworzy "hełmu" i nie mam po niej reakcji alergicznych.
    Włosy pozostają uniesione i świeże od mycia do mycia (czyli u mnie zwykle 2 dni)
    Do zalet trzeba zaliczyć niewielką cenę, i opakowanie, które zmieści się w większości kosmetyczek.
    Jedyny minus jaki zauważam to dostępność tylko w Rossmanie.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutnie na tak... Mój KWC
  • Pianka jest genialna... Polecam wszystkim, którzy mają problem z przetłuszczającymi się włosami i jednocześnie opadającymi. Sama mam cienkie włosy i przetłuszczające... po jej zastosowaniu są niewiarygodnie puszyste, miękkie, ale i jednocześnie fryzurka jest dość trwała...

Zalety:

- Bardzo tania
    - wydajna
    - nie obciąża i nie przetłuszcza włosów
    - fryzura dobrze się układa i trzyma, włosy widocznie podniesione
    - ładny zapach
    - nie skleją włosów i nie lepi się

Wady:

- brak!!!

Chcesz pochwalić Dewajtis12_05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • 1. Myję włosy co 8 godzin, ta pianka nigdy nie przyspieszyła mi przetłuszczania, wręcz przeciwnie włosy są dłużej świeże.
    2. Normalnie odbija włosy od skóry głowy, w sumie to jak każda pianka którą do tej pory miałam. Układam zawsze włosy metoda szczota-suszara.
    3. Nie sleja, nie obciąża, nie szkodzi w żaden sposób moim włosom (łatwo doczyścić po niej skórę głowy)
    4. Ładnie pachnie, włoski pachna jakiś czas
    5. Dobrze się dozuje (opakowanie bez zarzutu) i nakłada (robię to płaskim grzebieniem)
    6. Arcywydajna wystarcza mi jeden kleks pianki aby moje cienkie, przklejone do skóry i proste jak drut włosy unieść, pofalować i zatrzymac tak na pół dnia (później je myję i idę spać więc nie wiem na jak dlugo by taki efekt się utrzymywał)
    7. Cena jak za cukierka

Bob po ułożeniu go z pomoca tej pianki, wygląda nieziemsko dobrze, bo przecież pianki służą do tego by przy współpracy z nimi ułożyć fryzurę, a nie do nałożenia jej na mokre kłaki i czekania aż sie same uniosą

Używałam przez: rok

Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jakość wprost proporcjonalna do ceny
  • Solidnie opakowana, nieśmierdząca, KOLOSALNIE WYDAJNA(chociaż w jej wypadku nie wiem czy to zaleta), tania, rzeczywiście dobrze utrwalająca. To by były plusy. Jednak jest jednak rzecz, albo i dwie, które biją dobre strony na głowę: BRAK zwiększenia objętości(a przepraszam bardzo, jakie ma ta pianka zadanie? -,-), do tego nałożona w nieco większej ilości STRASZNIE przetłuszcza włosy.

Chcesz pochwalić karis1502 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna
  • Lubię tę piankę.

Jest tania, przyjemnie pachnie, nie skleja mocno włosów.
    Co najważniejsze - kiedy układam włosy na szczotkę, fryzura utrzymuje się średnio dwa dni.
    A kiedy prostuję grzywkę - dłużej zostaje prosta i ładnie zaczesana na bok.
    Dzięki lekkiemu uniesieniu, mogę spokojnie myć włosy co dwa dni. Pianka nie obciąża.

Nie zauważyłam zwiększenia objętości, ale moje włosy już same w sobie są grube i gęste.

Chcesz pochwalić Yukiri za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej na tak
  • + nie obciąża włosów
    +dobra na co dzień
    +niezbyt intensywny zapach
    +wydajna

- efekt puszupowy nie jest jakiś spektakularny
    -trzeba uważac z iloscią bo skleja włosy

ale zawsze mam gdzieś pod ręką

Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić szafirowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • odswieza
  • nie zauwazylam efektu push up na glowie, jednak trzeba przyznac, ze ta pianka jest w miare ok. odswieza wlosy , nadaje im ladny ksztalt, sa po niej wygladzone i nie pusze sie. no i jst bardzo tania

Używam tego produktu od: miesiac?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sniezka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajna
  • Pianka ma bardzo przyjemny zapach, który dość długo utrzymuje się na włosach. Ma lekką konsystencję, dzięki czemu łatwo się rozprowadza.
    Włosy po jej użyciu są puszyste i miękkie. Dobrze się układają. Pianka nie skleja ich i nadmiernie nie obciąża.
    Efekt zwiększenia objętości włosów nie jest może spektakularny, ale jak najbardziej zadowalający.
    Jest tania i dostepna w każdym Rossmannie.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić Krolewna76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie robi...
  • Niektóre produkty marki Isana bardzo lubię i cenie, ale ta pianka to jakaś pomyłka... Kiedy nakładałam ją na włosy miałam wrażenie, jakby zmieniała się w wodę - włosy stawały się wilgotne, a gdy podeschły żadnego efektu - jakby pianki nie było. Zero objętości, utrwalenia, taki produkt widmo...

Chcesz pochwalić bibi1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Podoba mi się ta pianka. Zawsze pomaga moim włosom uzyskać puszystkość, ma ładny zapach , zwiększa obiętość. Przed snem nawet po ułożeniu włosów i nałożeniu jej rano włosy mają normalny kształt , są ładne, miekkie, szybciej się je suszy, prostuje, dłużej zostaja wystylizowane.
    Minusem jestchyba tyko łatwopalność haha xD

Chcesz pochwalić blackcherryx94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak
  • Podoba mi się ta pian ka bardzo Ma wiele zalet i jak dla mnie wcale nie ma wad

+ unosi włosy od nasady już nie są przyklapnięte do głowy
    +nadaje lekkości fryzurze
    +nie wysusza włosów oraz ich nie obciąża
    +ładnie pachnie
    +wystarczy malutka ilość aby unieść od nasady włosy do połowy pleców
    + jest tania w promocji 4,99
    +efekt uniesienia utrzymuje się hmm jakieś 8 godzin
    +wydajna

Jako neutralne powiem to, że raczej trzeba jej używać z lakierem z tej samej serii aby uzyskać maksymalny efekt uniesienia ale taki komplecik kosztuje 10 zł więc nie jest to wielki wydatek

Pozdrawiam

Używam tego produktu od: Roku

Chcesz pochwalić DagUusia87 za czytelną i pomocną recenzję?