Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Powiększ Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Zgłoszony przez Suzanne

Olejek o właściwościach nawilżających, przy regularnym stosowaniu redukującym rozstępy, wyrównującym koloryt skóry, pomagający zapobieganiu powstawania zmarszczek. Nie ma działania komedogennego.

Skład: Paraffinum Liquidum, Triisononanoin, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyl Myristate, Retinyt Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Anthemis Nobilis Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Calendula Officinalis Extract, Glycine Soja Oil, BHT, Bisabolol, Parfum, Alpha-lsomethyl lonone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, CI 26100.

• Jestem mile zaskoczona
  • Długo się wahałam czy kupić ten olejek, ponieważ opinie czytałam różne. W końcu się zdecydowałam i wcale nie żałuję. Pierwotnie kupiłam go do stosowania na blizny na piszczelach. I o dziwo, wsmarowywany po peelingu z kwasem migdałowym w dwa miesiące wyrównał i rozjaśnił bliznę. Ale postanowiłam używać go na szyję i dekolt. I cóż - sprawdził się genialnie. Skora jest nawilżona, wyrównana i jędrna. Nie używam na samą twarz bo boje się zapychania, ale na inne części ciała jak najbardziej 😊.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedną trzecią

Chcesz pochwalić Kinaa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • U mnie się sprawdził
  • Bio oil kupiłam jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży. Stosowałam go raz dziennie wieczorem. Jest to olejek więc zostaje na skórze i dość długo się wchłania więc moim zdaniem jest to najlepsza pora by go stosować - rano budzimy się z gładką i miękką skórą. Jeżeli ktoś woli może używać Bio oil również rano bo nie zostawia tłustych plam na ubraniach ale niestety wszystkie farflowce z ubrań przyklejają się i ciężko je usunąć.

Tak jak pisałam stosowałam go całą ciąże i nie pojawił się u mnie nawet jeden rozstęp więc to jest duży plus. Przestałam go używać jak już urodziłam bo karmiłam piersią więc musiałabym go zmywać przed karmieniem itd. To był mój błąd bo przy pierwszym nawalę pokarmu porobiły mi się roztępy na obu piersiach. Wróciłam do niego teraz i już po kilku aplikacjach roztępy się rozjaśniły więc znowu duży plus.

Bio oil uważam za dobry produkt szczególnie wczasie ciąż bo regularnie stosowany nawilża skóre i uelastycznia ją dzięki czemu przy rozciąganiu się skóry nie pojawiają się roztępy. Używałam go również do twarzy jako krem na noc i również byłam zadowolona bo dobrze odżywiał skóre i rozjaśnił ciemne plamki.

Na pewno minusem tego produktu jest wydajność bo butelka 200ml starczała mi troszkę na dłużej niż miesiąc a niestety nie należy do najtańszych kosmetyków.
    Drugim minusem jest zapach nie przypadł mi do gustu.

Ilość zużytych opakowań: Dokładnie nie wiem ale myśle że na pewno okolo 10 butelek 200ml

Chcesz pochwalić Mkr1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spraedza się
  • Biooil kupiłam z myślą o przesuszonej skórze, jednak powodował jeszcze większe swędzenie. Okazało się, że mam AZS i musiałam całkowicie zmienić kosmetyki. Kiedy moja skóra doszła so siebie, wróciłam do olejku. Świetnie nawilża, dobrze się wchłania i stał się jednym z moich ulubionych kosmetyków.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Ignissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto wypróbować
  • Kupiłam go ponad pół roku temu - nie spodobał mi się po kilku użyciach więc odłożyłam w kąt. Potem z braku kremu na noc zaczęłam używać go na twarz - nie lubię gdy coś się marnuje
    Może troche zapycha, jednak w ciągu miesiąca wygładził blizny potrądzikowe. Do tej pory jestem w szoku! ;D
    Może nie każdemu podpasuje, ale warto spróbować.

Ilość zużytych opakowań: 1 średnie

Chcesz pochwalić camillie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny olejek
  • Bio oil kupiłam, ponieważ poleciła mi go znajoma. W pierwszej fazie mojego zachwytu myślałam, że pomoże mi przy moich nieszczęsnych rozstępach na bokach pupy, niestety nie zniwelowało ich jakoś nie wiadomo jak. Natomiast jest doskonały do pielęgnowania bardzo suchej i wrażliwej skóry, którą ja posiadam. Ma cudowny zapach i fajną olejkową konsystencję.

Plusy:
    +zapach
    +nie podrażnia i nie uczula
    +idealny do suchej skóry
    +idealny na podrażnienia po depilacji
    +dobry na skórki paznokci
    +sprawdza się podczas masażu

Minusy
    -cena
    -długo się wchłania
    -smarowanie nim twarzy może doprowadzic do zatykania por (tak było w moim przypadku)
    -opakowanie, trudno dozować, rozlewa się

ALE PRODUKT POLECAM

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić morebeer za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy i skuteczny
  • Kupilam za sprawą pojawieniu się rozstępów i jest bardzo dobry. Wygladza rozstępy i pięknie pachnie. Tez jest wielozadaniowy. Sprawdza się jako olejek do twarzy i rąk. Polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić impressive20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • eh ..
  • kupiłam go w ciąży , używałam na zmianę z innymi olejkami/balsamami które miały pomóc w walce z rozstępami.
    cieszyłam się gładkim brzuchem, udami i całym ciałem do ósmego miesiąca ciąży.. później popękałam . cała.
    rozstępy pojawily sie na brzuchu,piersiach udach plecach. Z każdym dniem bylo ich coraz wiecej a ja dalej smarowałam z nadzieją że się zmniejszą ..
    jedynie zbledły kilka miesiecy po porodzie.. (i tak by to zrobiły) używałam także na bliznę co cc które było musem ;(

nie pomógł w walce z rozstępami są one dalej są bardzo duże i bardzo wyczuwalne.
    z blizną sytuacja ta sama ..

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić dommor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Olejek zakupiłam z ciekawości. Początkowo używałam go do wielkiej blizny na kolanie, niestety ją może zatuszować jedynie operacja plastyczna. Zaczęłam więc testować go na całym ciele i już po pierwszym użyciu dawał znakomite efekty w postaci miękkiej i gładziutkiej skórki. Niestety opakowanie 60 ml nie nadaje się do stosowania na całe ciało, bo zniknąłby w ciągu 2 tygodni, więc skończyło się na tym, że używałam go w miejscach gdzie skóra wymagała mocniejszej regenracji. Aż pewnego dnia wyczytałam, że stosowany jest również na twarz, więc i ja zaczęłam.
    Moja cera jest daleka od ideału, jest pełna blizn potrądzikowych, mam mnóstwo wągrów, zaskórników, zaczerwienień, ponadto jest sucha na policzkach a tłusta w strefie T. Po ok. miesiącu stosowaniu olejku zrezygnowałam z kosmetyczki. Istna rewelacja, buźka stała się mięciutka, jędrna, wyrównał mi się koloryt, liczba zaskórników i wągrów zmniejszyła się przynajmniej o 75%, większe pryszcze wyskakują mi tylko raz w miesiącu przy burzy hormonów. Ponadto odłożyłam na bok wszelkie kremy matujące i żele myjące do cery trądzikowej, więc jakby nie było trochę zaoszczędziłam.
    Stosuję go od 10 miesięcy i jakoś nie mogę przestać. Aktualnie w okresie zimowym muszę wspomagać się cięższymi kremami nawilżającymi, gdyż sam olejek nie daje wystarczającego nawilżenia.
    W trakcie tych 10 mies. zużyłam 3 buteleczki 60ml, z czego połowa zawartości jednej z nich wylała się do mojej torebki, ponieważ nie dokręciłam zakrętki. Wydajność zatem oceniam na bdb.
    Co do ceny, to nie robię z jej powodu tragedii, wystarczy poczekać na jakąś promocję w Super Pharmie albo Hebe i spokojnie można kupić go za 20zł, co raczej majątkiem nie jest przy tak dobrej wydajności i rewelacyjnych efektach.

Kusi mnie troszkę przetestowanie innych olejków do twarzy, bo w ostatnim czasie namnożyło się ich, ale muszę jeszcze pomyśleć.

Ilość zużytych opakowań: 3 x 60ml

Chcesz pochwalić asiaoch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Zaczełam go stosować od kiedy dowiedziałam sie że jestem w ciązy. Smarowałam szczególnie piersi i zawiodłam się. Stosowałam do dwa razy dziennie i niestety zobaczyłam że zaczynają sie robć rozstępy na piersiach. Plus może za zapach i wydajność. Minus za konsystencję dla mnie prawie jak typowa oliwka. Nie kupię więcej tego produktu. Cena moim zdaniem za ten produkt jest za wysoka.

Używam tego produktu od: około miesiąc- półtora
    Ilość zużytych opakowań: 125 ml jedno opakowanie cena ok 40zł na promocji

Chcesz pochwalić anielkaaa75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • no niestety...
  • olejek jak każdy inny.
    nie widzę absolutnie żadnej różnicy między nim a jakimkolwiek olejkiem ze sklepu z ekologicznymi kosmetykami.

poza tym, że jest tragicznie drogi i obiecuje złote góry w postaci usuwania blizn, przebrawień i rozstępów.
    a ja bardzo nie lubię, jak ktoś za dużą cenę obiecuje mi coś, co się zupełnie nie sprawdza.
    a ten niestety nie zmienia blizn i przebarwień ani o pół tonu.
    no to po co przepłacać?

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić KosmetyczkaPielegniarki za czytelną i pomocną recenzję?