Avon, Little Red Dress EDT

Powiększ Avon, Little Red Dress EDT

Zgłoszony przez Little Miss Obsessive

Kolejna odsłona po `Little Red Black` i `Little White Dress`. `Little Red Dress` to zapach pełen elegancji, o ciekawej, orientalnej kompozycji. Kremowy, zmysłowy i tajemniczy.

Kategoria: orientalna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: malina, śliwka, owoce cytrusowe
nuta serca: róża, jaśmin, konwalia
nuta bazy: drzewo sandałowe, bursztyn, piżmo

• Little Red Dress
  • Zapach bardzo uniwersalny, pasuje zarówno na dzień jak i na wieczorne wyjścia. Nie jest ciężki, ale bardzo trwały. Trwałość zapachu jak na tą cenę naprawdę zadowalająca. Jedynym minusem jest flakonik którego nie trzyma się korek, więc raczej ciężko wrzucić go do torebki i bezpiecznie przetransportować.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Ogorek94 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja bikini rodzaje

• Uwielbiam
  • Mój ulubiony zapach od pierwszego użycia. Pachnie cudownie, elegancko nie za słodko. Po prostu coś w nim jest.
    Długo się utrzymuje na skórze i ubraniach i nie trzeba go dużo używać, żeby był wyczuwalny. Jak dla mnie nie ma się do czego przyczepić

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 50 ml

Chcesz pochwalić saucy88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Mój ulubiony zapach od Avon! Według mnie jest to jeden z najlepszych zapachów tej firmy. Jest bardzo trwały, zarówno na skórze jak i na ubraniach. Pasuje do eleganckich strojów, dosyć mocny. Dodatkowo wygodna, elegancka buteleczka. Na pewno jeszcze do niego powrócę.

Ilość zużytych opakowań: jedno, 50 ml

Chcesz pochwalić soleil_x33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny lecz ulotny
  • Zapach bardzo ładny. Po pierwszym psiknięciu nie czuć alkoholu ale świeże maliny i śliwki. Super połączenie.
    Delikatne ale jednocześnie mocne.
    Niestety zapach jest baaardzo ulotny. Trzeba się psikać kilka razy w ciągu dnia.
    Obok klasycznego Little Black Dress najlepsze psikadło z tej serii.

Plusy:

+ ładny, ciekawy zapach

+ często na promocjach

+ do zestawu można dokupić dezodorant

+ buteleczka prosta, zgrabna bez żadnych udziwnień

Minusy:

- bardzo ulotny

Chcesz pochwalić torunska_ksiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Jaki piękny zapach! Zdecydowanie najpiękniejszy zapach Avonu, kwiatowy, dziewczęcy, jakby się uparł, to nawet kobiecy. Flakon jest ok, cena też przyzwoita, a do tego często bywa w promocji. Po prostu uwielbiam tę wodę, jestem nią zachwycona. Mogłabym używać jej absolutnie do końca życia, coś wspaniałego. Zdecydowanie najlepszy zapach z wszystkich z serii Little Dress.

Głównie czuję tutaj kwiaty i chyba nic poza tym.
    Cena do zniesienia, ale trzeba się psikać kilka razy w ciągu dnia.

Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pełne energii
  • Dostałam perfumetkę tego zapachu jako gratis do zamówienia, inaczej nie zwróciłabym uwagi na ten zapach, bo nie jestem miłośniczką czerwieni. I tu zaskoczenie. Zapach naprawdę dobry, przede wszystkim bardzo trwały.Na ubranich utrzymyje sie nawet następnego dnia. Jest słodki, ale nie duszący. Malina ze śliwka jest zdecydowanie wyczuwalna i to z ciekawym aromatem sliwki w tle. Aromat róży bardzo ładnie komponuje się na tej owocowej słodyczy. Baza bursztynowo - piżmowa dodaje miłego przytulenia bliskoskórnego. Aromat w chłodne dni lepiej komponuje się, bo jest nieco ciężki. Moim zdaniem raczej przeznaczony dla kobiet przebojowych, które wiedzą czego chcą. Flakonik jak całej serii, jedynie korek z elementami czerwieni.

Używam tego produktu od: od 2 tygodnii
    Ilość zużytych opakowań: kończę perfumetkę -15 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny na co dzień
  • Czerwona Sukienka trafiła do mnie przypadkowo, ale na szczęście szybko się polubiłyśmy.
    Koleżanka jest konsultantką Avon, a że ja bardzo lubię produkty tej firmy, to przed każdym zamówieniem wręcza mi katalog i dzwoni z pytaniem czy coś wybrałam. Od razu szukałam zapachu na co dzień, gdyż mi się skończyły.Do wypróbowania był zapach Little Black Dress, który bardzo mi się spodobał. Niestety zakręcona koleżanka zamiast niego zamówiła LRD . Co do flakoniku, to skromny, ładny i prosty, jak chyba wszystkie z tej linii. Wypróbowałam zapach i naprawdę zostałam pozytywnie zaskoczona. Poczułam słodki, delikatny zapach. Uwielbiam takie połączenie. Dodatkowo nie był on mdły i przytłaczający. Był odczuwalny, ale nie narzucał się za bardzo. Po prostu zapach, który przystoi młodym dziewczynom i nie jest za poważny ani za dziecinny (bo z czego wiem perfumy dla dzieci też są ). Ogólnie całe to połączenie bardzo przypadło mi do gustu.

Jest to moja ulubienica na co dzień. Odejmuję gwiazdkę za trwałość, która niestety mnie nie zadowala i za dostępność. Cenę uważam za adekwatką do całości.

Używam tego produktu od: 4/5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: cały jeden

Chcesz pochwalić xincandessencex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedne z najlepszych z Avon
  • Moja przygoda z tymi perfumami zaczęła się od próbki zapachowej w katalogu, który dostałam od koleżanki, jeszcze w gimnazjum
    Z miejsca się w nich zakochałam.

Zapach jest wyrazisty, mocny, ale nie przytłaczający. Czuć nutę słodyczy, ale nie jest t w żadnym razie dusząca sacharoza.
    Dużym plusem jest trwałość- perfumy utrzymują się prawie cały dzień, szalik nawet po kilku dniach pachnie.
    Wystarczy niewielka ilość, nie trzeba wylewać na siebie połowy buteleczki, aby uwolnić woń tych perfum
    Pasują bardziej na jesień/zimę niż na lato czy wiosnę, ponieważ są nieco ciężkie.

Używam ich na specjalne okazje, ponieważ cena nie jest najniższa (nie płacimy wprawdzie 200zł jak za perfumy Versache czy Amor Amor, ale ja generalnie staram się oszczędzać na tego typu rzeczach)
    Do minusów zaliczę jeszcze wydajność- przy jednym psiknięciu sporo ubywa, więc buteleczka szybko się kończy.

Avon ma w swojej ofercie kilka lepszych zapachów (choćby Femme czy Instinct), jednak ten wart jest uwagi.
    Wg mnie jest najładniejszy z całej serii 'Little Dress'.

Kupuję je w formie perfumetki 15ml- wyczaiłam, że często tak jest taniej, niż za większą butelkę.
    Starczają mi na długo, ale to tylko dlatego, że nie stosuję ich na codzień.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe perfumetki

Chcesz pochwalić Ashley96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Zapachu używam od ponad dwóch lat na zmianę z innymi i co prawda zdażył mi się już znudzić i totalnie go nie czuję po chwili, bo się przyzywczaiłam do niego, jednak bardzo go lubię. Jest to ciepła, dość klasyczna,nieco słodka, ale nie przesłodzona kompozycja, dobra na lato i na zimę, mnie najbardziej odpowiada wiosną. Buteleczka jest prosta i zgraba, cena niska. Wiele osób pytało mnie, czym pachnę, gdy zaczełam go używać.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: drugie prawie skonczone

Chcesz pochwalić olaztrola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Dostałam je od mamy. Podchodziłam do nich sceptycznie, bo marce Avon za bardzo nie ufam.
    Niespodzianka! Zapach jest trwały, zmysłowy, elegancki, idealny na zimę i większe wyjścia, czuję się w nim pewna siebie. No, i pasuje idealnie do "małej czerwonej", więc chyba spodoba się tym, co lubią czerwony kolor. )) Mocno słodki, ale moim zdaniem w ogóle nie duszący. W tej cenie to naprawdę fajne perfumy.
    Jestem baaardzo na tak! Zaraz za Alienem moje ulubione perfumy.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?