Rimmel, Volume Accelerator Mascara (Tusz pogrubiający)

Powiększ Rimmel, Volume Accelerator Mascara (Tusz pogrubiający)

Zgłoszony przez anibiaa

Maskara o dużej gęstej szczoteczce, zwiększająca objętość rzęs, wzbogacona odżywczym kompleksem PROCAPIL stymulującym wzrost rzęs i zwiększającym ich objętość. Dostępna w kolorze czarnym oo1 Black.

/s/

• mieszane uczucia
  • Mam co do tego tuszu mieszane uczucie. Gdy go kupiłam i użyłam pare razy, postanowiłam rzucić go w kąt, ze stwierdzeniem 'fatalny'. Nie pogrubiał, sklejał, był za mokry, a szczoteczka wołała o pomstę do nieba (czy też moje posługiwanie się nią. Jest duża, więc prawie za każdym razem lądowała w oku) Sięgnęłam po niego ponownie kiedy skończył mi się tusz i po prostu nie miałam wyboru. Wtedy zmieniłam zdanie. Tusz trochę podsechł, więc przestał sklejać rzęsy i jakby lepiej się na nich osadzał-zaczął pogrubiać. Wcześniej miałam wrażenie, że za każdym pociągnięciem szczoteczki, złazi z rzęs. Nauczyłam się lepiej posługiwać szczoteczką i miałam perfekcyjnie rozdzielone rzęsy. Niestety nadal baaardzo odbijał się na powiekach i kruszył.

+pogrubia
    +rozdziela

-powyższe plusy pojawiły się dopiero po podeschnięciu tuszy
    -za mokry
    za drogi
    -kruszy się
    -szczoteczka jak dla mnie jest za duża

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marvel Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • perfekcyjny
  • Według mnie najlepszy z wszystkich tuszy Rimmela. Nadaje cudownego teatralnego efektu moim poskąpionym przez naturę rzęsą. Nie skleja ich i rzadko kiedy odbija się na powiece. Z czystym sercem polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: zużyte 3 opakowania

Chcesz pochwalić zieewam za czytelną i pomocną recenzję?