Oriflame, Very Me, Fat Lash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Oriflame, Very Me, Fat Lash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez Maargaret

Pogrubiający tusz do rzęs Very Me Fat Lash. Bezkonkurencyjnie gęste rzęsy w kilka sekund. Innowacyjna szczoteczka i formuła pogrubiająca rzęsy nada Twojemu spojrzeniu magnetyczną moc.

• Idealny !
  • Niezastąpiony w codziennym makijażu!
    Używam tego produktu od około 3 lat i nie zamierzam tego zmieniać.

Zalety
    -nie skleja włosków
    - ładne opakowanie
    - wydajny

Wady
    -brak

Ilość zużytych opakowań: 8 i w rakcie 9 opakowania

Chcesz pochwalić emcze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz!
  • Kupując ten tusz nie spodziewałam się aż takich efektów za taką cenę.. Jednym słowem tusz zaskoczył mnie bardzo pozytywnie

Jego zalety:
    -pogrubia rzęsy, jednoscześnie ich nie sklejając;
    -jest dosyć wydajny- starczy mi na niecałe 2 miesiące przy codziennym używaniu;
    -świetna szczoteczka- rozdziela rzęsy;
    -nie podrażnia;
    -nie kruszy się;
    -jest trwały (pomaluje rzęsy rano- wieczorem są w takim samym stanie)

Wad nie dostrzegłam

Szczerze polecam bo warto, zwłaszcza gdy jest w cenie promocyjnej

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 7-8

Chcesz pochwalić anka3151 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Pierwszy tusz z Ori
  • Silikonowa szczoteczka, bardzo dobra. Wydłuża i pogrubia. Wydajny, ogólnie nie ma się do czego przyczepić prócz lekkiego sklejania rzęs. Dobry tusz.
    Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super jest
  • Jak dla mnie - świetny.
    Mam długie, średnio ciemne rzęsy. Nie potrzebuję super-drogiego tuszu, wystarczy zwykły czarny tusz.
    Dlatego postanowiłam kiedyś wypróbować ten i nie zawiódł mnie.
    Nie rozmazywał się ani nie kruszył.
    Nie uczulił, nie podrażnił.
    Z tego co pamiętam dobrze się zmywał.
    Kiedyś na pewno do niego wrócę, na razie mam jakiś inny

Ilość zużytych opakowań: jedno kiedyś

Chcesz pochwalić _Schmetterling za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie nie dla mnie
  • Co prawda nie jest jakaś najgorsza ale mnie nijak nie zadowoliła. Tusz bardzo wolno zasycha na powiece i niejednokrotnie rozmazał się pod okiem. Nie zawsze mam czas żeby czekać aż mascara raczy zaschnąć. Efekt na oku bez wow. Plus za prostą acz silikonową szczoteczkę. Napisy z opakowania starły się w ekspresowym tempie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbędnik w torebce
  • Co prawda nie jest jakiś super ekstra rewelacyjny, ale za to bardzo naturalny i wygodny. Skromne opakowanie, skromne efekty, ale na co dzień- idealne!
    dodatkowo jest bardzo tani, dlatego go kupiłam. Pierwszym pomalowaniem mnie bardzo rozczarował, ale wystarczyło troszkę otrzeć szczoreczką o wejście i z końcówki zdjąć nadmiar i było świetnie! Jestem bardzo zadowolona.
    pogrubia idealnie! używałam go ponad pół roku i bardzo żałuję, że się już skończył
    nie mogłam go nigdzie znaleźć więc kupiłam Sexy Curves z Rimmela i zobaczyłam alternatywę(świetnie podkręca, rozdziela i wydłuża rzęsy). Od dziś to moje dwa ulubione tusze (jak narazie)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: skonczone 1

Chcesz pochwalić Sinlasparablas za czytelną i pomocną recenzję?
  • faworyt
  • Uwielbiam ten tusz Mam naturalnie długie rzęsy a ten tusz sprawia, że wyglądają naturalnie i pięknie Pierwszy kontakt z nim był jednak nieco bolesny, bo nie byłam przyzwyczajona do tego typu szczoteczek. Ta jest bardzo sztywna, twarda i łatwo przez przypadek włożyć ją sobie do oka ale parę nieudanych podejść i teraz ten mankament nie stanowi dla mnie problemu

Tusz jest wydajny, wystarcza mi na ok. 3 miesiące. Czasami ciężko mi go równomiernie nałożyć ale wtedy rozczesuję rzęsy szczoteczką po tym tuszu tyle że suchą z zużytego już tuszu Ogólnie szczoteczka jest bardzo dobra, idealnie rozczesuje rzęsy chociaż, gdy tusz jest nowy to nieco za dużo się go nakłada. Minusem jest to, że rzęsy zaraz po pomalowaniu ich tym tuszem są mokre trzeba chwilkę poczekać i nie mrugać, bo zostanie ślad na powiekach.

Cena jak dla mnie świetna jak widzę w rossmannie ceny tuszów wahające się między 30 zł a 40 zł to cieszę się, że znalazłam swój ulubiony tusz za ok. 15 zł

Plusem jest też to, że tusz nigdy jeszcze mi się skruszył, nie osypał na policzki, nie nadał moim rzęsom teatralnego wyglądu.

Łatwo go zmyć wacikiem z płynem do demakijażu, nie pozostawia smug pod oczami.

Podsumowując- bardzo dobry tusz, jak dla mnie niemalże idealny

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka (naście)

Chcesz pochwalić paradoxia93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Cudowna silikonowa szczoteczka, która rozdziela rzęsy.
    Wydłuża , pogrubia, zdecydowanie moj ulubieniec!
    Plusy:
    + wydłuża, pogrubia
    + nie skleja
    + cena
    Minusy: brak!

Używam tego produktu od: Roku/Dwóch
    Ilość zużytych opakowań: całe 3

Chcesz pochwalić megaskeycik za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie najgorszy
  • Nie mogo powiedziec , ze tusz jest zły ale jak dla mnie to rewelacji nie ma ...

Plusy ;
    +wydajny
    +cena
    + bardzo dobra szczoteczka

Minusy ;
    -niestety sklejał rzęsy
    - długo schnie

i to chyba na na tyle jeśli chodzi o minusy ...
    a szczoteczke zachowalam sobie do rozczesywania rzęs i brwi (hihi)

Używam tego produktu od: poł roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _Patt_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Zakup tego produktu to był strzał w dziesiątkę krótko mówiąc jest poprostu świetny! Do tej pory używałam różnych tuszów, które miały za zadanie pogrubiać rzęsy, lecz żaden z nich nie był powalający. Ten kosmetyk ma niepowtarzalne działanie. Doskonale pogrubia i wydłuża rzęsy. Jestem nim zachwycona!

Chcesz pochwalić karka40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny.
  • Mój typ zaraz obok Miss Sporty Pump Up Booster Mascara. Zamówiłam go raz tylko dlatego, iż skończył mi się poprzedni, a chciałam spróbować czegoś nowego. Okazało się, że to bardzo dobry tusz, używam go z chęcią, ma świetną twardą szczoteczkę, nie skleja rzęs (chyba, że nałożymy kilka warstw, tak od 3 już zaczyna sztucznie wyglądać). Co do zmywania...trochę kiepsko, zawsze mam problem ze zmywaniem i całe czarne oczy.

+szczoteczka,
    +konsystencja,
    +wydłuża,
    +pogrubia,
    +nie skleja.

Chcesz pochwalić urokliwie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiliśmy się
  • Tusz całkiem fajny, nawet przypadl mi do gustu. Podoba mi sie jego szczoteczka , moze dlatego ze kocham silikonowe . Nie zasycha i nie kruszy sie jak niektóre tusze , dobrze go sie zmywa i rano nie ma czarnych plam pod oczami po nim. Myślę ze jest to jeden z lepszych tuszy. Jest mega wydajny. Ja kupilam go za 14.90 , a teraz widzialam w katalogu 12 Lubię malować nim rzęsy , czasem skleja lecz tylko gdy nalozymy wieksza ilosc ale tak to jest spoko. Ma dlugie dosyc wloski na szczoteczce dlatego średnio dobrze maluje mi sie nim dolne rzeski.\\n\\n Oceniam go jako bardzo dobry i wart polecenia. Nie wiem czy kupie go ponownie moze kiedys tak , gdyż chce tez sprubowac innych . Mysle ze na promocji ma takie ceny ze az zal go nie kupic i kazdy sie skusi na niego

Chcesz pochwalić pleasehugme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyczajny
  • Zwyczajny tusz do rzęs, nie robi furory. Lubię nim malować dolne rzęsy.
    Nie sprawdza się przy krótkich i prostych rzęsach.
    Daje bardzo delikatny efekt, więc myślę, że będzie odpowiedni dla osób, które chcą uzyskać naturalny wygląd i nie oczekują od tuszu zbyt wiele.

Używam tego produktu od ; jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań ; 2 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić acsendio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co to za tragedia?
  • Tusz zakupiłam skuszona niską ceną i wieloma pozytywnymi recenzjami.
    Nie przypominam sobie, żebym kiedyś miała tak fatalną maskarę.
    Skleja rzęsy, jest strasznie mokra i długo schnie, a rzęsy w tym czasie zdążą już 'oklapnąć' pod wpływem ciężaru.
    Może i stanie się lepsza gdy trochę wyschnie, ale nie będę przecież wietrzyć buteleczki mając nadzieję, że coś to pomoże.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni

Chcesz pochwalić Smefetka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Bardzo lubię ten tusz. Pogrubia, wydłuża i zagęszcza moje rzęsy. Daje bardzo fajny, wyrazisty efekt na oku. Spojrzenie od razu nabiera charakteru, nawet jeśli mam na sobie tylko i wyłącznie sam tusz
    Na początku trochę sklejał i był mokry, ale z czasem bardziej wysechł i jego aplikacja stała się przyjemnością!
    Dodatkowo jest bardzo tani, można wyłapać go za mniej niż 10 zł!
    Szczerze polecam

Używam tego produktu od: około rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić lubiekakao za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Tak jak napisałm tusz jest świetny. Mam krótkie i niezbyt gęste rzęsy. Długo szukałam odpowiedniego tuszu. Cieszę się, że znalazłam.
    On nie tylko pogrubia i wydłuża rzęsy, ale też doskonale rozdziela. Nie kruszy się, co jest ważne. Dość łatwo się zmywa.
    Kupiłam tusz w promocji za niecałe 10 zł. i jego efekt był dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem.

Używam tego produktu od: 4 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić Guwernatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Tusz nie tylko pogrubia, ale także fajnie rodziela rzęsy. Plastikowa szczoteczka ma funkcję "grzebienia", co przy okazji rozczesuje rzęsy. Jest też jedno ale, zanim się nałoży tusz, to trzeba chwile odczekać, ponieważ jest bardzo płynny i może się odbić na oku. Ale za taką cenę warto w niego zainwestować

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte

Chcesz pochwalić jasmin3590 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny ;-)
  • Kupiłam go po przecenie, dokładnie nie pamiętam ceny. Szczoteczka nawet fajna, trochu rzadka ale bardzo fajnie rozczesuje rzesy,wydłuza i pogrubia. Za tą cenę jest lepszy niż nie jeden za 30, na któym sie zawiodłam ! A zwłaszcza z rimmela. TANSZE NIE ZNACZY gorsze. Jak ktoś ma naturalnie długie rzęsy to naprawde można polecić, ja akurat mam krótkie, ale to co z nimi zrobił to cud <3!!!!! polecam

Chcesz pochwalić monika030 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Jest naprawdę super! Zamówiłam x3 w Oriflame bo były po przecenie 7.90 i do tej pory został mi jeszcze jeden zamknięty .
    Już jedna warstwa wygląda bardzo ładnie, mimo tego zawsze nakładam 3-4, więc jak najbardziej efekt pogrubienia jest, który obiecywał producent, a to najważniejsze.

+ pogrubia
    + łatwa aplikacja
    + wydłuża!
    + nawet wydajny
    + w promocji warty swojej ceny..

minusów na razie nie zauważyłam, więc ogólnie bardzo polecam.

Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • serdecznie polecam!
  • Czy rzeczywiście pogrubia? tego nie byłabym aż tak pewna, ale na pewno wydłuża. Jego efekt wydłużenia na moich rzęsach jest naprawdę piorunujący więc używam go tylko przed jakimiś wyjściami bądź imprezami, bo na co dzień ten efekt jest dla mnie troszeczkę za ostry

Plusy:
    - niesamowicie wydłuża
    - bardzo trwały
    - nie osypuje się
    - przy natrafieniu na promocję cena bardzo korzystna!
    - estetyczne i trwałe opakowanie

Minusy:
    - przy regularnej cenie średnio się opłaca, zawiera 8 ml a nie 9 lub więcej jak inne.
    - w moim przypadku nie pogrubia, jednak nadrabia wydłużaniem

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Wiindy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny!!!
  • Jest to mój ulubiony produkt marki Oriflame. Kupując go nie oczekiwałam od niego zbyt wiele, bo kosztował 10 czy 12 złotych, a tu totalne zaskoczenie! Tusz, pogrubia, wydłuża, nie osypuje się, szczoteczka dobrze rozczesuje rzęsy, a przy tym całość zwieńczona jest bardzo eleganckim opakowaniem. Dodam jeszcze, że do tej pory nie lubiłam maskar z Oriflame ze względu na małe, dające kiepski efekt końcowy szczoteczki, a szczoteczka we "Fat Lash" naprawdę jest duża, ale przy tym poręczna. MÓJ HIT!!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić redspicygirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Dla mnie jest super, a prowadzę dość aktywny tryb życia
    Tusz nakładałam rano, około 7 i wytrzymywał cały dzień, nie kruszył się ani nie było efektu "pandy"
    Malując go pod wieczór np na imprezę, bawiąc się całą noc, potrafiłam czasem zapomnieć go zmyć, ale rano wstawałam i wyglądałam jakbym przed chwilą malowała rzęsy, a to sie dla mnie bardzo liczy
    Minusem jest chyba tylko jego długie wysychanie, ale sie tym nie przejmuje,tylko staram się nie kichnąc by się nie pobrudzić ;p

Chcesz pochwalić kasiek17b za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny,ale nie ideał
  • Tusz jest dobry,powody?
    Plusy:
    -TRWAŁOŚĆ! nałożyłam rano o 7:30 4 warstwy,poszłam do szkoły,mieliśmy akurat wychowanie fizyczne i poszliśmy na boisko biegać na 100m i tusz wytrzymał gorąc 25 stopni i do tego słońce co przygrzewało,pot troche zalał mi oczy a tusz,nadal sie trzymał więc 7:30-18:00 + intensywna pogoda i tusz sie trzyma,było kilka czarnych kropek ,wytarłam palcem i wszystko było ok nic sie nie rozmazało,rzęsy wyglądały tak jak rano po nałożeniu tuszu
    -wydłuża
    -nie skleja,przynajmniej mi,jak ktoś dopiero uczy sie malować może mież problem
    -cena,w promocji 7,90-12,90 regularna cena 20zł
    -mocna czerń
    -można nakładać kilka warstw nawet 6 a rzęsy są w super stanie
    -szczoteczka
    -z zalotką jest efekt jeszcze lepszy
    -nie zauważyłam żeby sie kruszył czy rozmazywał
    +/- pogrubienie,jeśli zależy wam na wydłużeniu to ten tusz jest do tego,z pogrubieniem jest gorzej jest dopiero widoczne przy 3-4-5-6 warstwie
    Minusy:
    -troche długo schnie ale jeśli ma sie czas to nie ma problemu,ale warto sie poświecić bo efekt jest rewelacyjny

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Plusy:
    -szczoteczka rozczesująca rzęsy, gumowa, łatwa w użyciu

Minusy:
    -tusz słabo było widać na rzęsach po pierwszym pociągnięciu (słaby kolor)
    -nie podkręcał, nie wydłużał, nie pogrubiał. po prostu był na rzęsach

Szczoteczke zachowam, może przyda mi się do innego tuszu, bo jak dla mnie jest świetna. Jednak sam tusz to porażka.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić deszczowa_nimfa za czytelną i pomocną recenzję?
  • W miarę dobry tusz
  • Tusz kupiłam w promocji za 7,90. Stwierdziałam, że cena fajna na testowanie produktu, więc kupiałam. Zaciekawiła mnie szczoteczka - okazało się, że jest dość spora i sztywna - co mi nie przeszkadza, a wręcz podoba mi sie to.
    Szczoteczka ma mniejsze i wieksze silikonowe włoski, które jak sie okazuje, ładnie rozdzielają rzęsy.

Kolor tuszu trochę mnie zawiódł bo nie jest czarny a grafitowy

Ja nakładam ten tusz na bazę/serum z Eveline i mogę stwierdzić, że ten tusz faktycznie pogrubia rzęsy. Szkoda, że też nie wydłuża, no ale producent tego nie obiecuje.
    Nakładam zawsze 3 warstwy tuszu i rzęsy są ładnie pogrubione, może nie spektakularnie, ale są.
    Mimo 3 warstw, dzięki fajnej sztywnaj szczoteczce, rzęsy nie są pokslejane.

Tusz szybko zasycha, trochę osypuje sie w ciagu dnia, ale gdy go chcemy zmyć, to jest to bardzo ciężkie! Tusz uporczywie trzyma się na rzęsach, aczkolwiek nie wiem czy można go nazwać wodoodpornym, bo nie kąpałam się w nim.

Tego produktu na pewno nie kupiłabym w regularnej cenie, ale w promocji opłaca sie go kupić, tym bardziej jeżeli ktoś ma długie rzęsy (ja niestey mam krótkie). Efekt murowany.

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: troszkę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Tiarqa za czytelną i pomocną recenzję?