Oriflame, Giordani Gold EDP

Powiększ Oriflame, Giordani Gold EDP

Zgłaszająca osoba: Iza

Zapach z serii Giordani dla kobiet poszukujących czegoś eleganckiego i wyszukanego. Przepiękne, rzucające się w oczy opakowanie. Zapach bardzo trwały. Mieszanka jaśminu, róży i irysa ozłocona ciepłą barwą mandarynki, pomarańczy i bergamoty. Serdecznie polecam.

Cena: 84 zł / 50 ml

• nie zrozumieliśmy się
  • No cóż... Każdy odczuwa zapachy inaczej. Dzięki temu na świecie jest tak różnorodnie i producenci mają pole do popisu jeśli chodzi o wymyślanie zapachów. Niestety ja nie należę do grupy wielbicielek klasycznego Giordani Gold. To zapach przywodzący mi na myśl małą czarną, szpilki, czerwoną pomadkę i sznur pereł... Ale! To wszystko, ale w latach 20-stych ubiegłego wieku! Ten zapach nie pasuje mi ze względu na jego ciągoty w kierunku BYĆ MOŻE i innych mocno różanych wód perfumowanych, które bardzo trącają mnie po nosie. Na kimś innym pewnie pachną pięknie, ale ja odpadam. Do tego trwałość- zabójcza- i tylko za to 2 gwiazdki.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy i przekazałam dalej
    Ilość zużytych opakowań: kilka podejść i psiknięć z jednego flakonu

Chcesz pochwalić Trusq85 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Kosmiczne okulary

• Kocham ten zapach!
  • Kocham ten zapach i nawet jego zbyt duża intensywność nie jest w stanie zepsuć jego oceny. Jeśli ktoś w naszym otoczeniu nie lubi tego zapachu, to mówiąc krótko - ma przewalone Buteleczka nie jest jakaś super poręczna, główka ciężko schodzi, ale za to wygląda uczciwie (chociaż mnie akurat się nie podoba). Zapach mega intensywny, pachnie bardzo, bardzo długo (aż do umycia się/wyprania ubrań), do tego wszystkiego jest mocny, ale broń Boże nie "męski", pozwolę sobie porównać go do Chanel No 5. Dla mnie pachnie elegancko, klasycznie, ale też dusząco i przytłaczająco. Zapach bardziej dla pani w średnim wieku, ale dla studentek także. Nie dla kogoś, kto lubi lżejsze perfumy.

Wyczuwalne są bergamotka, róża, jaśmin.

Plusy
    - trwałość
    - wydajność
    - łatwość użycia
    - efektywność
    - przyjemny zapach
    - świetna jakość
    - do każdej okazji
    Minusy
    - zbyt intensywny zapach
    - pretensjonalny

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapachowa trauma.
  • Zapach z gatunku najgorszych białych kwiatów w z dodatkiem taniego lakieru do włosów. Moja zapachowa trauma, podobnie jak Beyonde Paradise od EL. Ogromna ilość starych, białych kwiatów w wazonie, lekko już przywiędłych. Na darmo można szukać w tej kompozycji jaśminu i tuberozy. Nie, nie i jeszcze raz nie! Posyłam dalej w świat.

Używam tego produktu od: marzec 2015
    Ilość zużytych opakowań: flakon 30 ml

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem nie wiem jak ocenic
  • bardzo dawno temu GG uzywala moja siostra... z sentymentu zamowilam.
    Perfumy doszly,odtworzylam, butelka nieco zmieniona,na lepsze.Ale sam zapach ciezko mi okreslic.GG podobaly mi sie na siostrze ale na mnie nie bardzo.
    Pierwsze co czuje to szypry i to takie tracace myszka, pozniej szypr z pomanancza a raczej esencja olejku pomaranczowego. jest slodki,elegancko ale w taki bardzo wymuszony sposb.Uwazam ze GG nada sie dla dojrzalych kobiet,bo troche postarza nosicielke.Chyba nie bede starala sie GG polubic,poniewaz bardzo wybija sie na mnie typowa nuta orifamowska,ktorej a nie lubie,czyli cos na podobe kostki odstraszajacej mole.
    Moze i GG ma duzo zwolennikow ,ale ja jednak pasuje.
    Trwalosc bardzo dobra ok 10h ,trzyma sie blisko skory.
    Butelka ladna,elegancka i nawet niezle wyglada na polce,jednak moje GG poleci dalej.

Używam tego produktu od: tyg
    Ilość zużytych opakowań: 50ml

Chcesz pochwalić magsch za czytelną i pomocną recenzję?
  • dojrzała kobieta w futrze nosząca na ustach czerwień
  • Perfumy mają prosta,elegancką buteleczkę.
    Kosztują w granicach 50-70 zł w zależności od katalogu.
    Zamówiłam je mojej mamie,bo zapach w katalogu bardzo się jej podobał,ale po użyciu już jej nie pasowały,więc oddała mi i już po pierwszym użyciu wiedziałam,że to nie jest zapach dla mnie.
    Jaśmin jest mocno wyczuwalny. Reszty zbytnio nie rozpoznaję.Są wyraziste,eleganckie. Pamiętam,że gdy byłam małą dziewczynką,to moja babcia używała czegoś,co miało bardzo podobny zapach. Na myśl przywodzą mi dojrzałą kobietę w futrze noszącą na ustach czerwienień. Mam dopiero 18 lat i są dla mnie zbyt poważne,przytłaczające.

Daję 4 gwiazdki,bo zapach jest elegancki i wyrafinowany. Na prezent dla cioci,babci w sam raz. Plus za trwałość ok. 4-5 godz.

Używam tego produktu od: posiadam od mies.

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niespecjalnie...
  • Kupiłam je zachęcona pozytywnymi opiniami. A tu takie rozczarowanie... Dla mnie te perfumy pachną... męsko. Wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale jestem bardzo zawiedziona. Mimo to spróbowałam ich użyć i trwałość była niestety też kiepska. Trzymały może 3 godziny.

Używam tego produktu od: parę lat temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka psiknięć

Chcesz pochwalić nnatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwodzicielskie...
  • Wiem, nie powinnam recenzowac zapachów, gdyz tego nie potrafie nad czym ubolewam, bo uwielbiam otaczac się pieknymi wońmi (woniami?) a ta do nich nalezy Również nie rozumiem tak niskich ocen perfum GG (tak wiem, o gustach sie nie dyskutuje), ale te są naprawde swietne...Moze gdyby stworzył je np Thierry Mugler, zachwytów byloby więcej... Moze dlatego,ze Oriflame??? Nie wiem. ..Napewno jest to najlepszy zapach firmy (wg mnie przebija GWG i mimo iz te ostatnie sa bardzo ładne, to jednak zbyt banalne w odróznieniu od złotej odsłony zapachu) Elegnckie, bardzo kobiece, pudrowo- jasminowe z cytrusową nutą. Cieple,zmysłowe, idealne na jesienne wieczory (i nie tylko)... Ja wróce do nich z pewnoscią niejednokrotnie.

Używam tego produktu od: około roku...

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I have no idea.
  • Nie wiem,dlaczego,ale kojarzy mi się z jakim zapachem z Carrefoura. I ze starszą kobietą wspominającą młodzieńcze lata. Trwałość kiepska, 3-4 godzin. Kwiatowy zapach w stylu kioskowych edt dla niewymagających. W pewnym momencie rozwija się ciekawa,słodka nuta,ale szybko kończy.

Używam tego produktu od: próbka
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić sa_ludzie_i_parapety za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przepiękny, trwały zapach
  • GG sa piekne, nie rozumiem skad taka niska ocena? Mocne, wyraziste, trwałe (w porównaniu do innych perfum katalogowych są naprawdę dobrej jakości). Intensywne, w sam raz dla kobiet odważnych, zdecydowanych ale jednocześnie romantycznych i zmysłowych... Na co dzień w zimie, a w inne pory roku polecam uzywac tylko na wieczór Na pewno kupię jeszcze nie raz. Cena również na plus (około 60 zł, nie pamiętam). Do tego ładna buteleczka Ogólna ocena 4.5. Z czystym sercem polecam

Ilość zużytych opakowań: połowa butelki (5omil)

Chcesz pochwalić pannajoanna71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sentyment....
  • Mam do tych perfum olbrzymi sentyment, pamiętam jak podarowała mi je mama na chwilę przed studniówką. Są idealne na wyjątkowe okazje, wspaniale współgrają z małą czarną i sznurem pereł. Wyjątkowo eleganckie, czuję słodycz jaśminu, przełamaną nutą bergamoty. Chętnie do nich wrócę, bo przypominają mi magiczne chwile.

Używam tego produktu od: parę lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 flakony

Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?