Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Powiększ Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Zgłoszony przez J-e-n

Eveline Advance Volumiere skoncentrowane serum do rzęs 3w1 to zaawansowana technologia dla piękna rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany Bio Restore Complex gwarantuje głęboką odbudowę, regenerację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum skoncentrowanego do rzęs 3 w 1 Eveline wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- Bio Restore Complex zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu,
- kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs,
- D - pantenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua (Water), Paraffin Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Camauba Wax, Stearic Acid, Bis-PEG- 12 Dimethicone Beeswax, Propylene Glycol, Triethanolamine, Glyceryl Dibehenate / Tribehenin / Glyceryl Behenate, Cetearyl Alkohol / Ceteareth-20, Hyaluronic Acid, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben. Water / Hydrolyzed Soy Protein / Propylene Glycol, DMDM Hydantoin, Panthenol, EDTA. (24.08.2012)

Cena: 11zł /10ml
/s/

• Idealna jako baza
  • Jako baza pod tusz sprawdza się idealnie. Dzięki niej można szybko uzyskać efekt wydłużonych i gęstych rzęs co bez odżywki zajmuje mi sporo czasu. Działania odżywczego specjalnie nie zauważyłam ale na pewno też nie zaszkodziła. Dodatkowym plusem jest niska cena oraz wydajność

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 3op

Chcesz pochwalić justi123456 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• jako baza - TAK!, serum - nie bardzo
  • Do tej odżywki powróciłam chyba po roku czasu, już kiedyś jej używałam i jakoś zaczęło mi jej brakować. Jeśli chodzi o wpływ tego serum na rzęsy, to nie odnotowałam raczej żadnych zmian, ani na plus ani na minus. Stosuję jedynie pod tusz i tu jako baza sprawuje się naprawdę fajnie, odrobinę przedłuża i pogrubia rzęsy, czasem nakładam nawet dwie warstwy dla lepszego efektu Ma biały kolor, wysycha bardzo szybko. ja zawsze maluję nią najpierw pierwsze, potem drugie oko i dopiero tusz. Nawet dość kiepski tusz można fajnie podrasować tym serum.

Nie mam pojęcia czy wywiera jakikolwiek dobry wpływ na rzęsy, ale na pewno im nie szkodzi. Wypada mi ich bardzo mało, ale smaruję je też codziennie pomadką Alterry. Nie wierzę jednak, że wpływa na ich długość, chyba że w baardzo minimalnym, praktycznie niezauważalnym dla oka stopniu. Ale nie oczekujmy cudów od serum za ok. 11 zl

Przyczepię się jedynie do szczoteczki -owszem, bardzo ładnie rozdziela rzęsy, ale mnie trochę "drapie" w powiekę.

Jeśli chodzi o wydajność, to mnie przy nie codziennym stosowaniu starcza spokojnie na kilka miesięcy.

Używam tego produktu od: teraz ok. 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: prawie 2

Chcesz pochwalić CaroLine^^ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał
  • Plusy:
    -fajny jako baza pod maskarę
    -fajna cena
    -dostępność
    -świetnie odżywił moje rzęsy
    -zauważalny efekt poprawienie stanu moich rzęs zobaczyłam po ok. 2-3 tyg

Minusy:
    Z mojej strony ich brak

Chcesz pochwalić tanuri13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko jako baza.
  • Nadaję się tylko jako baza pod tusz, jako odżywka jest fatalna.

Dzięki niej rzęsy robią się długie i pogrubione, ale bez tuszu się kruszą.

Raczej nie uszkodziła moich rzęs, ale też im nie pomogła.

Ilość zużytych opakowań: Jeden

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lllllllllllllll za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykła baza pod tusz
  • Jako baza wydłużająca rzęsy sprawdza się bardzo dobrze. W żaden jednak sposób nie poprawił kondycji rzęs.

+ dobrze współgra z tuszem
    + cena
    + dostępność
    + szczoteczka fajnie rozdziela rzęsy

- nie poprawił stanu moich rzęs

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić naughty_angel_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wypadają po niej rzęsy, nic nie wzmacnia
  • Używam tego serum od marca. Używam jako bazę pod tusz.
    Zaraz na poczatku stosowania zauwazyłam że wypada mi bardzo dużo rzęs, ale nadal stosowałam to serum bo myślałam że te słabsze mają wypaść i urosną mi nowe, ładne i mocniejsze.
    Najgorzej jest przy prawym oku, tak dużo rzęs mi wypadło od tego serum że gdy wymaluję tuszem rzęsy to widać duże luki między rzęsami.
    Mało tego rzesy nie odrastają. Nie wiem co mam robić, chyba przestanę tego używać bo zostanie mi doklejanie rzęs.
    Po komentarzach niżej widzę że nie tylko na mnie tak źle działa to serum. Nie wiem jak mam teraz zregenerowac moje rzesy. Na pewno nie jest to od tuszów, tylko od tego serum bo wcześniej nie miałam problemu z wypadaniem rzęs.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić AnulkaSmerfulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziadostwo
  • Skusiłam się na nia bo chciałam pielęgnacji dla rzęs. NIgdy nie miałam problemów z wypadaniem,z łamiącymi się rzesami. Moje rzesy przed używaniem tego serum były gęste,srednio długie ale proste. Po jakiś dwóch tygodniach stosowania jako baza pod tusz i na noc zaczeły wypadać,kruszyc się,stały się ledwo widoczne. Stosowałąm ku przerazeniu dalej bo myslałam,ze tak ma być. A gdzież tam! Wytrzymałam kilka tygodni.NIe wyrosła mi po niej ani jedna rzęsa,za to to co teraz mam na powiekach jest tak załosne,że wstydzę się swoich rzęs! NIe obwiniam tuszu do rzęs lecz te serum. Może u większości dziewczyn zdaje swój egzamin ale u mnie poległo ono na całej linii.

+ niska cena w tym przypadku nie zawsze równa się jakości
    + jako baza na początku przez pare dni rzeczywiscie pogrubia ale nie jakos spektakularnie (wydłuzenia nie zauwazyłam)

- wypadaja rzęsy
    -kruszą się
    -tracą na wczesniejeszej objętosci

Używam tego produktu od: używałam przez kilka tygodni

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić oczarowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna baza pod tusz do rzęs
  • Zakupiłam z myślą używania tego kosmetyku jako serum upiększającego do rzęs. Miałam nadzieję na szybszy wzrost, a także przyrost nowych włosków. Niestety nic takiego nie wystąpiło. Rzęsy jednak się wzmocniły, i prawie w ogóle nie wypadają. Postanowiłam wypróbować jeszcze jako bazę pod tusz do rzęs. W tej roli kosmetyk jest po prostu genialny. Otula rzęsy delikatnym, ochronnym "płaszczem". Na tak przygotowane rzęsy nakładam tusz, który świetnie się po takiej powłoce nakłada. Nawet kiepski tusz z tą bazą dużo zyskuje. Rzęsy są pięknie rozdzielone, i mocno pogrubione. Z tą bazą jedna warstwa tuszu wygląda na dwie. Z kolei nakładając jedną warstwę bazy i dwie warstwy tuszu osiągnęłam niesamowity efekt- fantastyczny wachlarz rzęs, o którym zawsze marzyłam. Stosowanie tej bazy przekłada się na oszczędność maskary, oraz na wzmocnienie rzęs. Jest niesamowicie wydajna- przy codziennym stosowaniu wystarczyła mi na pół roku. Serum jednak nie spowodowało wzrostu rzęs, więc odejmuję jedną gwiazdkę.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kokardka25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • efektów brak
  • Dałam tej odżywce ROK. Niestety w tym czasie nie zauważyłam żadnej zmiany. Nie zaszkodziła moim rzęsom, ale też w ogóle nie pomogła: codziennie nakładałam ją na noc, niestety bez efektów.

Ilość zużytych opakowań: koniec 1

Chcesz pochwalić madzikka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna jako baza
  • Używam tej odżywki jako baza pod tusz i według mnie dobrze się sprawdza. Nie zauważyłam, żeby wpłynęła jakoś na kondycję moich rzęs, ale mimo to jestem z niej zadowolona. Mam dość krótkie rzęsy i mało jaki tusz potrafi je dobrze uwidocznić. Baza poprawia jakość tuszu, sprawia, że maskara dłużej się utrzymuję i daje lepszy efekt. Z tą bazą dałam radę zużyć nawet bubla . Starcza na bardzo długo, fajna szczoteczka, która nabiera odpowiednią ilość bazy. Poręczne opakowanie i cena na plus. Na pewno będę kupować ponownie. Może przy dłuższym stosowaniu poprawi się kondycja moich rzęs, chociaż tak bardzo na to nie liczę. Jestem ciekawa też tej wersji arganowej.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, w trakcie 2

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Dusia06 za czytelną i pomocną recenzję?