Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Maska do włosów `Intensywne wygładzanie`

Powiększ Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Maska do włosów `Intensywne wygładzanie`

Zgłoszony przez odzywkadowlosow

Skoncentrowany preparat o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy aż po same końce. Doskonale wygładza otwarte łuski włosów. Dodaje blasku od nasady aż po końcówki. Aktywnie nawilża i uelastycznia włosy. Nadaje włosom wyjątkową miękkość. Zawiera prowitaminę B5 i proteiny jedwabiu.

Skład: Aqua, Cetearyl Alocohol*, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Myristate*, Heliantus Annuus Seed Oil*, Panthenol, Polyquaternium-10, Hydrolized Sil, Sodium Benzoate*, Parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Limonene, Eugenol, Citric Acid* (18.02.2012)

* surowiec zaaprobowany przez ECOCERT

/s/

• Są dużo lepsze maski
  • + fajna, śliska konsystencja, dzięki czemu maska jest wydajna
    + opakowanie (można zużyć produkt do końca)
    + niska cena

- kiepski, chemiczny zapach
    - włosy po niej miałam sianowate, nawet gdy trzymałam ją dłużej

Czasami pomagała ujarzmić moje niesforne włosiska, ale tylko wtedy gdy nakładałam odrobinę na całe mokre włosy i nie spłukiwałam; wówczas faktycznie wygładzała, ale włosy nadal były średnio przyjemne w dotyku.

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy (na zmianę z inną maską)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Chcesz pochwalić Madziarka.n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Bardzo skuteczny produkt, widocznie poprawia kondycje włosów (przynajmniej wizualnie), nie obciąża, ładnie pachnie i ma dobrą konsystencję. To jedyny kosmetyk który powstrzymuje moje uporczywe elektryzowanie się włosów.

Super wydajna.

Odejmuję pół gwiazdki za to że nie wygładza delikatnych zniszczeń spowodowanych gorącym powietrzem suszarki no ale chyba za dużo wymagam od takiej niedrogiej maski.

Ogólnie polecam

Chcesz pochwalić ANETA9113 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się...
  • Produkty firmy Ziaja wyjątkowo mi pasują. Jednym z największych moich odkryć jest seria wygładzająca z jedwabiem do włosów. Szampon i odżywka robiły cuda, dlatego zdecydowałam się na zakup maski...

Kosmetyk zakupiłam w Auchanie za niecałe 7 złotych z tego co dobrze pamiętam.

Lubię opakowania w kształcie słoiczka. Dzięki temu mogę wykorzystać produkt do ostatniej kropelki.

Maska ma zbitą konsystencję. Jest dużo gęsta niż maska odbudowująca tej samej firmy. Nie spływa z włosów.

Używałam tego produktu raz w tygodniu, głównie w weekendy w parze z szamponem ziołowym. Wystarczyła mi dokładnie na miesiąc (5 użyć). Jak widać wydajność nie jest zawrotna, jednak ja sobie jakoś specjalnie tej maski na włosy nie żałowałam.

Nie zauważyłam cudownego działania, które dawał duet szampon + odżywka. Włosy niby były trochę gładsze, ale myślałam, że maska mocniej zadziała. Poza tym nie obciążyła moich cienkich włosów, ani też nie przyspieszyła ich przetłuszczania (chociaż zawsze kładłam na długość i dobrze płukałam).

Myślę, że dużo lepiej kupić szampon i odżywkę z tej serii niż inwestować w maskę. Daję on dużo lepszy efekt niż sama maska... Efekt po niej jest co najwyżej poprawny.

Używam tego produktu od: 1 lutego 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chemiczny kwiatek
  • Maskę kupiłam bardzo dawno zupełnie przez przypadek. Skład ma dość ok,zapach jest nieco chemiczny ale wypróbowałam. Efekt całkiem fajny jednak to nic ponad przeciętną . Włosy sypkie,ładnie się rozczesują,dość wygładzone,błysk jakiś tam jest. Konsystencja dość zbita,zapach bardzoo intensywny jednak po spłukaniu kompletnie go nie czuć. Raczej nie maska a odżywka dla mniej wymagających włosów.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jagodatt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna !!!
  • Plusy:
    +Bardzo tania ok.7 zł
    +nie przetłuszcza włosów, nawet jak nakładam na skórę głowy
    +już po pierwszym użyciu moje włosy były bardzo miękkie , chociaż i tak mam włosy w bardzo dobrym stanie
    +włosy dobrze mi się układają i zdaje mi się ,że to też zasługa taj maski
    Minusy:
    -nie ma żadnych
    NAPRAWDĘ GORĄCO POLECAM Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1/6 opak

Chcesz pochwalić Karolinka1807 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardziej odżywka
  • Maska pełni u mnie rolę odżywki, stosuję ją codziennie po umyciu włosów na parę minut.
    Po spłukaniu włosy są miękkie, lepiej się rozczesują, nawilżone. Efektu wow raczej nie doświadczyłam.
    Maska ma skład raczej średnio
    ciekawy, na skórę głowy jej nie nakładałam, tylko na długość.
    Ogólnie jest to produkt średni, bez szału, ale można spróbować, ja zapłaciłam za nią 7zł, więc uważam, że cena nie jest wygórowana, a nuż się komuś spodoba?

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić makexmexhappy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy aspekt,
  • na który zwróciłam uwagę, przy stosowaniu tej maski to zapach. Kojarzy mi się z farbą do włosów. Nie jest nieprzyjemny, na włosach jedynie lekko wyczuwalny.
    Drugą kwestią była konsystencja. Moim zdaniem dość rzadka jak na maskę. Nie spływa co prawda z włosów, ale taka gęstość produktu źle wpływa na jego wydajność.
    Maska zamknięta jest w wygodnym, plastikowym słoiku przez co bez problemu można zużyć ją do końca.
    Jeśli chodzi o jej działanie, to owszem wygładza, ale w moim odczuciu nie jest to jakieś spektakularne wygładzenie. Włosy są lekkie, nieobciążone i błyszczące. Nie zauważyłam ich większego odżywienia, czy nawilżenia. Maska łatwo się spłukuje i ułatwia rozczesywanie.
    Nie wiem, czy kupiłabym ją ponownie, bo jest wiele produktów, które chciałabym wypróbować.
    Z pewnością maska ta nie zaszkodziła moim włosom, a być może dla kogoś okaże się strzałem w dziesiątkę. Warto spróbować !Używam tego produktu od: kilku tygodniIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marta_9191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna dla trudnych włosów.
  • Najlepsza maska jakiej kiedykolwiek uzywałam. Moje włosy- które są wyjatkowo paskudnie wymagające- po tej masce dają sie układać, są lekkie i wygładzone, łatwo sie rozczesują.
    Cena- jak zawsze w przypadku Ziaji- rewelka.
    Zapach- super.
    Konsystencja mogła by być gęstrza, ale właściwie mi nie przeszkadza.
    Minusów jak dla mnie brak- same plusy widzę. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić MamaHeartBeat za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętniak o doraźnym działaniu
  • Niestety, tą maską jestem trochę zawiedziona. Czytałam peany na jej temat i sama się na nią skusiłam, jak się okazuje, jej działanie jest tylko doraźne. Nie widzę efektów długotrwałych, jednak przed wyjściem jest idealna. Wygładza włosy, jednocześnie ich nie obciążając. Bardzo ułatwia rozczesywanie. Maska ta pachnie jak budyń. Raczej nie wrócę do niej ponownie, ale nie twierdzę, że jest to bubel - dla kogoś innego może być idealna, jednak nie dla mnie.

Używam tego produktu od: skończyłam parę miesięcy temu

Chcesz pochwalić Nilaihah01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie to odżywka, ale całkiem przyzwoita...
  • Jak w temacie - kosmetyk nie będzie mi służył jako maska. Będzie po prostu odżywką do codziennego używania, bo tak go stosowałam i tak niech pozostanie. Włosy myję codziennie i codziennie po myciu nakładałam ten preparat na kilka minut na włosy. Dlaczego uważam, że ten produkt nie nadaje się jako maska? A no z powodu składu. Zawiera silikony, co w moich oczach całkowicie przekreśla go w roli maski, jako że maska dla mnie to nie produkt na silikonie. Jednak przy odżywce, która ma doraźnie wygładzić, zdyscyplinować i ułatwić rozczesywanie mogę przymknąć na ten nieszczęsny silikon oko (nie jestem wybitnym wrogiem silikonów, ale pozostaję jednak czujna - tak na wszelki wypadek).

Tak więc mały minusik za ten silikonowy skład oraz przesadzoną (jak dla mnie) nazwę produktu). A poza tym wszystko jest w najlepszym porządku czyli same plusy:

Maska jest treściwa, nie spada z dłoni, nie przelewa się, dobrze rozprowadza się na włosach i łatwo spłukuje. Mimo konkretnej gęstości nie obciążyła moich przetłuszczających się włosów nawet jeśli zdarzyło mi się nieumyślnie musnąć nią skalp.

Maska wygładza i dyscyplinuje włosy, a nawet nawilża. Pomaga mi przy moich sterczących w różne strony kudłach i jest bardzo pomocna przy rozczesywaniu - bez większych problemów rozplątuje włosy, rzadziej zdarzał mi się problem "pajęczyny" po umyciu - kto ma cienkie, długie i falowane włosy, ten powinien wiedzieć o co chodzi ;> Dzięki łatwiejszemu rozczesywaniu traciłam również mniej włosów, więc radość tym większa.

Maska posiada ładny, kosmetyczny zapach, troszeczkę rodem z salonu fryzjerskiego. Mnie się podoba i myślę, że większości przypadnie do gustu.

Niezłe opakowanie: pozwala wydobyć resztki do końca i na bieżąco kontrolować zyżycie. Łatwo się odkręca, a wzornictwo utrzymane jest w stylu, który jest ucztą dla mojego oka minimalistki.

Dobra wydajność i niska cena: swój słoiczek nabyłam za niecałe 7 zł, więc nie będę narzekać, zwłaszcza że wydajność wynikająca z treściwej konsystencji jest przyzwoita.

Tak więc jeśli poszukujecie dobrej ODŻYWKI do szybkiego (ale nie dogłębnego) poprawienia wyglądu włosów i niestraszne Wam silikony, to polecam!

PS. Odradzam jednak szampon z tej serii - stosowany solo pogarszał stan włosów, a stosowany z tą maską psuł jej działanie.Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić foxa88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie robi
  • Nie wiem dlaczego, ale spodziewałam sie czegoś więcej po tej masce, a okazała sie dość średnia.Co na plus to oczywiście niska cena, łatwośc stosowania, teraz trochę pomarudzę. Zapach jest bardzo drażniący jak dla mnie. Ale da sie go znieść. Sam produkt nie jest zły. ale po prostu wiele nie robi. Włosy sa miekkie, ładnie sie układają. Po odżywce mam to samo, ten sam efekt. Dłużej trzymanan na włosach niż 1,5 minuty potrafi je obciążyć. Włosy się ładnie rozczesują, nie puszą się .
    Być może jeszcze kupię.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malwi73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polubiliśmy się
  • Nie polubiliśmy się z tą maską. Niby wszystko było ok ale denerwowało mnie jej używanie i działanie.

Maska lekko nawilżała włosy i pomagała w rozczesywaniu. Nie było to oszałamiające nawilżenie, włosy nie były wygładzone tylko takie sianowate. Przy dłuższym stosowaniu wręcz były coraz bardziej sztywne i twarde. Nie lubiłam jej, ledwo wykończyłam. Nie robiła nic dobrego na moich włosach.

Opakowanie dość duże jak na swoją cenę ale dostajemy dość wątpliwej jakości produkt. Przynajmniej na moich włosach się nie sprawdził. Może osoby z mniej zniszczonymi i mniej przesuszonymi włosami będą z niej zadowolone.

Używam tego produktu od: używałam jakieś pół roku temu

Chcesz pochwalić mozmarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem
  • Mam długie, naturalnie rude włosy. Nie prostuję ich i raczej rzadko używam lokówki. Za to suszę włosy po każdym myciu, bo gdy wyschną same robi się z nich sianko

Na maskę trafiłam w sklepie Ziaji w jednej z galerii i postanowiłam wypróbować (kosztowała 6,80 zl).

+ tania
    + ładnie pachnie
    + wygładza włosy
    + końcówki wyglądają bardzo zdrowo
    + włosy się nie puszą, są łatwe do ułożenia
    + nadaje połysk

- w moim przypadku włosy są dość obciążone po użyciu nawet małej ilości.

Chcesz pochwalić roodiee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować na krótki okres
  • Maska ma w składzie silikony, więc cudem by było, gdyby nie wygładzała. Jest to jednak takie "powierzchowne" wygładzanie, jakby oszukiwanie, włosomaniaczki na pewno będą wiedzieć o czym piszę.
    Jak na Ziaję, produkt dobry, nie trzeba maski długo trzymać na włosach, by osiągnąć efekt wygładzenia. Jednak nie polecam stosowania ciągłego maski, po każdym myciu, przez długi okres, bo po prostu tą całą chemią zniszczymy sobie włosy. Dla kogoś, kto potrzebuje na szybko fajne włosy na wyjście, polecam spróbować zwłaszcza za śmieszną cenę, jednak dużo lepszych masek na polskim rynku (o niebo lepszym składzie) jest sporo.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LilijkaModelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra do puszących sie włosów
  • Kupiłam tę maskę za ok. 6zł, więc cena jest przystępna.
    Co do działania to zdecydowanie wygładza moje falowane i puszące się włosy, ale nie odżywia i specjalnie nie nawilża. Włosy są wyraźnie ujarzmione i dużo gładsze w dotyku, ale niestety efekt znika po kolejnym myciu.
    Jeśli chodzi o zapach to jest dość mocny, ale nie przeszkadza mi. Maska mogłaby byś bardziej wydajna, muszę użyć jej dość dużo aby pokryć całe włosy.

Plusy:
    +wygładza
    + nie obciąża
    + tani produkt
    + łatwo dostępna
    + włosy są miękkie po użyciu

Minusy:
    - nie odżywia
    - mało wydajna

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Igugus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Agent do zadań specjalnych to nie jest
  • Kolejny nabytek od Ziai. Miał mi pomóc zdyscyplinować puszące się włosy.

MAŁA ANALIZA
    Maska poza wodą zawiera:
    -emolienty: Cetearyl Alcohol, Dimethicone (silikon), Isopropyl Myristate, Heliantus Annuus Seed Oil (olej słonecznikowy)
    -nawilżający pantenol
    -odżywcze proteiny jedwabiu
    -powlekający włosy filmem Polyquaternium-10
    -konserwant (Sodium Benzoate)
    -substancje zapachowe (Parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal)
    -regulator pH (Citric Acid)

Pomiędzy składem na opakowaniu mojej maski i tym na karcie KWC są małe różnice. U mnie nie ma deklaracji ekologicznego pochodzenia niektórych składników, jest mniej składników kompozycji zapachowej, olej słonecznikowy jest pod koniec składu po jedwabiu. Nie wiem, skąd takie rozbieżności, ale skoro producent nigdzie nie pisze, że to nowa formuła, to nie będę dociekać.
    Na pierwszy rzut oka skład bardzo mi się podoba, ma wygładzające emolienty, nawilżacz i jedwab, za którym moje włosy przepadają, bo jako jedna z niewielu protein nie usztywnia.

KONSYSTENCJA
    Średnio gęsta. Nie jest to maska, która można żonglować, a ona i tak będzie się trzymać dna jak przymurowana. Nie jest też wyczuwalnie aksamitna i bardzo gładka.

KOLOR
    Biały, półprzezroczysty.

ZAPACH
    Niestety na tym polu Ziaja ma u mnie ogromnego minusa. Z przyjemnością dla nosa używam tylko ich bezzapachowych żeli, reszta kosmetyków, które mam, ledwo daje się znieść. Wszystko to pachnie sztucznie, mdło, męcząco. Ta maska wręcz śmierdzi – to zapach farby do włosów. Na szczęście moje włosy raczej słabo trzymają aromaty kosmetyczne.

UŻYTKOWANIE
    Maska nie obciąża moich włosów, a w przypadku produktów wygładzających jest takie ryzyko.

DZIAŁANIE
    Działa poprawnie.
    +zmiękcza
    +trochę wygładza, ale do efektu, jaki daje mi Sleek Repair & Shine niestety daleko. Większej gładkości nie czuć także w dotyku.
    -nie dyscyplinuje włosów przy dużej wilgotności powietrza – na zdjęciu widać puszącą się warstwę wokół głowy na wysokości skroni, co wygląda, jakby włosy były suche i źle wycieniowane, a cieniowane nigdy nie były.
    -nie zauważyłam zbytniego nawilżenia
    -MASKA MOŻE DOPROWADZIĆ DO PRZEPROTEINOWANIA WŁOSÓW PRZY ZBYT CZĘSTYM UŻYWANIU- będą wtedy sztywne i suche, dlatego warto stosować ją zamiennie z innymi produktami bez jedwabiu

OPAKOWANIE
    Poręczne, dość wygodnie się z niego korzysta. Nie ma podkładki pod zakrętką, co akurat mi nie przeszkadza.
    Estetycznie nijakie.

Podsumowując: maska wygładzająca dobrze działa tylko przy sprzyjającej moim włosom, małej wilgotności powietrza. Do zadań specjalnych nadaje się średnio.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić chimay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze wygładza
  • Maskę zakupiłam bo byłam ciekawa jak spisze się ma moich włosach. Mam włosy długie, regularnie poddaje je licznym zabiegom począwszy od farbowania, po suszenie i prostowanie. Mam włosy wymagające: nie dość, że są suche i nieco zniszczone to mają niezwykłą tendencję do plątania się i wypadania, dlatego też szukałam prduktu, który wzmocniłby je i poprawił ich kondycję. Z maski jestem w zadowolona. Przede wszystkim nie obciąża włosów. Włosy są po niej wygładzone i świeże, ułatwia rozczesywanie, odżywia je i nawilża oraz chroni włosy przed zniszczeniem. Ponadto ma ładny zapch i jest wydajna, ma wygodne opakowanie i kupiłam ją za 6.99 zł - cena rewelacyjna. Kolejny raz jestem zadowolona z ziaji, lubie ich produkty, choć mają kilka bubli, jednak do maski chętnie wrócę. Gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 200 ml

Chcesz pochwalić Basia _W za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna na co dzień
  • Z moimi lokami bałam się całkiem niemało produktu "intensywne wygładzanie", zwłaszcza, iż wcale nie chciałam, aby moje włosy były prostsze.

Niespodzianka- produkt podkreśla skręt loków ! Włosy pięknie wyglądają a moje przesuszone, zniszczone przez wielokrotne rozjaśnianie końcówki ODŻYŁY. A na prawdę było z nimi źle.

+wygodne opakowanie
    +zbita konsystencja
    +kręcone włosy po nim układają się CUDNIE
    +włosy ładnie błyszczą, naprawdę zauważalna różnica
    +niskie pH- OBOWIĄZEK dla wysokoporowatych włosków
    +oczywiście cena
    +bardzo wydajny
    +polski produkt, a trzeba wspierać co nasze

-nie jest to super INTENSYWNIE działająca maska, ale nada się

Moje kręcone, wysokoporowate, suche i wielokrotnie farbowane włosy stawiają wszystkie produkty odżywcze w ciężkiej sytuacji, ale ta maska jest naprawdę nie najgorsza .

POLECAM WSZYSTKIM LOCZKOM I POSIADACZKOM MOCNO ZNISZCZONYCH KOŃCÓWEK!

odżywka z tej serii też super

Chcesz pochwalić Jeanne93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Maskę polubiłam od pierwszego użycia. Włosy wygładzone, miękkie, łatwo się rozczesują i układają, jest wydajna. W zestawie z szamponem działa świetnie. Jedynym minusem jest dla mnie zapach, którego nie lubię, jednak jest to do zniesienia.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić justys_ia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obietnice spełnione
  • Lubię produkty Ziai do włosów oprócz szamponów, bo są dla mnie za ciężkie i nie podpasowała mi cała seria niebieska, po której miałam tak rozmiękczone włosy, że nie sposób było nad nimi zapanować...Potrzebuję delikatnego dociążenia...
    Pozostałe serie są super, nie inaczej ta maska
    Nabyłam ją w drogerii za 7,90zł. Mieści się w odkręcanym słoiku. Zapach ma piękny, zastanawiałam się, co mi przypomina i już wiem-perfumy Elisabeth Arden 'Sunflower's [maska ma w składzie olej słonecznikowy nomen omen].
    Konsystencja dosyć rzadka, ale mi nie przeszkadza.
    Nakładam ją pod czepek i ręcznik na godzinkę. Łatwo się spłukuje i włosy są podczas tej czynności już gładziutkie. Co do rozczesywania to nie wiem, bo moje włosy same się rozplątują podczas suszenia, więc nie potrzebuję grzebienia Po myciu-jak sugerują na etykiecie-kroplę wgniatam w końce i nie spłukuję.
    Efekt jest wspaniały: włosy nawilżone, gładziutkie, lsniące i odżywione [skład ma bardzo fajny].
    Jest równie dobra jak ta czerwona.
    Polecam!
    Zapach utrzymuje się na włosach.

Ilość zużytych opakowań: 1niecałe

Chcesz pochwalić madzia57 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Same plusy
  • Bardzo dobra maska Zalety:
    +cena
    +wydajna
    +ładny zapach
    +wygodne opakowanie
    +Nie obciąża włosów

Jedynym minusem to chyba może być dostępność
    W tym tygodniu kupiłam odżywkę z tej samej serii za 4,80 zł i jestem również zadowolona. Polecam

Używam tego produktu od: 2 mies
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Pojarka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zasłużone 5 gwiazdek
  • Mam długie włosy, nawet nieproblemowe dopóki nie wymyśliłam sobie ombre. Rozjaśniacz okopnie wysuszył mi włosy, stały się wiecznie poplątane i łamliwe. Przed tą maską stosowałam biovax, serum na końcówki z avonu, joanne, olejek arganowy, nic nie pomogło.
    Maseczka zdziałała cuda jako jedyna, włosy się błyskawicznie rozczesuje, są miekkie i nie obciązone. napewno z niej nie zrezygnuje

Używam tego produktu od: 1mc
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić kalka088 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!!
  • Jestem bardzo mile zaskoczona tym produktem. Mam długie, gęste włosy z tendencją do puszenia się praktycznie cały czas. Po użyciu samej maski efekt jest zachwycający, choć aby rezultat był 100% warto użyć też szamponu z tej samej serii i odżywki. Moje włosy były proste, lśniące i gładkie i nie puszyły się, stały się bardzo sypkie. Dodatkowo nie obciążyła moich włosów z czego też jestem zadowolona. Za tą cenę efekt jest spektakularny. Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić nelijah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczna
  • Nie mam większych problemów z włosami, ale lubię gdy są gładkie i miękkie, jak chyba każda dziewczyna złapałam tą maskę w drogerii bo lubię ziaję i cena była niska.
    Przy spłukiwaniu maski trochę się zmartwiłam, bo przy mokrych włosach nie czuć efektu. Czasem po zastosowaniu odżywki już przy spłukiwaniu czuć że włosy są miękkie i gładkie. Po tej masce efekt odczułam dopiero kiedy włosy wyschły, ale w przeciwieństwie do taki "szybkich" odżywek, efekt po masce trzymał się do następnego mycia.
    Włosy są po niej gładkie, miękkie i fajnie pachną : )
    Prosta w stosowaniu, wydajna i cena na plus.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić owcashow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratuje moje włosy
  • Zacznę od tego, że kilka miesięcy temu na moje proste, cienkie włosy do ramion zrobiłam trwałą- lekką, na grube wałki- niepotrzebnie. Zamiast puszystych, pofalowanych włosów miałam napuszone, przesuszone siano ze zniszczonymi końcówkami.
    Zaczęło się ratowanie włosów, jedwabny szampon, jedwab w płynie, odżywki do spłukiwania i takie w sprayu. Oczywiście regularne podcinanie zniszczonych końcówek, ale nie zbyt mocno aby włosy wciąż dało się związać- rozpuszczone były nie do przyjęcia. Nic nie pomagało.

Takie zmagania trwały do czasu, aż odkryłam maskę ziaji intensywne wygładzanie. Po kilku pierwszych użyciach efekt nie był spektakularny.
    Po 2-3 tygodniach stosowania praktycznie codziennie, albo na całe włosy do spłukania, albo na końce bez spłukiwania, moje włosy się odmieniły - wyglądają zdrowo, są błyszczące, zniknęły suche końcówki, włosy zaczęły się układać.
    Myję je wieczorem, z użyciem maski rzecz jasna, kładę się z mokrymi, rano tylko przeczesuję i koleżanka z pracy mówi mi, że mam ładnie ułożone włosy.

Ta maska uratowała moje włosy, nie mam jej absolutnie nic do zarzucenia. Dodatkowe atuty to oczywiście cena, zupełnie dobre opakowanie, niedrażniący zapach i wydajność ( używam codziennie i nie ubywa w zastraszającym tempie).

Chcę wypróbować jeszcze maskę kakaową, ale z tą też się prędko nie rozstanę. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Mabradabra za czytelną i pomocną recenzję?