Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Powiększ Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Zgłoszony przez Suzanne

Olejek o właściwościach nawilżających, przy regularnym stosowaniu redukującym rozstępy, wyrównującym koloryt skóry, pomagający zapobieganiu powstawania zmarszczek. Nie ma działania komedogennego.

Skład: Paraffinum Liquidum, Triisononanoin, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyl Myristate, Retinyt Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Anthemis Nobilis Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Calendula Officinalis Extract, Glycine Soja Oil, BHT, Bisabolol, Parfum, Alpha-lsomethyl lonone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, CI 26100 (21.08.2013.)

• Średnio bardzo średnio
  • Bio Oil kupiłam zachęcona reklamą.
    Wkońcu 30 zł to nie majątek a spróbować można!

Oprócz pięknego delikatnego zapachu nic wiecej nie zauważyłam.

Mam mały rozstęp w okolicy uda. Po miesiącu stosowania zauważyłam, że skóra w tym miejscu jest lekko wygładzona. Oczywiście nie spodziewalam się cudu ale miałam cichą nadzieję, że poradzi sobie z moją małą wadą - niestety wyszło średnio.
    Po zastosowaniu na twarz skóra nie wyglądała najlepiej. Wyskoczyło mi kilka zaskórników.

Dokończę buteleczkę jednak nie zdecyduję się na zakup kolejnej!

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Chcesz pochwalić pycia516 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odkrycie roku!
  • Kosmetyk wszechczasów! od kiedy używam olejku moja cera jest promienna, nie ma śladów zmęczenia, a krostki, wypryski i inne niedoskonałości to już nie mój problem. W dodatku mam dobrze nawilżoną skórę, a moje popękane naczynka stały się mniej widoczne.

Używam olejku regularnie od pół roku. Zużyłam 3 opakowania.

Olejek jest bardzo wydajny, wystarczy kropla na twarz i dekolt.

Jestem ogromną fanką tego kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: 3x 50ml

Chcesz pochwalić KUKLICZKO za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mądrze jest go stosowac
  • Ten olejek zakupiłam z kilku powodów. Mam lekkie, ale natarczywe problemy ze skórą twarzy zwłaszcza. Mianowicie wyskakują mi krosty, średnio ok. 2 na jeden cykl. Niestety niektóre z nich zostawiają w skórze dziury różnego kształtu. Z początku przy gojeniu się blizna taka jest lekko zaczerwieniona, więc pomyślałam, że to jest to - olejek ten podobno polecany jest na blizny potrądzikowe w celu ich szybkiego zneutralizowania. Przyznam szczerze, że nie bardzo po miesiącu widac, żeby mi się one zneutralizowały. No ale stosowanie olejku - takie przynajmniej mam wrażenie - lekko pomogło mojej twarzy, tzn skórze na policzkach, dojśc do jakiejś sprężystości po tych wszystkich trądzikowych torturach, jakich doświadczyła w ostatnim pół roku.
    Drugi powód to właśnie utrata sprężystości równoległa z delikatnym wysuszeniem skóry i drobnymi zmarszczkami... Nie spodziewałam się tego, z pewnością nasiliły to właśnie problemy z nawracającymi krostkami. Dotąd nie nawilżałam skóry, nie miałam takiej potrzeby, bo mam tłustą cerę, niekiedy mieszaną. Ale wobec takich nagłych problemów zdecydowałam się zacząc regularnie i systematycznie natłuszczac skórę.
    Miałam jeszcze jeden problem, którego pochodzenia nie znam. Jest nim ciemniejszy kolor wokół ust, w tzw. bruzdach nosowo-wargowych (których jeszcze nie mam zaznaczonych przez zmarszczki). Myślałam, że to problem hormonalny, ale Bio-oil powinien z takim sobie poradzic, a tu nie zdał egzaminu...

Podsumowując: Trądzik się nie zakończył, spore krostki wyskakują nadal. Poprawa jest taka, że stare zmiany skórne może nieco lepiej się goją. Na pewno dużo daje to, że gdy smaruję się olejkiem to już nie grzebię skóry.
    Wielokątne dziurki w skórze na razie nie zabliźniły się. I nie wierzę, że to nastąpi, choc wewnętrzna nadzieja była...
    Nawilżenie zmaltretowanej skóry na policzkach się poprawiło. Skóra powoli nabiera dawnej, młodzieńczej sprężystości i równomierności struktury. Dodam, że wmasowuję delikatnie olejek i to też na pewno swoje robi.
    Przebarwień "hormonalnych" olejek nie likwiduje - albo nie wiem, czym one są.

Ogólnie - lubię.

+ wchłania się, pozostały połysk na twarzy jest lżejszy i mniej oleisty niż moje naturalne sebum, z którym zawsze miałam problemy. Wręcz wydzielanie sebum unormowało się wystarczająco,

+ skóra nabrała blasku, czuję, że ją odżywiam i widzę poprawę w sprężystości skóry

Ja stosuję go na twarz, szyję i dekolt. Polecam, bo nie jest to agresywny kosmetyk, tylko zdrowy, bezpretensjonalny olejek gwarantujący doskonałe nawilżenie.

Ilość zużytych opakowań: 1/6

Chcesz pochwalić Paulina257 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Kupując taki produkt nie należy się nastawiać na to, że całkowicie usunie blizny/rozstępy etc, bo to niemożliwe Jeżeli ktoś go kupuje z nastawieniem, aby je w jakimś stopniu wygładzić, rozjaśnić i generalnie uczynić mniej widocznymi, to na pewno będzie zadowolony.

Używałam go na rozstępy (dość "świeże" tj. kilkumiesięczne) i sprawdził się - są prawie niewidoczne. Aktualnie smaruję nim blizny po skaleczeniu i także widzę efekty.

+cena
    +bardzo szybko widać efekty
    +faktycznie działa
    +ładny zapach

-dobrze się wchłania, ale pozostawia tłustą warstwę na skórze, więc raczej odpada używanie go na dzień pod ciuchy. nie wyobrażam sobie także, jak można go kłaść na całą twarz :|

Osobom zainteresowanym polecam rozpoczęcie poszukiwań od allegro. Mi się udało upolować butelkę 200ml za ~50zł

Używam tego produktu od: kilka lat

Chcesz pochwalić eura28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • U mnie się nie sprawdził. Używałam jak należy (na twarz) nie upiększył przebarwień i blizn. Nie odpowiadal mi zapach i konsystencja. Owszem wydajność dobra ale co z tego jeśli nic nie robi ze skórą. Dodatkowo producent mógły pomysleć o jakimś lepszym dozowniku za ta cenę.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić Dziuba_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • ma duzy plus
  • Borykam się z rozstępami na udach i biodrach. Po stosowaniu bio oil przez miesiąc zauważyłam, że rozstepy są mniej widoczne, skóra jest gładka w dotyku i nie czuć już tych niedoskonałości pod palcami. Olejek szybko się wchłania i ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 mniejsze

Chcesz pochwalić cycolinaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogło być lepiej
  • Skusiłam się na Bio Oil ze względu na jego rzekomo cudowne działanie na rozstępy i blizny, niestety nic z tego. Smarowałam, wklepywałam, robiłam masaże - niestety NIC nie pomagało. Skóra jest po nim nawilżona ale nie lepiej niż po balsamach, które stosuje, więc się nie opłaca. Działanie na rozstępy ma żadne, ani dobre ani złe, po prostu na nie nie działa (nawet na świeże), a co najgorsze to nie działa nawet zapobiegawczo.. Nie ukrywam, że się na nim bardzo zawiodłam. Cena nie jest wygórowana ale również nie jest adekwatna do działania Bio Oil-u. Plusem jest zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Bonnia za czytelną i pomocną recenzję?
  • kosmetyk wszechczasów
  • Zdecydowanie jest to kosmetyk wszechczasów!
    Nie lubię balsamów do ciała, dlatego opcja smarowania go olejkiem wywoływała sporo watpliwości- klejące się ciało budzi sporą niechęć i ogólny dyskomfort.
    jednak to, jak wygląda skóra po zastosowaniu tegoczarodziejskiego specyfiku jest zaskakująca! na PLUS.
    Skóra miekka, przyjemna w dotyku, olejek szybko sie wchłania, pachnie...a do tego, wszelkie rekomendacje o znikaniu, zmneijszaniu blizn sa prawdziwe! Szybko gojące się podraznienia np. po depilacji, jak i inne uszkodzenia skóry; Przebarwienia po opalniu- w moim przypadku po dłuższym stosowaniu Bio Oil faktycznie zmniejszyły się. A do tego- bardzo wydajny.
    Zdecydowanie POLECAM!

Używam tego produktu od: od 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić alicjaap za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji, ale i nie dno
  • Skusiłam się na zakup tego olejku ze względu na reklamę. Do uporania mam się ze szpecącą blizną po cesarce i pamiatką po ciąży w postaci rozstępów. Póki co spektakularnych efektów brak, ale do rzeczy: plusy i minusy.
    Plusy:
    bez wątpenia skóra jest nawilżona,
    jest wydajny,
    nie kosztuje dużo,
    ładnie pachnie
    Minusy:
    efekty po długotrwałym zastosowaniu,
    twarz po zastosowaniu błyszczy się niemiłosiernie,
    długo się wchłania
    Podsumowując, jak to będzie z efektami jeszcze zobaczę, ale jakoś wątpię w cudotwórczą moc tego produktu. W razie gdyby jednak cud nastąpił na pewno to opiszę

Używam tego produktu od: 3tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić justyna8813 za czytelną i pomocną recenzję?
  • WSPANIAŁY!
  • Na udach pojawiły mi się koszmarne fioletowo-czerwone rozstępy .. nie wiedziałam co mam robić.. czekałam ok.5 msc myślałam że same znikną.. a zaczeły bliźnieć ;/ zaczełam szukać czegoś w internecie i trafiłam na bio-oil, opinię były podzielone ale postanowiłam spróbować i nie żałuję po 1 stosowaniu skóra wydawała już jakaś inna, po tygodniu ( nie wiem jak to możliwe ) ale rozstępny o 50% na pewno sie zmniejszyly a niektóre nawet zniknely ;o zaczelam go rowniez stosowac do twarzy, fajnie nawilża i nie zapycha, poprawia wygląd skóry POLECAM !!

Chcesz pochwalić dorciahehe za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij