Oriflame, Very Me, Fat Lash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Oriflame, Very Me, Fat Lash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez Maargaret

Pogrubiający tusz do rzęs Very Me Fat Lash. Bezkonkurencyjnie gęste rzęsy w kilka sekund. Innowacyjna szczoteczka i formuła pogrubiająca rzęsy nada Twojemu spojrzeniu magnetyczną moc.

• Tani i dobry
  • Plusy:
    - wydajny;
    - rzeczywiście pogrubia, w każdym razie moje rzęsy;
    - ładna, głęboka czerń;
    - śmiesznie tani w stosunku do jakości (przeważnie 12-13 zł).

Minus:
    - lubi się odbijać (choć przy mojej dość tłustej cerze zdarza mu się to dopiero po 9-10 godzinach.

Jak napisałam, zważywszy na efekt, jaki daje, ten tusz ma niedorzecznie niską cenę. Nie, żebym narzekała. :P To produkt, który stale gości w mojej kosmetyczce, odkąd kupiłam go po raz pierwszy. Warty polecenia, zwłaszcza jeśli nie lubisz wydawać dużo na kosmetyki.

Używam tego produktu od: trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: około siedmiu

Chcesz pochwalić arande za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Myslalam, że będzie lepszy.

-wydluża
    -moze lekko pogrubia,dla mnie za malo
    -dobra czerń
    Minusem jest ta szczoteczka,niby lubie sylikonowe,ale ona jest zbyt duża i kują w oczy te włoski, które posiada a umalowanie dolnych rzęs to przy niej wymaga męki. Kolejnym minusikiem jest rzadka konsystencja tuszu, ciagle odbija się na powiece i mimo, że mam go już kilka dobrych miesięcy nie gęstnieje. Może to zależy od upodobań...

Używam tego produktu od: ok pół roku

Chcesz pochwalić calinkaQ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Z pewnością największą zaletą tuszu jest jego cena w promocji za ok. 10 zł mamy całkiem fajny tusz, który idealnie rozdziela rzęsy i ma bardzo fajny odcień niestety jak dla mnie raczej nie pogrubia i nie jest zbyt wydajny ale z pewnością kupię go jeszcze nie raz

Chcesz pochwalić aga19_95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny !
  • Niezastąpiony w codziennym makijażu!
    Używam tego produktu od około 3 lat i nie zamierzam tego zmieniać.

Zalety
    -nie skleja włosków
    - ładne opakowanie
    - wydajny

Wady
    -brak

Ilość zużytych opakowań: 8 i w rakcie 9 opakowania

Chcesz pochwalić emcze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz!
  • Kupując ten tusz nie spodziewałam się aż takich efektów za taką cenę.. Jednym słowem tusz zaskoczył mnie bardzo pozytywnie

Jego zalety:
    -pogrubia rzęsy, jednoscześnie ich nie sklejając;
    -jest dosyć wydajny- starczy mi na niecałe 2 miesiące przy codziennym używaniu;
    -świetna szczoteczka- rozdziela rzęsy;
    -nie podrażnia;
    -nie kruszy się;
    -jest trwały (pomaluje rzęsy rano- wieczorem są w takim samym stanie)

Wad nie dostrzegłam

Szczerze polecam bo warto, zwłaszcza gdy jest w cenie promocyjnej

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 7-8

Chcesz pochwalić anka3151 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 15 raz(y)
  • Pierwszy tusz z Ori
  • Silikonowa szczoteczka, bardzo dobra. Wydłuża i pogrubia. Wydajny, ogólnie nie ma się do czego przyczepić prócz lekkiego sklejania rzęs. Dobry tusz.
    Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super jest
  • Jak dla mnie - świetny.
    Mam długie, średnio ciemne rzęsy. Nie potrzebuję super-drogiego tuszu, wystarczy zwykły czarny tusz.
    Dlatego postanowiłam kiedyś wypróbować ten i nie zawiódł mnie.
    Nie rozmazywał się ani nie kruszył.
    Nie uczulił, nie podrażnił.
    Z tego co pamiętam dobrze się zmywał.
    Kiedyś na pewno do niego wrócę, na razie mam jakiś inny

Ilość zużytych opakowań: jedno kiedyś

Chcesz pochwalić _Schmetterling za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie nie dla mnie
  • Co prawda nie jest jakaś najgorsza ale mnie nijak nie zadowoliła. Tusz bardzo wolno zasycha na powiece i niejednokrotnie rozmazał się pod okiem. Nie zawsze mam czas żeby czekać aż mascara raczy zaschnąć. Efekt na oku bez wow. Plus za prostą acz silikonową szczoteczkę. Napisy z opakowania starły się w ekspresowym tempie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbędnik w torebce
  • Co prawda nie jest jakiś super ekstra rewelacyjny, ale za to bardzo naturalny i wygodny. Skromne opakowanie, skromne efekty, ale na co dzień- idealne!
    dodatkowo jest bardzo tani, dlatego go kupiłam. Pierwszym pomalowaniem mnie bardzo rozczarował, ale wystarczyło troszkę otrzeć szczoreczką o wejście i z końcówki zdjąć nadmiar i było świetnie! Jestem bardzo zadowolona.
    pogrubia idealnie! używałam go ponad pół roku i bardzo żałuję, że się już skończył
    nie mogłam go nigdzie znaleźć więc kupiłam Sexy Curves z Rimmela i zobaczyłam alternatywę(świetnie podkręca, rozdziela i wydłuża rzęsy). Od dziś to moje dwa ulubione tusze (jak narazie)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: skonczone 1

Chcesz pochwalić Sinlasparablas za czytelną i pomocną recenzję?
  • faworyt
  • Uwielbiam ten tusz Mam naturalnie długie rzęsy a ten tusz sprawia, że wyglądają naturalnie i pięknie Pierwszy kontakt z nim był jednak nieco bolesny, bo nie byłam przyzwyczajona do tego typu szczoteczek. Ta jest bardzo sztywna, twarda i łatwo przez przypadek włożyć ją sobie do oka ale parę nieudanych podejść i teraz ten mankament nie stanowi dla mnie problemu

Tusz jest wydajny, wystarcza mi na ok. 3 miesiące. Czasami ciężko mi go równomiernie nałożyć ale wtedy rozczesuję rzęsy szczoteczką po tym tuszu tyle że suchą z zużytego już tuszu Ogólnie szczoteczka jest bardzo dobra, idealnie rozczesuje rzęsy chociaż, gdy tusz jest nowy to nieco za dużo się go nakłada. Minusem jest to, że rzęsy zaraz po pomalowaniu ich tym tuszem są mokre trzeba chwilkę poczekać i nie mrugać, bo zostanie ślad na powiekach.

Cena jak dla mnie świetna jak widzę w rossmannie ceny tuszów wahające się między 30 zł a 40 zł to cieszę się, że znalazłam swój ulubiony tusz za ok. 15 zł

Plusem jest też to, że tusz nigdy jeszcze mi się skruszył, nie osypał na policzki, nie nadał moim rzęsom teatralnego wyglądu.

Łatwo go zmyć wacikiem z płynem do demakijażu, nie pozostawia smug pod oczami.

Podsumowując- bardzo dobry tusz, jak dla mnie niemalże idealny

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka (naście)

Chcesz pochwalić paradoxia93 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij