Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów [Kuracja ceramidowa], Skoncentrowana maska odbudowująca do włosów `Intensywna odbudowa ceramidy`

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

Skoncentrowany preparat o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy aż po same końce. Zawiera ceramidy i d-panthenol. Uzupełnia niedobór składników budulcowych. Głęboko regeneruje naruszoną strukturę włosów.
Zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Zwiększa wytrzymałość włosów na uszkodzenia.

regenerujące, wzmacniające
do włosów suchych i zniszczonych
bogate

Cudownie nawilża i pięknie pachnie

Masek już bardzo dużo przetestowalam
I ja osobiście uwielbiam maski które pachną i ten zapach przez jakiś czas utrzymuje dlatego ta faktycznie była strzałem w 10 nic na to nie poradzę że zawsze kieruje się nosem ???? do tego ta Maska super nawilża włosy są miękkie w dotyku i lsniace maskę zazwyczaj trzymałam kilka minut i na prawdę byłam bardzo zadowolona z efektów opakowanie wydajne standardowe jeśli chodzi o maski
Cena Bardzo zachęcająca do testów
Więc jeśli macie zniszczone końcówki i lubicie produkty z wyrazistym zapachem to coś dla Was

Dobre, tanie - czego chcieć więcej!

Uwielbiam tanie i dobre produkty. To właśnie jest to. Maska jest dosyć gęsta, nie zbyt zbita lekko wodnista. Łatwo dzięki temu się ją rozprowadza na włosach.
Daje piękne wygładzenie, włosy są miękkie. Jeśli ktoś ma problem z puszeniem jednocześnie dosyć delikatne włosy - bardzo polecam. Używam gdy włosy zaczynają być suche, bez życia i potrzebują kopa, a ja nie chcę wydawać milionów na kosmetyki do włosów. Uwielbiam zapach serii ceramidowej - kwiatowy, słodki, elegancki. Nic dodać nic ująć :)

Czemu nikt o niej nie mówi?

Od dłuższego czasu jest to moja ulubiona maska. Od roku stosuję praktycznie tylko ją, nie ma lepszej na wysuszone włosy. Mam włosy średniej porowatości i niestety są suche. Niewiele produktów potrafi je dobrze odżywiać, ale ta maska świetnie daje rade. Włosy po niej są miękkie i sypkie. Nie plączą się dzięki niej. Cena maski jest niska (14 zł), chociaż trochę wzrosła jak wszystko teraz. Produkt jest łatwo dostępny w ziaji. Jest to duży plus, bo jak wiadomo ostatnio dużo jest produktów „widmo”. Każdy o nich słyszał, a nikt nie widział. Na pewno jest wydajna, mam ją na ok. 3 miesiące przy stosowaniu co 2/3 dzień. Dodam, że moje włosy nie są gęste i sięgają do dołu łopatek. Zapach ma przyjemny, chociaż nie utrzymuje się zbyt długo.

Niby ceramidy ale brak efektu

Kupiłam na szybko bo potrzebowałam czegoś z ceramidami. Niestety po mimo obietnic firmy Ziaja odżywka nie sprawdziła się na moich lekko kręconych włosach z efektem do puszczenia i przesuszonych końcówek. Mimo łatwej dostępności produktu nie jest on warty swojej ceny aby przyniósł zauważalne efekty. Jedyne do czego wykorzystałam tą maskę to do olejowania.

Tania i dobra

Bardzo tania maska, wydajność średnia, niezbyt gęsta, ale przy takiej niskiej cenie i tak bardzo opłaca się. Skład dobrze działa na moje suche końcówki, ale zdecydowanie powyżej linii ucha nie nakładam tej maski. Miałam wrażenie, że nieco obciążała moje cienkie włosy.
Mam wrażliwy nos i zapach nie jest w moim guście, męczył nos, plus taki, że po umyciu znika ten zapach. Lubię maski Ziaja, ale ta z kozim mlekiem lepiej działa na moje przesuszone włosy przez farbowania. Włosy były po niej lekko miękkie i lepiej rozczesywały się.
Maska jest ok, bez efektu wow, ale lepsza jest od wielu masek za 100zl.

Ceramidy ceramidami, ale maska na 2+

Opakowanie: Plastikowe opakowanie na zakrętkę o pojemności 200 ml jest praktyczne, ale trzeba uważać, aby nie wylać zbyt dużej ilości, z uwagi na rzadką konsystencję.

Cena: Produkt w cenie około 10 zł z pewnością przyciąga cenowo, jednak jego słaba wydajność może sprawić, że w dłuższej perspektywie inne, droższe produkty okażą się bardziej opłacalne.

Wydajność: Niestety, maska okazuje się być mało wydajna, co wpływa na ocenę jej stosunku jakości do ceny.

Dostępność: Produkt jest szeroko dostępny, co ułatwia jego zdobycie w różnych miejscach zakupowych.

Zapach: Neutralny zapach może być zaletą dla tych, którzy preferują kosmetyki bez intensywnych aromatów.

Konsystencja: Rzadka konsystencja sprawia, że nakładanie maski jest trudne, a produkt szybko spływa między palcami.

Skład: Maska zawiera ceramidy, pantenol i inne składniki nawilżające, jednak ich działanie może nie być zauważalne. Uwaga dla osób z kręconymi włosami: mamy tu silikony.

Efekty: Niestety, oczekiwane efekty odbudowy i regeneracji nie występują. Włosy po użyciu maski są suche, pozbawione objętości i podatne na plątanie się. Brak widocznej poprawy kondycji włosów. Najlepszy efekt jaki uzyskałam dzięki masce to "normal hair day", a wcale nie mam bardzo wymagających włosów (średniopory+, proste, blond, długie, niefarbowane).

Podsumowanie:
Skoncentrowana maska do włosów odbudowująca z ceramidami ani nie jest skoncentrowana ani odbudowująca, dlatego mimo niskiej ceny, nie polecałabym jej. Słaba wydajność i brak zauważalnych efektów sprawiają, że warto rozważyć inne produkty dostępne na rynku, które mogą lepiej spełnić oczekiwania dotyczące pielęgnacji włosów (to uważam że już Kallosy były lepsze)

Świetna i tania maska z ceramidami

Ta maska jest zdecydowanie niedoceniona! W zasadzie łatwo dostępna, zdarza się że można ją dostać w małych sklepikach spożywczych, w hipermarketach m, stosikach Ziaja itd. Maska zawiera ceramidy, emolienty o nawilżający pantenol, dodatkowo zawiera również silikon. Taka maska bardzo dobrze sprawdzi się jesienią lub dla włosów zniszczonych, potrzebujących odbudowy. Daje włosom wygładzenie, miękkość i blask. Ma dosyć rzadką konsystencję i trochę zmniejsza się przez to jej wydajność, aczkolwiek biorąc pod uwagę jej niską cenę można to wybaczyć. Dosyć intensywny zapach, trochę mydlany, utrzymuje się na włosach po umyciu.

Najlepsza z całej serii!

Przetestowałam każdą maskę z tej serii - wygładzającą, wzmacniającą, ale to właśnie ta sprawdziła mi się najlepiej?

Jakie są moje włosy?
Średniej długości, pozbawione blasku, puszące się, średnioporowate

Maska jest treściwa, bardzo dobrze wchłania się we włosy i sprawia, że już po dosłownie minucie są wygładzone i mięciutkie. Nakładam ją na odsączone od wody włosy, wczesuję grzebieniem i zostawiam na około 3-5 minut.

Zapach jest bardzo ładny, jednak nie utrzymuje się zbyt długo. Zdecydowanie mój ulubieniec!

Do poprawy - opakowanie. Ciężko odkręcić maskę mokrymi rękoma, fajniej jakby opakowanie było z pompką.

Ratunek dla zniszczonych włosów

Kupując te maskę nie spodziewałam się spektakularnych efektów. Wydaje się ze za te cene nie da się wpakować do produktu tyle dobra. A jednak!

Ta maska jest prawdziwym cudem i ratuje moje rozjasniane włosy, szczególnie po okazjonalnych stylizacjach czy to lokówka czy po prostu po suchym szamponie czy lakierze.

Warto mieć ja w swoim asortymencie.

Uwielbiam po latach

Ta maska była jednym z moich pierwszych produktów po które sięgnęłam zaczynając przygodę ze świadomą pielęgnacją włosów. Już wtedy mi bardzo przypadła do gustu i chociaż bywały okresy gdy o niej zapominałam(rzucając się w wir testowania wszystkiego jak popadnie, co jak się okazało moim włosom nie służy w ogóle) to teraz znowu do niej wróciłam i jestem pewna, że zostanie ze mną teraz na dłużej. Nawet po zmianie opakowania(gdzie bałam się, że w składzie też było gmerane) ten produkt służy moim włosom idealnie.
Na fali zachwytu maską sprawdziłam też na swoich włosach szampon i odżywkę d/s-muszę przyznać, że Ziai Kuracja Ceramidowa udała się wyśmienicie :)

Ta maska jest moim pewniakiem, wiem, że moje włosy zawsze będą po niej wyglądać dobrze. Produkt je świetnie nawilża i wygładza, włosy po niej rozczesują się idealnie gładko. Świetnie się po niej układają, są miękkie oraz błyszczące. Maska mocno je dociąża, ale nie przeciąża-a mam włosy skłonne do przetłuszczania i oklapu. Nawet jak nałożyłam ją powyżej ucha to włosy były całkiem puszyste(jak na ich możliwości) i nie przetłuszczały się szybciej.
To jest maska oparta na silikonie, nie traktuję jej jako intensywnej regeneracji. Bo raz-nie naprawimy martwego i zniszczonego włosa. Bo dwa-ja mam zdrowe włosy i po prostu chcę je nawilżać oraz chronić, aby podtrzymać ich kondycję podczas zapuszczania ;)

Maska jest gęsta, ale nie tępa, idealnie kremowo się rozprowadza na włosach i łatwo się z nich wypłukuje-ja trzymam maski maks. 20 minut, ostatnio odkryłam, że dłuższe trzymanie czegokolwiek po myciu dłużej niż ten czas totalnie nie służy moim włosom.
Uwielbiam też jej zapach jakby mydlano-kremowego kokosa, bardzo przyjemny oraz relaksujący.

Świetny produkt

Maska nie zawiera silikonów, a działa tak, jakby składników wygładzających było w niej dość sporo. Działanie maski czuć już podczas spłukiwania produktu - mokre włosy są śliskie, gładkie i w ogóle się nie plączą.
Pełen efekt pojawia się jednak po wysuszeniu: włosy są gładkie, śliskie, plastyczne, nawilżone, miękkie, sprężyste, błyszczące. Nie elektryzują się, nie plączą, nie puszą się. Prezentują się pięknie i są łatwe w obsłudze. Wyglądają idealnie. Ta maska gwarantuje moim włosom perfect hair day.

ratunekstra dla rozjaśnionych

Maska uratowała mi moje zniszczone rozjaśniaczem włosy blond .
Zawsze chetnie do niej wracam ???? Włosy po niej są sypkie , lejące się a nawet lśniące , co na moich suchych włosach jest bardzo dużą zaletą . Polecam