Bio Oil, Uniwersalny olejek do twarzy i ciała

Średnia ocena: 4.89/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Specjalistyczny Olejek Bio-Oil® to wyjątkowy produkt, który został stworzony z myślą o skórze wymagającej specjalistycznej pielęgnacji i troski.

Olejek dba o Twoją skórę niwelując rozstępy i blizny różnego pochodzenia, przywraca skórze jej jednolity koloryt, nawilża ją oraz zabezpiecza przed skutkami przedwczesnego starzenia.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu Bio-Oil® jest produktem nr 1 w Polsce w walce z rozstępami i bliznami.

Skład Olejku Bio-Oil® to starannie wyselekcjonowane naturalne olejki (lawendowy, rozmarynowy, rumiankowy, nagietkowy) i witaminy.

Dodatkowo olejek zawiera unikalny składnik PurCellin Oil ™, który został przebadany i opatentowany w celu zmniejszenia gęstości oleju, dzięki czemu produkt szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, a także ułatwia wchłanianie substancji roślinnych i witamin oraz zmiękcza i wygładza skórę.

Wysoka skuteczność Olejku Bio-Oil® została potwierdzona badaniami klinicznymi.

100 – 250ml, 50 - 100ml
sucha, z defektami
olejki do ciała i do masażu
natłuszczające, nawilżające, na przebarwienia, na rozstępy

bardzo porządny olejek pielęgnacyjny

Zdecydowanie nie dla osób oczekujących cudu i wierzących w czary.
Ale polecam tym, którzy potrzebują rozjaśnienia i wyrównania niewielkich blizn.
Ja kupiłam go do stosowania na blizny po ospie (którą przeszłam dopiero po 30. ;) ). Sprawdził się.
Stosuję go przede wszystkim na ciało (nie na twarz).
Używam często ponieważ doskonale nawilża i ujędrnia skórę. Nie plami ubrań. W dodatku bardzo ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 po 125 ml

Biooil klasyk

Bio Oil myślę że dla każdego kto pragnie mieć zdrowo dobrze wygladajaca skórę, nawilzona apetyczna. Używam od 2 tyg i moja skóra jest zdrowa, koloryt wyrównany, jakby bardziej ujędrniona, olejek bardzo dobrze wchłania się, pięknie pachnie, zużyje jeszcze nie jedno opakowanie. A! Bardzo wydajny ! zostaje że mną na dłużej!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dlaczego nie używałam go wcześniej?

Ten olejek dla wielu użytkowniczek to święty grał. Ja mimo iż produkt jest mi dobrze znany, dopiero teraz miałam z nim swoją pierwszą przygodę.
Od niedawna walczę ze zbędnymi kilogramami które zostały mi po ciąży i potrzebowałam czegoś co wspomoże regenerację skóry.
Ten test spadł mi jak manna z nieba!

Olejek zamknięty jest w estetycznej buteleczce że standardowym koreczkiem. Niestety, w przypadku takich kosmetyków jestem zwolenniczką pompki ale nie można mieć wszystkiego.

Olejek rozprowadza sie bardzo przyjemnie i zaskakująco szybko się wchłania. Pozostawia skórę miękką, nawilżoną ale nie pozostawia przy tym tłustej warstwy. Ma bardzo przyjemny zapach, a jego używanie było bardzo komfortowe.

Jeżeli chodzi o jego skuteczność oceniam ją bardzo dobrze. Olejku używam od dwóch tygodni regularnie, W połączeniu ze szczotkowaniem na sucho. Widok zauważyłam widoczne złagodzenie rozstępów, a blizna po cesarskim cięciu stała się bardziej miękka i elastyczna. Jestem naprawdę zaskoczona skutecznością tego produktu, i na pewno trafi do moich ulubieńców.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetny olejek do poprawy wyglądu skóry z bliznami i rozstępami

Olejek ma wygodną plastikową butelkę. Olejek ma lekką formułę, która nie jest tłusta, ale bardzo intensywnie nawilża skórę. Olejek delikatnie pachnie i jest bardzo przyjemny w aplikacji. Po jego użyciu nie zostawia tłustej warstwy na skórze. Zdecydowanie efekt widziałam już po ponad tygodniu użytkowania , a stosowałam go po szczotkowaniu ciała. Czy zredukował rozstępy na moich udach i brzuchu? Zdecydowanie tak! Wygładził blizny? Zdecydowanie tak ! Skóra po jego aplikacji była mocno wygładzona i nawilżona. Stała się bardzo delikatna! Dzięki temu ten produkt także hamuje procesy starzenia. Żałuję, że spróbowałam tego olejku tak późno! Zostaje ze mną na stałe!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Olejek na blizny i rozstępy

Dzięki temu olejkowi moje rozstępy na ciele są dużo mniej widoczne. Ładnie pachnie, nie lepi się i szybko się wchłania. Bardzo polecam dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się blizn i rozstępów.

Satynowa gładkość <3

Pokochałam ten olejek od pierwszego użycia. Ma typową dla olejku konsystencję, ale za to wchłania się błyskawicznie pozostawiając na skórze satynowe wykończenie. Skóra po zastosowaniu jest mięciutka i gładka, otulona delikatnym zapachem, charakterystycznym dla olejków do pielęgnacji skóry dziecka. Nie pozostawia tłustych plam. Po 3 tygodniach zauważyłam lekkie wypłycenie i rozjaśnienie rozstępów, ogólna kondycja skóry i jej napięcie oraz nawilżenie poprawiły się. Olejku używałam do ciała, ale również użyłam kilka razy do twarzy na noc, i ku mojemu zaskoczeniu, tutaj też olejek sprawił się fantastycznie. Zwłaszcza, że mam cerę z tendencją do przetłuszczania i niedoskonałości, ale również odwodnienia i przesuszenia. Skóra po użyciu olejku dłużej zatrzymuje wilgoć i nie wysusza się tak łatwo.

Zalety:
*konsystencja
*delikatny zapach
*szybko się wchłania
*dość wydajny

Wady:
* nie odnotowałam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Olejek nawilża i wygładza wysuszoną skórę

Olejek Bio Oil otrzymałam w ramach testowania na portalu wizaż.
Jestem kobietą 40+ i zmagam się z wieloma rozstępami (szczególnie tymi związanymi z wahaniem wagi).
Sam olejek zamknięty jest w wygodnej przezroczystej buteleczce, która ułatwia jego dozowanie. Konsystencja (to oczywiste) jest oleista ale bardzo dobrze i w miarę szybko się wchłania. Przyjemnie i delikatnie pachnie.
Nie odważyłam się stosować olejku na twarz bo mam ją mieszaną a rankiem idąc do pracy nie mam czasu czekać na jego wchłoniecie.
Niemniej jednak chętnie korzystałam z olejku na reszcie ciała.
Po kilku tygodniach(2/3) regularnego stosowania zauważyłam, że rozstępy stały się mniej widoczne, bardziej wygładzone. Mam stare blizny ok 35letnie i na nie nie działa niestety (no chyba, że potrzebuje więcej czasu).
Jest wydajny i przyjemnie się nim smaruje.

Świetny olejek do ciała

Olejek testowałam głównie pod kątem istniejących blizn na ciele. I już po 2 tygodniach stosowania go wygląd blizn poprawił się, są one mniej widoczne. Skóra w miejscu blizn jest wyraźnie bardziej nawilżona i wygładzona.
Bardzo lubię ten olejek za jego wszechstronne zastosowanie, bo może być stosowany z wielu powodów m.in. problem z rozstępami, nierównomierny koloryt skóry, czy starzenie się lub odwodnienie skóry. Jest bezpieczny również dla kobiet w ciąży oraz osób z wrażliwą skórą. Olejek ma przyjemną konsystencję, łatwo rozprowadza się go na skórze, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy, dzięki zawartości specjlanego składnika jakim jest PurCellin Oil. Ma delikatny, nie drażniący zapach. Jest bardzo wydajny, bo wystarczy na wiele użyć. Wygodne opakowanie ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości olejku. Cena jest adekwatna do jakości produktu. Polubiłam go od pierwszego użycia.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pięknie wygładza i pięknie pachnie

Mam kilka blizn na nogach plus bardzo, bardzo suchą skórę, dlatego zależało mi na rzetelnym przetestowaniu olejku.
Pierwsze co to zapach- no jest przepiękny. Bardzo długo utrzymuje się na skórze. Olejek niebiescy tłusty, nic pozostawia tłustej i lepkiej warstwy. Ładnie się wchłania, pozostawiają skórę pachnącą i nawilżoną. Po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam , że moja skóra przestała się łuszczyć i swędzieć, a drobne blizny zaczęły wtapiać się w skórę.

Ten produkt to hit

Nigdy sie z olejkami nie lubiłam dlatego nie sięgałam po nie z chęcią. Ten olejek natomiast odczarował moje uprzedzenia. Szybko się wchłania, więc skóra nie jest po nim tłusta a ubrania sie nie brudza. Za to świetnie nawilża, moje ciało stało się gładkie i delikatne a zmagam sie z problemem przesuszonej i odwodnionej skory. Olejek przyniosl mi poczucie ukojenia i ulgi. Rozstępy odrobinę wyblakły- i chociaż nie mam problemu z ich obecnością to taka miła odmiana :) jedyny minus jaki widzę to zapach. Mi przeszkadza, jest dla mnie zbyt intensywny. Natomiast działanie olejku rekompensuje mi jego intensywny zapach. Niemniej produkt jest świetny i chętnie do niego wrócę. I uwaga: mój mąż jest zachwycony zapachem olejku.

Niezawodny olejek Bio Oil

Produkt ten zasługuje na bardzo wysoką ocenę, ponieważ spełnił moje oczekiwania i przyniósł pozytywne rezultaty.
Po pierwsze, chciałabym zwrócić uwagę na jego skuteczność w pielęgnacji skóry. Olejek ten doskonale nawilża i odżywia skórę, sprawiając, że staje się ona miękka i gładka w dotyku. Dzięki swoim właściwościom regenerującym, pomaga także w redukcji blizn i przebarwień, co jest szczególnie istotne dla osób z problematyczną skórą.
Kolejnym atutem tego produktu jest jego uniwersalność. Można go stosować zarówno na twarz, jak i ciało, co sprawia, że jest bardzo praktyczny i ekonomiczny w użyciu. Ponadto, jego lekka konsystencja sprawia, że szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.
Dodatkowym plusem jest również jego delikatny, przyjemny zapach, który pozostaje na skórze przez długi czas po aplikacji.
Podsumowując, uniwersalny olejek do twarzy i ciała Bio Oil to produkt, który zdecydowanie zasługuje na uwagę i polecam go każdemu, kto poszukuje skutecznego sposobu na pielęgnację skóry. Jego działanie na pewno Cię nie zawiedzie!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nawilżenie już od pierwszego użycia

Stosując olejek codziennie przez kilka tygodni, zauważyłam delikatne zmiany na skórze.
Najbardziej podoba mi się w nim to, że jest nie tylko do ciała ale i do twarzy. Jest w delikatnym kolorze pomarańczy, natomiast sam kolor nie barwi skóry.
Na twarz działa nawilżająco a na skórę wygładzająco. To jedna z zalet produktu. Rozstępy i blizny wygładza, a dokładniej wygładza strukturę skóry. Jest bardzo łagodny i szybko przynosi efekty. Odpowiedni dla kobiet w ciąży, ochroni skórę przed nadchodzącymi rozstępami.
Nie ma zapachu ale działa szybko i skutecznie.

Skóra proministą i nawilżenie 100%

Jestem usatysfakcjonowana stosowaniem olejku do twarzy i ciała bio-oil, moja skóra stała się bardziej nawilżona i miła w dotyku. Blizny minimalnie zniknęły, skóra się wygładziła i zmniejszyła się widoczność zmarszczek minimalnych. Konsystencja olejku sprawiła że wystarczy minimalna ilość by rozprowadzić po ciele i twarzy kropka idealnie się rozprowadza i co najważniejsze nie pozostawia tłustych plam po nałożeniu ubrani na ciało. Na pewno polecę ten produkt przyjaciołom i rodzinie, opowiem że jest cudownym produktem który sprawdzi się na nawet u wymagających klientek.