Avon, Little Red Dress EDT

Powiększ Avon, Little Red Dress EDT

Zgłoszony przez Little Miss Obsessive

Kolejna odsłona po `Little Red Black` i `Little White Dress`. `Little Red Dress` to zapach pełen elegancji, o ciekawej, orientalnej kompozycji. Kremowy, zmysłowy i tajemniczy.

Kategoria: orientalna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: malina, śliwka, owoce cytrusowe
nuta serca: róża, jaśmin, konwalia
nuta bazy: drzewo sandałowe, bursztyn, piżmo

• Jedne z najlepszych z Avon
  • Moja przygoda z tymi perfumami zaczęła się od próbki zapachowej w katalogu, który dostałam od koleżanki, jeszcze w gimnazjum
    Z miejsca się w nich zakochałam.

Zapach jest wyrazisty, mocny, ale nie przytłaczający. Czuć nutę słodyczy, ale nie jest t w żadnym razie dusząca sacharoza.
    Dużym plusem jest trwałość- perfumy utrzymują się prawie cały dzień, szalik nawet po kilku dniach pachnie.
    Wystarczy niewielka ilość, nie trzeba wylewać na siebie połowy buteleczki, aby uwolnić woń tych perfum
    Pasują bardziej na jesień/zimę niż na lato czy wiosnę, ponieważ są nieco ciężkie.

Używam ich na specjalne okazje, ponieważ cena nie jest najniższa (nie płacimy wprawdzie 200zł jak za perfumy Versache czy Amor Amor, ale ja generalnie staram się oszczędzać na tego typu rzeczach)
    Do minusów zaliczę jeszcze wydajność- przy jednym psiknięciu sporo ubywa, więc buteleczka szybko się kończy.

Avon ma w swojej ofercie kilka lepszych zapachów (choćby Femme czy Instinct), jednak ten wart jest uwagi.
    Wg mnie jest najładniejszy z całej serii 'Little Dress'.

Kupuję je w formie perfumetki 15ml- wyczaiłam, że często tak jest taniej, niż za większą butelkę.
    Starczają mi na długo, ale to tylko dlatego, że nie stosuję ich na codzień.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe perfumetki

Chcesz pochwalić Ashley96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Zapachu używam od ponad dwóch lat na zmianę z innymi i co prawda zdażył mi się już znudzić i totalnie go nie czuję po chwili, bo się przyzywczaiłam do niego, jednak bardzo go lubię. Jest to ciepła, dość klasyczna,nieco słodka, ale nie przesłodzona kompozycja, dobra na lato i na zimę, mnie najbardziej odpowiada wiosną. Buteleczka jest prosta i zgraba, cena niska. Wiele osób pytało mnie, czym pachnę, gdy zaczełam go używać.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: drugie prawie skonczone

Chcesz pochwalić olaztrola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Dostałam je od mamy. Podchodziłam do nich sceptycznie, bo marce Avon za bardzo nie ufam.
    Niespodzianka! Zapach jest trwały, zmysłowy, elegancki, idealny na zimę i większe wyjścia, czuję się w nim pewna siebie. No, i pasuje idealnie do "małej czerwonej", więc chyba spodoba się tym, co lubią czerwony kolor. )) Mocno słodki, ale moim zdaniem w ogóle nie duszący. W tej cenie to naprawdę fajne perfumy.
    Jestem baaardzo na tak! Zaraz za Alienem moje ulubione perfumy.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEAŁ
  • Kolejny zapach z tej serii, który mnie urzekł. Jestem wielką fanką Little Black Dress i zdecydowałam się na zakup i tego zapachu- jestem pozytywnie zaskoczona!

+trwałość;
    +śmieszna cena przy okazji jakiś promocji;
    +zapach cudowny, nie potrafię go opisać słowami, ale idealnie trafia w mój gust;
    +elegancki i zmysłowy;

Minusów nie ma. Odpowiednia cena do jakości produktu. Dla mnie super. Na pewno kupię ponownie- w większym wydaniu- czekam na kolejną super promocję.

Ilość zużytych opakowań: 10 ml w zużyciu

Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbyt słodkie
  • Nie przepadam za malinami w perfumach, a w little red dress towarzyszy im jeszcze śliwka. Owoce zalane są olbrzymią ilością cukrowego syropu. Zapach jest zdecydowanie za słodki, powoduje u mnie mdłości i dusi. W tle czuć jeszcze gryzące piżmo i jakieś kwiaty, chyba róże, które niestety też są bardzo denerwujące, bo sztuczne. Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulatniający się szybko zapach czegos śmierdzącego.
  • Moim zawsze typem z tej serii sukienek był black ale dla zmiany zapachu skusiłam się na zakup tego śmierdziuszka. Kierując się Waszą opinią jestem posiadaczką tych "perfumek". Nawet nie moge okreslic tego zapachu bo tak szybko sie ulatnia z chwilą pryśnięcia jego na skórę. chyba jest kwiatowy. To była pomyłka, jednak stare sprawdzone zapachy to jest to nie trzeba wyrzucac kasy w błoto. Odradzam!!!!
    Plusów nie ma ale ma za to same minusy!

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie zużyta

Chcesz pochwalić porponetka za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny
  • Nie lubiłam serii "little dress" - white i black nie trafiły w mój gust. Jednak ten bardzo polubiłam

+ładny flakonik
    +piękny zapach, nie jest za ciężki
    +długo się utrzymuje
    +a co za tym idzie - wydajny
    +cena w promocji jak najbardziej ok

z racji, że nie lubię kupować tych samych perfum pewnie minie sporo czasu nim zdecyduję się na niego ponownie

generalnie jestem na TAK

Używam tego produktu od: ok 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 flakoniki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie
  • Zapach dość słodki i ciężki. Utrzymuje się dość długo ale za mocno czuć alkohol. Flakon raczej ładny, klasyczny, nie wyróżnia się niczym szczególnym.

Zapach pasuje raczej do kobiet dojrzałych. Nadaje się na chłodne pory roku.

Chcesz pochwalić Terapotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • SZYK I ELEGANCJA
  • Jakiś czas temu nabyłam ten zapach, ale w formie perfumetki o objętości 15ml. Nie wiedziałam, czy dodać ją jako nowy kosmetyk, czy napisać tu recenzję. W końcu zdecydowałam się na to drugie.

+ przystępna cena; za moją perfumetkę zapłaciłam... 10zł
    + wygodny flakonik; jako, iż jest to niewielka buteleczka, można ją nosić nawet w małej torebce
    + ŚLICZNY ZAPACH! Nie jest nachalny, ciężki czy mdły, lecz bardzo kobiecy, elegancki, tajemniczy
    + jestem bardzo zadowolona, jeśli chodzi o jakość; jest to woda perfumowana, więc naprawdę bardzo długo utrzymuje się na skórze i ubraniach
    + nie uczula, nie podrażnia skóry

Zapach w sam raz dla niezależnej, pewnej siebie, zadbanej dziewczyny, kobiety.

Dotychczas używałam raczej zapachów, w których dominowały słodkie owoce. LRD to mój pierwszy poważny, elegancki zapach, który na pewno zostanie ze mną na dłużej
    Gdy skończy mi się perfumetka, na pewno kupię porządny, duży, szklany flakonik

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić funky punky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny zapach, niezbyt trwały, ale...
  • W Little Red Dress zakochałam się po powąchaniu kartki w katalogu. Wydawał mi się być mocny, słodkawy, dość ciężki - czyli tak jak lubię. Od razu zamówiłam. Gdy do mnie dotarł, sam zapach mnie nie rozczarował. To, co wywąchałam w katalogu, zgadzało się z zawartością flakonika. Rozczarowała mnie natomiast ich trwałość, a raczej jej brak. Mam tendencję do zlewania się perfumami z góry na dół, a mimo tego, gdy po 30-40 minutach pytałam męża czy ładnie pachnę, mówił, że nic nie czuje. Zasmuciło mnie to bardzo do tego stopnia, że postawiłam je na półce i o nich zapomniałam. I pewnie wystawiłabym teraz niższą ocenę, ale stało się coś, co to zmieniło
    Kupiliśmy właśnie z mężem dom i nie wiem dlaczego jako pierwszy rzut zabieranych rzeczy, wzięłam te perfumy. Nie zdążyłam zaopatrzyć się jeszcze w odświeżacze powietrza do domu i przed przyjściem znajomych m.in. w toalecie zamiast jakiegoś cytrusowego aerozolu użyłam LRD. I szok. Zapach utrzymał się w pomieszczeniach (w tym w toalecie!) przez bite trzy dni. Jestem naprawdę zaskoczona i... zyskałam nowy odświeżacz powietrza;p

Podsumowując krótko: bardzo ładny, dość ciężki zapach, zamknięty w schludnym, minimalistycznym flakoniku. Perfumy niestety bardziej utrzymują się w powietrzu niż na skórze czy ubraniach. A szkoda, bo nie takie ich zadanie.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Milkusia2012 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij