Powiększ Rossmann, Isana Hair, Volume Up Schaumfestiger (Pianka do włosów zwiększająca objętość)

Zgłoszony przez Hania333

Pianka ma za zadanie zwiększyć objętość naszych włosów oraz mocno utrwalić fryzurę. Zawiera filtry które chronią nasze włosy przed promieniami słonecznymi.

Cena: ok 6zł / 150ml
/s/

• W zasadzie nic nie robi
  • Mam ciągły przyklap, więc potrzebowałam pianki, by włosy odbić nieco od nasady.

Moje włosy są grube i dosyć cięzkie.

Piankę nakładałam albo w trakcie suszenia głową w dół, albo już po wysuszeniu.

Drobne plusiki:
    Cena
    Wydajność
    Zapach
    Nie skleja i nie obciąża

Ale co z tego, skoro...

Zwiększa objętość... na jakąś minutę, czyli w ogóle nie spełnia swojego głównego zadania.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Sowa06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obciąża włosy
  • + pianka ładnie pachnie

- unosi włosy ale tylko na moment
    - obciąża włosy mimo nakładania niewielkiej ilości, czli nie spełnia swojego głownego zadania

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Potahontas23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Jak dla mnie pianka jest dość wydajna,na dość długo utrwala fryzurę. Dodatkowo cena pianki jest naprawdę niska. Jak dla mnie ma ona trochę dziwny zapach.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić hedonistick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochana!
  • Jedna z najlepszych i jednocześnie najtańszych pianek do włosów jakie kiedykolwiek miałam. Mimo chęci testowania wciąż nowych produktów, ta jest jedyną do której zawsze wracam i której nie przebiła żadna inna pianka.

Plusy:
    - trwałość fryzury,
    - widocznie zwiększona objętość,
    - włoski są puszyste,
    - po nałożeniu nie mam problemu z rozczesaniem włosów,
    - zaskakująco niska cena jak za taką jakość,
    - nie obciąża włosów, nie ma przy niej efektu "przyklapnięcia",
    - nie testowana na zwierzętach,
    - mega tania.

Minusy:
    - brak.

Ilość zużytych opakowań: Niezliczona

Chcesz pochwalić Caramell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super pianka!
  • Jak dla mnie idealna Nie skleja włosów, nie przetłuszcza, rzeczywiście zwiększa objętość, dzięki niej stylizacja włosów jest dużo dużo prostsza. Pianka jest tania - ok. 6zł, wystarcza na długo Polecam.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Esti_13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajna
  • Zdecydowanie dobry produkt. Cena jest niska, a jakość całkiem dobra Plusem jest to, że nie obciąża oraz nie skleja włosów. Przy niektórych piankach miałam problem z wysuszeniem moich włosów, gdy używam tej jest ok. Jeśli chodzi o zwiększenie objętości- nie jest spektakularne, ale unosi delikatnie fryzurkę. Utrwala dosyć porządnie. Zdecydowanie jedna z moich ulubionych pianek

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić Nikola5123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • Kupiłam tę piankę przypadkiem, gdyzż potrzebowałam czegoś co nada objętości moim cienkim i krótkim włosom, a że używałam już różnych pianek (Wella, Nivea) i niewiele się one różniły od siebie właściwościami, więc postanowiłam spróbowac czegoś tańszego.
    Jak do tej pory nie znalazłam minusów u tej pianki:
    +nadaje objętość cienkim włosom
    +dobrze się sprawuje zarówno na mokrych jak i suchych włosach (aktualnie stosuje ją na mokre włosy, które potem susze, dzięki temu do następnego mycia nie mam problemów z oklapniętymi włosami, rano wystarczy je ułożyć przy użyciu gumy)
    +nie skleja, nie obciąża włosów
    +przyjemny zapach
    +gęsta, dzieki czemu jest wydajna - wystarczy mała, żeby uzyskac zadowalający efekt
    +tania

Na pewno zostanie ze mną na długo długo.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić parnaska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak -.-
  • + produkt łatwodostępny
    + przystępna cena (ja zapłaciłam 6,99zł)
    + zapach- delikatny, zwykły, taki jak u wszystkich pianek
    + w miarę dobrze utrwala loki/ fale

- nie zauważyłam, aby po użyciu zwiększała się objętość włosów -.-
    - plącze włosy

Podsumowanie: przeciętna pianka, szału nie ma, ale tak fatalnie też nie jest... Polecam tym, którzy potrzebują pianki, a w portfelu akurat pustki.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić funky punky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak
  • Nie spodziewałam się takich rezultatów przy tej cenie pianka jest niedroga, ladnie pachnie, nie skleja włosów. Po jej użyciu fryzurka jest lekka, delikatnie uniesiona i dosyć trwała.

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Chcesz pochwalić Digital_Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem pozytywnie zaskoczona
  • Jakiś czas temu była w Rossmannie duża promocja na ich własne marki. Kupiłam wtedy kilka ich produktów których pewnie nie wzięłabym z półki w regularnej cenie ale stwierdziłam że jak będą beznadziejne to nie żal mi będzie tych paru złotych.
    Jako że kończyła mi się moja ukochana pianka z L'Oreala wzięłam na wypróbowanie tą, kosztowała zawrotne 3,99
    I bardzo się zdziwiłam bo to naprawdę dobry kosmetyk, fajnie utrwala włosy, nie skleja, nie obciąża, nie przyspiesza przetłuszczania a nawet mam wrażenie że włosy są dłużej świeże, pasma są utrwalone a nie sztywne a jak jest wilgotno nie robi z włosów strąków. Świetna rzecz za rewelacyjną cenę

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić agula0224 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij