Pędzel do podkładu mineralnego i płynnego nr 45, Sephora Professionnel

Powiększ Pędzel do podkładu mineralnego i płynnego nr 45, Sephora Professionnel

Zgłoszony przez Polski Bursztyn

Bardzo miękki pędzel do nakładania podkładu mineralnego, nie uczula nie gubi włosia, nawet przez mycie nie traci swoich właściwości, nadal jest supermiękki. Idealny dla wrażliwej skóry.
Poziom krycia -srednie

Cena: 26USD

• Fantastyczny
  • Plusy:
    - świetnie wykonany, rączka ma długość i ciężar akurat, nic się nie rozkleja, mój egzemplarz nie zgubił ani jednego włoska;
    - syntetyczne włosie, dla mnie to podstawa, bardzo mięciutkie i delikatne dla skóry;
    - świetny do nakładania podkładu mineralnego, ale podejrzewam, ze też inne rodzaje pudrów i kremów nałoży sprawnie i gładko;
    - odkąd Sephora uruchomiła e-sklep dostępny praktycznie wszędzie.

Minusy: brak!
    Świetny pędzel, bardzo dobrej jakości. Nie jest najtańszy, ale za to będzie nam służył latami, więc uważam, że warto zainwestować tych kilkadziesiąt złotych. Mam też pędzle do oczy z tej sephorowej serii, ale to ten jest moim zdecydowanym faworytem.

Używam tego produktu od: Grudnia 2013
    Ilość zużytych opakowań: Pierwszy i pewnie ostatni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Fruchtgeele za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutnie uniwersalny! Absolutnie wskaniały!
  • To jest najbardziej uniwerslane narzędzie makijażowe jakie kiedykolwiek miałam. Nie używam go chyba tylko do oczu i na usta, w aplikacji reszty produktów jest niezastąpiony: podkłady w płynie, podkłady w kompakcie i sypkie, wszekiego rodzaju róże (w kamieniu, w kremie, w żelu), nic tak dobrze nie współópracuje z bronzującą bazą Chanel jak ten pędzel. Czyści się fantastycznie, nie widziałam żebu stracił choć jeden włosek w kąpieli. Włosie jest miękkie, spręzyste, miłe w dotyku. Wybarwienie dobrze pokazuje, czy pędzel jest czysty, czy nie. Jest poręczny, trzonek doskonaółej długości. Używam go od 2 lat, nic, absolutnie nic się z nim złego nie dzieje, ale poważnie zastanawiam się nad zakupem kolejnego, zanim sephora nie wpadnie na jakoś kolejny ze swoich genialnych pomysłów, by udokonalić doskonałe (a jak wszyscy wiemy: lepsze jest wrogiem dobrego). To prawda, zę w standardowej cenie nie jest tani, ale warto polować na wyprzedaże, bo jak sie go już raz użyje, to nie spoób się bez niego obejść. Polecam z całego serca!

Ilość zużytych opakowań: jedno (?!)

Chcesz pochwalić martadigital za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Po zakupie podkładu mineralnego, zmuszona byłam na szybko wybrać też jakiś pędzel do jego nakładania. Padło na ten z Sephory. Pędzel okazał się genialny.

Wykonany bardzo solidnie i z dbałością o szczegóły. Nie za duży, nie za mały, bardzo poręczny. Nie ścierają się napisy, a bardzo tego nie lubię.
    Włosie miękkie, delikatne i gęste. Nie drapie, nie kłuje, nie podrażnia skóry. Łatwy w utrzymaniu w czystości. Myty regularnie (mam go chyba z 4 lata) nie odbarwił się i nie zgubił nawet jednego włoska. Schnie też szybko.
    Nakładany nim podkład nie robi smug, plam. Z aplikacją nie ma żadnych problemów. Świetnie współpracuje z podkładami sypkimi jak i płynnymi.
    Cena przystępna jak za taką jakość.

Świetny produkt! Polecam!

Używam tego produktu od: od 4 lat

Chcesz pochwalić Tethys29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY !!!
  • Pędzel mam od kilku miesięcy, kupiłam go w Sephorze w promocji więc zapłaciłam ok.50zł.
    Jest REWELACYJNY, w odstawkę poszły wszystkie pozostałe.
    Pędzel flat top z Annabelle Minerals, którego używałam wcześniej wydaje mi się teraz jakiś taki duży...
    Ten jest idealny, doskonale leży w dłoni, nie pozostawia smug, aplikacja minerałków (używam takich w proszku) jest łatwa, a efekt bardzo naturalny.
    Polecam go wszystkim, warto zainwestować nawet regularną cenę

Chcesz pochwalić aka4 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • My się kochamy !
  • Ten pędzel jest pędzlem doskonałym będę mu wierna aż po grób.
    Skusiłam się na niego ze względu na pozytywne recenzje na kwc, choć cena skutecznie mnie odstraszała... no ale jednak poszłam na żywioł i go zakupiłam.
    I wtedy się w sobie zakochaliśmy haha

Generalnie kiedy używałam palców do rozprowadzania podkładu to nie bylam zbytnio zadowolona z efektu- ani stopień krycia, ani rozprowadzanie nie było przyjemną czynnością. Później zainwestowałam jakieś 20-25zł w pędzel taki spłaszczony, jak do nakładania korektora.. niestety on również pozostawiał wiele do życzenia- efekt był znowuż za mocny, podklad lubił przy współpracy z nim smużyć na twarzy...

No aż trafiłam na sephorowego skunksika i przepadłam. Podkład rozprowadza się idealnie, możemy rozsmarowywać go, ale również wklepywać, wmasowywać... no do wyboru do koloru, w zależności jakiego efektu oczekujemy.

Łatwo się pierze, jest przyjemny dla skóry twarzy, odpowiednio długi trzonek

Tylko moje jedno zastrzeżenie- odkręca mi się skuwka pędzla od trzonka :/ i czasami muszę dokręcać.

Ale i tak- WARTO!

to najlepsza inwestycja, na lata

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Chcesz pochwalić yes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj ukochany pedzel
  • Jest to moj najbardziej uniwersalny pedzel, kupiony z mysla o podkladzie mineralnym, ale generalnie uzywam go do blendowania rozu, rozswietlacza i bronzera, do odwiezania makijazu, do czyszczenia osypujacych sie cienii, wlasciwie to najchetniej kupilabym jeszcze dwa takie same by zawsze miec jeden czysciutki. Jest mily w dotyku, swietnie przetrwa pranie, wygodny i odporny.

Używam tego produktu od: paru miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tiniherbert za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Bardzo fajny pędzel
    Plusy:
    -nie gubi włosia-jak to robił pędzel z MACa
    -bardzo przyjemny w dotyku
    -łatwo sie czyści
    -nie wchłania dużo kosmetyku
    -bardzo dobrze rozprowadza puder
    -dotepność

Minusy:
    -nie posiada

Chcesz pochwalić robaczek29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobry ale znam tańsze zamienniki
  • Mam ten pędzel rok. Jest dobry owszem. Nie gubi włosia, super rozprowadza podkład. Jest miękki łatwo się go czyści i szybko wysycha.

Ale jest drogi. I ze względu na jego cene nie polecam. Ja za niego płaciam ok 90 zł. Natomiast jego zamiennikiem jest tak samo świetny Hakuro H52 za 35zł czyli połowe tego z Sephory. Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić skomplikowana_osobowosc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny do mineralnego prasowanego
  • Bardzo dobry pędzel do pudru mineralnego prasowanego (nakładanego na sucho lub na mokro). Puder bardzo ładnie "wnika" w skórę i nie muszę używać podkładu. Efekt podobny do tego uzyskanego przez specjalną gąbeczkę do pudrów mineralnych, ale pędzel łatwiej się czyści i nie wchłania się w niego tyle pudru.

Mam go od roku i nie zgubił ani jednego włoska***myję go dosyć często zwykłym płynem do higieny intymnej.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić aggieann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jestem bardzo szczęśliwą posiadaczką tegoż właśnie pędzla Kupiłam go na promocji za nieco mniejsze pieniążki,choć nie sądzę że jego cena jak za taką jakość jest bardzo przesadzona.Pędzel wizualnie wygląda bardzo profesjonalnie.Czarny,wykonany z porządnego plastiku,dobrze leży w dłoni.Włoski równo przystrzyżone,mięciutkie w dotyku.Widać jakość tego pędzla na pierwszy rzut oka.Nie wypadają mi z niego żadne włoski,po umyciu dosyć szybko wysycha.Mam go już dobre 3 lata a ciągle wygląda(po umyciu),praktycznie jak nowy.Nakładam tym pędzlem głownie sypkie pudry mineralne i w aplikacji ich na twarz sprawdza się wzorcowo Dozuje odpowiednią ilość produktu i pięknie wklepuje go w skóre,sprawiając że nie wygląda ona sztucznie Polecam!!!

Używam tego produktu od: ok 3 lat

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij