Artdeco, Eyeshadows (Magnetyczne cienie do powiek)

Artdeco, Eyeshadows (Magnetyczne cienie do powiek)

Pojemność 0,8 g

Pojedyncze magnetyczne cienie do powiek Artdeco Eyeshadows do samodzielnego kompletowania palety do makijażu w specjalnej magnetycznej kasecie Beauty Box.
Bezzapachowe. Dostępne w dużej gamie brokatowych 'Glamour' i 'Glam Stars', perłowych 'Pearl', opalizujących 'Duochrome' lub matowych kolorów 'Matt' i 'Professional Mat'.

Efekt
matowe, perłowe, brokatowe
pojedyncze
prasowane

Bardzo trwały

Żadko znajdywałam ładne matowe cienie, marka Art Deco jednak przerwała złą passę :) Mam delikatny odcień brącu, matowy z prawie niewidocznymi drobinkami odbijającymi światło. Są trwałe, nie załamują się w kącikach powiek, jednak tylko w chłodniejsze bądź ciepłe dni. W upalne dni lata po 6 godzinach niestety można zauważyć nielubiane przez nas kreski :] Mimo to utrzymują się bardzo długo, czasem wystarczy tylko poprawić. Nie mam kasetki do cieni, ale magnes przyczepia się także do pralki :) Jeśli nie znalazłyście absolutnego ideału, to narazie polecam magnetyczny cień Art Deco! :)
Jedną gwiazdkę odejmuję za wielkość tego cudeńka i za cenę nieadekwatną do wyżej wspomnianego rozmiaru.

lubię możliwość wyboru, ale łatwo się kruszą

Ogólnie podoba mi się możliwość własnej kompozycji kolorów, bo w gotowych paletkach używam zazwyczaj 2, a w porywach 3 cieni. No i duży plus za eko podejście, bo używamy kompaktu wielokrotnie.

Mam bazową kość słoniową i ciemny brąz trochę wpadający w fiolet.

Kolory są nieźle pigmentowane, ale nie tak mocno jak np. cienie Dior czy Clinique. No ale cena też niższa. Rozprowadzają się nieźle, trwałość jest średnia. Nie podrażniają. Dla mnie są to to takie średnie cienie, których mogę używać, ale znam lepsze.

Opakowanie jest bardzo ładne, eleganckie, z lusterkiem. Niestety cienie się kruszą. Ciemny nie przeżył podróży samolotowej (jest w kawałkach). Wciąż nadaje się użycia, ale mam cienie, które kilka razy odbyły podróż za ocean bez żadnego uszczerbku.

830 Sparkle nice, metalik łee 870, 880

Posiadam 3 cienie. Dwa metaliczne 870 i 880
I jeden Sparkle 830. Metalik są miękkie, dobrze się nakładają, ale słabo błyszczą. Za to błyskotka 830 jest świetna, dobrze się rozprowadza, jak masełko, nadaję się do powieki 'dojrzałej' pięknie błyszczy????

Przecietne

Sugerując się cena i marką cieni spodziewałam się wow. Niestety produkt mnie zawiódł.

Cienie są przeciętnie napigmentowane.
Delikatnie się obsypują przy nakładaniu.
Nakładają się nierówno i by osiągnąć jednolite wykończenie trzeba kilka razy pociągnąć pędzelkiem.

To co jest ich pozytywem to trwałość.

Nie uczulają i nie wywołują łzawienia oczu.

Dla mnie jednak to za mało by sięgnąć po kolejne pudełeczko tych cieni.

Słabiutkie.

Miałam takich 5 pojedynczych cieni i niestety na każdym kolorze sie zawiodłam. Cienie są słabo na pigmentowane. Kolor wytrąca się podczas blendowania. Jeden cień świecący nie chciał sie przyklejać do powieki. Robimy się brzydkie dziury i prześwity. Nie warto kupować ich w tej cenie. Już lepiej czekoladkę z revolution kupić, jak się jest osobą początkującą.

Nie warte tej ceny

Kupiłam 5 cieni do paletki magnetycznej, jednak jakość w stosunku do ceny jest bardzo, bardzo słaba, na pewno więcej się nie skuszę, bo można kupić całą paletkę porządnych cieni w tej samej kwocie co jeden z artdeco. Jedynie czarny cień (503) się wybronił.
pozostałe kolory: 05,17, 313 i jeden szary, nie mam już i nie pamiętam numeru

Bardzo dobre cienie.

Mogę polecić matowe beżowe cienie z kolekcji Artdeco - są świetne. Dobrze napigmentowane, długo utrzymują się na powiekach, łatwo się nakładają, są trwałe. Jedne z lepszych, których używałam.

Fajne :)

Ogólnie ta marka na mnie robi wrażenie :) paleta barw jest nie przeciętna. Same cienie super no i system magnetyczny :) fajny pomysł. Ciebie dobrze napigmentowane, ładnie się że sobą łączą. Trzymają się zacnie na powiece. Tylko cena... Trochę za wysoka jak na malusiu cien

Słabo widoczne na powiekach

Dostałam cienie na święta w prezencie. Bardzo ładne opakowanie i fakt wymiennych wkładów bardzo mnie ucieszył, lecz cienie są słabej jakości. Mało napigmentowane. Nie widać ich na powiece. Osypują się bardzo i są nietrwałe.

Nie dla wrażliwych oczu :/

Od 3 lat używałam wyłącznie cieni z Golden Rose. Najpierw Wet & Dry Eyeshadow do nakładania na mokro a od kilku miesięcy przerzuciłam się na paletę 24 cieni z GR i do tej pory byłam mega zadowolona. Przy okazji zakupów w drogerii wpadłam na cienie Artdeco i postanowiłam zaryzykować i sprawdzić coś nowego. Ogólnie nie mam nic do zarzucenia tym cieniom, kolory są okej, trwałość mogłaby być lepsza ale jest do przełknięcia, jednak moją delikatną skórę wokół powiek bardzo wysuszyły :( Sprawdzałam już kilka razy i na 100% to właśnie cienie z Artdeco są tego przyczyną. U mnie taki produkt odpada z kosmetyczki i radzę uważać dziewczynom ze skłonnościami do przesuszania się skóry wokół oczu! Pozostaję przy sprawdzonych cieniach z Golden Rose, może niedługo wejdą nowe letnie kolory i będzie można trochę poszaleć z makijażem :)

Kolorowy szal

Cienie z Art Deco oprócz tego że sami możemy skomponować swoją paletkę to zawierają w swej ofercie naprawdę sporą gamę kolorow. Cienie są dobrej jakości z wyjątkiem matów które są raczej słabo napigmentowane i dość się osypują. Posiadam odcienie 350(mój ulubiony brąz) 372(beż) 94(bardzo jasny liliowy) 399(glam pink treasure) i 90(fiolet).

Moje ulubione

Używam kilku tych cieni od paru lat, kupuję od czasu do czasu. Bardzo mi odpowiadają, są gęste, dobrze się nakładają, podobają mi się lekko błyszczące kolory. Bardzo dużo paleta kolorów, chociaż ostatnio mam wrażenie że się zmniejszyła?