Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1

Powiększ Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1

Zgłoszony przez J-e-n

Zaawansowana technologia dla piękna Twoich rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany BIO RESTORE COMPLEX ™ gwarantuje głęboką odbudowę, regenetację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że Twoje oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- BIO RESTORE COMPLEX ™ zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu.
- Kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs.
- D-panthenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua (Water), Paraffin Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Camauba Wax, Stearic Acid, Bis-PEG- 12 Dimethicone Beeswax, Propylene Glycol, Triethanolamine, Glyceryl Dibehenate / Tribehenin / Glyceryl Behenate, Cetearyl Alkohol / Ceteareth-20, Hyaluronic Acid, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben. Water / Hydrolyzed Soy Protein / Propylene Glycol, DMDM Hydantoin, Panthenol, EDTA. (24.08.2012)

Cena: 11zł /10ml
/s/

• Jest dobrze!
  • Serum kupiłam z zamiarem stosowania pod tusz do rzęs. Ot, baza. W tej roli sprawdza się znakomicie. Ładnie wydłuża i okala rzęsy białą emulsją. Nałożony tusz prezentuje się naprawdę świetnie. Serum bardzo dobrze podbija czerń tuszu - to ogromny plus.

Plusem jest też elastyczna silikonowa szczoteczka. Dobrze się nią pracuje.

Nie oceniam wpływu na kondycję i wzrost rzęs, gdyż moje rzęsy z natury są długie i ładnie podkręcone.

Produkt warty uwagi

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić kofi81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem co mam myśleć
  • Gdy kupiłam pierwsze opakowanie byłam absolutnie zachwycona produktem. Biała baza pięknie pokrywała rzęsy, wydłużała i pogrubiała. Tusz trzymał się na niej cały dzień i prawie wcale nie osypywał - gdy mówię cały dzień to mam na myśli 14 godzin następnie dla porównania kupiłam odzywkę z olejem arganowym, która niby coś pokrywa, niby ogrubia ale w porównaniu z ta pierwszą wypada słabo. Wykończyłam więc czarną siostrę i powróciłam do zielonej. I co?! Mam wrażenie, że dostałam wybrakowany produkt! Fakt nadal dobrze się sprawuje jako baza ale niestety nie tak dobrze jak wcześniej. Nie mam pojęcia czy trafiłam na jakąś trefną serię czy zmienił się skład ale to zdecydowanie nie jest to.

Na pewno odżywka jest warta spróbowania i używania.

Plusy:
    -nakładana pod tusz i zostawiona do lekkiego podeschnięcia wydłuża i pogrubia rzęsy
    - rozdziela włoski
    - ochrania przed wysuszającym działaniem tuszu
    - ułatwia zmywanie
    - przedłuża trwałość tuszu

Minusy:
    - nie zauważyłam poprawy kondycji samych włosków
    - kiedyś było jej więcej w opakowaniu i lepiej się nakładała i dawała jeszcze lepsze efekty

Produkt kupię ponownie, żeby się upewnić czy się popsuł czy tylko trafiłam na taką serię

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić Von Trupka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietna baza
  • Serum po raz pierwszy zakupilam ponad rok temu, przy prawie calodziennym stosowaniu niedawno sie skonczylo, co swiadczy o jego wysokiej wydajnosci. Od razu zaopatrzylam sie w kolejne opakowanie. Produkt wzmocnil moje rzesy, ktore przestaly wypadac - obecnie w trakcie demakijazu trace co najwyzej po 1 rzesie, wczesniej wypadalo po kilka sztuk. Jest doskonala baza pod tusz, sprawia, ze rzesy sa uniesione i pogrubione. Odjelam pol gwiazdki poniewac nie zauwazylam, aby rzesy wydluzyly sie lub zagescily. Polecam do pielegnacji oslabionych rzes.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić moninika za czytelną i pomocną recenzję?
  • moze byc
  • Jako odzywka po ktorym rosna rzesy totalnie sie nei sprawdzil w moim przypadku. W tym momencie uzywam go do usztywnienia i wyczesania brwi. : )
    Jak robie sobie makijaz na caly dzien, to stosuje go pod tusz na rzesy, wtedy tez sa sztywniejsze i dluzej utrzymuja swoja forme 'uniesienia'
    Dla mnie ok, ale szalu nie robi.
    Kiedys uzawalam go codziennie na noc, ale zrezygnowalam, wiec mam go juz ponad rok, moze nawet dluzej, mam nadzieje, ze nie robie sobie krzywdy. Dodam, ze mam super uczulone oczy, a przy nim nic mi sie z nimi nie dzieje.

Używam tego produktu od: dwa lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aalunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Widac efekty
  • Serum jest przede wszystkim bardzo wydajne, jedna tubka wystarczyla mi na ponad rok. Poczatkowo stosowalam sporadycznie ale juz po miesiacu serum stalo sie niezbedna baza pod tusz. W tej roli sprawdza sie doskonale, rzesy sa pogrubione, uniesione a mascara trzyma sie na nich bez zarzutu. Najwieksze efekty zauwazylam w w kwestii wypadania wloskow - obecnie bardzo rzadko zdarza sie, ze znajde pojedyncza rzese na waciku, wczesniej podczas demakijazu tracilam ich co najmniej 5. Odjelam pol gwiazki, bo nie zauwazylam wzrostu rzes. Nadal stosuje je jako baze - wlasnie wrocilam z Rossmanna z nowym opakowaniem Wg. Producenta serum nie zawiera substancji zapachowych ale ja wyczuwam w nim bardzo przyjemna won. Polecam jako baze i produkt do regeneracji rzes.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić moninika za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAPRAWDĘ WARTO KUPIĆ
  • Stosowałam najróżniejsze odżywki do rzęs, mam porównanie... Dopiero po zastosowaniu tego serum widzę różnicę.

Plusy:
    + rzęsy naprawdę są w lepszej kondycji, wyraźnie gęstsze
    + naprawdę wydajne
    + łatwo dostępne
    + niedrogie

Minusy:
    - stosuję na zmianę z innym serum Eveline, gdyż stosowane dłużej niż tydzień ciągiem nagle przestaje zachwycać

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić krokodylicazielona za czytelną i pomocną recenzję?
  • jako baza
  • Jeżeli chodzi o wzrost rzęs czy ich zagęszczanie to nie ma opci żeby odźywka za 11 zł działała ) ale jako baza przed nałożeniem tuszu to jest ok. Fajnie rozczesuje rzęsy przez co potem łatwiej i lepiej nakłada się tusz. możliwe że też powoduje pogrubienie. Jako baza fajny.

Ilość zużytych opakowań: 6 całych

Chcesz pochwalić like_this za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Kicha
  • Działania serum nie zauważyłam, nic nie odrasta, nie gęścieje itp., no może nie wypadają rzęsy, ale tez nie miałam z nimi takiego problemu. Nie jest złe jako baza pod tusz, ale też nie do końca, bo przebija czasem biały kolor tego serum.
    Noszę soczewki, i przy aplikacji na rzęsy, jakoś mam mglisty zoom nie jestem przekonana do tego akurat produktu.

Chcesz pochwalić Ewa76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako baza tak
  • + świetne jako baza pod tusz
    + nie podrażnia
    + wygodna szczoteczka

+/- nie wiem, czy odbudowuje i regeneruje rzęsy, bo u mnie nie ma co odbudowywać i regenerować
    +/- zabarwia się od eyelinera, ale nie zmienia to jego właściwości, tylko kolor

- nie powoduje wzrostu rzęs

Za bazę dałabym 5 gwiazdek, ale producent obiecuje jeszcze inne cuda, więc oceniłam i pod tymi względami.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Setina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Stosuję odżywkę już dłuższy czas ale jako bazę pod maskarę w tej wersji ją uwielbiam, rzęsy są grubsze, dłuższe i tusz lepiej się nakłada sama w sobie cudów nie działa poza tym, że rzęsy przestały wypadać

Chcesz pochwalić sloneczko4477 za czytelną i pomocną recenzję?