KillyS, Diamentowy utwardzacz do paznokci

Powiększ KillyS, Diamentowy utwardzacz do paznokci

Zgłoszony przez kuki9

Preparat, który dzięki zawartości pyłu diamentowego, utwardza lakier, nadaje mu połysk, przedłuża jego trwałość i zapobiega odpryskiwaniu. Wzmacniająca formuła zabezpiecza płytkę paznokci przed łamaniem się i pękaniem. Przy regularnym stosowaniu płytka paznokcia staje się mocniejsza.

/s/

• JAK DLA MNIE B-O-M-B-A-!
  • Utwardzacz jest moim ulubieńcem To niesamowicie dobry produkt za niewielką cenę

+dzięki niemu nasz manicure trzyma sie na paznokciach niewzruszony przez około 5-6 dni, bez żadnych odprysków jak dla mnie rewelacja, nie trzeba męczyc się co 2-3 dni z nakładaniem nowego koloru
    +cudownie nabłyszcza paznokcie dosłownie lśnią jak DIAMENT;D
    +jest bardzo wydajny i rzadki
    +pędzelek idealnie rozprowadza produkt
    +bardzo szybko schnie
    +bardzo długo zachowuje swoja świeżość
    +często można trafić na promocje

REWELACJA!

Używam tego produktu od: Kilku ładnych lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić stokrotkaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez fajerwerków.
  • Preparat średnio spisuje się jako odżywka.

Minusy:
    - nałożony samodzielnie odłazi już po kilku godzinach od aplikacji
    - absolutnie nie utwardza paznokci. to efekt zastygnięcia tej skorupy
    -straszliwie śmierdzi, przynajmniej dla mnie. Na szczęście zapach utrzymuje się tylko do wyschnięcia
    -po połowie buteleczki trzeba wykonywać jakieś akrobacje z buteleczką, żeby wydobyć produkt. :P
    Plusy:
    -jest dobry jako baza i top coat, pod warunkiem, że albo to albo to. Kiedy zrobimy "kanapkę", tj. ten utwardzacz jako top i baza, a w środku kolor, na drugi dzień niestety, ale mamy już pościerane końcówki (o dziwo nie odpryskuje jak to dzieje się w przypadku solowej aplikacji). Polecam go szczególnie jako top, kiedy potrzebujemy ładnego połysku. (jak na drugi dzień i tak będziemy malować to może i być :P)
    -łatwo się nakłada
    -baaardzo wydajny

Nie kupię ponownie, szukam ideału.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego, wydajny, do tego go nie lubię. Na szczęście nie "glucieje"

Chcesz pochwalić Kocica88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbyt trwały
  • -OPAKOWANIE
    Świetny pędzelek, który nabiera dużo preparatu i równomiernie rozprowadza lakier, tu jestem miło zaskoczona, jednak jest trochę za krótki gdyż po wykorzystaniu pół buteleczki preparatu pędzelek już do niego nie sięga:/

-KONSYSTENCJA
    Przez pierwsze 2miesiące jest świetna, idealnie się rozprowadza lecz potem gęstnieje strasznie aż pędzelek nie chce utrzymać jej zawartości i z tego względu musiałam tą resztę wyrzucić bo nie mam zamiaru się z tym męczyć.

-DZIAŁANIE

Utwardzacz nie powalił mnie jakoś na kolana ponieważ jego trwałość to ok2dni, jak więcej to już cud jakiś także pod tym względem słabiutko ale muszę przyznać że polubiłam go ze względu na inną jego cechę. Znakomicie nabłyszcza, paznokcie pięknie wyglądają gdy pociągniemy nim po 2warstwach lakieru. Paznokcie są po nim śliskie Może nie jest zbyt trwały ale mam do niego sentyment. Bardzo często maluje paznokcie a mam go od2, 5miesiąca i zużyłam dopiero pół buteleczki także jest bardzo wydajny. Na pewno do niego wrócę ale chcę wyprobować też inne być może trwalsze.

-EFEKT
    Znakomicie nabłyszcza już po1warstwie, paznokcie są „śliskie” uwielbiam takie wrażenie na paznokciach Sprawdza się też do przyklejania naklejek, ozdób, jest wydajny ma dobry pędzelek do aplikacji lecz uważam że powinien być dłuższy ze względu na aplikację gdy preparatu zaczyna ubywać:/

Używam tego produktu od: 6 Miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1cała buteleczka 10ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kosmetyczka93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Plusy:
    +nabłyszcza
    +efekt wygładzenia
    +idelany do przyklejania ozdób, naklejek
    +wydajny
    +cena przyzwoita
    +dobry pędzelek

Minusy:
    -trwałość

Używam tego produktu od: 2i pół miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kingaa93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie podzielam zachwytów
  • Niestety w produkcie tym widzę praktycznie same minusy:
    - powoduje powstawanie pechęrzyków powietrza na paznokciach
    - nie nabłyszcza zbyt dobrze, szybko matowieje
    - nie przedłuża trwałości lakieru
    - nie zabezpiecza płytki paznokcia przed łamaniem (mam wrażenie, że wręcz przeciwnie)
    - nie utwardza, po nocy na lakierze widać odgniecenia

Nie polecam.

Chcesz pochwalić Neglegentia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto go mieć
  • Jestem z niego bardzo zadowolona. Naprawdę spełania swoją rolę. Mnie do siebie przekonał!

Plusy:
    - nadaje ładny połysk;
    - utrwala lakier pod spodem;
    - nadaje się jako odżywka (utwardza płytkę);
    - jest wyjatkowo wydajny (mam go już dosyć długo).

Minusy:
    - największym minusem jest opakowanie (nie da się dostać wygodnie pędzelkiem do drugiej połowy lakieru!);
    - dosyć szybko gestnieje przy częstym otwieraniu!

Najlepszy efekt uzyskuje się gdy użyje się go razem z lakierem z brokatowymi drobinkami - naprawdę trwałość lakieru może zaskakiwać!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 i kolejny stoi w kolejce;P

Chcesz pochwalić Felcia89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE
  • Kupiłam go zachęcona ochami i achami ekspedientki ale szybko się rozczarowałam.

- średni połysk, który stosunkowo szybko matowieje
    - po nałożeniu pojawiły się nieestetyczne pęcherzyki
    - nie zauważyłam żeby przedłuzał trwałość lakieru, z nim czy bez i tak na drugi dzień lakier zaczyna powoli schodzić.

Chcesz pochwalić jeanne_f za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY EFEKT
  • Kupiłam ten utwardzacz za 9 zł. Jestem zachwycona jego działaniem juz po pierwszym użyciu!

Plusy:
    -utardza, nabłyszcza
    -działa nawet na mało jakościowym lakierze
    -uwydatnia kolor lakieru
    -wygładza paznokcie
    -paznokcie wyglądają zdrowo
    -cena
    -konsystencja

Minusy: brakUżywam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić moooniiikaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpniony
  • Odkąd pierwszy raz go użyłam, tak teraz nie wyobrażam sobie pomalowania paznokci bez końcowego pokrycia lakieru tym utwardzaczem.

+nadaje super połysk
    +utwardza lakier na jakieś 4-5 dni
    +lakier błyskawicznie wysycha nawet jak nałożymy 2-3 warstwy, dla tego utwardzacza nie stanowi to problemu
    +cena ja zapłaciłam 9,80 zł (teraz od razu kupiłam dwa ponieważ te diamentowe ciężko dostać w sklepach)
    +fajna "lejąca się" konsystencja, szybko możemy pokryć płytkę

Minusów nie dostrzegam żadnych !

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić renata1289 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny muszę go mieć!
  • Bardzo dobry produkt w niskiej cenie

Jego największą zaletą jest efekt końcowy, jaki pozostawia, a mianowicie błyszczącą się płytkę paznokcia oraz przedłużenie trwałości lakieru (u mnie lakier+utwardzacz trzyma się średnio 6-7 dni).
    Jak już wcześniej wspomniałam- produkt dostępny w atrakcyjnej cenie Także, nawet gdyby komuś nie przypasował (w co wątpię) to nie będzie tak szkoda wydanych pieniędzy
    Jedynym minusem, jaki odnalazłam w tym produkcie- to jego dostępność. Po wielu poszukiwaniach- odnalazłam go w E.Leclercu na stoisku z kosmetykami.
    Jednym słowem- bomba !

Recenzja otrzymała 7 pochwał. Chcesz pochwalić mcacharel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie cudo!
  • Wypróbowałam już chyba wszystkie lakiery KillyS z tej serii - zielony, fioletowy, akrylowy i co tam jeszcze jest. Diamentowy wysuwa się jednak na prowadzenie. Uwielbiam go jako lakier nawierzchniowy i nie wyobrażam sobie manicure bez niego. Zawsze stosuję go na lakier jako utrwardzacz, utrwalacz i nabłyszczacz.
    Dzięki niemu lakier szybciej wysycha, trzyma się zdecydowanie dłużej i pięknie lśni. Co do trwałości to też oczywiście kwestia lakieru, bywają takie dziadostwa, którym niestety nawet KillyS nie pomoże, ale na wszystkich innych sprawuje się świetnie. Jest bardzo wydajny i co ważne - bardzo długo pozostaje w niezmienionej konsystencji. Jest dosyć rzadki jak na lakier, ale to bardzo dobrze, łatwo go nałożyć, nie tworzy żadnych smug, równomiernie osadza się na paznokciu. Gdybym się uparła, myślę, że mogłabym go zużyć do ostatniej kropli, ale zazwyczaj i tak wyrzucam przy zużyciu ok. 2/3, bo konsystencja trochę się już zagęszcza i lakier dłużej schnie. Jest tani, płacę za niego zwykle ok. 11 zł, więc bez zastanowienia kupuję następną buteleczkę, a starą wyrzucam.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić sarotka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Od dłuższego już czasu używam Nail Teka, a utwardzacz KillyS kupiłam, kiedy czekałam na przesyłkę z ulubieńcem, a potrzebowałam na już utwardzacza. Preparat spisuje się całkiem dobrze. Paznokcie nim pomalowane pięknie błyszczą, zwłaszcza po nałożeniu 2 warstw. Utwardzacz znacząco przedłuża trwałość lakieru. Nadaje się również do odżwieżenia manicure, gdy lakier zmatowiał. Preparat jest rzadki i dość wydajny, nie gęstnieje. Pędzelek dobrze maluje. Jestem z niego zadowolona i czasem stosuję zamiast Nail Teka, który jednak mimo wszystko jest znacznie lepszy.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pasywno-agresywna za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 275 raz(y)
  • Witaj pięciodniowy manikiurze
  • Świetny produkt.
    Byłam zaskoczona trwałością i wyglądem mojego manikiuru jak nałożyłam go pierwszy raz.
    Przedłuża trwałośc lakieru do 5 dni co dla mnie osobiście jest nie lada wyczynem bo często myję ręce i wykonuje różne prace domowe.
    Dodatkowo nadaje niesamowity blask-manikiur dłużej wygląda świeżo.Zazwyczaj sam lakier u mnie na dłoniach już następnego dnia po nałożeniu wyglądał na nieco "przechodzony" bo tracił połysk.Tutaj nawet 3 dni po pomalowaniu paznokcie się ładnie błyszczą.
    Wzmocnienia paznokci nie zanotowałam.
    Jakby jeszcze przyspieszał wysychanie lakieru byłby ideałem

Ilość zużytych opakowań: jedno napoczete

Chcesz pochwalić kuki9 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij