Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1

Powiększ Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1

Zgłoszony przez J-e-n

Zaawansowana technologia dla piękna Twoich rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany BIO RESTORE COMPLEX ™ gwarantuje głęboką odbudowę, regenetację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że Twoje oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- BIO RESTORE COMPLEX ™ zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu.
- Kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs.
- D-panthenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua (Water), Paraffin Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Camauba Wax, Stearic Acid, Bis-PEG- 12 Dimethicone Beeswax, Propylene Glycol, Triethanolamine, Glyceryl Dibehenate / Tribehenin / Glyceryl Behenate, Cetearyl Alkohol / Ceteareth-20, Hyaluronic Acid, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben. Water / Hydrolyzed Soy Protein / Propylene Glycol, DMDM Hydantoin, Panthenol, EDTA. (24.08.2012)

Cena: 11zł /10ml
/s/

• Lubimy się
  • Każda z nas marzy o rzęsach jak firanki - lubimy próbować nowych tuszy do rzęs, coraz więcej odżywek podbija świat, nie wspominając o trwałym przedłużaniu rzęs, które również ma już spore grono fanów. Jeśli chodzi o moje rzęsy, to odkąd pamiętam, był to raczej komplementowany detal mojej twarzy. Chyba mam je więc całkiem niezłe, a przynajmniej lepsze od przeciętnych - może nie szczególnie gęste, ale długie i ciemne, czyli dobrze widoczne jeszcze bez makijażu. Z tego też względu nie zdecydowałabym się wydać większych pieniędzy na odżywkę do rzęs. Coś tam jednak lubię spróbować, poużywać, więc znalazłam serum Eveline. Jestem w połowie drugiego opakowania, więc nastał czas na recenzję.

Serum dostaniemy zarówno w drogeriach Rossmann jak i SuperPharm, dostępność określiłabym więc jako dobrą. Koszt - około 15zł, używać można przez 6 miesięcy i ja tego mocno się trzymam. Oczy mam dość wrażliwe, z tego względu nie do końca podoba mi się fakt, że w składzie produktu znajdziemy takie substancje jak glikol propylenowy (pochodna ropy naftowej, alergen) czy DMDM Hydantoin (pochodna formaldehydu). Oczywiście nie chcę być hipokrytką, bo jakoś tuszy do rzęs tak wnikliwie pod względem składu nie oceniam - serum Eveline nigdy nie podrażniało moich oczu, więc jednak przymykam na to oko. Mam nadzieję, że nie odnotuję żadnych długofalowych, niepożądanych efektów. Tylko za to jednak odejmuję te pół gwiazdki.

Przede wszystkim w tym kosmetyku podoba mi się sposób aplikacji - mała, silikonowa szczoteczka ładnie dociera do każdej rzęsy, zwłaszcza u ich nasady, a przy tym nie skleja, nawet trochę je rozczesuje. Wygodne użytkowanie tego typu produktu to ważny jak dla mnie aspekt - z tego względu nie miałam cierpliwości do stosowania olejku rycynowego czy pomadki do ust. Gotowce jednak dla mnie tu wygrywają. Po nałożeniu serum na rzęsy lekko widać na nich biały produkt, który, o ile nie przesadzimy, szybko się on jednak wchłania, a rzęsy od razu sprawiają wrażenie bardziej przyciemnionych i widocznych. Są też trochę bardziej sztywne, co jest dla mnie dość neutralnym aspektem.

Jeśli chodzi o efekty po dłuższym stosowaniu to nie są one może spektakularne, nie wiem nawet czy gdybym pokazała efekty 'przed' i 'po' to zrobiłybyście wow. Jednak w przypadku rzeczy tak drobnej jak rzęsy, nawet mała różnica cieszy, a to ja znam swoje rzęsy najlepiej i widzę faktyczną poprawę. Serum używam tylko na noc. Może nie każdego dnia, ale dość często, myślę że trudno jest zużyć tego typu produkt w mniej niż 6 miesięcy, jest on raczej wydajny. Chyba, że ktoś używa zarówno na noc jak i pod tusz rzęs. Jako bazę pod maskarę stosowałam ten produkt parę razy i jakoś mnie nie przekonał, sama nie wiem, jakoś nie dla mnie coś takiego. Na noc sprawdza się naprawdę nieźle. Rzęsy wypadają bardzo, ale to bardzo rzadko. Wyrosło też nieco nowych - zwłaszcza w zewnętrznym kącika oka. Łatwo mi je poznać, bo są nieco cieńsze. Rzęsy nie są natomiast grubsze, ale i tak wizualnie wydają się bardziej bujne. Zwłaszcza, że nieco ciemniejsze. Jak na 15 złoty na pół roku, efekt jest naprawdę dobry. Tak wyglądają teraz moje rzęsy - jestem z nich szczerze zadowolona (zdjęcie).

Jeszcze w kwestii wydajności zapomniałam wspomnieć, że zazwyczaj używam serum też na brwi, gdy chcę je zapuścić i od nowa nadać im kształt - tu również się sprawdza. Włoski szybciej odrastają, są nieco ciemniejsze i co ważne, bardziej elastyczne i wygładzone. Standardowo moje brwi są dość sztywne i falowane, więc różnica jest odczuwalna.

Wiem, że u wielu dziewczyn serum Eveline kompletnie się nie sprawdziło, jeśli jednak jeszcze go nie miałyście to myślę, że warto go spróbować. Cena niewygórowana, a dla mnie okazało się strzałem w dziesiątkę. Jak już mówiłam - efekty może nie spektakularne, ale są widoczne. Więcej nie potrzebuję i zapewne znów sięgnę po następne opakowanie.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • no no
  • Produkt świetnie nadaje się pod tusz do rzęs
    Świetna cena
    Fajnie wydłuża rzęsy
    Spore efekty zauważyłam w czasie pierwszego mięsiąca używania produktu, z czasem coraz mniejsze.
    Polecam pod tusz, aby rzesy nie wypadały

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić oga2957 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A właśnie, że działa i rzęsy rosną...
  • Serum kupiłam do testów, mimo iż w Internecie aż roi się od niepochlebnych opinii. Zdecydowałam się na wypróbowanie go, bo kosztuje jedyne 11 zł, a nie 100, czy więcej, tak jak wiele ogromnie polecanych produktów tego typu. Uznałam, że 11 zł to nie majątek, nawet gdyby nic nie robił – dużej straty nie będzie .

Czy się sprawdził?
    Jako serum „na porost” mnie (o dziwo!) się sprawdził. OK, nie mam jeszcze (i sądzę, że mieć nie będę) rzęs do nieba, ale zauważyłam ich wydłużenie (oceniam na jakieś 2 mm) oraz – co dla mnie ważniejsze – ich wyrównanie.
    Przed rozpoczęciem kuracji miałam (zwłaszcza na dolnej powiece) „niedobory” w rzęsach oraz miejsca, w których rzęsy były krótsze od pozostałych. Teraz już tego nie ma, wszystkie rzęsy są równej długości, a „łyse miejsca” zniknęły zastąpione brakującymi wcześniej rzęskami.
    Serum można używać jako odżywki (np. na noc), ale również jako podkładu ożywczego pod tusz.
    W tym drugim wariancie u mnie nie sprawdził się za bardzo, ale ja nie lubię mocno wytuszowanych rzęs, a taki rezultat osiągamy z serum pod tuszem. Sądzę, że innym Paniom się ten efekt spodoba – rzęsy malowane „na serum”, są dłuższe i gęściejsze.

Summa summarum – bardzo fajny, niedrogi produkt, który wbrew opiniom różnych internautek – DZIAŁA Ja polecam!

Używam tego produktu od: wrzesień 2014

Chcesz pochwalić Prosiektest za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie
  • Kupiłam bo chciałam sprawdzić jakąś odżywkę do rzęs, zachęcona recenzją koleżanki.

Po wielokrotnym użyciu nie widzialam żadnych efektów, rzęst jakby są krótsze i słabsze. Jedynym plusem jest estetyczne opakowanie, fajna szczoteczka do rzęs. Sprawdza się również jako baza pod tusz, dlatego dałam jej aż 2 plusy.
    Nic specjalnego, no i zapomniałam o cenie - fakt jest ona dość tania i wydajna.

Chcesz pochwalić iinfinity za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako baza pod tusz NIE
  • Kupiłam z myślą iż tusz będzie lepiej pogrubiał i wydłużał rzęsy. Może faktycznie troszkę tak działa, ale tusz jaki używałam na nią zaczął się kruszyć :/
    Spróbuję teraz jej używać na noc, zobaczymy co będzie, ale do tej pory, kiedy używałam jej w dzień nie zauważyłam by moje rzęsy wyglądały lepiej :/.

Chcesz pochwalić RudaSweety za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super baza po tusz
  • Świetna baza pod tusz, wydłuża rzęsy, sprawia, że są grubsze. Do tego szczoteczka jest super Jeśli chodzi o odżywienie rzęs to jeśli efekty są, to minimalne. Stosuję ją codziennie na noc, licząc na efekty, ale przyznam, że nie pamiętam jakie rzęsy miałam przed stosowaniem tej odżywki, więc może efekty są, ale na pewno nie powalające. Za to baza z niej cudowna, od trzech lat nie nałożyłam tuszu na suche rzęsy, zawsze wcześniej kładę tę bazę. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale sporo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić SylwiaDepp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie pomoze, nie zaszkodzi (raczej)
  • Odzywke kupilam poniewaz od jakiego czasu Eveline to moja marka numer 1 jesli chodzi o tusze do rzes wiec idac za ciosem nabylam tez odzywke. Mam swoj rozum i wiem,ze cos za ok 12 PLN cudow nie zdziala i nie po to ja kupowalam. Gdyby ta odzywka byla faktycznie spektakularnym produktem to Revitalash by zbankrutowal (koszt ok 180 pln). Produkt Eveline dziala troche na zasadzie placebo-bazy

Plusy:
    + jako baza dziala bardzo dobrze (z tuszem Eveline Magnetic Look)
    + nie podraznia, nie uczula
    + delikatnie odzywia rzesy (fingers crossed! )
    utrwala tusz
    + dostepna
    + tania

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić BabyParis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto wypróbować
  • Świetny produkt jako baza pod mascarę, bardzo wydłuża i pogrubia rzęsy (oczywiście przy dobry tuszu - ja używam Panoramic Lashes z Wibo ), wyglądają wtedy jak sztuczne w pozytywnym tego słowa znaczeniu Największy + za cenę w stosunku do efektu i wydajności, jestem bardzo zadowolona i na pewno kupię ponownie. Jedyny mały minus za to, że nie zauważyłam żadnych zmian, jeśli chodzi o wzrost rzęs, a co obiecuje producent.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić turquoiseee za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • Bardzo lubię ten produkt.
    Kupiłam go kiedyś przypadkiem podczas zakupowego szału i zostałam przy nim na dłużej. Wydłuża rzęsy, a co najlepsze nie powoduje ich wypadania. Nadaje się również jako baza pod maskarę.
    Cena jest niska, a działanie duże, tak więc polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić supertorze za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny podkład pod tusz do rzęs
  • Początkowo starałam się stosować regularnie, ale nie widziałam żadnych efektów- rzęsy nie są ani gęstsze, ani dłuższe.

Dlatego zaczęłam ją stosować jako bazę/ podkład pod maskarę. I tu się sprawdza bardzo dobrze. Rzęsy robią wrażenie dłuższych. Dlatego daję pozytywną ocenę.

Szkoda, że opakowanie nie jest przejrzyste- nie mam pojęcia ile kosmetyku mi jeszcze pozostało.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić OlaMaPsa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij