Vichy, Aqualia Thermal, Masque (Maseczka nawilżająca do twarzy)

Powiększ Vichy, Aqualia Thermal, Masque (Maseczka nawilżająca do twarzy)

Zgłoszony przez Emma1983

Woda Termalna z Vichy- bogata w minerały pochodzące z głębi skał magmowych. Koi, wzmacnia i regeneruje skórę. Łagodzi podrażnienia i pomaga wzmacniać naturalne mechanizmy obronne skóry
Kwas hialuronowy- naturalnie występujący w skórze składnik o działaniu nawilżającym i ujędrniającym.
Zapewnia skórze ukojenie, nawilżenie i uczucie świeżości.
Rezultaty:
-skóra jest intensywnie nawilżona i ukojona,
-skóra jest miękka i wygładzona.

/s/

• Nie powala...
  • Maska jest generalnie dobra, lecz za te pieniądze...
    Nie czyni nic złego mojej skórze, jednak efektu jako takiego też nie ma. Po prostu- jest, troszkę nawilża, troszkę łagodzi. Jednak taki sam efekt uzyskuję, nakładając na twarz krem NIVEA na kilka godzin. Nic dodać, nic ująć.

Chcesz pochwalić boangelina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompres dla wrażliwej skórki.
  • Doskonała apteczna maseczka z którą zdradziłam maseczkę Arganową Galenica. Szybko stała się moim KWC maseczek do twarzy. Kupiłam ją, tak jakoś na początku maja , bo nie było w aptece w/w maseczki Galenica i szybko podbiła moje serce:
    -estetyczna tubka,
    -miły zapach, niebieskawy kolor,
    -kremowa konsystencja.
    To tyle jeśli chodzi o wygląd.
    Przejdźmy teraz do działania, a działa ona, oj działa:
    -intensywnie nawilża, odżywia i wygładza skórę (nawet rano cera jest gładka i nawilżona i to po porannej toalecie),
    -odpręża, usuwa ślady zmęczenia, zmiękcza, rozjaśnia, uelastycznia naskórek,
    -niweluje zaczerwienienia i momentalnie koi podrażnienia,
    -pozostawia delikatny film, chroniący cerę przed wyparowywaniem wody z naskórka i wysychaniem (stosuję na noc, więc mi to nie przeszkadza)
    -producent pisze, że po ok. 10 minutach należy usunąć jej resztki z twarzy (ja je delikatnie wklepuję w skórę-po co mają się marnować).
    A tak po za tym:
    -dostępna w większości aptek,
    -przystępna cena (46 zł. płacę w swojej aptece),
    -wydajna (przy stosowaniu 2 razy w tygodniu starcza mi na ponad 2 miesiące).
    -nie podrażniła i nie wywołała żadnego uczulenia na buźce. Wręcz przeciwnie poprawiła wygląd i poziom nawilżenia cery.
    Wg. mnie to prawdziwy kompres dla wrażliwców.
    Niniejszym polecam. Używam tego produktu od: maj 2011 rok . Ilość zużytych opakowań: 1 całe i rozpoczęte 2-gie.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Emma1983 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij