Rimmel, Volume Accelerator Mascara (Tusz pogrubiający)

Powiększ Rimmel, Volume Accelerator Mascara (Tusz pogrubiający)

Zgłoszony przez anibiaa

Maskara o dużej gęstej szczoteczce, zwiększająca objętość rzęs, wzbogacona odżywczym kompleksem PROCAPIL stymulującym wzrost rzęs i zwiększającym ich objętość. Dostępna w kolorze czarnym oo1 Black.

/s/

• perfekcyjny
  • Według mnie najlepszy z wszystkich tuszy Rimmela. Nadaje cudownego teatralnego efektu moim poskąpionym przez naturę rzęsą. Nie skleja ich i rzadko kiedy odbija się na powiece. Z czystym sercem polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: zużyte 3 opakowania

Chcesz pochwalić zieewam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych!
  • Jest to 1 z moich ulubionych tuszy do rzęs!

Uwielbiam go za:

-intensywną czerń,
    -mega pogrubienie rzęs,
    -bardzo dobre wydłużenie rzęs,
    -wygodną szczoteczkę,
    -trwałość,
    -wydajność...

Jeśli jednak nałożymy go zbyt dużo, może skleić rzęsy.

Jak dla mnie, jest świetny!

Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Paris_Night za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak...
  • dostałam w prezencie. efekt nie jest powalający...zwykły drogeryjny produkt, bez szaleństwa. na szczęście mam długie, dość gęste rzęsy, więc nie potrzebuję jakiś fenomenalnych produktów. denerwuje mnie konsystencja i wielki pędzelek z którego trudno zdjąć nadmiar tuszu. kolor czarny jest bardzo intensywny i to na plus.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić likecrazycrazycrazy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie...
  • Tusz, który dostałam w prezencie, dlatego zdecydowałam się go używać.

Plusy:
    - naprawdę świetny czarny kolor
    - ładne wydłużenie i podkreślenie oczu
    - łatwo się zmywa
    - 12 miesięcy przydatności

Minusy:
    - mega duża szczoteczka, która początkowo sprawia problemy, trzeba nauczyć się nią posługiwać
    - lekko się obsypuje
    - nie pogrubia

Używam tego produktu od: 5-6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dumb Blonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie obsypuje się, delikatnie wydłuża pozostawiając naturalny efekt.
  • Kupiłam ten tusz z ciekawości i oszczędności. Wcześniej uzywałam Pupy ultraflex. Moim zdaniem nie jest zły, jednakże nie wydłuża rzęs jakoś spektakularnie. Na pewno będzie dobrym produktem dla osób o średnio długich rzęsach, albo dla tych którym zależy na bardzo naturalnym wyglądzie. Nie sprawdzi się u osób z krótkimi rzęsami.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Szkra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Zakupiłam ten tusz podczas jakiejś super promocji w Rossmannie. Wrzuciłam go do koszyka w ciemno, nawet nie obejrzałam szczoteczki, która w domu okazała się być gigantyczna

Plusy:
    + posiadam wersję 001 BLACK i czerń tego tuszu jest bardzo głęboka.
    + tusz fenomenalnie pogrubia i wydłuża rzęsy. Pierwszy raz zdarzyło mi się, że maskara za niewiele ponad 20 złotych dawała tak spektakularny efekt przy zaledwie jednej warstwie. Przy dwóch warstwach rzęsy stawały się niesamowicie podkreślone, szczególnie przy nasadzie.
    + nie powoduje wypadania rzęs, miałam wrażenie, że nawet je odżywia. Kiedy go stosowałam, moje rzęsy sporo urosły.
    + łatwo się zmywa, nawet samą wodą.
    + nie osypuje się i nie kruszy, utrzymuje się na rzęsach od rana do wieczora

+/- gigantyczna szczotka. Kiedy zobaczyłam ją po raz pierwszy, byłam przerażona. Obawiałam się, że wbiję ją sobie przypadkowo w oko albo umażę powieki. Okazało się, że szczoteczka jest fenomenalna i bardzo dokładnie maluje zarówno górne jak i dolne rzęsy. Nie jest to szczoteczka silikonowa, tylko tradycyjna. Mnie bardzo odpowiadała.

Minusy:
    - niestety, tusz posiada bardzo kremową konsystencję, przez co czasami potrafi poodbijać się na górnej czy dolnej powiece
    - jak większość tuszy, które nie są wodoodporne, nie utrzymuje skrętu uzyskanego dzięki zalotce
    - dość szybko gęstnieje, przez co po kilku tygodniach trzeba wycierać szczoteczkę przed każdym użyciem
    - nieumiejętnie zaaplikowany potrafi posklejać rzęsy
    - niestety szybko się zużywa :/

Podsumowując, jest to całkiem fajny tusz, który spełnia obietnice producenta! Moim zdaniem stosunek jakości do ceny jest dobrze wyważony, zapewne kupię ten tusz ponownie w przyszłości, jednak w tej chwili chcę przetestować kilka innych. Ogólnie - polecam.

Używam tego produktu od: lutego 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno w całości

Chcesz pochwalić saloua za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry tusz
  • Kiedyś kupowałam tylko tusze Rimmel, teraz przerzuciłam się na Yves Rocher i Max Factora i raczej to im pozostanę wierna. Nie mniej jednak Rimmel ma bardzo dobre, tanie tusze. Są czarne, trzymają długo, nie kruszą się. Idealne dla nastolatek. Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: w przeszłości

Chcesz pochwalić camilleanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pół gwiazdki to zbyt wiele.
  • Nigdy więcej takiego zakupu. Szczoteczka jest za dużo, co za tym idzie zbyt duzo produktu zbiera sie na szczoteczce, nastepnie przy aplikacji na rzęsy* skleja ona je, nie podkręca, tusz osypuje sie po godzinach w pracy. Po czasie gdy one zaschną nie ma co z nimi zrobić już i trzeba caly makijaż ścierać wacikiem...
    Większość tuszu trzeba wycierac w chusteczkę bo jest go za wiele. Cena wzięta z kosmosu, w stosunku do jakości kosmetyku tego tuszu szkoda wydawać tyle pieniędzy i lepiej przeznaczyć na inny tusz.

EDIT. Nosze szkła kontaktowe, oczy mnie piękły z tego tuszu więc nie mogłam dluzej z nim pracować.. dawałam mu wiele razy szanse, ale nic z tego dobrego nie wyszlo. Pozegnałam sie z nim. NEVER ELSE.

* Nie Polecam go do krótkich, słabych, małych rzęs, ta szczoteczka to TOTALNE PRZEGIĘCIE, bo tylko oslabią sie tym tuszem.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, z pożegnaniem

Chcesz pochwalić AnotherIdentity za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przedoskonały
  • Zachwycona rzęsami koleżanki szybko wyciągnęłam od niej informacje, jakiego tuszu używa. Okazało się, że jest to Rimmel Volume Accelerator. Okazja do zakupu go była tym większa, iż akurat była na niego promocja Na początku trudno mi było okiełznać imponujących rozmiarów szczoteczkę, jednak po oswojeniu się nie mogę wyjść z podziwu nad tym tuszem. Jeśli ktoś chce mieć efekt sztucznych rzęs, to ten tusz jest do tego najlepszym narzędziem. Lubię mocno podkreślone rzęsy, dlatego po nałożeniu więcej niż jednej warstwy otrzymuję efekt mega powiększonych i pogrubionych rzęs. Fakt tusz lubi sklejać rzęsy jednak po wyczuciu szczoteczki ten problem znika. Nawet ma rodzicielka stwierdziła, że moje rzęsy wyglądają jak sztuczne Dodatkowy plus za naprawdę mocną i głęboką czerń. Tusz jest fajnie "mokry" i gęsty, już dawno nie trafiłam na tak świeży tusz.. Myślę, że może iść spokojnie w konkury z moim ulubionym MF Falshe Lash Effect Nie ma problemu z demakijażem, tusz nie podrażnia oczu. W nienaruszonym stanie spokojnie potrafi przetrwać cały dzień

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Mee9689 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja!!
  • Tusz jest jednym z najgorszych jakie miałam! Malując rzęsy, z tuby wyciąga sie nadmiar tuszu, tworzy okropne grudki i się osypuję. Po trzech tygodniach był tak gęsty że pożegnałam się z nim na zawsze. Szkoda wydanych pieniędzy...

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niestety ok połowy bo reszta zgęstniała tak że nie dało się malować

Chcesz pochwalić martitka007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Jak dla mnie ten tusz jest beznadziejny.

Za dużo tuszu wychodzi wraz ze szczoczetczką z opakowania.
    Jak dla mnie wcale nie daje efektu pogrubionych rzęs, jedynie przez nadmierną ilość dozowanego tuszu skleja je.
    Rozmazuje się.

Używam tego produktu od: Tygodnia

Chcesz pochwalić surka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak
  • Jeden z lepszych tuszy do rzęs jakie spotkałam. Bardzo fajnie się rozprowadza, nie pozostawia grudek i nie zlepia rzęs, czego naprawdę nie cierpię !. Utrzymuje się cały dzień, nie osypuje się, ani nie rozmazuje. Łatwy do zmycia. Nie "męczy" naszych rzęs. Daje bardzo naturalny, lekki wygląd.
    Jedynym minusem jest to, że dość szybko zasycha, dlatego też odejmuje jedną gwiazdkę. Da się jednak to uratować, zwilżając lekko szczoteczkę wodą. Po takiej "operacji" przedłużyłam dodatkowo trwałość tuszu o dobry miesiąc.

Plusy:
    dostępność
    nie zlepia
    nie pozostawia grudek
    dobrze się rozprowadza
    trwałość (mam go od jakiś 4 mies. i dalej używam, a maluję się codziennie)
    wydłuża
    lekko pogrubia
    nie "męczy" oka i rzęs

Minusy:
    szybko zasycha (ale da się go uratować )

Produkt właściwie bez zastrzeżeń.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Chontelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Kupilam w promocji w Rossmanie ,poniewaz to byl
    JEDYNY brazowy tusz ktory byl dostepny w drogerii.
    Jak wiadomo zdobycie tuszu innego niz czarny stanowi w Polsce wyzwanie.
    Kolor okazal sie jednak praktycznie CZARNY , moze z lekka domieszka brazu, zbyt ciemny dla posiadaczki bardzo jasnej cery .
    Bardzo mocno napigmentowany i gleboki, na szczoteczce wydaje sie jasniejszy niz na rzesach
    -mysle ze czarna wersja musi byc hiper- smolista.

Pomysl z wprowadzaniem brazowego koloru dobry i pochwalam ,tylko zatrudnic lepszego specjaliste od barw :P
    Pisze tyle o kolorze ,bo nie moge mu tego wybaczyc , kupujac brazowy spodziewalam sie brunatnego , ciemnego ,nie czerni z odrobina brazu/szarosci!
    Niby pisze na opakowaniu "Brown Black " ale nie wiadomo dla kogo jest ten kolor, dla dziewczyn ktore chca czerni bedzie za malo gleboki , dla tych ktore szukaja ladnego, upiekszajacego brazu jest to za ciemny i po prostu brzydki, postarzajacy i wyostrzajacy rysy kolor.
    Oko wydaje sie szare i zmeczone, czego nie mam po innych tuszach .Odjelam gwiazdke za to.

Efekt pogrubienia dziala, napewno nie jest to look a la sztuczne rzesy ,ale widoczny.
    Trzyma sie ok 8 godzin , nic sie nie osypuje ani nie kruszy (tego nie wybaczam zadnemu tuszowi)

Szczoteczka wcale nie wydaje mi sie taka wielka,
    nie wiem skad te opinie.
    Ma jedna duza zalete: bez wysilku latwo nia dotrzec do rzes u nasady, co jest przydatne dla osob z jasnymi rzesami, nie trzeba poprawiac niedomalowanych przy powiece miejsc kredka.
    To samo z najkrotszymi wloskami
    Dziewczyny z krotkim czy bardzo cienkimi rzesami beda zadowolone (ze szczoteczki)

Efekt strectopilu-hmm, mam raczej grube rzesy z natury
    wiec trudno mi powiedziec czy sie pogrubily.
    Na pewno przestaly sie lamac,sa bardziej elastyczne
    i jakby mocniejsze,bardziej wypielegnowane.

Chcesz pochwalić thekonstancja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Do kupna zachęciły mnie opinie na KWC i nie żałuję!
    To była bardzo dobra inwestycja, tusz podołał nawet moim krótkim z natury rzesom.

+bardzo ładnie je wydłuża, pogrubia i sprawia że stają się wyraziste
    +nie obsypuje się, bardzo dobrze się trzyma przez cały dzień
    +nie mam z nim problemów w czasie demakijażu
    +cena jest do przełknięcia

Polecam używać go razem z zalotką, gwarantowany efekt !

Chcesz pochwalić Martushka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony tusz
  • Ja normalnie kocham ten tusz. Mam normalnie po nim wachlarz rzęs, wydłużone aż do brwi, pogrubione i bardzo gęste! Wiem, że są 2 rodzaje tego tuszu - bez tej przezroczystej obwódki i z nią. Ja mam tą z obwódką, ma zachwacyjąco dużą szczoteczkę

+kocham takie wielkie szczoteczki,
    +łatwy w użyciu,
    +spektakularny efekt wydłuzenia i pogrubienia,
    +wydajny (stracza na 1,5 miesiąca)
    +cena ( ja kupuję w pewnej drogerii jedynie za 20 zł, hihi)

mogłabym tak, wymieniać i wymieniać! minusów nie ma żadnych.

Ilość zużytych opakowań: 3 całe, w trakcie 4go

Chcesz pochwalić maddie1221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Świetny tusz. Mam długie czarne rzęsy i sprawdza się rewelacyjnie.
    Zacznę od tego, że ma ładne opakowanie, a produktu jest w nim naprawde dużo. Oprócz tego lubię duże szczoteczki.

Pogrubia, wydłuża, nie skleja, nie kruszy się, nie tworzy grudek. Nie zauważyłam też by się ścierał albo rozmazywał w ciągu dnia. Trzyma się pięknie.

Ma ładny zapach, i podoba mi się aksamitna czerń.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 jednego

Chcesz pochwalić saltss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kupiłam maskarę, bo bardzo spodobało mi się opakowanie a poza tym słyszałam o niej wiele pozytywnych opinii.
    Oto moje spostrzeżenia:

Plusy:
    - nie czuje się jej na rzęsach, pomimo dwóch lub trzech warstw rzęsy nadal ją lekkie
    - dobrze rozdziela, nie zauważyłam efektu sklejania
    - nie robi grudek, ładnie się rozprowadza
    - przyjemny zapach, nienachalny
    - ładna czerń

Minusy
    - ogromna, nieporęczna szczoteczka, którą trudno manewrować a poza tym nabiera zdecydowanie za dużo tuszu. Mimo, że używam tego tuszu od kilku miesięcy to i tak nie mogę się do niej przyzwyczaić
    - zupełnie nie pogrubia rzęs - a jest to podobno jedno z jej głównych zadań
    - bardzo długo schnie, co przy długich rzęsach jest prawdziwą katorgą bo straszliwe brudzi powieki i niszczy makijaż
    - dość szybko się kruszy

Jak dla mnie ten tusz ma za dużo poważnych wad, które niestety go dyskryminują. Nie jest wart swojej ceny. Osobiście więc nie polecam.

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić wyzgielicha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony tusz
  • Mam długie lecz cienkie rzęsy,a tusz je fajnie pogrubia.Po nałożeniu dwóch warstw daje efekt sztucznych rzęs.
    plusy:
    fajna duża szczoteczka
    pogrubia
    nie skleja rzęs
    kolor jest mocno czarny a nie wyblakły
    fajne opakowanie
    minusy:
    po dluższym czasie użytkowania trochę się kruszyUżywam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Diamentowa11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielki zgrzyt
  • Któregoś dnia udałam się do drogerii po zakup tuszu. Zamiast postawić na coś sprawdzonego i lubianego, stwierdziłam, że zaryzykuje i wybór padł wlaśnie na Volume Accelerator. Pełna nadziei wróciłam z nim do domu. Jednakże, ta maskara to jedna wielka masakra.
    Dawałam jej kilka szans, nakładałam ją w różny sposób, jednak po prostu nie polubiłyśmy się.
    Nabiera bardzo dużo tuszu na szczoteczkę.
    Nie pogrubia, lecz skleja rzęsy.
    Dośc długo schnie.
    Dość szybko od nałożenia zaczyna się kruszyć.

Jeszcze trochę się z nią pomęczę, ale nie mogę się doczekać kiedy w końcu wyrzucę ją do kosza. I zapomnę, raz na zawsze.

Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno w trakcie zużywania

Chcesz pochwalić AnulaQa za czytelną i pomocną recenzję?
  • pełne zaskoczenie
  • Z reguły tusze marki Rimmela mi nie służyły ! Ale ten jest wyjątkiem ! Kupiłam go przypadkiem ( nie było innego tuszu którego używam najczesciej). potrzebowałam czegoś na gwałt więc trafił mi się on ze wzgledu na sliczny kolor zakretki ; D
    \nNie zostawia grudek ! Nie skleja! Nie ma żadnego efektu owadzich nóżek !!
    \n
    \nDla mnie bomba !
    Gdyby tylko troche bardziej wydłużał ; )

Chcesz pochwalić adus0031 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Jeden z najlepszych...
  • Tusz ma gęstą, klasyczną szczoteczkę która jednak nie jest klasyczna - jest baaardzo duża. Na początku miałam z tym problem, ale szybko się przyzwyczaiłam. Tuszu nabiera się za dużo, trzeba wycierać o opakowanie nadmiar.
    Nie robi grudek, nie kruszy się, nie zasycha. Jest bardzo wydajny, 7 ml męczę już ponad pół roku i chyba wyrzucę ze strachu o termin ważności.
    Tusz świetnie pogrubia, podkręca i wydłuża rzęsy, z moich krótkich kikutów robi mi małe firanki. Nie skleja rzęs, nie robi owadzich nóżek, można go dozować od 1 do 3 warstw spokojnie.
    Przez wielkość szczoteczki nie da się go nałożyć na dolne rzęsy bez ubrudzenia powieki, w moim przypadku co najmniej. Jest intensywnie czarny, ma przyjemny, kosmetyczny zapach i wygodne, miłe dla oka opakowanie, z którego napisy się nie zdzierają (są pokryte warstwą przezroczystego plastiku.
    Cena jak dla mnie na plus, około 30 zł za tak świetny tusz...
    Rzęsy się po nim nie łamią.
    Dobrze się go zmywa, olejkami, micelem, mydłem, mleczkiem czy nawet ciepłą wodą. Z drugiej strony, ostatnio jechałam na rowerze kiedy lało - cała buzia mokra od deszczu. A tusz? ZERO rozmazania. ZERO pandy.
    Do tego nie podrażnia moich megawrażliwych oczu, a noszę soczewki.
    Absolutny HIT, szczególnie z tej półki cenowej. Nie wiem, czy znam lepszy, ale nie daję mu "mój hit" ponieważ nadal mam nadzieję, że kiedyś znajdę ideał, którego nie trzeba będzie obcierać o brzeg opakowania...

Ilość zużytych opakowań: dwa całe, wykańczam drugie

Chcesz pochwalić kmb1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Po zużyciu tuszu Extra Super Lash WOW Mascara postanowiłam wypróbować właśnie ten tusz. Nie rozczarowałam się. Jest równie dobry i daje ładny efekt. Początkowo ciężko było mi się przyzwyczaić do dużej szczoteczki, jednak teraz jest już okej.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy

Chcesz pochwalić Olga_Christie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Jak do tej pory jest to najlepszy tusz do rzęs jaki miałam! Największy jego plus? W moim przypadku wydłużenie. Naprawdę, żaden jeszcze tusz tak nie wydłużył moich rzęs. Żeby stymulował wzrost rzęs nie zauważyłam. Na samym początku miałam problemy z nakładaniem tuszu, za każdym razem się ubrudziłam, ale po jakimś czasie nauczyłam się "obsługiwać" ten produkt i naprawdę jestem zadowolona z efektów! Z pewnością nie raz jeszcze zakupię !
    Plusy:
    + niesamowicie wydłuża rzęsy
    + dostępność
    + dosyć wydajny

Minusy
    - cena!!!
    - początkowe trudności z nakładaniem

Chcesz pochwalić Ejdzata za czytelną i pomocną recenzję?
  • myślę ,ze tak
  • Mam zwykłe rzęsy, ani grube ,ani długie ,ani podkrecone ,dlatego trudno mi znaleźć dobry tusz .
    Z tego byłam zadowolona

Plusy:
    -fajna ,gruba szczotka, ktora fajnie rozczesuje i pogrubia rzęsy
    - rzęsy pogrubione

Minusy:
    -problem z umalowaniem dolnych rzęs, zeby ine pobrudzić pod spodem rzęs, bo szczotka duża i nie podkręcona
    -duże opakowanie, które jest ładne ,ale trochę za wielkie
    -szybko wysycha , używałam dość krótko , a zaczyna się sypać ,to największy minus.
    -cena ,dość dużo ok.30zł
    Raczej nie wrócę do niego ,wolę Ives Rochera.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić moniq60 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie koszmar
  • To mój pierwszy tusz tej firmy i chyba ostatni. Kupiłam go pod wpływem recenzji jednej z dziewczyn (i mam nauczkę - ona ma piękne długie rzęsy i każdy tusz dobrze je podkreśla). Moje rzęsy są niezdyt długie i niezbyt gęste.
    Ten tusz je skleja, szybko się kruszy a noszę soczweki kontaktowe więc drobiny wpadają mi do oka i powodują łzawienie. Tusz bardzo szybko wysechł. Pogrubia i wydłuża,ale rewelacji nie ma. Ja nie polecam. Po pierwszym użyciu miałam ochotę wyrzucić go do śmieci, dałam mu jeszcze szansę,ale dziś go wyrzucam,nie mam do niego siły.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Chcesz pochwalić lenkau za czytelną i pomocną recenzję?