Zara, Rose EDT

Powiększ Zara, Rose EDT

Zgłoszony przez Alexandra91

Kolejny już zapach hiszpańskiej marki odzieżowej. Zara Rose to prosta, kwiatowa kompozycja, oparta na bazie bułgarskiej róży.

/s/

• ohydny plastik.
  • Tyle dobrego naczytałam się i nasłyszałam o zarowych perfumach i nie mogłam doczekać się, by ich spróbować.

Uwielbiam różane perfumy, więc na nadgarstek poszła Zara Rose.
    Powiem tyle: co za smród. Sama chemia, po prostu czuć plastik pomieszany z najgorszym kiblowym odświeżaczem powietrza (niby "różanym", jaki tylko istnieje. Obrzydlistwo, aż mnie skręca na samą myśl. I co najgorsze, kilka godzin się trzymał.
    Te pół gwiazdki tylko za ładny flakon, cena w sumie niska, ale ten zapach nie wart jest nic.

Zostane przy swoich sprawdzonych rózyczkach, a do zarowej półki z perfumami już nigdy nie podejdę (inne zapachy też mnie nie powaliły, nuda).

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań: na szczęście żadne

Chcesz pochwalić acidbath za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudne
  • Świetne perfumy na każdą porę roku. Zapach utrzymuje się na skórze i ubraniach przez cały dzień. Warto też zwrócić uwage na flakonik - jest prosty i elegancki. Dodatkowo perfumy są niezwykle tanie w stosunku do ich jakości. Jak najbardziej polecam!Używam tego produktu od: 2 lataIlość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić karrramba25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oh Mine Rose ♥
  • Będąc na zimowych wyprzedażach w Zarze ,stojąc obłowiona w kolejce do kasy ,wpadły mi w oko. To znaczy było ich kilka, jednak jako wielkiej fance różanych zapachów ,to właśnie Rose ukradła moje serce.

Zapach jest piękny , oczarowuje . Absolutnie uroczy i kobiecy. Kocham zapach róży, musiałam je mieć . Mają ładny prosty flakon, dobrą cenę . Trwałość mnie zadowala jak na ich cenę , trzymają 5- 7 godzin,akurat do szkoły. Wygodna i poręczna buteleczka pozwala mi też,na noszenie "Rose" ze sobą do szkoły

Używam tego produktu od: zimy

Chcesz pochwalić RoseCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij