Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Maska do włosów `Intensywne wygładzanie`

Powiększ Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Maska do włosów `Intensywne wygładzanie`

Zgłoszony przez odzywkadowlosow

Skoncentrowany preparat o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy aż po same końce. Doskonale wygładza otwarte łuski włosów. Dodaje blasku od nasady aż po końcówki. Aktywnie nawilża i uelastycznia włosy. Nadaje włosom wyjątkową miękkość. Zawiera prowitaminę B5 i proteiny jedwabiu.

Skład: Aqua, Cetearyl Alocohol*, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Myristate*, Heliantus Annuus Seed Oil*, Panthenol, Polyquaternium-10, Hydrolized Sil, Sodium Benzoate*, Parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Limonene, Eugenol, Citric Acid* (18.02.2012)

* surowiec zaaprobowany przez ECOCERT

/s/

• Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Pogromca puchu
  • Zacznijmy od najważniejszego: doskonale wygładza włosy, po użyciu maski nie ma mowy o puszeniu się włosów! Mam suche, zniszczone i wysoko porowate włosy, możecie więc sobie wyobrazić jak łatwo u nich o puszenie się...na szczęście ta maska całkowicie radzi sobie z tym problemem. Po niej moje włosy są miękkie, gładkie i błyszczące

Maska jest dość wydajna, starcza na kilka użyć (mam średniej długości włosy) jednak mam tendencję do używania zbyt dużej ilości odżywek, więc zapewne maska starczy na wiele dłużej, jeżeli będzie się ją stosowało w nieco skromniejszych porcjach.

Cena baardzo przystępna. Nie trudno ją również znaleźć w sklepach oraz drogeriach.

Podsumowując: jeżeli masz problem z puszącymi i zniszczonymi włosami, a przy tym nie chcesz wydawać fortuny, to ta maska jest dla Ciebie

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Mam włosy rozjaśniane, długie, niesforne, skłonne do puszenia się. Kupiłam maskę po pozytywnych opiniach i liczyłam przede wszystkim na wygładzenie włosów.

Maska ma gęstą konsystencję (ale nie aż tak jak Biovax) i mlecznobiały kolor. Skład jest prosty, nieprzekombinowany. Zamknięta jest w plastikowym słoiczku, z którego łatwo wydobyć kosmetyk.

Maska niestety nie spełniła obietnic producenta. Po jej użyciu moje włosy zamieniły się w siano, były szorstkie i matowe. Próbowałam się do niej przekonać, używać krócej/dłużej, ale w żaden sposób nie wpływało to na właściwości maski. W końcu ją odstawiłam i włosy wróciły "do życia".

Trudno mi się dopatrzeć plusów tego kosmetyku, zwlaszcza jeśli działanie jest odwrotne od zamierzonego.

Używam tego produktu od: przez dwa miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

Chcesz pochwalić lattegirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię!
  • Zacznę od tego, że mam bardzo marne włosy (cienkie, rzadkie, przetłuszczające się, skłonne do wypadania) -chlip! Takie włosy niezwykle łatwo obiążyć. Ale masce Ziaji nie udało się tego zrobić ani razu!

Plusy:
    - wydajność,
    - zapach,
    - cena !!!!,
    - wygładzone, mięsiste włosy,
    - super efekt po 2 minutach, jak i po 15

Minusy:
    - tylko jeden - nie można stosować na skórę głowy, dlatego odjęłam pół gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: 7 próbek, w trakcie używania opakowania pełnowymiarowego

Chcesz pochwalić Anna07_07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W tej cenie najlepsza wygładzająca maska
  • Bardzo lubię ten produkt Ziaja naprawdę się popisała. Maska kosztuje niewiele (ostatnio płaciłam za nią 6,99), ma super opakowanie (a przynajmniej ja takie właśnie bardzo lubię), przyjemnie pachnie, no i co najważniejsze - działa.

Wygładzenie czuć już podczas spłukiwania jej z włosów. Stosuję ję do tak zwanej metody OMO, nakładam ją na włosy od ucha w dół, na skalp szampon. Później spłukuję i nakładam maskę jeszcze raz. Trzymam ją na włosach 5 min i spłukuję. Po wyschnięciu włosy, które zazwyczaj sterczą mi na wszystkie strony, są ujarzmione, wygładzone i nabłyszczone. Dodam, że mam cienkie i długie włosy i maska absolutnie ich nie przeciąża.

W tej cenie to mój hit!

Używam tego produktu od: Od roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Chcesz pochwalić bodajze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podobna do maski Intensywny Kolor
  • Maska jest bardzo podobna w działaniu do innej maski z Ziai, tej do włosów farbowanych, jednak ma nieco słabsze działanie. Czyli w skrócie: trochę nawilża, trochę wygładza, ale jednak efekt nie jest szczególnie spektakularny. Dla mnie to bardziej taka codzienna odżywka niż maska. Może się sprawdzić na niewymagających włosach.

Zapach bardzo neutralny, subtelny. Całkiem słaba wydajnosć i dostępność.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Erishkigal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna, swoja rolę spełnia
  • Żeby móc cokolwiek powiedzieć o tej masce postanowiłam stosować ją co najmniej miesiąc, bo moje włosy mają tą tendencję,że po jakimś czasie przyzwyczajają się i efektów nie widać.

W związku z dotychczasowymi efektami daje tej maskę mocną czwóreczkę gwiazdek.

Maskę stosuję raz-dwa razy w tygodniu.

Bardzo dużym plusem jest to, że po umyciu i naturalnym wysuszeniu włosów ( bez użycia suszarki) mogę z łatwością je rozczesać.

Ogólnie włosy po tej masce są zauważalnie gładsze w dotyku, miękkie i lepiej się układają.
    To akurat jest dla mnie bardzo ważne, bo zazwyczaj miałam problem z tym,że włosy nadmiernie się puszą, a teraz kiedy sięgają mi do ramion to już w ogóle problem z ich ułożeniem był wielki.

Mam nadzieje,że ta maska dalej będzie spełniać swoje zadanie.

Chcesz pochwalić aknelam za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne wygładzenie!
  • Maska jest bardzo fajna przy wlosach ktore trudno rozczesac po myciu, po tej maseczce wlosy są na tyle wygładzone że prostownica nie jest az tak bardzo potrzebna.

plusy:
    - CENA
    - miekkie włosy, łatwe do rozczesania i do stylizacji
    - nie przetluszcza włosow jednoczesnie je wygładzając i nablyszczając
    - można stosować i jako kompres na 30min albo też jako odzywke na 3 min, działa tak samo fajnie

minusy:
    - nie zauważyłam

Producent nigdzie nie obiecuje regeneracji włosów i slusznie bo jest to bardziej produkt ktory uelastycznia, wygładza, przeciwdziala puszeniu , nabłyszcza.....
    Polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić karozem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy dla włosów trudnych do układania
  • Używam tej maski tylko na włosy od brody w dół.

+ włosy się nie plątają, łatwe rozczesywanie
    + nie puszą się
    + nie wywaracają na wszystkie strony, dobrze układają
    + niska cena
    + polska firma wspieramy polską gospodarkę :3
    + nie obciąża
    + włosy miękkie
    + dobry skład

- chemiczny zapach

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sappy27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Lubię firmę Ziaja, a tę maskę kocham. Udało mi się ją dostać za 4,20. Trzymam ją o,5 h pod ręcznikiem. Po użyciu maski włosy są cudowne. Lśniące, gładziutkie, nawilżone, miłe w dotyku. Nie przetłuszcza włosów jak robią to inne maski czy odżywki. Ciężko ją dostać, ale warto w jej poszukiwaniu przejść całe miasto.
    Najlepsze efekty daje razem z szamponem z tej samej serii.
    Przejdźmy do konkretów :

PLUSY
    + ładne, proste opakowanie
    + polska firma
    + zapach
    + wydajność
    + cena !
    + nabłyszczenie i wygładzenie włosów
    + nie przetłuszcza włosów

MINUSY
    - dostępność

Maska bardzo mnie urzekła i zdecydowanie jest godna polecenia.
    Używam tego produktu od: RokuIlość zużytych opakowań: Dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić MrsHetfield za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham
  • Kupiłam ją za jakieś 5-6 zł na promocji w stokrotce Nie znam się za bardzo na składach więc nie wiem czy jej działanie to efekt tymczasowych silikonów czy innych składników, ale do rzeczy, włosy są po niej:
    +miękkie
    +błyszczące
    +dobrze się rozczesują
    +NAJLEPSZE
    (razem z nią używam też szamponu elseve sun defense i w połączeniu z nim włosy są nie do opisania)

+cena
    +zapach
    +konsystencja
    +wydajność

Używam jej razem z szamponem z sls raz w tygodniu, nacodzień używam szamponu bez sls i odżywki nivea.

Używam tego produktu od: końca czerwca/początku lipca
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Groszek i fasolka za czytelną i pomocną recenzję?