Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1

Powiększ Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1

Zgłoszony przez J-e-n

Zaawansowana technologia dla piękna Twoich rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany BIO RESTORE COMPLEX ™ gwarantuje głęboką odbudowę, regenetację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że Twoje oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- BIO RESTORE COMPLEX ™ zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu.
- Kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs.
- D-panthenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua (Water), Paraffin Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Camauba Wax, Stearic Acid, Bis-PEG- 12 Dimethicone Beeswax, Propylene Glycol, Triethanolamine, Glyceryl Dibehenate / Tribehenin / Glyceryl Behenate, Cetearyl Alkohol / Ceteareth-20, Hyaluronic Acid, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben. Water / Hydrolyzed Soy Protein / Propylene Glycol, DMDM Hydantoin, Panthenol, EDTA. (24.08.2012)

Cena: 11zł /10ml
/s/

• A właśnie, że działa i rzęsy rosną...
  • Serum kupiłam do testów, mimo iż w Internecie aż roi się od niepochlebnych opinii. Zdecydowałam się na wypróbowanie go, bo kosztuje jedyne 11 zł, a nie 100, czy więcej, tak jak wiele ogromnie polecanych produktów tego typu. Uznałam, że 11 zł to nie majątek, nawet gdyby nic nie robił – dużej straty nie będzie .

Czy się sprawdził?
    Jako serum „na porost” mnie (o dziwo!) się sprawdził. OK, nie mam jeszcze (i sądzę, że mieć nie będę) rzęs do nieba, ale zauważyłam ich wydłużenie (oceniam na jakieś 2 mm) oraz – co dla mnie ważniejsze – ich wyrównanie.
    Przed rozpoczęciem kuracji miałam (zwłaszcza na dolnej powiece) „niedobory” w rzęsach oraz miejsca, w których rzęsy były krótsze od pozostałych. Teraz już tego nie ma, wszystkie rzęsy są równej długości, a „łyse miejsca” zniknęły zastąpione brakującymi wcześniej rzęskami.
    Serum można używać jako odżywki (np. na noc), ale również jako podkładu ożywczego pod tusz.
    W tym drugim wariancie u mnie nie sprawdził się za bardzo, ale ja nie lubię mocno wytuszowanych rzęs, a taki rezultat osiągamy z serum pod tuszem. Sądzę, że innym Paniom się ten efekt spodoba – rzęsy malowane „na serum”, są dłuższe i gęściejsze.

Summa summarum – bardzo fajny, niedrogi produkt, który wbrew opiniom różnych internautek – DZIAŁA Ja polecam!

Używam tego produktu od: wrzesień 2014

Chcesz pochwalić Prosiektest za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie
  • Kupiłam bo chciałam sprawdzić jakąś odżywkę do rzęs, zachęcona recenzją koleżanki.

Po wielokrotnym użyciu nie widzialam żadnych efektów, rzęst jakby są krótsze i słabsze. Jedynym plusem jest estetyczne opakowanie, fajna szczoteczka do rzęs. Sprawdza się również jako baza pod tusz, dlatego dałam jej aż 2 plusy.
    Nic specjalnego, no i zapomniałam o cenie - fakt jest ona dość tania i wydajna.

Chcesz pochwalić iinfinity za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako baza pod tusz NIE
  • Kupiłam z myślą iż tusz będzie lepiej pogrubiał i wydłużał rzęsy. Może faktycznie troszkę tak działa, ale tusz jaki używałam na nią zaczął się kruszyć :/
    Spróbuję teraz jej używać na noc, zobaczymy co będzie, ale do tej pory, kiedy używałam jej w dzień nie zauważyłam by moje rzęsy wyglądały lepiej :/.

Chcesz pochwalić RudaSweety za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super baza po tusz
  • Świetna baza pod tusz, wydłuża rzęsy, sprawia, że są grubsze. Do tego szczoteczka jest super Jeśli chodzi o odżywienie rzęs to jeśli efekty są, to minimalne. Stosuję ją codziennie na noc, licząc na efekty, ale przyznam, że nie pamiętam jakie rzęsy miałam przed stosowaniem tej odżywki, więc może efekty są, ale na pewno nie powalające. Za to baza z niej cudowna, od trzech lat nie nałożyłam tuszu na suche rzęsy, zawsze wcześniej kładę tę bazę. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale sporo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić SylwiaDepp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie pomoze, nie zaszkodzi (raczej)
  • Odzywke kupilam poniewaz od jakiego czasu Eveline to moja marka numer 1 jesli chodzi o tusze do rzes wiec idac za ciosem nabylam tez odzywke. Mam swoj rozum i wiem,ze cos za ok 12 PLN cudow nie zdziala i nie po to ja kupowalam. Gdyby ta odzywka byla faktycznie spektakularnym produktem to Revitalash by zbankrutowal (koszt ok 180 pln). Produkt Eveline dziala troche na zasadzie placebo-bazy

Plusy:
    + jako baza dziala bardzo dobrze (z tuszem Eveline Magnetic Look)
    + nie podraznia, nie uczula
    + delikatnie odzywia rzesy (fingers crossed! )
    utrwala tusz
    + dostepna
    + tania

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić BabyParis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto wypróbować
  • Świetny produkt jako baza pod mascarę, bardzo wydłuża i pogrubia rzęsy (oczywiście przy dobry tuszu - ja używam Panoramic Lashes z Wibo ), wyglądają wtedy jak sztuczne w pozytywnym tego słowa znaczeniu Największy + za cenę w stosunku do efektu i wydajności, jestem bardzo zadowolona i na pewno kupię ponownie. Jedyny mały minus za to, że nie zauważyłam żadnych zmian, jeśli chodzi o wzrost rzęs, a co obiecuje producent.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić turquoiseee za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • Bardzo lubię ten produkt.
    Kupiłam go kiedyś przypadkiem podczas zakupowego szału i zostałam przy nim na dłużej. Wydłuża rzęsy, a co najlepsze nie powoduje ich wypadania. Nadaje się również jako baza pod maskarę.
    Cena jest niska, a działanie duże, tak więc polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić supertorze za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny podkład pod tusz do rzęs
  • Początkowo starałam się stosować regularnie, ale nie widziałam żadnych efektów- rzęsy nie są ani gęstsze, ani dłuższe.

Dlatego zaczęłam ją stosować jako bazę/ podkład pod maskarę. I tu się sprawdza bardzo dobrze. Rzęsy robią wrażenie dłuższych. Dlatego daję pozytywną ocenę.

Szkoda, że opakowanie nie jest przejrzyste- nie mam pojęcia ile kosmetyku mi jeszcze pozostało.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić OlaMaPsa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako serum - nie, jako baza pod tusz - jak najbardziej
  • Skoncentrowane serum do rzęs Eveline kupiłam naturalnie z czystej ciekawości - chciałam się przekonać, czy tak tani produkt (jak na tego rodzaju kosmetyki) jest w stanie cokolwiek zdziałać na moich rzęsach. Nie wierzyłam w cuda pod postacią firanki rzęs. Liczyłam raczej na wzmocnienie rzęs i zastopowanie procesu ich wypadania. Od razu zaznaczę, że zużyłam kilka opakowań serum i używam go bardzo regularnie. Śmiało mogę więc stwierdzić, że jako serum do rzęs nie sprawdziło się w ogóle. Natomiast jako baza pod tusz do rzęs kosmetyk jest naprawdę rewelacyjny. Kupuję go enty raz z tego właśnie powodu - nie wyobrażam sobie nie pomalować rzęs właśnie tą bazą, zanim nałożę na nie tusz. Niska cena i bardzo poręczna, silikonowa szczoteczka z ząbkami działają dodatkowo na korzyść serum. Podsumowując: jako bazę serum polecam, jako serum - nie. Podejrzewam, że sporo dziewczyn może się jeszcze rozczarować brakiem efektu na rzęsach.

PLUSY:
    + świetne jako baza pod tusz do rzęs - dzięki dobrze zaprojektowanej szczoteczce oraz konsystencji kosmetyku rzęsy stają się pogrubione i wydłużone. Wystarczy dwa razy przeczesać rzęsy serum i są pięknie pokryte (ale nie obklejone) bazą;
    + wygodna, silikonowa szczoteczka z ząbkami, którą dobrze czesze się rzęsy (jedną szczoteczkę dokładnie wymyłam i służy mi teraz do rozczesywania rzęs po pomalowaniu ich tuszem);
    + cena;
    + dostępność (kupiłam w Rossmannie);
    + nie uczula i nie podrażnia;
    + wydajne;
    + nie zauważyłam, żeby stosowanie serum odniosło skutek przeciwny do zamierzonego - nie wypadały mi po nim rzęsy.

MINUSY:
    - jako serum do rzęs u mnie się nie sprawdziło - rzęsy nie urosły i nie stały się mocniejsze. Krzywdy mi nie zrobiło, ale efektu zero. W końcu producent sprzedaje kosmetyk jako serum, a nie bazę - za to więc naprawdę spory minus.

Kończąc tę krótką recenzję - serum do rzęs po prostu nie działa, ale biorąc pod uwagę niską cenę kosmetyku i to, że można go stosować jako bazę pod tusz, myślę, że można skusić się na ten kosmetyk. Ja jestem tak czy inaczej z niego zadowolona.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 4-5

Chcesz pochwalić Madziulka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Porażka!
  • Zaczęły wypadać mi rzęsy, łamać się i rozrzedzać. Skusiłam się na tę odżywkę, bo była w promocji za 10 zł, a i pomyślałam, że może jednak zdziała takie cuda, jakie obiecywał producent. Rozczarowałam się!
    Fakt faktem, że nie używałam jej 2 razy dziennie, a tylko raz, ale nie poprawiła w ogóle stanu moich rzęs! Zaczęły jeszcze bardziej wypadać, rozrzedzać się; stały się krótsze i niezauważalne.. Fajnie sprawdzała się, jako baza pod tusz, bo wydobywała czarny pigment i optycznie pogrubiała efekt, ale po czasie i to zjawisko jakby się ulotniło.
    Odradzam.

Używam tego produktu od: czerwca

Chcesz pochwalić Mandy za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij