Pędzel do podkładu mineralnego i płynnego nr 45, Sephora Professionnel

Powiększ Pędzel do podkładu mineralnego i płynnego nr 45, Sephora Professionnel

Zgłoszony przez Polski Bursztyn

Bardzo miękki pędzel do nakładania podkładu mineralnego, nie uczula nie gubi włosia, nawet przez mycie nie traci swoich właściwości, nadal jest supermiękki. Idealny dla wrażliwej skóry.
Poziom krycia -srednie

Cena: 26USD

• Absolutnie uniwersalny! Absolutnie wskaniały!
  • To jest najbardziej uniwerslane narzędzie makijażowe jakie kiedykolwiek miałam. Nie używam go chyba tylko do oczu i na usta, w aplikacji reszty produktów jest niezastąpiony: podkłady w płynie, podkłady w kompakcie i sypkie, wszekiego rodzaju róże (w kamieniu, w kremie, w żelu), nic tak dobrze nie współópracuje z bronzującą bazą Chanel jak ten pędzel. Czyści się fantastycznie, nie widziałam żebu stracił choć jeden włosek w kąpieli. Włosie jest miękkie, spręzyste, miłe w dotyku. Wybarwienie dobrze pokazuje, czy pędzel jest czysty, czy nie. Jest poręczny, trzonek doskonaółej długości. Używam go od 2 lat, nic, absolutnie nic się z nim złego nie dzieje, ale poważnie zastanawiam się nad zakupem kolejnego, zanim sephora nie wpadnie na jakoś kolejny ze swoich genialnych pomysłów, by udokonalić doskonałe (a jak wszyscy wiemy: lepsze jest wrogiem dobrego). To prawda, zę w standardowej cenie nie jest tani, ale warto polować na wyprzedaże, bo jak sie go już raz użyje, to nie spoób się bez niego obejść. Polecam z całego serca!

Ilość zużytych opakowań: jedno (?!)

Chcesz pochwalić martadigital za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Po zakupie podkładu mineralnego, zmuszona byłam na szybko wybrać też jakiś pędzel do jego nakładania. Padło na ten z Sephory. Pędzel okazał się genialny.

Wykonany bardzo solidnie i z dbałością o szczegóły. Nie za duży, nie za mały, bardzo poręczny. Nie ścierają się napisy, a bardzo tego nie lubię.
    Włosie miękkie, delikatne i gęste. Nie drapie, nie kłuje, nie podrażnia skóry. Łatwy w utrzymaniu w czystości. Myty regularnie (mam go chyba z 4 lata) nie odbarwił się i nie zgubił nawet jednego włoska. Schnie też szybko.
    Nakładany nim podkład nie robi smug, plam. Z aplikacją nie ma żadnych problemów. Świetnie współpracuje z podkładami sypkimi jak i płynnymi.
    Cena przystępna jak za taką jakość.

Świetny produkt! Polecam!

Używam tego produktu od: od 4 lat

Chcesz pochwalić Tethys29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY !!!
  • Pędzel mam od kilku miesięcy, kupiłam go w Sephorze w promocji więc zapłaciłam ok.50zł.
    Jest REWELACYJNY, w odstawkę poszły wszystkie pozostałe.
    Pędzel flat top z Annabelle Minerals, którego używałam wcześniej wydaje mi się teraz jakiś taki duży...
    Ten jest idealny, doskonale leży w dłoni, nie pozostawia smug, aplikacja minerałków (używam takich w proszku) jest łatwa, a efekt bardzo naturalny.
    Polecam go wszystkim, warto zainwestować nawet regularną cenę

Chcesz pochwalić aka4 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • My się kochamy !
  • Ten pędzel jest pędzlem doskonałym będę mu wierna aż po grób.
    Skusiłam się na niego ze względu na pozytywne recenzje na kwc, choć cena skutecznie mnie odstraszała... no ale jednak poszłam na żywioł i go zakupiłam.
    I wtedy się w sobie zakochaliśmy haha

Generalnie kiedy używałam palców do rozprowadzania podkładu to nie bylam zbytnio zadowolona z efektu- ani stopień krycia, ani rozprowadzanie nie było przyjemną czynnością. Później zainwestowałam jakieś 20-25zł w pędzel taki spłaszczony, jak do nakładania korektora.. niestety on również pozostawiał wiele do życzenia- efekt był znowuż za mocny, podklad lubił przy współpracy z nim smużyć na twarzy...

No aż trafiłam na sephorowego skunksika i przepadłam. Podkład rozprowadza się idealnie, możemy rozsmarowywać go, ale również wklepywać, wmasowywać... no do wyboru do koloru, w zależności jakiego efektu oczekujemy.

Łatwo się pierze, jest przyjemny dla skóry twarzy, odpowiednio długi trzonek

Tylko moje jedno zastrzeżenie- odkręca mi się skuwka pędzla od trzonka :/ i czasami muszę dokręcać.

Ale i tak- WARTO!

to najlepsza inwestycja, na lata

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Chcesz pochwalić yes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj ukochany pedzel
  • Jest to moj najbardziej uniwersalny pedzel, kupiony z mysla o podkladzie mineralnym, ale generalnie uzywam go do blendowania rozu, rozswietlacza i bronzera, do odwiezania makijazu, do czyszczenia osypujacych sie cienii, wlasciwie to najchetniej kupilabym jeszcze dwa takie same by zawsze miec jeden czysciutki. Jest mily w dotyku, swietnie przetrwa pranie, wygodny i odporny.

Używam tego produktu od: paru miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tiniherbert za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Bardzo fajny pędzel
    Plusy:
    -nie gubi włosia-jak to robił pędzel z MACa
    -bardzo przyjemny w dotyku
    -łatwo sie czyści
    -nie wchłania dużo kosmetyku
    -bardzo dobrze rozprowadza puder
    -dotepność

Minusy:
    -nie posiada

Chcesz pochwalić robaczek29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobry ale znam tańsze zamienniki
  • Mam ten pędzel rok. Jest dobry owszem. Nie gubi włosia, super rozprowadza podkład. Jest miękki łatwo się go czyści i szybko wysycha.

Ale jest drogi. I ze względu na jego cene nie polecam. Ja za niego płaciam ok 90 zł. Natomiast jego zamiennikiem jest tak samo świetny Hakuro H52 za 35zł czyli połowe tego z Sephory. Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić skomplikowana_osobowosc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny do mineralnego prasowanego
  • Bardzo dobry pędzel do pudru mineralnego prasowanego (nakładanego na sucho lub na mokro). Puder bardzo ładnie "wnika" w skórę i nie muszę używać podkładu. Efekt podobny do tego uzyskanego przez specjalną gąbeczkę do pudrów mineralnych, ale pędzel łatwiej się czyści i nie wchłania się w niego tyle pudru.

Mam go od roku i nie zgubił ani jednego włoska***myję go dosyć często zwykłym płynem do higieny intymnej.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić aggieann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jestem bardzo szczęśliwą posiadaczką tegoż właśnie pędzla Kupiłam go na promocji za nieco mniejsze pieniążki,choć nie sądzę że jego cena jak za taką jakość jest bardzo przesadzona.Pędzel wizualnie wygląda bardzo profesjonalnie.Czarny,wykonany z porządnego plastiku,dobrze leży w dłoni.Włoski równo przystrzyżone,mięciutkie w dotyku.Widać jakość tego pędzla na pierwszy rzut oka.Nie wypadają mi z niego żadne włoski,po umyciu dosyć szybko wysycha.Mam go już dobre 3 lata a ciągle wygląda(po umyciu),praktycznie jak nowy.Nakładam tym pędzlem głownie sypkie pudry mineralne i w aplikacji ich na twarz sprawdza się wzorcowo Dozuje odpowiednią ilość produktu i pięknie wklepuje go w skóre,sprawiając że nie wygląda ona sztucznie Polecam!!!

Używam tego produktu od: ok 3 lat

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • Zacznę od tego,że na pędzel namówiła mnie koleżanka, która od wielu lat siedzi w nowinkach i trendach makijażowych, zajmuję się tym praktycznie zawodowo. Pokazując mi pędzel z opisem "do pudrów mineralnych" i zapewniając ,że będzie idealny do nakładania podkładu, zaczęłam powątpiewać w jej kompetencje...

Jednak już po pierwszym użyciu wiedziałam,że to był strzał w dziesiątkę! Opis na półce, faktycznie nie oddaje celu pędzelka. Dla mnie jest to rewelacja sama w sobie! Idealnie sprawdza się w nakładaniu podkładu na twarz. Nie robi smug, plam jak możliwe jest to przy używaniu tzw. pędzelka "języczka". Używam go dopiero od miesiąca, ale wiem że nie zamienie go już na żaden inny. Myje go co 2-3 dni, żeby zapobiec rozwijaniu się bakterii i sklejeniu włosia po podkładzie, nie widać oznak zniszczenia, co więcej- zawsze domywa się, powiedziałabym do stanu sklepowego. Cena pędzelka w sklepie to 69pln, ale jestem pewna, że to bardzo dobrze ulokowane pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić bossik za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry i ładny
  • Nie jestem pędzlową maniaczką; używam głównie pędzli Sephory od kiedy marka jest w Polsce, więc nie mam porównania, ale ten pędzel jest naprawdę dobry. Nie gubi włosów, po myciu wygląda jak nowy nawet po długim czasie, ma odpowiednią gęstość i miękkość. Bardzo dobrze nakłada makijaż mineralny, nie robi plam. Podoba mi się jego design.

Byłam z niego bardzo zadowolona, niestety zgubiłam go, a że kusi mnie, żeby wypróbować coś innego/nowego/lepszego zamówiłam kabuki z Sunshade Minerals, który też ma bardzo dobre opinie na Wizażu Jak tylko do mnie dojdzie i będę miała porównanie dodam opinię.

Ten pędzel mogę z czystym sumieniem polecić. Jeśli się na niego zdecydujecie, sądzę, że będziecie zadowolone z zakupu.

EDIT: używam od jakiegoś czasu kabuki Sunshade Minerals i zdecydowanie lepsze zdaniem mam o pędzlu Sephory - jest po prostu LEPSZY, ekonomiczniej dozuje podkład mineralny, dokładniej się go rozprowadza i uzyskuje się lepsze krycie. Jeśli chodzi o design, to także plus dla Sephory.

Podkład mineralny dużo lepiej wygląda wykonany pędzlem Sephory. Cieszę się, że pędzel z SM nie był pierwszym po który sięgnęłam, bo zraziłabym się do podkładów mineralnych.

Ilość zużytych opakowań: jeden i być może będą kolejne

Chcesz pochwalić atena81pl za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Jestem mega zadowolona z tego pędzla.

Nakładm nim podkład mineralny Clinique Almost Powder.

Równomiernia go rozprowadza, nie gubi włosia, nie deformuje się, bardzo wygodny w użyciu.

Sprawdza się też jako pędzel do bronzera.

Mam go już ponad 2 lata, często go myję i wciąż wygląda i służy mi bardzo dobrze.

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwszy

Chcesz pochwalić bojkka za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIUSZ!!! Wart kazdej zlotowki!
  • Ten pedzel jest super! Nakladam nim podklad plynny, ale nadaje sie tez do mineralow i rozu.
    +ma zbite ale miekkie wlosie
    +rownomiernie rozprowadza podklad
    +nie gubi wlosia, nie deformuje sie po myciu
    +ma wygodna raczke
    +nie pochlania ogromnych ilosci kosmetyku
    +wielofunkcyjny

-troche wolno schnie ale to przez jego "grubosc"

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 pedzel

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cuciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • trwały
  • Pędzel kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu. Nie traci włosków pomimo częstego mycia.
    Włosie jest miękkie.
    Jest wygodny w użyciu.
    Idealnie rozprowadza puder mineralny.
    Wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić sylvik3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny
  • Cudowny!

nie miałam nigdy tak wielofunkcyjnego pędzla

idealny do aplikacji minerałów, różu, konturowania twarzy bronzerem

płynny podkład colorstay revlona nałożony tym pędzlem zyskuje niesamowita lekkość pomimo gęstej konstytencji

do tego jest tak miły w dotyku że uwielbiam robić nim makijaż

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić dorro_zorro za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Kupiłam ten pędzel pod wpływem recenzji na wizażu.Uzywam do płynnego podkładu Maca który wczesniej nakładałam palcami bądź gabeczką.Podkład nałozony pedzlem zachowuje sie zupełnie inaczej.Jest trwalszy i wyglada bardzo naturalnie.Idealnie stabia sie ze skórą.
    Pędzel jest mięciutki i miły w dotyku.Nie traci włosków.Myje go codziennie i nic się z nim nie dzieje.Lekko wilgotny również spełnia swoje zadanie.
    Obawiałam się że bedzie pochłaniał zbyt duzą ilosć podkładu ale nic takiego sie nie dzieje.Ideał

Używam tego produktu od: m-ca
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić agarich za czytelną i pomocną recenzję?
  • pędzel do wszystkiego!
  • Sama nie wierzę , że to mówię , ale ten produkt jest w mojej kosmetyczce nie do zastąpienia!
    Za kosmetykami z sephory za bardzo nie przepadam.
    Szukałam czegoś miękkiego do nakładania mojego podkładu z MEOW.

Po przeczytaniu recenzji ( i -10% na karcie sephora) postanowiłam wypróbować ten oto pędzel.

Obecnie używam go praktycznie do wszystkiego. Do podkładu ( zarówno do MEOW jak i do healthy mix) bronzera ( chanel ) , różu ( givenchy) i pudru ( z BU).
    ( Możecie sobie tylko wyobrazić jaki jest brudny po zakończeniu codziennego makijażu )

Nie sądziłam , że jeden pędzel może spisywać się tak świetnie przy tych wszystkich kosmetykach.
    Ma delikatne włosie , które zupełnie nie kuje mnie w twarz (a przy innych pędzlach z sephory to się zdarzało)
    Bardzo wygodnie trzyma się go w ręcę. Nie jest ani za gruby , ani za chudy. Łatwo się go czyści ( robie to szamponem z babydream) i szybko schnie. Myje go praktycznie za każdym razem po nałożeniu makijażu i nadal jest w świetnym stanie. Nie wypadł z niego ani jeden włos!

Dzięki nakładaniu makijażu tym pędzelkiem , twarz wygląda bardzo naturalniej ( o wiele lepiej niż nakładanie podkładu palcami, co wcześniej czyniłam). Aplikacja jest szybsza i zawsze uzyskuje zamierzony efekt.
    Odpowiednio dobrany pędzel jest kluczem do pięknej , wypoczętej twarzy. Nawet najpiękniejszy bronzer nie będzie wyglądał dobrze jeśli nałożymy go nieodpowiednim narzędziem.

Wiem , że cena może odstraszać , dlatego polecam czekać na promocje , które są w sephorze dość często.

Ja nie widze w tym produkcie żadnych wad i polecam go każdemu

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Karetonoidek za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo!
  • Do tej pory nakładałam podkład palcami, sądziłam, że dzięki temu efekt będzie naturalniejszy. Zmieniłam zdanie po kupnie tego pędzla! Można nim nakładać podkład mineralny, tak jak i zwykły, płynny, nawet do gęstego revlona się nadaje. Rozprowadza podkład równiutko, nie ma żadnych smug, jego włosie jest naprawdę zaskakująco miękkie. Warto wydać te 69 zł- jakość jest tego warta

Używam tego produktu od: 2 tyg

Chcesz pochwalić mirahh za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wyobrażam już sobie makijażu bez niego
  • Przeglądając pędzle w Sephorze zwróciłam uwagę na ten szczególnie że było napisane iż to bestseler ;-)
    Spodobał mi się że jest taki gęsty ale dosc miękki. Oczywiście musiał być mój.
    W domu zaraz zaczęłam go testować. Użyłam do podkładu płynnego bo mineralnych nie stosuję. Rozprowadził go cudownie cieniutką warstewką, docierając do wszystkich zakamarków. Nie zużyłam go więcej niż wtedy gdy nakładałam kosmetyk palcami a przynajmniej nie jestem upaprana od podkładu. Później rozszerzyłam jego zastosowanie o nakładanie brązera i rozświetlacza i też świetnie nakłada te produkty.
    Po myciu nic sie z nim nie dzieje, nie odkształca sie, szybko schnie, czegóż chcieć więcej

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jeden mam nadzieję niezniszczalny

Chcesz pochwalić agula0224 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tego szukałam!
  • Pedzel zakupiłam na promocji w sephora, używam go do podkładu płynnego i mineralnego. Jest moim ulubionym i niezastąpionym pędzlem. Jest wygodny w aplikacji, kształt włosia ma idealny, nie pochłania zbyt wiele podkładu, nie smuży, nie gubi włosia, szybko schnie i nie odkształca się. Dla mnie makijaż nim trwa o wiele krócej. Trafia na listę moich KWC! Polecam!

Chcesz pochwalić PoKaPoKa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bosssssski!
  • Przechodziłam juz przez rózne pędzle do podkładu: Maestro, e.l.f., Sigma języczkowy, Sigma kulka, ale ten jest po prostu naj.... Wg mnie lepszy od Sigmy kulki (F 82), która jest troche za bardzo zbita,mięsista i za krótka. Ten pedzelek jest idealny wielkościowo. Cudowna jakość, miękość i efekt końcowy makijażu. Ale więcej wypowiem sie za parę miesięcy

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić MiaMila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pędzel idealny.
  • Pędzel kupiłam gdy w Sephorze była promocja "zostaw stary pędzel, a nowy kupisz za pół ceny". Grzechem byłoby się nie skusić.

Wybór był ciężki, ale padł na ten pędzelek. Spodobała mi się jego miękkość, kształt, wygląd. Gdy dotarłam do domu zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę nie mam do czego go używać. Kosmetyków mineralnych nie używam, więc odpada.. do pudru jest za twardy, więc też. Przeszukałam Internet i okazało się, że jest niezastąpiony do podkładu, postanowiłam więc dać mu szansę.
    I, muszę przyznać, tu sprawdza się świetnie. Dzięki niemu podkład (nałożony poprzez "stemplowanie", a potem rozcierany kolistymi ruchami) dłużej utrzymuje się na twarzy, ładnie wtapia, nie ma smug, jest równomiernie nałożony. Dzięki temu pędzlowi makijaż wygląda bardzo naturalnie, nie ma efektu maski.

Pędzel ma elegancki, prosty wygląd, jest porządnie wykonany, nie zdarzyło mi się, żeby wypadł z niego jakiś włosek (choć piorę go często). Włosie jest sprężyste, gęste, ale miłe dla twarzy, nie podrażnia.
    Bardzo wygodnie się go trzyma, rączka jest odpowiednio gruba, nie wyślizguje się z rąk.

Stał się moim niezbędnikiem jeśli chodzi o makijaż twarzy. Wcześniej sądziłam, że nic tak dobrze nie aplikuje podkładu jak palce, teraz wiem, że się myliłam.
    Cena regularna może odstraszać, choć jest jej warty. Dobrze jest czekać na promocje, których w Sephorze nie brakuje.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Organzza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny
  • dziewczyny ten pedzel jest cudowny ... od niedawna uzywam pedzla do aplikacji podkladu zawsze robiłam to paluszkami ... Zakupiłam go jako 1 pedzel do podkladu i nie zaluje super rozprowadza podklad bez smug ....

Zalety
    jakość wykonanie
    aplikacja
    elegancki wyglad
    włosie nie wypada nawet po wielu myciach
    włosie przyjemne nie podrażnia cery

WADY
    nie posiada może cena lecz sadze że jest wart kazdych pieniedzy )

Używam tego produktu od: 6miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 zamierzam kupić 2

Chcesz pochwalić paulinkooo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochany!!!
  • To jest mój ukochany pędzel do płynnego podkładu. Nie wyobrażam sobie codziennego makijażu bez niego. Mam jeszcze podobne pędzle z Maestro i Hakuro, ale ten jest zdecydowanie najlepszy! Idealnie mięciutki i sprężysty...
    Ja aplikuję nim podkład w ten sposób, że nakładam na twarz palcem kropki podkładu, następnie pędzlem "rozstemplowuję" podkład mniej więcej równo na całej twarzy, po czym kolistymi ruchami od środka twarzy na zewnątrz go rozprowadzam. Pędzel idealnie, równomiernie rozprowadza podkład na twarzy, tak, że on stapia się ze skórą i twarz wygląda bardzo naturalnie. Czasami aplikuję nim również płynny rozświetlacz na szczyty kości policzkowych i róż w kremie i do tego też się bardzo dobrze nadaje.

Zalety:
    - mięciutkie, gęste i sprężyste włosie;
    - bardzo fajny kształt włosia, nie odkształca się;
    - nie wychodzą z niego włosy;
    - nie absorbuje kosmetyku;
    - daje bardzo naturalny efekt;
    - trzonek dobrej długości i grubości, dzięki czemu bardzo wygodnie się go trzyma;
    - bardzo łatwo się go pierze i po praniu nie zostają na nim żadne ślady podkładu;
    - dobry stosunek jakości do ceny;

Wady:
    - BRAK

Podsumowując, gorąco polecam ten pędzel do płynnych podkładów, różu w kremie i rozświetlacza w płynie!

Chcesz pochwalić aprzytul za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry do płynnych podkładów. Miękkie, sprężyste włosie, delikatne, świetnie rozprowadza podkład. Prawie codziennie myje, a włosie nie wypada. Nie ma minusów.

Używam tego produktu od: długo..
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić flawless_mademoiselle za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij