FM Group, Make Up, Silicone Base (Baza silikonowa)

FM Group, Make Up, Silicone Base (Baza silikonowa)

Baza stworzona w oparciu o polimery silikonowe:
- błyskawicznie wygładza, ukrywa drobne zmarszczki i rozszerzone pory
- ułatwia perfekcyjne rozprowadzenie podkładu
- znakomicie matuje i zapobiega błyszczeniu się skóry
- przedłuża trwałość makijażu
- wzbogacona o witaminę E
- jedwabista w dotyku
-poręczna tubka
-do każdego rodzaju cery.

bazy pod makijaż twarzy
matujące, na rozszerzone pory / maskujące, przedłużające trwałość makijażu

Spełnia swoją rolę.

Bardzo dobra baza pod makijaż. Spełnia swoją rolę, fajnie się ją nakłada. Aksamitna w dotyku i ładnie się rozprowadza na twarzy, przedłuża trwałość makijażu jak deklaruje producent. Gęsta , bez zapachu i bezbarwna. Po aplikacji, skóra jest wygładzona. Wystarczy niewielka ilość produktu na pokrycie wybranych przez siebie miejsc. Zauważyłam, że po zastosowaniu podkład lepiej się trzyma. Opakowanie w formie tuby, proste w użyciu. Jedynym minusem bazy jest jej dostępność, a szkoda bo świetny produkt.

Dobra baza

Baz pod cienie używam zawsze. Bez bazy żaden cień nie jest w stanie utrzymać się na mojej powiece cały dzień.
Baza spełnia swoje zadanie i całkiem fajnie się z nią pracuje. Dobrze utrzymuje makijaż.
Minusem jest dostępność.

Miłe, choć nieoczekiwane zaskoczenie

Jest to baza, którą używam od dość długiego czasu. Kupiłam ją z polecenia, dlatego moje oczekiwania wobec tego produktu były już na starcie bardzo duże.

OPAKOWANIE: w formie tuby z odkręcaną nakrętką. Szkoda, że nie na "klik", bo byłoby to wygodniejsze rozwiązanie. Baza ma pojemność 15 ml. Na pierwszy rzut oka byłam lekko zawiedziona, że jest ta mała, ale o tym poniżej :) Na etykiecie informacje są zawarte w języku polskim. Co prawda dość lakonicznie, ale jednak :)

KONSYSTENCJA I ZAPACH: produkt o konsystencji niezwykle gęstej, bezbarwnej i bezwonnej. Jak sama nazwa wskazuje, jest to baza silikonowa.

DZIAŁANIE: bazę świetnie się rozprowadza na skórze, produkt wchodzi we wszystkie nierówności, świetnie wyrównując skórę. Wszystkie drobniejsze zmarszczki są w całości wypełnione. Nie wiem jak ten produkt radzi sobie z głębszymi zmarszczkami, bo takich nie mam ;) Po nałożeniu produktu na skórę jest on niezwykle wygładzona, widocznie poprawia się jej wygląd, w dotyku jest gładka, czuć delikatnie, jak skóra jest "śliska", ale to w końcu baza silikonowa, więc nie ma co się innego spodziewać. Nie niweluje niestety niedoskonałości.... są one tak samo widoczne, jak przed nałożeniem produktu.... a nawet powiedziałabym, że podkreśla suche skórki i te niedoskonałości.
Wbrew wcześniejszym obawom, produkt jest bardzo wydajny. Mimo, że to tylko 15 ml, niewielka ilość produktu pokrywa wszystkie pożądane miejsca.
Bardzo dużą zaletą tego produktu jest skuteczne zmatowienie skóry, ale z upływem godzin, zaczyna się świecić. Zauważyłam, że podkład lepiej się "przykleja" do twarzy. Dzięki tej bazie podkład sprawia, że skóra wygląda zdrowo. Przy dłuższym stosowaniu zauważyłam, że ta baza zaczęła zapychać... co sprawiło, że zaczęły mi się pojawiać na twarzy niedoskonałości....

Podsumowując - ta baza ma swoje zalety, jak i wady. W zależności od tego, czego się oczekuje. Na początku bardzo polubiłam ten produkt, ale z czasem stwierdziłam, że nie jest to baza, którą należy stosować na całej twarzy. Aktualnie używam jej w okolicach nosa i brody. I w tych miejscach świetnie się sprawdza w moim przypadku. Dodatkowo atutem tego produktu jest fakt, że nie wysusza skóry, ale nie zauważyłam, by witaminy C i E jakoś specjalnie wpływały na pielęgnację mojej skóry….

mała, a jakże wydajna

Bazy uzywalam zawsze na wieksze wyjscia, kiedy wiem ze moj makijaz musi przetrwac kilka-kilkanascie godzin w nienaruszonym stanie.
Ta baza swietnie sobie z tym radzi.

Produkt zamkniety jest w miekkiej, czarnej tubce z wygodnym aplikatorem, dzieki ktoremu wydobedziemy odpowiednia ilosc produktu na dlon.

Bazy nie trzeba nalozyc duzo, zeby pokryc nia twarz.
Przy nakladaniu jest dosc rzadka, przezroczysta, ale w momencie rozsmarowania staje sie niezwykle jedwabista i matowa.
Ladnie pokrywa skore.
Matuje lekko, wyrownuje skore, ukrywa pory, pieknoe wygladza.
Podklad trzyma sie na niej dluzej niz zazwyczaj.
Jestem z niej bardzo zadowolona!!

POLECAM

Bardzo fajna baza

To moja pierwsza baza pod makijaż i chyba już przy niej zostanę. Przy cerze mieszanej z roszerzonymi porami sprawdza się naprawdę dobrze. Dzięki temu, że produkt jest bardzo wydajny, wystarczy naprawdę niewielka ilość, żeby pokryć całą buzię. Tworzy cienki filtr, na którym podkład wygląda bardzo naturalnie. Nieznacznie przedłuża trwałość makijażu.

Bardzo lubię sylikonowe bazy ale nie wszystkie powodują przedłużenie trwałości makijażu jednak ta faktycznie spełnia swoje zadanie.
Po nałożeniu niewielkiej ilości produktu skóra wygląda na bardzo gładką, widoczność porów jest mniejsza i tak jak wspomniałam przedłuża trwałość makijażu.
Nie zapycha mnie i jest bardzo wydajna. Cała baza ma kilka ml ale starczyła mi na pół roku regularnego stosowania.
Bardzo wygodne, higieniczne opakowanie.
Cena mogłaby być nieco niższa ale nie można mieć wszystkiego.

Idealne wygladzenie

Cena nie jest najnizsza, ale warto zainwestowac w ta baze, skora po nalozeniu jest wspaniala w dotyku, super wyglada na niej podklad, polecam, ale tez nie na codzien bo moze zapchac skórę ;)

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

Świetna!

+cera po niej jest baardzo gladka
+cera po niej nabiera lepszego wygladu
+łatwo się rozprowadza
+przedłuża makijaż
+wydajna

Minusów nie zauważyłam

Nie powaliła mnie, wciąż szukam ideału

Jednym z głównych minusów tej bazy jest to, że często gryzie się z podkładami!
- Przykładowo- czasem używałam revlona colorstay samego, czasem z tą bazą. Kiedy używałam wcześniej tą baze podkład szybciej schodził, czasem pojawiały się plamy co było straszne! Zaś gdy dawałam sam podkład cera była ładna. Nie wiem o co chodzi do tej pory, przy innych bazach nie ma tego problemu.
-W moim przypadku nie matowiła twarzy, także nie polecam do skóry tłustej, nie wiem jak sprawdzi się przy innych typach cery
+ Jak na tak małą tubkę wydajna, cena też w stosunku do tego dobra
+ Dobrze wygładza, skóra jest naprawdę ok, gładka. Jednak jest to baza, głównie ma przedłużyć trwałość makijażu, absolutnie tego nie robi.

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Świetna baza

Użyłam kilka razy, bo to baza mojej Mamy.
PLUSY:
- wygładza twarz
- idealnie sprawdza się przy skórze mieszanej
- białe króki które pojawiają się raz na jakiś czas na mojej twarzy znikają i nie widać ich pod podkładem
- miła konsystencja
- wydajny
- łatwo się ją nakłada
- wystarcza na długo, przy prawie codziennym używaniu przez dwie osoby

MINUSY:
- nie zauważyłam

NEUTRALNE:
- nie lubię opakowań, typu tubka (trzeba je rozcinać, żeby wydbyć kosmetyk do ostatniej kropli) ale w tym wypadku nie wiem jak jest - tubeczka wydaje się być dosyć wygodna

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy, u mnie w domu od 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3/4 piewszego

Przeznaczony do stosowania w strefie "T" neutralizuje przy cerze mieszanej dużą ilość natluszczenia i nie powoduje luszczenia pokładu.

Plusy:
- zapach,
-ciekawa konsystencja,
-opakowanie na długo starcza,
-idealny do stosowania zimą samodzielnie na skórę zapobiega pekaniu i odmrozeniom.

Minusy: BRAK

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie kończę

Tak i Nie

Konsystencja jest jej znakomita.Przyjemnie rozprowadza się po twarzy,bezzapachowa,delikatna,nie podrażnia skóry i przede wszystkim bardzo wydajna.
Wystarczy na prawdę mała jej ilość aby dokładnie rozprowadzić ją po twarzy.

Bardzo ważne jest to abyśmy nie nakładały podkładu zaraz po jej nałożeniu.Poczekajmy 2-4 minutki ,aby baza dostosowała się do naszej twarzy a dopiero potem bierzmy się za całą resztę.