Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Powiększ Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)
Produkt dostępny w 38 sklepach. Cena już od 26,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez Suzanne

Olejek o właściwościach nawilżających, przy regularnym stosowaniu redukującym rozstępy, wyrównującym koloryt skóry, pomagający zapobieganiu powstawania zmarszczek. Nie ma działania komedogennego.

Skład: Paraffinum Liquidum, Triisononanoin, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyl Myristate, Retinyt Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Anthemis Nobilis Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Calendula Officinalis Extract, Glycine Soja Oil, BHT, Bisabolol, Parfum, Alpha-lsomethyl lonone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, CI 26100.

• Fenomenalne działanie
  • Nie byłam przekonana do stosowania olejku, ponieważ mam cerę mieszaną, ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T, jednak zachęcona dobrymi opiniami, postanowiłam sprawdzić, jak na tego typu produkt zareaguje moje skóra. Ku mojemu zdziwieniu skóra wcale mocniej się nie przetłuszcza, a nawet mam wrażenie, że przeciwnie - działa zapobiegawczo w kwestii wydzielania sebum.
    Nie przekonałam się jednak do stosowania go rano, wydaje mi się, że pozostawia zbyt mocny film, co nie sprawdziłoby się przy makijażu.

Plusy:
    - dobrze nawilża
    - skóra wygląda zdrowiej, promiennej
    - niweluje niewielkie przebarwienia i zmarszczki
    - skóra nie przetłuszcza się
    - ma przyjemny zapach
    - dobrze się rozprowadza
    - jest wydajny.

Minusów brak - cena jeśli zestawimy z wydajnością jest do przyjęcia. Dodatkowo do stosowania pod makijaż polecałabym produkt, który szybciej się wchłania i pozostawia filmu.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić paulipe za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

La Roche Posay Skin Checker

• dobre efekty po długim stosowaniu
  • Olejku używam raz dziennie, zwykle rano.

PLUSY:
    + po długim stosowaniu wyrównanie kolorytu
    +minimalizuje uczucie szorstkośći
    +poprawia ogólną kondycję skóry minimalizując widoczność blizn, małych rozstępów

MINUSY:
    -cena
    -parafina w składzie na pierwszym miejscu

Zużyłam już sporo opakowań, ale chyba po zużyciu zapasu przerzucę się na oleje naturalne, właśnie przez chęć uniknięcia parafiny. Mimo to jestem bardzo zadowolona z efektu.

Ilość zużytych opakowań: 4 całe, w trakcie 5

Chcesz pochwalić Rheic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, chociaż dosyć drogi
  • Kupiłam kiedyś w Hebe, bo była promocja - buteleczka 60 ml za ok. 26 zł. Leżał na półce i czekał na swoją kolej dosyć długo... W końcu okazja się nadarzyła, ponieważ jestem teraz w ciąży i zgodnie z zaleceniami producenta postanowiłam używać tego olejku począwszy od 4 miesiąca ciąży.

Plusy:
    - olejek ma ładny, delikatny zapach
    - aplikacja jest bardzo przyjemna, miło się go wmasowuję w skórę
    - skóra po użyciu jest bardzo miękka i miła w dotyku, uważam, że jest bardzo dobrze nawilżona
    - olejek jest tłusty, ale po wmasowaniu nie tłuści rzeczy i nie brudzi - wmasowanie olejku trwa chwilę i nie jest jakieś uciążliwe
    - dobrze się wchłania.

Minusy:
    - cena dosyć wysoka, więc trzeba polować na promocje w sklepach lub kupować przez internet
    - opakowanie jak dla mnie średnio wygodne, ale chociaż widać ile produktu zostało; wolałabym jakieś opakowanie z klapką zamiast nakrętki.

Bio Oil w opakowaniu o pojemności 60 ml starczył mi na 1,5 miesiąca używania dwa razy dziennie - z tym, że używałam tylko na brzuch. W trakcie stosowania nie pojawiły się żadne rozstępy - myślę, że gdyby jakieś zaczęły się pojawiać, to pierwszym kosmetykiem, po który bym sięgnęła, żeby się "ratować" byłby właśnie Bio Oil. Poza tym myślę, że jeszcze się kiedyś skuszę i wypróbuję jak sprawdza się ten olejek stosowany na blizny i ślady potrądzikowe na twarzy i ramionach.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 60 ml

Chcesz pochwalić Cocoamore za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ale nie na cellulit i rozstępy
  • Ciężko jest mi go ocenić. Bio Oil działa wzorowo, ale nie na rozstępy i cellulit, tylko cerę, i warto wiedzieć, że ma sporo dużo tańczysz odpowiedników.

Na początek zaznaczę, że moja skóra od zawsze bardzo lubi się z parafiną na której bazuje ten kosmetyk, mimo że mam cerę półtłustą. Na ogół posiadaczki cery tłustej i półtłustej unikają parafiny jak ognia, bo teoretycznie zapycha pory, choć producent określa ten produkt jako niekomedogenny, taki też się okazał w moim przypadku.
    Jedną buleleczkę zużyłam w celu pozbycia się rozstępów i niewielkiego cellulitu na udach. Efektem jego stosowania okazała się być jedynie miła w dotyku, ładna, gładka skóra, rozstępy i cellulit jak były tak zostały.
    Druga butelka posłużyła mi jako olejek do twarzy. Cera po tym kosmetyku dość szybko i mocno się wygładziła, stała się mięciutka i zaczęła wyglądać bardzo zdrowo. Dokładnie taka sama robi się po użyciu zwykłej, taniej oliwki dla dzieci . Nie widzę sensu przepłacać.

Bio Oli:
    - jako pogromca cellulitu i rozstępów: 1,5 gwiazdki
    - jako olejek do twarzy: 5 gwiazdek

Plusy:
    - wygładza
    - zmiękcza skórę
    - sprawia, że cera wygląda zdrowo
    - pozwala skutecznie utrzymać nawilżenie
    - jest niesamowicie wydajny
    - zmniejsza wydzielanie sebum (skóra nie produkuje dużej ilości sebum, kiedy "rejestruje", że nie trzeba, bo dostaje coś tłustego z zewnątrz, i przeciwnie, wydziela jego duże ilości, kiedy nie jej nie natłuszczamy i traktujemy jedynie mydłem)
    - neutralny zapach

Minusy:
    - w żaden sposób nie działa na rozstępy
    - nawet minimalnie nie likwiduje cellulitu

Używam tego produktu od: Używałam przez kilka miesięcy rok temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa mniejsze opakowania

Chcesz pochwalić Dimitrov za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś niesamowitego
  • Ze zdziwieniem przeczytałam różne opienie o Biooilu. Właściwie założyłam konto w celu jego obrony
    Owszem, na początku zostawiał tłuste plamy, ale tylko dlatego że nie umiałam go dobrze aplikować. Jak każdy olejek trzeba go sumiennie wmasować w skórę, wtedy chwila moment i nie ma z nim kłopotu
    Regularność? Owszem, ale ja już nie wyobrażam sobie inaczej zacząć dnia, jak od miłego masażu na obudzenie, a potem tuż przed snem. Ma miły zapach, a i skóra po nim taka miękka...
    A teraz najważniejsze, działanie. Miałam fatalne rozstępy, pręgi jak u tygrysa i to w głupich miejscach na ciele. Pierwszy efekt pokazał się po jakichś 2 tygodniach, ale za to jaki! Rozstępy na brzuchu rozjaśniły się o kilka odcieni, dla mnie to było jak zbawienie! Nie wiem jak Biooil radzi sobie z "zapobieganiem", ale na narobione już szkody zawsze pomoże.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe, 3 w drodze

Chcesz pochwalić irishbansh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety zawiodłam się
  • Kupiłam w czasie ciąży aby uniknąć pojawienia się rozstępów. Akurat był reklamowany w telewizjii, więc postanowiłam spróbować. Dziennie wieczorem po kąpeili używałam go w miejsach najbardziej narażonych na rozstępy w czasie ciąży i nie polecam! Rozstępy i tak się pojawiły i to niestety bardzo dużo. Jedyną zaletą jest według mnie neutralny zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 120ml

Chcesz pochwalić Keratynka_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jędrne pośladki
  • Cóż. Nie wiem czy to zasługa jedynie olejku, czy również codziennych peelingów. Stosuję taką kurację od miesiąca i o dziwo zniknął mój cellulit, rozstępy też powoli giną i nawet pośladki się trochę uniosły.

Znajomi których długo nie widziałam zaczęli pytać czy coś robiłam, czy ćwiczę. A używałam tylko biooil i peelingu Eveline

Plusy :
    *działa
    *nawet przyjemny zapach
    *ujędrnia skórę
    *likwiduje blizny

Minusy ale ważniejszym plusem jest działanie)
    *długo trzeba wcierać i stosować bardzo regularnie
    *cena jest dość wysoka
    *nie wiem jak działa bez peelingu
    *niekomfortowe opakowanie, otwiera się samo np. w walizce, ciężko dozować niewielką ilość produktu

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić Kachiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się.
  • Kosmetyk mnie rozczarował. Zużyłam całe opakowanie, i nie widzę żadnej różnicy. Używałam go na całe ciało, włącznie z włosami. Dużo lepiej sprawdzały się u mnie nawet zwykłe oliwki.

Plusy:
    + dostępność,
    + nawet fajny zapach,
    + nie zapychał twarzy, ale miałam wrażenie, że na dekolcie powychodziły mi krostki.

Minusy:
    - strasznie niewydajny,
    - drogi,
    - parafina na pierwszym miejscu w składzie,
    - brak zauważalnych efektów,
    - długo się wchłaniał.

Na pewno nie kupię ponownie, szkoda pieniędzy. Lepiej zainwestować w naturalne oleje.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Chcesz pochwalić hejterina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bio oil uzywam od 3 Tygodni . bylam ma poczatku sceptycznie nastawianowa jak go kazdego produktu "od wszystkiego" dla mnie rewelacja po tak krotkim czasie widze efekty na bliznach potradzikowych na ramionach, ktore wygladaly bardzo brzydko. Smaruje 2 czasami nawet wiecej razy dziennie i jak naraziee stare ciemne przebarwienia niemal zniknely, gorzej z bliznami choc widac poprawe w kolorycie skory. Mankamentem jest zdecydowanie jak dla mnie konsystencja olejku no i cena.Przy moim trybie zycia, pielegnacji najlepiej szybko owchlaniajacymi balsamami, jest strasznie uciazliwym produktem... Ale to jak kazdy olejek. Jednak nie jest zbytnio "tlusty" nie plami ubran czy poscieli.
    Ps warto zamawiac z allegro cena o polowe nizsza

Ilość zużytych opakowań: Koncowka 1 opakowania 200 ml

Chcesz pochwalić szminkadoust za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam na wczesne blizny !
  • Olejek podarowała mi mama, na początku sceptycznie do niego podchodziłam, bo cóż może zrobić olejek na blizny rozstępy itp. Zacznę od tego, że na rozstępy mi nie pomógł, choć nie mówię, że nie pomaga, bo nie byłam systematyczna a potem już w ogóle przestałam stosować na nie, wygodniej było mi się nasmarować mleczkiem do ciała.
    Jak to olejek jet tłusty, więc trzeba uważać na wszystko, ubrania, pościel ( ja zawsze smaruje się w łóżku przed spaniem) Jak na olejek dobrze się wchłania. I do pewnego momentu dałabym mu 3 gwiazdki. Ale zdarzyła się pewna sytuacja gdzie miałam przerysowany policzek ( wypadek w pracy, a policzek porównam jakbym miała potarty od tarki, lub od chodnika tzw liszaj drogowy i w 3 dni tym oto bio oilem wyleczyłam policzek bez żadnego śladu. Jednak smarowałam kilka razy dziennie, żeby było cały czas nawilżony. I za uratowanie twarzy przed randką daję 5 gwiazdek.
    Niestety cena robi swoje, jest drogi, aczkolwiek starcza na długo.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 200 ml

Chcesz pochwalić zaharka1 za czytelną i pomocną recenzję?