Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Maska do włosów `Intensywne wygładzanie`

Powiększ Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Maska do włosów `Intensywne wygładzanie`

Zgłoszony przez odzywkadowlosow

Skoncentrowany preparat o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy aż po same końce. Doskonale wygładza otwarte łuski włosów. Dodaje blasku od nasady aż po końcówki. Aktywnie nawilża i uelastycznia włosy. Nadaje włosom wyjątkową miękkość. Zawiera prowitaminę B5 i proteiny jedwabiu.

Skład: Aqua, Cetearyl Alocohol*, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Myristate*, Heliantus Annuus Seed Oil*, Panthenol, Polyquaternium-10, Hydrolized Sil, Sodium Benzoate*, Parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Limonene, Eugenol, Citric Acid* (18.02.2012)

* surowiec zaaprobowany przez ECOCERT

/s/

• W tej cenie najlepsza wygładzająca maska
  • Bardzo lubię ten produkt Ziaja naprawdę się popisała. Maska kosztuje niewiele (ostatnio płaciłam za nią 6,99), ma super opakowanie (a przynajmniej ja takie właśnie bardzo lubię), przyjemnie pachnie, no i co najważniejsze - działa.

Wygładzenie czuć już podczas spłukiwania jej z włosów. Stosuję ję do tak zwanej metody OMO, nakładam ją na włosy od ucha w dół, na skalp szampon. Później spłukuję i nakładam maskę jeszcze raz. Trzymam ją na włosach 5 min i spłukuję. Po wyschnięciu włosy, które zazwyczaj sterczą mi na wszystkie strony, są ujarzmione, wygładzone i nabłyszczone. Dodam, że mam cienkie i długie włosy i maska absolutnie ich nie przeciąża.

W tej cenie to mój hit!

Używam tego produktu od: Od roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Chcesz pochwalić bodajze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podobna do maski Intensywny Kolor
  • Maska jest bardzo podobna w działaniu do innej maski z Ziai, tej do włosów farbowanych, jednak ma nieco słabsze działanie. Czyli w skrócie: trochę nawilża, trochę wygładza, ale jednak efekt nie jest szczególnie spektakularny. Dla mnie to bardziej taka codzienna odżywka niż maska. Może się sprawdzić na niewymagających włosach.

Zapach bardzo neutralny, subtelny. Całkiem słaba wydajnosć i dostępność.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Erishkigal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna, swoja rolę spełnia
  • Żeby móc cokolwiek powiedzieć o tej masce postanowiłam stosować ją co najmniej miesiąc, bo moje włosy mają tą tendencję,że po jakimś czasie przyzwyczajają się i efektów nie widać.

W związku z dotychczasowymi efektami daje tej maskę mocną czwóreczkę gwiazdek.

Maskę stosuję raz-dwa razy w tygodniu.

Bardzo dużym plusem jest to, że po umyciu i naturalnym wysuszeniu włosów ( bez użycia suszarki) mogę z łatwością je rozczesać.

Ogólnie włosy po tej masce są zauważalnie gładsze w dotyku, miękkie i lepiej się układają.
    To akurat jest dla mnie bardzo ważne, bo zazwyczaj miałam problem z tym,że włosy nadmiernie się puszą, a teraz kiedy sięgają mi do ramion to już w ogóle problem z ich ułożeniem był wielki.

Mam nadzieje,że ta maska dalej będzie spełniać swoje zadanie.

Chcesz pochwalić aknelam za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne wygładzenie!
  • Maska jest bardzo fajna przy wlosach ktore trudno rozczesac po myciu, po tej maseczce wlosy są na tyle wygładzone że prostownica nie jest az tak bardzo potrzebna.

plusy:
    - CENA
    - miekkie włosy, łatwe do rozczesania i do stylizacji
    - nie przetluszcza włosow jednoczesnie je wygładzając i nablyszczając
    - można stosować i jako kompres na 30min albo też jako odzywke na 3 min, działa tak samo fajnie

minusy:
    - nie zauważyłam

Producent nigdzie nie obiecuje regeneracji włosów i slusznie bo jest to bardziej produkt ktory uelastycznia, wygładza, przeciwdziala puszeniu , nabłyszcza.....
    Polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić karozem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy dla włosów trudnych do układania
  • Używam tej maski tylko na włosy od brody w dół.

+ włosy się nie plątają, łatwe rozczesywanie
    + nie puszą się
    + nie wywaracają na wszystkie strony, dobrze układają
    + niska cena
    + polska firma wspieramy polską gospodarkę :3
    + nie obciąża
    + włosy miękkie
    + dobry skład

- chemiczny zapach

Chcesz pochwalić Sappy27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Lubię firmę Ziaja, a tę maskę kocham. Udało mi się ją dostać za 4,20. Trzymam ją o,5 h pod ręcznikiem. Po użyciu maski włosy są cudowne. Lśniące, gładziutkie, nawilżone, miłe w dotyku. Nie przetłuszcza włosów jak robią to inne maski czy odżywki. Ciężko ją dostać, ale warto w jej poszukiwaniu przejść całe miasto.
    Najlepsze efekty daje razem z szamponem z tej samej serii.
    Przejdźmy do konkretów :

PLUSY
    + ładne, proste opakowanie
    + polska firma
    + zapach
    + wydajność
    + cena !
    + nabłyszczenie i wygładzenie włosów
    + nie przetłuszcza włosów

MINUSY
    - dostępność

Maska bardzo mnie urzekła i zdecydowanie jest godna polecenia.
    Używam tego produktu od: RokuIlość zużytych opakowań: Dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić MrsHetfield za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham
  • Kupiłam ją za jakieś 5-6 zł na promocji w stokrotce Nie znam się za bardzo na składach więc nie wiem czy jej działanie to efekt tymczasowych silikonów czy innych składników, ale do rzeczy, włosy są po niej:
    +miękkie
    +błyszczące
    +dobrze się rozczesują
    +NAJLEPSZE
    (razem z nią używam też szamponu elseve sun defense i w połączeniu z nim włosy są nie do opisania)

+cena
    +zapach
    +konsystencja
    +wydajność

Używam jej razem z szamponem z sls raz w tygodniu, nacodzień używam szamponu bez sls i odżywki nivea.

Używam tego produktu od: końca czerwca/początku lipca
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Groszek i fasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutne nie !
  • MINUSY :
    -mało wydajna (starczyła mi tylko na 3 użycia)
    -nie wygładza włosów, czym się bardzo zawiodłam
    -słabo nawilża włosy

PLUSY:
    -ładne opakowanie
    -śliczny zapach

Zawiodłam się strasznie na tej masce do włosów spodziewałam się super wygładzonych , miękkich , nawilżonych włosów .

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam całe

Chcesz pochwalić Wkmtqq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Serce boli gdy jej brak...;(
  • Serce kraja mi sie na mysl o tym, ze ta maska jest dostepna tylko w Polsce... dzialala cuda razem z szamponem i odzywka b/s z tej serii, ale mysle, ze samodzielnie obok innych produktow tez swietnie dawalaby sobie rade!!! Nasz krajowy produkt, z ktorego moglibysmy byc dumni poza granicami mam nadzieje, ze kiedys zostanie wpuszczony do sprzedazy w Europie i utrze nosa Baleom, Gliss kurom i tym podobnym

PLUSY:
    - super nawilza, wygladza i odzywia
    - wlosy pieknie blyszcza
    - sliczny, delikatny zapaszek
    - zapach dosc dlugo potem utrzymuje sie na wlosach
    - cena!!!!!!!!!!
    - dostepnosc w Polsce (najczesciej w malych sklepikach tylko z kosmetykami Ziai)

MINUSY:
    - jest malo wydajna jesli sie jej hojniej uzywa ale przy tej cenie to totalnie nie problem
    - niedostepna poza Polska...

Pierwsza rzecza jaka zrobie po przyjezdzie do Polski bedzie kupienie tej maski!!

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Madam922 za czytelną i pomocną recenzję?
  • No no!
  • Są takie produkty, które się widuje na blogach, ale niekoniecznie zwraca się na nie uwagę w sklepie. Jednym z rodzajów takich produktów są w moim przypadku kosmetyki do włosów firmy Ziaja, a w szczególności maska z fioletowym kółkiem. Chodziłam, mijałam, to brałam do ręki to znowu odstawiałam... aż wreszcie ją kupiłam.

OPAKOWANIE
    ładny, plastikowy słoiczek przyznam się, że bardzo lubię w Ziaji to uwypuklenie na zakrętce. Niby mała rzecz, a jednak wyróżnia opakowanie no i obowiązkowe sreberko jest, nic się nie wyleje w czasie transportu.

KONSYSTENCJA, ZAPACH
    zapach jest chemiczny, ale dosyć ładny. Konsystencja to taki rzadki budyń (przynajmniej u mnie), gęstością przypomina raczej odżywkę a nie maskę. Trochę jej potrzeba, by pokryć włosy, ale mimo wszystko nie narzekam na wydajność, no bo za tę cenę...

DZIAŁANIE I OCENA
    Względem tej maski miałam początkowo mieszane uczucia, później jednak bardzo ją polubiłam. Widzę, że olej słonecznikowy pasuje moim włosom, a proteiny jedwabiu zawsze je lekko prostują, więc spodziewałam się pozytywnych efektów i rzeczywiście z takimi się spotkałam świetnie sprawdziła się w dzień, kiedy włosy miały wyglądać idealnie. Ech gdyby tylko trochę dociążała... ale nie można mieć wszystkiego podstawowe zadanie spełnia: poskramia puszek okruszek i dosyć dobrze nawilża. Jeśli Wasze włosy lubią się z proteinkami to myślę, że naprawdę warto spróbować, zwłaszcza że oceny na KWC ma całkiem niezłe no i narobiła mi ochoty na inne z tej serii

Używam tego produktu od: marzec 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić eternitka za czytelną i pomocną recenzję?