Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Powiększ Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Zgłoszony przez Suzanne

Olejek o właściwościach nawilżających, przy regularnym stosowaniu redukującym rozstępy, wyrównującym koloryt skóry, pomagający zapobieganiu powstawania zmarszczek. Nie ma działania komedogennego.

Skład: Paraffinum Liquidum, Triisononanoin, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyl Myristate, Retinyt Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Anthemis Nobilis Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Calendula Officinalis Extract, Glycine Soja Oil, BHT, Bisabolol, Parfum, Alpha-lsomethyl lonone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, CI 26100.

• Cudowny olejek to głębokiego nawilżania cery tłustej
  • Jest to jedyny olejek, jaki toleruje moja twarz. Używam go od czasu do czasu tylko i wyłącznie na twarz. Mam skórę tłustą z pozostałościami trądziku i bez obaw mogę go stosować. W czasie bardzo poważnych problemów skórnych był to jeden z moich ulubionych kosmetyków.
    Olejek nie zatyka porów, nawet przy mojej cerze,
    Dobrze nawilża, stosowany na noc.
    Myślę, że warto go wypróbować, jest to najlepszy produkt tego typu. Próbowałam olejów naturalnych, lecz te mnie bardzo zapychają. Nie używam go na rozstępy, co do blizn, póki co żadnej mi nie usunął, za co odejmuję pół gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić sarita151 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Nie polecam
  • Na rozstępy W OGÓLE nie pomaga. Mogę wręcz powiedzieć, że nawet przyspiesza ich rozwój. Gdy wyjechałam na wycieczkę zapomniałam go wziąć i rozstępy w małym stopniu zaczęły znikać. Wróciłam, znowu zaczęłam używać i lipa. Pojawiły się na nowo.
    Plusy:
    + ładny zapach
    Minusy:
    - nic nie pomaga
    - pogarsza
    - strasznie tłuści ręce
    - cena z kosmosu
    - na blizny też nie pomaga

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić kawoszka1098 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo porządny olejek pielęgnacyjny
  • Zdecydowanie nie dla osób oczekujących cudu i wierzących w czary.
    Ale polecam tym, którzy potrzebują rozjaśnienia i wyrównania niewielkich blizn.
    Ja kupiłam go do stosowania na blizny po ospie (którą przeszłam dopiero po 30. ). Sprawdził się.
    Stosuję go przede wszystkim na ciało (nie na twarz).
    Używam często ponieważ doskonale nawilża i ujędrnia skórę. Nie plami ubrań. W dodatku bardzo ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 125 ml

Chcesz pochwalić indoosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • drogi, przereklamowany, niedziałający
  • Dostał jedną gwiazdkę, bo ładnie pachnie.
    Gdyby nie to, nie zostawiłabym na niej suchej nitki.

Gdyby był reklamowany jako zwykły olejek nawilżający i kosztował 70% mniej, pewnie oceniłabym go inaczej, ale reklamowany jest jako cud w słoiku - ma likwidować blizny, rozstępy, przebarwienia.
    A co robi naprawdę?
    Tylko ładnie pachnie.

To jakaś koszmarna pomyłka wyprodukowana przez sprytnych naciągaczy.

Używam tego produktu od: kupiłam w poprzednie wakacje
    Ilość zużytych opakowań: 1 średnie, ale nie wiem po co

Chcesz pochwalić kwiatek131 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowany bubel
  • Ile osób tyle opinii, a jakość jednak mierna.
    Ładnie pachnie i szybko się wchłania i to by było na tyle zalet

Na rozstępy nie pomaga, a przynajmniej tych moich nie ruszył, no cóż

jednym zdaniem to można określić jako przereklamowane cudo czyli jak wcisnąć drogi bubel.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić inka126p za czytelną i pomocną recenzję?
  • obiecanych efektów brak
  • Używam tego olejku już bardzo długi . Swoją pierwszą buteleczkę kupiłam jakieś trzy lata temu na blizny potrądzikowe. Miałam wrażenie, że po olejku blizny lekko się wygoiły, więc kupiłam znów, ale wtedy już poprawy nie zauważyłam.
    W ciąży smarowałam nim brzuch i rzeczywiście rozstępów nie mam. Smarowałam nim też biust i tu kilka rozstępów się pojawiło, więc to raczej genetyka miała tu więcej do powiedzenia niż olejek.
    Zrobiłam zapas tego olejku będąc w ciąży dlatego teraz znów stosuję go do twarzy, bardziej w celu nawilżenia, ale w tej na pewno mogłabym kupić coś lepszego.

Raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: mniej więcej 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 60ml, 1 200ml, 1,5 125ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia, beznadzieja, dramat.
  • Jakość absolutnie nieadekwatna do ceny.

Olejek zrobił mi krzywdę, skóra się bardzo pogorszyła, co nigdy nie miało miejsca w przypadku innych kosmetyków tego typu.

Stosowałam się do zaleceń producenta, używałam zgodnie z przeznaczeniem, czego potem długo żałowałam.

PLUSY - brak!

MINUSY:

1. Zapycha pory
    2. Podrażnia skórę
    3. Ma BARDZO wysoką cenę
    4. Nie wnosi żadnych korzyści związanych z użytkowaniem

Używam tego produktu od: Czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe o najmniejszej pojemności

Chcesz pochwalić Cutural za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Używam ww olejek od ponad m-ca. Główne użycie to twarz i dekolt. Olejek jest mega wydajny a dzięki czemu cena jest do zaakceptowania.
    Mam cerę wrażliwa, po dość wielu poszukiwaniach wreszcie znalazłam mój ideał. Moja skóra na twarzy przy pierwszych wiosennych promieniach słonecznych robiła sie wrażliwa i skłonna do podrażnień. Teraz po pierwszych słonecznych dniach zero problemu. Działa!
    Nierówności w kolorycie rzeczywiście juz sie wyrównują. Jestem mega zadowolona.

Używam tego produktu od: 1 mca
    Ilość zużytych opakowań: 1oo ml/1szt

Chcesz pochwalić ruda2112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem mile zaskoczona
  • Długo się wahałam czy kupić ten olejek, ponieważ opinie czytałam różne. W końcu się zdecydowałam i wcale nie żałuję. Pierwotnie kupiłam go do stosowania na blizny na piszczelach. I o dziwo, wsmarowywany po peelingu z kwasem migdałowym w dwa miesiące wyrównał i rozjaśnił bliznę. Ale postanowiłam używać go na szyję i dekolt. I cóż - sprawdził się genialnie. Skora jest nawilżona, wyrównana i jędrna. Nie używam na samą twarz bo boje się zapychania, ale na inne części ciała jak najbardziej 😊.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedną trzecią

Chcesz pochwalić Kinaa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • U mnie się sprawdził
  • Bio oil kupiłam jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży. Stosowałam go raz dziennie wieczorem. Jest to olejek więc zostaje na skórze i dość długo się wchłania więc moim zdaniem jest to najlepsza pora by go stosować - rano budzimy się z gładką i miękką skórą. Jeżeli ktoś woli może używać Bio oil również rano bo nie zostawia tłustych plam na ubraniach ale niestety wszystkie farflowce z ubrań przyklejają się i ciężko je usunąć.

Tak jak pisałam stosowałam go całą ciąże i nie pojawił się u mnie nawet jeden rozstęp więc to jest duży plus. Przestałam go używać jak już urodziłam bo karmiłam piersią więc musiałabym go zmywać przed karmieniem itd. To był mój błąd bo przy pierwszym nawalę pokarmu porobiły mi się roztępy na obu piersiach. Wróciłam do niego teraz i już po kilku aplikacjach roztępy się rozjaśniły więc znowu duży plus.

Bio oil uważam za dobry produkt szczególnie wczasie ciąż bo regularnie stosowany nawilża skóre i uelastycznia ją dzięki czemu przy rozciąganiu się skóry nie pojawiają się roztępy. Używałam go również do twarzy jako krem na noc i również byłam zadowolona bo dobrze odżywiał skóre i rozjaśnił ciemne plamki.

Na pewno minusem tego produktu jest wydajność bo butelka 200ml starczała mi troszkę na dłużej niż miesiąc a niestety nie należy do najtańszych kosmetyków.
    Drugim minusem jest zapach nie przypadł mi do gustu.

Ilość zużytych opakowań: Dokładnie nie wiem ale myśle że na pewno okolo 10 butelek 200ml

Chcesz pochwalić Mkr1988 za czytelną i pomocną recenzję?