Powiększ Zenner, Ewa Schmitt, Zmywacz do paznokci - gel z olejkiem z zielonej herbaty i witaminą E

Zgłoszony przez spray

Żelowa odżywka o innowacyjnej formule. Przeciwzapalne i łagodzące właściwości olejku z zielonej herbaty aktywnie wpływają na zdrowy i zadbany wygląd paznokci. Żelowa konsystencja zmywacza zapewnia komfort użytkowania.

Cena: 7,99zł /100ml
/s/

• Co za niewypał
  • Mam raczej skromne wymagania wobec zmywaczy i z zadowoleniem używam najczęściej biedronkowych. Czasem licho podkusi mnie do kupienia jakiegoś wynalazku typu dwufazowy zmywacz. Albo właśnie zmywacz w żelu.

MAŁA ANALIZA
    Substancją zmywająca jest tu aceton. Poza nim produkt ma też wodę, glicerynę, substancję konsystencjotwórczą (Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine Carbomer), olej rzepakowy (Brassica Campestris Seed Oil), wyciąg z liści herbaty (Camellia Sinensis Leaf Extract), witaminę E (Tocopheryl Acetate) oraz barwniki (CI47000, CI61565).

KONSYSTENCJA I INNE
    Zmywacz jest gęstym żelem o zielonym kolorze i ostrym zapachu acetonu (produkt nie jest perfumowany).

DZIAŁANIE
    Ponieważ najchętniej maluję paznokcie nudziakami lub samą odżywką, to nie wymagam wiele. Ma zmywać skutecznie, nie wysuszać za bardzo, nie zostawiać białego nalotu. Zmywacz Ewa Schmidt nie wysusza i nie zostawia nalotu. Byłoby fajnie, gdyby jeszcze spełniał swoje zadanie. Niestety nie radzi sobie w ogóle ze zmyciem CZEGOKOLWIEK.
    Żeby usunąć zwykłą bezbarwną odżywkę, trzeba trzeć i trzeć. Do zmycia nudziaków Essie potrzebowałam trzech podejść. Kiedy wyjątkowo naszło mnie na czerwień, nie dałam rady całkiem usunąć jej z paznokci.
    Zmywacz działa a raczej nie działa niezależnie od sposobu używania. Zostawienie żelu na dłużej na płytce wcale nie polepsza jego skuteczności. Na paznokciach uporczywie tartych płatkiem ze zmywaczem pozostaje matowa warstwa lakieru, która zwyczajnie nie daje się usunąć. Przy skórkach też zostają resztki lakieru.

Po kupieniu tego produktu szybko musiałam dokupić coś porządniejszego. Ewy Schmidt używałam od przypadku do przypadku, kiedy akurat skończył się inny zmywacz. W ten sposób jakimś cudem zużyłam prawie cały. Sama się dziwię swojej cierpliwości...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić chimay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Zmywacz miał być innowacyjny. Niestety, prócz ciekawej konsystencji nie posiada żadnych plusów. Jest mało wydajny, ciężko zmywa lakier z paznokcia. Nie wchłania się w wacik. Nie polecam.

Chcesz pochwalić pannajoanna71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto kupić
  • Najlepszy zmywacz jaki miała, bardzo szybko zmywa lakier, nie trzeba trzeć wacikiem wiele razy o płytkę.
    Starcza na więcej razy niż zwykły płynny zmywacz. Minus to, że nie wchłania się zbyt szybko wacik, przez co rozlewa się na palce, podczas zmywania lakieru

Ilość zużytych opakowań: 1 niecała butelka

Chcesz pochwalić foxy_x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam.
  • Kupiłam, bo zdawało mi się, że żelowa formuła to na pewno zmywacz to będzie jakiś absolutny och i ach.. No nie jest.

Plusy.
    + Żelowa formuła jest okej. Trzeba się do niej przyzwyczaić, ale po kilku użyciach daje radę.
    + Dobrze zmywa. To naprawdę plus. Mówię tutaj o efektach, nie o czasie jaki poświęcam na uzyskanie tego efektu. Nie mniej jednak temu zmywaczowi nie oprą się żadne czerwienie, granaty i inne ciemnie kolory.
    + Nie przesusza skórek wokół paznokci.

Minusy.
    - Jest upierdliwy w stosowaniu. Trzeba mieć odpowiednie podejście do tego zmywacza, należy dać mu się wchłonąć w wacik, następnie w paznokieć.. Szkoda mi czasu na takie cacanie się.
    - Z butelki wylewa się za dużo, przez co nie jest wydajny. Podczas zmywania kilkakrotnie trzeba namoczyć wacik, przez co jest podwójnie niewydajny.
    - Butelka twarda, nie da się jej postawić do góry nogami. Kiedy zmywacz jest już gdzieś przy dnie ciężko go wydobyć.
    - Śmierdzi niemiłosiernie. Przynajmniej przy odkręceniu buteleczki, można się udusić.. Potem jest jakby lepiej.
    - Nie jest wart swojej ceny. Zapłaciłam chyba 8 złotych w Rossmanie. Niestety dla mnie tuż obok na półce stoi moja ukochana Isana za 5 złotych, a starcza mi na duużo dłużej.

Kiepski eksperyment, więcej nie kupię.Używam tego produktu od: MiesiącaIlość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubie go
  • Podoba mi sie jego ¿elowa formu³a oraz to ze szybko i skutecznie usuwa lakier z paznokci. Jedyny minus to acetonowy zapach. Jednak plusy przewazaja - jest wydajny i tani poza tym spelnia swa role . Polecam !

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo sobie chwalę. KWC wśród zmywaczy do paznokci.
  • Zalety ;
    - Wydajny.
    - Niedrażniący zapach (w porównaniu do innych zmywaczy).
    - Cena (kupuję za mniej niż 5 zł).
    - Bardzo wydajny pomimo, że często zmieniam lakier na paznokciach.
    - Nie przesusza mi płytki paznokcia ani skórek, wręcz je pielęgnuje (co się nieczęsto zdarza).
    - Dzięki żelowej formule nie wylewa się za dużo z buteleczki ani nie spływa z wacika czy paznokci.
    - Bardzo dobrze zmywa lakiery do paznokci (kilka warstw), również te z drobinkami.
    - Idealnie zmywa każdy kolor - nawet te ciemne, czerwienie. Lakier zostaje na waciku a na paznokciach i dłoniach nie ma ani śladu.
    - Delikatna formuła z wit. E i olejkiem z zielonej herbaty.

Wady ;
    - Twarde opakowanie z lekko okrągłym zamknięciem. Kiedy jest już bardzo mało produktu nie można postawić opakowania na zakrętce.
    - Nie wsiąka łatwo w wacik, trzeba go lekko przygnieść.
    - Naniesienie żelu bezpośrednio na paznokieć nie da najmniejszych rezultatów.

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Innowacyjna formuła, która się nie sprawdza
  • Niestety chyba jestem uzależniona od zakupów dziwacznych nowości

Kiedy zobaczyłam ten zmywacz zachwyciłam się.

Myślałam, że żel będzie mógł spokojnie "poleżeć" chwilę na paznokciu i tym sposobem lakier szybciej się rozpuści.

Niestety... Zmywacz nie dość, że nie radzi sobie z np. czerwonym lakierem przy skórkach to jeszcze wysusza płykę i skórki.

O smrodzie nawet nie wspominam

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam połowę opakowania, resztę wyrzuciłam

Chcesz pochwalić silencee87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Rzadko używam lakierów do paznokci z uwagi na dość słabą kondycję moich paznokci.
    Ten zmywacz kupiłam głównie z uwagi nha formułe żelu - i tu muszę stwierdzić że się sprawdza. Nie wylewa mi się przy użyciu pół butelki, tylko pożądana ilość. Dzięki czemu jest doiść wydajny Niestety z uwagi na żelową konsystencję i dość twarde opakowanie są kłopoty gdy produkt sięga denka....
    Wadą tego zmywacza jest niestety skłąd - a dokładnie zawartość acetonu.
    Ze zmywaniem wg mnie radzi sobie nieźle

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: po pierwszym

Chcesz pochwalić Incognito85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo innowacyjna innowacyjność
  • Superhiperinnowacyjny zmywacz. Po erze bezacetonowej wracamy do czyściutkiego acetonu. Cudownie!
    Kupiłam w pośpiechu, przez przypadek i nie stało się najlepiej.

Cokolwiek miała robić żelowa konsystencja-nie robi tego. Trzeba wylać to na wacik, postarać się nie rozlać na sofę, posiedzieć z owiniętym wacikiem paznokciem i przejść do następnego. Jeżeli to miało mi coś ułatwić, to się nie udało. Jeżeli miało dbać o moje paznokcie-to tym bardziej się nie udało. Tyle, że takie trochę inne, niż zazwyczaj.

Plus za to, że po opanowaniu obsługi tego czegoś da się zmyć paznokcie w miarę szybko i w miarę dokładnie. Zostawię sobie do granatowego lakieru.
    Plus za to, że dosyć wydajne.

Niemniej całe dzieło sztuki chemicznej jest tylko trochę gorsze od zmywacza z Biedronki. Bardzo przeciętne, z całą pewnością warte znacznie mniej, niż trzeba za nie zapłacić.

generalnie polecam tylko i wyłącznie do bardzo ciemnych lakierów, położonych bez bazy.

Używam tego produktu od: około 2 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nosferatku za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • Kupiłam go zupełnie przypadkiem, ale na pewno powtórzę ten zakup.

Ponieważ lakiery na moich paznokcia nie trzymają się zbyt długo (1-2 dni) zmywacze schodzą u mnie w ilości hurtowej, a często używam kolorowych, ciemnych lakierów. Zmuszona kupnem nowego zmywacza sięgnęłam po ten, niestawiając mu wielkich wymagań...
    Przy pierwszym użyciu wystawiłam go na próbę zmycia czerwonego lakieru! I tu zaskoczył mnie ogromnie! Zmył wszystko idealnie, bez szorowania uporczywego i, co dla nie NAJWAŻNEIJSZE, nie miałam czerwonych palców, ani wszystkiego co było dookoła. Spisał się idealnie. Testowałam go również do zmywania lakierów brokatowych itp.
    W moim przypadku nie wysuszył skórek, paznokcie po zmyciu lakieru wyglądają świetnie.

Zdecydowanie polecam!.

Ilość zużytych opakowań: 1 (duże)

Chcesz pochwalić marsell za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij