Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1

Powiększ Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1

Zgłoszony przez J-e-n

Zaawansowana technologia dla piękna Twoich rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany BIO RESTORE COMPLEX ™ gwarantuje głęboką odbudowę, regenetację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że Twoje oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- BIO RESTORE COMPLEX ™ zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu.
- Kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs.
- D-panthenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua (Water), Paraffin Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Camauba Wax, Stearic Acid, Bis-PEG- 12 Dimethicone Beeswax, Propylene Glycol, Triethanolamine, Glyceryl Dibehenate / Tribehenin / Glyceryl Behenate, Cetearyl Alkohol / Ceteareth-20, Hyaluronic Acid, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben. Water / Hydrolyzed Soy Protein / Propylene Glycol, DMDM Hydantoin, Panthenol, EDTA. (24.08.2012)

Cena: 11zł /10ml
/s/

• Niestety nie polubiłyśmy się.
  • Stosuję tę odżywkę codziennie na noc i jako bazę od 3-4 miesięcy a efektów na górnych rzęsach brak. Moich rzęs jest tak samo mało, tak samo wypadają, są tak samo krótkie i rzadkie. Ciągle mam "luki" na powiekach Nie wiem, czy moim rzęsom cokolwiek może pomóc. Nawet olejek rycynowy niewiele mi pomógł. Dałam jednak tej odżywce trzy gwiazdki za:
    * za to, że jest niezłą bazą pod tusz
    *wzmocniła moje dolne rzęsy, teraz przynajmniej widać, że je mam
    *niską cenę

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić B l a i r za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna jako baza pod tusz ;>
  • Pierwszy raz kupiłam tę odżywkę mniej więcej rok temu z nadzieją, że poprawi stan moich rzęs. Może nie do końca sprawdziła się w tej roli, ale nałożona przed pomalowaniem rzęs staje się strzałem w dziesiątkę Dzięki temu rzęsy po pomalowaniu tuszem są grubsze i wyglądają o wiele lepiej niż bez tej "bazy".

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić ItsmeAGAin za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczna
  • używam od kliku miesięcy, na noc, czasami na dzień-stan rzęs poprawił się, może nie spektakularnie ale na pewno. stały się dłuższe, mocniejsze, nawet bez tuszu wyglądają ładnie; nie wypadają też tak często. stosuję także na brwi i te się przyciemniły i zagęściły
    nadaje się też jako baza pod tusz-wtedy uzyskujemy bardziej teatralny efekt, ale nie jestem pewna czy to nie przez nią właśnie tusz lubi się osypywać po kilku godz. do tego nie nadaje się na dni, kiedy wychodzę z domu, bo zostawia białe ślady na rzęsach i przyprószona pudrem robi oko przyprószone śniegiem
    na plus także wygodna silikonowa szczoteczka.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Ms.Torres za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra odżywka!
  • Miałam problem z wypadającymi rzęsami (szczególnie podczas demakijażu oczu) i stwierdziłam, że czas na jakąś odżywkę. Wybór padł na to serum i był strzałem w 10

+ działa, rzęsy mniej wypadają, są dłuższe i ładniejsze
    + nie podrażnia oczu, nie uczula
    + wygodne opakowanie i szczoteczka
    + cena
    + wydajność, stosuję ją codziennie (prawie :P) na noc od 4 miesięcy i końca nie widać
    + nadaje się jako baza pod tusz

Minusów dla mnie nie ma. Jedynym może być kolor, jest biała i widać ją na rzęsach. Ale wystarczy nałożyć na nią tusz albo zostawić na noc i problemu nie ma.

Chcesz pochwalić Maupka31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra baza, kiepska odżywka
  • Zdecydowanie nie polecam jako odżywki, sprawdza się natomiast jako baza pod tusz do rzęs. Ostatnio nacięłam się na tusz z Rimmela, gdyby nie ta odżywka od razu bym go wyrzuciła, dzięki niej tusz rozprowadza się dobrze i daje niezły efekt.

- zero efektu odżywienia, wzrostu, zmniejszenia wypadania, itp.

+ dobra baza pod tusz
    + cena

Chcesz pochwalić another one za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Jako odżywka w ogóle się nie sprawdziła. Nie zauważyłam żadnych efektów. Stosowałam regularnie wieczorem i przed pomalowaniem rzęs. Co gorsze, ta "odżywka"osłabiła mocno moje rzęsy! Zaczęły wypadać po 2-4 dziennie, przy myciu twarzy lub po spaniu. Stosując ją miałam wrażenie jakby obklejała moje rzęsy, które przez to stawały się suche i kruche, a przez to podatne na wypadanie.

Jako baza sprawdza się bez rewelacji, po prostu okej. Zauważyłam, że tusz mniej mi się osypuje. Ale w moim wypadku ani nie wydłuża ani nie zagęszcza. Mam po prostu chyba dobry tusz, który daje mi taki efekt bez zastosowania bazy. Jednakże nawet mimo braku osypywania się tuszu, co mi z takiej bazy Eveline, skoro osłabia rzęsy? To ja już wolę mały efekt 'pandy' wieczorem za to z gęstymi rzęsami...

PLUSY:
    - cena
    - tusz się nie osypuje

MINUSY:
    - rzęsy mocno wypadają
    - brak odżywienia, wzrostu, jakiegokolwiek efektu!

Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne opakowanie

Chcesz pochwalić RomantiquePam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Nie mam jakiś specjalnych problemów z rzęsami. Nie są one ani zachwycająco gęste i długie, ani liche i rzadkie. Kupiłam to serum bo było na promocji i pomyślałam sobie, dlaczego nie?
    Przyznaję, nie stosuję go regularnie. 3/4 razy w tygodniu raczej jako baza pod tusz kiedy mam więcej czasu na zrobienie make up'u, rzadziej na noc.
    Cóż, jeżeli chodzi o bazę sprawdza się fantastycznie. Rzęsy po wytuszowaniu wyglądają zachwycająco. Są dłuższe i dobrze rozdzielone.
    Szczoteczka do nakładania jest rewelacyjna!
    Nawet jeżeli nie pojawiły się u mnie powalające efekty, nie żałuję zakupu.

Używam tego produktu od: Około 5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno - nadal używane

Chcesz pochwalić Jiuvi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • To nie jest serum tylko dobra baza pod tusz. Jako serum nie zauważyłam aby odżywiło rzęsy, ale jako baza pogrubia i wydłuża. Trzeba trochę odczekać przed nałożeniem tuszu, aż białą powłoka z rzęs zniknie. Nie uczula.

Chcesz pochwalić Qra100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój cud
  • Używam go jako baza pod tusz do rzęs, od jakiegoś miesiąca. Jestem baaardzo zachwycona! Rzęsy są wydłużone, nie sklejają się i wyglądają o niebo lepiej!

Chcesz pochwalić madamesh za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • PLUSY:
    aplikacja
    gęstość
    dobra baza pod tusz
    przedłuża trwałość tuszu(nie kruszy się)

Minusy:
    nie wydlużą
    nie odżywia( może lekko)
    jako odżywka nie sprawdza się

Cena idealna do jakości!

Ilość zużytych opakowań: 1 nadal używane

Chcesz pochwalić mysza123a za czytelną i pomocną recenzję?