Creative Nail Design (CND), Color, Shellac Nail Color (Lakier hybrydowy do paznokci)

Powiększ Creative Nail Design (CND), Color,  Shellac Nail Color (Lakier hybrydowy do paznokci)

Zgłoszony przez Pati21038

Pierwszy na świecie produkt typu Shellac Nail Color. Po prawie pięciu latach prac nad produktem w laboratoriach CND, nareszcie możemy zapewnić, że to już koniec zmagań z odpryskiwaniem, smugami i zbyt długim czasem wysychania…
Produkt ten stanowi tak rewolucyjne odkrycie ponieważ nakłada się go jak lakier do paznokci - podkład, kolor, top coat - utwardza sie go z pomoca lampy UV, pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez 14dni, a usuwa się go w przeciągu kilku minut! Wiec czas potrzebny na wyschniecie produktu jest naprawde minimalny. Shellac kolor jest hypo-allergiczny, i “3-Free” czyli wolny od formaldehydu, toluenu i DBP. Produkt jest cienki i elastyczny jak lakier, nie tylko wygląda naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne, lustrzane Wykonczenie, które nie ulega zmatowieniu ani odpryskiwaniu nawet podczas wykonywania codziennych prac domowych.

Cena: 119zł / 7,3ml
/s/

• To jest zdecydowanie KWC
  • Używam hybrydy cnd shellac juz od 2 lat i uwielbiam. Jedyne co denerwuje to odrosty

Plusy:
    *utrzymuje się ponad 2 tyg (przy pracy w rękawiczkach gumowych, częstym moczeniu rąk i używaniu twardych przedmiotów)
    *nie traci koloru
    *utwardza moje paznokcie
    *łatwość nakładania
    *cena jak za taką jakość (kupuję przez allegro,jeszcze nie trafiłam na podróbę)
    *rozszerzająca się gama kolorów
    *możliwość zdobienia przy użyciu cnd additives
    *w miare łatwe usuwanie, w porównaniu z innymi hybrydami (ja spiłowuję top coat, nakładam aceton na waciku na ok.2 min i schodzi w całości)
    Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 10

Chcesz pochwalić bielicka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie używam już zwykłych lakierów
  • APEL: apeluję o utworzenie dodatkowej podkategorii lakierów - lakierów hybrydowych. Jest ich całkiem sporo na rynku, a i miłośniczek hybryd wciąż przybywa

Wracając do recenzji:
    CND Shellac jest najlepszą hybrydą ze wszystkich, których do tej pory używałam, a wypróbowałam:

- Żellak a.t.a (tragedia!)
    - Indigo Nails (raczej kiepskie)
    - SPN Nails (bardzo przyzwoite i porządne ale kolory na żywo bardzo różnią się od tych w internecie i nie chodzi tu tylko o odcień ale czasem to w ogóle inny kolor).

CND trzyma się bite 2 tygodnie - dłużej nie próbowałam bo po tym czasie mam brzydkie odrosty i mega skórki. Nie powstają żadne odpryski, nie podchodzi powietrzem (o ile prawidłowo się go nałoży), cały czas się ładnie błyszczy. Kolor się nie zmienia wraz z upływem czasu.
    Posiadam kolor Romantique - jasny, kremowy, trochę przypomina ecru czy kość słoniową, nie do końca kryjący ale też nie transparentny (coś pomiędzy). Potrafi trochę smużyć ale nie jest to aż tak rażące, jak przy innych jasnych hybrydach.
    Mam również kolor Dark Lava - piękny ciemny bordo ale jeszcze go nie wypróbowałam (później dopiszę swoje wrażenia).
    Używam z bazą i topem CND (nie mam przekonania do mieszanek typu baza/top z innej firmy i kolor z innej).
    Pędzelki wygodne, poręczne, konsystencja lakieru odpowiednia (ani za rzadka ani za gęsta).
    Minusem jest cena, dostępność - chodzi mi głównie o zobaczenie próbników na żywo (bo lakiery kupuję na allegro u sprawdzonego sprzedawcy). Na minus jest również paleta kolorów - niby szeroki wybór ale dla mnie za mało jest kolorów typu french i nude, które uwielbiam

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić krówczyńsky za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawdziwa hybryda
  • Pierwszy prawdziwy lakier, który spełnia swoje zadanie!
    - Minusem jest oczywiście wysoka cena, zdaję sobie sprawę, że wahania są dosyć duże 60-120 zł, ale czasami warto zainwestować więcej. Popularne lakiery mieszczą się w cenie do 20-30 zł i też są dobre. Jednak szybciej się zużywają podczas np. zmywania naczyń, kąpieli etc. Natomiast shellac nie zmywa się tak szybko pomimo ciągłego kontaktu dłoni z wodą. Nie niszczy także paznokci.

+ Plusem jest szeroka gama intensywnych kolorów, długo utrzymujący się połysk i sama możliwość mieszania kolorów;
    + na plus także wydajność, jedna butelka to ok. 30 użyć.
    + lakier hybrydowy to duża wygoda, nie trzeba non stop zmywać i malować paznokci;
    + trwały efekt, wystarczy na 3-4 tygodnie.
    + dobrze zastępuję wizytę w salonie kosmetycznym i jest świetną alternatywą dla profesjonalnego manicure

Ilość zużytych opakowań: dwa pełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kwiecista_babka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie rozstaję się z nim i chyba nigdy nie rozstanę
  • Świetny produkt, z którego jestem zadowolona ja, moja mama, siostra i przyjaciółki.

Kiedy zaczęłam go używać miałam krótkie, łamliwe i słabe paznokcie. Obecnie są one długie, zdrowe i twarde - wszystko dzięki temu lakierowi.

Używałam dwóch kolorów:
    Wildfire - głęboka, ognista czerwień, bardzo dobrze kryjąca, bez błyszczących drobinek
    Beau - bardziej róż niż beż, półprzezroczysty, z błyszczącymi drobinkami.

Lakier hybrydowy Shellac nie wygląda jak żel, tylko jak zwykły lakier mimo 4 warstw (podkład, 2x kolor, nawierzchniowy).

Utrzymuje się on od tygodnia do nawet trzech - zależnie od koloru, ponieważ np. przy czerwieni odrost paznokci bardziej rzuca się w oczy, a przy beżu nie jest on tak bardzo widoczny.

Przed nałożeniem lakieru wystarczy przetrzeć płytkę paznokci odtłuszczaczem i można nakładać lakier - nie trzeba polerować płytki. Lakier ładnie schodzi pod acetonem. Wystarczy pomoczyć paznokcie około 10 minut i delikatnie zsunąć pozostałości drewnianym patyczkiem.

Według mnie produkt ten oprócz wielu zalet posiada jedną wadę - cenę. Buteleczka 7,3 ml kosztuje około 65-70 zł, a do tego dochodzą jeszcze lakier podkładowy i nawierzchniowy - oba po około 120 zł.

Polecam każdemu. Spróbujesz raz i nie wrócisz już do zwykłych lakierów

(używałam też tańszych zamienników - lepiej od razu kupić Shellac i nie marnować pieniędzy ani nerwów)

Ilość zużytych opakowań: prawie 2

Chcesz pochwalić passin za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezawodny
  • Bardzo trwały bez względu na wykonywane czynności, z połyskiem, wiele kolorów. Przetestowałam juz wiele lakierów hybrydowych i jednak zawsze wracam do tych.
    Bezkonkurencyjne pod każdym względem

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić larissa175 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezawodny!
  • CND Shellac gości u mnie regularnie od półtora roku. Przetestowałam mnóstwo kolorów. Odkąd robię hybrydę mam mocniejsze paznokcie, wcześniej rozdwajały mi się niemiłosiernie. Nigdy więcej nie wrócę do tradycyjnych lakierów! Hybryda CND Shellac trzyma się w stanie idealnym przez minimum dwa tygodnie, cały czas się pięknie błyszczy. Nie zawiera substancji szkodliwych dla paznokci.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić BabciaGienia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham go <3
  • + Jedyna rzecz jaka mi się trzyma na paznokciach.
    + Nie niszczy paznokci.
    + pięknie i długo się błyszczy
    + bardzo trwały, bez względu na wykonywane czynności.
    + można go rozcieńczać jak zgęstnieje i nie traci swoich właściwości.
    + jest cienko na paznokciu, nie wygląda jak żel
    + pięknie schodzi pod zmywaczem do paznokci lub acetonem
    + cena już spadł bardzo do 65 zł

- hybryda harmony jest równie dobra, w tej samej cenie ale za dwa razy większą pojemność.

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Klaudiis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!!
  • Uważam że jest to najlepsza hybryda na +
    +trzyma sie na zdrowych paznokciach spokojnie 3 tygodnie,na paznokciach z tendencja do łamania 2 tygodnie to norma, możla myć naczynia, prać sprzątać a on i tak sie trzyma,
    +śliczne kolorki, firma co jakis czas wprowadza nowe,
    +łatwo sie zdejmuje, w moim przypadku płyn do ściagania tipsów,
    +nie niszczy paznokci (nie trzeba ich piłować przed nałożeniem),
    +nakładam jak zwykły lakier i utwardzam pod lampą,

-jeśli nałoży się zbyt dużą ilość lakier się marszczy,
    -gestnieja po jakiś czasie,
    -trzeba dobrze odtłuścic płytkę paznokcia bo nieraz lakier się ściąga do środka.

Mimo tych maleńkich wad jest to najlepsza hybryda, przetestowałam idb,ins, harmony jednak shellac trzyma się najdłużej. Z czystym sumieniem polecam.

Chcesz pochwalić martys36 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oszczędność czasu i nerwów
  • Krótko,zwiężle i na temat:
    -trwałość-b. wysoka, uwarunkowana będzie stanem zdrowia paznokcia i dobrym zabezpieczeniem brzegów. Hybrydę noszę średnio 2 tyg, raz miałam miesiąc- co prawda kolor nie "wyblakł", nic nie poodpryskiwało,ale był nie lada odrost,który niezbyt estetycznie wyglądał (uporałam się z nim malując paznokieć na podobny kolor)
    -połysk bardzo wysoki
    -kolory- miałam romantice, rose bud, iced cappucino i wildfire. Moim ulubionym jest romantica-różowy kolor,przypominający lakier do frencha,lekko wybiela końcówkę,pazkoniecie wyglądają na zadbane.
    Wildfire-nasycona czerwień-ładnie pokrywa płytkę paznokciową
    Rose Bud-brudny róż,całkiem ciekawy
    Iced Cappuciono- niezbyt dobrze pokrywa płytkę paznokciową, robi mazy. Odradzam lakiery perłowe.

Gęstość i stopień krycia niektórych kolorów różni się między sobą
    - wybór kolorystyczny- bardzo duży,każdy znajdzie coś dla siebie, na każdą okazję
    -możliwość mieszania kolorów jest dla mnie ogromnym plusem
    -wydajność- jedna butelka wystarcza na ok.20-25 razy
    -radzę kłaść cienką warstwę,położenie zbyt grubej może skutkować mniejszą trwałością,poza tym przy zbyt grubo położonych warstwach wygląda to już jak żel
    -gdy kolor się znudzi,zawsze można przemalować normalnym lakierem
    -zdejmowanie- tutaj przestrzegam przed zwykłym acetonem- nie dość że odpaża palce, to niszczy płytkę paznokciową powodując jej rozdwajanie. Zawrto zainwestować w dobry preparat,wzbogacony o witaminy
    -cena- ciut wysoka,ale trwałość i wydajność wynagradzają to

Ogólnie polecam kobietką zapracowanym,zabieganym, które nie mają czasu, ani cierpliwości czekać wieki aż lakier wyschnie

Ilość zużytych opakowań: 1 romantica, reszta w trakcie użytkowania

Chcesz pochwalić olka1288 za czytelną i pomocną recenzję?
  • shellac po prostu go kocham
  • Jestem fanką tego lakieru , shellac to cudo użwam go od ponad roku i nie przestanę po prostu rewelacja , lakier pięknie błyszczy zero odprysków trwałość na moich pazurkach to ok 3 tygodni potem ściągam bo odrosty pewnie jak bym go nie ściągnęła to nosiłabym go nawet 4-5 tygodni cudne kolory jest w czym wbrać dla każdego coś miłego paznokcie od kiedy używam shellac przestały mi się rozdwajać , łamać są odpowiednio zabezpieczone i co najważniejsze lakier nie posiada szkodliwych substancji formaldehydu, toluenu i DBP i co najważniejsze jest hipoalergiczny.Polecam wszystkim produkt godny polecenia fakt ma troszkę wysoką cenę ale i tak warto ja nie wymienię go na żadnen inny model to mój HIT !!!

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: ?

Chcesz pochwalić ANDZIA73 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij