Isana, Hair, Volume Up Schaumfestiger (Pianka do włosów zwiększająca objętość)

Isana, Hair, Volume Up Schaumfestiger (Pianka do włosów zwiększająca objętość)

Pianka ma za zadanie zwiększyć objętość naszych włosów oraz mocno utrwalić fryzurę. Zawiera filtry które chronią nasze włosy przed promieniami słonecznymi.

Utrwalenie
mocne
pianki do włosów
nadające objętość, termoochronne, utrwalające
lekkie

Przeciętniak -.-

+ produkt łatwodostępny
+ przystępna cena (ja zapłaciłam 6,99zł)
+ zapach- delikatny, zwykły, taki jak u wszystkich pianek
+ w miarę dobrze utrwala loki/ fale

- nie zauważyłam, aby po użyciu zwiększała się objętość włosów -.-
- plącze włosy

Podsumowanie: przeciętna pianka, szału nie ma, ale tak fatalnie też nie jest... Polecam tym, którzy potrzebują pianki, a w portfelu akurat pustki.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Dobry produkt do krótkich włosów

Pianka do włosów zwiększająca objętość marki Isana kupiłam z ciekawości.
Produkt przypadł mi do gustu od pierwszego użycia. Pianka świetnie sprawdza się do uzyskania objętości moich krótkich włosów.
Pomimo, iż producent określił wysoki poziom utrwalenia dla produktu to nie można oczekiwać, że fryzura utrzyma się bez użycia dodatkowo lakieru. Pianka jedynie sprawia, że w trakcie modelowania fryzura nabiera objętości.
Produkt ma wygodne w codziennym użytkowaniu opakowanie z dozownikiem.
Pianka jest bardzo wydajna. Dla uzyskania oczekiwanego efektu dla krótkiej fryzury wystarczy 1 doza niewielka doza.
Cena produktu jest wyjątkowo niska.

Nie wart zachodu

Pianka nie droga ale niestety też nie przydatna. Ani nie nadaje objętości ani nie utrzymuje fal i loków.

Zapach bardzo ładny i konsystencja również ale nic poza tym.

Nadaje objętości

Pianka pachnącą cytrusami w fioletowo srebrnym opakowaniu unosząca włosy u nasady. Push up wytrzymuje na moich prostych włosach caly dzien, wystarczy w ciągu dnia lekko ją poprawić dotykając wlosy, bez dodawania produktu. Co do silnego utrwalenia to włosy są na swoim miejscu cały czas więc utrwalenie stwierdzam. Niemniej dla osób szukających tak silnego utrwalenia jak lakier będzie za słaba. Nie zawiera mocno wysuszajacego włosy alkoholu denat. W składzie jest też witamina b5 i witamina e. Bez problemu zmywa się łagodnym szamponem. Bardzo wydajna. Tania oraz dostępna w Rossmanie.

Bez szału

Pianka ma bardzo proste opakowanie. Mi to osobiście nie przeszkadza. Jej moc powinna być 3 na 5. Niestety pianka jest bardzo słaba. Nie radzi sobie nawet z codziennym utrwaleniem włosów, nie mówiąc już o stylizacji włosów na jakieś wyjście. W moim opakowaniu szybko wyrobił się dozownik i zaczęła częściowo wylatywać woda, a nie pianka. Producent dodatkwo obiecuje "Volume Up". No no ... Większe volume daje mi suchy szampon niż ta pianka.

Lubię ją : )

Pianka oczywiście z rossmanna - gdyby ktoś jeszcze nie znał tej marki, a więc łatwo dostępna.
Spełnia w zupełności moje oczekiwania - nieco unosi włosy u nasady, pomaga w stylizacji.
Jednak wskazany poziom utrwalenia jest jak dla mnie przesadzony - ja dałabym jakieś 3. Co prawda nie używam jej w dużej ilości, ale po przeczesaniu włosy są delikatnie pogrubione, ale nie czuć specjalnie by ta pianka trzymała.. jeżeli wiecie o co mi chodzi, bo ja nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć ;D

Bardzo fajny.

Produkt sprawdza się bardzo dobrze.
Nie obciąża włosów , widać lekką objętość ( zawsze stosuje go na mokre czy suche włosy susząc i podkręcając na szczotce ) , nie skleja ich. Ma bardzo ładny zapach i nie jest drogi . :) Polecam :)

słaba

Lubię kosmetyki Isany ale nie koniecznie te do stylizacji włosów. Według mnie nie są zbyt wysokiej jakości. Prezentowana tu pianka jest dla mnie zdecydowanie za słaba i zwyczajnie nie daje rady w codziennej stylizacji. Pianka bardzo słabo utrwala a o zwiększaniu objętości fryzury w ogóle nie ma mowy.
Plusem jest niska cena i wygodna aplikacja, ale działaniem pianka nie powala.
Jest bardzo przeciętnym produktem dla bardzo mało wymagających fryzur.

jestem zadowolona.

Pianka jest tania, łatwo dostępna, ma dobry skład. Nie oblepia włosów. Jest wydajna i miękka, nie jest klejąca. Rzeczywiście unosi włosy u nasady. Uważam, że jest to produkt, od którego można zacząć przygodę ze stylizacją, ponieważ jak się coś nie uda to nie będzie szkoda wydanych pieniędzy.

Niestety nie dla mnie...

Nie sprawdziła się za bardzo na moich włosach.Przede wszystkim nie zwiększyła objętości.Pianka nie obciąża włosów i nie skleja.Jest wydajna,ma przyjemny zapach i wygodny aplikator.

nie

Kupiłam na promocji praktycznie za grosze, aby wypróbować. I niestety zawiodłam się. Od pianki tego typu oczekuję choć minimalnego zwiększenia objętości włosów, a tutaj - porażka. Włosy po nałożeniu pianki, wysuszeniu nie mają ani grama objętości.
Jedynym plusem (albo minusem, kiedy się nie sprawdziła), jest wydajność i dostępność oraz cena. Ale to za mało.

Gdzie ta objętość?

Pianka ta nie sprawdziła się na moich włosach. Nie zauważyłam by były odbite czy uniesione u nasady. Na szczęście nie były polepione czy zbyt obciążone. Ładnie pachniała, była wydajna i tania.

Konsystencja: jak to pianka- lekka, biała, ta nie była klejąca.

Działanie: niewielką ilość wmasowałam w nasadę mokrych włosów (od dołu). Podczas suszenia głowę miałam również skierowaną ku dołowi. Gdy włosy były już suche to nie zauważyłam większej różnicy- włosy nie były polepione, ale też nie były uniesione. Wychodzi na to, że produkt nie spełnił moich oczekiwań, nie był dla mnie.

Zapach: typowy dla kosmetyków do stylizacji włosów. Lekko chemiczny, wyczuwalny po aplikacji, ale nie był nachalny. Podobał mi się.

Opakowanie: jest niewielkie, poręczne, w fajnym żywym kolorze. Dozownik nie popsuł się, dozował odpowiednie ilości, nie musiałam uważać na wydobywający się produkt.

Dostępność: Rossmann.

Plusy:
- wydajny
- ładnie pachnie
- tani
- solidne opakowanie

Minusy: nie dodawał objętości moim włosom.

Używam tego produktu od: Około 4-5 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 150 ml.

Bardzo przeciętna

Wszystkim, którym zależy na faktycznym dodaniu objętości, polecałabym szukać innej pianki. Ta krzywdy jako takiej nie robi, ale właściwie nie daje żadnych fajnych efektów - więc równie dobrze po co w ogóle jej używać?...

PLUSY:

+ Bardzo niska cena
+ Aplikator się nie psuje
+ Lekki zapach
+ Nie skleja włosów
+ Nie obciąża
+/- Nie usztywnia włosów (dla mnie to plus)

MINUSY:

- Nie dodaje objętości
- Miałam wrażenie, że lekko się lepi na dłoniach
- Mimo obietnic producenta nie utrwala fryzury w żaden sposób

Krótko mówiąc, nie spełnia swojego przeznaczenia.