Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1

Powiększ Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1

Zgłoszony przez J-e-n

Zaawansowana technologia dla piękna Twoich rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany BIO RESTORE COMPLEX ™ gwarantuje głęboką odbudowę, regenetację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że Twoje oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- BIO RESTORE COMPLEX ™ zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu.
- Kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs.
- D-panthenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua (Water), Paraffin Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Camauba Wax, Stearic Acid, Bis-PEG- 12 Dimethicone Beeswax, Propylene Glycol, Triethanolamine, Glyceryl Dibehenate / Tribehenin / Glyceryl Behenate, Cetearyl Alkohol / Ceteareth-20, Hyaluronic Acid, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben. Water / Hydrolyzed Soy Protein / Propylene Glycol, DMDM Hydantoin, Panthenol, EDTA. (24.08.2012)

Cena: 11zł /10ml
/s/

• Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Porażka!
  • Zaczęły wypadać mi rzęsy, łamać się i rozrzedzać. Skusiłam się na tę odżywkę, bo była w promocji za 10 zł, a i pomyślałam, że może jednak zdziała takie cuda, jakie obiecywał producent. Rozczarowałam się!
    Fakt faktem, że nie używałam jej 2 razy dziennie, a tylko raz, ale nie poprawiła w ogóle stanu moich rzęs! Zaczęły jeszcze bardziej wypadać, rozrzedzać się; stały się krótsze i niezauważalne.. Fajnie sprawdzała się, jako baza pod tusz, bo wydobywała czarny pigment i optycznie pogrubiała efekt, ale po czasie i to zjawisko jakby się ulotniło.
    Odradzam.

Używam tego produktu od: czerwca

Chcesz pochwalić Mandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdza się jako baza pod tusz
  • Kupiłam w Rossmannie za około 13zł i jestem zadowolona. Nakładam ją, chwilę odczekuję i tuszuję rzęsy. Efekt jest bardzo fajny a i rzęsy sprawiają wrażenie dłuższych, mocniejszych i bardziej elastycznych

Ilość zużytych opakowań: 1 (nie skończyłam go jeszcze, myślę, że jeszcze spokojnie miesiąc mi posłuży)

Chcesz pochwalić adusienka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brdzo fajne serum
  • Używam serum Eveline od ok roku czasu - wciąż mam to samo opakowanie Poprawe kondycji rzęs zauważyłam po ok 3 miesiącach stosowania - na początku było to sporadyczne nakadanie na noc. Moje rzęsy zrobiły się bardziej gęste, bez użycia maskary wyglądały - i wyglądają nadal- rewelacyjnie. Zauważyłam także, że delikatnie urosły.
    Nie polecam serum jako bazy pod tusz. Za to wieczorem, jak najbardziej

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: Na razie jedno

Chcesz pochwalić dzej138 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa jak się używa
  • Zastosowana przed tuszem powoduje ze rzęsy moga być troche posklejane po użyciu tuszu ale rzęsy są dużo dłuzsze niz w porównaniu z użyciem samego tuszu do rzęs.

Odzywkę dośc często aplikuje solo bez tuszu za to używam zalotki i bardzo ładnie rzęsy wyglądają choć dość szybko efekt zalotki znika w porównaniu z uzyciem zalotki solo bądź z tuszem do rzęs.

Efekt jest jeśli odzywki uzywamy , jeśli zaprzestaniemy wszystko zanika.

Rewelacją byłoby połączenie tej odzywki z tuszem. Z jednej strony tusz a z drugiej odzywka - taki kosmetyk duo.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nicolx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako baza pod tusz OK
  • Odzywka w sumie nic nie robi już więcej zdziałamy olejkiem rycynowym.

Ja uzywam tej odżywki pod tusz i wtedy efekt jest bardzo duży, gdyż ta odżywka nadbudowuje fizycznie rzesy i tusz ma większą powiechrznie do przykrycia - stąd ten efekt.

Natomiast wydluzenia, zageszczenia czy pogrubienia nie zauwazylam.

Używam tego produktu od: 8 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Malena__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daje 3 gwiazdki, bo...
  • Są i plusy i minusy. Napewno plusem jest konsystencja, cena, wydajne opakowanie, latwośc aplikacji,lekkość oraz delikatny zapach. Niestety na minus jest dzialanie Nie zauwazylam szczegolnej poprawy - no moze mniej wypadaja. NIE POLECAM NAKLADANIA POD TUSZ. Ja ogolnie mam ddlugie rzesy i bardzo mi sie pidkrecaja wiec po nalozeniu tego a potem jeszcze tuszu sa za bardzo podkrecone, uzywam tuszu zeby bardzo pogrubic rzesy bo niestety sa cienkie. odzywka sprawia ze rzesy sa cienkie i posklejane.

Używam tego produktu od: ok. pol roku
    Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić julaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to
  • Używam tej odżywki od ponad pół roku i nie widzę żadnego pozytywnego działania. Produkt nie szkodzi rzęsom, ale też nie sprawia, że rosną szybciej i są grubsze, dłuższe, czy bardziej gęste.
    Jeśli chodzi o stosowanie tego serum jako bazy przed malowaniem rzęs, spisuje się trochę lepiej, mianowicie, ładnie rozdziela rzęsy i je wydłuża. Niestety, rzęsy stają się jednocześnie bardzo sztywne, dla mnie zdecydowanie za bardzo, co utrudnia mi późniejsze malowanie tuszem. Nie używam jej więc w tym celu.

Podsumowując, serum jest bardzo wydajne, ładnie pachnie, dobrze się aplikuje, ale w moim przypadku okazało się nieskuteczne i nieprzydatne, zatem nie zamierzam kupić go ponownie.

Używam tego produktu od: 18.02.2014
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię jako baze
  • Jak dla mnie to serum jest naprawdę spoko.
    Używam go codziennie pod tusz - pogrubia i podkręca rzęsy, są po nim po prostu ładniejsze. Zauważyłam też, że nawet wodoodporny tusz łatwiej się po nim zmywa, a nie traci swoich właściwości. Tusze, które mi się osypują w ciągu dnia z taką bazą także robią to o wiele, wiele mniej. Nie wiem czy jakoś specjalnie odżywia rzęsy, bo stosuje na noc olejek rycynowy - jednego jestem pewna, dzięki temu serum w ogóle nie wypadają rzęsy No i chroni też trochę przed tuszem.
    Jak się skończy (o ile kiedyś to nastąpi) to wypróbuje to 2 z olejkiem arganowym, ale do tego będę chętnie wracać.
    Cena też jest spoko (regularna około 12-13zł, ja dałam z 7 już dawno na promocji w Rossmannie).
    Ogólnie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 nieskończone

Chcesz pochwalić Karolinax99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • może być
  • Przyzwoita baza pod tusz. Delikatnie wzmacnia makijaż. Dobrze się rozprowadza, równomiernie pokrywa rzęsy, nie skleja. Czy odżywia rzęsy? Nie zauważyłam. Bardzo wydajna. Starczyła mi chyba na pół roku.
    Nie podrażnia, nie uczula.
    Generalnie nie stosuję odżywek do rzęs i ta mnie do tego nie przekonała. Ale jeśli ktoś lubi, to może spróbować.

Chcesz pochwalić Ami za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre, ale jako baza
  • Jako odżywka się nie sprawdził- nic z rzęsami nie robił, sklejał je, trudno było się go pozbyć.
    Za to dobrze się sprawdza jako baza pod tusz- pogrubia, wydłuża, co prawda baaardzo leciutko a jednak!
    Przy demakijażu oka schodzi bez problemu razem z tuszem.

Używam tego produktu od: marzec 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Allyen za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij