Rimmel, Volume Accelerator Mascara (Tusz pogrubiający)

Powiększ Rimmel, Volume Accelerator Mascara (Tusz pogrubiający)

Zgłoszony przez anibiaa

Maskara o dużej gęstej szczoteczce, zwiększająca objętość rzęs, wzbogacona odżywczym kompleksem PROCAPIL stymulującym wzrost rzęs i zwiększającym ich objętość. Dostępna w kolorze czarnym oo1 Black.

/s/

• mieszane uczucia
  • Mam co do tego tuszu mieszane uczucie. Gdy go kupiłam i użyłam pare razy, postanowiłam rzucić go w kąt, ze stwierdzeniem 'fatalny'. Nie pogrubiał, sklejał, był za mokry, a szczoteczka wołała o pomstę do nieba (czy też moje posługiwanie się nią. Jest duża, więc prawie za każdym razem lądowała w oku) Sięgnęłam po niego ponownie kiedy skończył mi się tusz i po prostu nie miałam wyboru. Wtedy zmieniłam zdanie. Tusz trochę podsechł, więc przestał sklejać rzęsy i jakby lepiej się na nich osadzał-zaczął pogrubiać. Wcześniej miałam wrażenie, że za każdym pociągnięciem szczoteczki, złazi z rzęs. Nauczyłam się lepiej posługiwać szczoteczką i miałam perfekcyjnie rozdzielone rzęsy. Niestety nadal baaardzo odbijał się na powiekach i kruszył.

+pogrubia
    +rozdziela

-powyższe plusy pojawiły się dopiero po podeschnięciu tuszy
    -za mokry
    za drogi
    -kruszy się
    -szczoteczka jak dla mnie jest za duża

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marvel Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • perfekcyjny
  • Według mnie najlepszy z wszystkich tuszy Rimmela. Nadaje cudownego teatralnego efektu moim poskąpionym przez naturę rzęsą. Nie skleja ich i rzadko kiedy odbija się na powiece. Z czystym sercem polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: zużyte 3 opakowania

Chcesz pochwalić zieewam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych!
  • Jest to 1 z moich ulubionych tuszy do rzęs!

Uwielbiam go za:

-intensywną czerń,
    -mega pogrubienie rzęs,
    -bardzo dobre wydłużenie rzęs,
    -wygodną szczoteczkę,
    -trwałość,
    -wydajność...

Jeśli jednak nałożymy go zbyt dużo, może skleić rzęsy.

Jak dla mnie, jest świetny!

Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Paris_Night za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak...
  • dostałam w prezencie. efekt nie jest powalający...zwykły drogeryjny produkt, bez szaleństwa. na szczęście mam długie, dość gęste rzęsy, więc nie potrzebuję jakiś fenomenalnych produktów. denerwuje mnie konsystencja i wielki pędzelek z którego trudno zdjąć nadmiar tuszu. kolor czarny jest bardzo intensywny i to na plus.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić likecrazycrazycrazy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie...
  • Tusz, który dostałam w prezencie, dlatego zdecydowałam się go używać.

Plusy:
    - naprawdę świetny czarny kolor
    - ładne wydłużenie i podkreślenie oczu
    - łatwo się zmywa
    - 12 miesięcy przydatności

Minusy:
    - mega duża szczoteczka, która początkowo sprawia problemy, trzeba nauczyć się nią posługiwać
    - lekko się obsypuje
    - nie pogrubia

Używam tego produktu od: 5-6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dumb Blonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie obsypuje się, delikatnie wydłuża pozostawiając naturalny efekt.
  • Kupiłam ten tusz z ciekawości i oszczędności. Wcześniej uzywałam Pupy ultraflex. Moim zdaniem nie jest zły, jednakże nie wydłuża rzęs jakoś spektakularnie. Na pewno będzie dobrym produktem dla osób o średnio długich rzęsach, albo dla tych którym zależy na bardzo naturalnym wyglądzie. Nie sprawdzi się u osób z krótkimi rzęsami.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Szkra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Zakupiłam ten tusz podczas jakiejś super promocji w Rossmannie. Wrzuciłam go do koszyka w ciemno, nawet nie obejrzałam szczoteczki, która w domu okazała się być gigantyczna

Plusy:
    + posiadam wersję 001 BLACK i czerń tego tuszu jest bardzo głęboka.
    + tusz fenomenalnie pogrubia i wydłuża rzęsy. Pierwszy raz zdarzyło mi się, że maskara za niewiele ponad 20 złotych dawała tak spektakularny efekt przy zaledwie jednej warstwie. Przy dwóch warstwach rzęsy stawały się niesamowicie podkreślone, szczególnie przy nasadzie.
    + nie powoduje wypadania rzęs, miałam wrażenie, że nawet je odżywia. Kiedy go stosowałam, moje rzęsy sporo urosły.
    + łatwo się zmywa, nawet samą wodą.
    + nie osypuje się i nie kruszy, utrzymuje się na rzęsach od rana do wieczora

+/- gigantyczna szczotka. Kiedy zobaczyłam ją po raz pierwszy, byłam przerażona. Obawiałam się, że wbiję ją sobie przypadkowo w oko albo umażę powieki. Okazało się, że szczoteczka jest fenomenalna i bardzo dokładnie maluje zarówno górne jak i dolne rzęsy. Nie jest to szczoteczka silikonowa, tylko tradycyjna. Mnie bardzo odpowiadała.

Minusy:
    - niestety, tusz posiada bardzo kremową konsystencję, przez co czasami potrafi poodbijać się na górnej czy dolnej powiece
    - jak większość tuszy, które nie są wodoodporne, nie utrzymuje skrętu uzyskanego dzięki zalotce
    - dość szybko gęstnieje, przez co po kilku tygodniach trzeba wycierać szczoteczkę przed każdym użyciem
    - nieumiejętnie zaaplikowany potrafi posklejać rzęsy
    - niestety szybko się zużywa :/

Podsumowując, jest to całkiem fajny tusz, który spełnia obietnice producenta! Moim zdaniem stosunek jakości do ceny jest dobrze wyważony, zapewne kupię ten tusz ponownie w przyszłości, jednak w tej chwili chcę przetestować kilka innych. Ogólnie - polecam.

Używam tego produktu od: lutego 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno w całości

Chcesz pochwalić saloua za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry tusz
  • Kiedyś kupowałam tylko tusze Rimmel, teraz przerzuciłam się na Yves Rocher i Max Factora i raczej to im pozostanę wierna. Nie mniej jednak Rimmel ma bardzo dobre, tanie tusze. Są czarne, trzymają długo, nie kruszą się. Idealne dla nastolatek. Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: w przeszłości

Chcesz pochwalić camilleanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pół gwiazdki to zbyt wiele.
  • Nigdy więcej takiego zakupu. Szczoteczka jest za dużo, co za tym idzie zbyt duzo produktu zbiera sie na szczoteczce, nastepnie przy aplikacji na rzęsy* skleja ona je, nie podkręca, tusz osypuje sie po godzinach w pracy. Po czasie gdy one zaschną nie ma co z nimi zrobić już i trzeba caly makijaż ścierać wacikiem...
    Większość tuszu trzeba wycierac w chusteczkę bo jest go za wiele. Cena wzięta z kosmosu, w stosunku do jakości kosmetyku tego tuszu szkoda wydawać tyle pieniędzy i lepiej przeznaczyć na inny tusz.

EDIT. Nosze szkła kontaktowe, oczy mnie piękły z tego tuszu więc nie mogłam dluzej z nim pracować.. dawałam mu wiele razy szanse, ale nic z tego dobrego nie wyszlo. Pozegnałam sie z nim. NEVER ELSE.

* Nie Polecam go do krótkich, słabych, małych rzęs, ta szczoteczka to TOTALNE PRZEGIĘCIE, bo tylko oslabią sie tym tuszem.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, z pożegnaniem

Chcesz pochwalić AnotherIdentity za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przedoskonały
  • Zachwycona rzęsami koleżanki szybko wyciągnęłam od niej informacje, jakiego tuszu używa. Okazało się, że jest to Rimmel Volume Accelerator. Okazja do zakupu go była tym większa, iż akurat była na niego promocja Na początku trudno mi było okiełznać imponujących rozmiarów szczoteczkę, jednak po oswojeniu się nie mogę wyjść z podziwu nad tym tuszem. Jeśli ktoś chce mieć efekt sztucznych rzęs, to ten tusz jest do tego najlepszym narzędziem. Lubię mocno podkreślone rzęsy, dlatego po nałożeniu więcej niż jednej warstwy otrzymuję efekt mega powiększonych i pogrubionych rzęs. Fakt tusz lubi sklejać rzęsy jednak po wyczuciu szczoteczki ten problem znika. Nawet ma rodzicielka stwierdziła, że moje rzęsy wyglądają jak sztuczne Dodatkowy plus za naprawdę mocną i głęboką czerń. Tusz jest fajnie "mokry" i gęsty, już dawno nie trafiłam na tak świeży tusz.. Myślę, że może iść spokojnie w konkury z moim ulubionym MF Falshe Lash Effect Nie ma problemu z demakijażem, tusz nie podrażnia oczu. W nienaruszonym stanie spokojnie potrafi przetrwać cały dzień

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Mee9689 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij