Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Powiększ Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Zgłoszony przez Suzanne

Olejek o właściwościach nawilżających, przy regularnym stosowaniu redukującym rozstępy, wyrównującym koloryt skóry, pomagający zapobieganiu powstawania zmarszczek. Nie ma działania komedogennego.

Skład: Paraffinum Liquidum, Triisononanoin, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyl Myristate, Retinyt Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Anthemis Nobilis Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Calendula Officinalis Extract, Glycine Soja Oil, BHT, Bisabolol, Parfum, Alpha-lsomethyl lonone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, CI 26100 (21.08.2013.)

• bez rewelacji, ale i nie dno
  • Skusiłam się na zakup tego olejku ze względu na reklamę. Do uporania mam się ze szpecącą blizną po cesarce i pamiatką po ciąży w postaci rozstępów. Póki co spektakularnych efektów brak, ale do rzeczy: plusy i minusy.
    Plusy:
    bez wątpenia skóra jest nawilżona,
    jest wydajny,
    nie kosztuje dużo,
    ładnie pachnie
    Minusy:
    efekty po długotrwałym zastosowaniu,
    twarz po zastosowaniu błyszczy się niemiłosiernie,
    długo się wchłania
    Podsumowując, jak to będzie z efektami jeszcze zobaczę, ale jakoś wątpię w cudotwórczą moc tego produktu. W razie gdyby jednak cud nastąpił na pewno to opiszę

Używam tego produktu od: 3tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić justyna8813 za czytelną i pomocną recenzję?
  • WSPANIAŁY!
  • Na udach pojawiły mi się koszmarne fioletowo-czerwone rozstępy .. nie wiedziałam co mam robić.. czekałam ok.5 msc myślałam że same znikną.. a zaczeły bliźnieć ;/ zaczełam szukać czegoś w internecie i trafiłam na bio-oil, opinię były podzielone ale postanowiłam spróbować i nie żałuję po 1 stosowaniu skóra wydawała już jakaś inna, po tygodniu ( nie wiem jak to możliwe ) ale rozstępny o 50% na pewno sie zmniejszyly a niektóre nawet zniknely ;o zaczelam go rowniez stosowac do twarzy, fajnie nawilża i nie zapycha, poprawia wygląd skóry POLECAM !!

Chcesz pochwalić dorciahehe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie super
  • Moja skóra, zwłaszcza twarz dziękuje mi za ten produkt pięknym wyglądem. Oczywiście działa na blizny, jak żaden inny produkt a stosowałam ich wiele i niektóre były duuuuużo droższe.
    Niektórych może przerażać cena Bio Oil, ale jest to produkt bardzo wydajny i wart tej ceny.
    Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że każdy ma inną skórę i nie na każdego może działać ten produkt, ale ja tutaj wyrażam swoją opinię, więc uważam, że ten olejek jest genialny.
    Warto spróbować jeśli borykasz się z problemami.
    + szybko się wchłania
    +delikatni, nienachalny zapach
    +robi swoje (blizny mniej widoczne, na rozstępy też działa)
    +nie pozostawia uczucie tłustej warstwy
    +skóra jest delikatniejsza
    +mega wydajny

Jak miałabym się przyczepić do czegoś to byłoby to opakowanie. Samo opakowanie jest wygodne, ładne, bez zbędnych ozdobników, ale byłoby idealne gdyby była pompka

Chcesz pochwalić ramysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • kupię kolejne opakowanie
  • Po ciąży moja skóra była w fatalnym stanie (mocno rozciągnięta i szorstka) - szczególnie na brzuchu. Zaraz po porodzie skuszona ceną promocyjną kupiłam Bio-Oil i zaczęłam smarować okrężnymi ruchami brzuch, pośladki i uda. Skóra już po dwóch dniach była gładka, elastyczna i nawilżona. Gorzej z rozstępami i blizną po cesarskim cięciu. Do dzisiaj smaruję nim całe ciało. Na bardzo suchą skórę się nie nadaje. Moje ręce po ciągłym ich myciu przed karmieniem dziecka i przewijaniem stały się przerażająco suche, aż zrobiły mi się czerwone rany. Gdy smarowałam je tym olejkiem to mnie szczypały. Jeśli chodzi o codzienną pielęgnację to rewelacja. W przypadku mojej skóry to jest warty ceny bo zwykłe balsamy nie sprawdzają się.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Cleopathraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trochę zadział
  • Mam go od ponad roku czasu i ciągle go próbuje wykończyć.
    Kupiłam go zachęcona reklamami i oczekiwałam, że choć trochę zniweluje dwie blizny, które mam na policzku.
    Przez poł roku codziennie dzień w dzień aplikowałam go na twarz i szyję i twarz była gładsza, świeciła się nie miłosiernie ale blizna nawet o milimetr nie zmalała, jak była tak jest i chyba na całe życie ze mną zostanie .
    Obecnie dałam sobie na spokój i nie katuje mojej twarzy tym olejkiem.
    Teraz stosuje go na brzuch, nie mam tam rozstępów ale musze go wykończyć, więc coś z nim robię.
    Troszeczkę zadziałał na moje pośladki. Smarowałam je przez kilka miesięcy i troszkę skóra w tym miejscu jest gładsza ale i tak szkoda mi kasy jaką wydałam na ten olejek. Zużyje go do końca i nie kupię go wiecej.

Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Chcesz pochwalić b20173 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kasa wywalono w błoto
  • miałam masę problemów skórnych (blizny, rozstępy, sucha skóra itd), które podobno ten cud potrafi wyeliminować.
    Niestety nie potrafi.
    problemy zostały.
    poza tym jest paskudnie niewydajny, ma źle zaprojektowane opakowanie (często wylewa się za dużo), klei się, źle wchłania, brudzi ubranie bo się źle wchłania.

dla mnie to przereklamowany drogi bubel.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: z trudem 1

Chcesz pochwalić Wisnia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Dostałam olejek w prezencie od Mamy, sama bym sobie go nie kupiła ze względu na cenę. Smaruję nim już od 5 m-cy twarz na noc i bliznę po operacji. Twarz jest nawilżona /lecz tłusta, więc nie polecam na dzień/, co do blizny nie zauważyłam żadnej zmiany.

Używam tego produktu od: 5 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agulek80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt!
  • Kosmetyk uratował moją skórę przed rozstępami!
    Od pewnego czasu zauważyłam drobne rozstępy w okolicach tzw. "boczków" oraz po wewnętrznej stronie ud, które na szczęście były dopiero w początkowym stadium powstawania.
    Moja skóra jest raczej mało rozciągliwa - stąd problem dotyczący rozstępów.
    Smarowałam 2 razy dziennie, codziennie, miejsca objęte problemem. Gdy byłam w połowie opakowania zauważyłam znaczną poprawę!
    Rozstępy, początkowo lekko czerwone, zaczynały powoli blednąć i zanikać, aż w końcu całkowicie zanikły! Póki co, nie muszę dalej stosować preparatu
    Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie stosowania

Chcesz pochwalić xinus142x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Testowałam długo i jestem zadowolona!
  • ***> Plusy <***

+ ładny, przyjemny zapach

+ dobrze się aplikuje

+ nie brudzi ubrań

+ nawilża skórę

+ rozjaśnia blizny

+nie podrażnia, nie uczula

+ łatwo dostępny - drogerie, internet

+ dosy wydajny

Minusy:

- troszkę drogawy

Jestem zadowolona! Regularnie stosowany przynosi efekty więc warto.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić torunska_ksiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Ciąża zostawiła mi na pamiątkę kilka "tygrysich pasków" na pośladkach, śmiało mogę stwierdzić, że codzienne wieczorne smarowanie ich bio oilem sprawiło, że wyraźnie zbladły. Produkt łatwo się aplikuje, ma przyjemny zapach. Jedynym minusem jest cena, ale czego się nie robi dla urody... Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 x 60ml

Chcesz pochwalić poprawna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaczyna mi się podobać
  • Powiem krótko i na temat. Produkt stosuję od niedawna. Mam wiele blizn, dzięki Bio-Oil zaczynają powoli znikać. Przez zbyt gwałtowny wzrost mam też rozstępy, które również zaczynają się redukować

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego- małego

Chcesz pochwalić Mikaruu za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Bio oil. Idealny - wydajny, pomocny w zwalczaniu rozstępów, blizn. Stosuje go od roku, i powiem że jestem bardzo zadowolona. Na twarzy nie pojawiają mi się żadne wypryski, a przebarwienia znikają. Rozstępy zostały spłycone. Dobrze się rozprowadza i przede wszystkim zapach cudowny i idealny.
    + wydajność
    + skuteczność
    - cena (często szukam przecen)
    + zapach

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam opakowań

Chcesz pochwalić justa117 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie - przereklamowany
  • Mam bardzo mieszane uczucia co do tego olejku. Używałam pod koniec ciąży zachęcona reklamom, że zapobiega i niweluje rozstępy. Po pierwszych kilku zastosowaniach byłam bardzo zadowolona, bo wydawało mi się, że skóra zrobiła się bardziej miękka i nawilżona. Szybko jednak okazało się, że skóra po nim staje się jakby wysuszona, co brzmi dziwnie bo to olejek w końcu.
    Czy rozstępy znikają? Mam na brzuchu jeden czerwony rozstęp, który po miesiącu nie zmienił się ani trochę (może za krótki czas stosowania), ale ja straciłam cierpliwość do Bio Oil i kolejnego opakowania już raczej nie kupię.

Fakt, że ładnie pachnie i początkowo wydaje się super, blednie dla mnie przy dłuższym stosowaniu.

Paznokcie go jednak lubią

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 60 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dabbek za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • zdania są podzielone
  • Kupiłam go w celu zniwelowania (starych już ) rozstępów tzw wieku dojrzewania oraz aby zniwelować cellulit.
    Jeśli chodzi o to 1 różnica jest minimalna. W przypadku cellulitu poszło lepiej, ale tez nie jestem w pełni zadowolona. Jego widoczność zmieniła się o ok 50% po 2,5 miesiącach używania codziennie.

Z opinii poniżej wydaje mi się, że olejek działa dobrze na blizny. Z rozstępami radzi sobie dużo gorzej. Cena ok 40- można wypróbować. Tym bardziej, że produkt jest naprawdę wydajny.

Używam tego produktu od: listopad 2013- styczeń 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 male

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ishya za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE SPROSTAŁ ZAPOBIEGANIU POWSTAWANIA ROZSTĘPOM W CIĄŻY
  • Moim zdaniem produkt mocno przereklamowany, jeżeli chodzi o zapobieganiu przeciw rozstępom. Jestem w ciąży, liczylam na to, że pomoże mi zahamować powstawanie rozstępów lecz nic z tego.

Minusy:
    -Cena. Jest dość drogi. Na pewno nie wart swojej ceny.
    -Beznadziejnie, długo się wchłania.

Zalety:
    -Zapach
    -Opakowanie
    -Nawilża, lecz wcale nie lepiej od kremów, których do tej pory używałam.Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno opakowanie 60ml

Chcesz pochwalić lusiakoks za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno nie dla mnie
  • Kupiłam ten olejek będąc w ciąży z zamiarem stosowania po porodzie, ażeby zredukować rozstępy - tak na wszelki wypadek gdyby jakieś się pojawiły ;-)
    Na szczęście ta przypadłość mnie ominęła więc postanowiłam stosować olejek na twarz, żeby wyrównać koloryt i pozbyć się przebarwień.
    Po 2 miesiącach regularnego stosowania 2 razy dziennie skóra na twarzy tak się przesuszyła, że porobiły się "suche strupki" oprócz tego pojawiło się mnóstwo prosaków w górnej części policzków, z którymi będę musiała udać się do kosmetyczki.
    Przebarwienia jak były tak pozostały, więc jak dla mnie to ten olejek nie działa. Narobiłam sobie tylko mnóstwo kłopotów.
    Jest bardzo oleisty - jak to olejek ;-) i bardzo wydajny, do tego ma dosyć przyjemny delikatny zapach.

Zalety:
    - wydajność

Wady:
    - brak efektów
    - cena

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: ok. 20 ml z opakowania 200 ml

Chcesz pochwalić agnes_part za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • stosowałam na blizny po 2 miesiącach blizny zniknęły barddzo polecam tym olejek jest taki śliski jak oliwka dlatego powód oceny stawiam na bardzo dobry

Ilość zużytych opakowań: 2 małych

Chcesz pochwalić asiachynal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne na przesuszoną skórę i blizny.
  • Kupiłam pod wpływem reklamy, przed przeczytaniem opinii w internecie. Wróciłam do domu z niepozornym olejkiem za prawie 40zł i przeczytałam w internecie opinie, że skład nie taki fajny, że olejek nie działa itd. No ale mam problemy, zimą zaczęły mi się robić wypryski na plecach i ramionach, a ja różnymi specyfikami przesuszyłam skórę więc pomyślałam, że jak już kupiłam to spróbuję. Najbardziej bałam się o to, że olejek zatka mi pory i będę miała jeszcze więcej niespodzianek.

Rezultaty po miesiącu stosowania, raz dziennie wieczorem, poszło całe opakowanie 60 ml:
    + znacznie poprawił się koloryt skóry
    + blizny bardzo szybko się goją, widocznie zbladły
    + skóra nawilżona, rano miękka w dotyku
    + przestały mi wyskakiwać niespodzianki (i jestem zdziwiona, że od takiego tłustego olejku. normalnie wydawałam dużo kasy na jakieś specyfiki do cery trądzikowej i stosowałam je na ramiona i plecy. Straciłam kasę u dermatologa, a tu mi tłusty olejek pomógł. Dalej jestem w szoku.)
    + na twarz stosuję 1 czy 2 razy w tygodniu jako taka mała odskocznia od moich kremów do tłustej, trądzikowej cery i nie zapycha

Stosuję też na dekolt, mam delikatne rozstępy od kuracji odchudzających ale myślę, że na efekty jeżeli miałyby być to za wcześnie.

Do przesuszonej skóry i blizn jak najbardziej polecam, działa błyskawicznie, rewelacja.

Na pewno kupię olejek ponownie i to nie raz

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 60 ml

Chcesz pochwalić Jesienny Listek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Produkt ten ma bardzo wiele zalet: jest wydajny, bezzapachowy, poręczny, (podobno) naturalny, dobrze się rozprowadza i wchłania.

Ma jednak jedną zasadniczą wadę: nie działa. Dokładniej mówiąc mimo stosowania przez 3 miesiące nie spełnił żadnej obietnicy deklarowanej na opakowaniu.

Lepsze efekty miałam smarując się olejem kokosowym. Moim zdaniem nie zasługuje na taki aplauz i cenę(!)

Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Chcesz pochwalić m_g89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zachwycona
  • Kupiłam go, gdyż na twarzy miałam przebarwienia, Których od 2 lat nie mogłam się pozbyć. Bez makijażu były bardzo widoczne. Po około 6 miesiącach regularnego stosowania całkowicie zniknęły. Dodakowy atut - stosuję go pod podkład i sprawdza się znakomicie jako baza. Moja cera odzyskała świeżość i zdrowy kolor, nie jest ziemista. Na pewno będę go stosowała. Warto podkreślić, że mam cerę trądzikową a mimo tłustej konsystencji nie nasiliły się zmiany skórne, wręcz jest ich mniej.
    Gwiazdkę odjęłam za to, ze producent zaleca go na rozstępy, a u mnie nic nie zmienił. Jednak u mnie miał mieć inne zastosowanie, więc mi to nie przeszkadza.

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

Chcesz pochwalić Marbo81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Kupiłam w aptece na przecenie na spróbowanie. I co? Strzał w dziesiątkę.
    Idealnie sprawdza się na mojej skórze.
    Używałam go pół roku (jedno opakowanie) i wygląd mojej twarzy się bardzo poprawił, przestałam używać wszystkich innych specyfików które przed nim stosowałam. Zaoszczędziłam dzięki niemu dużo kasy

+ wydajność
    ++++++++++ skóra na twarzy mięciutka, oczyszczona z wyrównanym kolorytem (dodam, że czasami na twarzy coś lubi wyskoczyć a od 5 miesięcy nie pojawił się ŻADEN pryszcz!!!!!!!!!!!!!!!)
    + przyjemny zapach

- opakowanie
    - długo się wchłania
    -nie działa na blizny i rozstępy jakie były takie są

Daje aż 4 i pół gwiazdki, tylko dlatego, że diametralnie poprawił kondycje twarzy... Efekt, którego inne o wiele droższe kosmetyki nie dały rady dokonać.
    Obecnie mam inny olejek przez pomyłkę, ale jak tylko go skończę kupuję oil'a.

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Chcesz pochwalić Iron_Hills za czytelną i pomocną recenzję?
  • da sie bez niego zyc
  • Olejek jest bardzo przyjemny w uzyciu: pieknie pachnie, wmasowany w skore twarzy przyjemnie ja relaksuje, zmiekcza, ladnie rozswietla skore. Jesli chodzi o konkretne dzialanie, czyli redukcja rozstepow i blizn, to niestety nie zauwazylam takiego dzialania. Blizny mam juz kilkultenie i zdaje sobie sprawe ze zaden olejek nie sprawi, ze znikna, ale tak czy inaczej chcialam go wyprobowac. Zapach olejku bardzo przyjemny, nienachalny, . Duzy plus za praktyczne opakowanie, z ktorego nie wylewa sie strumien kosmetyu, a mozna go odpowiednio dozowac. Cena przystepna.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aquafresca za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry przeciw rozstepom
  • Jako środek na rozstępy w ciąży sprawdził się w 100%.
    Skóra jest napięta, nawilżona i zero rozstępów.
    Ma jedynie postać olejku, który wolno się wchłania, dlatego stosowałam tylko wieczorem.

Ilość zużytych opakowań: cztery pełne opakowania

Chcesz pochwalić milkafilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Serdecznie polecam!
  • Stosuję olejek na twarz, ponieważ ma nierówny koloryt i dużo blizn po strupach, które notorycznie zdrapuję oraz na rozstępy na biuście.

Plusy:
    - piękny zapach
    - bardzo wydajny
    - dobrze się wchłania
    - redukuje blizny (po ok 1,5 miesiąca regularnego stosowania można zauważyć, że są widocznie bladsze czy też zupełnie zredukowane)
    - świetnie nawilża
    - wygodne opakowanie

Minusy:
    - z rozspętami radzi sobie ciut gorzej
    - trochę zapycha pory
    - zawiera w składzie parafinę, dlatego nie powinny go stosować osoby z cerą trądzikową

Chcesz pochwalić Carvilone za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Drogie koleżanki. Czytając Wasze opinie o tym, że rozstępy i blizny nie znikają jestem zdziwiona. Z całym szacunkiem, ale rozstępy nigdy nie znikną, można je tylko delikatnie rozjaśnić żeby nie były takie widoczne i u mnie to działa. Szybciej się " goją " poprostu. Trzeba się z tym pogodzić niestety Ja osobiście używam bio oila od 4 miesięcy. Teraz jestem w 7 miesiącu ciąży i nie mogę narzekać, nie mam ani jednego nowego rozstępu, a brzuszek mam dość pokaźny. Mam stare rozstępy na udach z przed kilku lat i są wyraźnie jaśniejsze po zastosowaniu kosmetyku. Używam olejku codziennie rano i wieczorem i skóra jest lepiej napięta, mięciutka i delikatna. Bardzo dbam o skórę bo nie ukrywam boję się nieprzyjemnych "ranek" na swoim ciele po ciąży. Nanoszę olejek na biust, brzuszek, plecy, uda i pośladki. Moim zdaniem jest bardzo wydajny, ma przyjemny zapach. Co prawda jest tłustawy ale to oliwka więc jest to raczej normalne. Wystarczy tylko chwilę " poleżeć" i nie zakładać ubrań by się nie pobrudzić. Po kilku minutach fajnie się wchłania. Ze swojej strony polecam i mam zamiar nadal używać tego kosmetyku. Regularne stosowanie naprawdę pomaga!

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 3 całe opakowania, zaczęłam 4.

Chcesz pochwalić Irmina_23 za czytelną i pomocną recenzję?