Avon, Advance Techniques, Farba do włosów

Powiększ Avon, Advance Techniques, Farba do włosów

Zgłoszony przez hanjaa

Farba do włosów - w opakowaniu:
- preparat przygotowujący do farbowania (15 ml),
- emulsja aktywująca (70 ml),
- krem koloryzujący (48 ml),
- kuracja odżywcza do włosów farbowanych (20ml).

• Nope.
  • Od kilkunastu lat farbuję włosy na rudo, skusiłam się na Głęboką Miedź (8.4), bo wolę rudości pomarańczowe niż czerwone. Nie wyłysiałam i nie płakałam przed lustrem, ale więcej tej farby nie kupię. Włosy mam cienkie, proste i długie (za łopatki), zużyłam dwa opakowania - czyli standard.

- Śmierdzi gorzej niż inne farby drogeryjne. Wiem, że to farba jest i musi śmierdzieć, ale ta jest wybitnie kaszlogenna.
    - Kolor oczywiście wyszedł ciemniejszy niż na opakowaniu, chociaż kładłam go na włosy w kolorze identycznym, jak zdjęcie na pudełku. Większość farb łapie ciemniej, więc to też jakoś przebolałam, zresztą rude kolory się bardzo szybko wypłukują.
    - Największy minus: żadna inna farba nie zniszczyła mi tak włosów. Mimo stosowania odżywek jakieś dwa mycia po farbowaniu zrobiło mi się z włosów siano. SIANO. Jakoś wyszłam na prostą, końce ścięłam, ale nawet Schwarzkopf z niechlubną etykietką Największego Niszczyciela Włosów nie zrobił mi czegoś takiego. I to jest główny powód, dla którego już po tę farbę nie sięgnę, nawet w największej desperacji i przy największej promocji.

Plusy są takie, że była niedroga i mnie nie uczuliła. Kolor być może nie był nawet taki brzydki, ale nie o taki mi chodziło, miał być jaśniejszy. Wypłukał się w takim samym tempie, jak inne rude farby, których używałam.

Używam tego produktu od: użyłam raz, kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić minnehaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • na dłuższą metę TRAGEDIA
  • Gdy tylko farby avon pojawiły się w katalogu odrazu musiałam wypróbować. Jako, że włosy farbowałam na jasny blond, tym razem nie mogłam wybrać inaczej. Padło na kolor 12.01. Efektami byłam zachwycona, wlosy niezniszczone (początkowo!) ładny kolor... w miedzyczasie stan moich wlosow pogorszył się, zaczęły się kruszyć, łamać, wypadać, straciły blask. Farbowałam raz na 1.5miesiąca... przez rok? farbę na końcówki roprowadzałam pod koniec czasu farbowania.. a mimo to efekty były coraz gorsze. Analizując przez co pogorszył mi się stan moich włosów - mimo naprawdę konkretnej pielęgnacji - padło na tą farbę. Wcześniej farbowałam włosy joanną (szlachetna perła) i przez nią nigdy nie miałam włosów w tak okropnym stanie... NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: używałam ok 1 roku

Chcesz pochwalić blondie90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem całkiem
  • plusy:
    - nie wysusza włosów
    - nie szczypie nie podraznia
    - nie niszczy
    - włosy są miękkie delikatne po zafarbowaniu
    - kupiłabym ponownie ale mój kolor wycofali był to odcien taki pomiedzy blondem a brązem
    minusy:
    hmm opakowanie dosc niewygodne Używam tego produktu od: 1 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić izolda41 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet niezła
  • Farby z Avonu ciekawiły mnie od dawna i gdy pojawiła się okazja kupiłam czekoladowy brąz za 12 zł Zwykle nie kupuję farby bez zobaczenia próbnika (kolor na opakowaniu i kolor, który wyszedł to czasem 2 różne rzeczy), jednak w tym wypadku nie żałuję, że zaryzykowałam - kolor wyszedł niemal, taki, jak na pudełku, może trochę cieplejszy, jednak jestem zadowolona.

Aplkacja tym produktem jest bezproblemowa, bardzo podobna jak w przypadku Castinga - aplikator jest troszkę gorszej jakości, za to rękawiczki są świetne, mogłabym je zamawiać, jako osobny produkt . Farbę rozprowadza się dobrze, nie spływa, łatwo się ją zmywa z skóry. Trudno mi ocenić jej wydajność, jednak mam wrażenie, że "kończy się" szybciej niż Casting - osoby o dłuższych włosach powinny kupić 2 opakowania.

Farba dosyć mocno cuchnie, jednak po kilku dniach od farbowania, nie zauważyłam, aby włosy były przesuszone, czy nadmiernie wypadające. Po farbowaniu zastosowałam odżywkę z farby (bardzo fajna), a potem standardowo - maskę i jak na razie jest w porządku.

Trudno mi ocenić trwałość koloru, jeśli jednak zniknie po tygodniu to zaktualizuję recenzję.

Używam tego produktu od: kilka dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna farba ! Kolor jak z reklamy !
  • Oceniam kolor głęboka miedź 8,4

-farba dobrze się nakłada
    -łatwa aplikacja
    -kolor wychodzi równomiernie na całych włosach i dobrze farbuje odrosty
    -co najważniejsze nie niszczy i nie pali włosów
    -włosy są po farbowaniu miękkie i błyszczące
    -cena za farbę dostepna można w promocji dostac ją za 15 lub 17 zł
    -mam włosy dosc długie dlatego zuzyłam dwa opakowania
    -dołączone rekawiczki są bardzo dobrej jakości
    -kolor wychodzi tak jak na opakowaniu, nie trzeba się martwic, że wyjdzie kolor ,,pomarańczowy" tak jak to czasami jest z innymi farbami o podobnym odcieniuUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Truskawkowaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo jasny blond -bardzo naturalny
  • Zacznę od tego że farbowałam się odcieniem 10.31- Bardzo jasny szampański blond. Ponieważ użyłam tej farby po raz pierwszy wczoraj, nie będę się nią na razie bardzo zachwycać, tyle co mogę powiedzieć na początek to tyle że kolor wyszedł mi taki jak chciałam i na razie jestem bardzo zadowolona. Zobaczymy jak będzie później gdy użyję jej po raz kolejny na odrosty i czy włosy będą w dobrej kondycji. Wtedy ewentualnie edytuję swoją opinię. Mam porównanie do jasnych i bardzo jasnych blondów z Loreala, Garniera, Londy, a więc podsumowując;
    plusy:
    + ma bardzo łagodny zapach
    +nie podrażnia, nic mnie nie piekło ani nie swędziało
    +dobry balsam po oraz przed koloryzacją
    +odpowiednia, gęsta konsystencja, łatwo się nakłada
    +NAJWAŻNIEJSZE- KOLOR- Mam naturalny ciemno-mysi blond. Rozjaśnił mi o kilka tonów uzyskując kolor bardzo fajny, naturalny,jasny ale ani nie żółty, ani nie za jasny blond, taki jaki chciałam.
    Minusów jak już pisałam na razie nie ma, zobaczymy. Po kolejnych użyciach ( już 3 opakowania) wad nie stwierdzam więc podwyższam ocenę Chyba przy niej zostanę na dłużej.
    Używam tego produktu od: pierwszy razIlość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić magmaran za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDOWNA
  • Czekoladowy brąz 6.7

Od zawsze używałam farb z Joanny i uważałam je za najlepsze, jednak zniszczyły mi włosy, stały się suche i niefajne w dotyku Zaczęłam szukać NOWEJ, LEPSZEJ farby i za namową mamy kupiłam tę z Avonu, która przez recenzje na wizażu mnie nie przekonywała, ale:

