Powiększ Depileve, Intimate Folisan (Roll - on do wrastających włosków w okolicach bikini)

Zgłoszony przez cynaamonka

Przezroczysty preparat w szklanym opakowaniu typu roll - on przeznaczony do niwelowania problemu wrastających włosków w okolicach bikini.
Folisan to niezwykle skuteczny środek stosowany przy problemach z wrastającymi włoskami, zapaleniu mieszków włosowych i zaczerwienieniu skóry po depilacji woskiem, elektrolizie oraz goleniu. Uwaga! Folisanu nie należy stosować profilaktycznie.

Skład: Aqua (Water), Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, Acetylsalycilic Acid, Ethoxydiglycol, Hydroxyethylcellulose, Aloe Baradensis (Aloe Vera Gel), Parfum (Fragrnce).

• mieszane uczucia
  • Największą wadą tego kosmetyku jest bardzo słaba wydajność.Za ok. 30zł dostajemy małą roletkę, która może i starczy długo, ale jesli mamy okazjonalne zmiany. Ja mam kilka takich zmian do leczenia i zgodnie z zaleceniami aplikacji, aby robić to kilka razy dziennie ten kosmetyk nie starcza na długo. Ponadto wcale nie widzę jego oszałamiającego działania na wrastające włoski, szokująco nie zmniejsza stanów zapalnych.Na plus jest na pewno łatwa aplikacja.Nie przypadł mi do gustu ten kosmetyk, bo nie działa, jak zapewnia producent.

Chcesz pochwalić Claire91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taak
  • niezawodny, bardzo mi pomógł, po eksperymentach z depilatorem miałam niemały problem z wrastającymi włoskami, bliznami po nich. wart swojej ceny. kupilam go za 40 w hurtowni Elarto.pl (polecam). szybko się wchłania - jakieś 5 minut, szybko wietrzeje, więc zapach to nie problem. jednakże dodatkowo trzeba nawilżać skórę, bo wysusza. wymaga systematyczności (4x dziennie). mega wydajny, coś czuję że 150 ml wystarczy mi na rok jak nie dwa, mam też ten 10 ml roll on (kupiłam na sprawdzenie)

polecam, polecam.

Chcesz pochwalić annyie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały. NAPRAWDĘ radzi sobie z wrastającymi włoskami!
  • Kupiłam go namówiona przez panią kosmetyczkę z Time for Wax. Po powrocie do domu byłam na siebie zła, że go kupiłam, miałam wrażenie, że zostałam na coś naciągnięta - mimo, że jeszcze go nie użyłam, nie wierzyłam w jego skuteczność. Z tak negatywnym podejściem posmarowałam się raz czy dwa, co nie dało oczywiście żadnego efektu, buteleczkę odstawiłam w ciemny kąt szafki łazienkowej.

Gdy znów nasilił się mój problem z wrastającymi włoskami w okolicy bikini i byłam zdesperowana i zdecydowana użyć każdej metody, żeby się uporać z bolesnymi gulkami - sięgnęłam po ów zapomniany sztyft. I mocno się zdziwiłam - stosowanie go 3-4 razy dziennie, punktowo, tam gdzie wrasta włosek, sprawia, że po 3 dniach nie ma już w ogóle problemu, a bolesny stan zapalny przechodzi nawet pierwszego dnia stosowania.

Co ciekawe, preparat radzi sobie nie tylko ze świeżymi problemami - miałam kilka takich miejsc, które już się na ciemno zabliźniły zasklepiając włosek pod skórą - po 3 dniach nie ma już w tym miejscu zgrubienia, nawet blizna jakby pojaśniała.

Jestem zachwycona.

Z ważnych informacji - preparatu nie można stosować zapobiegawczo, nie przeciwdziała wrastaniu włoskom, jedynym efektem będzie wysuszenie skóry. Można go stosować wyłącznie w miejscu istniejącego już problemu.

Próbowałam stosować na nogach, ale nie odniosłam równie dużego sukcesu - ale sztyft jest do okolic bikini, więc się tego nie czepiam.

Reasumując:
    + Bardzo wydajny.
    + Malutki, mieści się w torebce, z łatwością można powtarzać aplikację parę razy dziennie.
    + Łatwy w obsłudze.
    + Higieniczna aplikacja
    + Przezroczysta buteleczka - dokładnie widać ile zostało
    + Nie zostawia tłustej warstwy, nie brudzi bielizny

Minusów nie widzę.

Odkąd stosuję go regularnie, gdy tylko dostrzegę powstający problem wrastania - od razu go stosuję i moje problemy z wrastającymi po depilacji włoskami praktycznie nie istnieją, tak szybko sobie z nimi radzi.

Kosmetyk ideał, zdecydowanie moje KWC.

Zwracam uwagę, że warunkiem skuteczności jest powtarzanie aplikacji 3-4 razy dziennie - raz dziennie wieczorem po kąpieli nic nie da, wiem to z własnego doświadczenia.

Ilość całych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego, zużyłam około 40%

Recenzja otrzymała 5 pochwał. Chcesz pochwalić cynaamonka za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij