Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Powiększ Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Zgłoszony przez Suzanne

Olejek o właściwościach nawilżających, przy regularnym stosowaniu redukującym rozstępy, wyrównującym koloryt skóry, pomagający zapobieganiu powstawania zmarszczek. Nie ma działania komedogennego.

Skład: Paraffinum Liquidum, Triisononanoin, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyl Myristate, Retinyt Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Anthemis Nobilis Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Calendula Officinalis Extract, Glycine Soja Oil, BHT, Bisabolol, Parfum, Alpha-lsomethyl lonone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, CI 26100 (21.08.2013.)

• Średnio bardzo średnio
  • Bio Oil kupiłam zachęcona reklamą.
    Wkońcu 30 zł to nie majątek a spróbować można!

Oprócz pięknego delikatnego zapachu nic wiecej nie zauważyłam.

Mam mały rozstęp w okolicy uda. Po miesiącu stosowania zauważyłam, że skóra w tym miejscu jest lekko wygładzona. Oczywiście nie spodziewalam się cudu ale miałam cichą nadzieję, że poradzi sobie z moją małą wadą - niestety wyszło średnio.
    Po zastosowaniu na twarz skóra nie wyglądała najlepiej. Wyskoczyło mi kilka zaskórników.

Dokończę buteleczkę jednak nie zdecyduję się na zakup kolejnej!

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Chcesz pochwalić pycia516 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odkrycie roku!
  • Kosmetyk wszechczasów! od kiedy używam olejku moja cera jest promienna, nie ma śladów zmęczenia, a krostki, wypryski i inne niedoskonałości to już nie mój problem. W dodatku mam dobrze nawilżoną skórę, a moje popękane naczynka stały się mniej widoczne.

Używam olejku regularnie od pół roku. Zużyłam 3 opakowania.

Olejek jest bardzo wydajny, wystarczy kropla na twarz i dekolt.

Jestem ogromną fanką tego kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: 3x 50ml

Chcesz pochwalić KUKLICZKO za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mądrze jest go stosowac
  • Ten olejek zakupiłam z kilku powodów. Mam lekkie, ale natarczywe problemy ze skórą twarzy zwłaszcza. Mianowicie wyskakują mi krosty, średnio ok. 2 na jeden cykl. Niestety niektóre z nich zostawiają w skórze dziury różnego kształtu. Z początku przy gojeniu się blizna taka jest lekko zaczerwieniona, więc pomyślałam, że to jest to - olejek ten podobno polecany jest na blizny potrądzikowe w celu ich szybkiego zneutralizowania. Przyznam szczerze, że nie bardzo po miesiącu widac, żeby mi się one zneutralizowały. No ale stosowanie olejku - takie przynajmniej mam wrażenie - lekko pomogło mojej twarzy, tzn skórze na policzkach, dojśc do jakiejś sprężystości po tych wszystkich trądzikowych torturach, jakich doświadczyła w ostatnim pół roku.
    Drugi powód to właśnie utrata sprężystości równoległa z delikatnym wysuszeniem skóry i drobnymi zmarszczkami... Nie spodziewałam się tego, z pewnością nasiliły to właśnie problemy z nawracającymi krostkami. Dotąd nie nawilżałam skóry, nie miałam takiej potrzeby, bo mam tłustą cerę, niekiedy mieszaną. Ale wobec takich nagłych problemów zdecydowałam się zacząc regularnie i systematycznie natłuszczac skórę.
    Miałam jeszcze jeden problem, którego pochodzenia nie znam. Jest nim ciemniejszy kolor wokół ust, w tzw. bruzdach nosowo-wargowych (których jeszcze nie mam zaznaczonych przez zmarszczki). Myślałam, że to problem hormonalny, ale Bio-oil powinien z takim sobie poradzic, a tu nie zdał egzaminu...

Podsumowując: Trądzik się nie zakończył, spore krostki wyskakują nadal. Poprawa jest taka, że stare zmiany skórne może nieco lepiej się goją. Na pewno dużo daje to, że gdy smaruję się olejkiem to już nie grzebię skóry.
    Wielokątne dziurki w skórze na razie nie zabliźniły się. I nie wierzę, że to nastąpi, choc wewnętrzna nadzieja była...
    Nawilżenie zmaltretowanej skóry na policzkach się poprawiło. Skóra powoli nabiera dawnej, młodzieńczej sprężystości i równomierności struktury. Dodam, że wmasowuję delikatnie olejek i to też na pewno swoje robi.
    Przebarwień "hormonalnych" olejek nie likwiduje - albo nie wiem, czym one są.

Ogólnie - lubię.

+ wchłania się, pozostały połysk na twarzy jest lżejszy i mniej oleisty niż moje naturalne sebum, z którym zawsze miałam problemy. Wręcz wydzielanie sebum unormowało się wystarczająco,

+ skóra nabrała blasku, czuję, że ją odżywiam i widzę poprawę w sprężystości skóry

Ja stosuję go na twarz, szyję i dekolt. Polecam, bo nie jest to agresywny kosmetyk, tylko zdrowy, bezpretensjonalny olejek gwarantujący doskonałe nawilżenie.

Ilość zużytych opakowań: 1/6

Chcesz pochwalić Paulina257 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Kupując taki produkt nie należy się nastawiać na to, że całkowicie usunie blizny/rozstępy etc, bo to niemożliwe Jeżeli ktoś go kupuje z nastawieniem, aby je w jakimś stopniu wygładzić, rozjaśnić i generalnie uczynić mniej widocznymi, to na pewno będzie zadowolony.

Używałam go na rozstępy (dość "świeże" tj. kilkumiesięczne) i sprawdził się - są prawie niewidoczne. Aktualnie smaruję nim blizny po skaleczeniu i także widzę efekty.

+cena
    +bardzo szybko widać efekty
    +faktycznie działa
    +ładny zapach

-dobrze się wchłania, ale pozostawia tłustą warstwę na skórze, więc raczej odpada używanie go na dzień pod ciuchy. nie wyobrażam sobie także, jak można go kłaść na całą twarz :|

Osobom zainteresowanym polecam rozpoczęcie poszukiwań od allegro. Mi się udało upolować butelkę 200ml za ~50zł

Używam tego produktu od: kilka lat

Chcesz pochwalić eura28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • U mnie się nie sprawdził. Używałam jak należy (na twarz) nie upiększył przebarwień i blizn. Nie odpowiadal mi zapach i konsystencja. Owszem wydajność dobra ale co z tego jeśli nic nie robi ze skórą. Dodatkowo producent mógły pomysleć o jakimś lepszym dozowniku za ta cenę.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić Dziuba_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • ma duzy plus
  • Borykam się z rozstępami na udach i biodrach. Po stosowaniu bio oil przez miesiąc zauważyłam, że rozstepy są mniej widoczne, skóra jest gładka w dotyku i nie czuć już tych niedoskonałości pod palcami. Olejek szybko się wchłania i ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 mniejsze

Chcesz pochwalić cycolinaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogło być lepiej
  • Skusiłam się na Bio Oil ze względu na jego rzekomo cudowne działanie na rozstępy i blizny, niestety nic z tego. Smarowałam, wklepywałam, robiłam masaże - niestety NIC nie pomagało. Skóra jest po nim nawilżona ale nie lepiej niż po balsamach, które stosuje, więc się nie opłaca. Działanie na rozstępy ma żadne, ani dobre ani złe, po prostu na nie nie działa (nawet na świeże), a co najgorsze to nie działa nawet zapobiegawczo.. Nie ukrywam, że się na nim bardzo zawiodłam. Cena nie jest wygórowana ale również nie jest adekwatna do działania Bio Oil-u. Plusem jest zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Bonnia za czytelną i pomocną recenzję?
  • kosmetyk wszechczasów
  • Zdecydowanie jest to kosmetyk wszechczasów!
    Nie lubię balsamów do ciała, dlatego opcja smarowania go olejkiem wywoływała sporo watpliwości- klejące się ciało budzi sporą niechęć i ogólny dyskomfort.
    jednak to, jak wygląda skóra po zastosowaniu tegoczarodziejskiego specyfiku jest zaskakująca! na PLUS.
    Skóra miekka, przyjemna w dotyku, olejek szybko sie wchłania, pachnie...a do tego, wszelkie rekomendacje o znikaniu, zmneijszaniu blizn sa prawdziwe! Szybko gojące się podraznienia np. po depilacji, jak i inne uszkodzenia skóry; Przebarwienia po opalniu- w moim przypadku po dłuższym stosowaniu Bio Oil faktycznie zmniejszyły się. A do tego- bardzo wydajny.
    Zdecydowanie POLECAM!

Używam tego produktu od: od 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić alicjaap za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji, ale i nie dno
  • Skusiłam się na zakup tego olejku ze względu na reklamę. Do uporania mam się ze szpecącą blizną po cesarce i pamiatką po ciąży w postaci rozstępów. Póki co spektakularnych efektów brak, ale do rzeczy: plusy i minusy.
    Plusy:
    bez wątpenia skóra jest nawilżona,
    jest wydajny,
    nie kosztuje dużo,
    ładnie pachnie
    Minusy:
    efekty po długotrwałym zastosowaniu,
    twarz po zastosowaniu błyszczy się niemiłosiernie,
    długo się wchłania
    Podsumowując, jak to będzie z efektami jeszcze zobaczę, ale jakoś wątpię w cudotwórczą moc tego produktu. W razie gdyby jednak cud nastąpił na pewno to opiszę

Używam tego produktu od: 3tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić justyna8813 za czytelną i pomocną recenzję?
  • WSPANIAŁY!
  • Na udach pojawiły mi się koszmarne fioletowo-czerwone rozstępy .. nie wiedziałam co mam robić.. czekałam ok.5 msc myślałam że same znikną.. a zaczeły bliźnieć ;/ zaczełam szukać czegoś w internecie i trafiłam na bio-oil, opinię były podzielone ale postanowiłam spróbować i nie żałuję po 1 stosowaniu skóra wydawała już jakaś inna, po tygodniu ( nie wiem jak to możliwe ) ale rozstępny o 50% na pewno sie zmniejszyly a niektóre nawet zniknely ;o zaczelam go rowniez stosowac do twarzy, fajnie nawilża i nie zapycha, poprawia wygląd skóry POLECAM !!

Chcesz pochwalić dorciahehe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie super
  • Moja skóra, zwłaszcza twarz dziękuje mi za ten produkt pięknym wyglądem. Oczywiście działa na blizny, jak żaden inny produkt a stosowałam ich wiele i niektóre były duuuuużo droższe.
    Niektórych może przerażać cena Bio Oil, ale jest to produkt bardzo wydajny i wart tej ceny.
    Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że każdy ma inną skórę i nie na każdego może działać ten produkt, ale ja tutaj wyrażam swoją opinię, więc uważam, że ten olejek jest genialny.
    Warto spróbować jeśli borykasz się z problemami.
    + szybko się wchłania
    +delikatni, nienachalny zapach
    +robi swoje (blizny mniej widoczne, na rozstępy też działa)
    +nie pozostawia uczucie tłustej warstwy
    +skóra jest delikatniejsza
    +mega wydajny

Jak miałabym się przyczepić do czegoś to byłoby to opakowanie. Samo opakowanie jest wygodne, ładne, bez zbędnych ozdobników, ale byłoby idealne gdyby była pompka

Chcesz pochwalić ramysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • kupię kolejne opakowanie
  • Po ciąży moja skóra była w fatalnym stanie (mocno rozciągnięta i szorstka) - szczególnie na brzuchu. Zaraz po porodzie skuszona ceną promocyjną kupiłam Bio-Oil i zaczęłam smarować okrężnymi ruchami brzuch, pośladki i uda. Skóra już po dwóch dniach była gładka, elastyczna i nawilżona. Gorzej z rozstępami i blizną po cesarskim cięciu. Do dzisiaj smaruję nim całe ciało. Na bardzo suchą skórę się nie nadaje. Moje ręce po ciągłym ich myciu przed karmieniem dziecka i przewijaniem stały się przerażająco suche, aż zrobiły mi się czerwone rany. Gdy smarowałam je tym olejkiem to mnie szczypały. Jeśli chodzi o codzienną pielęgnację to rewelacja. W przypadku mojej skóry to jest warty ceny bo zwykłe balsamy nie sprawdzają się.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Cleopathraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trochę zadział
  • Mam go od ponad roku czasu i ciągle go próbuje wykończyć.
    Kupiłam go zachęcona reklamami i oczekiwałam, że choć trochę zniweluje dwie blizny, które mam na policzku.
    Przez poł roku codziennie dzień w dzień aplikowałam go na twarz i szyję i twarz była gładsza, świeciła się nie miłosiernie ale blizna nawet o milimetr nie zmalała, jak była tak jest i chyba na całe życie ze mną zostanie .
    Obecnie dałam sobie na spokój i nie katuje mojej twarzy tym olejkiem.
    Teraz stosuje go na brzuch, nie mam tam rozstępów ale musze go wykończyć, więc coś z nim robię.
    Troszeczkę zadziałał na moje pośladki. Smarowałam je przez kilka miesięcy i troszkę skóra w tym miejscu jest gładsza ale i tak szkoda mi kasy jaką wydałam na ten olejek. Zużyje go do końca i nie kupię go wiecej.

Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Chcesz pochwalić b20173 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kasa wywalono w błoto
  • miałam masę problemów skórnych (blizny, rozstępy, sucha skóra itd), które podobno ten cud potrafi wyeliminować.
    Niestety nie potrafi.
    problemy zostały.
    poza tym jest paskudnie niewydajny, ma źle zaprojektowane opakowanie (często wylewa się za dużo), klei się, źle wchłania, brudzi ubranie bo się źle wchłania.

dla mnie to przereklamowany drogi bubel.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: z trudem 1

Chcesz pochwalić Wisnia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Dostałam olejek w prezencie od Mamy, sama bym sobie go nie kupiła ze względu na cenę. Smaruję nim już od 5 m-cy twarz na noc i bliznę po operacji. Twarz jest nawilżona /lecz tłusta, więc nie polecam na dzień/, co do blizny nie zauważyłam żadnej zmiany.

Używam tego produktu od: 5 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agulek80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt!
  • Kosmetyk uratował moją skórę przed rozstępami!
    Od pewnego czasu zauważyłam drobne rozstępy w okolicach tzw. "boczków" oraz po wewnętrznej stronie ud, które na szczęście były dopiero w początkowym stadium powstawania.
    Moja skóra jest raczej mało rozciągliwa - stąd problem dotyczący rozstępów.
    Smarowałam 2 razy dziennie, codziennie, miejsca objęte problemem. Gdy byłam w połowie opakowania zauważyłam znaczną poprawę!
    Rozstępy, początkowo lekko czerwone, zaczynały powoli blednąć i zanikać, aż w końcu całkowicie zanikły! Póki co, nie muszę dalej stosować preparatu
    Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie stosowania

Chcesz pochwalić xinus142x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Testowałam długo i jestem zadowolona!
  • ***> Plusy <***

+ ładny, przyjemny zapach

+ dobrze się aplikuje

+ nie brudzi ubrań

+ nawilża skórę

+ rozjaśnia blizny

+nie podrażnia, nie uczula

+ łatwo dostępny - drogerie, internet

+ dosy wydajny

Minusy:

- troszkę drogawy

Jestem zadowolona! Regularnie stosowany przynosi efekty więc warto.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić torunska_ksiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Ciąża zostawiła mi na pamiątkę kilka "tygrysich pasków" na pośladkach, śmiało mogę stwierdzić, że codzienne wieczorne smarowanie ich bio oilem sprawiło, że wyraźnie zbladły. Produkt łatwo się aplikuje, ma przyjemny zapach. Jedynym minusem jest cena, ale czego się nie robi dla urody... Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 x 60ml

Chcesz pochwalić poprawna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaczyna mi się podobać
  • Powiem krótko i na temat. Produkt stosuję od niedawna. Mam wiele blizn, dzięki Bio-Oil zaczynają powoli znikać. Przez zbyt gwałtowny wzrost mam też rozstępy, które również zaczynają się redukować

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego- małego

Chcesz pochwalić Mikaruu za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Bio oil. Idealny - wydajny, pomocny w zwalczaniu rozstępów, blizn. Stosuje go od roku, i powiem że jestem bardzo zadowolona. Na twarzy nie pojawiają mi się żadne wypryski, a przebarwienia znikają. Rozstępy zostały spłycone. Dobrze się rozprowadza i przede wszystkim zapach cudowny i idealny.
    + wydajność
    + skuteczność
    - cena (często szukam przecen)
    + zapach

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam opakowań

Chcesz pochwalić justa117 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie - przereklamowany
  • Mam bardzo mieszane uczucia co do tego olejku. Używałam pod koniec ciąży zachęcona reklamom, że zapobiega i niweluje rozstępy. Po pierwszych kilku zastosowaniach byłam bardzo zadowolona, bo wydawało mi się, że skóra zrobiła się bardziej miękka i nawilżona. Szybko jednak okazało się, że skóra po nim staje się jakby wysuszona, co brzmi dziwnie bo to olejek w końcu.
    Czy rozstępy znikają? Mam na brzuchu jeden czerwony rozstęp, który po miesiącu nie zmienił się ani trochę (może za krótki czas stosowania), ale ja straciłam cierpliwość do Bio Oil i kolejnego opakowania już raczej nie kupię.

Fakt, że ładnie pachnie i początkowo wydaje się super, blednie dla mnie przy dłuższym stosowaniu.

Paznokcie go jednak lubią

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 60 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dabbek za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • zdania są podzielone
  • Kupiłam go w celu zniwelowania (starych już ) rozstępów tzw wieku dojrzewania oraz aby zniwelować cellulit.
    Jeśli chodzi o to 1 różnica jest minimalna. W przypadku cellulitu poszło lepiej, ale tez nie jestem w pełni zadowolona. Jego widoczność zmieniła się o ok 50% po 2,5 miesiącach używania codziennie.

Z opinii poniżej wydaje mi się, że olejek działa dobrze na blizny. Z rozstępami radzi sobie dużo gorzej. Cena ok 40- można wypróbować. Tym bardziej, że produkt jest naprawdę wydajny.

Używam tego produktu od: listopad 2013- styczeń 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 male

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ishya za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE SPROSTAŁ ZAPOBIEGANIU POWSTAWANIA ROZSTĘPOM W CIĄŻY
  • Moim zdaniem produkt mocno przereklamowany, jeżeli chodzi o zapobieganiu przeciw rozstępom. Jestem w ciąży, liczylam na to, że pomoże mi zahamować powstawanie rozstępów lecz nic z tego.

Minusy:
    -Cena. Jest dość drogi. Na pewno nie wart swojej ceny.
    -Beznadziejnie, długo się wchłania.

Zalety:
    -Zapach
    -Opakowanie
    -Nawilża, lecz wcale nie lepiej od kremów, których do tej pory używałam.Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno opakowanie 60ml

Chcesz pochwalić lusiakoks za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno nie dla mnie
  • Kupiłam ten olejek będąc w ciąży z zamiarem stosowania po porodzie, ażeby zredukować rozstępy - tak na wszelki wypadek gdyby jakieś się pojawiły ;-)
    Na szczęście ta przypadłość mnie ominęła więc postanowiłam stosować olejek na twarz, żeby wyrównać koloryt i pozbyć się przebarwień.
    Po 2 miesiącach regularnego stosowania 2 razy dziennie skóra na twarzy tak się przesuszyła, że porobiły się "suche strupki" oprócz tego pojawiło się mnóstwo prosaków w górnej części policzków, z którymi będę musiała udać się do kosmetyczki.
    Przebarwienia jak były tak pozostały, więc jak dla mnie to ten olejek nie działa. Narobiłam sobie tylko mnóstwo kłopotów.
    Jest bardzo oleisty - jak to olejek ;-) i bardzo wydajny, do tego ma dosyć przyjemny delikatny zapach.

Zalety:
    - wydajność

Wady:
    - brak efektów
    - cena

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: ok. 20 ml z opakowania 200 ml

Chcesz pochwalić agnes_part za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • stosowałam na blizny po 2 miesiącach blizny zniknęły barddzo polecam tym olejek jest taki śliski jak oliwka dlatego powód oceny stawiam na bardzo dobry

Ilość zużytych opakowań: 2 małych

Chcesz pochwalić asiachynal za czytelną i pomocną recenzję?