Pędzel do podkładu mineralnego i płynnego nr 45, Sephora Professionnel

Powiększ Pędzel do podkładu mineralnego i płynnego nr 45, Sephora Professionnel

Zgłoszony przez Polski Bursztyn

Bardzo miękki pędzel do nakładania podkładu mineralnego, nie uczula nie gubi włosia, nawet przez mycie nie traci swoich właściwości, nadal jest supermiękki. Idealny dla wrażliwej skóry.

Cena: 69zł

• Użytkownik
    Chwalona: 27 raz(y)
  • ulubiony
  • Potrzebowałam pędzla do pudru, nie mogłam zdecydować się na markę i model, a że oglądam Basię Callmeblondieee, która go polecała, odżałowałam te 70zł i zakupiłam swój pierwszy pędzel z Sephory.
    Muszę przyznać, że cena mnie odstraszała ale.... zaryzykowała i nie żałuję.
    Pędzel jest w moim posiadaniu już pół roku. Używam go codziennie do aplikacji pudru wykończeniowego i jestem nim oczarowana.
    Jego przeznaczenie to aplikacja podkładu mineralnego dlatego też nie jest on za duży ale spokojnie do omiatania twarzy pudrem wykończeniowym daje rade. Czasami nakładam nim kosmetyk do konturowania i spisuje się rewelacyjnie.
    Równomiernie nakłada kosmetyk, jest mięciutki, nie drapie, nie podrażnia cery, nie wypadł z niego ani jeden włosek, jest poręczny, łatwo domywają się z niego wszelkie kosmetyki.
    Czy polecam? tak, polecam i nie żałuję ani jednej wydanej na niego złotówki .

Chcesz pochwalić igiE za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit mity

• Właśnie kupiłam drugi
  • Potwierdzam wszystko, co piszą moje poprzedniczki - pędzel nr 45 z Sephory jest najbardziej wszechstronnym pędzlem. Nie lubię nakładać podkładu wielkimi pędzlami, bo mam drobną twarz, a ten idealnie rozrowadza EL Double Wear, Loreal True Match i Clinique Beyond Perfecting. Nie smuży, znakomicie stopniuje krycie. Świetnie nadaje się także do bronzera (konturowanie) i różu.
    Jest bardzo trwały, pierwszego mam już prawie 2 lata i wygląda jak nowy - nie gubi włosia, nie odkształca się, nic się nie odkleja. Poza tym pędzel ma ładny design.
    Kolejnym jego plusem jest to, że bardzo łatwo się odmywa, nawet z tych hardcorowych podkładów.
    Właśnie kupiłam drugi, żeby na spokojnie używać jednego do podkładu, a drugiego do różu i brązera
    Naprawdę polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2. pędzla

Chcesz pochwalić atlantis75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Must heave
  • Jeden z najlepszych pędzli do pudru jakie mam, uwielbiam go używać, idealnie nabiera produkt i nakłada na twarz, dobrze się nim pracuje, łatwo się myje, nie gubi włosia

Wady: brak

Używam tego produktu od: 1.5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić Zuzanana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Po prostu: niezbędny w kosmetyczce każdej kobiety.

Uniwersalny, spisuje się świetnie zarówno do aplikacji podkładu mineralnego jak i płynnego, a nawet... różu.

Ponieważ mam wrażliwą skórę, którą bardzo łatwo podrażnić, szukałam pędzla o delikatnym włosiu - i oto jest: ideał.

Jest nie tylko miękki ale przede wszystkim - solidnie wykonany, nie gubi włosia, nie deformuje się przy czyszczeniu, pozostaje sprężysty i zwarty... a mam go już dobrych kilku lat!

Przy innych pędzlach miałam wrażenie, że czasem "rozprowadzają" po twarzy infekcje-niespodzianki. Tu - sama łagodność.

Ponadto - bardzo lubię jego elegancki wygląd, wygodną, dobrze wyważoną rączkę.

Hmmm... wygląda na to, że nie można mu absolutnie nic zarzucić!

Używam tego produktu od: kilku lat - tak długo, że nie pamiętam kiedy go kupiłam!
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić caffeine za czytelną i pomocną recenzję?
  • wszechstronny
  • mam go od jakiegoś miesiąca i uwielbiam go.
    pędzel jest wszechstronny, nadaje sie praktycznie do wszystkiego. ja nakładam nim podkłady mineralne bare minerals i neauty minerals (polska firma) oraz puder hd mineralny z mufe. sprawdza sie znakomicie. kilka razy uzylam go tez do bronzera z mufe (tego najnowszego ) i warmtha z bm. i też dał radę. zachwalam go wszystkim bo naprawdę jest warty zainteresowania i zakupu.
    polecam

Chcesz pochwalić happyziggy za czytelną i pomocną recenzję?
  • mięciutki
  • Pędzel jest bardzo dobrze wykonany. Z rączka nic się nie dzieje. Włosie nie odstaje, nie gubi się, nie traci swojej miękkości.

Pędzel jest niesamowicie miękki i puszysty. Można się nim miziać i miziać..

Został mi polecony w Sephorze do pudru sypkiego. Niestety z moim pudrem Chanel kompletnie nie współgra. Jakoś brzydko wygląda nałożony przy jego pomocy puder, nie wiem dlaczego...
    Pędzel leżał u mnie przez długi czas nieużywany. Ostatnio sięgnęłam po niego w celu nałożenia różu. I w tej roli spisał się bardzo dobrze, nie stworzył żadnych plam.

Pędzel miły, ale mam do niego mieszane uczucia.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić irrssin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jestem przekonana.
  • Mam ten produkt od paru lat, trwałość i jakość wykonania bez zarzutu, choć mój ulubiony pędzel to nie jest, nie wiem czemu. Na codzień używam prasowanych pudrów mineralnych, jednak częściej używam kabuki EDM na krótszej rączce, nie wiem, może to kwestia przyzwyczajenia. Sephora ma bardzo "gładką" powierzchnię włosia, jest bardzo miły w dotyku, ale powierzchnia pędzla nie jest zbyt duża, stąd trzeba się "namachać" żeby ładnie umalować całą twarz i żeby efekt był naturalny. Teoretycznie nie mam się do niczego doczepić, ale po prostu za tym pędzlem nie przepadam.

Używam tego produktu od: jakieś 2 lata.
    Ilość zużytych opakowań: pierwszy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karola.80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny
  • Plusy:
    - świetnie wykonany, rączka ma długość i ciężar akurat, nic się nie rozkleja, mój egzemplarz nie zgubił ani jednego włoska;
    - syntetyczne włosie, dla mnie to podstawa, bardzo mięciutkie i delikatne dla skóry;
    - świetny do nakładania podkładu mineralnego, ale podejrzewam, ze też inne rodzaje pudrów i kremów nałoży sprawnie i gładko;
    - odkąd Sephora uruchomiła e-sklep dostępny praktycznie wszędzie.

Minusy: brak!
    Świetny pędzel, bardzo dobrej jakości. Nie jest najtańszy, ale za to będzie nam służył latami, więc uważam, że warto zainwestować tych kilkadziesiąt złotych. Mam też pędzle do oczy z tej sephorowej serii, ale to ten jest moim zdecydowanym faworytem.

Używam tego produktu od: Grudnia 2013
    Ilość zużytych opakowań: Pierwszy i pewnie ostatni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Fruchtgeele za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutnie uniwersalny! Absolutnie wskaniały!
  • To jest najbardziej uniwerslane narzędzie makijażowe jakie kiedykolwiek miałam. Nie używam go chyba tylko do oczu i na usta, w aplikacji reszty produktów jest niezastąpiony: podkłady w płynie, podkłady w kompakcie i sypkie, wszekiego rodzaju róże (w kamieniu, w kremie, w żelu), nic tak dobrze nie współópracuje z bronzującą bazą Chanel jak ten pędzel. Czyści się fantastycznie, nie widziałam żebu stracił choć jeden włosek w kąpieli. Włosie jest miękkie, spręzyste, miłe w dotyku. Wybarwienie dobrze pokazuje, czy pędzel jest czysty, czy nie. Jest poręczny, trzonek doskonaółej długości. Używam go od 2 lat, nic, absolutnie nic się z nim złego nie dzieje, ale poważnie zastanawiam się nad zakupem kolejnego, zanim sephora nie wpadnie na jakoś kolejny ze swoich genialnych pomysłów, by udokonalić doskonałe (a jak wszyscy wiemy: lepsze jest wrogiem dobrego). To prawda, zę w standardowej cenie nie jest tani, ale warto polować na wyprzedaże, bo jak sie go już raz użyje, to nie spoób się bez niego obejść. Polecam z całego serca!

Ilość zużytych opakowań: jedno (?!)

Chcesz pochwalić martadigital za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Po zakupie podkładu mineralnego, zmuszona byłam na szybko wybrać też jakiś pędzel do jego nakładania. Padło na ten z Sephory. Pędzel okazał się genialny.

Wykonany bardzo solidnie i z dbałością o szczegóły. Nie za duży, nie za mały, bardzo poręczny. Nie ścierają się napisy, a bardzo tego nie lubię.
    Włosie miękkie, delikatne i gęste. Nie drapie, nie kłuje, nie podrażnia skóry. Łatwy w utrzymaniu w czystości. Myty regularnie (mam go chyba z 4 lata) nie odbarwił się i nie zgubił nawet jednego włoska. Schnie też szybko.
    Nakładany nim podkład nie robi smug, plam. Z aplikacją nie ma żadnych problemów. Świetnie współpracuje z podkładami sypkimi jak i płynnymi.
    Cena przystępna jak za taką jakość.

Świetny produkt! Polecam!

Używam tego produktu od: od 4 lat

Chcesz pochwalić Tethys29 za czytelną i pomocną recenzję?