Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Powiększ Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Zgłoszony przez Suzanne

Olejek o właściwościach nawilżających, przy regularnym stosowaniu redukującym rozstępy, wyrównującym koloryt skóry, pomagający zapobieganiu powstawania zmarszczek. Nie ma działania komedogennego.

Skład: Paraffinum Liquidum, Triisononanoin, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyl Myristate, Retinyt Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Anthemis Nobilis Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Calendula Officinalis Extract, Glycine Soja Oil, BHT, Bisabolol, Parfum, Alpha-lsomethyl lonone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, CI 26100.

• Zawiodłam się.
  • Kosmetyk mnie rozczarował. Zużyłam całe opakowanie, i nie widzę żadnej różnicy. Używałam go na całe ciało, włącznie z włosami. Dużo lepiej sprawdzały się u mnie nawet zwykłe oliwki.

Plusy:
    + dostępność,
    + nawet fajny zapach,
    + nie zapychał twarzy, ale miałam wrażenie, że na dekolcie powychodziły mi krostki.

Minusy:
    - strasznie niewydajny,
    - drogi,
    - parafina na pierwszym miejscu w składzie,
    - brak zauważalnych efektów,
    - długo się wchłaniał.

Na pewno nie kupię ponownie, szkoda pieniędzy. Lepiej zainwestować w naturalne oleje.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Chcesz pochwalić hejterina za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo dobry
  • Bio oil uzywam od 3 Tygodni . bylam ma poczatku sceptycznie nastawianowa jak go kazdego produktu "od wszystkiego" dla mnie rewelacja po tak krotkim czasie widze efekty na bliznach potradzikowych na ramionach, ktore wygladaly bardzo brzydko. Smaruje 2 czasami nawet wiecej razy dziennie i jak naraziee stare ciemne przebarwienia niemal zniknely, gorzej z bliznami choc widac poprawe w kolorycie skory. Mankamentem jest zdecydowanie jak dla mnie konsystencja olejku no i cena.Przy moim trybie zycia, pielegnacji najlepiej szybko owchlaniajacymi balsamami, jest strasznie uciazliwym produktem... Ale to jak kazdy olejek. Jednak nie jest zbytnio "tlusty" nie plami ubran czy poscieli.
    Ps warto zamawiac z allegro cena o polowe nizsza

Ilość zużytych opakowań: Koncowka 1 opakowania 200 ml

Chcesz pochwalić szminkadoust za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam na wczesne blizny !
  • Olejek podarowała mi mama, na początku sceptycznie do niego podchodziłam, bo cóż może zrobić olejek na blizny rozstępy itp. Zacznę od tego, że na rozstępy mi nie pomógł, choć nie mówię, że nie pomaga, bo nie byłam systematyczna a potem już w ogóle przestałam stosować na nie, wygodniej było mi się nasmarować mleczkiem do ciała.
    Jak to olejek jet tłusty, więc trzeba uważać na wszystko, ubrania, pościel ( ja zawsze smaruje się w łóżku przed spaniem) Jak na olejek dobrze się wchłania. I do pewnego momentu dałabym mu 3 gwiazdki. Ale zdarzyła się pewna sytuacja gdzie miałam przerysowany policzek ( wypadek w pracy, a policzek porównam jakbym miała potarty od tarki, lub od chodnika tzw liszaj drogowy i w 3 dni tym oto bio oilem wyleczyłam policzek bez żadnego śladu. Jednak smarowałam kilka razy dziennie, żeby było cały czas nawilżony. I za uratowanie twarzy przed randką daję 5 gwiazdek.
    Niestety cena robi swoje, jest drogi, aczkolwiek starcza na długo.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 200 ml

Chcesz pochwalić zaharka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba!
  • Do zakupu skusiła mnie świetnie zrealizowana reklama. Rozstępy - problem, z którym walczę od długiego czasu. Głównie własnie na nie aplikuję olejek. Już po około miesiącu stosowania 2 razy dziennie zauważyłam sporą zmianę na lepsze - ich powiększanie się zostało jakby zahamowane, dodam że ulotka informacyjna podaje, że pierwsze efekty widać po około 3 miesiącach rzetelnego stosowania. W tej kwestii wykazał się idealnie! W roli nawilżacza też sprawdza się wprost przepysznie! Jest to jedyny olejek, który toleruje moja twarz, po arganowym nie umiałam utrzymać rąk (a zwłaszcza paznokci) z dala od niej - wywoływał kłopotliwe zmiany alergiczne.

Plusy:
    + świetnie radzi sobie z moimi rozstępami
    + bardzo dobrze nawilża
    + piękny zapach
    + wydajność
    + w moim przypadku nie powoduje żadnych uczuleń

Minusy:
    - jednym i jedynym jest jego regularna cena!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 125 ml

Chcesz pochwalić Cohete za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Na ten olejek pierwszy raz natknęłam się w gazecie i podczas wizyty w aptece postanowiłam go kupić.
    Bio Oil ma piękny zapach, nie jest tłusty i co najważniejsze jest wydajny. Mam problem z rozstępami na biodrach i piersiach, ale ten olejek naprawdę czyni cuda. Rozstępy zniknęły całkowicie, ale niestety niedawno znowu się pojawiły, to przez to, że urosłam. Mam nadzieję, że znowu mi pomoże .
    Jedynym minusem jest cena, według mnie jest ona zbyt wygórowana, lecz olejek działa i warto wydać te pieniądze.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 4

Chcesz pochwalić ZizouXo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lichota
  • Zwykły olejek ot co. Dobrze wypromowany i nic poza tym. Nawet przy długim stosowaniu nie daje efektów. Natłuszcza, niektóre olejki np konopny wchłaniają się szybko, nawilżają, ten niestety się nie sprawdził w kwestii nawilżenia. Nie polecam a już na pewno nie za tą wygórowaną cenę

Używam tego produktu od: 3 msc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie na rozstępy
  • Produkt w ładnym opakowaniu, o dość przyjemnym zapachu - to by było na tyle. Po pierwszym opakowaniu sama nie wiedziałam, czy coś daje czy nie. Poza tym używałam go tylko raz dziennie a nie tak jak zaleca producent- dwa. Myślałam "to moja wina, że nic nie daje". Kupiłam drugie opakowanie z nadzieją, że tak rozreklamowany produkt pomoże mi choć trochę wygrać z rozstępami. Niestety, efektów brak. Mało tego olejek w ogóle nie jest wydajny do tego diabelsko drogi!

Ilość zużytych opakowań: 2 x 60 ml

Chcesz pochwalić beawia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Absolutnie nie polecam na rozstepy
    Nic mi nie pomogl. Rozstepy pojawiły się w trakcie ciąży podczas systematycznego smarowania się tym preparatem według zaleceń zawartych na opakowaniu. Nie widziałam żadnej różnicy. Nie polecam go z czystym sumieniem. Zuzylam 7 opakowań podczas całej ciąży. Mam rozstepy na piersiach i udach pomimo stosowania bio oil.
    Cena z kosmosu

Używam tego produktu od: 9 mies
    Ilość zużytych opakowań: 7 duze

Chcesz pochwalić Olewasz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny olejek to głębokiego nawilżania cery tłustej
  • Jest to jedyny olejek, jaki toleruje moja twarz. Używam go od czasu do czasu tylko i wyłącznie na twarz. Mam skórę tłustą z pozostałościami trądziku i bez obaw mogę go stosować. W czasie bardzo poważnych problemów skórnych był to jeden z moich ulubionych kosmetyków.
    Olejek nie zatyka porów, nawet przy mojej cerze,
    Dobrze nawilża, stosowany na noc.
    Myślę, że warto go wypróbować, jest to najlepszy produkt tego typu. Próbowałam olejów naturalnych, lecz te mnie bardzo zapychają. Nie używam go na rozstępy, co do blizn, póki co żadnej mi nie usunął, za co odejmuję pół gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić sarita151 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Na rozstępy W OGÓLE nie pomaga. Mogę wręcz powiedzieć, że nawet przyspiesza ich rozwój. Gdy wyjechałam na wycieczkę zapomniałam go wziąć i rozstępy w małym stopniu zaczęły znikać. Wróciłam, znowu zaczęłam używać i lipa. Pojawiły się na nowo.
    Plusy:
    + ładny zapach
    Minusy:
    - nic nie pomaga
    - pogarsza
    - strasznie tłuści ręce
    - cena z kosmosu
    - na blizny też nie pomaga

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić kawoszka1098 za czytelną i pomocną recenzję?