Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Powiększ Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Zgłoszony przez Suzanne

Olejek o właściwościach nawilżających, przy regularnym stosowaniu redukującym rozstępy, wyrównującym koloryt skóry, pomagający zapobieganiu powstawania zmarszczek. Nie ma działania komedogennego.

Skład: Paraffinum Liquidum, Triisononanoin, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyl Myristate, Retinyt Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Anthemis Nobilis Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Calendula Officinalis Extract, Glycine Soja Oil, BHT, Bisabolol, Parfum, Alpha-lsomethyl lonone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, CI 26100.

• przereklamowany bubel
  • Ile osób tyle opinii, a jakość jednak mierna.
    Ładnie pachnie i szybko się wchłania i to by było na tyle zalet

Na rozstępy nie pomaga, a przynajmniej tych moich nie ruszył, no cóż

jednym zdaniem to można określić jako przereklamowane cudo czyli jak wcisnąć drogi bubel.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić inka126p za czytelną i pomocną recenzję?
  • obiecanych efektów brak
  • Używam tego olejku już bardzo długi . Swoją pierwszą buteleczkę kupiłam jakieś trzy lata temu na blizny potrądzikowe. Miałam wrażenie, że po olejku blizny lekko się wygoiły, więc kupiłam znów, ale wtedy już poprawy nie zauważyłam.
    W ciąży smarowałam nim brzuch i rzeczywiście rozstępów nie mam. Smarowałam nim też biust i tu kilka rozstępów się pojawiło, więc to raczej genetyka miała tu więcej do powiedzenia niż olejek.
    Zrobiłam zapas tego olejku będąc w ciąży dlatego teraz znów stosuję go do twarzy, bardziej w celu nawilżenia, ale w tej na pewno mogłabym kupić coś lepszego.

Raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: mniej więcej 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 60ml, 1 200ml, 1,5 125ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia, beznadzieja, dramat.
  • Jakość absolutnie nieadekwatna do ceny.

Olejek zrobił mi krzywdę, skóra się bardzo pogorszyła, co nigdy nie miało miejsca w przypadku innych kosmetyków tego typu.

Stosowałam się do zaleceń producenta, używałam zgodnie z przeznaczeniem, czego potem długo żałowałam.

PLUSY - brak!

MINUSY:

1. Zapycha pory
    2. Podrażnia skórę
    3. Ma BARDZO wysoką cenę
    4. Nie wnosi żadnych korzyści związanych z użytkowaniem

Używam tego produktu od: Czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe o najmniejszej pojemności

Chcesz pochwalić Cutural za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Używam ww olejek od ponad m-ca. Główne użycie to twarz i dekolt. Olejek jest mega wydajny a dzięki czemu cena jest do zaakceptowania.
    Mam cerę wrażliwa, po dość wielu poszukiwaniach wreszcie znalazłam mój ideał. Moja skóra na twarzy przy pierwszych wiosennych promieniach słonecznych robiła sie wrażliwa i skłonna do podrażnień. Teraz po pierwszych słonecznych dniach zero problemu. Działa!
    Nierówności w kolorycie rzeczywiście juz sie wyrównują. Jestem mega zadowolona.

Używam tego produktu od: 1 mca
    Ilość zużytych opakowań: 1oo ml/1szt

Chcesz pochwalić ruda2112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem mile zaskoczona
  • Długo się wahałam czy kupić ten olejek, ponieważ opinie czytałam różne. W końcu się zdecydowałam i wcale nie żałuję. Pierwotnie kupiłam go do stosowania na blizny na piszczelach. I o dziwo, wsmarowywany po peelingu z kwasem migdałowym w dwa miesiące wyrównał i rozjaśnił bliznę. Ale postanowiłam używać go na szyję i dekolt. I cóż - sprawdził się genialnie. Skora jest nawilżona, wyrównana i jędrna. Nie używam na samą twarz bo boje się zapychania, ale na inne części ciała jak najbardziej 😊.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedną trzecią

Chcesz pochwalić Kinaa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • U mnie się sprawdził
  • Bio oil kupiłam jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży. Stosowałam go raz dziennie wieczorem. Jest to olejek więc zostaje na skórze i dość długo się wchłania więc moim zdaniem jest to najlepsza pora by go stosować - rano budzimy się z gładką i miękką skórą. Jeżeli ktoś woli może używać Bio oil również rano bo nie zostawia tłustych plam na ubraniach ale niestety wszystkie farflowce z ubrań przyklejają się i ciężko je usunąć.

Tak jak pisałam stosowałam go całą ciąże i nie pojawił się u mnie nawet jeden rozstęp więc to jest duży plus. Przestałam go używać jak już urodziłam bo karmiłam piersią więc musiałabym go zmywać przed karmieniem itd. To był mój błąd bo przy pierwszym nawalę pokarmu porobiły mi się roztępy na obu piersiach. Wróciłam do niego teraz i już po kilku aplikacjach roztępy się rozjaśniły więc znowu duży plus.

Bio oil uważam za dobry produkt szczególnie wczasie ciąż bo regularnie stosowany nawilża skóre i uelastycznia ją dzięki czemu przy rozciąganiu się skóry nie pojawiają się roztępy. Używałam go również do twarzy jako krem na noc i również byłam zadowolona bo dobrze odżywiał skóre i rozjaśnił ciemne plamki.

Na pewno minusem tego produktu jest wydajność bo butelka 200ml starczała mi troszkę na dłużej niż miesiąc a niestety nie należy do najtańszych kosmetyków.
    Drugim minusem jest zapach nie przypadł mi do gustu.

Ilość zużytych opakowań: Dokładnie nie wiem ale myśle że na pewno okolo 10 butelek 200ml

Chcesz pochwalić Mkr1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spraedza się
  • Biooil kupiłam z myślą o przesuszonej skórze, jednak powodował jeszcze większe swędzenie. Okazało się, że mam AZS i musiałam całkowicie zmienić kosmetyki. Kiedy moja skóra doszła so siebie, wróciłam do olejku. Świetnie nawilża, dobrze się wchłania i stał się jednym z moich ulubionych kosmetyków.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Ignissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto wypróbować
  • Kupiłam go ponad pół roku temu - nie spodobał mi się po kilku użyciach więc odłożyłam w kąt. Potem z braku kremu na noc zaczęłam używać go na twarz - nie lubię gdy coś się marnuje
    Może troche zapycha, jednak w ciągu miesiąca wygładził blizny potrądzikowe. Do tej pory jestem w szoku! ;D
    Może nie każdemu podpasuje, ale warto spróbować.

Ilość zużytych opakowań: 1 średnie

Chcesz pochwalić camillie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny olejek
  • Bio oil kupiłam, ponieważ poleciła mi go znajoma. W pierwszej fazie mojego zachwytu myślałam, że pomoże mi przy moich nieszczęsnych rozstępach na bokach pupy, niestety nie zniwelowało ich jakoś nie wiadomo jak. Natomiast jest doskonały do pielęgnowania bardzo suchej i wrażliwej skóry, którą ja posiadam. Ma cudowny zapach i fajną olejkową konsystencję.

Plusy:
    +zapach
    +nie podrażnia i nie uczula
    +idealny do suchej skóry
    +idealny na podrażnienia po depilacji
    +dobry na skórki paznokci
    +sprawdza się podczas masażu

Minusy
    -cena
    -długo się wchłania
    -smarowanie nim twarzy może doprowadzic do zatykania por (tak było w moim przypadku)
    -opakowanie, trudno dozować, rozlewa się

ALE PRODUKT POLECAM

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić morebeer za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy i skuteczny
  • Kupilam za sprawą pojawieniu się rozstępów i jest bardzo dobry. Wygladza rozstępy i pięknie pachnie. Tez jest wielozadaniowy. Sprawdza się jako olejek do twarzy i rąk. Polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić impressive20 za czytelną i pomocną recenzję?