Avon, Little Red Dress EDT

Powiększ Avon, Little Red Dress EDT

Zgłoszony przez Little Miss Obsessive

Kolejna odsłona po `Little Red Black` i `Little White Dress`. `Little Red Dress` to zapach pełen elegancji, o ciekawej, orientalnej kompozycji. Kremowy, zmysłowy i tajemniczy.

Kategoria: orientalna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: malina, śliwka, owoce cytrusowe
nuta serca: róża, jaśmin, konwalia
nuta bazy: drzewo sandałowe, bursztyn, piżmo

• IDEAŁ
  • Kolejny zapach z tej serii, który mnie urzekł. Jestem wielką fanką Little Black Dress i zdecydowałam się na zakup i tego zapachu- jestem pozytywnie zaskoczona!

+trwałość;
    +śmieszna cena przy okazji jakiś promocji;
    +zapach cudowny, nie potrafię go opisać słowami, ale idealnie trafia w mój gust;
    +elegancki i zmysłowy;

Minusów nie ma. Odpowiednia cena do jakości produktu. Dla mnie super. Na pewno kupię ponownie- w większym wydaniu- czekam na kolejną super promocję.

Ilość zużytych opakowań: 10 ml w zużyciu

Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj, nie...
  • Nie lubię malin w perfumach, a w little red dress towarzyszy im jeszcze śliwka. Owoce zalane są olbrzymią ilością cukrowego syropu. Zapach jest zdecydowanie za słodki, powoduje u mnie mdłości i dusi. W tle czuć jeszcze gryzące piżmo i jakieś kwiaty, chyba róże, które niestety też są bardzo denerwujące, bo sztuczne. Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulatniający się szybko zapach czegos śmierdzącego.
  • Moim zawsze typem z tej serii sukienek był black ale dla zmiany zapachu skusiłam się na zakup tego śmierdziuszka. Kierując się Waszą opinią jestem posiadaczką tych "perfumek". Nawet nie moge okreslic tego zapachu bo tak szybko sie ulatnia z chwilą pryśnięcia jego na skórę. chyba jest kwiatowy. To była pomyłka, jednak stare sprawdzone zapachy to jest to nie trzeba wyrzucac kasy w błoto. Odradzam!!!!
    Plusów nie ma ale ma za to same minusy!

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie zużyta

Chcesz pochwalić porponetka za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny
  • Nie lubiłam serii "little dress" - white i black nie trafiły w mój gust. Jednak ten bardzo polubiłam

+ładny flakonik
    +piękny zapach, nie jest za ciężki
    +długo się utrzymuje
    +a co za tym idzie - wydajny
    +cena w promocji jak najbardziej ok

z racji, że nie lubię kupować tych samych perfum pewnie minie sporo czasu nim zdecyduję się na niego ponownie

generalnie jestem na TAK

Używam tego produktu od: ok 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 flakoniki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie
  • Zapach dość słodki i ciężki. Utrzymuje się dość długo ale za mocno czuć alkohol. Flakon raczej ładny, klasyczny, nie wyróżnia się niczym szczególnym.

Zapach pasuje raczej do kobiet dojrzałych. Nadaje się na chłodne pory roku.

Chcesz pochwalić Terapotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • SZYK I ELEGANCJA
  • Jakiś czas temu nabyłam ten zapach, ale w formie perfumetki o objętości 15ml. Nie wiedziałam, czy dodać ją jako nowy kosmetyk, czy napisać tu recenzję. W końcu zdecydowałam się na to drugie.

+ przystępna cena; za moją perfumetkę zapłaciłam... 10zł
    + wygodny flakonik; jako, iż jest to niewielka buteleczka, można ją nosić nawet w małej torebce
    + ŚLICZNY ZAPACH! Nie jest nachalny, ciężki czy mdły, lecz bardzo kobiecy, elegancki, tajemniczy
    + jestem bardzo zadowolona, jeśli chodzi o jakość; jest to woda perfumowana, więc naprawdę bardzo długo utrzymuje się na skórze i ubraniach
    + nie uczula, nie podrażnia skóry

Zapach w sam raz dla niezależnej, pewnej siebie, zadbanej dziewczyny, kobiety.

Dotychczas używałam raczej zapachów, w których dominowały słodkie owoce. LRD to mój pierwszy poważny, elegancki zapach, który na pewno zostanie ze mną na dłużej
    Gdy skończy mi się perfumetka, na pewno kupię porządny, duży, szklany flakonik

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić funky punky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny zapach, niezbyt trwały, ale...
  • W Little Red Dress zakochałam się po powąchaniu kartki w katalogu. Wydawał mi się być mocny, słodkawy, dość ciężki - czyli tak jak lubię. Od razu zamówiłam. Gdy do mnie dotarł, sam zapach mnie nie rozczarował. To, co wywąchałam w katalogu, zgadzało się z zawartością flakonika. Rozczarowała mnie natomiast ich trwałość, a raczej jej brak. Mam tendencję do zlewania się perfumami z góry na dół, a mimo tego, gdy po 30-40 minutach pytałam męża czy ładnie pachnę, mówił, że nic nie czuje. Zasmuciło mnie to bardzo do tego stopnia, że postawiłam je na półce i o nich zapomniałam. I pewnie wystawiłabym teraz niższą ocenę, ale stało się coś, co to zmieniło
    Kupiliśmy właśnie z mężem dom i nie wiem dlaczego jako pierwszy rzut zabieranych rzeczy, wzięłam te perfumy. Nie zdążyłam zaopatrzyć się jeszcze w odświeżacze powietrza do domu i przed przyjściem znajomych m.in. w toalecie zamiast jakiegoś cytrusowego aerozolu użyłam LRD. I szok. Zapach utrzymał się w pomieszczeniach (w tym w toalecie!) przez bite trzy dni. Jestem naprawdę zaskoczona i... zyskałam nowy odświeżacz powietrza;p

Podsumowując krótko: bardzo ładny, dość ciężki zapach, zamknięty w schludnym, minimalistycznym flakoniku. Perfumy niestety bardziej utrzymują się w powietrzu niż na skórze czy ubraniach. A szkoda, bo nie takie ich zadanie.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Milkusia2012 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Od rana do wieczora..
  • Przygarnęła go moja mama, bo mimo, że w demówce skradł moje serce, to okazało się, że nie mogę wytrzymać z nimi powyżej 5 godzin.

Zapach jest naprawdę bardzo ładny i jestem zawiedziona, bo nie mogę go używać. Przyprawia o ból głowy. Jego trwałość mogę ocenić na 12-15h i NIE TRACI ON NA INTENSYWNOŚCI DO ZMYCIA. Jestem w szoku, bo to EDT.

Ogon aż za mocny.

Nie wiem, co oni tam dodali, ale jestem zaniepokojona.

Oczywiście nie pomijając tego, że musiałam używać tylko jego, bo na ubraniach zostawał mimo prania.

Zgrzytam zębami.

Używam tego produktu od: Listopad
    Ilość zużytych opakowań: Gdzieś u mamy stoi

Chcesz pochwalić Wynne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubionych
  • Ciężko obiektywnie oceniać perfumy, bo każda ma inny gust, jeśli chodzi o zapach. Ja uwielbiam kwiatowe, inna woli cytrusowe, piżmowe itp. Ja mam w domu dużo perfum, bo nie lubię momentu,mój węch przywykł do zapachu i przestaję czuć, że pachnę:P . Na mojej półce zawsze jest miejsce dla ten perfum Długo utrzymuje się na ubraniach. Super na zimę, bo na lato zwykle używam lekkich, świeżych zapachów.

Plusy:
    - cudny zapach
    - zapach jest trwały - utrzymuje się długo na ciele i ubraniach

Minusy:
    - czuć alkohol

Ilość zużytych opakowań: 1 całe i perfumetka

Jednak w porównaniu z orginalnymi perfumami dobrej marki czuć różnicę i alkoholowy smród zamiast zapachu. odejmuję gwiazdkę

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na piątkę
  • Gorąco polecam, jestem zafascynowana tym zapachem. Moim zdaniem perfumki na piątkę!
    Plusy:
    + świetny, uroczy malinowo, śliwkowy zapach, który przechodzi w cytrusy, genialny!
    + świeży, nie jest duszący, nie wiem skąd te opinie, a może ja po prostu uwielbiam tego typu zapachy!
    + długo utrzymuje się na skórze
    + wydajny
    + niska cena
    + oryginalny zapach

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić fashionsister18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ohh tak
  • tak, to jest mój typ

najlepszy zapach z linii LITTLE.

używam go na codzień, utrzymuje się średnio ale zawsze mam go przy sobie.
    na pewno jeszcze go nie raz sobie zamówię

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić justynaa1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tania kopia Amor Amor Absolu
  • Obrzydliwie słodki, gęsty i ulepny syrop w stylu zapachu wymienionego w tytule recenzji, a raczej w stylu podróbek AAA.
    Dusząca słodycz czerwonych owoców przełamana nutką tandetnej róży. Mdły, męczący, migrenogenny, kiczowaty.
    Niestety, nie potrafię znaleźć ani jednej zalety tego zapachu. No, może trwałość ma niezłą, ale dla mnie to akurat wada :/
    Flakon - jak pozostałe z serii, klasyczny.
    Cena niewygórowana, choć wg mnie produkt nie jest jej wart.

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić vega_80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W stylu Kenzo
  • Dostałam na prezent, a jak wiadomo, darowanemu koniowi nie zagłada sie w zeby Mi osobiście czerwona sukienka kojarzy sie z ostatnimi zapachami od Kenzo, mamy tutaj nienachalny floriental - na początku delikatne maliny, pózniej róże oraz jasmin i najdłużej utrzymującą sie kremowa nutę piżma. Nie ma tutaj moze nic odkrywczego, ale moim zdaniem Red Dress jest lepsza od ostatnio testowanych przeze mnie Dreaming in Portofino, ktore skandalicznie krótko sie utrzymują.

Solidna średnia polka ogólnie moge polecic i dzis to bedzie moj zapach nocy sylwestrowej.

Używam tego produktu od: Kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 50 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić USagent_is_back za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piżmowa malinka
  • Zapach bardzo słodki, ale bardzo przyjemny. Najbardziej wyczuwam słodki malinowy zapach, taki jakby soczek z malin. Poza tym czuję piżmo. Zapach kojarzy mi się z moją koleżanką, która go używa i bardzo lubi. Nie utrzymuje się zbyt długo, jakieś 3-4 godziny. Może kiedyś kupię 15 ml, niewykluczone.

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: testy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ofca133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ładny, momentami ostry zapach
  • Little Red Dress to nazwa wręcz idealnie odzwierciedlająca zawartość buteleczki. Zapach jest bardzo ładny, klasyczny, zwiewny, słodki, momentami ostry - po prostu "czerwony".

Co kto lubi... mnie się podoba, ale nie jest to mój KWC.

Używam tego produktu od: maj 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwie próbki (2 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić classic_chic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość ostry i męczący
  • Ja odbieram te perfumy jako mocne, męczące, drażniące, choć dość charakterystyczne i wpadające "w nos". Dużo mniej mi się podobają niż Little Black Dress, które są po prostu cudne. Sądzę jednak, że paniom lubiącym zdecydowane perfumy ten zapach spodobałby się. Trwałość - całkiem, całkiem. Flakon - elegancki. Zapach charakterystyczny - czuje go od wielu osób, ale albo się go lubi albo nie. Mój nos się od niego odsuwa, gdy go czuje.

Używam tego produktu od: skończyłam używać niedawno
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Chcesz pochwalić Likaonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie...
  • Zapach jest całkiem przyjemny, słodki, delikatny, na pewno nie mocno wyróżniający się. Jest to też zapach po części.. hmm... nijaki. Szczególnie mnie on nie zachwyca, ale też nie drażni. Zdecydowałam się na te perfumy głównie przez to, że były na promocji i kosztowały jakieś 35 zł (standardowych 60zł w życiu bym za nie nie dała). Opakowanie zdecydowanie na plus - proste, odrobinę eleganckie. Trwałość jest najgorszą cechą tego zapachu. Na mojej skórze utrzymuje się bardzo krótko, na ubraniach jest ciut lepiej, ale także nie jest to powalająca trwałość. Podsumowując: zapach średni, trwałość kiepska i do tego wysoka cena(jak na tą jakość) bez promocji... Zapewne skończę ten flakonik, który mam, o perfumach zapomnę i więcej nie skuszę się na ich zakup.

Chcesz pochwalić Monka543 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Ślicznie pachnie, mnie nic w nim nie dusi Zapach jest specyficzny, ale bardzo przypadł mi do gustu. Długo się utrzymuje, spokojnie przez cały dzień. Często można je dostać w promocji więc dodatkowy atut
    Minusów nie znalazłam.

Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

Chcesz pochwalić sandeerka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Właściwie czemu nie?
  • Słodki, momentami może być duszący. Ale przy tym idealny na lato czy wiosnę. Jak dla mnie odrobinę za słodki, ale fajny. Idealny dla kobiety w każdym wieku.
    Trwałość średnia, cena też nie zachwyca. W promocji jets trochę lepiej Do tego ładne poręczne opakowanie.

Używam tego produktu od: sierpień 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 50 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • takie tam
  • taka tam woda, nie do zapamietania.
    kolezanka pachniala little black dress i pomyslalam, zeby tak zupelnie jej nie kopiowac to kupie te ...

mam sucha skore i zeby cos na mnie pachnialo musze skore posmarowac olejkiem, kremem (tak mi doradzano)
    ale nawet to nie pomaga na te perfumy bo ich trwalosc jest zadna.

Ilość zużytych opakowań: 1, 50 ml

Chcesz pochwalić em_kej za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham
  • Nie przepadam za ciężkimi lub słodkimi zapachami, ale przeglądając katalog stwierdziłam, że przydałby mi się jakiś zapach na wieczór.
    Zakochałam się w tym zapachu, nie jest bardzo ciężki czy duszny. Utrzymuje się długo, co jakiś czas w ciagu dnia przechodzi w inne nuty zapachowe. Polecam

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Chcesz pochwalić Haadia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyca
  • Nie czuję żadnej nuty wymienionej w opisie. Zapach jak dla mnie mydlany, nic szczególnego, ale nie odstrasza. Nie przypadł mi do gustu, oddałam perfumy mamie. Z tej serii podoba mi się jak narazie LBD (nie testowałam LGD).

Używam tego produktu od: parę psiknięć
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 15ml

Chcesz pochwalić kiinga87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Zapach nie robi żadnego wrażenia, jest bardzo słodki, zaryzykuje stwierdzeniem że jest wręcz tandetny. Niestety takie mam skojarzenie, a wydawało mi się że będzie fajny. Zapach długo się nie utrzymuję max do godziny, zresztą tak samo jak Little Black Dress, z tym że LBD ma naprawdę świetny zapach, ale nie jest trwały. Ogólnie nie polecam- szkoda waszych pieniędzy.

Używam tego produktu od: paru dni

Ilość zużytych opakowań: 1/10

Chcesz pochwalić serena0406 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten zapach "wciąga"
  • Przyzwyczajona do standardowego "czarnego" zapachu po otwarciu pudełka miałam mieszane uczucia.Pachnąca strona w katalogu zachwyciła,ale w kontakcie ze skórą zapach początkowo mnie drażnił.Jednak nie mam w zwyczaju odstawiania na półkę nawet tych niezbyt udanych zakupów, więc perfum używałam dalej i okazało się,że LITTLE RED DRESS uzależnia Jest bardzo trwały i wręcz odurzający, tak jak reszta "sukienek" chyba bardziej odpowiedni na wieczór Używam tego produktu od: trzech miesięcyIlość zużytych opakowań: 1/2 opakowania 50 ml

Chcesz pochwalić eweliska25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny zapach
  • Nie jest to w 100% mój zapach, natomiast jak do tej pory najbardziej właśnie on mi odpowiada. Słodki, elegancki, zaczepny i jak na wodę toaletową bardzo trwały - za to duży plus. Zaraz po spryskaniu czuć cytrusy - ten moment najmniej lubię, lecz po czasie bardzo ładnie się rozwija. Zapach latem może okazać się duszący, bowiem najbardziej nadaje się na jesień, zimę i wczesną wiosnę.

Dostaję wiele pochlebnych opinii od mężczyzn, praktycznie za każdym razem, lubią się powtarzać, co jest dla mnie głównym powodem, by zakupić flakonik tych perfum ponownie - działa jak magnes

Używam tego produktu od: kwiecień 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 z 50 ml

Chcesz pochwalić NatalieHet za czytelną i pomocną recenzję?