Avon, Advance Techniques, Farba do włosów

Powiększ Avon, Advance Techniques, Farba do włosów

Zgłoszony przez hanjaa

Farba do włosów - w opakowaniu:
- preparat przygotowujący do farbowania (15 ml),
- emulsja aktywująca (70 ml),
- krem koloryzujący (48 ml),
- kuracja odżywcza do włosów farbowanych (20ml).

• Okropna
  • Skusiłam się na jeden z odcieni rudości z Avonu. Kolor wyszedł mniej więcej jak na opakowaniu, ale i tak zbyt czerwony. Ale sama farba i to co się dzieje potem z włosami to MAKABRA! Nigdy nie miałam tak mocno zniszczonych włosów Trwałość również do bani, po tygodniu brak śladu po farbowaniu

Zalety:
    BRAK

Wady:
    - beznadziejna trwałość
    - okropny zapach
    - swędzenie skóry głowy podczas farbowania
    - zniszczone, sztywne i wysuszone włosy!

Nie polecam osobom z cienkimi i delikatnymi włosami!

Używam tego produktu od: 2 farbowania
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Mabusama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nope.
  • Od kilkunastu lat farbuję włosy na rudo, skusiłam się na Głęboką Miedź (8.4), bo wolę rudości pomarańczowe niż czerwone. Nie wyłysiałam i nie płakałam przed lustrem, ale więcej tej farby nie kupię. Włosy mam cienkie, proste i długie (za łopatki), zużyłam dwa opakowania - czyli standard.

- Śmierdzi gorzej niż inne farby drogeryjne. Wiem, że to farba jest i musi śmierdzieć, ale ta jest wybitnie kaszlogenna.
    - Kolor oczywiście wyszedł ciemniejszy niż na opakowaniu, chociaż kładłam go na włosy w kolorze identycznym, jak zdjęcie na pudełku. Większość farb łapie ciemniej, więc to też jakoś przebolałam, zresztą rude kolory się bardzo szybko wypłukują.
    - Największy minus: żadna inna farba nie zniszczyła mi tak włosów. Mimo stosowania odżywek jakieś dwa mycia po farbowaniu zrobiło mi się z włosów siano. SIANO. Jakoś wyszłam na prostą, końce ścięłam, ale nawet Schwarzkopf z niechlubną etykietką Największego Niszczyciela Włosów nie zrobił mi czegoś takiego. I to jest główny powód, dla którego już po tę farbę nie sięgnę, nawet w największej desperacji i przy największej promocji.

Plusy są takie, że była niedroga i mnie nie uczuliła. Kolor być może nie był nawet taki brzydki, ale nie o taki mi chodziło, miał być jaśniejszy. Wypłukał się w takim samym tempie, jak inne rude farby, których używałam.

Używam tego produktu od: użyłam raz, kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić minnehaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • na dłuższą metę TRAGEDIA
  • Gdy tylko farby avon pojawiły się w katalogu odrazu musiałam wypróbować. Jako, że włosy farbowałam na jasny blond, tym razem nie mogłam wybrać inaczej. Padło na kolor 12.01. Efektami byłam zachwycona, wlosy niezniszczone (początkowo!) ładny kolor... w miedzyczasie stan moich wlosow pogorszył się, zaczęły się kruszyć, łamać, wypadać, straciły blask. Farbowałam raz na 1.5miesiąca... przez rok? farbę na końcówki roprowadzałam pod koniec czasu farbowania.. a mimo to efekty były coraz gorsze. Analizując przez co pogorszył mi się stan moich włosów - mimo naprawdę konkretnej pielęgnacji - padło na tą farbę. Wcześniej farbowałam włosy joanną (szlachetna perła) i przez nią nigdy nie miałam włosów w tak okropnym stanie... NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: używałam ok 1 roku

Chcesz pochwalić blondie90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem całkiem
  • plusy:
    - nie wysusza włosów
    - nie szczypie nie podraznia
    - nie niszczy
    - włosy są miękkie delikatne po zafarbowaniu
    - kupiłabym ponownie ale mój kolor wycofali był to odcien taki pomiedzy blondem a brązem
    minusy:
    hmm opakowanie dosc niewygodne Używam tego produktu od: 1 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić izolda41 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet niezła
  • Farby z Avonu ciekawiły mnie od dawna i gdy pojawiła się okazja kupiłam czekoladowy brąz za 12 zł Zwykle nie kupuję farby bez zobaczenia próbnika (kolor na opakowaniu i kolor, który wyszedł to czasem 2 różne rzeczy), jednak w tym wypadku nie żałuję, że zaryzykowałam - kolor wyszedł niemal, taki, jak na pudełku, może trochę cieplejszy, jednak jestem zadowolona.

Aplkacja tym produktem jest bezproblemowa, bardzo podobna jak w przypadku Castinga - aplikator jest troszkę gorszej jakości, za to rękawiczki są świetne, mogłabym je zamawiać, jako osobny produkt . Farbę rozprowadza się dobrze, nie spływa, łatwo się ją zmywa z skóry. Trudno mi ocenić jej wydajność, jednak mam wrażenie, że "kończy się" szybciej niż Casting - osoby o dłuższych włosach powinny kupić 2 opakowania.

Farba dosyć mocno cuchnie, jednak po kilku dniach od farbowania, nie zauważyłam, aby włosy były przesuszone, czy nadmiernie wypadające. Po farbowaniu zastosowałam odżywkę z farby (bardzo fajna), a potem standardowo - maskę i jak na razie jest w porządku.

Trudno mi ocenić trwałość koloru, jeśli jednak zniknie po tygodniu to zaktualizuję recenzję.

Używam tego produktu od: kilka dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna farba ! Kolor jak z reklamy !
  • Oceniam kolor głęboka miedź 8,4

-farba dobrze się nakłada
    -łatwa aplikacja
    -kolor wychodzi równomiernie na całych włosach i dobrze farbuje odrosty
    -co najważniejsze nie niszczy i nie pali włosów
    -włosy są po farbowaniu miękkie i błyszczące
    -cena za farbę dostepna można w promocji dostac ją za 15 lub 17 zł
    -mam włosy dosc długie dlatego zuzyłam dwa opakowania
    -dołączone rekawiczki są bardzo dobrej jakości
    -kolor wychodzi tak jak na opakowaniu, nie trzeba się martwic, że wyjdzie kolor ,,pomarańczowy" tak jak to czasami jest z innymi farbami o podobnym odcieniuUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Truskawkowaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo jasny blond -bardzo naturalny
  • Zacznę od tego że farbowałam się odcieniem 10.31- Bardzo jasny szampański blond. Ponieważ użyłam tej farby po raz pierwszy wczoraj, nie będę się nią na razie bardzo zachwycać, tyle co mogę powiedzieć na początek to tyle że kolor wyszedł mi taki jak chciałam i na razie jestem bardzo zadowolona. Zobaczymy jak będzie później gdy użyję jej po raz kolejny na odrosty i czy włosy będą w dobrej kondycji. Wtedy ewentualnie edytuję swoją opinię. Mam porównanie do jasnych i bardzo jasnych blondów z Loreala, Garniera, Londy, a więc podsumowując;
    plusy:
    + ma bardzo łagodny zapach
    +nie podrażnia, nic mnie nie piekło ani nie swędziało
    +dobry balsam po oraz przed koloryzacją
    +odpowiednia, gęsta konsystencja, łatwo się nakłada
    +NAJWAŻNIEJSZE- KOLOR- Mam naturalny ciemno-mysi blond. Rozjaśnił mi o kilka tonów uzyskując kolor bardzo fajny, naturalny,jasny ale ani nie żółty, ani nie za jasny blond, taki jaki chciałam.
    Minusów jak już pisałam na razie nie ma, zobaczymy. Po kolejnych użyciach ( już 3 opakowania) wad nie stwierdzam więc podwyższam ocenę Chyba przy niej zostanę na dłużej.
    Używam tego produktu od: pierwszy razIlość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić magmaran za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDOWNA
  • Czekoladowy brąz 6.7

Od zawsze używałam farb z Joanny i uważałam je za najlepsze, jednak zniszczyły mi włosy, stały się suche i niefajne w dotyku Zaczęłam szukać NOWEJ, LEPSZEJ farby i za namową mamy kupiłam tę z Avonu, która przez recenzje na wizażu mnie nie przekonywała, ale:

+ kolor przyjął się idealnie
    + utrzymuje się już ponad miesiąc i odcień zrobił się odrobinę jaśniejszy
    + nie jest za ciemny, ani za jasny - typowa mleczna czekolada
    + moje włosy po farbowaniu były miękkie i miłe w dotyku
    + włosy nie wypadały mi jak po Joannie
    + bardzo wydajna ( na moje grube włosy starczyło 1 op )
    + świetnie pokrywa odrosty
    + cena (jestem konsultantką, więc cena dla mnie jest przystępna )

Używam tego produktu od: sierpień 2013

Chcesz pochwalić olciiq za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE NIE NIE!
  • Włosy farbuje sama w domu już od kilku dobrych lat. Kupowałam farbę ciemny brąz i zawsze wychodziły mi prawie czarne. Po uzyciu farby z avony o ile sie nie myle tez ciemny brąz albo cos poodobnego, napewno była to farba ciemna(!) zafarbowały mi jedynie odrosty na czubku głowy i o zgrozo na jakis jajeczny kolor ? Nie moge pojąc jakim cudem można wyprodukowac taki bubel. Nigdy w życiu takiej farby i w dodatku wbrew zapewnienią producentów zniszczyła mi włosy!

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 za jednym razem (długie włosy)

Chcesz pochwalić simplementfemme za czytelną i pomocną recenzję?
  • za mocny kolor
  • miałam któryś ze złotych brązów, na opakowaniu prezentował się bardzo elegancko
    podczas farbowania zauważyłam, ze dziwnie ciemnieje... po kilkunastu minutach zmyłam ten specyfik, i uratowało to moje włoski Kolor był intensywnie ciemny. Nie ma mowy o złocie, raczej o czerni. Kolor za mocny, nie wyobrażam sobie mojej reakcji po 30 minutach - chyba czarny.
    Jeśli chodzi o sama farbę, to zaskoczyła mnie jej ilość. jedno opakowanie starczyło na moje długie włosy, krycie jest zadowalające, ale bardzo szybko się spłukuje. Nie wiem czy skrzywdziła moje włosy, wg mnie działa tak samo jak inne farby. trochę zamieszania jest z przebiegiem samego farbowania;P
    Sama nie byłam zadowolona z koloru - był za ciemny, jednak moja rodzina miała inne zdanie - "piali z zachwytu"
    Ciekawią mnie inne kolorki, ale boję się... że znowu wyjdzie całkiem inny kolor podchodzący pod czerń;/
    Cena nie jest niska, jeśli znajdę w promocji to zaszaleje

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij