Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Powiększ Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Zgłoszony przez Suzanne

Olejek o właściwościach nawilżających, przy regularnym stosowaniu redukującym rozstępy, wyrównującym koloryt skóry, pomagający zapobieganiu powstawania zmarszczek. Nie ma działania komedogennego.

Skład: Paraffinum Liquidum, Triisononanoin, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyl Myristate, Retinyt Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Anthemis Nobilis Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Calendula Officinalis Extract, Glycine Soja Oil, BHT, Bisabolol, Parfum, Alpha-lsomethyl lonone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, CI 26100.

• Uwielbiam!
  • Olejek zakupiłam z ciekawości. Początkowo używałam go do wielkiej blizny na kolanie, niestety ją może zatuszować jedynie operacja plastyczna. Zaczęłam więc testować go na całym ciele i już po pierwszym użyciu dawał znakomite efekty w postaci miękkiej i gładziutkiej skórki. Niestety opakowanie 60 ml nie nadaje się do stosowania na całe ciało, bo zniknąłby w ciągu 2 tygodni, więc skończyło się na tym, że używałam go w miejscach gdzie skóra wymagała mocniejszej regenracji. Aż pewnego dnia wyczytałam, że stosowany jest również na twarz, więc i ja zaczęłam.
    Moja cera jest daleka od ideału, jest pełna blizn potrądzikowych, mam mnóstwo wągrów, zaskórników, zaczerwienień, ponadto jest sucha na policzkach a tłusta w strefie T. Po ok. miesiącu stosowaniu olejku zrezygnowałam z kosmetyczki. Istna rewelacja, buźka stała się mięciutka, jędrna, wyrównał mi się koloryt, liczba zaskórników i wągrów zmniejszyła się przynajmniej o 75%, większe pryszcze wyskakują mi tylko raz w miesiącu przy burzy hormonów. Ponadto odłożyłam na bok wszelkie kremy matujące i żele myjące do cery trądzikowej, więc jakby nie było trochę zaoszczędziłam.
    Stosuję go od 10 miesięcy i jakoś nie mogę przestać. Aktualnie w okresie zimowym muszę wspomagać się cięższymi kremami nawilżającymi, gdyż sam olejek nie daje wystarczającego nawilżenia.
    W trakcie tych 10 mies. zużyłam 3 buteleczki 60ml, z czego połowa zawartości jednej z nich wylała się do mojej torebki, ponieważ nie dokręciłam zakrętki. Wydajność zatem oceniam na bdb.
    Co do ceny, to nie robię z jej powodu tragedii, wystarczy poczekać na jakąś promocję w Super Pharmie albo Hebe i spokojnie można kupić go za 20zł, co raczej majątkiem nie jest przy tak dobrej wydajności i rewelacyjnych efektach.

Kusi mnie troszkę przetestowanie innych olejków do twarzy, bo w ostatnim czasie namnożyło się ich, ale muszę jeszcze pomyśleć.

Ilość zużytych opakowań: 3 x 60ml

Chcesz pochwalić asiaoch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Zaczełam go stosować od kiedy dowiedziałam sie że jestem w ciązy. Smarowałam szczególnie piersi i zawiodłam się. Stosowałam do dwa razy dziennie i niestety zobaczyłam że zaczynają sie robć rozstępy na piersiach. Plus może za zapach i wydajność. Minus za konsystencję dla mnie prawie jak typowa oliwka. Nie kupię więcej tego produktu. Cena moim zdaniem za ten produkt jest za wysoka.

Używam tego produktu od: około miesiąc- półtora
    Ilość zużytych opakowań: 125 ml jedno opakowanie cena ok 40zł na promocji

Chcesz pochwalić anielkaaa75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • no niestety...
  • olejek jak każdy inny.
    nie widzę absolutnie żadnej różnicy między nim a jakimkolwiek olejkiem ze sklepu z ekologicznymi kosmetykami.

poza tym, że jest tragicznie drogi i obiecuje złote góry w postaci usuwania blizn, przebrawień i rozstępów.
    a ja bardzo nie lubię, jak ktoś za dużą cenę obiecuje mi coś, co się zupełnie nie sprawdza.
    a ten niestety nie zmienia blizn i przebarwień ani o pół tonu.
    no to po co przepłacać?

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić KosmetyczkaPielegniarki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poręczny na wyjazdy
  • Czasem lubię produkty do wszystkiego, bo zajmują mało miejsca w walizce Do tej funkcji olejek nadaje się świetnie i właśnie z takim zamysłem go kupiłam . Na wyjazdach używam na twarz i biust, a czasami na całe ciało.

Zalety:

* Małe opakowanie jest bardzo poręczne, leciutkie, zajmuje mało miejsca w kosmetyczce
    * Nie przecieka, co zdarzało mi się z innymi olejkami często, a jak olejek przecieknie w kosmetyczce, to fajnie nie jest
    * Zapach jest ok, choć może ciut zbyt perfumowany
    * Bardzo wydajny; na twarz wystarcza mała kropla
    *Łatwo się dozuje

Działanie:

* na twarzy sprawdza się świetnie; nie zatyka porów, ładnie nawilża, przy przesuszonej cerze nadaje się nawet pod makijaż
    * wyrównuje koloryt
    * dobrze się wchłania, nie jest tłusty
    * napina skórę w stopniu podobnym jak produkty na cellulit, czy ujędrnienie biustu

Oczywiście rozstępy po nim nie znikają, a na blizny to są specjalne maści

Wady

*cena jest mocno przegięta zwłaszcza w kontekście olejków, które można kupić w sklepach z prefabrykatami kosmetycznymi (tylko, że tamte opakowania są zdecydowanie nieszczelne)
    * mam wrażenie, że w porównaniu z olejkami z mazideł itp jest mocno nafaszerowany konserwantami

Używam tego produktu od: od lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie w 3/4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Zyta_Flores za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie na blizny i przebarwienia ale...
  • Kupiłam Bio Oil skuszona reklama w tv, w której obiecywano zniknięcie mojego małego koszmaru czyli brzydkich przebarwień na rękach. Stosuje go już pół roku i niestety zmian w wyglądzie moich ramion nie zauwazylam ALE...
    \nZupełnie przypadkiem zaczęłam stosować go również na twarz, jako ze od lat borykam się z lojotokowym zapaleniem skóry i każda kobieta, która się z tą paskudna choroba zetknęla wie jak wygląda nierówna walka z wiatrakami i wie jak ostrożnie należy dobierać kosmetyki aby nie pogorszyć i tak nieciekawej sytuacji naszej skóry. Tak więc w myśl zasady "a co mi zależy" spróbowałam i doznałam przyjemnego zaskoczenia - objawy choroby całkowicie ustąpiły juz po pierwszych kilku dniach, a skóra stała się idealnie nawilżona bez zatkanych porów. Odkąd używam Biooil do twarzy całkowicie mogłam porzucić uporczywe terapie sterydami czy takrolimusem,które musiałam niestety stosować praktycznie co drugi dzień.
    \nMam nadzieje, ze ktoś z cierpiących na LZS osób trafi na ten post i będzie mógł uwolnić się od tej okropnej przypadłości
    \n

Chcesz pochwalić madziaa_z za czytelną i pomocną recenzję?
  • Olejek bardzo dobry ale raczej profilaktycznie.
  • Będąc w 4 miesiącu ciąży zakupiłam olejek i stosowałam go do rozwiązania.
    Mając kilka małych rozstępów po pierwszej ciąży zależało mi jedynie aby nie pojawiły się nowe.Regularnie stosowany dał efekt wygładzenia,nawilżenia.,efekt sprężystej skóry bez rozstępów i ściągnięć.Stare rozstępy zostały i teraz gdy już nie używam olejku mogę stwierdzić,że wyglądam jak po pierwszej ciąży.Stwierdzam,że działa bardziej zapobiegawczo niż miałby cokolwiek poprawić.
    Pod względem wchłaniania i zapachu oceniam bardzo dobrze.
    Mogę go polecić ale nie ma co liczyć na cuda.

Używam tego produktu od: 6 mieś
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże,1 małe

Chcesz pochwalić kamyszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Czuję się bardzo zawiedziona tym produktem.

Nie liczyłam na wiele, ale rozczarował mnie totalnie... Działa bardzo podobnie jak oliwka, a jest kilkakrotnie droższy. Najpierw zużyłam małe opakowanie, ale uznałam, że dam mu szansę i kupię duże- tak też zrobiłam, ale był to błąd i pieniądze wydane bez sensu.

Jeśli chodzi o wady i powód rozczarowania:
    - jest nieskuteczny (redukuje rozstępy? nic z tych rzeczy, nie zauważyłam nawet minimalnej różnicy przy regularnym stosowaniu
    - drogi!!!
    - nie polecam stosować na twarz, bo według mnie zatyka pory
    - kiepsko się wchłania.

Plus za dość ładny zapach i wydajność. (ale też bez szału)

Ogólnie nie polecam, pieniądze wyrzucone w błoto...

Używam tego produktu od: niecałe pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe i 1 duże

Chcesz pochwalić sweetmedi25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Równie dobrze działa zwykła oliwka...
  • Cóż reklamy kłamią to wiemy od zawsze równie dobrze można kupić o wiele tańszą oliwkę dla dzieci i efekt będzie ten sam. Obie oliwki kupiłam głównie dlatego że były w promocji, (na opakowniu pisało że na efekty trzeba czekać więc wolałam już się uzbroić) oficjalnie nie polecam chyba że tak jak ja traficie na promocję to może wam pomoże, mi niestety nie.

Plusy:
    * wydajny
    * ładnie pachnie
    * stosunkowo szybko się wchłania
    * nawilża skórę

Minusy:
    * drogi, tak samo działa oliwka
    * wogóle nie działa na rozstępy/ blizny

Ilość zużytych opakowań: jedno małe i połowa dużego

Chcesz pochwalić lolilu_96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Olejek cudownie pielęgnuje suchą skórę. Moja przesuszoną cera po okresie letnim wygląda o wiele lepiej, a była tak przesuszona, że miejscami aż się łuszczyła. Cera jest wygładzona, miękka, odpowiednio nawilżona, koloryt ładniejszy. Zapach miły, jak oliwki dla dzieci, konsystencja wiadomo oleista, ale mi to nie przeszkadza, dla suchej skóry idealna. Ma naturalny skład, co dla mnie jest ważne. Używam go codziennie. Bardzo wydajny olejek. Produkt godny polecenia.

Chcesz pochwalić Temida_79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • olejek pielęgnacyjny
  • Olejek kupiłam kierując się chęcią zmniejszenia blizny. Z blizną cudu nie zrobił. Ale sam olejek jako kosmetyk do pielęgnacji ciała jest ok. Zmiękcza naskórek i pozostawia miły efekt. Nie robi jednak cudów z reklam - rozstępom raczej nie da zupełnie rady. U mnie się na udach nie zmniejszyły. Choć nie żałuję zakupu to nie polecę jako medycznej rewelacji. Ale w dobie popularności olejków ten do najgorszych nie należy..

Ilość zużytych opakowań: 1 po 60 ml

Chcesz pochwalić nolisa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij