Oriflame, Giordani Gold EDP

Powiększ Oriflame, Giordani Gold EDP

Zgłaszająca osoba: Iza

Zapach z serii Giordani dla kobiet poszukujących czegoś eleganckiego i wyszukanego. Przepiękne, rzucające się w oczy opakowanie. Zapach bardzo trwały. Mieszanka jaśminu, róży i irysa ozłocona ciepłą barwą mandarynki, pomarańczy i bergamoty. Serdecznie polecam.

Cena: 84 zł / 50 ml

• dojrzała kobieta w futrze nosząca na ustach czerwień
  • Perfumy mają prosta,elegancką buteleczkę.
    Kosztują w granicach 50-70 zł w zależności od katalogu.
    Zamówiłam je mojej mamie,bo zapach w katalogu bardzo się jej podobał,ale po użyciu już jej nie pasowały,więc oddała mi i już po pierwszym użyciu wiedziałam,że to nie jest zapach dla mnie.
    Jaśmin jest mocno wyczuwalny. Reszty zbytnio nie rozpoznaję.Są wyraziste,eleganckie. Pamiętam,że gdy byłam małą dziewczynką,to moja babcia używała czegoś,co miało bardzo podobny zapach. Na myśl przywodzą mi dojrzałą kobietę w futrze noszącą na ustach czerwienień. Mam dopiero 18 lat i są dla mnie zbyt poważne,przytłaczające.

Daję 4 gwiazdki,bo zapach jest elegancki i wyrafinowany. Na prezent dla cioci,babci w sam raz. Plus za trwałość ok. 4-5 godz.

Używam tego produktu od: posiadam od mies.

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niespecjalnie...
  • Kupiłam je zachęcona pozytywnymi opiniami. A tu takie rozczarowanie... Dla mnie te perfumy pachną... męsko. Wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale jestem bardzo zawiedziona. Mimo to spróbowałam ich użyć i trwałość była niestety też kiepska. Trzymały może 3 godziny.

Używam tego produktu od: parę lat temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka psiknięć

Chcesz pochwalić nnatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwodzicielskie...
  • Wiem, nie powinnam recenzowac zapachów, gdyz tego nie potrafie nad czym ubolewam, bo uwielbiam otaczac się pieknymi wońmi (woniami?) a ta do nich nalezy Również nie rozumiem tak niskich ocen perfum GG (tak wiem, o gustach sie nie dyskutuje), ale te są naprawde swietne...Moze gdyby stworzył je np Thierry Mugler, zachwytów byloby więcej... Moze dlatego,ze Oriflame??? Nie wiem. ..Napewno jest to najlepszy zapach firmy (wg mnie przebija GWG i mimo iz te ostatnie sa bardzo ładne, to jednak zbyt banalne w odróznieniu od złotej odsłony zapachu) Elegnckie, bardzo kobiece, pudrowo- jasminowe z cytrusową nutą. Cieple,zmysłowe, idealne na jesienne wieczory (i nie tylko)... Ja wróce do nich z pewnoscią niejednokrotnie.

Używam tego produktu od: około roku...

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I have no idea.
  • Nie wiem,dlaczego,ale kojarzy mi się z jakim zapachem z Carrefoura. I ze starszą kobietą wspominającą młodzieńcze lata. Trwałość kiepska, 3-4 godzin. Kwiatowy zapach w stylu kioskowych edt dla niewymagających. W pewnym momencie rozwija się ciekawa,słodka nuta,ale szybko kończy.

Używam tego produktu od: próbka
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić sa_ludzie_i_parapety za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przepiękny, trwały zapach
  • GG sa piekne, nie rozumiem skad taka niska ocena? Mocne, wyraziste, trwałe (w porównaniu do innych perfum katalogowych są naprawdę dobrej jakości). Intensywne, w sam raz dla kobiet odważnych, zdecydowanych ale jednocześnie romantycznych i zmysłowych... Na co dzień w zimie, a w inne pory roku polecam uzywac tylko na wieczór Na pewno kupię jeszcze nie raz. Cena również na plus (około 60 zł, nie pamiętam). Do tego ładna buteleczka Ogólna ocena 4.5. Z czystym sercem polecam

Ilość zużytych opakowań: połowa butelki (5omil)

Chcesz pochwalić pannajoanna71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sentyment....
  • Mam do tych perfum olbrzymi sentyment, pamiętam jak podarowała mi je mama na chwilę przed studniówką. Są idealne na wyjątkowe okazje, wspaniale współgrają z małą czarną i sznurem pereł. Wyjątkowo eleganckie, czuję słodycz jaśminu, przełamaną nutą bergamoty. Chętnie do nich wrócę, bo przypominają mi magiczne chwile.

Używam tego produktu od: parę lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 flakony

Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciepły płaszcz, miękki szal
  • ...oraz ulubione zimowe buty - to w mojej opinii wymarzone towarzystwo dla Giordanni Gold.

Ponieważ mimo, że lubię zapachy mocne, także te dystyngowane i "z pazurem", dla dorosłych kobiet, za porę najprzyjemniejszą dla omawianego zapachu uznaję właśnie jesień oraz zimę. Kiedy pachnidło otula i dodaje energii, podsycając moc kwiatów akordami delikatnie orientalnymi oraz szyprowymi.

Giordani Gold pachnie jak wiele perfum z kategorii "klasyczne, kwiatowe, niesłodkie i dzienne", jednocześnie żadnych nie przypominając. Naprawdę świetny zapach.

Gwiazdka mniej za niepraktyczny korek oraz zaledwie średnią trwałość.

Używam tego produktu od: regularnie testuję od kilku ładnych lat
    Ilość zużytych opakowań: a liczą się "psiki" z cudzych flakonów?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wiedzma z podgorza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmmmm
  • Zapach elegancki, wieczorowy, dla dorosłej kobiety. Utrzymuje się dosyć długo. Potem delikatnie opuszcza nas jego woń.
    Co do opakowania - tandetny, niepraktyczny, zbyt długi, plastikowy korek.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Chcesz pochwalić Kociczka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kwestia gustu
  • Co do samego zapachu ciężko jest się wypowiedzieć - mi się bardzo podobał, jest taki "inny", tajemiczy, chociaż niektórzy uważają go za bardzo ciężki i "poważny". Moja mama twierdzi nawet, że pachną jak męskie perfumy

To są perfumy raczej na wieczór, chociaż co do ich trwałości mam trochę zastrzeżeń. Bardzo podoba mi się flakon - prosty, ale coś w nim drzemie
    Pamiętam, że dostałam je kilka dobrych lat temu na urodziny, zakochałam się w nich wąchając stronę zapachową, wręcz nie mogłam się oderwać Jednak w rzeczywistości, kiedy je już rozpyliłam, brakowało mi tej "orientalności", którą wyczuwałam w katalogu. Ale nie zmienia to faktu, że perfumy podobają mi się i podobać się będą

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: jeden flakon

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ola_offspring za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbyt...meski?
  • Kupilam zapach w ciemno, bo gdzies cos ktos kiedys, ze zaach bardzo ladny. Odkrecilam zakretke i wrecz mnie odrzucilo :/ Zapach zbyt mocny, intensywny, jak dla mie smialo moglby go nosic ktorys Pan... Co w sumie dziwne, bo z kompozycji nic nie wskazuje na takiego killera...roza, jasmin...pewnie ten irys dodaje im tego negatywnego \'kopa\'. Powiem szczerze, ze mnie osobiscie rozbolala glowa i to po jednym psiku na nadgarstek. Kupilam na szczescie 30ml, wiec moze jakos wymecze...chociaz chetnie oddam. Z mojej strony nie polecamUżywam tego produktu od: od poczatku rokuIlość zużytych opakowań: 3 psiki z 30 ml

Edit: zmieniam zdanie, na chlodnym powietrzu zapach sie pieknie niesie i rozwija. Wiec na chlodniejsze dni jest ok

Chcesz pochwalić LilyLauraIsabelle za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij