Sensique, Zmywacz do paznokci z gąbką bezacetonowy o zapachu kokosa

Powiększ Sensique, Zmywacz do paznokci z gąbką bezacetonowy o zapachu kokosa

Zgłoszony przez kuki9

Bezacetonowy zmywacz do paznokci z ochronnym czynnikiem natłuszczającym i prowitaminą B5. Nie zawiera acetonu, działa łagodnie na paznokcie i otaczającą je skórę dłoni bez ryzyka ich nadmiernego przesuszenia lub uszkodzenia.
Nadaje się do paznokci sztucznych i naturalnych.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Castol Oil, Panthenol.

Cena: 3,30zł / 50ml

• tani i dobry
  • Kupiłam go w Naturze, bo chciałąm przetestować inny zmywacz niż z ISANY, który również jest bardzo dobrym zmywaczem.
    PLUSY +
    + mały, poręczny fajnie sie sprawdza w podróży
    + dobrze zmywa lakier zarówno jasny jak i ciemny
    + ma ładny zapach kokosowy mmmm po jakimś czasie niestety się ulatnia
    +tani
    + nie wysusza mi płytki, ani skórek
    + nie rozmazuje lakieru po palcu jak to niekiedy przy zmywaniu czerwonych kolorów część lakieru z płatka brudzi palec
    +nawet wydajny
    + można trafić czasem na promocję, że drugi zmywacz za połowę ceny dostępny w naturze

Minusy-
    - przy częstym używaniue intensywnych kolorów gąbeczka jest brudna i coraz gorzej zmywaUżywam tego produktu od: ponad pół rokuIlość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić Miabelka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Lubię kosmetyki Sensique za dobrą jakość przy tak niskiej cenie, choć podobny zmywacz z gąbką widziałam w Chinolu za niecałe 2 zł, ale jakoś nie mam odwagi go przetestować ;P

+ Bardzo fajny zmywacz i super rozwiązanie z gąbeczką - w końcu nie muszę się martwić, że przypadkiem zmyje sobie lakier z innych paznokci kiedy chcę poprawić tylko jeden
    + bardzo dobrze radzi sobie zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi lakierami, nawet tymi z brokatem z którymi zazwyczaj miałam najwięcej "zabawy" przy zmywaniu
    + wydajny, wystarczy tylko po każdym użyciu dokręcić dobrze nakrętkę
    + nie szkodzi paznokciom - były i są nadal twarde

+/- Fajnie pachnie, choć zapach zmywacza i tak się przebija, szczególnie przy dłuższym stosowaniu mam wrażenie, że się już całkowicie ulotnił
    +/- niby nie wysusza paznokci, ale po zmyciu czasami pozostawia coś w rodzaju "nalotu" na płytce i nie do końca wiem co to jest ;/

- ciężko byłoby mi nim zmywać paznokcie u stóp ;P

Jak dla mnie bomba - jak się skończy mam zamiar nasączyć gąbeczkę zwykłym zmywaczem tej firmy i zobaczyć czy będzie to miało taki sam bądz podobny efekt, a jeśli nie, to kupie następne opakowanie ;PUżywam tego produktu od: ok 2-3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić t_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy !
  • Po prostu go uwielbiam! Nie wyobrażam sobie zamienić go na jakikolwiek inny. Nie śmierdzi jak pozostałe lakiery, jest bardzo tani, wygodnie się go używa no i przede wszystkim doskonale zmywa lakier- nigdy nie musiałam poprawiać!

Plusy:
    + niska cena
    + fajny zapach
    + wygodne opakowanie
    + zmywanie bez zarzutu
    + nie trzeba do niego żadnych wacików
    Minusy:
    - dostępny tylko w Naturze
    - szybko się kończy

Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić ciasteczkowaaa123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Całkiem przyjemny produkt.

Plusy:
    * kokosowy zapach (nie taki typowo zmywaczowy) nieintensywny
    * usuwa szybko i dokładnie każdy lakier
    * cena (coś w granicach 4 zł)
    * nie wysusza paznokci
    * gąbka nasiąknięta zmywaczem szybo usuwa lakier bez konieczności szorowania wacikiem

Minusy:
    - średnio wydajny,
    - dostępny tylko w drogerii Natura

Używam tego produktu od: ok 3-4 miesiące

Chcesz pochwalić PinkVanille za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto!
  • Kupiłam go za około 4 zł.

Skusił mnie zapach (słabość do kokosów) i tęsknota za zmywaczem w gąbce.

+ Pachnie mniej intensywnie niż klasyczny zmywacz.
    + Dobrze radzi sobie nawet z brokatowymi lakierami.
    + Jak w przypadku innych zmywaczy w gąbce: na kilka użyć i do śmieci ze względu na brudną gąbkę.

- Mimo wszystko zapach kokosu jest na drugim miejscu zaraz po smrodzie zmywacza
    - Wystarcza na bardzo krótko.
    - Udało mi się zdobyć tylko w jednej drogerii.

Używam tego produktu od: Pół roku (na zmianę z innymi)
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego.

Chcesz pochwalić Fen90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Fantastyczny produkt w bardzo dobrej cenie. Dokladnie i szybko zmywa lakier, nawet ciemny. Nie wysusza plytki paznokcia i nie powoduje tworzenia skorek. Zapach faktycznie bardzo intensywny, ale po pierwsze lepszy zapach kokosa (nawet chemicznego) niz zmywacza do paznokci, a po drugie dosc szybko sie ulatnia. Bardzo duzym plusem jest gabka, bardzo ulatwia aplikacje zmywacza.

Używam tego produktu od: 1 tydzien

Chcesz pochwalić aquafresca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śwetny zmywacz z trochę drażniącym zapachem..
  • Zmywacz świetnie zmywa nawet ciemne lakiery.

Cudowna sprawa z gąbką, ta forma jest lepsza i wygodniejsza niż waciki, nie trzeba szorować wacikiem po paznokciu.

Bardzo dokładnie zmywa każdy lakier zwłaszcza przy skórkach!!!

Nie wysusza paznokci.

Wydajny

Jedyny minus dla mnie to zapach utrzymujący się długo na paznokciach, taki drażniący..

Używam tego produktu od: 3 miesiace na zmianę z innymi
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zmywacz godny polecenia jednak zapach jest jak dla mnie o wiele za mocny
  • O zmywaczu dowiedziałam się od mojej koleżanki. Fakt,że ma kokosowy zapach sprawił,że jeszcze bardziej chciałam go mieć.Niestety po otworzeniu pojemniczka wręcz buchnął oczywiście jak dla mnie okropnie mocny zapach.Jednak nie zniechęciłam się tym.Zmywacz sam w sobie jest naprawdę dobry.Usuwa ciemne lakiery.Formuła z gąbką to całkiem dobre rozwiązanie
    Jednak jak dla mnie zapach jest o wiele za mocy i utrzymuje się długo na palcach,co osobiście jest dla mnie nie do wytrzymania. Trzeba jeszcze wspomnieć,że gąbka barwi opuszki lakierem,który był zmywany wcześniej.Największy problem jest z lakierami ciemnymi.Wtedy trzeba naprawdę uważać.

Chcesz pochwalić tale za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Zdaje się, że znalazłam swój zmywacz

+ świetnie zmywa nawet ciemne lakiery
    + mały i poręczny
    + ładny zapach
    + podoba mi się forma z gąbeczką, jest to wygodniejsze niż waciki
    + no i ta cena...

- może odrobina wysusza skórki

Chcesz pochwalić izkaj6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawy wynalazek
  • Dobrze się sprawdza przez pewien czas do jasnych lakierów. Wtedy zmywa szybciej i dokładniej niż zwykłe zmywacze.
    Nie pachnie źle.
    Problemem jest, że w końcu (zwłaszcza przy ciemnych czy gęstych lakierach) będzie brudził palce i mazał.
    Swietnie nadaje się w podóż cz kiedy chcemy szybko zmyc paznokcie.

Używam tego produktu od: Rok

Chcesz pochwalić Demotywacja za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij