Powiększ Avon, Advance Techniques, Damage Repair 3D Rescue (Kuracja naprawcza 3D do włosów suchych i zniszczonych

Zgłoszony przez Jamajka940421

Regeneruje uszkodzenia powstałe wskutek stylizacji, zabiegów chemicznych, szczotkowania. Głęboko odżywia włosy, sprawia, że stają się jedwabiste , mocne i zdrowe. Wygładza powierzchnię włosa, wzmacnia rdzeń i regeneruje zniszczone końcówki.

/s/

• nie dla mnie
  • Niestety jak dla mnie to totalna klapa. Próbowałam się przekonać do niej pare razy ale to na nic.

Moje włosy po użyciu jej się puszą, są suche i nie mogę ich rozczesać, wyglądają o wiele lepiej, gdy jej nie nałożę a przecież nie o to chodzi

Plus za ładny zapach

Na pewno nie zakupię jej ponownie

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić jasmine__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciężko powiedzieć
  • Kuracja naprawcza to napewno nie jest hmm.. może jako odżywka bez spłukiwania sie nadaje, ale nic specjalnego nie robi, przynajmniej nie to co obiecuje producent.

+zapach
    +pomaga przy rozczesaniu włosów
    +wydajność

-cena
    -opakowanie twarde ciężko wydobyć końcówkę kosmetyku
    -może skleić włosy

Po opisie producenta spodziewałam się jednak trochę więcej a jest to bardzo przeciętny kosmetyk.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100ml

Chcesz pochwalić puhosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem, szału nie ma
  • hmm, kuracja naprawcza? w jakim sensie?? dla mnie to jest zwykła odzywka, ktora nie ma zsdnych specjalnych wlasciwosci. wymeczylam cale oapkowanie w nadziei na jakis szal a tu nic.....
    jezeli ktos liczy na to ze ta kuracja poprawi stan wlosow to niestety go rozczaruje.
    nie polecam

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: cale jedno

Chcesz pochwalić Motylica86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super !!!
  • Dla mnie rewelacja !
    to jest to ,dla moich zniszczonych włosów rozjaśnianiem, farbowaniem, prostowaniem, czy kręceniem
    Faktycznie świetnie naprawia włosy ! Są po tej kuracji miękkie, nawilżone i co mnie zdziwilo.. gdy myje nie mam sztywnych wlosow nawet jeszcze przed nałożeniem odzywki, a wczesniej po umyciu były okropne,sianowate nie do rozczesania bez odżywki.. a teraz? nawet bez jej uzycia są cudowne
    Nie sądziłam że ten kosmetyk, będzie tak rewelacyjny, a uzywalam juz wielu drozszych poduktow serum do wlosow, czy roznych olejków i one aż tak nie pomogły jak ta kuracja
    Jest wspaniała, polecam wszystkim chociażby na sprobowanie

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Milusss92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na mnie działa
  • Stosuję ją od 4 miesięcy i nie narzekam, włosy są w dobrej kondycji, mimo iż farbuję to jakiegoś zniszczenia nie widać, jest przede wszystkim bardzo wydajny.
    Poprawia strukturę włosa, porowatość i inne takie.
    Myślę, że warto się na takie coś skusić

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Amandka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Mam tendencje do przetłuszczania u nasady ale bardzo przypadł mi do gustu. Stosowałam głównie na końcówki/od połowy włosów.
    Najważniejsza kwestia - to mała ilość! Jak ktoś już wspomniał: wystarczy 2-3 kropelki (oczywiście wszystko zależy na jaką długość stosujemy).
    Ma przyjemny zapach, jest wydajny, pomaga w rozczesywaniu włosów. Konsystencja również mi odpowiada.
    Włosy stają się zdyscyplinowane, końcówki stają się odżywione i lepiej się prezentują.

Warto polować jak jest w promocji.

Używam tego produktu od: ponad 2 m-ce

Chcesz pochwalić Pistacia za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • + pomaga na suche, zniszczone końcówki
    + po zastosowaniu włosy są mocne, odżywione
    + bardzo wydajny
    + ładny zapach, które długo pozostaje na włosach

- dosyć drogi, a niewielka pojemność
    - czasem skleja włosy i sprawia, że są szorstkie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić irracjonalna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!
  • Jak pokochalam ten produkt to pewnie avon do wycofa hehe Nakladam go jeszcze na mokre wlosy.

lepiej wlosy sie rozczesuja
    nie sa takie sianowate
    ladnie pachnie
    naprawde moje koncowki wizualnie wygladaja duzo lepiej
    mam go od 3 mcy i zuzylam pol
    fajne opakowanie
    brak alko w skladzie

Potem dodaje tylko kropelke olejku babydream tego dla kobiet w ciazy na koncowki i mam efekt photoshopa CACKO

Używam tego produktu od: 3 MCY
    Ilość zużytych opakowań: 50 ML

Chcesz pochwalić tworazka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wiele dobrego nie robi
  • Dosyć kiepski kosmetyk. Używam go czasem, gdy muszę szybko umyć włosy i nie stosuję odżywki. Nie przetłuszcza włosów i ładnie pachnie, włosy łatwiej się po jego użyciu rozczesują. Nie przesusza i niestety! jest wydajny. Oprócz tego, nie ma wielu zalet... Nie regeneruje, nie zapobiega rozdwajaniu się końcówek, nie odżywia. Może trochę chroni przed łamaniem? Sama nie wiem, ocena jest trudna bo nie używam go często.

Używam tego produktu od: roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić CatherineF za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie zrobił
  • To najgorsza rzecz jaką dostałam w Avonie.
    Moim zdaniem nie zregenerował, ale też nie zaszkodził.

Plusy :
    - zapach

Minusy :
    - nic nie zrobił
    - strasznie przetłuszczał mi włosy mimo, że dawałam na same końcówki
    - opakowanie

Jak dla mnie efekt neutralny.
    Powinno się go samemu przetestować i sprawdzić efekty, ja nie jestem z niego zadowolona.

Chcesz pochwalić Nuusiax3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealnie regeneruje końcówki
  • Używam tylko na końcówki,które są przesuszone. Włosy mam długie, z tendencją do przetłuszczania, dlatego nie stosuję odżywek na całe włosy(raczej na dolne partie). Ta kuracja się naprawdę świetnie sprawuje! Stosuję co drugi dzień. Efekt? Nawilżone, nie puszące się, błyszczące, nierozdwojone! Jak działa na całych włosach nie wiem. Ale wiem, że pozostaje z tym serum czy kuracją na zawsze(no chyba, że pojawi się coś innego). Aaa zapomniałam dodać: jest bardzo, bardzo wydajne i niedrogie!

Używam tego produktu od: 4 mies.
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić CoffeeToffee za czytelną i pomocną recenzję?
  • żadna tam kuracja
  • Zamówiłam tą kurację z myślą że może coś pomoże,skusiła mnie cena w promocji,10,90. Kuracja bardzo wydajna i to z ceną jedyne plusy jakie są. No może jeszcze i zapach .Bo reszta to obiecanki cacanki. Konsystencja rzadka,ten "kurek" z którego się wyciska kurację często się zapycha poprzez wyschnięte resztki kuracji. Bardziej to odżywka niż kuracja. Włosy bardziej się przetłuszczają,no i ten łupież. Włosy może i rzeczywiście po tej kuracji są miękkie,błyszczące ale następnego dnia już nie. Lepiej już iść do apteki i tam coś kupić,skrzypowitę na przykład

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić marlena1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna porażka
  • Dlaczego nie można dodać opinii bez żadnej gwiazdki? Nie miałam pojęcia, że istnieje na świecie tak okropna odżywka!!!
    Plusów brak. No może całkiem niezły zapach. Koniec
    Minusy:
    Czy nałożę bez spłukiwania czy spłuczę, moje włosy zawsze wyglądają jakbym sobie margaryną wysmarowała! Włosy niby tłuste, ale koszmarnie przesuszone. Nie wiem o co chodzi. Próbowałam się przekonać do niej na różne sposoby, ale ona po prostu jest do d...!!!

Chcesz pochwalić asiunia19021 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt!
  • Kurację naprawczą kupiłam w akcie desperacji-mam naprawdę okropne kłaki: cienkie,słabe,jest ich mało i elektryzują się.Nigdy ich nie rozjaśniałam,farbuję rzadko,nie prostuję,nie suszę.Po prostu takie mam beznadziejne włosy od zawsze ;C Po użyciu tej kuracji zauważyłam,że włosy o wiele lepiej wyglądają.
    Włosy są:
    -zdecydowanie gładsze,bardziej "ogarnięte"
    - miękkie i miłe w dotyku
    -lśniące chociaż na krótko niestety
    -łatwiej te kudły me okropne rozczesać ;-)
    Końcówki włosów regularnie podcinam i stosuję serum na zniszczone końce więc tragicznie z nimi nie było.Oprócz tego należy dodać ,że dość ładnie pachnie.Używam tego produktu od: Kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić Polinka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • bardzo dobry produkt
    ma przyjemny zapach
    nawilża/regeneruje włosy
    ułatwia rozczesywanie włosów
    przyjemna konsystencja
    nie skleja i nie obciąża włosów
    nadaje ładny blask

minusy:
    bardzo małe opakowanie
    cena

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić magdawk1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę skuteczna kuracja
  • Jestem po zużyciu dwóch opakowań tego produktu i śmiało mogę stwierdzić, że ta kuracja jest naprawdę dobra. Opakowanie jest malutkie, ale starczy na długo ponieważ wystarczy mała porcja kosmetyku, aby poprawić kondycję włosów. W moim przypadku:
    * włosy stały się miękkie, nawilżone, gładkie
    * koncówki nie rozdwajają się
    * po nałożeniu kuracji na mokre włosy, włosy super się rozczesują
    * opakowanie wydajne
    * cena dość przyzwoita zwłaszcza w promocji

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić isi rici za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet Skuteczny
  • Gdy go zobaczyłam wydał mi się strasznie mały i bałam się, że zużyję go w tydzień.. Szybko jednak spostrzegłam, że nakłada się go naprawdę niewiele i na same końcówki, bo w przeciwnym wypadku możemy mieć włosy strasznie przetłuszczone i osiągniemy odwrotny efekt od założonego. Pachnie okej, tak "profesjonalnie" Moje włosy już po tygodniu stały się lśniące. Co do moich strasznych końcówek nadal walczę i myślę, że ten preparat mi pomaga .

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chcesz pochwalić Madeleine23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Calkiem sympatyczny
  • Kupilam ja bo miala atrakcyjna cene, i nie zaluje.

Ma bardzo przyjemny zapach, wlosy po nalozeniu odpowniej ilosci sa gladkie miekkie i zapach utrzymuje sie na nich jakis czas, jest bardzo przyjemny.
    Moje wlosy nie placza sie po zastosowaniu, nie robia sie koltuny, pomaga mi w rozczesywaniu. Konsystencja tez jest bardzo przyjemna.

Oczywiscie trzeba wziac na zakladke to co producent obiecuje , ze naprawione zostana nawet 3 letnie uszkodzenia, pomijajac ten fakt wlosy sa faktycznie delikatnie nawilzone.

Generalnie jestem na tak

Używam tego produktu od: dwoch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić natusia167 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolejna recenzja zniknęła :| khhhhhhhhh
  • A była bardzo pozytywna!
    Więc tak w skrócie- warto wypróbować, szczególnie na końce włosów.

Zaczęłam od próbki otrzymanej przy zamówieniu i bardzo bardzo mi się spodobała.
    - bez spłukiwania czyli oszczędność czasu
    - lekka- nie skleja, nie obciąża
    - cudowny zapach (typowy dla serii ale ja go lubię bardzo)
    - bardzo wydajna
    - wspaniale zmiękcza kudły i bardzo bardzo ułatwia rozczesywanie
    - mam wrażenie, że chroni przed temperaturą- ma taką właśnie lekką-silikonową konsystencję
    - włosy są mięciutkie, lśniące
    - poprawia kondycję końcówek

Zaznaczam, że stosuję tylko na końce włosów (u mnie to jakieś 15-20cm) i pod tym kątem oceniam rewelacyjnie

Teraz mam już pełnowymiarową buteleczkę i dodam jeszcze jeną zaletę- bardzo dobre opakowanie, sprytnie zamykane i wygodne.

Cena... do przeżycia ale warto łapać się na promocje.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: próbki i teraz 1 buteleczka w toku

Chcesz pochwalić czikicziki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez zachwytów.
  • Myślę, że wystarczy tylko spojrzeć na skład tej odżywki, i już się wie, że nie można będzie od niej wiele oczekiwać.
    Jednak nie jest ona tragiczna- stosując się do instrukcji (mało nakładamy jej na włosy) sprawuje się nieźle. Ładnie się rozczesują, końcówki wyglądają na zadbane, lecz tylko przez chwilę. Poza tym bardzo podoba mi zapach tego kosmetyku. Konsystencja jest również ok. Starcza na długo i cena nie jest przesadna, jednak jak na tą jakość to jednak za dużo.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc.
    Ilość zużytych opakowań: pół.

Chcesz pochwalić Toffiowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • mile zaskoczona..!
  • jak dla mnie bardzo dobry produkt. kupilam go " na czuja". nie skleja włosow,znacznie poprawia kondycje włosow a zwlaszcza ich koncowek(na czym mi bardzo zalezalo!), swietny zapach ,wlosy mile w dotyku ,lsniace no i super cena.
    \n
    \nNaprawde polecam! ;]

Chcesz pochwalić Alicja8888 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Kuracja jest bardzo dobra, mimo że mam włosy przetłuszczające się jestem zadowolona Lekka konsystencja, przyjemny zapach no i oczywiście po tygodniu włosy są gładkie, nie plączą się
    Oczywiście trzeba go używać bardzo mało,jedna kropla wystarczy, koleżanka z góry musiała widocznie dużo go nałożyć
    POLECAM!

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić eww9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Uważam, że produkt jest bardzo dobry. Co prawda użyłam go dopiero 1 raz to już jestem zadowolona. Produkt ładnie pachnie, konsystencja podobna do typowej odżywki do włosów, nie skleja włosów i ni obciąża ich. Poza tym włosy są miłe w dotyku i delikatne.

Na opakowaniu jest wyraźnie napisane, że używać w małej ilości. Skoro się za dużo użyje ma się negatywne efekty. ;p

Używam tego produktu od: pierwszy raz użyłam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić weroooo za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Jednak nie bardzo..
  • Na początku byłam nim zachwycona. Po około 2 tygodniach stosowania zmieniłam zdanie.
    Produkt lekko nawilża , ładnie pachnie, ale zostawia włosy szorstkie w dotyku...
    O działaniach naprawczych się nie wypowiem bo i tak w to nie wierzę.
    Nie kupię ponownie - wolę chyba stosować osławione już serum na końcówki. Włosy są przynajmniej miłe w dotyku, ale może komuś się spodoba i spełni wymagania.

Chcesz pochwalić SpoXi za czytelną i pomocną recenzję?
  • są lepsze
  • Prawda jest taka, że miałam tylko próbkę, ale w życiu nie kupię tego!

Plusy:
    - zapach
    - cena

Minusy:
    - konsystencja jakaś lepka
    - skleja i bardzo przetłuszcza włosy
    - włosy są ciężkie

Wniosek:
    Miałam ochotę od razu po zastosowaniu tej kuracji umyć głowę.

Używam tego produktu od: 1 tydzień temu
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić justynkapro1985 za czytelną i pomocną recenzję?