Bio Oil, Uniwersalny olejek do twarzy i ciała

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Specjalistyczny Olejek Bio-Oil® to wyjątkowy produkt, który został stworzony z myślą o skórze wymagającej specjalistycznej pielęgnacji i troski.

Olejek dba o Twoją skórę niwelując rozstępy i blizny różnego pochodzenia, przywraca skórze jej jednolity koloryt, nawilża ją oraz zabezpiecza przed skutkami przedwczesnego starzenia.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu Bio-Oil® jest produktem nr 1 w Polsce w walce z rozstępami i bliznami.

Skład Olejku Bio-Oil® to starannie wyselekcjonowane naturalne olejki (lawendowy, rozmarynowy, rumiankowy, nagietkowy) i witaminy.

Dodatkowo olejek zawiera unikalny składnik PurCellin Oil ™, który został przebadany i opatentowany w celu zmniejszenia gęstości oleju, dzięki czemu produkt szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, a także ułatwia wchłanianie substancji roślinnych i witamin oraz zmiękcza i wygładza skórę.

Wysoka skuteczność Olejku Bio-Oil® została potwierdzona badaniami klinicznymi.

sucha, z defektami
olejki do ciała i do masażu
natłuszczające, nawilżające, na przebarwienia, na rozstępy
50 - 100ml, 100 – 250ml

Nie jest niezbędny

Obecnie mogę powiedzieć tylko, że jest to przereklamowany produkt. Smarowałam nim twarz, w tym brwi, ale poza zakażeniem i zanikiem części mieszków włosowych żadnego dodatniego efektu nie zauważyłam. Zanik mieszków oczywiście spowodował braki w jednej brwi. Żadnego pogrubienia, wzmocnienia włosków, poprawy jędrności skóry - nic takiego się nie zadziało. Wmasowywałam go również z skórę, gdzie miałam swojego czasu trądzik, ale tam również żadnego szybszego gojenia się skóry nie zaobserwowałam. Blizny czy raczej zaczerwienienia, które zostają mi po zmianach trądzikowych znikają w takim samym tempie, jak bez smarowania tego oleju. Równie dobrze można smarować się olejem rzepakowym czy kokosowym, różnicą może być tylko zapach, ponieważ Biooil nie jełczeje. Tym samym pytanie, czy napewno jest naturalny.

Cudowny olejek ?

Olejek stosowałam głównie do smarowania ciała, w miejscach rozstępów, blizn i przebarwień. Stosowałam ponad 3 tygodnie, według instrukcji producenta.
Olejek jest rzadki, dobrze się rozsmarowuje, wchłania. Nie zostawia tłustego filmu. Dlatego stosowanie 2 razy dziennie jest możliwe, bo nie ma obawy przed ubrudzeniem ubrań. Olejek jest wydajny. Efekt to delikatnie jaśniejsze przebarwienia na skórze, co do rozstępów są jeszcze widoczne, ale będę stosowała olejek nadal żeby zobaczyć efekty po dłuższym stosowaniu.
Olejek ma przyjemny zapach w pierwszym momencie, później już trochę przeszkadza.
Opakowanie to zakręcana butelka, przezroczysta - umożliwia kontrole ilości produktu. W sprzedaży o różnych pojemnościach.

Uniwersalny olejek do twarzy i ciała BIO OIL

Produkt wysokiej jakości, spełnił moje oczekiwania, będę dalej stosować dalej. Fajnie wygląda, dobrze się prezentuje. Konsystencja jest odpowiednia, przyjemna, szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, aplikacja jest łatwa. Poprawia wygląd skóry z rozstępami, a efekty są widoczne bardzo szybko. Kosmetyk wygladza i nawilża skórę, zabezpiecza ją przed skutkami przedwczesnego starzenia, zmniejsza widoczność blizn. Na pewno będę dalej stosować i polecać znajomym.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

moje rozstępy zdecydowanie są teraz mniej widoczne i zlewają się z resztą skóry

Olejek dosyłam w ramach testowania wizaż.pl. Przychodzi on do nas w wygodnej plastikowej przezroczystej buteleczce z dziurką, dzięki której mamy kontrolę nad ilością produktu który chcemy użyć. Zapach dość intensywnie ziołowy i lekko pomarańczowa barwa. Bardzo podoba mi się wielofunkcyjność tego kosmetyku, można go używać do ciała jak i twarzy. Nie zapchał mnie a mam do tego tendencję. Co najważniejsze nie uczulił mnie ani nie podrażnił. Wydajność też ok. Bardzo przyjemnie się go rozprowadza na ciele, bardzo fajny też do masażu. Na skórze pozostawia lekką warstwę nawilżającą, nie jest super oleisty i ładnie się wchłania. Przy regularnej aplikacji moja skóra jest gładziutka i delikatna w dotyku, moje rozstępy nie są zbyt świeże, ale zdecydowanie są teraz mniej widoczne i bardziej zlewają się z resztą skóry. Polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ciąża bez rozstępów gwarantowana!

Mam 28 lat, jestem w II Trymestrze ciazy. Zaczelam stosowac olejek bedac jeszcze w I Trymestrze.. zawdzieczam Mu to uczucie relaksu na skorze, Moj brzuch, uda i biust pozostaja bez rozstepow.. stosowuje olejek rano i wieczorem, szybko sie wchlania, przyjemnie pachnie, nie klei sie i nie jest tlusty co jest wazne by moc bez oczekiwania na wyschniecie nalozyc np. pizame. Pozostanie ze Mna do konca ciazy!

Cudowny olejek

Olejek BioOil stosowałam głównie na skórę na brzuchu, która po dwóch porodach straciła jędrność a zyskała nie mało rozstępów. Olejek jest w poręcznej plastikowej buteleczce. Łatwo z niego wylać odpowiednią ilość na dłoń. Pięknie pachnie . Naprawdę ku mojemu zdziwieniu nie jest tłusty, przyjemnie się rozprowadza , nawilża , uelastycznia skórę. Nie zostawia tłustego nalotu. Ja używałam go głównie po szczotkowaniu na sucho. Wsmarowywalam kolistymi ruchami . Wydaje mi się, że właśnie tak stosowany, u mnie dał największe rezultaty.
Skóra wygląda na bardziej napiętą, nawilzoną, jędrną. Po rozstępach narazie nie widzę większej różnicy, natomiast możliwe że potrzeba więcej czasu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bio-Oil z nim odzyskałam moją skórę

Od ponad 3 tygodni używam olejku Bio-Oil . Mam skórę suchą, wrażliwą , ze skłonnością do podrażnień . Mam też lekkie blizny i kilka rozstępów . Olejek Bio-Oil nawilżył moja skórę, odżywił , stała się jasna , promienna , pełna życia . Przebarwienia znacznie się rozjaśniły a blizny są dużo mniej widoczne niż przed stosowaniem olejku . Rozstępów ( choć miałam ich niewiele ) praktycznie teraz nie dostrzegam . Moja sucha skóra już nie jest sucha tylko gładka i miła w dotyku . Olejek ma świetną konsystencję , ponieważ wygląda jak olejek ale wchłania się rewelacyjnie nie pozostawiając tłustej , lepkiej , długo wchłaniającej się warstwy . Znika wchłaniając się w skórę bardzo szybko . Nie pozostawia śladów . Ma bardzo delikatny zapach , przypominający kwiaty na łące . Olejek Bio-Oil nie wywołał u mnie żadnych podrażnień a te które już miałam zniknęły , zostały złagodzone , nawilżone . Polecam wszystkim , także do skóry wrażliwej . To naprawdę rewelacyjny produkt .

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Skuteczny olejek na zmniejszenie rozstępów i blizn!

Olejek Bio Oil działa! Niweluje rozstępy i blizny! Najbardziej widać dobre efeky na bliźnie po operacji Była dość duża. Dzięki efektom składu olejku blizna lekko zmieniła kolor, a skóra jest bardziej odżywiona i zdecydowanie zmieniła się granica blizny, oraz jej powierzchnia. Olejek wmasowuję systematycznie dwa razy dziennie. Olejek jest wydajny i ma przyjemny zapach.Świetna jest konsystencja i formuła oleju, który wchłania się szybko i nie pozostawia tłustych plam na ubraniach. Olejek poprawia stan cery. Twarz smaruję olejkiem na noc. Rano moja cera jest jaśniejsza i wygląda zdrowiej.

złoto w płynie

Dzięki Klubowi Recenzentki miałam okazję testować ten cudowny olejek do skóry i jestem zachwycona efektami jego stosowania.
Skóra po tym olejku jest lepiej nawilżona, miękka, elastyczna, a rozstępy które posiadałam pojaśniały co mnie ogromnie cieszy. W porównaniu do innych produktów świetnie się wchłania i skóra nie jest tłusta, tak jak po zwykłej oliwce po której musimy czekać długi czas aż będzie można coś założyć żeby nie zetrzeć produktu.
Olejek jest pięknie zapakowany a pojemność z pewnością wystarczy na bardzo długi okres użytkowania. Warto też dodać, że bardzo ładnie pachnie co sprawia, że używanie go staje się codziennym rytuałem do naszego ciała jak i umysłu.
W skrócie olejek ten świetnie działa na
???? rozstępy
???? blizny
???? wyrównuje koloryt skóry
???? wygładza oraz nawilża skórę
???? koi wszelkie suche miejsca

Dodam również, że świetnie radzi sobie w pierwszych miesiącach ciąży zapobiegawczo jak i później kiedy chcemy zmniejszyć widoczność rozstępów. Z pewnością zostanie ze mną na dłużej.

Wielozadaniowy olejek

Zalety
łatwy w rozprowadzaniu po skórze
nie trzeba go zmywać z rąk
przyjemny zapach
redukuje i rozjaśnia rozstępy
wydajny
zmniejsza blizny
można nim smarować ciało i twarz
skóra jest miękka i elastyczna

Najlepszy

Specjalistyczny Olejek Bio-Oil zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Olejek znajduje się w przezroczystej butelce dzięki czemu możemy widzieć, ile jeszcze go zostało, byłby jeszcze bardziej idealny, gdyby posiadał pompkę. Olejek ma bardzo miły i przyjemny zapach, lekką konsystencję i bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkiej skóry. Nie podrażnia ani nie wywołuje alergii. Jestem bardzo zadowolona ze stosowania olejku Bio Oil, moja skóra jest bardziej nawilżona i elastyczna. Rozstępy i blizny stały się mniej widoczne i znacznie wyrównał się koloryt mojej skóry. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam stosując ten produkt regularnie. Polecam

Różowe cudeńko olejowe

Obecnie jestem w 2 tymestrze ciąży i ten olejek spadł mi z nieba. Na piersiach pojawiły mi się pierwsze oznaki rozstępów. Zastosowałam olejek kilka razy i zauwazylam, że czerwone/fioletowe ślady poczatkowych rozstępów stały się jaśniejsze. Uważam, że świetnie działa. Marka bio-oil jest mi znana od wielu lat. Cenie ja za wysoka jakosc. Olejek znajduje się w przezroczystej butelce z odkręcanym korkiem. O dziwo dozowanie jest bardzo wygodne oraz przyjemne mimo braku pompki. Leję się go przez mały otworek. Zapach ziołowy ale mi nie przeszkadzał a wręcz uważam, że chyba wzmacnia ten skład działanie. Stosowałam go również na twarz a mam tendencje do trądziku i niewielkie blizny. Świetnie nawilża skórę, jest miękka i szybko się wchłania. W ciało według mnie trochę dłużej, lecz lepiej sobie radzi z innymi tanszymi olejkami i nie brudzi ubrań. Jest bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilość, żeby pokryć duża część ciała. Ogólnie polecam i z pewnością kupie kolejne opakowanie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Kosmetyczna perełka o wszechstronnym zastosowaniu

Do tej pory wypróbowałam wiele różnego rodzaju olejków przeznaczonych do pielęgnacji skóry i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż Bio Oil , pod względem efektów działania, okazał się najlepszym ze wszystkich.
Produkt zamknięty jest w praktycznym, przezroczystym opakowaniu, które pozwala na kontrolę poziomu jego zużycia.
Ma dość intensywny, trudny do określenia, ale jednocześnie, w mojej subiektywnej opinii, bardzo przyjemny zapach oraz lekką konsystencję, dzięki której łatwo go równomiernie rozprowadzić.
Wchłania się dobrze, pozostawiając skórę natychmiast odczuwalnie nawilżoną.
Ogromnym plusem jest jego wszechstronne zastosowanie, z czego chętnie korzystam.
Wmasowywany raz dziennie w skórę ud i piersi, po niedługim już czasie zmniejszył widoczność rozstępów, z jakimi borykam się w tych partiach.
Stosowany na skórę twarzy, poprawia jej koloryt oraz przywraca sprężystość i elastyczność.
Nakładam go również sumiennie na dwie, sporej wielkości blizny, będące "pamiątką" po skomplikowanych zabiegach chirurgicznych i zauważyłam, że zostały one nieco wygładzone, co dla mnie jest nieocenione.
Ponadto, jako posiadaczka skóry wrażliwej z często pojawiającymi się na niej zmianami łuszczycowymi (te występowały u mnie w trakcie stosowania olejku) , potwierdzam, iż produkt, będzie bezpieczny również dla takiej, pomagając niwelować powyższe.
Jestem bardzo zadowolona, że dzięki wizaz mogłam przetestować ten olejek, bo to naprawdę "perełka" o wszechstronnym zastosowaniu. Właśnie zamówiłam kolejne opakowanie, traktując ten produkt jako must have...