Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1

Powiększ Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1

Zgłoszony przez J-e-n

Zaawansowana technologia dla piękna Twoich rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany BIO RESTORE COMPLEX ™ gwarantuje głęboką odbudowę, regenetację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że Twoje oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- BIO RESTORE COMPLEX ™ zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu.
- Kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs.
- D-panthenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua (Water), Paraffin Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Camauba Wax, Stearic Acid, Bis-PEG- 12 Dimethicone Beeswax, Propylene Glycol, Triethanolamine, Glyceryl Dibehenate / Tribehenin / Glyceryl Behenate, Cetearyl Alkohol / Ceteareth-20, Hyaluronic Acid, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben. Water / Hydrolyzed Soy Protein / Propylene Glycol, DMDM Hydantoin, Panthenol, EDTA. (24.08.2012)

Cena: 11zł /10ml
/s/

• Pomogła moim mało wymagającym rzęsom
  • Na początku wspomnę, że moje rzęsy z natury są dość mocne i długie natomiast mało gęste. Dzięki tej odżywce:
    + są dłuższe
    + jest ich więcej, nie mam takich "przerw"

Z minusów brak efektu wow, no ale za taki efekt trzeba dać więcej kasy

Ogółem polecam Używam tego produktu od: dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olunia123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako baza pod tusz WYDLUZAJACY
  • Nie wiem co myslec o tym produkcie, raz go uwielbiaz a raz nienawidze...

A wiec, serum to kupilam w malej osiedlowej drogerii za jakies 15zl. Cena ok, pomyslalam-wezme.

Uzywam od ok 3mc i jakos poprawy jakosci moich rzes nie wiedze nawet w minimalnym stopniu.
    Jednak zeby nie bylo samego marudzenia to serum to ladnie wspolpracuje z wydluzajacymi tuszami, naprawde podbija efekt wydluzenia co bardzo mi sie podoba. Z tuszami ktore pogrubiaja lub podkrecaja rzsy juz tak fajnie nie wyglada, wygaja sie ciezki i przeciazone.

Ogolnie jako baza nie jest najgorsza ale bd szukac dalej, jezeli ktos szuka rewelacyjnego serum to nie polecam.

Używam tego produktu od: 3mc
    Ilość zużytych opakowań: 1cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić majus123 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 19 raz(y)
  • i pojawia się problem
  • a mianowicie jak ten produkt ocenić....

więc najpierw oceniam jako odżywkę:

dostaje pół gwiazdki i niezłe baty, nie robi kompletnie nic, nawet nie nawilża rzęs! Producent napisał piękną bajkę, w 100% wyssaną z palca. Nie polecam nikomu, bo to kilka zł wywalone w błoto!

a teraz jako baza pod tusz:

dosteje 5 gwiazdek i ochowac i achowac nad nią będę aż do śmierci! Jest genialną bazą pod tusz! Rzęsy moje są średnio długie, średnio gęste i proste, zawsze musiałam używac zalotki, przy tej odżywce już nie muszę! Wywija rzęsy aż pod niebiosa, pogrubia i wydłuża! Lekko skleja przy 3 warstwie tuszu ale wystarczy rzęsy wyczesać i piękny, niesamowicie teatralny efekt

tak więc podsumowując: jako odżywka do niczego, jako baza pod tusz czysta poezja!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Verri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niespełnione obietnice
  • Kupiłam zachęcona przez znajomą. I właściwie powiem, że jeżeli chodzi o obietnice producenta nie zauważyłam kompletnie nic. Żadnego wzrostu rzęs, rewelacyjnego pogrubienia czy wszystkich innych rzeczy. Jedyne co jest naprawdę dobre w tej odżywce to cena. Jako bazy jeszcze nie próbowałam, ale może najwyższy czas.
    Wtedy istnieje szansa, że zmienię zdanie na temat produktu.

Używam tego produktu od: regularnie od 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • zero efektów
  • Po dwóch miesiącach regularnego stosowania NIE WIDZĘ ŻADNEJ RÓŻNICY. Nie polecam, ale zamierzam spróbować odżywki z olejkem arganowym do rzęs. Może będzie lepsza.

Chcesz pochwalić Kosmiczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój faworyt
  • Cudownie wzmacnia rzęsy, używam jej codziennie jako bazy, dzięki niej łatwiej mi się malować tuszem. Uważam, że wydłużyła moje rzęsy. Jest do tego mega wydajna, używam jej prawie roku, a jestem dopiero przy końcówce pierwszego opakowania,a maluję się praktycznie codziennie! W tym czasie zdążyłam zużyć 5 tuszów, a odżywka dopiero się kończy
    Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: prawie roku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aabsurdalnaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój must have
  • Używam zawsze jako bazy pod mascarę. Produkt ten pozwala mi zachować moje rzęsy w dobrej formie, sprężyste i bez uszkodzeń. Mascara łatwiej się rozprowadza. Gdy jakaś mascara nie chce współpracować z tym serum, to jest w pewnym sensie "przegrana" dla mnie i już jej nie polubię

Gdy kupiłam pierwsze opakowanie, zrobiłam sobie "kurację" zakładając serum również na noc i moje rzęsy odżyły, wydłużyły się i stały się odporne na uszkodzenia.

Zalety
    -cena 12.99
    -wydajność
    -efekty
    - wielozadaniowość ( baza i odżywka)
    - "podkręca" efekty mascary

Wady
    - czasami słaba dostępność ( ale w Hebe prawie zawsze jest)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić ZuzaMa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedyna, która działa
  • Rzeczywiście działa. Rzęsy są mocniejsze i wyraźnie dłuższe. Świetnie sprawdza się jako baza, oraz jako odżywka na noc.
    Dodatkowo jest tania, jak na taki preparat, nie śmierdzi, nie podrażnia oczu ani skóry wokół nich. Z pewnością kupię ponownie. Moje rzęsy już o nią proszą!

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić m00ha za czytelną i pomocną recenzję?
  • jako baza super
  • super jako baza pod tusz
    plusy
    -latwo dostepna ja swoja kupilam w rossmannie
    -tani
    -tusz sie super trzyma
    mam wrazenie ze po niej rzesy sa mocniejsze

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszgo

Chcesz pochwalić darusia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ma nic lepszego!
  • Rewelacja! Od kiedy zaczęłam używać tej odżywki nie umiem bez niej żyć! Zabieram ją zawsze i wszędzie nie zauważyłam jakieś znacznej poprawy stanu moich rzęs ale za to jest idealnym podkładem pod tusz. Dawniej musiałam z 20 min malować rzęsy a teraz wystarczy kilka minut

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wyobrażam sobie makijażu bez niej
  • Nigdy nie miałam lepszego produktu w tej kategorii i nie chcę mieć - już nie szukam. Gdyby zniknęła ze sklepowych pólek, ja przestałabym tuszować rzęsy. Zainwestowalabym w sztuczne. Dlaczego? Mam krótkie i niezbyt gęste rzęsy, więc kiedy je wytuszuję nawet najlepszą maskarą, efekt jest niezadowalający. Od kiedy mam tę bazę (celowo nie używam słowa "odżywka", rzęsy są niczym firanka i to z tuszem np. Bell czy Maybelline. Uwielbiam ją - pogrubia i znacznie wydłuża moje rzęsy. Ale! Nie jest to odżywka - zużyłam dwa opakowania, żadnego efektu nie widzę. Dlatego też odjęłam pół gwiazdki, bo według mnie, nie jest to w żadnej mierze odżywka. Więc jeśli szukacie produktu, który wzmocni wasze rzęsy i spowoduje ich wzrost, to nie warto kupować tego produktu. Niestety, wątpię, żeby w tej kategorii cenowej cokolwiek spełniało takie wymagania.
    + cena, cena, cena! Bardzo niska, a produkt jest wydajny,
    + efekt - po nałożeniu tuszu moje rzęsy zamieniają się w grubą, podkręconą woalkę - jestem zachwycona,
    + mimo że produkt jest białą mazią to po zaschnięciu staje się niemal całkowicie permanentny (choć przy kilku warstwach lepiej nie wychodzić z domu bez wytuszowania rzęs),
    + dostępność - bywa w Biedronkach, jest też w niektórych Rossmannach,

- nie spełnia obietnic producenta; to nie jest odżywka tylko baza pod tusz do rzęs,
    - przy kilku warstwach trzeba odczekać dłuższą chwilę aż produkt wyschnie (mnie to absolutnie nie przeszkadza, mam czas na dokończenie makijaże, ale może bardziej niecierpliwie wizażanki to irytuje),

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić summer_overture za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale nie perfekcyjny
  • Co obiecuje producent.....wzrostu rzęs nie zauważyłam tak samo jak i ich pogrubienia, ale od jakiegoś czasu rzeczywiście rzęsy przestały mi wypadać (a miałam z tym problem) i to tyle jeżeli chodzi o działanie odżywcze. Natomiast jest świetne jako baza pod tusz. Nie ważne jakiego tuszu się użyje uzyska się efekt o wiele lepszy z niż bez tego serum. Można wziąć najbardziej badziewny tusz a efekt będzie super. Szczoteczka dobrze rozczesuje rzęsy i je wydłuża co przy pomalowaniu ich tuszem daje lepszy efekt w tym również pogrubienia. Nie używam już żadnego tuszu bez tego serum.
    Podsumowując - jako baza pod tusz jak najbardziej super i to na tyle.

Chcesz pochwalić Miscast za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki dobry, a taki tani!
  • Stosuję go zawsze jako bazę pod tusz i...

I NIE POTRAFIĘ JUŻ ZROBIĆ MAKIJAŻU BEZ NIEGO!

Nie wyobrażam sobie tego. To cudowny kosmetyk!

Tusz, który wcześniej był nijaki nagle sprawił, że moje oko jest takie pełne, a rzęsy takie grube i długie. To zasługa tego serum.

Poza tym jako odżywka też działa, bo używając go tylko do makijażu rzęsy przestały mi wypadać!
    Wcześniej pozbywałam się średnio jednej rzęsy tygodniowo. Teraz jak wypadnie mi jedna na 3 miesiące to max.

Cieszę się, że go wypróbowałam.

jest tani, mega wydajny, nie podrażnia oczu i ma wspaniałe działanie.

POLECAM!

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: po pół roku otworzyłam drugą

Chcesz pochwalić wercia29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Odżywka faktycznie poprawia stan rzęs- zaczęły odrastać w miejscach gdzie po przedłużaniu rzęs powypadały, są gęstsze, mniej wypadają jako baza świetnie się sprawuje i pomalowane rzęsy wyglądają o niebo lepiej. Stosuję do 2 razy dziennie- rano jako bazę, wieczorem jako odżywka i jest bardzo wydajna- konczę dopiero pierwsze opakowanie.

Jedynym minusem jest to, że bardzo długo czekałam na efekty- ponad 2 miesiące ale cierpliwi zostaną nagrodzeni

Używam tego produktu od: Listopada 2013
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

Chcesz pochwalić apollinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak tak tak i jeszcze raz tak!
  • Po wieloletnim tuszowaniu moje rzęsy były w opłakanym stanie. Zwłaszcza te lewego oka, zawsze miałam z nimi problem przy malowaniu. Były niesforne i wypadały. Po przeczytaniu wielu recenzji, zdecydowałam się właśnie na to serum. I nie pomyliłam się. Zachwyciło mnie! Okazało się że producent nie kłamie. Doskonale sprawdza się zarówno jako odżywka i baza pod tusz. Po miesiącu moje rzęsy są zdecydowanie dłuższe, mocniejsze. Mam wrażenie że jest ich więcej. Nie wypadają już tak jak kiedyś przy demakijażu.
    Plusy :
    + pogrubia, odżywia, wzmacnia,wydłuża
    + tani
    +nie podrażnia oczu
    +wydajny

Malutki minusik za dostępność : znajduję go tylko w większym rossmanie, gdzie jest stoisko eveline.

Chcesz pochwalić gosia366 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne zaskoczenie!
  • Kupiłam z ciekawości, nie do końca wierząc w jej cudowne moce. Jednak już od pierwszego zastosowania odczułam jej działanie. Na noc nanoszę ją solo, rano natomiast jako bazę pod maskarę. Serum ładnie podkręca rzęsy, kształtując je i przygotowując do dalszego makijażu. Cena jest bardzo przystępna i atrakcyjna na tle konkurencji. Kosmetyk nie drażni oczu i nie gryzie się z moimi soczewkami kontaktowymi.
    Moje rzęsy są wzmocnione i wydłużone. Czy to efekt placebo albo faktyczna skuteczność...?
    Raczej to drugie.
    Dodaję serum do mojej kolekcji "must have"!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - powoli się kończy, idę kupić kolejne...

Chcesz pochwalić defed za czytelną i pomocną recenzję?
  • DZIAŁA!
  • Naprawdę spełnia zapewnienia producenta.
    Odżywia, wzmacnia, rzęsy są mocniejsze, dłuższe, gęstsze.

Skończyłam jakiś czas temu pierwsze moje opakowanie.
    Na pewno kupię kolejne. ;-)

Bardzo POLECAM!

Chcesz pochwalić strupik za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie dobra odżywka
  • Mam długie, grube rzęsy. Odkąd stosuję tusze do rzęs staram się również zadbać o kondycje włosków. na początku zauważyłam, że po codziennym stosowaniu zalotki i tuszu nieco tracą siły, częściej wypadały. Najpierw stosowałam odżywkę z L'Biotica, ale po jej skończeniu chciałam wypróbować czegoś innego.
    Ten kosmetyk utrzymuje rzęsy w dobrej kondycji, nie tracą połysku, nie wypadają, nie są osłabione. Stosuję na noc, po zmyciu makijażu. Zauważyłam, że rano, po zmyciu tego serum, rzęsy są bardziej podatne na "układanie" zalotką. Nie stosuje go pod tusz bo serum plus tusz obciążają moje włoski.
    Aplikacja jest bardzo wygodna - szczoteczka jak w tuszu do rzęs. Każda aplikacja jednak pozostawia na włoskach małe białe kuleczki.
    Nie bardzo wiadomo kiedy kończy się produkt. Opakowanie jest białe, nie przeźroczyste, na szczoteczce też nie bardzo widać. trzeba działać na wyczucie.
    Cena produktu nie jest wysokach, ok. 15 zł., a wydajność duża. Jedno opakowanie miała ponad cztery miesiące, albo i dłużej. Już nie pamiętam kiedy dokładnie je kupiłam, ale było to bardzo dawno temu. Przy kolejnych zakupach w drogerii na pewno ten kosmetyk znajdzie się w koszyku.

Używam tego produktu od: ok. 4, 5 miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasia489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ot zwykła baza
  • Kupiłam ten produkt, by jako baza ochraniał i pielęgnował moje rzęsy. Przy takim zastosowaniu nie zauważyłam żadnej poprawy w kondycji, mimo regularnego stosowania prze okres zgoła 5msc. Niestety nie dość, że nie poprawił kondycji, to tez nie zapobiegł pogorszeniu stanu moich rzęs - w ciagu tych paru miesiecy rzesy zaczeły mi bardziej wypadac i zrobiła się "luka" na jednym oku. Produkt jest bardzo wydajny - uzywałam go od wrzęsnia 2013 do teraz i przez to, że zgęstniał musiałam go wyrzucić. Gdyby nie to, dalej bym go uzywała, bo jeszcze w opakowaniu zostało trochę produktu.

Podsumowując - jako baza pod tusz bez żadnych własciwości pielegnujących jest ok przez te 3-4 miesiace, potem gestnieję i powoduję "grudkowanie" się tuszu na rzęsach. Nie polecam jezeli ktos chce wzmocnić rzęsy etc.

Używam tego produktu od: połowa wrzesnia 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Dajanaa1003 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Jest to pierwsza odżywka do rzęs jaką posiadam więc nie mam porównania do innych takich specyfików, ale jak dla mnie odżywka jest fantastyczna! Przy regularnym stosowaniu (nakładam ją raz dziennie przed spaniem) rzęsy stają się dłuższe, grubsze i znacznie mniej wypadają. Naprawdę widać różnicę. Jako baza pod tusz w moim wypadku niestety się nie sprawdza. Czasami używam jej na też na brwi żeby włoski szybciej odrosły, w tym celu sprawdza się równie dobrze.

Podsumowując:
    +działa!
    +jest niedroga
    +nie podrażnia
    +wydajna

Minusy:
    -ciężko ją dostać

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić karolina_111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna jako baza pod tusz
  • Odżywka pięknie się stapia z tuszem , a używałam ją z różnymi rodzajami tuszy.
    Pięknie zagęszcza i wydłuża nie sklejając przy tym rzęs.
    Ogólnie to nie zauważyłam wydłużenia rzęs przy stosowaniu samej odżywki ale rześy sa widoczie mocniejsze , nie wypadają.

Używam tego produktu od: 4 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Chcesz pochwalić Dejana za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 176 raz(y)
  • Takie tam
  • Bardzo liczyłam na to serum, ponieważ stale mam nadzieję na to, że moje rzęsy będą choć trochę dłuższe i gęstsze. Jednakże serum Eveline nie zrobiło na nich wrażenia, ponieważ nie zaczęły szybciej rosnąć i nie stały się bardziej gęste, mimo, że nakładałam kosmetyk systematycznie przez 2 miesiące.

Przede wszystkim ten kosmetyk nie sprawdza się jako serum, ponieważ zasycha na rzęsach, usztywnia je i wpada do oka, co jest niemiłe, wręcz niebezpieczne.

Spory problem mam z nałożeniem tego preparatu, nawet gdybym chciała, żeby wykorzystać go jako bazę pod tusz- nie bardzo się udaje, ponieważ nie nabiera się na szczoteczkę tyle, aby pokryć nim rzęsy, lecz nabiera się go zbyt mało:/

Dla porównania powiem o serum w charakterze bazy firmy Dior, które to serum/baza jest rewelacją. Jednak cena Diora jest niekorzystna- zbyt wysoka. Porównując serum Eveline z serum firmy Pupa powiem, że też różnica jest duża i na korzyść f-my Pupa, bo kosmetyk znacznie lepiej spełnia swą rolę, a już na 100% bardziej niż Eveline nadaje się na bazę, bo swobodnie nabiera się tego kosmetyku dużą ilość.

W efekcie braku działania nakładam serum- bazę Eveline najpierw, później serum- bazę Pupy i na końcu tusz do rzęs.

Używam tego produktu od: 2 mies.
    Ilość zużytych opakowań: jedno standard

Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnie
  • Mam bardzo słabe i krótkie rzęsy , postanowiłam kupić to serum , może coś mi pomoże. Jako baza pod tusz jest niesamowite ! ale niestety - po roku stosowania tego produktu moje rzęsy w ogóle się nie zmieniły , ani się nie podkręciły , nie wzmocniły ..

plusy:
    +dobra baza
    +fajna szczoteczka ,która rozdziela rzęsy
    +cena
    +długotrwałość

minusy:
    -zero skutku na rzęsach

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iziske za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie godny polecenia!
  • Naprawdę godne polecenia serum. Po przedłużaniu rzęs metodą express trochę moje rzęsy ucierpiały, w sumie to były dość krótkie z tego względu że były to młode rzęsy. Dzięki temu serum zaczęły szybciej rosnąć, teraz są takie jak przed przedłużaniem a do tego grube. Stosowałam na noc oraz jako bazę pod tusz do rzęs.

Teraz używam tylko jako bazy i idealnie przygotowuje rzęsy do nałożenia tuszu. Pięknie wydłuża i rozdziela... Po odczekaniu kilku minut robi się transparentne i można nakładać tusz.

Mam nadzieję że używanie tego serum wejdzie mi w nawyk bo jest naprawdę godne polecenia i plusem jest cena!!! Dostępność również oceniam na 5!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Domina za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsze cudo jakie miałam - numer 1
  • Najlepsza baza pod makijaż . Po porodzie strasznie wypadały mi rzęsy . Postanowiłam spróbować tej bazy . Nie zawiodła mnie . Jestem mega zadowolona z niej . Po jakimś czasie przestały wypadać . Używam ja pod tusz bo moje rzęsy jeszcze są krótkie i super je wydłuża . Nie zamienię ją na żadną inna bazę ani odżywkę do rzęs . Jak najbardziej polecam

Chcesz pochwalić b a r b a r a za czytelną i pomocną recenzję?