Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1

Powiększ Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1

Zgłoszony przez J-e-n

Zaawansowana technologia dla piękna Twoich rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany BIO RESTORE COMPLEX ™ gwarantuje głęboką odbudowę, regenetację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że Twoje oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- BIO RESTORE COMPLEX ™ zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu.
- Kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs.
- D-panthenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua (Water), Paraffin Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Camauba Wax, Stearic Acid, Bis-PEG- 12 Dimethicone Beeswax, Propylene Glycol, Triethanolamine, Glyceryl Dibehenate / Tribehenin / Glyceryl Behenate, Cetearyl Alkohol / Ceteareth-20, Hyaluronic Acid, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben. Water / Hydrolyzed Soy Protein / Propylene Glycol, DMDM Hydantoin, Panthenol, EDTA. (24.08.2012)

Cena: 11zł /10ml
/s/

• Świetna baza, dobre serum
  • Rewelacyjnie podkręca moje idealni proste i krótkie rzęsy. Wydaje mi się, że nieznacznie się wydłużyły. Bardzo dobra baza pod tusz, jednak jej następca Argan Oil, SOS Lash Booster bije te serum na głowę pod wszystkimi względami.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić Freta666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rzęs jak z Hollywood nie ma ale lekko się zregenerowały
  • kupiłam ten produkt jako odżywkę do rzęs bo po tylu latach codziennego stosowania tuszów do rzęs i płynów do demakijażu moję rzęsy były w opłakanym stanie: krótkie, zniszczone i rzadkie

po dwóch tygodniach stosowania rano i wieczorem ładnie się zregenerowały i lekko wydłużyły ale "skrzydeł motyla" niestety nie ma

tej odżywki uwielbiałam stosować jako bazę pod tusz bo super wydłużała rzęsy i rozdzielała

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić agniesiczka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez efektów
  • Używam tej odżywki od kilku miesięcy. A w zasadzie używałam, ponieważ nie widzę żadnego pozytywnego efektu wynikającego z jej stosowania.
    Nie wzmocniła moich rzęs, nie zapobiegła wypadaniu. Nie są po niej ani grubsze, ani dłuższe ani nawet bardziej odżywione.
    Kupiłam ją w Super-Pharm skuszona promocją i postanowiłam spróbować. Używałam jej przez kilka tygodni regularnie i nic. Szkoda czasu na stosowanie - lepiej przespać dłużej te 2-3 minuty
    Zamiast inwestować ponad 10zł proponuję zamiast odżywki stosować olej rycynowy. Jest dużo tańszy, 100% naturalny i rzeczywiście odżywia włoski.

Chcesz pochwalić Malutka_25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra baza pod tusz
  • Nie zauważyłam, żeby rzęsy po tej odżywce rosły dłuższe, gęstsze czy mocniejsze. Za to sprawdza się u mnie w roli bazy pod tusz. Rzęsy pomalowane tym serum, a później tuszem są zdecydowanie dłuższe i grubsze niż pomalowane samą maskarą. Dodatkowo gdy używamy zalotki to na pewno efekt podkręcenia z tym serum będzie długotrwały. Serum jest tanie i wydajne, mi jedno opakowanie starcza na pół roku

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przestałam łysieć!
  • Potrzebowałam odzywki gdyż rzęsy mocno mi sie przerzedziły codziennie na płatkach wzaz z makijażem zjadowałam kilka włosków. Odzywkę nakładałam obficie dwa razy dziennie ( jako bazę jedno pociagnięcie)
    +podkręca rzesy
    +silikonowa szczoteczka
    +po jakiś 2-3 tygodniach zauwazyłam mnóstwo nowych króciótkich rzęs.
    + przestałam łysieć - teraz na płatku do czasu do czasu znajduję jakieś rzęsy.

-dość twarda szczoteczka

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić aquana2607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko jako baza
  • Nie od dzisiaj wiadomo, że obietnice producentów można włożyć między bajki, w tym przypadku jest podobnie "Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz." w moim odczuciu sprawdza się tylko 1/3 obiecanek, produkt sprawdza się jako baza pod tusz.

Jeżeli chodzi o odbudowę - nic nie zauważyłam, ale też nie czuje aby moje rzęsy tego potrzebowały.
    Jeżeli myślisz, że ta odżywka zapewni Ci stymulacje wzrostu rzęs to od razu sobie odpuść, pod tym względem nie jest warta nawet tych 11zł, dodam też, że nie ma taniego zamiennika Revitalash bo wiele osób tego szuka, na porządne serum trzeba dać minimum stówkę, polecam Bodetko

Jednak nie jest to taki całkowity bubel, jako baza pod tusz sprawdza się bardzo fajnie, produkt po nałożeniu na rzęsy sprawia, że są one białe - co po późniejszym nałożeniu tuszu fajnie podbija jego kolor. Sprawdza się jeżeli lubicie mieć pogrubione rzęsy. Efekt naturalny to, to nie jest ale co kto lubi. Baza też fajnie trzyma tusz, tzn. tusze się nie osypują ani nie kruszą. Niestety trzeba uważać, aby sobie nie skleić rzęs a nie jest to takie trudne przy używaniu tego produktu.

Reasumując:
    Jeżeli chcesz wzmocnić rzęsy - szukaj dalej.
    Jak chcesz mięć rzęsy jak firany - szukaj dalej.
    Jeżeli liczysz, że za 10zł ta odżywka zrobi Ci efekt Revitalash - marzenia są super
    Jeżeli szukasz bazy pod tusz - warto spróbować.
    + produkt jest bardzo wydajny, od wielu miesięcy go używam a nadal jest go sporo.

Nie dam mu więcej niż 2 gwiazdek bo tak naprawdę obietnice producenta a działanie tego kosmetyku to niebo a ziemia. Na pewno nie kupie go ponownie, tusz bez bazy wygląda równie dobrze.

Używam tego produktu od: Kilkanaście miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Chcesz pochwalić Juuustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • super baza pod tusz do rzęs
  • Rzeczywiście serum nie daje efektu wow! ale świetnie sprawdza się jako baza pod tusz do rzęs. Używam tego produktu od kilku dobrych lat i nie zamierzam tego zmieniać Rzęsy po wytuszowaniu i użyciu tego produktu są grubsze, dłuższe i wyglądają super.

Chcesz pochwalić ewelina481 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel, jak takie coś może mieć tak wysoka opinie...
  • Wydane pieniądze w błoto i zmarnowany czas, to dziadostwo ni nie zrobiło z moimi rzesami, jest ich nadal mało i nadal są krótkie, nie oczekiwalam efektu Wow, ale chodź lekkiej poprawy ..nie polecam, używałam miesiąc i nic , tak jakbym nic nie używała

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić kasiorka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Używam tego kosmetyku już ponad rok. Poleciła mi go koleżanka. Idealnie sprawdza się jako baza pod tusz do rzęs, rzęsy wyglądają wtedy grubiej i są jakby dłuższe. Jednak nie zauważyłam, aby było ich więcej. Jednak ze względu na efekt jaki uzyskuję razem z tuszem jest to ulubione serum, a również używałam innego i nawet w tej kwestii się nie sprawdził. Polecam wszystkim osobom, które chcą uzyskać efekt pogrubionych rzęs

Ilość zużytych opakowań: 15 sztuk

Chcesz pochwalić AneczkaK86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MÓJ MUST HAVE !
  • Kupiłam ją z ciekawości, nikt mi jej wcześniej nie polecał... i zakochałam się !
    Największym plusem jak dla mnie jest to że nałożona pod tusz sprawia, że rzęsy są o wiele dłuższe i grubsze! Różnica po pierwszym użyciu była tak ogromna ( na plus oczywiście), że stosują ją do tej pory czyli już około roku.
    Bardzo wydajna, podoba mi się w jaki sposób dba o moje rzęsy.Rzęsy przestały mi nadmiernie wypadać mimo, że maluję je codziennie. Nie wyobrażam sobie malować rzęs bez użycia jej
    Wypróbowały ją również moje koleżanki i również są bardzo zadowolone.

Podsumowując
    PLUSY
    +wydajna
    +w fantastyczny sposób współgra z tuszem !
    +zapobiega wypadaniu rzęs

Minusów się nie doszukałam.

Chcesz pochwalić sensimilla01 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij