Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Maska do włosów `Intensywne wygładzanie`

Powiększ Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Maska do włosów `Intensywne wygładzanie`

Zgłoszony przez odzywkadowlosow

Skoncentrowany preparat o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy aż po same końce. Doskonale wygładza otwarte łuski włosów. Dodaje blasku od nasady aż po końcówki. Aktywnie nawilża i uelastycznia włosy. Nadaje włosom wyjątkową miękkość. Zawiera prowitaminę B5 i proteiny jedwabiu.

Skład: Aqua, Cetearyl Alocohol*, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Myristate*, Heliantus Annuus Seed Oil*, Panthenol, Polyquaternium-10, Hydrolized Sil, Sodium Benzoate*, Parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Limonene, Eugenol, Citric Acid* (18.02.2012)

* surowiec zaaprobowany przez ECOCERT

/s/

• Cudo
  • Lubię firmę Ziaja, a tę maskę kocham. Udało mi się ją dostać za 4,20. Trzymam ją o,5 h pod ręcznikiem. Po użyciu maski włosy są cudowne. Lśniące, gładziutkie, nawilżone, miłe w dotyku. Nie przetłuszcza włosów jak robią to inne maski czy odżywki. Ciężko ją dostać, ale warto w jej poszukiwaniu przejść całe miasto.
    Najlepsze efekty daje razem z szamponem z tej samej serii.
    Przejdźmy do konkretów :

PLUSY
    + ładne, proste opakowanie
    + polska firma
    + zapach
    + wydajność
    + cena !
    + nabłyszczenie i wygładzenie włosów
    + nie przetłuszcza włosów

MINUSY
    - dostępność

Maska bardzo mnie urzekła i zdecydowanie jest godna polecenia.
    Używam tego produktu od: RokuIlość zużytych opakowań: Dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić MrsHetfield za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham
  • Kupiłam ją za jakieś 5-6 zł na promocji w stokrotce Nie znam się za bardzo na składach więc nie wiem czy jej działanie to efekt tymczasowych silikonów czy innych składników, ale do rzeczy, włosy są po niej:
    +miękkie
    +błyszczące
    +dobrze się rozczesują
    +NAJLEPSZE
    (razem z nią używam też szamponu elseve sun defense i w połączeniu z nim włosy są nie do opisania)

+cena
    +zapach
    +konsystencja
    +wydajność

Używam jej razem z szamponem z sls raz w tygodniu, nacodzień używam szamponu bez sls i odżywki nivea.

Używam tego produktu od: końca czerwca/początku lipca
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Groszek i fasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutne nie !
  • MINUSY :
    -mało wydajna (starczyła mi tylko na 3 użycia)
    -nie wygładza włosów, czym się bardzo zawiodłam
    -słabo nawilża włosy

PLUSY:
    -ładne opakowanie
    -śliczny zapach

Zawiodłam się strasznie na tej masce do włosów spodziewałam się super wygładzonych , miękkich , nawilżonych włosów .

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam całe

Chcesz pochwalić Wkmtqq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Serce boli gdy jej brak...;(
  • Serce kraja mi sie na mysl o tym, ze ta maska jest dostepna tylko w Polsce... dzialala cuda razem z szamponem i odzywka b/s z tej serii, ale mysle, ze samodzielnie obok innych produktow tez swietnie dawalaby sobie rade!!! Nasz krajowy produkt, z ktorego moglibysmy byc dumni poza granicami mam nadzieje, ze kiedys zostanie wpuszczony do sprzedazy w Europie i utrze nosa Baleom, Gliss kurom i tym podobnym

PLUSY:
    - super nawilza, wygladza i odzywia
    - wlosy pieknie blyszcza
    - sliczny, delikatny zapaszek
    - zapach dosc dlugo potem utrzymuje sie na wlosach
    - cena!!!!!!!!!!
    - dostepnosc w Polsce (najczesciej w malych sklepikach tylko z kosmetykami Ziai)

MINUSY:
    - jest malo wydajna jesli sie jej hojniej uzywa ale przy tej cenie to totalnie nie problem
    - niedostepna poza Polska...

Pierwsza rzecza jaka zrobie po przyjezdzie do Polski bedzie kupienie tej maski!!

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Madam922 za czytelną i pomocną recenzję?
  • No no!
  • Są takie produkty, które się widuje na blogach, ale niekoniecznie zwraca się na nie uwagę w sklepie. Jednym z rodzajów takich produktów są w moim przypadku kosmetyki do włosów firmy Ziaja, a w szczególności maska z fioletowym kółkiem. Chodziłam, mijałam, to brałam do ręki to znowu odstawiałam... aż wreszcie ją kupiłam.

OPAKOWANIE
    ładny, plastikowy słoiczek przyznam się, że bardzo lubię w Ziaji to uwypuklenie na zakrętce. Niby mała rzecz, a jednak wyróżnia opakowanie no i obowiązkowe sreberko jest, nic się nie wyleje w czasie transportu.

KONSYSTENCJA, ZAPACH
    zapach jest chemiczny, ale dosyć ładny. Konsystencja to taki rzadki budyń (przynajmniej u mnie), gęstością przypomina raczej odżywkę a nie maskę. Trochę jej potrzeba, by pokryć włosy, ale mimo wszystko nie narzekam na wydajność, no bo za tę cenę...

DZIAŁANIE I OCENA
    Względem tej maski miałam początkowo mieszane uczucia, później jednak bardzo ją polubiłam. Widzę, że olej słonecznikowy pasuje moim włosom, a proteiny jedwabiu zawsze je lekko prostują, więc spodziewałam się pozytywnych efektów i rzeczywiście z takimi się spotkałam świetnie sprawdziła się w dzień, kiedy włosy miały wyglądać idealnie. Ech gdyby tylko trochę dociążała... ale nie można mieć wszystkiego podstawowe zadanie spełnia: poskramia puszek okruszek i dosyć dobrze nawilża. Jeśli Wasze włosy lubią się z proteinkami to myślę, że naprawdę warto spróbować, zwłaszcza że oceny na KWC ma całkiem niezłe no i narobiła mi ochoty na inne z tej serii

Używam tego produktu od: marzec 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić eternitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Są dużo lepsze maski
  • + fajna, śliska konsystencja, dzięki czemu maska jest wydajna
    + opakowanie (można zużyć produkt do końca)
    + niska cena

- kiepski, chemiczny zapach
    - włosy po niej miałam sianowate, nawet gdy trzymałam ją dłużej

Czasami pomagała ujarzmić moje niesforne włosiska, ale tylko wtedy gdy nakładałam odrobinę na całe mokre włosy i nie spłukiwałam; wówczas faktycznie wygładzała, ale włosy nadal były średnio przyjemne w dotyku.

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy (na zmianę z inną maską)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Chcesz pochwalić Madziarka.n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Bardzo skuteczny produkt, widocznie poprawia kondycje włosów (przynajmniej wizualnie), nie obciąża, ładnie pachnie i ma dobrą konsystencję. To jedyny kosmetyk który powstrzymuje moje uporczywe elektryzowanie się włosów.

Super wydajna.

Odejmuję pół gwiazdki za to że nie wygładza delikatnych zniszczeń spowodowanych gorącym powietrzem suszarki no ale chyba za dużo wymagam od takiej niedrogiej maski.

Ogólnie polecam

Chcesz pochwalić ANETA9113 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się...
  • Produkty firmy Ziaja wyjątkowo mi pasują. Jednym z największych moich odkryć jest seria wygładzająca z jedwabiem do włosów. Szampon i odżywka robiły cuda, dlatego zdecydowałam się na zakup maski...

Kosmetyk zakupiłam w Auchanie za niecałe 7 złotych z tego co dobrze pamiętam.

Lubię opakowania w kształcie słoiczka. Dzięki temu mogę wykorzystać produkt do ostatniej kropelki.

Maska ma zbitą konsystencję. Jest dużo gęsta niż maska odbudowująca tej samej firmy. Nie spływa z włosów.

Używałam tego produktu raz w tygodniu, głównie w weekendy w parze z szamponem ziołowym. Wystarczyła mi dokładnie na miesiąc (5 użyć). Jak widać wydajność nie jest zawrotna, jednak ja sobie jakoś specjalnie tej maski na włosy nie żałowałam.

Nie zauważyłam cudownego działania, które dawał duet szampon + odżywka. Włosy niby były trochę gładsze, ale myślałam, że maska mocniej zadziała. Poza tym nie obciążyła moich cienkich włosów, ani też nie przyspieszyła ich przetłuszczania (chociaż zawsze kładłam na długość i dobrze płukałam).

Myślę, że dużo lepiej kupić szampon i odżywkę z tej serii niż inwestować w maskę. Daję on dużo lepszy efekt niż sama maska... Efekt po niej jest co najwyżej poprawny.

Używam tego produktu od: 1 lutego 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chemiczny kwiatek
  • Maskę kupiłam bardzo dawno zupełnie przez przypadek. Skład ma dość ok,zapach jest nieco chemiczny ale wypróbowałam. Efekt całkiem fajny jednak to nic ponad przeciętną . Włosy sypkie,ładnie się rozczesują,dość wygładzone,błysk jakiś tam jest. Konsystencja dość zbita,zapach bardzoo intensywny jednak po spłukaniu kompletnie go nie czuć. Raczej nie maska a odżywka dla mniej wymagających włosów.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jagodatt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna !!!
  • Plusy:
    +Bardzo tania ok.7 zł
    +nie przetłuszcza włosów, nawet jak nakładam na skórę głowy
    +już po pierwszym użyciu moje włosy były bardzo miękkie , chociaż i tak mam włosy w bardzo dobrym stanie
    +włosy dobrze mi się układają i zdaje mi się ,że to też zasługa taj maski
    Minusy:
    -nie ma żadnych
    NAPRAWDĘ GORĄCO POLECAM Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1/6 opak

Chcesz pochwalić Karolinka1807 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij