Maybelline New York, Volum` Express, One by One Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Maskara One by One od Maybelline New York posiada szczoteczkę z giętkimi elastomerowymi włóknami, które podnoszą rzęsy oraz równomiernie rozprowadzają tusz bez grudek. Szczoteczka posiada 300 włókien, które precyzyjnie chwytają, rozdzielają i pokrywają każdą rzęsę. Szczoteczka ma ergonomiczny kształt klepsydry, dzięki czemu nie zakrywa pola widzenia podczas aplikacji. Objętość bez grudek.

nie bardzo

Produkt ma ładne opakowanie, które jest solidne. Jeśli chodzi o szczoteczkę to rozmiar mi jak najbardziej odpowiada. Jest silikonowa, dobrze rozczesuje i ogólnie nie mam jej nic do zarzucenia. Niestety, któregoś dnia chcąc pomalować rzęsy wyciągnęłam patyczek bez końcówki. Przez to tusz jakoś u mnie został przekreślony, bo jednak zależy mi na produkcie, który będę mogła zużyć do końca. W tym przypadku było to niemożliwe. Czy produkt jest wodoodporny? Uważam, że nie. Może ciężej się go zmywa, ale całkowicie wodoodpornym bym go nie nazwała. Jest trwały i nie osypuje się.

Świetny

Dla mnie super, nie skleja rzęs, doskonale je rozczesuje dzięki silikonowym włoskom szczoteczki. Jest ona elastyczna, dzięki czemu możemy "wyciągnąć" rzęsy, przez co wydają się dłuższe i oczko większe. Szczoteczka może sprawiać wrażenie jakby nie było na niej wystarczjąco dużo tuszu, ale jest go w sam raz, dzięki temu każda z rzęs jest umalowana osobno, a nie sklejona w kępkę. Tusz jest trwały, nie kruszy się i nie rozmazuje, bez problemu przetrwał na moich rzęsach każdego dnia od rana do późnego wieczora, nawet przy padającym deszczu czy śniegu i płaczu ze śmiechu ;)

Świetnie rozdziela

Tusz świetnie rozdziela rzęsy, nie skleja, nie zostawia grudek, wydłuża. Ładnie pokrywa rzęsy czernią. Jednak nie pogrubia w żaden spektakularny sposób, aczkolwiek producent w tym przypadku tego nie obiecuje. Gwarantuje unoszenie rzęs, tego efektu nie odnotowałam. Poprzez niecodzienny kształt szczoteczki trzeba się przyzwyczaić do jego użytkowania.
Absolutnie wodoodporny, bez obaw można korzystać z kąpieli w basenie, jeziorze, morzu ... deszcz również mu nie straszny.
Bardzo wydajny, nie wysycha zbyt szybko. Minusem jest cena, warto polować na jego promocje i wtedy dokonać zakupu.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

bardzo dobry dla \'soczewkowców\'

+ świetna szczoteczka
+ nie zostawia grudek
+ rewelacyjnie oddziela od siebie rzęsy
+ wydłuża
+ wodoodporny !!! często muszę zakrapiać oczy (soczewki) i nie muszę się po tym oglądać w lusterku, bo wiem, że nic się nie rozmaże.

- cena
- nie pogrubia znacząco rzęs (Sexy Pulp (niewodoodporny) jest dużoo lepszy , essence i love extreme (wodoodporny) również). Mam cienkie rzęsy i wolałabym je mocniej pogrubić. Jest to jedyny powód dla którego spróbowałam innego tuszu wodoodpornego.

Ciężko go zmyć mleczkiem do demakijażu. Dobrze go zmywają płyny micelarne.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Jest w porządku, ale gorszy od swojej niewodoodpornej wersji

Kiedyś byłam wielką fanką zwykłej wersji One by One. Obecnie trochę mi się przejadła, więc z lepszym lub gorszym skutkiem próbuję innych. Jednak wcześniej na fali uwielbienia dla tej mascary kupiłam też wersję wodoodporną.
Od razu na początku zaznaczę, że nie lubię za bardzo tuszy wodoodpornych, bo moim zdaniem zazwyczaj dają gorsze efekty niż te "zwykłe". Ich właściwości pogrubiające czy wydłużające są gdzieś tam minimalizowane kosztem wodoodporności. Używam ich tylko w dwóch sytuacjach - kiedy idę na basen po całym dniu zajęć (wtedy rano maluję się wodoodpornie) i na wakacjach.

+ jest 100-procentowo wodoodporny. Można pływać, nurkować i robić inne dziwne rzeczy, a tusz nadal będzie na swoim miejscu. Wiadomo, że po takich atrakcjach nie będzie wyglądał równie świeżo jak przed, ale grunt, że się nie rozmazuje ani nic
+ jest to tusz pogrubiający, więc zgodnie z obietnicą ładnie pogrubia rzęsy. Spojrzenie zyskuje wyrazistości
+ nie zauważyłam, żeby podrażniał oczy
+ bez problemu zmywa się płynem dwufazowym do demakijażu
+ czarny, intensywny kolor
+ szczoteczka jest silikonowa, ta sama, co w przypadku zwykłej wersji. Ja ją lubię, ale trzeba nauczyć się z nią współpracować, bo jest duża i trochę toporna.
+ nie zasycha szybko w opakowaniu
+ cena (w promocji kupiłam za ok. 2o zł) i dostępność

-wydłużenie jest takie sobie, gorsze niż w tej klasycznej wersji
- lubi posklejać rzęsy, zwłaszcza na początku. Potem trochę gęstnieje i już jest lepiej

Mieszane uczucia

Zalety:
- rzeczywiście tusz jest wodoodporny
- wydłuża
- dobrze rozdziela, nie oblepia rzęs
- nie pozostawia grudek
- przez długi czas jest zdatny do użytku (mój egzemplarz ma ponad pół roku i nadal się nim maluję)

WADY:
- największą wadą, która w moich oczach go skreśla jest to, że tusz w ogóle nie pogrubia  Jeżeli ktoś ma rzęsiory jak firanki to nie odczuje różnicy, natomiast przy moich lichych rzęskach jest to dosyć uciążliwe. Jak dla mnie szczoteczka nabiera za mało produktu przez co rzęski są tylko delikatnie zaznaczone, a nie takiego efektu się spodziewałam. Generalnie nie używam tuszu wodoodpornego, ten egzemplarz kupiłam sobie na urlop, który spędziłam nad morzem. Fakt, tusz jest rzeczywiście wodoodporny, ale praktycznie niewidoczny na moich rzęsach. To samo tyczy niemal bliźniaczego produktu Maybelline \'Rocket Volum\'

Używam tego produktu od: sześć miesięcy

brak jakiegokolwiek efektu

+wodoodporność

-nie pogrubia
-nie podkręca
-nie wydłuża
-lekko naczernia rozczesując włoski a nie maluje

bezużyteczny, może zachowuje się inaczej na bardzo jasnych rzęsach, nie wiem, u mnie produkt nie działa

Ilość zużytych opakowań: jedno wyrzucone po miesiącu

delikatnie maluje każdą rzęsę

Faktycznie maluje pojedyncze włoski, ale nie wygląda to zbyt estetycznie, raczej tworzą nam się pajęcze nóżki, bo nie da się zbudować objętości u nasady rzęs tą szczoteczką, jest zbyt elastyczna i tylko ślizga się po rzęsach... wolę tuszę, którymi można stopniować objętość, grubiej u nasady i coraz delikatniej na końcówce, ale tym nie da się uzyskać tego efektu.
Nie kruszy się i nie rozmazuje ale i tak nie polecam.

Wodoodporny tusz do delikatnego makijażu

Kupiłam jako tusz wodoodporny przed wyjazdem na narty.
-do delikatnego makijażu sprawdza się super (jedna warstwa)
-szczoteczka świetnie rozczesuje i nie skleja (moja ulubiona!)
-zero grudek
-rzeczywiscie wodoodporny

Minus:
Jeżeli komuś zależy na pogrubieniu i znacznym wydłużeniu to raczej szałowego efektu nie daje.

Ilość zużytych opakowań: skończone 1

Całkiem spoko

Jak zdarzy się na ten tusz promocja to warto kupić, tusz spełnia swoje zadanie wodoodpornosci, przy zmyciu nie trzeba trzeć oka, ładnie rozdziela rzęsy lekko unosi

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Dobry

Nie kruszy się, łatwo się go nakłada ale nie pogrubia jakoś specjalnie ale lekko wydłuża rzęsy i długo się utrzymuje. Nie robi też grudek co również wg mnie jest ważne. Jak każdy tusz maybelline jest również bardzo wydajny. Ogólnie wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zachciało mi się wodoodporności...

To ją mam. Wydawało mi się, że tusz będzie idealny, ale nie... po co ma taki być? Plusy: dostępność, prawdziwa wodoodporność, fajna (przynajmniej na początku tak myślałam) szczoteczka, nie wysycha zbyt szybko z opakowania.
Okej... ale sama formuła tuszu jest okropna. W porównaniu z trwałym tuszem Bourjois Twist Up the Volume to niebo a ziemia. Rozumiem jednak cena jest różna, ale na promocji podobna. Nie znoszę tego tuszu za konsystencje! Jest bardzo tępa, skleja rzęsy, słabo wydłuża, pogrubia i podkręca. Oczywiście skleja rzęsy. :( Niewypał...