Powiększ Avon Solutions, Beautiful Hydration, Perfecting Tint Release Moisturiser SPF 20 (Koloryzująco - nawilżający krem na dzień SPF 20 `Blask nawilżenia`)

Zgłoszony przez CzarnaMamba1907

Nawilżający krem na dzień z filtrami SPF 20, który nadaje skórze lekko opalony odcień.
Sposób użycia: równomiernie wmasować krem na skórę twarzy i szyi. Stosować rano jako samodzielny produkt lub pod makijaż.

• Daje radę
  • Początkowo byłam sceptycznie nastawiona bo nie podobał mi się zapach i wydawał mik się a ciemny. Używałam go w ostatnie lato przy opalonej buzi i całkiem nieźle się sprawdzał. Wyrównuje koloryt,, nawet cienie pod oczami są mniej widoczne. Utrwalony pudrem matującym trzymał się dość długo. Na szybkie wyjścia fajna rzecz, warto mieć pod ręką.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Doti1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • PIERWSZE WRAŻENIE

Krem znalazłam w kosmetyczce mamy i po kilku próbach wynegocjowałam przechwycenie, bo odkryłam, że super sprawdza się przy mojej cerze.

UŻYTKOWANIE

Po pierwsze plus za bardzo ładne, higieniczne opakowanie. Nie musimy dotykać kremu dłońmi jak to jest w przypadku kremów w słoiczkach, dlatego też nie doprowadzamy do kontaminacji pozostałości.
    Krem posiada w swej konsystencji koloryzujące granulki, które w trakcie aplikacji rozpuszczają się i nadają śliczną morelową poświatę. Dobra konsystencja samego białego medium jest doskonała, nie jest za lejąca ani zbyt gęsta, a drobinki rozmieszczone są równomiernie, nie ma mocy by zrobić jakieś smugi czy nałożyć krem bez kuleczek. Sprawiają one, że cera wygląda na świeżą i wypoczętą, wyjątkowo promienną i aksamitną.
    Krem ma ładny zapach, lekko chemiczny, ale nie jest nachalny. Dobrze i szybko się wchłania. Pozostawia skórę miękką i ujędrnioną, a także wygładzoną i nawilżoną. Opalenizna jest bardzo delikatna, raczej jest to efekt krótkotrwały. Pozostaje poprawiony koloryt i rozpromieniona, pełna blasku twarz. Nie zauważyłam, żeby wzmagał wydzielanie sebum. Skóra nie jest natłuszczona, wręcz nadaje bardzo swoisty mat przy jednoczesnym rozświetleniu.
    Efekt ogólnie jest super, a stosowanie – przyjemne

OPINIA KOŃCOWA

Bardzo na tak! Zamierzam wypróbować inne produkty z tej pomarańczowej serii.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam go!
  • Bardzo lubię ten krem i często do niego wracam.

Podoba mi się efekt lekkiej opalenizny i rozświetlenia buzi przy stosowaniu go.

Dodatkowym atutem jest bardzo przyjemny zapach i gęsta konsystencja.

Jest mocno nawilżający i zostawia tłustą warstwę na skórze, ale z racji tego, że używam kremów tylko na noc, nie stanowi to problemu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić Gapowiczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowana
  • Krem mam jeszcze w starszym opakowaniu a to dlatego, że bardzo rzadko go używam. Kupiłam go latem zachęcona pozytywną recenzją koleżanki. Pomyślałam sobie, że może ładnie wyrówna koloryt mojej bladej twarzy, nawilży ją no i ten SPF 20 po prostu cudo na moją twarz. A tu klops.
    Nie wiem dlaczego ale jakoś miałam inne wyobrażenie tego kremu. Po pierwszym użyciu jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że na twarzy mam jakieś dziwne brązowe smugi i plamy. Kremik przecież jest koloryzujący tylko jakoś byłam przekonana, że będzie to jak w przypadku samoopalaczy. A tu drobinki koloryzujące, które trzeba umiejętnie rozprowadzić na całej twarzy aby nie straszyć ludzi na ulicy. Nazwę "nawilżający" zamieniła bym na "natłuszczający". Moja skóra świeciła się jak bym ja masłem wysmarowała brrr... ale pod sporą warstwą pudru można było ten efekt ukryć. Szkoda tylko, że skóra nie może oddychać pod taką warstwą a co za tym idzie zatykane pory, wypryski i tak dalej.... I ten zapach.
    Jakoś ten krem nie zachwycił mnie.

Ilość zużytych opakowań: połowa 1 opakowania

Chcesz pochwalić crolin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Osobiscie krem mnie zawiodl pomimo dobrych ocen na wizazu
  • Witam.Jako ,ze posiadam blada cere zakupilem ten krem na lato.Mial sprawic bym nie byl blady.
    -Bardzo slabo nawilza
    -Skora sie dziwnie swieci chociaz nie jest tlusta,po wytarciu twarzy chusteczka caly pigment ktory koloryzuje sciera sie
    -krem jako koloryzujacy calkowicie sie nie sprawdzil na mnie poniewaz moja twarz po nim byla czerwona a nie lekko opalona
    + nie zapycha

Używam tego produktu od: lato 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne opakowanie

Chcesz pochwalić PANwizazysta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapycha
  • Na początku sprawdzał się nieźle. Co prawda miałam pewne problemy z tym, aby nałożyć go równomiernie, ale z czasem nabrałam wprawy. Nadawał cerze promienny wygląd i efekt był niezły jak na skórę tłustą. Wadą dyskwalifikującą go w moich oczach było zapychanie. Dopiero po jakimś czasie powiązałam go z wysypem, który pojawił się na twarzy. W tamtym okresie testowałam masę nowych produktów i nie miałam pojęcia co mnie tak zapycha. Odstawiałam wszystkie po kolei, aż w końcu padło na niego. Poza tym bardziej natłuszczał cerę niż ją nawilżał.

Zapach jest przyjemny, opakowanie poręczne. Na plus również to, że ma filtr i jest tani.

Myślę, że nada się dla dziewczyn z cerą normalną, które oczekują od tego typu produktu rozświetlenia i delikatnego wyrównania kolorytu, a nie mają skłonności do zapychania, czy świecenia się. Reszcie odradzam.

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • The best ever!
  • Byłam w szoku, że ktoś ocenił ten krem koloryzujący (tonujący) na pół gwiazki!
    To jedyny kosmetyk, któremu jestem wierna już tak długo - opakowania się zmieniają, zmieniła się przez lata też chyba nazwa tego kremu i nieco skład, ale ciągle spełnia swoją rolę.
    Mam dość jasną cerę i ten krem ją pieknie ożywia i rozświetla dodając jednocześnie odrobinę złotej opalenizny (odrobinkę, nie liczcie na efekt samoopalacza!). Nie zapycha porów, lekko nawilża, nie ma prawie zapachu, co też mi bardzo odpowiada.

Na prawdę nie ma się do czego przyczepić, no może tylko - tak jak wspominają inne osoby - w zimie nie daje rady i potrzebuje jeszcze dodatkowego specyfiku, żeby lepiej nawilżyć i zabezpieczyć skórę twarzy. Ale to jedyny drobny minusik.

Bardzo wydajny i tani. Opakowanie zużywam w ciągu ok. 7-8 miesięcy.

U mnie nie wywołuje nigdy żadnych zaskórników czy nierówności cery.
    Bardzo łatwo się też rozprowadza i nie pozostawia smug. od razu widać efekt tononowania skóry (jest jakby lekko opalona), więc trudno go nierówno położyć.

Zostaję mu wierna, od jakiegoś czasu z ciekawości probowałam innych kremów tego typu, ale na razie brak mu jakiejkolwiek konkurencji.Używam tego produktu od: od bardzo dawna, chyba od ok. 2004 rokuIlość zużytych opakowań: ponad 10, już przestałam liczyć!

Widzę, że u wielu osób pojawia sie jako minus to że świeci sie po nim twarz - może to kwestia typu cery, u mnie nigdy tego nie zauważyłam, rzeczywiście ładnie rozświetla, ale nie mam poczucia żeby twarz się świeciła czy potrzebowała więcej pudru. Dodam, że mam cerę normalną z tendencją do lekkiego przesuszenia w zimie.
    Używam tego kremu zamiast podkładu (nie lubię podkładów, szczególnie tych kryjących).

Chcesz pochwalić cynamon_wanilia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 8 raz(y)
  • bardzo dobry
  • Używałam go w wielu wersjach, od wielu lat. Często jednak robiłam sobie przerwy od tego kremu ale jednak chętnie do niego wracam
    Bardzo cieszy mnie jego nowa wersja, którą juz posiadam, bo ma lepszy skład bez parabenów, ale czeka aż wykończę kilka ostatnich kropel tego opakowania.

Do rzeczy:

+ krem nawilża i wygładza skórę,
    + świetnie pachnie
    + filtr 20,
    + przyciemnia odcień skóry,
    + tani,
    + bardzo wydajny

- mocno świeci się po nim twarz, trzeba pudrować, a gdy potrzebuję krycia mieszam go z kremem BB, który w zasadzie tylko do tego się nadaję, ponieważ przesusza moją skórę, avon natomiast jest niezbędnym podkładem, chroni skórę przed tym BB,
    - nie daje sobie samodzielnie rady w zimę, trzeba go wspomagać

Ogólnie jest to póki co jedyny słuszny krem koloryzujący z filtrem
    Używam tego produktu od: styczeń 2013Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić reeva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie sprawdził się
  • Zeszłego lata szukałam lekkiego kremu, który lekko wyrówna koloryt mojej buzi. W moim przypadku jest to to szczególnie trudne, bo jestem wyjątkowo blada. Do tego miałam wtedy cerę problematyczną - mieszaną z niedoskonałościami.

Niestety, ten produkt się u mnie nie sprawdził. Rozprowadza się nierówno, tworząc plamy oraz smugi. Wygląda to niezbyt estetycznie. Co więcej buzia świeci się przeokropnie i puder ni daje rady.

Krem ma jednak działanie nawilżające i filtr, za co dam mu jedną gwiazdkę więcej.

Używam tego produktu od: zeszłego lata

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał - pielęgnacja i makijaż w jednym.
  • Mam bardzo bladą twarz ze względu na chorobę, jednak ten krem poradził sobie z tym doskonale i rozświetlił ją a przy okazji nadał takiego naturalnego ciemniejszego odcienia.
    To lepsze niż pudry, podkłady, bronzery i róże razem wzięte.
    Każdego ranka używam tylko i wyłącznie tego! ;-)

Chcesz pochwalić itka94 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij