Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1

Powiększ Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1

Zgłoszony przez J-e-n

Zaawansowana technologia dla piękna Twoich rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany BIO RESTORE COMPLEX ™ gwarantuje głęboką odbudowę, regenetację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że Twoje oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- BIO RESTORE COMPLEX ™ zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu.
- Kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs.
- D-panthenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua (Water), Paraffin Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Camauba Wax, Stearic Acid, Bis-PEG- 12 Dimethicone Beeswax, Propylene Glycol, Triethanolamine, Glyceryl Dibehenate / Tribehenin / Glyceryl Behenate, Cetearyl Alkohol / Ceteareth-20, Hyaluronic Acid, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben. Water / Hydrolyzed Soy Protein / Propylene Glycol, DMDM Hydantoin, Panthenol, EDTA. (24.08.2012)

Cena: 11zł /10ml
/s/

• Srednio na jeza.
  • Nie rozumiem zachwytow, owszem: jako baza dziala ale jako odzywka, serum- nie zauwazylam zadnych rezultatow. Stad moja ocena, piatka przekrojona na pol.
    Produkt przedluza trwalosc maskary, opoznia jej osypywanie sie, przy tym wydluza, moze nieco pogrubia rzesy. Ale nic na stale, jako serum nie spowodowalo polepszenia kondycji moich rzes, ktore nie wymagaja skomplikowanej pielegnacji, chcialam je jedynie odzywic, pogrubic, a produkt i tak mial z tym problem.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić sysa09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • łaaał
  • Serum dostałam od koleżanki.
    Podeszłam do niego nieco sceptycznie, no ale...darowanemu koniu się w zęby nie zagląda :P
    Jestem pozytywnie zaskoczona.
    Używam tego serum jako bazy pod tusz- rzęsy są o wieeeele dłuższe, grubsze, jest ich jakby więcej.
    ALE to nie wszystko, naprawdę urosły mi po nim rzęsy! Co prawda i tak mam rzadkie i króciutkie, ale różnice jest zdecydowanie widoczna. Serum mam jakoś niecałe 3 miesiące, używam go prawie codziennie i nadal go mam, nadal "działa", nie zasechł, nie zgęstniał itp., więc śmiało można powiedzieć, że jest WYDAJNY.
    Dałam przetestować koleżance- jej opinie taka jak moja, więc zaczęłyśmy go szukać w dtrogerii. tu pojawia się minus- nie tak łatwo go dostać- nie znalazłyśmy go w żadnym Rossmannie, ani w Naturze, dopiero w jakimś osiedlowym sklepie chemia/kosmetyki w cenie 18,50zł.

Dodaję go do listy moich "niezbędników"

Używam tego produktu od: niecałych 3 msc

Chcesz pochwalić siekierrra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jakieś działanie jest
  • Używam regularnie codziennie wieczorem jako odżywkę. Po dwóch miesiącach stosowania mogę stwierdzić że moje rzęsy stały się dłuższe, mocniejsze i bardziej czarne. Nie wypadają przy demakijażu. Największe rezultaty widać na dolnej powiece, rzęsy są nieprawdopodobnie długie.
    Koleżanka nawet mnie się spytała jakiej mascary używam, chociaż nie byłam w ogóle "zrobiona".

Stosowanie:
    Aplikacja jak przy nakłdaniu tuszu.

Konsystencja:
    Dobra, szybko zasycha na rzęsach. Widać że się wchłania. Usztywnia je.

Szczoteczka:
    Silikonowa. Na początku nakładała zbyt dużo serum. Trochę podrażnia skórę wokół oczu. Drapie. Za to ujmuję gwiazdkę.

Samo serum jest wydajne. Jeszcze dużo zostało w opakowaniu.
    Nie używam jako bazy, za bardzo obciąża mi rzęsy, a i tak mam dobry tusz.

Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ chcę spróbować jeszcze innych produktów. Lubię testować.

Polecam, dla tych którzy mają ładne rzęsy a chcą mieć jeszcze piękniejsze.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cosmetics_addict za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Zacznę od pozytywów czyli od tego, że produkt stanowi świetną bazę pod tusz - po nałożeniu serum rzęsy stają się wyraźnie dłuższe i pogrubione, dzięki czemu działanie mascary zostaje wzmocnione.

Niestety, jeśli chodzi o odżywianie,wzmacnianie czy wzrost rzęs to obietnice producenta w moim przypadku można włożyć między bajki. Rzęsy nie są ani troche dłuższe czy odbudowane, nie wspominając o stymulacji wzrostu nowych włosków.

Posdumowując : jako BAZA tak, jako ODŻYWKA stanowczo nie.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić brisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie robi ale ok
  • Kupiłam aby używać jako bazę pod tusz do rzęs.i ta sprawdza się doskonale..Chroni rzęsy które mniej się kruszą. Może delikatnie odżywia ..
    Jako, że dokładamy warstwę więcej na rzęsy to może minimalnie pomaga budować wydłużenie.

Na pewno nie zauważyłam wzrostu czy zagęszczenia rzęs.

Produkt wydajny spokojnie można pół roku stosować codziennie.

odżywka jest biała ale na rzęsach tego nie widać...Tusz na nią świetnie się nakłada i dobrze się trzyma.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Baza, a nie serum
  • Na moich rzęsach to "skoncentrowane serum" nie wykazało żadnych właściwości odżywczych...

- nie stymuluje wzrostu rzęs
    - nie nawilża
    - nie uelastycznia
    - nie odżywia

czyli nie robi nic co powinno robić. Używałam regularnie przez kilka miesięcy i nie zaobserwowałam żadnej zmiany w wyglądzie rzęs.

Stosowane jako baza sprawdza się lepiej, jednak bez rewelacji. Rzęsy wyglądają na grubsze i dłuższe. Nie przedłuża trwałości tuszu, a nałożona w pośpiechu skleja rzęsy, które po pomalowaniu wyglądają tragicznie. Nie nadaje się do noszenia "solo", gdyż jest koloru białego. Fakt, wchłania się w krótkim czasie jednak efekt lekkiego rozjaśnienia zostaje.

Do plusów produktu można zaliczyć:
    + cenę
    + wydajność ( nie udało mi się zużyć całego przed upływem terminu ważności)
    + dostępność
    + na pewno choć trochę chroni przed szkodliwym wpływem tuszu
    + nie pogorszył stanu rzęs

Na pewno nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: nie udało się zużyć jednego

Chcesz pochwalić Skarfejs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma.
  • Jako serum - całkowite nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Wogóle nie widać różnicy. Żadnej.. Ani nie pogrubia, ani nie wydłuża.
    Jako baza pod tusz - okej, ale oczywiście na kolana nie powala

+ cena
    + jako baza, okej

- jako serum, do kitu
    - nie sprawdza się w większości nic co oferuje producent

No cóż. Jestem zawiedziona, ponieważ bardzo lubię produkty eveline; eyelinery, lakiery wprost uwielbiam, no ale to...

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Unkillable Monster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne,tanie serum
  • Rewelacyjne serum do rzęs ale uwaga:nie bardzo rosną po nim rzęsy,nie bardzo widać poprawę gęstości rzęs ale za to jest idealną bazą pod tusz do rzęs.Nawet kiepski tusz nałożony na to serum daje spektakularny efekt.Polecam,zwłaszcza ,że nie jest drogi i na długo wystarcza.

Używam tego produktu od: ok roku

Chcesz pochwalić kaaja1979 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, jest bardzo w porządku
  • Kupiłam w biedronce za 10zł.
    Uzywałam przed nałożeniem tuszu.
    Efekty:
    - rzęsy ładnie rozczesane
    - tusz lepiej się utrzymuje
    - rzęsy wydłużone
    - wydaje się, że jest ich więcej

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Abi69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny kompan od 3 lat
  • Używam tej odżywki chyba od 3 lat.. zakupiłam pierwszy raz na promocji i od tamtej pory nie mogę bez niej żyć.. Dlaczego?

Sprawdza się idealnie jako baza pod tusz, świetnie przylega do rzęs i "dociera głębiej" niż zwykły tusz przez co moje rzęsy są bardziej podkreślone i wydłużone. nie mam pojęcia jak to się dzieje ale naprawdę ten sam tusz nałożony bez bazy nie daje tych efektów

Moje rzęsy są gęstsze bo 3 latach stosowania jako bazy a to dlatego że przestały wypadać.. dawniej to miałam takie "dziury" między włosami bo lubiły one nagminne wypadać. Teraz ten problem zniknął

Do tego nawet wodoodporny tusz zmywa się z łatwością gdy jest nałożony na tę bazę

Jej plusem dla mnie jest również to że można ją stosować samodzielnie.. bo 2 warstwach rzęsy są lekko podkreślone, wzmocnione a odżywka po jakimś czasie wchłania się w głąb włosa pozostawiając (w moim przypadku) jasno brązowe rzęsy

Nie wiem skąd te negatywne opinie, naprawdę używam od dawna i mam nadzieje że nigdy mi jej nie wycofają

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić joasia-a za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij