Powiększ Zenner, Ewa Schmitt, Zmywacz do paznokci - gel z olejkiem z zielonej herbaty i witaminą E

Zgłoszony przez spray

Żelowa odżywka o innowacyjnej formule. Przeciwzapalne i łagodzące właściwości olejku z zielonej herbaty aktywnie wpływają na zdrowy i zadbany wygląd paznokci. Żelowa konsystencja zmywacza zapewnia komfort użytkowania.

Cena: 7,99zł /100ml
/s/

• Nie dla mnie
  • Zmywacz miał być innowacyjny. Niestety, prócz ciekawej konsystencji nie posiada żadnych plusów. Jest mało wydajny, ciężko zmywa lakier z paznokcia. Nie wchłania się w wacik. Nie polecam.

Chcesz pochwalić pannajoanna71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto kupić
  • Najlepszy zmywacz jaki miała, bardzo szybko zmywa lakier, nie trzeba trzeć wacikiem wiele razy o płytkę.
    Starcza na więcej razy niż zwykły płynny zmywacz. Minus to, że nie wchłania się zbyt szybko wacik, przez co rozlewa się na palce, podczas zmywania lakieru

Ilość zużytych opakowań: 1 niecała butelka

Chcesz pochwalić foxy_x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam.
  • Kupiłam, bo zdawało mi się, że żelowa formuła to na pewno zmywacz to będzie jakiś absolutny och i ach.. No nie jest.

Plusy.
    + Żelowa formuła jest okej. Trzeba się do niej przyzwyczaić, ale po kilku użyciach daje radę.
    + Dobrze zmywa. To naprawdę plus. Mówię tutaj o efektach, nie o czasie jaki poświęcam na uzyskanie tego efektu. Nie mniej jednak temu zmywaczowi nie oprą się żadne czerwienie, granaty i inne ciemnie kolory.
    + Nie przesusza skórek wokół paznokci.

Minusy.
    - Jest upierdliwy w stosowaniu. Trzeba mieć odpowiednie podejście do tego zmywacza, należy dać mu się wchłonąć w wacik, następnie w paznokieć.. Szkoda mi czasu na takie cacanie się.
    - Z butelki wylewa się za dużo, przez co nie jest wydajny. Podczas zmywania kilkakrotnie trzeba namoczyć wacik, przez co jest podwójnie niewydajny.
    - Butelka twarda, nie da się jej postawić do góry nogami. Kiedy zmywacz jest już gdzieś przy dnie ciężko go wydobyć.
    - Śmierdzi niemiłosiernie. Przynajmniej przy odkręceniu buteleczki, można się udusić.. Potem jest jakby lepiej.
    - Nie jest wart swojej ceny. Zapłaciłam chyba 8 złotych w Rossmanie. Niestety dla mnie tuż obok na półce stoi moja ukochana Isana za 5 złotych, a starcza mi na duużo dłużej.

Kiepski eksperyment, więcej nie kupię.Używam tego produktu od: MiesiącaIlość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubie go
  • Podoba mi sie jego ¿elowa formu³a oraz to ze szybko i skutecznie usuwa lakier z paznokci. Jedyny minus to acetonowy zapach. Jednak plusy przewazaja - jest wydajny i tani poza tym spelnia swa role . Polecam !

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo sobie chwalę. KWC wśród zmywaczy do paznokci.
  • Zalety ;
    - Wydajny.
    - Niedrażniący zapach (w porównaniu do innych zmywaczy).
    - Cena (kupuję za mniej niż 5 zł).
    - Bardzo wydajny pomimo, że często zmieniam lakier na paznokciach.
    - Nie przesusza mi płytki paznokcia ani skórek, wręcz je pielęgnuje (co się nieczęsto zdarza).
    - Dzięki żelowej formule nie wylewa się za dużo z buteleczki ani nie spływa z wacika czy paznokci.
    - Bardzo dobrze zmywa lakiery do paznokci (kilka warstw), również te z drobinkami.
    - Idealnie zmywa każdy kolor - nawet te ciemne, czerwienie. Lakier zostaje na waciku a na paznokciach i dłoniach nie ma ani śladu.
    - Delikatna formuła z wit. E i olejkiem z zielonej herbaty.

Wady ;
    - Twarde opakowanie z lekko okrągłym zamknięciem. Kiedy jest już bardzo mało produktu nie można postawić opakowania na zakrętce.
    - Nie wsiąka łatwo w wacik, trzeba go lekko przygnieść.
    - Naniesienie żelu bezpośrednio na paznokieć nie da najmniejszych rezultatów.

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Innowacyjna formuła, która się nie sprawdza
  • Niestety chyba jestem uzależniona od zakupów dziwacznych nowości

Kiedy zobaczyłam ten zmywacz zachwyciłam się.

Myślałam, że żel będzie mógł spokojnie "poleżeć" chwilę na paznokciu i tym sposobem lakier szybciej się rozpuści.

Niestety... Zmywacz nie dość, że nie radzi sobie z np. czerwonym lakierem przy skórkach to jeszcze wysusza płykę i skórki.

O smrodzie nawet nie wspominam

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam połowę opakowania, resztę wyrzuciłam

Chcesz pochwalić silencee87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Rzadko używam lakierów do paznokci z uwagi na dość słabą kondycję moich paznokci.
    Ten zmywacz kupiłam głównie z uwagi nha formułe żelu - i tu muszę stwierdzić że się sprawdza. Nie wylewa mi się przy użyciu pół butelki, tylko pożądana ilość. Dzięki czemu jest doiść wydajny Niestety z uwagi na żelową konsystencję i dość twarde opakowanie są kłopoty gdy produkt sięga denka....
    Wadą tego zmywacza jest niestety skłąd - a dokładnie zawartość acetonu.
    Ze zmywaniem wg mnie radzi sobie nieźle

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: po pierwszym

Chcesz pochwalić Incognito85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo innowacyjna innowacyjność
  • Superhiperinnowacyjny zmywacz. Po erze bezacetonowej wracamy do czyściutkiego acetonu. Cudownie!
    Kupiłam w pośpiechu, przez przypadek i nie stało się najlepiej.

Cokolwiek miała robić żelowa konsystencja-nie robi tego. Trzeba wylać to na wacik, postarać się nie rozlać na sofę, posiedzieć z owiniętym wacikiem paznokciem i przejść do następnego. Jeżeli to miało mi coś ułatwić, to się nie udało. Jeżeli miało dbać o moje paznokcie-to tym bardziej się nie udało. Tyle, że takie trochę inne, niż zazwyczaj.

Plus za to, że po opanowaniu obsługi tego czegoś da się zmyć paznokcie w miarę szybko i w miarę dokładnie. Zostawię sobie do granatowego lakieru.
    Plus za to, że dosyć wydajne.

Niemniej całe dzieło sztuki chemicznej jest tylko trochę gorsze od zmywacza z Biedronki. Bardzo przeciętne, z całą pewnością warte znacznie mniej, niż trzeba za nie zapłacić.

generalnie polecam tylko i wyłącznie do bardzo ciemnych lakierów, położonych bez bazy.

Używam tego produktu od: około 2 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nosferatku za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • Kupiłam go zupełnie przypadkiem, ale na pewno powtórzę ten zakup.

Ponieważ lakiery na moich paznokcia nie trzymają się zbyt długo (1-2 dni) zmywacze schodzą u mnie w ilości hurtowej, a często używam kolorowych, ciemnych lakierów. Zmuszona kupnem nowego zmywacza sięgnęłam po ten, niestawiając mu wielkich wymagań...
    Przy pierwszym użyciu wystawiłam go na próbę zmycia czerwonego lakieru! I tu zaskoczył mnie ogromnie! Zmył wszystko idealnie, bez szorowania uporczywego i, co dla nie NAJWAŻNEIJSZE, nie miałam czerwonych palców, ani wszystkiego co było dookoła. Spisał się idealnie. Testowałam go również do zmywania lakierów brokatowych itp.
    W moim przypadku nie wysuszył skórek, paznokcie po zmyciu lakieru wyglądają świetnie.

Zdecydowanie polecam!.

Ilość zużytych opakowań: 1 (duże)

Chcesz pochwalić marsell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Dotychczas używałam zwykłe zmywacze dostępne na rynku, ale postanowiłam trochę zaszaleć i pokusiłam się o ten.

Zalety:
    - dokładnie i w całości zmywa wszelakie lakiery z paznokci. Na paznokciu nie ma żadnych przebarwień ani resztek lakieru w kontach.
    - Jest bardzo wydajny, poprzenie lakery wystarczały mi na dwa użycia, gdyż nie radziły sobie z nadmiarem lakieru.
    - znośny zapach
    - świetna konsystencja

Wady:
    - cena, ale zwraca się bo ten mam już miesiąc

Chcesz pochwalić mama_matusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dba o kondycję paznokci
  • Postanowiłam zadbać o moje paznokcie na tyle by móc skorzystać z wielorakiej oferty lakierów i malować, malować ...
    Paznokcie mam średnie tzn. niespecjalnie twarde, raczej podatne na urazy mechaniczne. Natomiast malowanie ich powodowało natychmiastowe pogorszenie ich kondycji.Panokcie natychmiast po zmyciu lakieru straszliwie się rozdwajały. Mniej więcej odbywało się to tak: tydzień lakieru-miesiąc terapii.
    Zaatakowałam z kilku "stron" ale pierwszą rzeczą był nowy zmywacz. I...szok! Zmywacz kompletnie nie naruszył paznokci, nie wysuszył ich, mam wrażenie, żę zmywam je wodą. W konsekwencji paznokcie nie reagują rozdwajaniem.
    Skończyłam buteleczkę i kupiłam inny..(musiałam spróbować czy me obserwacje to nie pomyłka) .Za swe grzechy odpokutowałam, poszłam do sklepu po drugą buteleczkę zmywacza w żelu bo rozdwajanie wróciło.
    Teraz minusy:
    -mała wydajność
    - wysoka cena w stosunku do pojemności

Używam tego produktu od: 2miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1małe opakowanie, widoczne na zdjęciu

Chcesz pochwalić poszukujacaKWC za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega wydajny

• Poprawię notowania tego produktu- dla mnie jest rewelacyjny. Ale trzeba umieć go używać! Zmywacz nalewamy na wacik, wacik owijamy wokół paznokcia i dociskamy kilkanaście sekund bądź owijamy dodatkowo folią aluminiową opuszki palców. Żadnego tarcia!!! Tym sposobem schodzi każde, nawet najbardziej trwałe diabelstwo, nawet brokat. Maluję i zmywam paznokcie 2-3 razy w tyg, zmywacz starczył mi na jakieś ponad 3 miesiące. Taka sama pojemność w płynie starcza mi na 3 tygodnie.

Kupiłam go przypadkiem w SuperPharmie, bo skusiła mnie innowacyjna formuła żelu. Nie sądziłam, że odkryję takie cudo

Ilość zużytych opakowań: 1, drugie w trakcie

Chcesz pochwalić bambalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Jak w tytule. Skuszona konsystencja żelu kupiłam i żałuję. Żel się rozlewa po waciku przez co znajduje się na wszystkim poza paznokciami. Jak już się uda to uzyskamy słaby wynik (po próbie zmycia czarnego lakieru musiałam poprawić innym zmywaczem bo ten nie dał sobie rady). Strasznie wysuszył mi też skórki. Drugi raz nie użyję.

Używam tego produktu od: Tylko raz
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić Karolalolaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkodnik
  • U mnie ten zmywacz zmywa lakier, ale za jaką cenę!!! Paznokcie po użyciu i skórki wokół nich są białe i wyschnięte na wiór. Takiego szkodnika jeszcze nie miałam. Strasznie ingeruje i niszczy paznokcie. Nie róbcie tego w domu!!!! NIE POLECAM, ODRADZAM!!!

Używam tego produktu od: użyłam dwa razy i nigdy więcej!!!!
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam opakowanie standardowe i kosz!!!!(nie mam sumienia żeby komuś sprezentować))

Chcesz pochwalić a-n-k-a za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRZEBA MIEĆ NA NIEGO SPOSÓB
  • Na wstępie chciałabym się przyznać, iż jest to moja 2 recenzja tego produktu. Pierwsza była zdecydowanie bardziej krytyczna. A to dlatego, że pewnie tak jak większość uznałam ten produkt za istny bubel. Już miałam do wyrzucać, ale tak mi szkoda było tych pieniędzy wydanych na niego, że dałam mu ostatnią szansę
    Po pierwsze nie wolno tego zmywacza traktować i używać tak, jak tradycyjne zmywacze (w płynie). Faktem jest, że po aplikacji żelowego zmywacza na wacik nie wsiąka on w niego i przy zmywaniu lakieru nie działa. Dlatego trzeba się "postarać" by ten żelowy zmywacz po prostu mógł wsiąknąć w wacik.
    Dlatego należy nanieść żelowy zmywacz na środek wacika, zgiąć wacik na pól i odczekać jakieś 10 sekund by się on równo rozprowadził i wsiąkł. Po tym czasie odginamy wacik i przykładamy go do paznokcia czekając kolejnych kilka sekund (by mógł spokojnie zadziałać).
    Takim sposobem udało mi się bez problemu zmyć nawet czarny lakier. Niestety czynność z nanoszeniem żelu na wacik, kolejne jego zaginanie i czekanie aż dobrze wsiąknie trzeba często powtarzać.
    Zmywacz jest bardzo mało wydajny i do tego, by zmyć lakier trzeba poświęcić sporo czasu.
    Cena do straty czasu i małej wydajności stanowczo za wysoka.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić korciapl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żenada
  • Zmywacz jest bardzo słaby, ledwo zmywa i trzeba go bardzo dużo użyć by porządnie zmył lakier. Źle się aplikuje,wacik praktycznie po 1 paznokciu jest suchy. Zmywacz w żelu to fatalne rozwiązanie, fatalnie ścieka z wacika, chlapie. NIGDY WIĘCEJ.

Do tego jest okropnie drogi jak na zmywacz tak kiepskiej jakości.

Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić powoli_znikajaca za czytelną i pomocną recenzję?
  • ma kilka plusów, ale też poważne minusy
  • Nie podoba mi się ten zmywacz do paznokci, bo jest za słaby. Używam bazy i top coata i być może z samym lakierem zmywacz poradziłby sobie dobrze, lecz bardzo trudno jest zmyć mi mój mani lub pedi bez energicznego tarcia po płytce paznokcia - a jak wiadomo, to nie służy paznokciom. Co więcej, półpłynna konsystencja (niby żelowa) sprawia, że zmywacz nie wsiąka od razu w płatek kosmetyczny, lecz z niego spływa - co wiąże się z małą wydajnością (wręcz marnowaniem się zmywacza).

Myślę też, że nie jest wart swojej ceny - ok. 7 - 8 zł / 100 ml

Plusy to niezbyt uciążliwy zapach jak na zmywacz do paznokci i w miarę przyjazny skład.

Używam tego produktu od: kilkanaście użyć
    Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Chcesz pochwalić loveletters za czytelną i pomocną recenzję?