Oriflame, Very Me, Fat Lash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Oriflame, Very Me, Fat Lash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez Maargaret

Pogrubiający tusz do rzęs Very Me Fat Lash. Bezkonkurencyjnie gęste rzęsy w kilka sekund. Innowacyjna szczoteczka i formuła pogrubiająca rzęsy nada Twojemu spojrzeniu magnetyczną moc.

• świetny tusz za 10zł
  • Uwielbiam tusze z Oriflame. Nie niszczą rzęs, dają przepiękny efekt, doskonale współpracują z moimi rzęsami.
    Tusz Very me jest jednym z najlepszych tuszów, nie tylko z Oriflame, ale spośród wszystkich tuszy, z jakimi miałam do czynienia (a było ich baaardzo wiele).
    Jest trwały, nie kruszy się, nie rozmazuje, tworzy spektakularny efekt, można nim osiągną efekt sztucznych rzęs. Bardzo wydajny produkt.
    Minusów brak

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić karolak87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiłam
  • Pierwsze użycie było wielkim rozczarowaniem. Tusz jest bardzo mokry, przez co odbija się na górnej jak i dolnej powiece, musiałam się także trochę namachać żeby uniknąć sklejenia rzęs.
    Po jakimś czasie (wcale nie takim krótkim) tusz trochę zgęstniał i całkowicie zmieniłam o nim zdanie.
    pięknie wydłuża i rozdziela rzęsy
    w zależności od ilości nałożonych warstw możemy uzyskać naturalny, dzienny efekt, jak i wieczorowy
    ma głęboki, czarny kolor
    nie kruszy się
    łatwo się zmywa
    zdatny do użycia przez wiele miesięcy, nie zasycha (to chyba pierwszy tusz, który zużyłam do końca)
    niska cena

Minusy jakie zauważyłam:
    po nałożeniu rzęsy dosyć długo są mokre
    po wyschnięciu rzęsy są bardzo sztywne
    bardzo łatwo o sklejone rzęsy
    kłująca szczoteczka
    wystarczy lekkie łzawienie, aby tusz się rozmazał

Może jeszcze kiedyś go kupię. Chyba, że w końcu znajdę tusz idealny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Skarfejs za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza
  • Najlepsza maskara na świecie, kto by pomyślał że za niecałe 10 zł można kupić tak dobry tusz. Próbowałam wszytskiego jednak moje długie rzęsy dalej wyglądały nudno.. Idealnie pogrubia i na dodatek w moim przypadku wydłuża (tylko trzeba umieć malować rzęsy )

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić tomalam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo udana maskara
  • Szczerze polecam ten tusz. Na moich rzęsach sprawdził się znakomicie. Świetnie się go nakłada dzięki odpowiednio sporządzonej sylikonowej szczoteczce. Idealnie rozczesuje ona rzęsy. Tusz sprawia, że stają się one wyraźnie dłuższe i pogrubione. Maskara nie klei rzęs, nie pozostawia też na nich grudek. Jest łatwa do zmycia. Nie obsypuje się. Cena bardzo dobra jak na produkt tej jakości.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry tusz!
  • Miałam dziesiątki tuszów, sprawdzam polecane produkty na YT testuję i ciągle wracam do niego. Moje rzesy troszkę podganiam odżywkami, są dość długie dzięki temu, ale budowa mojego oka nie ułatwia życia tuszom bo oczy mam głęboko osadzone. Co myśle o tym tuszu:
    -tani ( w promocji mniej niż 10 zł)
    -ładnie rozczesuje
    -można nałożyć i 3 warstwy a rzęsy nie będą przeładowane za to efekt powalający - czyli budowanie rzęs jakiego nie widziałam.
    -szczoteczka nie brudzi powiek przy malowaniu
    -sztywne rzęsy po zaschnięciu (dość szybkim) utrzymują swoją pozycję do końca
    -kropla duraline sprawia, że jest długowieczny!
    -może się odbijać na nieumalowanej powiece lub nieprzypudrowaną okolica pod okiem
    -nie kruszy się absolutnie
    -trzeba go rozpuścić micelem chwilę przy demakijażu żeby odpuścił.
    -dobrze podkręca.
    -odrobinę skleja, ale to kwestia wprawy.
    Jego fioletowy odpowiednik też jest w porządku choć nieco mniej podkręca.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Purplepink za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przystępna cena za godny uwagi tusz
  • Świetnie wydłuża i rozczesuje rzęsy. Nie klei ich. Bardzo łatwo jest go zmyć. Nie obsypyj się. Jedynym minusem moim zdaniem to trochę za bardzo drapie rzęsy, może to boleć nawet.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić dariamajka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Rewelacyjna maskara, która robi, co obiecuje. Pięknie rozprowadza się na rzęsach pogrubiając je i rozczesując. Dość gruba silikonowa szczoteczka świetnie nakłada tusz. Nie tworzą się niechciane zgrubienia na rzęsach czy nierówności. Druga warstwa daje efekt porządnie pogrubionych i dłuższych rzęs, a przy tym nadal wygląda naturalnie i świeżo. Jest wydajny, nie wysycha i jest trwały. Gdyby tylko jeszcze wypiuścili wodoodporny odpowiednik

Używam tego produktu od: sporo ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: cztery, mam piąte

Chcesz pochwalić Maziula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Dosyć dobry
  • Tusz ten kupiłam w promocji w katalogu Oriflame za jakieś 10 zł i w tej cenie polecałabym go wypróbować.

Tusz jak tusz, ładnie rozdziela, pogrubia i unosi rzęsy tak jak obiecuje producent. Ma solidne opakowanie i fajną szczoteczkę. Niestety nie kupię go ponownie ponieważ mam dość wrażliwe oczy, a on mi je pod koniec dnia strasznie podrażniał. Dla pań, które żyją szczęśliwie bez wrażliwych oczu poleciłabym ten tusz

Używam tego produktu od: używałam w 05 - 06. 2014

Chcesz pochwalić bj87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość dobry
  • Tusz robi z rzęsami wszystko co powinien, pogrubia, wydłuża i podkręca. Szczoteczka silikonowa, bardzo fajnie się nią maluje, jednak po mniej więcej połowie dnia tusz zaczyna się trochę osypywać.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anja1207 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie pogrubia
  • Do zakupu skusiła mnie cena. Gdy już tą mascarę dostałam w swoje łapki byłam zachwycona. Mimo niskiej ceny
    *opakowanie jest porządne, nie ścierają się literki
    *szczoteczka ładnie rozdziela
    *duża i wygodna
    *nie kruszy się!
    Ale..
    -nie pogrubia
    -baardzo drapie przy malowaniu

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić merayax za czytelną i pomocną recenzję?