Powiększ Adamed Consumer Healthcare S.A, Oeparol Balance, Krem kondycjonująco - nawilżający do twarzy

Zgłoszony przez ulinkaaa

Nawilżanie cery jest bardzo ważnym czynnikiem odświeżającym i pielęgnacyjnym. Stosowanie preparatów nawilżających przywraca skórze elastyczność, odpręża, zapewnia świeży i zdrowy wygląd.
Działanie: wpływa na utrzymanie prawidłowej gospodarki wodnej skóry, wygładza i uelastycznia, czyni skórę bardziej delikatną, świeżą i jędrną.
Przeznaczenie: krem wiesiołkowy nawilżający jest kremem uniwersalnym, nadaje się zarówno do cery suchej, jak i tłustej, do jej codziennej, systematycznej pielęgnacji.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Helianthus Annus Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Oenothera Paradoxa Oil, Petrolatum, Cera Microcristallina, Isopropyl Myristate, Cetyl Alcohol, Lanolin, Ceteareth-20, Tocopheryl Acetate, Calendula Officinalis Extract, Methylparaben, Parfum, Propylparaben, Chlorhexidine Digluconate, Disodium Edta, Sodium Citrate, Bha, Peg-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Coumarin, Hydroxycitronellal

• wart wypróbowania
  • Początkowo byłam nim tak zachwycona, że chciałam biec do apteki i kupić kolejny, a najlepiej całą serię. Wydawało mi się , że znalazłam ideał.
    Niestety z czasem zaczęłam zauważać minusy.

Zalety:
    Niska cena
    Wydajność
    Fajny skład
    Polska firma
    Krem dobrze nawilża i odżywia skórę.
    Nie piecze, nie powoduje ściągnięcia skóry, nawet łagodzi podrażnienia.
    Jest gęsty, ale nie mazisty, konsystencja półtłusta.
    Nie roluje się, nie przetłuszcza skóry – nie zauważyłam zwiększonej ilości wyprysków.
    Ciekawe opakowanie, ładnie wygląda w łazience (za to wybaczę mu brak pompki).

Wady :
    Jest dość tłusty, zostawia na skórze lekki film i delikatnie się lepi, dlattgo nie polecam na dzień.
    Mimo , że wydawało mi się, że nawilża, to rano nie budziłam się z wypoczętą, promienną buzią. Tak, jakby moja skóra go wypijała wieczorem, a rano znów prosiła o dawkę nawilżenia. Nie wiem czy nawilża czy tylko natłuszcza.
    Działania przeciwzmarszczkowego nie ma.
    Gdyby miał filtry, można by go stosować na dzień , ale nie ma.
    U mnie nie sprawdza się na dzień pod makijaż – twarz świeci się po nim jak bombka.
    Nie poradził sobie z suchymi plackami na policzkach. Lepszą cerę miałam po drogeryjnym L’oreal Nutri Gold (choć skład ma gorszy) czy aptecznym Iwostinie.
    Stosowałam go na zmianę z mocnym Avene i może to on nie pozwolił Oeparolowi rozwinąć skrzydeł (i spowodował suche placki na mojej twarzy).
    Dam mu jeszcze szansę, bo jest to dobry krem.

Chcesz pochwalić asenette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia wszystko, co obiecuje producent
  • Krem pomógł mi sobie poradzić z suchością skóry. Po kilku nieudanych zabiegach kosmetycznych moja cera stała się szorstka, ściągnięta i łuszczyła się. Oeparol zdecydowanie mi pomógł.
    Krem jest bardzo treściwy, przez co szybko dawał ulgę. Miałam wrażenie, że skóra jest bardziej napięta, gładka i dobrze nawilżona.
    Zostawia na twarzy lekko tłusty film, jednak nałożony w odpowiedniej ilości, nie kłóci się z makijażem.
    Daję wrażenie wypoczętej, zdrowej cery.
    Uważam, że lepiej sprawdza się zimą, niż latem. Idealnie radzi sobie, ze skórą zmęczoną wiatrem, czy mrozem, chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Latem, szczególnie kiedy panują wysokie temperatury jest trochę za ciężki.
    Polecam szczególnie do cery suchej.

+ cena ( 9zł !)
    + oryginalne opakowanie
    +/- zapach dla mnie ani ładny, ani brzydki
    +/- zostawia film
    + nie uczula
    + łagodzi podrażnienia i świąt
    + radzi sobie z uczuciem ściągnięcia skóry
    + nadaje się pod makijaż
    + skutecznie nawilża, uelastycznia skórę
    - parafina w składzie, może zapychać
    + zawiera olej słonecznikowy, ekstrakt z nagietka i olej z wisiołka, który szczególnie cenię
    + długo działa na skórze
    + wydajny

Jest to jeden z kosmetyków, którego nie może zabraknąć na mojej toaletce

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić bxas1a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Krem kupiłam jakoś pod koniec grudnia, gdy nie mogłam sobie poradzić z suchością twarzy, która dodatkowo mnie piekła.
    Krem poradził sobie z podrażnieniami i przyniósł ulgę, ale... nie spełnił wszystkich moich oczekiwań.
    Że ma ciężką konsystencję, to bym mogła przeżyć za odpowiednie nawilżenie. Jest teraz zima, więc dodatkowa ochrona na wrażliwe policzki jak najbardziej OK (w tych nielicznych dniach, gdy wiatr smagał twarz, krem sobie poradził z ochroną wrażliwej skóry). Niestety ochrona przed czynnikami zewnętrznymi i delikatne ukojenie to chyba wszystko, co zaoferował mi Oeparol. Skóra pozostała niedostatecznie nawilżona, a w dodatku gęsta konsystencja pozostawia film na twarzy i bez makijażu ani rusz, bo się świecę okropnie. Ponadto chyba to on jest winowajcą pogorszenia się stanu mojej brody - od prawie roku była ona w stanie idealnym, a ostatnimi czasy pojawiło się na niej trochę zaskórników, a nawet gulka, gdzie jedyną zmianą w sposobie pielęgnacji skóry był właśnie krem Oeparol (wykluczam działanie hormonów, bo ciągle biorę te same tabletki antykoncepcyjne, a także wpływu jedzenia na cerę, bo nawyki żywieniowe mam wciąż te same). Nie wiem, może to wina opakowania i tego, że bakterie się z paluchów do produktu przedostają... Krem jest za to bardzo wydajny, bo zużyłam może nawet mniej niż połowę.

Podsumowując:
    + chroni przed mrozem, wiatrem
    + przynosi ukojenie, uspokaja podrażnioną skórę
    + dobra cena

- nie nawilża jak powinien
    - zostawia tłusty film
    - prawdopodobnie mnie zapycha (choć nie mam do tego skłonności)

Ładnie wygląda na półce, ale opakowanie jest niehigieniczne jednak.

Ilość zużytych opakowań: Około 1/2

Chcesz pochwalić Vinnga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Na ten krem skusiłam się czytając pozytywne opinie. I nie zawiodłam się Powiem więcej- krem mnie zaskoczył

Przede wszystkim dobrze nawilża skórę. Moja twarz jest po nim w świetnej kondycji- gładka, promienna, jędrna.

Zaskoczeniem było dla mnie to, że drobne zmarszczki które już zaczęły mi się tworzyć zostały przez ten krem spłycone- prawie niewidoczne.

Jedyna wada tego produktu to to, że wolno sie wchłania..
    Ale i tak polecam

Chcesz pochwalić Gazzzowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale szukam czegoś lepszego
  • Mam mieszane uczucia co do tego kremu. U mnie sprawdza się na noc. Skóra rano jest jakby bardziej promienniejsza i rozjaśniona. Na dzień nakładam go ale tylko wtedy gdy zostaje w domu i nigdzie się już nie wybieram. Zniechęca mnie do kremu to, że bardzo długo się wchłania. Twarz się po nim świeci. Delikatnie nawilża i ściąga. Nie zapycha. Jest OK (podoba mi się to, że gdy już się wchłonie mam wrażenie świeżej cery) ale nadal szukam swojego KWC.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić caffefrappe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niego wracam.
  • Zdecydowałam się na ten krem ponad rok temu zachęcona opiniami na jego temat i nie zawiodłam się:
    -przyniósł ukojenie dla mojej skóry,
    -dzięki niemu nie mam już problemu z trądzikiem, czasami coś wyskoczy, ale już na to nic się nie poradzi,
    -zniwelował blizny na mojej twarzy, a były dość uciążliwe,
    -dobrze nawilża,
    -skóra jest po nim gładka

Jedyni minus to chyba taki, że dość długo się wchłania.

Kiedyś dużo "cudowałam" z różnymi kremami, żelami do mycia twarzy. Teraz potrzebuję właśnie tylko tego kremiku, toniku z tej samej serii i mydła savon noir z wyciągiem z eukaliptusa. To wystarczy by moja buzia była ładna.
    W ciągu tego roku próbowałam jeszcze żelu z la roche i krmu nivea baby, ale to nie to. Spowrotem pojawiły się wypryski na policzkach i czole..

Używam tego produktu od: rok z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić lepcia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Jakoś nie bardzo...
  • Sądziłam po opiniach innych że jego używanie stanie się moim codziennym rytuałem a tu szału nie ma. Twarz tłusta zaraz po użyciu przeokropnie świecąca, przy mojej porcelanowej cerze robi ze mnie prawdziwą zmorę nocną ktorej uwidaczniają się wszystkie niedoskonałości wraz z rozszerzonymi porami, ciemiami pod oczami jak rownież rozszerzonymi naczynkami :P Faktycznie uelastycznia i plus za to że nie zapycha oraz za fajne opakowanie, ale o poranku patrząc w lustro moja samoocena dalej się nie podnosi tak jak zaraz po użyciu wieczornym więc raczej nie :P

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić mimi9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale ta parafina:/
  • + wiesiołek! (kapsułki Oeparol Femina, zawierające olej wiesiołkowy i olej lniany, pomogły mi na okropne gule na brodzie i w ogóle znacznie poprawiły stan cery, więc sięgnęłam też po krem... mimo tej okropnej parafiny w składzie)

+ świetny jako odżywczy krem na noc

+ pomógł mi przy uczuleniu wokół ust, którego nabawiłam się po paście do zębów (w ogóle dobrze się sprawdza jako balsam na usta)

+ niska cena

- parafina! Póki co nie wyrządziła mi szkody, ale sam fakt jej istnienia w składzie... wiadomo

- raczej nie jako krem na dzień, bo dość długo się wchłania (czyli raczej nie jest to krem uniwersalny, choć czasem mieszam go z kremem matującym i w takiej postaci nakładam na twarz)

- nieporęczne opakowanie (nie przepadam za kremami w słoiczkach, a ta kulka w ogóle jest niepraktyczna)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marjories za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny krem na noc
  • Mam cerę mieszaną z tendencją do przesuszania. Ostatnio żaden krem nie mógł jej wystarczająco dobrze nawilżyć. Postanowiłam kupć właśnie ten. Stosuję go na noc. Pozostawia na skórze nieco tłustawą warstwę dlatego pod makijaż go nie stosuję. Po około tygodniu używania nie czuję już tego niemiłego uczucia sciągnięcia , zwłaszcza bezpośrednio po umyciu twarzy.
    Krem jest wydajny. Nie trzeba go nakładać dużo. Po wypróbowaniu tego kremu zamierzam równiez kupić inne produkty z tej serii.

Ilość zużytych opakowań: 2 po 50 ml

Chcesz pochwalić Agnieszka_kw za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak jako lekki krem
  • lubię tego typu kremy - nawilżają, lekko natłuszczają i chronią, ale są lekkie.
    + wygładza
    + nadaje się pod makijaż
    + cena
    + dostępność

- parafina w składzie /może zapychać/

jestem na tak

Chcesz pochwalić green_cherry za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Nieeeee
  • Skoro producent nazywa coś kremem kondycjonująco-nawilżającym to oczekiwałam produktu, który pomoże mi z wiecznym przesuszeniem i uczuciem ściągnięcia. Jest to sztuka trudna, bo dodatkowo mam cerę tłustą i strasznie problemową.

Ceną niby niewygórowana, ale za te 20 zł nie spodziewałam się parafiny w składzie. Może jestem naiwna, ale przecież takie istnieją i nawilżają.
    Mimo to postanowiłam dać mu szanse i zaufać mocy wiesiołka. Niestety oprócz tłustego filmu, błyszczenia i ogólnego dyskomfortu nic się nie wydarzyło.
    Jak tylko krem się lekko wchłonął, znowu czułam suchość skóry i ściągnięcie.

Obecnie stosuje go na szyje i dekolt. Rzadko, ponieważ jego tłusta, słabo rozprowadzająca się konsystencja średnio odpowiada mojej delikatnej szyjkowej skórze.

Prawie zapomniałam o zapachu - jest paskudny. Pewnie to subiektywna kwestia, ale mi nie odpowiada i może to lepiej że krem jest słaby, bo nie muszę się męczyć z tym zapachem.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić olq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie sobie nic
  • Krem kupiłam na promocji w jednej z aptek internetowych, zachęcona ceną i opisem.
    Niestety u mnie się on nie sprawdził.

Wady:
    -strasznie tłuści cerę- pozostawia film
    - zapycha
    -wcale nie nawilża- mimo swojego przeznaczenia
    - twarz długo się po nim świeci

Zalety:
    -cena

Jak dla mnie jest to krem dla cery bezproblemowej, a napewno nie dla suchej i przesuszonej. Po stosowaniu go, nie zauważam poprawy w nawilżeniu skóry.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić montoliva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Krem jest po prostu beznadziejny. gęsty i strasznie tłusty.
    Plusy:
    -chyba tylko cena

Minusy:
    -świecąca twarz
    ***totalny brak nawilżenia
    -wypryski
    -zaczerwienienie twarzy
    -pieczenie twarzy po użyciu

Nie polecam !!!

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte, które nigdy nie będzie zużyte

Chcesz pochwalić agigarfi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragiczny
  • Piszę recenzję ponownie bo moja poprzednia negatywna tegokremu gdzieś zniknęła...Ale to może dobrze bo mogę ją edytować i odjąć jeszcze gwiazdek.Kupiłam ten krem na zimę zachęcona pozytywnymi recenzjami na Wizazu.Nie spodziewalam się cudu za 9 PLN (promocja w aptece) ale mialam nadziejeę na miłe zaskoczenie.Nic z tego.Konsystencja kremu przypomina stare Nivea, za którym nigdy nie przepadałam i nie mam miłych skojarzeń z dziecinstwa...Zapach mdły i nijaki.Działanie...Po pierwszym urzyciu wysyp ropnych zaskórników (u mnie ewenement).Postanowiłam zurzyć krem jako balsam do biustu.Na skórę ciała mi nie szkodził. Niestety po jakimś czasie zapomniałam o ostrożności i znowu posmarowałam nim twarz...Efekt mnie powalił.Wystąpiło silne zaczerwienienie jak po oparzeniu.Twarz zaczęła piec.Pierwszy raz przytrafilo mi się coś takiego.W ciągu doslownie minuty po aplikacji facjata zamieniła mi się w rzodkiewkę.Poratowałam się Retimaxem.
    Ale, o ile wcześniej tłumaczyłam sobie że krem po prostu nie był dla mnie, to teraz nie rekomenduję go nikomu.Mam nadzieję, że tym razem moja recenzja nie zniknie;-)

Chcesz pochwalić Kojtek2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna jakoś za śmieszną cenę!
  • Mam suchą buźkę,a ten krem świetnie sobie z nią radzi.W pierwszych tygodniach stosowania pierwszy i ostani raz w życiu wstawałam z łóżka ,patrzyłam na siebie i myśłałam jak ładnie wyglądam;o) skóra wypoczęta,napięta,jednolita,świeża-ewidetny strzał w 10!
    Teraz już tak nie myślę bo jak to ze mną bywa,moja skóra się na ten krem uodporniłą i już nie ma takiego efektu wooow!No ale to nie winna kremu ot taki jestem ewenement.Ale skóra jest nadal świetnie nawilżona,bez suchych skórek,doskonały pod podkład,od kąd go uzywam nie mam uczucia ściągnięcia.Naprawdę polecam!Trochę ciężko go dostać,nie mogę go znaleść w zadnej aptece w łodzi więc zamawiam na allegro,dochodzą zbędne koszty przesyłki no ale cóż zrobić jak to najlepszy krem jaki znalazłam.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić krokodylka32 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Niezły krem
  • Produkt jest całkiem niezły, szczególnie zważywszy na cenę (ja zapłaciłm 15zł w pobliskiej aptece).

Plusy:
    +nałożony na noc noc koi skórę
    +rano twarz jest miękka, gładka, jakby trochę rozjaśniona
    +wydajny, niewielka ilosc wystarczy na pokrycie twarzy szyi i dekoltu
    +cena
    +nautralny zapach
    +dośc estetyczne, funkcjonalne opakowanie

Minusy:
    -krem jest dośc tlusty i zostawia nieprzyjemną warstwę na twarzy, dlatgo nadaje się tylko na noc
    -długo się wchłania
    -na dłuższą metę nie nawilża zbyt dobrze mojej mieszanej cery
    -niezbyt higieniczne opakowanie, szzególnie, że krem jest wydajy, a więc otwiera się go wielokrotnie
    -efekty nie są jakieś spektakularne (wolę Avene Cicalfate mimo dużo wyższej ceny)

Słowem, dobry krem i chyba wart swojej ceny. Ale są lepsze, więc nie wiem czy do niego jeszcze wrócę, bo nie jest zbyt przyjemny w użytkowaniu. Muszę koniecznie wypróbowac wersję z kwasem hialuronowym.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić trusa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podsumowując jestem zadowolona
  • Krem dobrze radzi sobie z nawilżeniem skóry(a jak pięknie pachnie), koi ją. Stosuję go jednak tylko na noc ponieważ jest zbyt tłusty. Jak na taką cenę to uważam że nie ma co narzekać a krem zasługuje na wysoką ocenę. Polecam Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić joanna_asia za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapychacz!
  • Zamówiłam w aptece, gdyż było ciężko z jego dostępnościa. Niedrogi ok 15 zł.
    Pięknie pachnie, piękne opakowanie.
    Tlusta konsystencja, nie lejąca się.
    Długo się wchłania, skóra się świeci. nadaje się tylko do stosowania na noc. Niestety u mnie też spowodował wysyp podskórnych ropnych wągrów :/
    Od razu poszedł w kosz.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić agnieszka k za czytelną i pomocną recenzję?
  • na zimę na noc
  • kupiłam ten krem zachęcona opiniami na KWC. Zamówiłam w aptece bo w żadnej go nie mieli "od ręki".
    Zaczełam go początkowo uzywać po przyjściu z pracy popołudniu do domu po demakijażu ale tak intensywnie świeciła mi się twarz po nim że zrezygnowałam i używam go tuz przed pójściem spać. Cenię go za to że faktycznie potrafi nawilzyć skórę i rano jest ona bardziej zrekalsowana i nie jest napięta.

Mały minus że zatyka mi pory

Ostatnio też zauważyłam że mój brat go używa na ogoloną skórę głowy po kąpieli i powiedział że żadnego innego kremu już nie potrzebuje

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lavendova za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry na zimę i przesilenie
  • zalety:
    poprawia kondycję skóry
    nawilża
    natłuszcza
    skóra jest miękka, odżywiona, gładsza
    pomino tego, że jest tłusty i z olejem mineralnym nie wyskakują niespodzianki twarzy
    łatwo się rozprowadza

wady:
    dłuuuuuuugo się wchłania
    nie nadaje się na lato
    dość trudno dostępny - w aptekach trzeba go zamawiaćUżywam tego produktu od: zima 2011/2012Ilość zużytych opakowań: 3

edycja kwiecień 2014
    tak się składa, że okres ciąży + przesilenie wiosenne zabiły moją cerę. Na twarzy pojawiły się suche, czerwone łuszczące się plamy, których nie sposób zwalczyć. Ani łagodne kremy i środki myjące do skóry wrażliwej ani drogiej produkty apteczne nie zdziałały wiele, żeby nie powiedzieć, że nic, a w ekstremalnych sytuacjach nawet pogorszyły stan. I z rozpaczy sięgnęłam po resztki oeparolu z czasów mrozów. I jakież było moje zdziwienie, gdy moja skóra go natychmiast wchłonęła i już po jednym zastosowaniu na noc poczuła gigantyczną ulgę, w ciągu kilku dni suche skórki również zniknęły, podobnie jak zaczerwienienia i uczucie świądu. Więc tym samym krem ten staje się moim niekwestionowanym kwc. To, że ma parafinę i parabeny - no cóż - mojej skórze aż tak te składniki nie przeszkadzają. A parafina może zapychać, co nie znaczy, że musi. Przy odpowiedniej pielęgnacji oczyszczającej żadnych wytrysków nie ma
    A i najważniejsze - krem stał się już powszechnie dostępny w dużych aptekach

Chcesz pochwalić kate_swan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny krem
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami nabyłam ten krem w aptece i się nie zawiodłam. Używałam jako krem na noc codziennie. Nie ma tendencji do zapychania, a skóra była rano miękka i wypoczęta. Zapach wg mnie neutralny, delikatny, słoiczek ciekawy. Krem zużyłam do końca zgodnie z jego przeznaczeniem, czyt. do twarzy.
    Minusów brak. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Asiek:PP za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Najlepszy krem jaki miałam.
    Może trochę tłustawy, ale używam go tylko na noc. Rano buzia wygląda zadowalająco. Co najważniejsze nie zapycha!
    Wad nie zauważyłam.
    Trochę drogi, ale wart swojej ceny

Chcesz pochwalić My Life za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapychający parafinowy tłuścioch
  • Kupiłam pod wpływem opinii KWC.
    Krem męczę już 2-3 miesiąc.
    Niestety nie lubimy się.

Plus:
    - niska cena

Minusy:
    - zapycha
    -zostawia tłustą niewchłaniająca się i wyczuwalną warstwę (parafina w składzie) - efekt bardzo błyszczącej cery - zdecydowanie NIE dla cery mieszanej i tłustej
    - poza tym że natłuszcza skórę nie robi NIC dobrego
    - u mnie spowodował wysyp podskórnych ropnych wągrów

Teraz używam tylko do rąk i łokci i w tej wersji się sprawdza.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić maruda80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zostanę mu wierna na zawsze!!!!
  • Kupiłam - a jakże by inaczej - pod wpływem Waszych recenzji I oczywiście się nie zawiodłam. Zamierzałam kupić inny krem, ale przed zakupami, postanowiłam jeszcze zajrzeć na kwc. I dobrze, że to zrobiłam! Nie miałam już wątpliwości, po który krem udam się do apteki
    Niestety ciężko dostępny, w swojej musiałam zamówić, ale za to już następnego dnia byłam właścicielką tego cuda!!!
    A teraz loguję się tylko po to by oddać mu cześć, bo wiem, że jestem mu (i Wam) po prostu winna pozytywną recenzję! By więcej z Was miało szansę tak jak ja skusić się na ten cud-preparat

Zaczynając od początku, potrzebowałam czegoś, co zniweluje okropne suche skórki na twarzy wokół skrzydełek nosa, pod nosem i naokoło wokół ust. Dawało mi się to strasznie we znaki, piekło, a większość kremów niby-nawilżających zaogniało dodatkowo zmiany, skóra łącząca nos/policzki pękała, była podrażniona. Potrzebowałam więc czegoś co ukoi moją suchą skórę, a jednocześnie nie spowoduje wysypu pryszczy. Po większości specyfików skóra mnie po prostu piekła! A to CUDO otula moją buzię puchową pierzynką! Jest to krem konkretny, bogaty, koi, nawilża, regeneruje. Na dzień używam cieńszą warstwę pod puder matujący, transparentny i moja buzia wygląda tak ZDROWO! No, po prostu zdrowo. Wyrównał się jej koloryt, nie wyskakują żadne zmiany. Wszystko co piekło ukoiło się. Twarz mi się uspokoiła! Ewidentnie jest zadowolona z tego, co jej dostarczam i dobrze się ma. Zaczynam wyglądać jak porcelanowa lalka Najbardziej jednak lubię jej widok rano. Na noc bowiem również nakładam ten krem, jednak grubszą warstwą i rano wstaję ze śliczną nawilżoną, ale już matową buzią, bo przez noc wszystkie dobroczynne składniki zdążą się wchłonąć i zdziałać cuda

No jestem mega zadowolona, że tu zajrzałam

Zauważyłam, że podbiera mi go nawet moja mama, myśląć że nie wiem W końcu w domu też wystawiłam odpowiednią recenzję:P

Polecam wszystkim, których twarz woła pić, osobom, które mają problem z wypryskami-ukoi, rozjaśni blizny, wyrówna koloryt, osobom, które mają problem z nieestetycznymi suchymi skórkami na twarzy-znikną natychmiast, a twarz poczuje ulgę!

GENIALNY UNIWERSALNY KREM DLA WSZYSTKICH.

No i opakowanie! No nie, nie było chyba piękniejszego! Wikuśne, aż twarz sie sama śmieje na jego widok, a uśmiech wiadomo-wzmacnia kurację A po otwarciu cudny zapach, nie umiem go sprecyzować, ale bardzo miły, niedrażniący. To pewnie ten tajemniczy wiesiołek

EDIT: Przepraszam, ale nie mogę wytrzymać, żeby jeszcze nie powychwalać tego cuda w tym okrąglutkim pojemniczku. Mój chłopak się nigdy Wam do tego nie przyzna, ale on mi ten kremik podbiera! Smaruje sobie jego zdaniem piekącą go skórę po goleniu A ja jak patrzę w lustro to nie mogę uwierzyć, ze taki niepozorny kosmetyk tak zmienia moją cerę kazdego dnia!!! Buzia jest taka świeża, rumiana jak pupcia niemowlaczka, gładzitka, bez żadnych nierówności i przebarwień, i taka nasycona, widać, że ma wszystko czego jej tylko do szczęścia brakuje!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ananonda191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Geniusz!
  • Mimo tego, że krem ma dość gęstą i przyjemną konsystencję, to używam go pod makijaż i się sprawdza - dość szybko się wchłania i podkład się na nim nie roluje. Zapach jest dość delikatny, słodkawy. Sam komfort używania jest naprawdę wysoki; krem cudownie koi podrażnioną skórę i sprawia, że wygląda ona na wypoczętą. Zauważyłam również, że po posmarowaniu nim twarzy, moje zaczerwienienia na policzkach się zneutralizowały - czyli naprawdę fajna sprawa dla cer naczynkowych. Krem ten naprawdę genialnie nawilża cerę na długi czas. Po miesiącu używania zauważyłam, że nie mam już prawie suchych skórek na twarzy, a skóra wygląda naprawdę zdrowo i promiennie.
    Jest też bardzo wydajny, wystarczy minimalna ilość, aby wysmarować całą twarz i szyję.
    Minusy? Według mnie - nie ma. Nie zapchał mnie, ani nie zrobił nic złego, a jedynie naprawdę pomógł.
    Nie byłam nigdy przekonana do kosmetyków "z apteki", ale ten krem to moje odkrycie! Uwielbiam go i na pewno będę do niego powracać nie raz, i nie dwa

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Tunisbis za czytelną i pomocną recenzję?