Equilibra, Extra Aloe Dermo - Gel Multi Active (Aloesowy dermo - żel) (stara wersja)

Działanie: dzięki wysokiej zawartości aloesu jest niezastąpiony w ochronie skóry.
Właściwości:
- bardzo wysokie stężenie aloesu: 98%,
- produkt naturalny,
- kojący.
Idealny w wielu przypadkach podrażnień i uszkodzeń skóry (otarciach skóry, oparzeniach i poparzeniach słonecznych, zapaleniu dziąseł, pęcherzach, podrażnieniach spowodowanych poceniem się, depilacją).

Skład: Aloe Barbadensis, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Methylparaben, Propylparaben.

Cena: 35zł / 150ml
/m/

Pomocny w wielu sytuacjach

Ten żel służył mi całe lato. Używałam go i po depilacji, do czego sprawdzał się kojąco i po opalaniu jako balsam na rozgrzana skórę, którą żel chłodził i uspokajał. Bardzo podoba mi się naturalny, krótki skład. Konsystencja i wchłanianie super. Brak zapachu także na plus. Jest wielofunkcyjny.

Ilość zużytych opakowań: 5 próbek

Wielofunkcyjny

+nie pachnie
+nie klei sie zbytnio nawet jesli sie sporo nalozy (taka wada aloesu)
+super po opalaniu i na oparzenia sloneczne
+fajny po depilacji
+wysokie stezenie aloesu
+przyzwoity sklad

-stoi na zakretce i trzeba szybko go obrocic bo inaczej zel wycieka

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 150 ml

bardzo lubię

Żel kupiłam w aptece internetowej skuszona tym, że zawiera 98% aloesu. Smarowałm nim skórę twarzy, gdyż mam tendencje do wyciskania zaskórników i rzeczywiście ranki szybko się goją. Żel należy stosować na noć gdyż ściąga skórę i się łuszczy. Ponadto używam go zamiast odżywki do włosów, tu o dziwo się nie łuszczy:) Na włosy jest cudowny, mozna wcierać nawek w skórę głowy, a włosy po nim są nawilżone, puszyste i świetnie się układaja.

Podsumowując

Plusy:
+przyspiesza gojenie ranek
+łagodzi pograżnienia po depilacji
+zastępuje odżywkę do włosów
+produkt prawie naturalny
+nie zapycha porów
Minusy:
-jeśli się go nadużyje, ściąga twarz i się łuszczy- jednak taka uroda aloesu.