+ kolor przyjął się idealnie
    + utrzymuje się już ponad miesiąc i odcień zrobił się odrobinę jaśniejszy
    + nie jest za ciemny, ani za jasny - typowa mleczna czekolada
    + moje włosy po farbowaniu były miękkie i miłe w dotyku
    + włosy nie wypadały mi jak po Joannie
    + bardzo wydajna ( na moje grube włosy starczyło 1 op )
    + świetnie pokrywa odrosty
    + cena (jestem konsultantką, więc cena dla mnie jest przystępna )

Używam tego produktu od: sierpień 2013

Chcesz pochwalić olciiq za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE NIE NIE!
  • Włosy farbuje sama w domu już od kilku dobrych lat. Kupowałam farbę ciemny brąz i zawsze wychodziły mi prawie czarne. Po uzyciu farby z avony o ile sie nie myle tez ciemny brąz albo cos poodobnego, napewno była to farba ciemna(!) zafarbowały mi jedynie odrosty na czubku głowy i o zgrozo na jakis jajeczny kolor ? Nie moge pojąc jakim cudem można wyprodukowac taki bubel. Nigdy w życiu takiej farby i w dodatku wbrew zapewnienią producentów zniszczyła mi włosy!

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 za jednym razem (długie włosy)

Chcesz pochwalić simplementfemme za czytelną i pomocną recenzję?
  • za mocny kolor
  • miałam któryś ze złotych brązów, na opakowaniu prezentował się bardzo elegancko
    podczas farbowania zauważyłam, ze dziwnie ciemnieje... po kilkunastu minutach zmyłam ten specyfik, i uratowało to moje włoski Kolor był intensywnie ciemny. Nie ma mowy o złocie, raczej o czerni. Kolor za mocny, nie wyobrażam sobie mojej reakcji po 30 minutach - chyba czarny.
    Jeśli chodzi o sama farbę, to zaskoczyła mnie jej ilość. jedno opakowanie starczyło na moje długie włosy, krycie jest zadowalające, ale bardzo szybko się spłukuje. Nie wiem czy skrzywdziła moje włosy, wg mnie działa tak samo jak inne farby. trochę zamieszania jest z przebiegiem samego farbowania;P
    Sama nie byłam zadowolona z koloru - był za ciemny, jednak moja rodzina miała inne zdanie - "piali z zachwytu"
    Ciekawią mnie inne kolorki, ale boję się... że znowu wyjdzie całkiem inny kolor podchodzący pod czerń;/
    Cena nie jest niska, jeśli znajdę w promocji to zaszaleje

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie farbuje za dobrze....
  • Pierwszy zarzut co do tej farby i najpoważniejszy - moim zdaniem ten preparat jest trochę za słaby, żeby go nazywać farbą permanentną. Być może dlatego producent zaznaczył w katalogu, że najlepiej wybierać odcienie o dwa tony różniące się od naszego naturalnego koloru...
    Oceniam kolor granatowa czerń. Moje naturalne włosy to ciemny blond, które farbuje na kolor czarny regularnie już od kilku lat, i chciałam zafarbować odrosty.
    Niestety, ale odrosty mi wcale za bardzo nie chwyciły! Nie ma jakieś tragedii ale jest na pewno różnica między tą farbą a każdą inną, jakiej używałam. Niby coś tam zafarbowała ta farba, ale widzę, że kilka dni po tym farbowaniu nadal mam odrosty, farba też w ogóle mi skóry nie zabarwiła, co jest akurat na plus, ale też świadczy o tym, jak mało intensywny ten produkt jest.
    Moim zdaniem to przekłamanie nazywać to farbą, lepiej pasowałaby nazwa krem koloryzujący czy coś podobnego. Trudno mi ocenić jak się sprawdziła na reszcie włosów, bo resztę i tak mam czarną, więc dużej różnicy nie zrobiła.
    Plus, że faktycznie nie niszczy włosów, i zasługę w tym może mieć produkt, który się nakłada przed farbowaniem. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam i za to plus, chociaż równie dobrze może to być jakieś placebo, dodane dla lepszego wrażenia.
    Nie śmierdzi też jak inne farby, produktu jest też wystarczająco dużo na moje włosy do łopatek. Fajne są też rękawiczki w zestawie.
    Po raz pierwszy też nic mnie nie piekło.
    No ale niestety, raczej nie wrócę do niej, bo wole wytrzymać jakieś chwilowe niedogodności i faktycznie mieć zafarbowane porządnie włosy, niż wydać tyle kasy (jako konsultantka miałam taniej ale i tak 15-20 zł za ten produkt to za dużo) i nie mieć z tego nic. Nie oceniam na zupełne zero, ponieważ farba może się sprawdzić przy małej różnicy między naturalnym kolorem a nakładanym. Poza tym nie wyrządziła żadnych szkód moim włosom.

Używam tego produktu od: raz

Chcesz pochwalić sweetbite za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • + kolor nie wypłkuje się szybko z moich włosów
    + nie wyciągam włosów garściami (jak miałam po innych farbach)
    + opakowanie zawiera preparat przygotowujący do farbowania
    + jedno opakowanie wystarczy do pofarbowania moich włosów sięgających do łopatek
    + włosy są miękkie po farbowaniu
    + cena
    +dobra konsystencja

Malowałam: 2x czerwienią (6.66); czekoladowym brązem (6.7); średnim brązem (5,0), naturalną czernią (2.0)

Używam tego produktu od: 2012r
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić cocer za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Jestem świeżo po farbowaniu, więc być może jeszcze będę tę recenzję edytować : )

Testowałam odcień 8.4 głęboka miedź.

Na chwilę obecną widzę same plusy:

+preparat przed farbowaniem to cudeńko, włosy nie plączą się podczas farbowania

+wydajna- jedno opakowanie starczyło na włosy sięgające za łopatki

+ładny kolor, nie jest czerwony jak po farbowaniu większością drogeryjnych farb, tylko ładnie, naturalnie rudy (u mnie trochę ciemniejszy niż na opakowaniu, ale tego się spodziewałam i taki efekt mi odpowiada)

+śliczny połysk, włosy wyglądają bardzo zdrowo

+dobrze pokryła ciemne odrosty, nie ma po nich śladu

+odżywka po farbowaniu jest fantastyczna, nie mogę przestać głaskać swoich kosmyków : )

+cena

Efekt mi się podoba- kolor jest taki jak ma być, włosy są przyjemne w dotyku, więc jeżeli wkrótce nie wystąpią jakieś efekty uboczne w postaci waty cukrowej na głowie czy wypłukaniu koloru po trzech myciach, to pewnie jeszcze do tej farby powrócę.

Używam tego produktu od: użyta pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Chcesz pochwalić lacrymose za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdyby nie...
  • Kupiłam z ciekawości,zapłaciłam wtedy chyba 19,90zł wzięłam jakiś blond,nie ten najjaśniejszy ale ten drugi od początku jeśli chodzi o jasność blondu.
    Plusy:
    -kolor wyszedł mi ładnie co z tego co pamiętam i bardzo mi sie podobał
    -łatwo sie nakładał bo nie był gęsty,ale nie spływał z włosów
    -nie piekło mi nic
    -zapach jak normalna farba,ważne że sie nie dusiłam
    Minusy:
    -szybko sie zmywał po 2-3tyg.
    -włosy sie strasznie kruszyły
    -ledwo starczyło mi na moje włosy które są do ramion
    Gdyby nie to że włosy mi sie kruszyły to było by ok

Używam tego produktu od: chyba w kwietniu rok temu

Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Potwierdzam - średni popielaty blond 8.1 wychodzi żółty.
  • W 100 % zgadzam się z recenzją poniżej, również nacięłam się na tej farbie. Mój naturalny mysi kolor wyszedł żółty, bardzo brzydki odcień. Nic a nic popielu, czy choćby jakiegoś matu w kolorze. Świeciłam jak słońce w te zimowe dni.

Mały plus za ten blask, łatwość nakładania, nie zniszczenie włosów oraz farba mnie nie szczypała wcale w głowę.

Ale nie kupię więcej tego odcienia, bo kolor ani nie jest średni blond, ani popielaty. Zwykły rozjaśniacz dający efekt pomarańczy.
    Nie polecam tej konkretnie farby, ale może skuszę się kiedyś na inny odcień, bo sama farba jest ok.

Edit 2014: użyłam paru innych odcieni i byłam zadowolona. Farba bardzo łagodnie obchodzi się z włosami, ale troche wypłukuje się z siwych kosmyków i dlatego nie dodam więcej gwaizdek. Kosmetyk ogólnie warty polecenia, szczególnie dla młodych niesiwiejących.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka starcza nawet na długie włosy

Chcesz pochwalić wykrywka za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejna
  • moje włosy to blond z garniera dość już wyplukany i splowiały był nałożony na jasne platynowe pasemka.moj cel nałożenia farby avon 8.1 był taki by wlosy nabrały popielatego odcienia i troszkę się przyciemniły.jak wiadomo farby z popielatym pigmentem zazwyczaj wychodza ciemniej tak jak juz wspomniany przezemnie garnier włosy są prawie czarne i trzeba troszke poczekać by spłowiały i nabrały oczekiwanego koloru.myślałam że avon 8.1 to będzie alternatywa cos pomiędzy ,,,,nic bardziej mylnego włosy się rozjaśniły oooooo boziu na rudo to czego najbardziej chciałam uniknąć na zniszczonych końcach widać może minimalne przebłyski popielu i to było by tyle z popielatego sredniego blondu.bazowym kolorem tej farby jest rudość niestety a popielu mini , mini tylko poświata i to delikatna wlosy może nie bardzo ale trochę zniszczone ,słaby blask takie nijakie .dalam za nią 20 zl serce aż boli.jedna gwiazdka za łatwość nakładania i fajne rękawiczki.ale ogólnie nie polecam zwłasza osobom o mysim blondzie ktore kiedyś robily blond pasemka i zamażył im się powrót do natury ***tą farbą tego nie uzyskacie!!!!!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić goldusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Pierwszy raz zetknęłam się z farbą Avon i postanowiłam wypróbować(lubię testować farby na włosach). Wybrałam odcień6.3 -jasny, złoty brąz ale w rzeczywistości wychodzi dużo jaśniejszy-ciemny złoty blond czyli coś o co mi chodziło Nie sugerujcie się proszę zdjęciami na opakowaniach.Farbę oceniam na prawdę pozytywnie:
    - posiada emulsję ochronną, która zastosowałam od połowy włosów po końce bo u nasady nie wolno i z resztą na pewno nie starczyłoby na moje długie włosy,
    - wygodna aplikacja farby,
    -w czasie farbowania, tak okropnie nie śmierdzi jak przy innych farbach,
    - jest wydajna,
    - konsystencja odpowiednia,
    - fajne rękawiczki,
    - fajna cena tylko w promocji (ja kupiłam za 12zł przez internet),
    - na prawdę nie niszczy tak włosów jak inne farby dostępne w drogeriach np. Syoss
    - włosy są na prawdę w niezłej kondycji po koloryzacji, nie wypadają mocno, tylko trochę więcej niż przed farbowaniem a przy drugim farbowaniu ta farbą praktycznie nic nie wypadały!!!Włosy po pierwszym farbowaniu tą farbą są trochę bardziej suche ale wszystko dało się nadrobić odpowiednim zadbaniem włosów przez kolejne kilka dni i wszystko wróciło do normy, a przy drugim praktycznie nie zniszczone
    - farby nadają piękny kolor i blask włosom, włosy są wyraźnie lśniące po koloryzacji
    Małym minusem farby jest bardzo szybki zanik ślicznej poświaty jaka jest zaraz po farbowaniu Dlatego odejmuje pół gwiazdki. Kolor jest śliczny, ja na nieprofesjonalną długo się trzyma i bardzo ładnie spłukuję. Niestety przy drugim farbowaniu tym samym odcieniem efekt koloryzacji był gorszy Za to odejmuje pół gwiazdki.
    Używam tego produktu od: ***
    Ilość zużytych opakowań: 2 opkowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Roksia12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ciemny brąz 3.0
  • Zawsze jako nastolatka mowilam,ze nigdy nie pofarbuje sobie wlosow. Ale z biegiem czasu zmienilam zdanie i postanowilam przyciemnic wlosy,poglebic kolor moich brazowych wlosow. Nie przeszlam wiec radykalnej zmiany,a wybor padl na avon i na kolor bardzo ciemnego brazu. W katalogu wygladal bardzo ladnie,skusila mnie tez 3-stopniowa koloryzacja.
    Najpierw nakladamy balsam przygotowujacy,potem sama farbe,a po splukaniu jej,odzywke. Tak tez zrobilam. Wysuszylam od razu wlosy,aby zobaczyc jaki jest efekt. Kolor wyszedl trochę jaśniejszy niż na opakowaniu. Spodziewalam sie ciemniejszego odcienia,ale nie ubolewalam nad tym. Wloski byly mieciutkie,blyszczace,a kolor pokryl je rownomiernie. Mam wlosy dlugie i spokojnie starczylo jedno opakowanie,a nawet zostalo w butelce troche emulsji. Kolejnym plusem jest to,ze farba nie niszczy wlosow. Tak wiec ten system 3-stopniowy dziala. Niestety,nie utrzymuje sie dlugo na wlosach. Po dwoch tygodniach kolor zszedł,a myje wlosy co 2,3 dni. Tak wiec trwalosc nie zachwyca i moglo by byc lepiej.
    Nie odradzam jej,bo nie niszczy wlosow,a kolory sa ladne. Jednak potraktowalabym ja jako krem koloryzujacy,bo nie trzyma sie dlugo. Mozna sprobowac,cena czesto w promocji nawet za 12,99

Używam tego produktu od: farbowalam w sierpniu 2012

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SweetDarling07 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Tak
  • Kupiłam w promocji za 12,99 i nie żałuję. Wybrałam odcień 6.7 (czekoladowy brąz) i w końcu (nawet mój chłopak to zauważył) nie wyszedł mi ciemny jak zwykle, a piękny naturalny kolor.
    Jest super wygodny w użyciu, rękawiczki dołączone do opakowania są wytrzymałe i porządne, nie brudzą rąk.
    To pierwsza farba, która pokryła moje różnokolorowe włosy równomiernie.
    Pół gwiazdki odejmuję za to, że w cena poza promocją to 25 zł, całkiem sporo.
    Kupię ponownie

Używam tego produktu od: jeden raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić biaan za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • Skusilo mnie ladne opakowanie i fajne buteleczki... niestety avonowi juz na dobra jakosciowo farbe nie starczylo chyba kasy... Farba jest TRAGICZNA, zniszczyla mi wlosy jak zadna inna a na prawde od wielu lat farbuje wlosy roznymi farbami, szamponami na wszystkie mozliwe kolory swiata. Trzymalam ja 30 min i poprostu popalila mi wlosy. Kolor sredni blond wyszedl mi rudo blond. Zaluje to byla fatalna w skutkach decyzja. Moja mama rowniez kupila razem ze mna te farbe bezowy blond w promocji i rowniez jest niezadowolona.

Używam tego produktu od: 3tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić rozarozewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Kolory: 2.0, 3.0, 3.6.

+ kolory zawsze wychodziły ładne i takie jak na opakowaniu (naturalny: ciemny blond... "mysi"
    + dobra konsystencja, brak problemów z nakładaniem (farbuję się sama)
    + odżywki przed i po naprawdę działają, włosy miękkie i błyszczące, jakby ładniejsze i odżywione
    + w końcu mocne rękawiczki
    + zapach w granicach tolerancji
    + dobrze się spłukuje
    + realna cena

- trwałość
    - niszczy włosy bardziej niż inne

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 6-8

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić victorion za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie... ;/
  • Użyłam dwa razy odcienia 6.56. Za pierwszym razem kolorek wyszedł naprawdę ładny, co prawda dość szybko stracił blask, ale byłam zadowolona. Niestety, drugie użycie przelało czarę goryczy ;/ kolor w ogóle nie chwycił! A przecież nie pierwszy raz w życiu farbuję włosy, wszystko dobrze rozmieszałam, a odrost nawet lekko się nie zabarwił... To mnie rozczarowało i stwierdziłam, że to chyba ruletka, na jaką farbę się trafi. Raz trafiłam dobrze, raz fatalnie i nie zamierzam jeszcze raz próbować. Jestem zawiedziona, w szczególności, że ta farba nie należy do tanich.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić ola_offspring za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oczekiwałam czegoś więcej
  • Oceniam odcień 7.53 który był moim wymarzonym kolorem.... ale taki nie wyszedł. Być może z mojej winy choć na opakowaniu w rezultatach był pokazany wyjściowy jasny brąz. Efekt? Znikomy, jedyne co mi dała ta farba to lekko mahoniowo- rdzwa poświata. Po 3 tygodniach już prawie nic nie widać Taki sam efekt pewnie bym otrzymała po szamponetce za 3 zł. Na moje dość długie i gęste włosy jedno opakowanie ledwo starczyło. Plus za fajną odżywkę i ładny blask po farbowaniu.

Chcesz pochwalić malachite za czytelną i pomocną recenzję?
  • nidgy wiecej
  • jestem zawiedziona. myslalam ze to bedzie hit i bedzie nadawal sie do moich wlosow ale sie pomylilam. farbowalam sie odcieniem 5,65 2 razy. na poczatky dosc ladnie wyszedl ale po 3, 4 myciach po farbie nie bylo nawet sladu!! starsznie sie zalamalam ze tak szybko sie zmyl, sasiadka tez sie frabowala na blond i nawet jej farba nie zafarbowala wlosow. nie polecam tych farb. jestem przekonana do farb profesjonalnych gdyz jestm fryzjerka nie niszcza one wlosow tak jak "sklepowe"

Używam tego produktu od: 2 razy ja uzywalam
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić malwa1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemne rozczarowanie
  • Oceniam blond 9.0. Po użyciu jak spojrzałam na mokre jeszcze włosy, byłam załamana - ŻÓŁTKO, KURCZAK ITD... Ale przespałam się i wstałam jak nowo narodzona, zero żółci, blond wyszedł taki jak na zdjęciach. Rozjaśniałam ciemny blond. Rozjaśniło mi z 3 tony.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić evvoos za czytelną i pomocną recenzję?
  • daje rade
  • Z uwagi na to, że jestem fryzjerką nie toleruje farbowania włosów zwykłymi farbami , skusiłam się i powiem że farby są całkiem całkiem . Ładnie pokrywają siwe włoski( farbuję tymi farbami moją mamę gdzie ma całe siwe włosy ) nadaję ładny połysk , utrzymuje się dość długo na włosach , dość łatwo się nakłada je . I jeżeli miałabym wybierać spośród innych farb tego rodzaju zdecydowanie bez zastanowienia wybrałabym farby Avon-u .

Używam tego produktu od: od początku pojawienia się
    Ilość zużytych opakowań: 8 całe różnego koloru

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emi1815 za czytelną i pomocną recenzję?