Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Maska do włosów `Intensywne wygładzanie`

Powiększ Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Maska do włosów `Intensywne wygładzanie`
Produkt dostępny w 17 sklepach. Cena już od 5,51 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez odzywkadowlosow

Skoncentrowany preparat o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy aż po same końce. Doskonale wygładza otwarte łuski włosów. Dodaje blasku od nasady aż po końcówki. Aktywnie nawilża i uelastycznia włosy. Nadaje włosom wyjątkową miękkość. Zawiera prowitaminę B5 i proteiny jedwabiu.

Skład: Aqua, Cetearyl Alocohol*, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Myristate*, Heliantus Annuus Seed Oil*, Panthenol, Polyquaternium-10, Hydrolized Sil, Sodium Benzoate*, Parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Limonene, Eugenol, Citric Acid* (18.02.2012)

* surowiec zaaprobowany przez ECOCERT

/s/

• Gładkie, błyszczące włosy
  • Jest to najlepsza maska do włosów ziaji. Swietnie nablyszcza wlosy. Sa one po niej miekkie i gladkie. Dociążone. JEdnak kwestią dyskusyjna pozostaje sklad. Nie dba on za bardzo o nasze wlosy, nadaje im jedynie jedwabisty wyglad

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić adulka1993 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

• Gładkie jak tafla
  • Włosy cudowne, miękkie i sypkie. Oto właśnie chodziło. Już od pierwszego użycia były tak cudowne, że nie mogłam przestać ich dotykać. To jest moja maska "na wyjścia" kiedy chcę, żeby moje włosy wyglądały idealnie, jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

To jest zdecydowanie mój KWC.

Ilość zużytych opakowań: 1 male

Chcesz pochwalić deadhacchiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • obciąża włosy i tyle w temacie
  • Miałam próbkę szamponu i maski i podobało mi się, jak te kosmetyki wygładziły moje włosy. Kupiłam maskę, żeby używać raz na jakiś czas. Niestety maska bez szamponu nie działała za bardzo. Włosy były trochę wygładzone, ale też obciążone, szybko się przetłuszczały, były niepodatne na modelowanie i strasznie mi się elektryzowały. Przy dłuższym stosowaniu wysuszyła mi włosy i skórę głowy.

Chcesz pochwalić ajumpats za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra, ale mogłaby być lepsza..
  • Największą zaletą jest zapach, który na włosach utrzymuje się bardzo długo włosy są całkiem miękkie, ale na moich kręconych włosach rzadko kiedy widać jakiś efekt. Jednak produkt oceniam jako bardzo dobry

Ilość zużytych opakowań: Jedno małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić TheBlackLord za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem w porzadku
  • Spełnia swoje zadanie. Włosy są miękkie i gładkie. Dzięki masce łatwiej je później rozczesać i całkiem ładnie wyglądają. Konsystencja jest bardzo przyjemna a opakowanie jest w stanie przetrwać upadek z wysokości ale trzeba pilnować, żeby zawartość przypadkiem się nie wylała. Na początku byłam nią zachwycona ale wraz z kolejnymi "stopniami wtajemniczenia" tego co lubią moje włosy wiem, że nie wyzwala w pełni ich możliwości i nie niweluje w 100% przesuszenia. Mimo to ładnie pachnie i nie obciąża moich włosów a w dodatku jest tania i wydajna więc całkiem możliwe, że kiedyś do niej wrócę.

Z uwag co do stosowania, polecam trzymać ją na włosach dłużej niż wskazuje ulotka i na moich włosach znacznie lepiej sprawdziła się bez spłukiwania.

Chcesz pochwalić Oriannah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość dobra
  • Jest to mój pierwszy produkt z z ziaji, na początku go zbyt nie używałam poszedł w kont lecz teraz staram się go używać regularnie moje włosy odczuły zmianę gdyż mniej się puszą , włosy po prostu stały się miękkie i takie delikatne, zaś co do rozczesywania nigdy nie miałam z nimi problemu maska jest dobra choć moim zdaniem lepiej działa na pół godziny niż na kilka minut.

Plusy
    - Tania
    - wydajna
    - włosy się zmieniły na plus
    - nie osiada na włosach i ich nie przetłuszcza

Minusy
    - nie dostrzegłam

Używam tego produktu od: od pół roku

Chcesz pochwalić Mionnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna
  • Maskę kupiłam przy okazji zakupów internetowych, bo znam i lubię ziaję i byłam ciekawa jaka jest ta maska. Poza tym śmieszna cena niecałe 6 zł.

Zapach: dość intensywny, ładny, ja lubię intensywne zapachy, po nałożeniu na włosy zapach już nie jest tak wyczuwalny jak w opakowaniu.

Konsystencja: dość gęsta, kremowa, dobrze się nakłada na włosy, nie spływa z nich.

Działanie: włosy po jej spłukaniu są gładkie i takie śliskie jak lubię, wygładza je ale pod warunkiem że używam jej z odpowiednim dla mnie szamponem, bo nie z każdym daje takie same efekty - przynajmniej na moich włosach. Włosy się nie plączą, łatwo rozczesują, są błyszczące.

Ocena ogólna: bardzo fajna maska, którą warto wypróbować. I kosztuje grosze.

Ja od siebie polecam.

Używam tego produktu od: od prawie trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 74 raz(y)
  • Niezawodna!
  • Dostępność: Małe drogerie i sklepy, które mają w ofercie Ziaję. Ale jakoś ostatnio nie mogę nigdzie na nią trafić, w Warszawie. Nie podoba mi sie to wcale a wcale.

Zapach: neutralny.

Opakowanie: Proste, schludne, bardzo wygodne w użyciu.

Konsystencja: Kremowa, łatwo się rozprowadza. Żadnych grudek, rozwarstwiania się. Idealna biała masa.

Cena: Malutka, co cieszy i mnie i mój portfel.

Wydajność: średnia, ale nakładałam jej dużo, a kosztuje mało, wiec jej to wybaczam.

Skład: Również minimalistyczny, trochę dobroci i trochę chemii.

Działanie: I tutaj powala na kolana. est absolutnie świetna: ujarzmia moje niesforne włosy, wygładza, wyglądają jak po zastosowaniu jakiegoś drogiego, salonowego kosmetyku, są odpowiednio nawilżone, po prostu wyglądają idealnie zdrowo. Nie rozchodzą się tam, gdzie nie trzeba, są takie harmonijnie gładkie.
    Nie puszą się i nie elektryzują.

Podsumowując:
    plusy
    - DZIAŁANIE idealne!
    - cena
    - skład
    - opakowanie
    - konsystencja
    - zapach
    - wydajność
    minusy:
    - dostępność

Ogółem polecam dla tych z Was, których włosy trudno ujarzmić.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Hwila za czytelną i pomocną recenzję?
  • polubiliśmy się
  • Tania maska, którą używam bardziej jako 'odżywkę'. Nakładam na mokre włosy od połowy długości po końce, myję głowę u nasady i po minucie spłukuję. Włosy są fajne, miękkie w dotyku. Do tego włosy łatwiej się rozczesują.

W tej cenie(6.9 w drogerii Ziaja) zdecydowanie polecam
    Dodatkowo fajnie pachnie!

Chcesz pochwalić sliwkowapanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Dla mnie i moich włosów maska stała się ulubionym produktem. Nakładałam ją po myciu, na mokre włosy dość sporo na końce i na długość włosów, trzymając przez około 5-10 minut w zależności od tego ile miałam czasu i zawsze sprawdzała się wyśmienicie. Juz podczas jej spłukiwania czułam miękkość moich włosków. Zdecydowanie ujarzmiła moje włosy i nadała im połysku. Jedynym minusem jest jej wydajność, choć przy tej cenie to żaden problem.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić janikowosci za czytelną i pomocną recenzję?