Palmolive, Naturals, Nieodparta Miękkość, Kremowy żel pod prysznic `Czarna orchidea i mleczko nawilżające`

Cena PLN 9.00

Kremowy żel pod prysznic Palmolive - otuli Cię zapachem egzotycznych kwiatów. Wzbogacony mleczkiem nawilżającym i składnikami w 100% naturalnego pochodzenia: ekstraktem z orchidei i aloesu. Testowany dermatologicznie.

nawilżające
żele pod prysznic
bez alkoholu, bez parabenów, zapachowa
w żelu

Co jakiś czas do niego wracam

Uwielbiam go za to ,że nie wysusza mojej skóry oraz że po kąpieli jest ona bardzo miękka i przyjemna.
Delikatny minus za aż zbyt intensywny zapach, gdzie uwielbiam gdy coś ładnie pachnie, ale tutaj jak dla mnie jest już ten zapach zbyt mocny.
Cena jak cena za praktycznie każdy żel pod prysznic.
Wydajny, dostępny w opakowaniu xxl.
Wizualnie wpadł mi w oko, są to moje kolory. :)

Żel pod prysznic

Kremowa gęsta konsystencja o ładnym zapachu. Duże opakowanie, cena adekwatna do jakości. Szkoda, że opakowanie nie ma pompki, dzięki której można by dozować odpowiednią ilość produktu. Produkt ładnie się pieni, wystarczy niewielka ilość żeby umyć całe ciało. Ogólnie produkt bardzo fajny, wydajny.

Świetny produkt

Żel jest super. Jest wydajny, piękne pachnie i bardzo dobrze się pieni. Od kilku lat używam już tych żeli i jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Opakowanie jest duże co jest bardzo wygodne. Dodatkowo żel jest w niskiej cenie, a jakość jest naprawdę dobra.

Ach ten zapach

Żel ma fantastyczny kwiatowy zapach który już przy otwarciu zniewala. Sama aplikacja jest bardzo przyjemna, delikatna piana jest bardzo lekka i daje przyjemne odczucie na skórze. Zapach żelu pozostaje na skórze, więc bardzo ładnie po kąpieli również się pachnie. Żel ponadto jest bardzo wydajny i nie podrażnia skóry, co jak dla mnie jest najważniejsze.

Ulubiony

Uwielbiam niemal wszystkie żele Palmolive, ale ten jest zdecydowanie moim nr 1. Przepieknie pachnie, zapach utrzymuje się jeszcze długo po kąpieli, nawilża i wygładza skórę, cudownie odświeża ciało. Dla mnie poza ceną nie ma wad.

ZALETY:
Zapach!!!
Wydajność
Nadaje miękkość
Wygładza
Odświeża

WADY:
Cena, ale można upolować w dobrej promocji taniej

często go używam

Na zmianę używam tego żelu i oliwkowego, czasem jakiś innych. Ogólnie jest całkiem niezły, nie wysusza mojej skóry, fajnie się pieni, ma intensywny zapach, do którego trzeba się przyzwyczaić. Konsystencja żelu jest w porządku, można go nałożyć na dłonie i na nich zostaje, nie jest zbyt rzadki. Bardzo go lubię

Mój faworyt od lat

Bardzo lubię ten żel do kąpieli. Bardzo często sięgam po różne zapachy żeli Palmolive. Konsystencja płynu jest fajna bo dobrze otula ciało, ale otwór jest bardzo niewygodny bo trzeba uważać żeby nie wylać za dużo produktu przez przypadek. Zapach jest przepiękny, po wyjściu z kąpieli niesie się po całym domu, a i na skórze długo go czuć. Opakowanie bardzo duże i mega wydajne przez co płynu wystarcza na bardzo długo.

Delikatny o pięknym zapachu

Żel pod prysznic o bardzo przyjemnym zapachu i kremowej konsystencji. Dobrze oczyszcza ale także nawilża. Skóra zostaje miękka i gładka. Nie podrażnia i nie wysusza. Bardzo wydajny i dobrej cenie.

Delikatny żel w super cenie i o pięknym zapachu

Żel stosuje teraz, w okresie przedletnim, kiedy moja skóra wciąz jest nieco sucha, ale nie ma tragedii jaka była zimą ;) Od żelu pod prysznic wymagam kremowej, dosc gestej konsystencji, żeby był delikatny, nie wysuszał i nie podrażniał skóry. I żeby ładnie pachniał. I był tani.

Tu znalazłam to wszystko.

#MOJA SKORA
*przesuszajaca się, zwlaszcza zima
*wymagajaca nawilżania
*od czasu do czasu traktowana chlorem basenowym

#ZEL
+ OPAKOWANIE - ja mam maxi wersje z wygodna pompka, w sam raz do uzycia pod prysznicem kiedy masz mokre, śliskie dłonie. Pompka jest solidnie zrobiona, dosc duza - dlonie się z niej nie zeslizguja
+ZAPACH - bardzo lubię zapach orchidei. Naprawde, to jest coś, co mnie koi i wieczorny prysznic z tym zapachem jest naprawdę przyjemny.
+WYDAJNOSC - starcza na baaardzo długo ;)
+ KONSYSTENCJA - kremowa, gesta na tyle, na ile powinien być gesty żel pod rpysznic wiec nic nie ucieka pomiedzy dłońmi
+DZIALANIE - delikatnie myje, nie przesusza skóry, nie podrażnia. Co rpawda zima wymagam od żelu nawilżenia, którego tu nie ma. Ale dla niewiele przesuszonej skóry jets w sam raz
+CENA - butla 750ml z pompką bez promocji jest w cenie ok 15zł. Naprawde stusnek cena/jakosc jest tu super.

Pielęgnuje i myje

Bardzo przyjemny żel pod prysznic, który nie tylko dobrze myje, ale również pielęgnuje skórę, pozostawiając ją nawilżoną i miękką.

Zapach produktu również przypadł mi do gustu. Jest on słodki, kwiatowy.
Opakowanie jest wygodne, a produkt jest wydajny.

Palmolive to jedna z moich ulubionych marek do kąpieli. Pięknie pachnie i zapach długo utrzymuje się na skórze. Lejąca konsystencja. Mocno się pieni, a to lubię bardzo. Skóra po kąpieli jest bardzo delikatna. Polecam

żel pod prysznic jest mega wydajny, pięknie pachnie, Nie podrażnia i nie wysusza, skóra po umyciu jest miękka i gładka w dotyku. Opakowanie nie jest zbyt poręczne, czasem ciężko jest je utrzymać. Cena jest ok