Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Powiększ Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1
Produkt dostępny w 19 sklepach. Cena już od 11,89 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez J-e-n

Eveline Advance Volumiere skoncentrowane serum do rzęs 3w1 to zaawansowana technologia dla piękna rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany Bio Restore Complex gwarantuje głęboką odbudowę, regenerację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum skoncentrowanego do rzęs 3 w 1 Eveline wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- Bio Restore Complex zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu,
- kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs,
- D - pantenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua (Water), Paraffin Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Camauba Wax, Stearic Acid, Bis-PEG- 12 Dimethicone Beeswax, Propylene Glycol, Triethanolamine, Glyceryl Dibehenate / Tribehenin / Glyceryl Behenate, Cetearyl Alkohol / Ceteareth-20, Hyaluronic Acid, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben. Water / Hydrolyzed Soy Protein / Propylene Glycol, DMDM Hydantoin, Panthenol, EDTA. (24.08.2012)

Cena: 11zł /10ml
/s/

• szału nie ma
  • Produkt kupiłam z trzech powodów:
    1. zaczęły nieco wypadać moje długie, cienkie rzęsy,
    2.. naczytałam się mnóstwo pozytywów (głównie i właśnie na Wizażu),
    3. Mam słabość do niektórych kosmetyków pielęgnacyjnych właśnie z Eveline.
    (poza tym w Rossmanie była akurat promocja =)

Pomimo pokładanych w tym serum nadziei, mam niestety mieszane uczucia =(

W moim przypadku jako baza działa...?... "jako-tako" i to jeszcze zależy z jakim tuszem. (znalazłam nawet tusz z identyczną szczoteczką, bo ta przypadła mi do gustu).
    Konsystencja fajna. Po nałożeniu na rzęsy widać, jak pięknie je "otula" rozczesuje i dodaje obiętości, bdb osadza się na końcówkach, powodując rzęsy dosłownie jak u lalki i długie aż do nieba =)
    aby nałożyć tusz, trzeba wyczuć odpowiedni moment (żeby baza całkiem nie zasechła, ale i żeby nie była już mokra).
    Po pewnym czasie trochę jakby się wchłaniała w rzęsy i pozostaje widoczna jedynie na końcówkach.
    Po nałożeniu tuszu efekt jest nieco inny, niż się zapowiada...rzęsy- i owszem- dobrze są rozczesane, bardzo ładnie wydłużone, ale dodatkowej objętości prawie brak =( [a niejeden tusz, nawet z tych tańszych, lepiej radzi sobie samodzielnie dając pożądaną objętość).
    Poza tym po kilku godzinach, każdy niemalże tusz, kruszy się i osypuje =(
    Przy demakijażu powoduje niby ułatwienie go (tusz dosłownie ześlizguje się z rzęs), ale z drugiej strony strasznie się maże i ma się wrażenie, jakby miało się tonę tuszu do usunięcia...trzeba zmywać, zmywać i zmywać...i kolejny wacik itd itd.

Jako serum? Trudno mi ocenić...
    Rzęsy przestały wypadać (chociaż tyle =), w nocy da się w tym spać, ale objętości i innego zbawczego działania nie widzę. Nawet nie są tak miękkie, jak po zwykłym olejku rycynowym.

Podsumowując:
    + konsystencja
    +cena
    + fajna szczoteczka, dobrze rozczesuje
    +wydłuża
    ? może i trochę zapobiega wypadaniu rzęs.

- nie dodaje objętości
    - sprawia, że tusz się kruszy po kilku godzinach,
    - nie ze wszystkimi tuszami współgra

+/- demakjaż.

Mimo wszystko, jeśli któraś ma ochotę spróbować, zachęcam, bo może akurat u niej się sprawdzi inaczej, a cena jest naprawdę przystępna, no i firma potrafi wyprodukować prawdziwe perełki kosmetyczne =)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gramONA_Fabiola za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Serum na zmarszczki

• Masakra, nie polecam!
  • Kosmetyk kupiłam podczas promocji -49% w Rossmannie. Zachęcona pozytywnymi opiniami, miałam nadzieję, że i u mnie się sprawdzi...
    No cóż - nie sprawdził się.
    Rzęsy zaczęły strasznie wypadać! Wieczorem podczas zmywania makijażu na waciku było 5-10 rzęs...
    Odstawiłam.
    Dałam mi 3 szanse. Za każdym razem efekt był ten sam. NIGDY więcej!
    Teraz ratuję rzęsy (a raczej to co z nich zostało) olejkiem rycynowym.

Plusy:
    - fajne opakowanie, szczoteczka
    - nałożony pod tusz daje efekt grubszych i gęstszych rzęs
    - niska cena

Minusy:
    - powoduje straszne wypadanie rzęs
    - brak poprawy kondycji rzęs

Używam tego produktu od: listopad 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić xxee za czytelną i pomocną recenzję?
  • żenada ..
  • Nic nie robi.. Nie wiem, czy to moje rzęsy, czy co bo widzę sporo pozytywnych opinii. Nie zrobił nic złego, ale też nic dobrego. Nakładam mimo to, bo tusz lepiej się rozprowadza. Ale nie wrócę do tego produktu. Wypróbuję inną odżywkę też z Eveline no i dalej szukam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam !
  • Co prawda, nie zauważam spektakularnych efektów , jeżeli chodzi o wzrost rzęs.
    Stosuję jako baze pod tusz i już nie wyobrażam sobie makijażu bez niego.
    Idealnie rozdziela, podkręca i troszkę wydłuża rzęsy, więc tuszowanie rzęs to sama przyjemność. Samą maskarą na pewno nie uzyskałabym takiego rozdzielenia.
    Małym minusem jest fakt, że szybko zasycha więc trzeba szybko tuszować rzęsy , żeby efekt nie był odwrotny. Więc każde oko tuszuję po kolei . Baza i od razu tusz i dopiero kolejne oko.
    Myślę, że serum daje ochronę moim rzęsom.
    Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: pięć opakowań

Chcesz pochwalić olexandra17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!!
  • Używam codziennie jako baza pod tusz do rzęs i nie wyobrażam sobie makijażu bez tego serum! Idealnie wydłuża i rozdziela rzęsy przed nałożeniem tuszu, który później wygląda idealnie. Rzęsy są długie, zagęszczone. Takiego efektu nie da się uzyskać nakładając sam tusz.
    Już wiele razy słyszałam pytanie czy nie mam zrobionych rzęs
    Jeśli ktoś się zastanawia nad kupieniem tego serum to nie ma na co czekać - trzeba koniecznie wypróbować. Polecam!!!

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić patriszja88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam!
  • Cena nie jest wygórowana, bo zaledwie 14 zł. Po równym miesiącu stosowania mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że rzęsy są widocznie dłuższe i jest ich jakby więcej. Stosowałam rano jako bazę pod tusz i wieczorem po demakijażu. Fakt, że po jego nałożoniu trzeba od razu nałożyć tusz, ale nie miałam problemu z mlecznymi przeświatami (serum ma mleczno-biały kolor). Mały minus za dosyć gęsta konsystencję, która jest dosyć problematyczna w wykonywaniu demakijażu.

Używam tego produktu od: Miesiąc z hakiem
    Ilość zużytych opakowań: Jedno oraz drugie w uzyciu

Chcesz pochwalić Kat8Rina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczne serum
  • Bardzo dobre serum.
    Po przedłużaniu rzęs, gdzie były one krótkie i rzadko kupiłam to serum. Stosowałam codziennie wieczorem jak równiez jako baza pod tusz i okazał sie bardzo dobry. Rzesy rzeczywiście urosły i zagęsciły sie. Starcza na długo, cana przystępna.

Ilość zużytych opakowań: około 4

Chcesz pochwalić sylwia2485 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przydatny gadżet
  • Plusy:
    - niska cena
    - łatwodostępny produkt
    - podbija efekt mascary (podrubia, wygłuża)
    - przedłuża termin przytaności tuszy (super się sprawdza, gdy tusz już nam powoli wysycha i ma gęstą, tępą konsystencję)

Wady:
    - nie odnotowałam

Używam tego produktu od: ponad trzy miesiące

Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Kupiłam to serum, aby wzmocnić moje długie rzęsy i aby też sprawdzić czy faktycznie działa i jest dobre,
    Serum używam zawsze na noc. Wygodna szczoteczka do rzęs, która dobrze rozprowadza serum, które jest dość geste o białym kolorze. Po miesięcy zastosowania zauważyłam, że urosły mi nowe rzęsy, są odrobinę dłuższe. Jeżeli się maluję to używam zawsze zalotki, poniewaz mam długie rzęsy i proste, które nie chcą się kręcić, więc bez zalotki ani rusz. Wiadomo, ze zalotka bardzo niszczy rzęsy i powoduje wypadanie... Co do wypadania nie zauważyłam zmian, ale i tak jestem zadowolona i polecam.

Używam tego produktu od: 1-2 miesięcy

Chcesz pochwalić 20Nati15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze jest ze mną na imprezie
  • Jest od 2lat w mojej kosmetycze. Bardzo go lubię i nakładałam go najpierw codziennie, a potem tylko na imprezy czy kiedy rzęczy miały być najbardzije widocznie w makijażu. Plusy
    +odżywaia moje rzesy, i przy codziennym stosowaniu zauważyłam, że są dłuższe.
    + jest super jako baza, przedłuża trwałośc tuszu do rzęs oraz pogrubia i wydłuża rzęsy.
    + nie podrażnia
    + cena
    + rzęsy przestały mi tak wypadać, kiedy go stosuję

Ilość zużytych opakowań: 6 zużytych opakowań

Chcesz pochwalić RubinowaPat za czytelną i pomocną recenzję?