Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Maska do włosów `Intensywne wygładzanie`

Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Maska do włosów `Intensywne wygładzanie`

Skoncentrowany preparat o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy aż po same końce. Doskonale wygładza otwarte łuski włosów. Dodaje blasku od nasady aż po końcówki. Aktywnie nawilża i uelastycznia włosy. Nadaje włosom wyjątkową miękkość. Zawiera prowitaminę B5 i proteiny jedwabiu.

bogate
regenerujące
do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych

Bardzo dobra

Bardzo skuteczny produkt, widocznie poprawia kondycje włosów (przynajmniej wizualnie), nie obciąża, ładnie pachnie i ma dobrą konsystencję. To jedyny kosmetyk który powstrzymuje moje uporczywe elektryzowanie się włosów.

Super wydajna.

Odejmuję pół gwiazdki za to że nie wygładza delikatnych zniszczeń spowodowanych gorącym powietrzem suszarki no ale chyba za dużo wymagam od takiej niedrogiej maski.

Ogólnie polecam :)

Spoko

Maska bardzo dobrze nawilża i wygładza włosy. Puszące włosy są naprawdę wygładzone. Nawet nie trzeba używać prostownicy. Naprawdę warta polecenia i do tego za niską cenę

Ziaja maska do włosów intensywne wygładzenie

Działanie oceniam bardzo pozytywnie, włosy po użyciu były bardzo miękkie, gładkie i nawilżone, nie puszyły się i nie wymagały dodatkowo odżywki bez spłukiwania. Bardzo łatwo się rozczesywały i nie potrzebowałam dodatkowych ułatwiaczy rozczesywania. Działa zdecydowanie intensywniej niż przeciętna odżywka, ale też nie jest aż tak dobra jak profesjonalne maski. Ponad to nie obciąża włosów i jest bardzo tania.

Niby poprawna

Zakupiłam tą maskę, ponieważ mam włoski wysuszone, falowane z tendencją do puszenia się, ponieważ lubię markę ziaja, bo jeszcze nigdy nie zrobiła mi krzywdy, postanowiłam sprawdzić kosmetyki, które oni wypuścili
OPAKOWANIE
Zwykły plastikowy słoiczek z minimalną szatą graficzną , która jest bardzo charakterystyczna dla firmy ziaja, duża pjemność

KONSYSTENCJA
Biała, gęsta, bardzo dobrze rozprowadza się na włosach

DZIAŁANIE
Po spłukaniu maski rzeczywiście te włosy są jakby bardziej ulizane, gładkie i mniej się puszą. Natomiast nie jest to efekt ani trwały ani jakiś mocny. Ot włoski są jakby bardziej przylizane i mniej odstają od głowy ale to wszystko. Nie widzę nic więcej aby ta maska robiła.

jestem na tak!

Zasięgnęłam po kupno tej maski z dwóch powodów: pierwszy jest taki, że uwielbiam markę ziaja. Drugi: moje włosy się puszą!
Odkąd zaczęłam używać maski problem puszących włosów znikł! Włosy stały się gładkie, dzięki czemu podatne na ułożenie fryzury jaka mi się tylko zamarzy!
Odczułam, że włosy są silniejsze, zdrowsze i dużo zyskały na wyglądzie wizualnym.

ok

Bardzo często zdarza mi się zaopatrzyć w maski z firmy ziaja przede wszystkim dlatego, że są całkiem dobre, a i cena nie jest zbyt wygórowana. Mam cienkie włosy, strasznie się puszą, każdy ucieka w inną stronę, a tu obiecano wygładzenie, więc dlaczego nie spróbować. Maska w fajnym poręcznym opakowaniu, nie zmarnujemy żadnej ilości produktu, bo nawet przy samej końcówce wygarniemy sobie wszystko z opakowania. Dobra konsystencja, może trochę bardziej jak odżywka niż maska, ale dla mnie jest ok. Zapach jest trochę dziwny, taki słodkawy. Same włosy po użyciu bardzo ładnie się prezentowały, rzeczywiście były gładkie, nabłyszczone, nie puszyły się, wyglądały naprawdę zdrowo. Końcówki idealnie się układały.
Trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić z ilością produktu, bo włosy stają się za mocno dociążone i nie ma już tak ładnego efektu.

Super Maska

Maska z tej serii jest na rynku od bardzo dawna i cieszy się bardzo dużą popularnością , ja zakupiłam ją ok 2 miesiace temu w sklepie Ziaji i jestem bardzo mile zaskoczona .Cena jest przystępna , bardzo pięknie pachnie,
bardzo dobrze wygładza włosy ,włosy są bardzo nawilżone , nadaje im miękkości.
Jedyny minus to taki , że ma za rzadką konsystęcję i spływa z niewystarczająco osuszonych włosów.

tania i fajna

Z uwagi że lubię markę Ziaja nie mogłam nie wypróbować tej maski do włosów tej firmy. Maska jest w charakterystycznym opakowaniu podobnie jak inne produkty Ziaja. Ma fajną cenę .Łatwo się nakłada i pomaga włosów odzyskać nawilżenie. Wracam do niej co jakiś czas ,jest naprawdę ok.

niby coś, a jednak nie

Mam włosy farbowane, kręcone i puszące po zastosowaniu maski dalej się puszą, ale nie tak bardzo. Tylko czy to wystarczy? Włosy są miękkie i przyjemne w dotyku, ale za to moje skręty całkowicie się prostują. Opakowanie dla mnie to również słaby punkt. Mam strasznie mieszane uczucia wobec tej maski, myślę, że nie, nie kupię jej więcej... będę szukać dalej.

Stara i dobra

Ta maska również była jedną z pierwszych jakie stosowalam w drodze do pięknych i zadbanych włosów. Maska jedna z lepszych w tamtym okresie jakie używałam. Za niską cenę mialam włosy odzywione, wygladzone i zdrowsze. Zapach ma przyjemny, nie za intensywny ale wyczuwalny. Opakowanie w słoiczku jest wygodne bo nabiera się kosmetyku ile potrzebujemy.

Dobra maska

Maska bardzo ładnie pachnie i ma przyjemną konsystencję. Włosy po niej dobrze się rozczesują, są minimalnie wygładzone i nawilżone. Nie przetłuszczają się szybciej, ale wyglądają ładnie i błyszcząco. Polecam ją bardzo.

Przynosi lekkie nawilżenie, wygładzenie, nabłyszcza

Maseczka lekko nawilża włosy. Na pewno włosy są po niej wygładzone i błyszczą się. Wyglądają na zdrowe i wypielęgnowane. Za taką cenę warto wypróbować.

nic specjalnego

Mam bardzo puszące się włosy , dlatego zdecydowałam się na maskę wygładzającą. Lubię produkty Ziaji, wiięc miałam nadzieję że ten też się sprawdzi. Niestety po dłuższym stosowaniu nie zauważyłam żadnej zmiany we włosach. Nadal się puszyły, nie były ani trochę wygładzone,