Avon, Advance Techniques, Farba do włosów

Powiększ Avon, Advance Techniques, Farba do włosów

Zgłoszony przez hanjaa

Farba do włosów - w opakowaniu:
- preparat przygotowujący do farbowania (15 ml),
- emulsja aktywująca (70 ml),
- krem koloryzujący (48 ml),
- kuracja odżywcza do włosów farbowanych (20ml).

• Ja jest zadowolona
  • Używam tej farby od chwili jak się pojawiła. Od pierwszego momentu nie narzekam Bez problemu się nakłada, ładnie kryje , nie spłukuje sie tak szybko, mimo ,że myję włosy codziennie. Po koloryzacji mam włosy nie przesuszone i błyszczące. Plusem jest, ze mogę nałożyć sama. Poza tym jest duża gama kolorów i jest w czym wybrać.

Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie ciekawa, kolory 100% jak na foto!!!
  • Jak czytam recenzje farby i płacz, że zapach nie ten, że niszczy włosy to nie wiem czy mam do czynienia z dziećmi co dorwali się do neta 1 raz czy kogoś kto recenzuje pomyłkowo krem do twarzy...

Zadaniem farby jest! Krycie, idealny kolor i w miarę! dobra kondycja włosa po koloryzacji.
    TO nie perfumy! Że mają pachnieć bo takich farb nie ma!
    Opisze swoje doznania, a że do wielu produktów Avon podchodzę sceptycznie a kilka kocham opinia bedzie bezstronna:

Zalety:
    Zapach znośny, nie drażni po oczach więc nie jest zle.
    Perfekcyjny kolor jak na opakowaniu a w moim wypadku uzyskanie tak jasnego blondu (ultrajasny popielaty) było zawsze jedynie mozliwe z "ciężką" dla wlosa Palette. Teraz mam to samo i zdecydowanie lepszy włos po.
    Brak przebawien, niedociągnieć chociaz kładę farbę sama na szybko Czyli kryje super.
    Włos po jest dość gładki zapewne to poprzez balsam zastosowany na koniec załączony do opakowania, ale tak czy siak włos wydaje się grubszy a nie siankowaty.

Z racji, że włosy blond są martwe (o czym warto poczytac zanim blondynka farbująca się zacznie narzekać na siano...) to po tej farbie włos wydaje się całkiem ok.

Wady:
    Nie bardzo wiem czemu ma służyć ten preparat przed farbowaniem nakładany na włosy bo raczej je splątuje i trochę ciężej farbę się nakłada... Może ochronnie... nie wiem

Używam tego produktu od: 2 opakowania
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania farby całe duże

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić annaredaktor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dostrzętnie zniszczone :/
  • Avon ... Kiedyt to to było coś, uwielbiałam ich kosmetyki.
    Szampony od pewnego czasu doprowadzają moją skórę do szaleństwa ( głowa drapie całą rodzinę, nie tylko mnie ), po kremach do ciała zostaje mi jakiś biały osad po zetknięciu z wodą a farba ...

Jak tylko wprowadzili farby, wzięłam na spróbowanie, ja i mama, i już przy tych farbach zostałyśmy.
    Bo były super, szczególnie kolory.
    Żywe, intesnywne, takie jak na opakowaniu, pięknie kryły, ogólnie tylko te.
    Ale ...
    Zauważyłyśmy że używamy coraz więcej odżywek.
    Kiedyś odżywka do włosów była u nas stosowana raz na jakiś czas, wogóle nie było potrzeby.
    Ale jakoś tak zaczęłam skarżyć się na ich suchość, takie siano . Moja mam też to ma.
    Jeszcze nigdy nie miałyśmy tak zniszczonych włosów.
    Tragedia po prostu.
    A ostatnie farbowanie to już wogóle się nie udało.
    Raz coś już nie wyszło, ale stwierdziłam że może taka tubka, coś może było źle ...
    ale teraz znowu, kolor nie wyszedł, po paru myciach wyglądałam jak ... sprany kolor, szary, wyblakły.
    A włosy to potrzebują całkowitej odnowy.

Fryzjerka sama mnie zapytała, czy nie używam czasem farby z Avonu. Gdy potwierdziłam, to tylko głową pokiwała, że tak myślała bo miała już klientkę która miała fajne włoski i nagle zaczęly się strasznie niszczyć i też farb z avonu używała.

Teraz zmieniłam farbę, kupiłam odżywkę z apteki, droga niestety ... ale włosy zaczynają mi się poprawiać i to momentalnie.

Do avonu już nie wrócę na pewno.
    Kolor cudowny, gama kolorystyczna naprawdę mi się podoba ale jeśli am to się odbywać kosztem całkowitego zniszczeniem włosów to ja dziękuję.

Używam tego produktu od: Od chwili gdy się pojawiły- koniec z tym .
    Ilość zużytych opakowań: Wiele .

Chcesz pochwalić Madlena86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocno średnia
  • Na zakup farby skusiłam się ze względu na promocję, kiedy dwie zakupiłam w cenie jednej. Farba jak farba, przeciętna.

Plusy:
    + kolor wyszedł taki jak na opakowaniu
    + skóra głowy nie swędziała aż tak mocno
    + całkiem przyjemna odżywka po farbowaniu

Minusy:
    - nie pokrywa w ogóle siwych włosów (sprawdzone na mamie)
    - kolor wypłukuje się po niecałym miesiącu
    - cena
    - zniszczone włosy

Ilość zużytych opakowań: dwa normalne

Chcesz pochwalić littlek8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropna
  • Skusiłam się na jeden z odcieni rudości z Avonu. Kolor wyszedł mniej więcej jak na opakowaniu, ale i tak zbyt czerwony. Ale sama farba i to co się dzieje potem z włosami to MAKABRA! Nigdy nie miałam tak mocno zniszczonych włosów Trwałość również do bani, po tygodniu brak śladu po farbowaniu

Zalety:
    BRAK

Wady:
    - beznadziejna trwałość
    - okropny zapach
    - swędzenie skóry głowy podczas farbowania
    - zniszczone, sztywne i wysuszone włosy!

Nie polecam osobom z cienkimi i delikatnymi włosami!

Używam tego produktu od: 2 farbowania
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Mabusama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nope.
  • Od kilkunastu lat farbuję włosy na rudo, skusiłam się na Głęboką Miedź (8.4), bo wolę rudości pomarańczowe niż czerwone. Nie wyłysiałam i nie płakałam przed lustrem, ale więcej tej farby nie kupię. Włosy mam cienkie, proste i długie (za łopatki), zużyłam dwa opakowania - czyli standard.

- Śmierdzi gorzej niż inne farby drogeryjne. Wiem, że to farba jest i musi śmierdzieć, ale ta jest wybitnie kaszlogenna.
    - Kolor oczywiście wyszedł ciemniejszy niż na opakowaniu, chociaż kładłam go na włosy w kolorze identycznym, jak zdjęcie na pudełku. Większość farb łapie ciemniej, więc to też jakoś przebolałam, zresztą rude kolory się bardzo szybko wypłukują.
    - Największy minus: żadna inna farba nie zniszczyła mi tak włosów. Mimo stosowania odżywek jakieś dwa mycia po farbowaniu zrobiło mi się z włosów siano. SIANO. Jakoś wyszłam na prostą, końce ścięłam, ale nawet Schwarzkopf z niechlubną etykietką Największego Niszczyciela Włosów nie zrobił mi czegoś takiego. I to jest główny powód, dla którego już po tę farbę nie sięgnę, nawet w największej desperacji i przy największej promocji.

Plusy są takie, że była niedroga i mnie nie uczuliła. Kolor być może nie był nawet taki brzydki, ale nie o taki mi chodziło, miał być jaśniejszy. Wypłukał się w takim samym tempie, jak inne rude farby, których używałam.

Używam tego produktu od: użyłam raz, kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić minnehaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • na dłuższą metę TRAGEDIA
  • Gdy tylko farby avon pojawiły się w katalogu odrazu musiałam wypróbować. Jako, że włosy farbowałam na jasny blond, tym razem nie mogłam wybrać inaczej. Padło na kolor 12.01. Efektami byłam zachwycona, wlosy niezniszczone (początkowo!) ładny kolor... w miedzyczasie stan moich wlosow pogorszył się, zaczęły się kruszyć, łamać, wypadać, straciły blask. Farbowałam raz na 1.5miesiąca... przez rok? farbę na końcówki roprowadzałam pod koniec czasu farbowania.. a mimo to efekty były coraz gorsze. Analizując przez co pogorszył mi się stan moich włosów - mimo naprawdę konkretnej pielęgnacji - padło na tą farbę. Wcześniej farbowałam włosy joanną (szlachetna perła) i przez nią nigdy nie miałam włosów w tak okropnym stanie... NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: używałam ok 1 roku

Chcesz pochwalić blondie90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem całkiem
  • plusy:
    - nie wysusza włosów
    - nie szczypie nie podraznia
    - nie niszczy
    - włosy są miękkie delikatne po zafarbowaniu
    - kupiłabym ponownie ale mój kolor wycofali był to odcien taki pomiedzy blondem a brązem
    minusy:
    hmm opakowanie dosc niewygodne Używam tego produktu od: 1 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić izolda41 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet niezła
  • Farby z Avonu ciekawiły mnie od dawna i gdy pojawiła się okazja kupiłam czekoladowy brąz za 12 zł Zwykle nie kupuję farby bez zobaczenia próbnika (kolor na opakowaniu i kolor, który wyszedł to czasem 2 różne rzeczy), jednak w tym wypadku nie żałuję, że zaryzykowałam - kolor wyszedł niemal, taki, jak na pudełku, może trochę cieplejszy, jednak jestem zadowolona.

Aplkacja tym produktem jest bezproblemowa, bardzo podobna jak w przypadku Castinga - aplikator jest troszkę gorszej jakości, za to rękawiczki są świetne, mogłabym je zamawiać, jako osobny produkt . Farbę rozprowadza się dobrze, nie spływa, łatwo się ją zmywa z skóry. Trudno mi ocenić jej wydajność, jednak mam wrażenie, że "kończy się" szybciej niż Casting - osoby o dłuższych włosach powinny kupić 2 opakowania.

Farba dosyć mocno cuchnie, jednak po kilku dniach od farbowania, nie zauważyłam, aby włosy były przesuszone, czy nadmiernie wypadające. Po farbowaniu zastosowałam odżywkę z farby (bardzo fajna), a potem standardowo - maskę i jak na razie jest w porządku.

Trudno mi ocenić trwałość koloru, jeśli jednak zniknie po tygodniu to zaktualizuję recenzję.

Używam tego produktu od: kilka dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna farba ! Kolor jak z reklamy !
  • Oceniam kolor głęboka miedź 8,4

-farba dobrze się nakłada
    -łatwa aplikacja
    -kolor wychodzi równomiernie na całych włosach i dobrze farbuje odrosty
    -co najważniejsze nie niszczy i nie pali włosów
    -włosy są po farbowaniu miękkie i błyszczące
    -cena za farbę dostepna można w promocji dostac ją za 15 lub 17 zł
    -mam włosy dosc długie dlatego zuzyłam dwa opakowania
    -dołączone rekawiczki są bardzo dobrej jakości
    -kolor wychodzi tak jak na opakowaniu, nie trzeba się martwic, że wyjdzie kolor ,,pomarańczowy" tak jak to czasami jest z innymi farbami o podobnym odcieniuUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Truskawkowaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij