Creative Nail Design (CND), Color, Shellac Nail Color (Lakier hybrydowy do paznokci)

Powiększ Creative Nail Design (CND), Color,  Shellac Nail Color (Lakier hybrydowy do paznokci)

Zgłoszony przez Pati21038

Pierwszy na świecie produkt typu Shellac Nail Color. Po prawie pięciu latach prac nad produktem w laboratoriach CND, nareszcie możemy zapewnić, że to już koniec zmagań z odpryskiwaniem, smugami i zbyt długim czasem wysychania…
Produkt ten stanowi tak rewolucyjne odkrycie ponieważ nakłada się go jak lakier do paznokci - podkład, kolor, top coat - utwardza sie go z pomoca lampy UV, pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez 14dni, a usuwa się go w przeciągu kilku minut! Wiec czas potrzebny na wyschniecie produktu jest naprawde minimalny. Shellac kolor jest hypo-allergiczny, i “3-Free” czyli wolny od formaldehydu, toluenu i DBP. Produkt jest cienki i elastyczny jak lakier, nie tylko wygląda naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne, lustrzane Wykonczenie, które nie ulega zmatowieniu ani odpryskiwaniu nawet podczas wykonywania codziennych prac domowych.

Cena: 119zł / 7,3ml
/s/

• Użytkownik
    Chwalona: 83 raz(y)
  • uwielbiam!
  • Uwielbiam hybrydy wykonane tymi lakierami. trzymają się na moich paznokciach nawet do miesiąca!

moje paznokcie: twarde, bezproblemowe, średniej długości. lakiery hybrydowe trzymają się na nich wyjątkowo mocno.

nie używam ich non stop. z hybrydy korzystam latem i na wyjazdy. na co dzień preferuję jednak manicure zwykły.

do tej pory testowałam kilka firm które oferują hybrydy jednak narazie shellac jest najlepszą opcją. (zamierzam jeszcze przetestować te słynne lakiery semilac)

co do shellac (baza + lakier +top)
    piekne kolory
    nie odpryskują
    trzymają się 2-4 tygodnie
    nie bąblują
    nie tworzą zacieków ani smug
    nie niszczą moich paznokci
    nie wyglądają grubo ani tandetnie

do tej pory hybrydy robiłam w salonie od niedawna sama. jakość shellac taka sama czy robi to wprawiona ręka czy nie.

serdecznie polecam

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele kolorów.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bezkonkurencyjny!
  • Najlepsze lakiery ever drogie, ale cena = jakość, kolorki są przepiękne, trzy mają się na paznokciach miesiąc! Zdecydownaie najlepsze lakiery jakie miałam a miałam ich dużo nie zdradze ich już z żadnymi innymi

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić kasiorka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolory na banie baza na szósteczkę!
  • Paznokciami zajmuję się już 8 lat i przerobiłam wiele rzeczy, jednak moje paznokcie są tak słabe, cienkie i delikatne, że każda stylizacja wymagająca chociaż delikatnego zmatowienia płytki robiło apokalipse na moich paznokciach (przez 8 lat spotkałam może 5 osób z taką słabą płytką jak moja) dlatego skusiło mie to, że do hybrydy shellac NIE TRZEBA MATOWIĆ PŁYTKI, pomyślałam super.... ale niestety wytrzymała jedynie 2 dni i odchodziła płatami, ponadto kolory bardz szybko gęstnieją w opakowaniu jak zwykłe lakiery daję jednak aż 3 gwiazdi za dwie rzeczy:
    -osobą z twardymi paznokciami oraz na stopach trzyma się bez problemu
    -sama baza jest genialna pod warunkiem ze na nią nałoże hybrydy semilac używając hybrydy "semilac hard" wtedy mam spoków na 3 tyg i jest super, te dwie hybydy razem tworza udany duet: baza shellac, do któej nie trzeba matowić płytki i semilac hard, który genialnie utwardza płytkę, polecam w ten sposób

Używam tego produktu od: 4mies
    Ilość zużytych opakowań: po jednym małym kolor, baza, top

Chcesz pochwalić morelele za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko
  • Lakierami hybrydowymi zainteresowałam się zaraz po tym jak zostałam mamą. Nie miałam czasu na malowanie paznokci co 2 dni (tak jak robiłam do tej pory). Niestety na moich paznokciach żaden lakier nie trzyma się dłużej... Próbowałam wszystkiego, aż w końcu postanowiłam kupić lampę i pierwszy lakier hybrydowy.

Lakiery firmy CND kupuje na Allegro za około 56 zł. Muszę przyznać, że zdjęcia na aukcjach idealnie oddają rzeczywisty kolor lakieru. Podobnie jak opakowanie. Kupiłam Base Coat, Top Coat i kolor Wildfire (piękna, żywa czerwień) , Asphalt (ciemna szarość), Nude Knickers (jasny róż) i Cityscape (jasna szarość).

ZALETY:
    + Na moich paznokciach hybryda wytrzymuje spokojnie 2 tygodnie ( tym czasie ściągam, ponieważ zaczyna być widoczny spory odrost).
    + Lakiery są wydajne (Baza i Top wystarczają mi na około 9 miesiecy)
    + Piękne, żywe kolory
    + Duży wybór kolorów (każdy znajdzie coś dla siebie)
    + Panokcie pieknie błyszczą
    + Nie niszczy płytki paznocia
    + Łatwy do usunięcia
    + Nie tworzy smug
    + Pięknie kryje

WADY:
    brak

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: Zużytych opakowań: 3

Chcesz pochwalić Zaberka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten lakier zmienił moje życie
  • Po pierwsze popieram apel koleżanki krówczyńsky, żeby utworzyć podkategorię lakierów hybrydowych, bo to jednak trochę co innego niż zwykłe lakiery.
    Ale do rzeczy: to dzięki Wam w ogóle dowiedziałam się co to hybryda właśnie po przeczytaniu opinii o Shellac-u. I tak oto od ponad roku nie używam zwykłych lakierów. W grudniu 2013 zakupiłam lampę, cleaner i inne takie, oraz właśnie cały zestaw Shellac: bazę, dwa lakiery i top. Od tego czasu moja kolekcja powiększyła się nieznacznie o jakieś niewinne dwadzieścia lakierów hybrydowych i innych firm, ale to właśnie CND jest moim "żelaznym zestawem". Nawet te pierwsze nadal są w idealnym stanie i ich używam, podczas gdy dwa inne zgęstniały. Mam swoje ukochane shellacowe kolory, których w innych firmach nie widziałam (np. Negligee). Manicure trzyma się bez uszczerbku dwa tygodnie, cały czas pięknie błyszczy jak świeżo nałożony, jest odporny na prace domowe a nawet ogrodowe. Bez problemu odmacza się w acetonie a już poznałam co to jest hybryda, do której zdjęcia potrzeba palnika albo siekiery..
    Moja rodzina już się przyzwyczaiła, że średnio co dwa tygodnie siedzę godzinę i z pietyzmem maluję pazury, które w żaden sposób nie ucierpiały i bez skracania urosłyby chyba z metr, bo lakier dodatkowo chroni je przed złamaniem. Że długo trwa malowanie? Po pierwsze w czasie utwardzania czytam książkę a po drugie zaraz po przetarciu ostatniej warstwy mogę zmywać, układać kostkę brukową albo orać w polu. Paznokciami, gdybym chciała. Gwiazdkę odjęłam za cenę, chociaż ja kupuję w necie za ok. 60zł i za tę jakość warto.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: pięć buteleczek ciągle w użyciu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jajagna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Dla mnie lakiery CND Shellac są najlepsze!

Plusy:
    - jakość lakieru
    - szeroki pędzelek, który znacznie ułatwia nakładanie lakieru
    - długo się utrzymują na paznokciach
    - nie odpryskuje
    - nie traci koloru
    - szeroka gama kolorów
    - szybkie ściągnięcie lakieru przy użyciu acetonu
    - nie niszczy paznokci

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić lulamii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 8 raz(y)
  • boski !!!!
  • Fanka hybryd jestem od jakis 2 miesiecy. Chodze do koemtyczki i ona uzywa wlasnie tej firmy. Jestem nimi oczraowana. Piekne kolory, duzy wybor, super sie trzymaja i blyszcza od pierwszego dnia do sciagniecia. Sciagam go co 7-10 dni bo lubie zmieniac kolory a nie dlatego,ze cos z nim nie tak. Mialam juz ok 7 razy i na pewno bede nakladac jeszcze wiele razy. Wogole nie niszczy paznokci. Sciaga sie go za pomoca zmywacza z acetonem ( domowa opcja), albo komsetyczka ma jakis spcjalny plyn z tej firmy. 4 warstwy ( baza, 2 razy kolor i top coat) nie wygladaja grubo,ale bardz dobrze chronia pazokciec i utwradzaja. Po sciagnieciu hybryd mam wrazenie ze panzokcie sa twardsze. Jestem na TAK !

Używam tego produktu od: drugi miesiac
    Ilość zużytych opakowań: robie u kosmetyczki

Chcesz pochwalić Enzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest zdecydowanie KWC
  • Używam hybrydy cnd shellac juz od 2 lat i uwielbiam. Jedyne co denerwuje to odrosty

Plusy:
    *utrzymuje się ponad 2 tyg (przy pracy w rękawiczkach gumowych, częstym moczeniu rąk i używaniu twardych przedmiotów)
    *nie traci koloru
    *utwardza moje paznokcie
    *łatwość nakładania
    *cena jak za taką jakość (kupuję przez allegro,jeszcze nie trafiłam na podróbę)
    *rozszerzająca się gama kolorów
    *możliwość zdobienia przy użyciu cnd additives
    *w miare łatwe usuwanie, w porównaniu z innymi hybrydami (ja spiłowuję top coat, nakładam aceton na waciku na ok.2 min i schodzi w całości)
    Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 10

Chcesz pochwalić bielicka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie używam już zwykłych lakierów
  • APEL: apeluję o utworzenie dodatkowej podkategorii lakierów - lakierów hybrydowych. Jest ich całkiem sporo na rynku, a i miłośniczek hybryd wciąż przybywa

Wracając do recenzji:
    CND Shellac jest najlepszą hybrydą ze wszystkich, których do tej pory używałam, a wypróbowałam:

- Żellak a.t.a (tragedia!)
    - Indigo Nails (raczej kiepskie)
    - SPN Nails (bardzo przyzwoite i porządne ale kolory na żywo bardzo różnią się od tych w internecie i nie chodzi tu tylko o odcień ale czasem to w ogóle inny kolor).

CND trzyma się bite 2 tygodnie - dłużej nie próbowałam bo po tym czasie mam brzydkie odrosty i mega skórki. Nie powstają żadne odpryski, nie podchodzi powietrzem (o ile prawidłowo się go nałoży), cały czas się ładnie błyszczy. Kolor się nie zmienia wraz z upływem czasu.
    Posiadam kolor Romantique - jasny, kremowy, trochę przypomina ecru czy kość słoniową, nie do końca kryjący ale też nie transparentny (coś pomiędzy). Potrafi trochę smużyć ale nie jest to aż tak rażące, jak przy innych jasnych hybrydach.
    Mam również kolory:
    - Dark Lava - piękny ciemny bordo z delikatnymi drobinkami, 100% kryjący, klasyka gatunku
    - Beau - transparentny, lekko różowy, z bardzo delikatnymi drobinkami, elegancki.

Używam z bazą i topem CND (nie mam przekonania do mieszanek typu baza/top z innej firmy i kolor z innej).
    Pędzelki wygodne, poręczne, konsystencja lakieru odpowiednia (ani za rzadka ani za gęsta).
    Minusem jest cena, dostępność - chodzi mi głównie o zobaczenie próbników na żywo (bo lakiery kupuję na allegro u sprawdzonego sprzedawcy). Na minus jest również paleta kolorów - niby szeroki wybór ale dla mnie za mało jest kolorów typu french i nude, które uwielbiam

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić krówczyńsky za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawdziwa hybryda
  • Pierwszy prawdziwy lakier, który spełnia swoje zadanie!
    - Minusem jest oczywiście wysoka cena, zdaję sobie sprawę, że wahania są dosyć duże 60-120 zł, ale czasami warto zainwestować więcej. Popularne lakiery mieszczą się w cenie do 20-30 zł i też są dobre. Jednak szybciej się zużywają podczas np. zmywania naczyń, kąpieli etc. Natomiast shellac nie zmywa się tak szybko pomimo ciągłego kontaktu dłoni z wodą. Nie niszczy także paznokci.

+ Plusem jest szeroka gama intensywnych kolorów, długo utrzymujący się połysk i sama możliwość mieszania kolorów;
    + na plus także wydajność, jedna butelka to ok. 30 użyć.
    + lakier hybrydowy to duża wygoda, nie trzeba non stop zmywać i malować paznokci;
    + trwały efekt, wystarczy na 3-4 tygodnie.
    + dobrze zastępuję wizytę w salonie kosmetycznym i jest świetną alternatywą dla profesjonalnego manicure

Ilość zużytych opakowań: dwa pełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kwiecista_babka za czytelną i pomocną recenzję?