Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Powiększ Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Zgłoszony przez Suzanne

Olejek o właściwościach nawilżających, przy regularnym stosowaniu redukującym rozstępy, wyrównującym koloryt skóry, pomagający zapobieganiu powstawania zmarszczek. Nie ma działania komedogennego.

Skład: Paraffinum Liquidum, Triisononanoin, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyl Myristate, Retinyt Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Anthemis Nobilis Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Calendula Officinalis Extract, Glycine Soja Oil, BHT, Bisabolol, Parfum, Alpha-lsomethyl lonone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, CI 26100.

• Lichota
  • Zwykły olejek ot co. Dobrze wypromowany i nic poza tym. Nawet przy długim stosowaniu nie daje efektów. Natłuszcza, niektóre olejki np konopny wchłaniają się szybko, nawilżają, ten niestety się nie sprawdził w kwestii nawilżenia. Nie polecam a już na pewno nie za tą wygórowaną cenę

Używam tego produktu od: 3 msc

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• nie na rozstępy
  • Produkt w ładnym opakowaniu, o dość przyjemnym zapachu - to by było na tyle. Po pierwszym opakowaniu sama nie wiedziałam, czy coś daje czy nie. Poza tym używałam go tylko raz dziennie a nie tak jak zaleca producent- dwa. Myślałam "to moja wina, że nic nie daje". Kupiłam drugie opakowanie z nadzieją, że tak rozreklamowany produkt pomoże mi choć trochę wygrać z rozstępami. Niestety, efektów brak. Mało tego olejek w ogóle nie jest wydajny do tego diabelsko drogi!

Ilość zużytych opakowań: 2 x 60 ml

Chcesz pochwalić beawia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Absolutnie nie polecam na rozstepy
    Nic mi nie pomogl. Rozstepy pojawiły się w trakcie ciąży podczas systematycznego smarowania się tym preparatem według zaleceń zawartych na opakowaniu. Nie widziałam żadnej różnicy. Nie polecam go z czystym sumieniem. Zuzylam 7 opakowań podczas całej ciąży. Mam rozstepy na piersiach i udach pomimo stosowania bio oil.
    Cena z kosmosu

Używam tego produktu od: 9 mies
    Ilość zużytych opakowań: 7 duze

Chcesz pochwalić Olewasz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny olejek to głębokiego nawilżania cery tłustej
  • Jest to jedyny olejek, jaki toleruje moja twarz. Używam go od czasu do czasu tylko i wyłącznie na twarz. Mam skórę tłustą z pozostałościami trądziku i bez obaw mogę go stosować. W czasie bardzo poważnych problemów skórnych był to jeden z moich ulubionych kosmetyków.
    Olejek nie zatyka porów, nawet przy mojej cerze,
    Dobrze nawilża, stosowany na noc.
    Myślę, że warto go wypróbować, jest to najlepszy produkt tego typu. Próbowałam olejów naturalnych, lecz te mnie bardzo zapychają. Nie używam go na rozstępy, co do blizn, póki co żadnej mi nie usunął, za co odejmuję pół gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić sarita151 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Na rozstępy W OGÓLE nie pomaga. Mogę wręcz powiedzieć, że nawet przyspiesza ich rozwój. Gdy wyjechałam na wycieczkę zapomniałam go wziąć i rozstępy w małym stopniu zaczęły znikać. Wróciłam, znowu zaczęłam używać i lipa. Pojawiły się na nowo.
    Plusy:
    + ładny zapach
    Minusy:
    - nic nie pomaga
    - pogarsza
    - strasznie tłuści ręce
    - cena z kosmosu
    - na blizny też nie pomaga

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić kawoszka1098 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo porządny olejek pielęgnacyjny
  • Zdecydowanie nie dla osób oczekujących cudu i wierzących w czary.
    Ale polecam tym, którzy potrzebują rozjaśnienia i wyrównania niewielkich blizn.
    Ja kupiłam go do stosowania na blizny po ospie (którą przeszłam dopiero po 30. ). Sprawdził się.
    Stosuję go przede wszystkim na ciało (nie na twarz).
    Używam często ponieważ doskonale nawilża i ujędrnia skórę. Nie plami ubrań. W dodatku bardzo ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 125 ml

Chcesz pochwalić indoosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • drogi, przereklamowany, niedziałający
  • Dostał jedną gwiazdkę, bo ładnie pachnie.
    Gdyby nie to, nie zostawiłabym na niej suchej nitki.

Gdyby był reklamowany jako zwykły olejek nawilżający i kosztował 70% mniej, pewnie oceniłabym go inaczej, ale reklamowany jest jako cud w słoiku - ma likwidować blizny, rozstępy, przebarwienia.
    A co robi naprawdę?
    Tylko ładnie pachnie.

To jakaś koszmarna pomyłka wyprodukowana przez sprytnych naciągaczy.

Używam tego produktu od: kupiłam w poprzednie wakacje
    Ilość zużytych opakowań: 1 średnie, ale nie wiem po co

Chcesz pochwalić kwiatek131 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowany bubel
  • Ile osób tyle opinii, a jakość jednak mierna.
    Ładnie pachnie i szybko się wchłania i to by było na tyle zalet

Na rozstępy nie pomaga, a przynajmniej tych moich nie ruszył, no cóż

jednym zdaniem to można określić jako przereklamowane cudo czyli jak wcisnąć drogi bubel.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić inka126p za czytelną i pomocną recenzję?
  • obiecanych efektów brak
  • Używam tego olejku już bardzo długi . Swoją pierwszą buteleczkę kupiłam jakieś trzy lata temu na blizny potrądzikowe. Miałam wrażenie, że po olejku blizny lekko się wygoiły, więc kupiłam znów, ale wtedy już poprawy nie zauważyłam.
    W ciąży smarowałam nim brzuch i rzeczywiście rozstępów nie mam. Smarowałam nim też biust i tu kilka rozstępów się pojawiło, więc to raczej genetyka miała tu więcej do powiedzenia niż olejek.
    Zrobiłam zapas tego olejku będąc w ciąży dlatego teraz znów stosuję go do twarzy, bardziej w celu nawilżenia, ale w tej na pewno mogłabym kupić coś lepszego.

Raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: mniej więcej 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 60ml, 1 200ml, 1,5 125ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia, beznadzieja, dramat.
  • Jakość absolutnie nieadekwatna do ceny.

Olejek zrobił mi krzywdę, skóra się bardzo pogorszyła, co nigdy nie miało miejsca w przypadku innych kosmetyków tego typu.

Stosowałam się do zaleceń producenta, używałam zgodnie z przeznaczeniem, czego potem długo żałowałam.

PLUSY - brak!

MINUSY:

1. Zapycha pory
    2. Podrażnia skórę
    3. Ma BARDZO wysoką cenę
    4. Nie wnosi żadnych korzyści związanych z użytkowaniem

Używam tego produktu od: Czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe o najmniejszej pojemności

Chcesz pochwalić Cutural za czytelną i pomocną recenzję?