Ewa Schmitt, Zmywacz do paznokci - gel z olejkiem z zielonej herbaty i witaminą E

Żelowa odżywka o innowacyjnej formule. Przeciwzapalne i łagodzące właściwości olejku z zielonej herbaty aktywnie wpływają na zdrowy i zadbany wygląd paznokci. Żelowa konsystencja zmywacza zapewnia komfort użytkowania.

50-100ml

Dobry

Najważniejsze nie niszczy płytki, nie rozdwajają się paznokcie po nim, nie wysusza skórek, ma nie odstraszający zapach, wydajny, dobrze zmywa lakier, tani polecam

Bardzo wolno zmywa

Zmywacz do paznokci to coś, co ma działać szybko i nie szkodzić. Żelowa formuła nie sprawdziła się w tym kosmetyku - najpierw trzeba nalać na wacik, poczekać aż się wchłonie, potem dość długo trzymać na paznokciu aż usunie lakier. Usuwa dokładnie i dobrze, ale okropnie wolno, co mnie niezwykle irytuje. Na dodatek jest niewydajny - muszę ciągle dolewać na wacik zmywacza, bo poprzednia porcja moment traci działanie.
Nie wysusza mi paznokci ani skórek, pachnie ok, ale po prostu go nie trawię :P

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Jest OK

Traktuje ten produkt tylko w kategorii zmywacza do paznokci, z odżywką chyba nie ma on wiele wspólnego - przynajmniej ja takiego działania nie widze. Jako zmywacz jet OK. Na bardzo fajną konsystencję - nie rozlewa się tak łatwo, plus za zapach i dokładność zmywania oraz przystępna cenę.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Nie dla mnie

Zmywacz miał być innowacyjny. Niestety, prócz ciekawej konsystencji nie posiada żadnych plusów. Jest mało wydajny, ciężko zmywa lakier z paznokcia. Nie wchłania się w wacik. Nie polecam.

Warto kupić

Najlepszy zmywacz jaki miała, bardzo szybko zmywa lakier, nie trzeba trzeć wacikiem wiele razy o płytkę.
Starcza na więcej razy niż zwykły płynny zmywacz. Minus to, że nie wchłania się zbyt szybko wacik, przez co rozlewa się na palce, podczas zmywania lakieru

Ilość zużytych opakowań: 1 niecała butelka

Nie polecam.

Kupiłam, bo zdawało mi się, że żelowa formuła to na pewno zmywacz to będzie jakiś absolutny och i ach.. No nie jest.

Plusy.
+ Żelowa formuła jest okej. Trzeba się do niej przyzwyczaić, ale po kilku użyciach daje radę.
+ Dobrze zmywa. To naprawdę plus. Mówię tutaj o efektach, nie o czasie jaki poświęcam na uzyskanie tego efektu. Nie mniej jednak temu zmywaczowi nie oprą się żadne czerwienie, granaty i inne ciemnie kolory.
+ Nie przesusza skórek wokół paznokci.

Minusy.
- Jest upierdliwy w stosowaniu. Trzeba mieć odpowiednie podejście do tego zmywacza, należy dać mu się wchłonąć w wacik, następnie w paznokieć.. Szkoda mi czasu na takie cacanie się.
- Z butelki wylewa się za dużo, przez co nie jest wydajny. Podczas zmywania kilkakrotnie trzeba namoczyć wacik, przez co jest podwójnie niewydajny.
- Butelka twarda, nie da się jej postawić do góry nogami. Kiedy zmywacz jest już gdzieś przy dnie ciężko go wydobyć.
- Śmierdzi niemiłosiernie. Przynajmniej przy odkręceniu buteleczki, można się udusić.. Potem jest jakby lepiej.
- Nie jest wart swojej ceny. Zapłaciłam chyba 8 złotych w Rossmanie. Niestety dla mnie tuż obok na półce stoi moja ukochana Isana za 5 złotych, a starcza mi na duużo dłużej.

Kiepski eksperyment, więcej nie kupię.

lubie go

Podoba mi sie jego ¿elowa formu³a oraz to ze szybko i skutecznie usuwa lakier z paznokci. Jedyny minus to acetonowy zapach. Jednak plusy przewazaja - jest wydajny i tani poza tym spelnia swa role . Polecam !

Bardzo sobie chwalę. KWC wśród zmywaczy do paznokci.

Zalety ;
- Wydajny.
- Niedrażniący zapach (w porównaniu do innych zmywaczy).
- Cena (kupuję za mniej niż 5 zł).
- Bardzo wydajny pomimo, że często zmieniam lakier na paznokciach.
- Nie przesusza mi płytki paznokcia ani skórek, wręcz je pielęgnuje (co się nieczęsto zdarza).
- Dzięki żelowej formule nie wylewa się za dużo z buteleczki ani nie spływa z wacika czy paznokci.
- Bardzo dobrze zmywa lakiery do paznokci (kilka warstw), również te z drobinkami.
- Idealnie zmywa każdy kolor - nawet te ciemne, czerwienie. Lakier zostaje na waciku a na paznokciach i dłoniach nie ma ani śladu.
- Delikatna formuła z wit. E i olejkiem z zielonej herbaty.

Wady ;
- Twarde opakowanie z lekko okrągłym zamknięciem. Kiedy jest już bardzo mało produktu nie można postawić opakowania na zakrętce.
- Nie wsiąka łatwo w wacik, trzeba go lekko przygnieść.
- Naniesienie żelu bezpośrednio na paznokieć nie da najmniejszych rezultatów.

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Innowacyjna formuła, która się nie sprawdza

Niestety chyba jestem uzależniona od zakupów dziwacznych nowości :(

Kiedy zobaczyłam ten zmywacz zachwyciłam się.

Myślałam, że żel będzie mógł spokojnie "poleżeć" chwilę na paznokciu i tym sposobem lakier szybciej się rozpuści.

Niestety... Zmywacz nie dość, że nie radzi sobie z np. czerwonym lakierem przy skórkach to jeszcze wysusza płykę i skórki.

O smrodzie nawet nie wspominam ;)

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam połowę opakowania, resztę wyrzuciłam

Taki sobie

Rzadko używam lakierów do paznokci z uwagi na dość słabą kondycję moich paznokci.
Ten zmywacz kupiłam głównie z uwagi nha formułe żelu - i tu muszę stwierdzić że się sprawdza. Nie wylewa mi się przy użyciu pół butelki, tylko pożądana ilość. Dzięki czemu jest doiść wydajny Niestety z uwagi na żelową konsystencję i dość twarde opakowanie są kłopoty gdy produkt sięga denka....
Wadą tego zmywacza jest niestety skłąd - a dokładnie zawartość acetonu.
Ze zmywaniem wg mnie radzi sobie nieźle

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: po pierwszym

Bardzo innowacyjna innowacyjność

Superhiperinnowacyjny zmywacz. Po erze bezacetonowej wracamy do czyściutkiego acetonu. Cudownie!
Kupiłam w pośpiechu, przez przypadek i nie stało się najlepiej.

Cokolwiek miała robić żelowa konsystencja-nie robi tego. Trzeba wylać to na wacik, postarać się nie rozlać na sofę, posiedzieć z owiniętym wacikiem paznokciem i przejść do następnego. Jeżeli to miało mi coś ułatwić, to się nie udało. Jeżeli miało dbać o moje paznokcie-to tym bardziej się nie udało. Tyle, że takie trochę inne, niż zazwyczaj.

Plus za to, że po opanowaniu obsługi tego czegoś da się zmyć paznokcie w miarę szybko i w miarę dokładnie. Zostawię sobie do granatowego lakieru.
Plus za to, że dosyć wydajne.

Niemniej całe dzieło sztuki chemicznej jest tylko trochę gorsze od zmywacza z Biedronki. Bardzo przeciętne, z całą pewnością warte znacznie mniej, niż trzeba za nie zapłacić.

generalnie polecam tylko i wyłącznie do bardzo ciemnych lakierów, położonych bez bazy.

Używam tego produktu od: około 2 miesiące

ulubiony

Kupiłam go zupełnie przypadkiem, ale na pewno powtórzę ten zakup.

Ponieważ lakiery na moich paznokcia nie trzymają się zbyt długo (1-2 dni) zmywacze schodzą u mnie w ilości hurtowej, a często używam kolorowych, ciemnych lakierów. Zmuszona kupnem nowego zmywacza sięgnęłam po ten, niestawiając mu wielkich wymagań...
Przy pierwszym użyciu wystawiłam go na próbę zmycia czerwonego lakieru! I tu zaskoczył mnie ogromnie! Zmył wszystko idealnie, bez szorowania uporczywego i, co dla nie NAJWAŻNEIJSZE, nie miałam czerwonych palców, ani wszystkiego co było dookoła. Spisał się idealnie. Testowałam go również do zmywania lakierów brokatowych itp.
W moim przypadku nie wysuszył skórek, paznokcie po zmyciu lakieru wyglądają świetnie.

Zdecydowanie polecam!.

Ilość zużytych opakowań: 1 (duże)