Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Maska do włosów `Intensywne wygładzanie`

Powiększ Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Maska do włosów `Intensywne wygładzanie`

Zgłoszony przez odzywkadowlosow

Skoncentrowany preparat o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy aż po same końce. Doskonale wygładza otwarte łuski włosów. Dodaje blasku od nasady aż po końcówki. Aktywnie nawilża i uelastycznia włosy. Nadaje włosom wyjątkową miękkość. Zawiera prowitaminę B5 i proteiny jedwabiu.

Skład: Aqua, Cetearyl Alocohol*, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Myristate*, Heliantus Annuus Seed Oil*, Panthenol, Polyquaternium-10, Hydrolized Sil, Sodium Benzoate*, Parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Limonene, Eugenol, Citric Acid* (18.02.2012)

* surowiec zaaprobowany przez ECOCERT

/s/

• nie powala
  • Od tej maski nie oczekiwałam regeneracji włosów czy poprawienia ich faktycznego stanu. Interesował mnie tylko efekt wizualny. Stosowałam ją jako odżywkę nakładaną po myciu. Raz trzymałam ją 5 minut, kiedy indziej 40, ale efekt zawsze był mało zadowalający. Coś tam wygładzała, ułatwiała rozczesywanie, ale bez szału. Nie zlikwidowała problemu ogromnego puchu na głowie, jedynie odrobinę go ograniczyła. Chyba zbyt dużo oczekiwałam od maski za 6 zł, ale za taką cenę aż żal nie przetestować. Pachnie, jak ktoś już słusznie zauważył, trochę farbą do włosów, jednak zapaszek nie jest bardzo intensywny. Konsystencja typowo odżywkowa, wydajność raczej kiepska. Na moich wymagających kłaczkach się nie sprawdziła, ale z chęcią dam szansę innym wersjom masek Ziaja.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lunagatto za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• SUPER BĘDĘ DO NIEJ WRACAŁA
  • Witam

Maska na moich puszących, rozjaśnionych i kręconych włosach sprawdziła się naprawdę świetnie. Żadko który kosmetyk sobie z nimi radzi a tu bardzo pozytywne zaskoczenie.

* ułatwia rozczesywanie
    * cena bardzo atrakcyjna ok 7zł
    * wydajna 200ml starcza naprawdę na kilkanaście razy a mam włosy naprawdę długie i gęste
    * ma bardzo gęstą formułę
    * bardzo ładnie delikatnie pachnie

Używam tego produktu od: styczeń 2015
    Ilość zużytych opakowań: 2po 200ml

Chcesz pochwalić karolka852 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra !
  • Owa maska ma wygładzać łuski włosa... bez dwóch zdań to robi! Dyscyplinuje moje włosy, nie puszą się , są wygładzone...

* działanie powalające!
    * cena atrakcyjna ( u mnie 5,60 zł)
    * wydajna
    * bardzo ładnie pachnie
    * konsystencja zbita , łatwo sie nakłada .

Minusów zdecydowanie nie ma

Chcesz pochwalić kochamkozmetyki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wygładza, zmiękcza
  • Kupiłam jako zdesperowana, szukająca już wszędzie, wypytująca fryzjerów.

Moje włosy są gęste, długie, ale sztywne i nie podlegające, żednym zasadom- puszą się, żyją własnym życiem. I pomimo, że są tylko lekko falowane to niestety są sianowate.
    Maskę zastosowałam od razu, zaraz jak wróciłam ze sklepu. Używam już ponad miesiąc przy każdym myciu (2-3 razy w tyg) i efekt był w sumie już widoczny mniej więcej po 3-4 użyciu.
    Włosy wygładzone. Nie puszą się, znikło też siano które lokowało się zawsze w dolnych partiach włosów. Zniknął również mój odwieczny problem- wielkich splątanych kołtunów na końcach. Przez to codziennie przechodziłam dosłownie gehennę. Czesałam włosy co 2 godziny, nieraz i częściej... niestety dół cały czas się plątał. Wyrywałam pół głowy, czesałam włosy z płaczem... dzięki tej masce już nie pamiętam jak to było

Włosy są po niej ogarnięte, nie elektryzują się, bardzo miękkie, nie tracą na objętości. Co ważne maska jest lekka i nie obciąża włosów. Nie przetłuszcza ich również.

Łatwa i szybka aplikacja. Łatwo ją szybciutko zmyć (miewałam maski które zmywałam hektolitrami a nadal czułam na dłoniach tłusty film:|).

Bardzo ładny zapach, który pozostaje na włosach. Cena świetna! Wydajna.

Chcesz pochwalić pauleta89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Pogromca puchu
  • Zacznijmy od najważniejszego: doskonale wygładza włosy, po użyciu maski nie ma mowy o puszeniu się włosów! Mam suche, zniszczone i wysoko porowate włosy, możecie więc sobie wyobrazić jak łatwo u nich o puszenie się...na szczęście ta maska całkowicie radzi sobie z tym problemem. Po niej moje włosy są miękkie, gładkie i błyszczące

Maska jest dość wydajna, starcza na kilka użyć (mam średniej długości włosy) jednak mam tendencję do używania zbyt dużej ilości odżywek, więc zapewne maska starczy na wiele dłużej, jeżeli będzie się ją stosowało w nieco skromniejszych porcjach.

Cena baardzo przystępna. Nie trudno ją również znaleźć w sklepach oraz drogeriach.

Podsumowując: jeżeli masz problem z puszącymi i zniszczonymi włosami, a przy tym nie chcesz wydawać fortuny, to ta maska jest dla Ciebie

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Mam włosy rozjaśniane, długie, niesforne, skłonne do puszenia się. Kupiłam maskę po pozytywnych opiniach i liczyłam przede wszystkim na wygładzenie włosów.

Maska ma gęstą konsystencję (ale nie aż tak jak Biovax) i mlecznobiały kolor. Skład jest prosty, nieprzekombinowany. Zamknięta jest w plastikowym słoiczku, z którego łatwo wydobyć kosmetyk.

Maska niestety nie spełniła obietnic producenta. Po jej użyciu moje włosy zamieniły się w siano, były szorstkie i matowe. Próbowałam się do niej przekonać, używać krócej/dłużej, ale w żaden sposób nie wpływało to na właściwości maski. W końcu ją odstawiłam i włosy wróciły "do życia".

Trudno mi się dopatrzeć plusów tego kosmetyku, zwlaszcza jeśli działanie jest odwrotne od zamierzonego.

Używam tego produktu od: przez dwa miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

Chcesz pochwalić lattegirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię!
  • Zacznę od tego, że mam bardzo marne włosy (cienkie, rzadkie, przetłuszczające się, skłonne do wypadania) -chlip! Takie włosy niezwykle łatwo obiążyć. Ale masce Ziaji nie udało się tego zrobić ani razu!

Plusy:
    - wydajność,
    - zapach,
    - cena !!!!,
    - wygładzone, mięsiste włosy,
    - super efekt po 2 minutach, jak i po 15

Minusy:
    - tylko jeden - nie można stosować na skórę głowy, dlatego odjęłam pół gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: 7 próbek, w trakcie używania opakowania pełnowymiarowego

Chcesz pochwalić Anna07_07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W tej cenie najlepsza wygładzająca maska
  • Bardzo lubię ten produkt Ziaja naprawdę się popisała. Maska kosztuje niewiele (ostatnio płaciłam za nią 6,99), ma super opakowanie (a przynajmniej ja takie właśnie bardzo lubię), przyjemnie pachnie, no i co najważniejsze - działa.

Wygładzenie czuć już podczas spłukiwania jej z włosów. Stosuję ję do tak zwanej metody OMO, nakładam ją na włosy od ucha w dół, na skalp szampon. Później spłukuję i nakładam maskę jeszcze raz. Trzymam ją na włosach 5 min i spłukuję. Po wyschnięciu włosy, które zazwyczaj sterczą mi na wszystkie strony, są ujarzmione, wygładzone i nabłyszczone. Dodam, że mam cienkie i długie włosy i maska absolutnie ich nie przeciąża.

W tej cenie to mój hit!

Używam tego produktu od: Od roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Chcesz pochwalić bodajze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podobna do maski Intensywny Kolor
  • Maska jest bardzo podobna w działaniu do innej maski z Ziai, tej do włosów farbowanych, jednak ma nieco słabsze działanie. Czyli w skrócie: trochę nawilża, trochę wygładza, ale jednak efekt nie jest szczególnie spektakularny. Dla mnie to bardziej taka codzienna odżywka niż maska. Może się sprawdzić na niewymagających włosach.

Zapach bardzo neutralny, subtelny. Całkiem słaba wydajnosć i dostępność.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Erishkigal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna, swoja rolę spełnia
  • Żeby móc cokolwiek powiedzieć o tej masce postanowiłam stosować ją co najmniej miesiąc, bo moje włosy mają tą tendencję,że po jakimś czasie przyzwyczajają się i efektów nie widać.

W związku z dotychczasowymi efektami daje tej maskę mocną czwóreczkę gwiazdek.

Maskę stosuję raz-dwa razy w tygodniu.

Bardzo dużym plusem jest to, że po umyciu i naturalnym wysuszeniu włosów ( bez użycia suszarki) mogę z łatwością je rozczesać.

Ogólnie włosy po tej masce są zauważalnie gładsze w dotyku, miękkie i lepiej się układają.
    To akurat jest dla mnie bardzo ważne, bo zazwyczaj miałam problem z tym,że włosy nadmiernie się puszą, a teraz kiedy sięgają mi do ramion to już w ogóle problem z ich ułożeniem był wielki.

Mam nadzieje,że ta maska dalej będzie spełniać swoje zadanie.

Chcesz pochwalić aknelam za czytelną i pomocną recenzję?