Powiększ Dermika, Pure, Aktywny peeling enzymatyczny z papainą i żółtą glinką do cery tłustej i mieszanej

Zgłoszony przez nicole_4ever

Silnie działający peeling do twarzy przeznaczony do cery tłustej i mieszanej. Papaina skutecznie usuwa obumarłe komórki naskórka, a żółta glinka głęboko oczyszcza skórę, usuwa nadmiar sebum, działa ściągająco. Skóra staje się czysta, gładka, matowa i odświeżona. Jest doskonale przygotowana do dalszej pielęgnacji.

• Nie sprostał moim oczekiwaniom.
  • Produkt kupiłam przede wszytskim ze wgl. na obecność glinki. Nie zawsze mam czas i ochotę na rozrabianie glinki. Stwierdziłam, że to produkt idelany, sprawdzi się w sytuacjach nagłych, gdzie pojawia się silna potrzeba naprawy cery, np. przed wyjściem itp.
    Niestety produkt nie sprostał moim wymaganiom. Właściwe to używam go na siłę, by wykończyć tubkę.
    Skóra nie jest zachwycająca po zużyciu ani jakoś nadzywczajnie miękka, matowa. Ot szybki 2-3 min sposób na lekkie odświeżenie suchej skóry, ale już nie rożswietlenie. odżywienie itp.
    Używałam jej sumiennie 2 razy w tyg. wtedy, gdy na włosach trzymałam odżywkę/maskę. Nie zauważyłam, żeby przez okres kilku m-cy poprawił mi się stan skóry.
    Lepsze efekty zdecydowanie uzyskiwałam z domowych peelingów lub maseczek.
    cena wg. mnie mocno wygórowana. Cieszę się że kupiłam produkt poniżej 20 zł na promocji w SP.
    jedyny solidny plus to wydajność. Produkt nie chce się skończyć ;-)

Używam tego produktu od: od kilku m-cy

Chcesz pochwalić Natuś-77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na czwórke
  • Odkąd regularnie używam tego produktu wydaje mi sie, ze moja cera jest utrzymywana w nalezytym porządku Zadziwiający jest dla mnie fakt, ze służy mi on mimo że jest przeznaczony do skóry tłustej, a ja takiej nie mam! Moim zdaniem jest troszke zbyt drogi jak na moją studencką kieszeń, dlatego pomimo wszystko bede szukała tańszego zamiennika
    Jednak polecam, ponieważ jest to kosmetyk warty wypróbowania.
    A, jeszcze warte powiedzenia jest to, że nabyłam go w promocyjnej cenie w Superpharmie za 10 zł (był to taki dodatek do zakupów za jakąs kwote).

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Chcesz pochwalić carolineeveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak.
  • Zalety :
    - Ładne, estetyczne, kobiece opakowanie. Można postawić tubkę w pionie, nie przewraca się. Opakowanie solidne ale na tyle miękkie,że bez problemu wyciska się pożądaną ilość produktu. Zamykane na zatrzask, nie otwiera się samo, nie ułamuje.
    - Konsystencja żółta, jednolita, bez grudek. Przyjemnie się rozprowadza.
    - Nie podrażnia.
    - Nie uczula.
    - Całkiem dobrze odświerza, jest delikatny, rozpuszcza suche skórki (małe).
    - Skóra staje się delikatna, wygładzona.
    - Dostępność.
    - Cena.
    - Zapach delikatny, nienachalny.

Wady :
    - Pod koniec trzeba rozciąć opakowanie żeby dobrać się do końcówki produktu.
    - Trudno się zmywa. Nie schodzi łatwo ze skóry, ślizga się.
    - Jest bardzo delikatny, czasem aż za. Niekiedy nie radził sobie z większą ilością suchych skórek. Postanowiłam (wbrew zaleceniom producenta) stosować częściej. Efektem była podrażniona, mocno zaczerwieniona i wysuszona skóra (ściągnięta). Skórki zniknęły ale jakim kosztem.
    - Jako maseczka/peeling dla cer tłustych może być stanowczo za słaby, naczynkowców może podrażnić (stosowany częściej niż raz w tygodniu), a z większą ilością suchych skórek sobie nie radzi.

Podsumowując - produkt 2w1 ale ni to maseczka kojąca z glinką, ni dobry i mocny peeling z papainą. Dermika Pure jest gdzieś pomiędzy. Jeżeli coś jest do wszystkiego jest do niczego. Produkt nie był zły ale też nie zachwycił. Nie kupię ponownie, szukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: roku.
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe.

Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny i delikatny
  • Peeling nie podrażnia skóry, nie powoduje pieczenia. Stosowany 2x w tygodniu powoduje, że skóra jest miękka i gładka.
    Ma gęstą konsystencję, trochę przypominającą glinkę. Dobrze się nakłada i usuwa. Zapach jest delikatny i dość przyjemny. Opakowanie - estetyczne, natomiast cena - trochę wysoka.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić Summer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za delikatny dla mnie
  • Ja wiem, że to peeling enzymatyczny, ale mimo wszystko miałam takie, które coś robiły. Jak dla mnie twarz po zastosowaniu tego specyfiku jest taka sama jak i bez jego stosowania. Na mojej mieszanej cerze ani nie zwęża porów ani jakoś szczególnie nie wygładza. Szkodzić też nie szkodzi, jest taki "pure". Ma średnio gęstą konsystencję, nie pachnie jakoś nachalnie, ale kolor nie jest juz taki "pure" bo peeling jest koloru brązowego i nie mówię tu o opakowaniu Zużyłam żeby zużyć, szukam dalej swojego KWC w tej kategorii.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Chcesz pochwalić anton23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • gorzej niż bez
  • Zawsze miałam dobre zdanie o kosmetykach Dermiki i bazując na nim, zaufałam no i mam!

Podjęłam 6 prób użycia produktu, niestety każda kończy się tym samym, zaraz po zmyciu zaczynają tworzyć się bolesne gródki pod skórą, których wyprowadzenie mi zajmuje ok. 2 tygodnie.

Dodam, że w tym samym czasie sprezentowałam ten sam peeling mamie i efekt identyczny.

Za takie pieniądze, taka krzywda? - dziękuję, postoję.

Używam tego produktu od: pół roku, bo nie mogę zmęczyć opakowania

Chcesz pochwalić kremkokosowy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla cery naczynkowej
  • Muszę przyznać, że peeling bardzo dobrze usuwa obumarły naskórek. Skóra po użyciu jest mięciutka i gładka. Żółta glinka oczyszcza a pory są zwężone i mniej widoczne. Niestety przy mojej cerze naczynkowej (jednocześnie mieszanej z zaskórnikami) peeling okazał się zbyt silny. Po zmyciu peelingu policzki były bardzo zaczerwienione a wszystkie naczynka widoczne. Oprócz tego produkt jest naprawdę wydajny, wystarcza na kilka miesięcy. Konsystencja jest gęsta, przyjemna, łatwa do nakładania a zapach trochę chemiczny ale do wytrzymania. Zmywanie peelingu przy użyciu samych palców zdecydowanie jest na minus, gdyż zajmuje trochę czasu i może sprawiać kłopoty.
    Podsumowując produkt godny polecenia jednak osobom z cerą naczynkową zdecydowanie odradzam.

Chcesz pochwalić Karmelka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnia zadania
  • Skusiłam się na ten peeling, bo dawno, dawno temu miałam próbkę peelingu enzymatycznego Dermiki z linii Meritum. Byłam wtedy zaskoczona, że bez tarcia można uzyskać tak dobrze oczyszczona i gładką skórę. Ten peeling w niczym nie przypomina Meritum. Skóra po nim jest jakby wypolerowana - odbija światło, ale nie jest oczyszczona czy gładsza, na w ten sposób wypolerowanej skórze bardziej widoczna staje się każda skazą. Jeśli to jest wersja mocniejsza, to nie wiem, co robi ta dla cer wrażliwych. Ten peeling raczej uznałabym za bardzo delikatnie oczyszczająca maseczkę właśnie do cer wrażliwych czy suchych. Na pewno nie spełnia roli peelingu. Nie polecam, więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: 2 msc

Chcesz pochwalić stellla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Kupiłam produkt w promocji w rossmanie za 13 zł. Jest to mój pierwszy peeling enzymatyczny i nie wiem, czy to kwestia przyzwyczajenia do peelingów mechanicznych, ale mam wrażenie, że on w ogóle nie działa. Stosuję go zgodnie z zaleceniem producenta, dwa razy w tygodniu przed maseczką. Staram się trzymać tego procederu, odkąd po badaniu cery dowiedziałam się, że może mi to pomóc na rozszerzone pory, które są jedyną zmorą mojej mieszanej cery. Po półtora miesiąca regularnego stosowania stwierdzam, że faktycznie pory są mniejsze, ale nie wiem w jakim stopniu przyczynił się do tego peeling, a w jakim maseczka. Mimo wszystko, nie jest to jednak produkt WOW no i dla mnie cena regularna niewspółmierna do jakości.

Używam tego produktu od: wrzesień 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lennii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabo
  • Posiadam cerę mieszaną, jakiś czas temu była tłusta ale się zmieniła właśnie w mieszaną z bliznami i przebarwieniami potrądzikowymi. Peelingu używałam gdy miałam bardzo tłustą cerę. No i raz po przejściu cery w mieszaną. Efekt był właściwie żaden.

Plusy:
    + konsystencja
    + ładna tubka
    +wydajna

Minusy:
    - wg mnie na bardzo tłustej cerze nie wywrze żadnego wrażenia, na mieszanej też bez rewelacji

A jeszcze dodam, że potrafiłam trzymać ten kosmetyk nawet pół godz czy godzinę na twarzy. i wraz w sumie nic :/ Używam tego produktu od: hm... dawna, chyba rok czasu, nieregularne użyciaIlość zużytych opakowań: jedno 75ml

Chcesz pochwalić Redlight za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij