Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1

Powiększ Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1

Zgłoszony przez J-e-n

Zaawansowana technologia dla piękna Twoich rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany BIO RESTORE COMPLEX ™ gwarantuje głęboką odbudowę, regenetację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że Twoje oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- BIO RESTORE COMPLEX ™ zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu.
- Kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs.
- D-panthenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua (Water), Paraffin Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Camauba Wax, Stearic Acid, Bis-PEG- 12 Dimethicone Beeswax, Propylene Glycol, Triethanolamine, Glyceryl Dibehenate / Tribehenin / Glyceryl Behenate, Cetearyl Alkohol / Ceteareth-20, Hyaluronic Acid, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben. Water / Hydrolyzed Soy Protein / Propylene Glycol, DMDM Hydantoin, Panthenol, EDTA. (24.08.2012)

Cena: 11zł /10ml
/s/

• Warto wypróbować
  • Świetny produkt jako baza pod mascarę, bardzo wydłuża i pogrubia rzęsy (oczywiście przy dobry tuszu - ja używam Panoramic Lashes z Wibo ), wyglądają wtedy jak sztuczne w pozytywnym tego słowa znaczeniu Największy + za cenę w stosunku do efektu i wydajności, jestem bardzo zadowolona i na pewno kupię ponownie. Jedyny mały minus za to, że nie zauważyłam żadnych zmian, jeśli chodzi o wzrost rzęs, a co obiecuje producent.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić turquoiseee za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • Bardzo lubię ten produkt.
    Kupiłam go kiedyś przypadkiem podczas zakupowego szału i zostałam przy nim na dłużej. Wydłuża rzęsy, a co najlepsze nie powoduje ich wypadania. Nadaje się również jako baza pod maskarę.
    Cena jest niska, a działanie duże, tak więc polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić supertorze za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny podkład pod tusz do rzęs
  • Początkowo starałam się stosować regularnie, ale nie widziałam żadnych efektów- rzęsy nie są ani gęstsze, ani dłuższe.

Dlatego zaczęłam ją stosować jako bazę/ podkład pod maskarę. I tu się sprawdza bardzo dobrze. Rzęsy robią wrażenie dłuższych. Dlatego daję pozytywną ocenę.

Szkoda, że opakowanie nie jest przejrzyste- nie mam pojęcia ile kosmetyku mi jeszcze pozostało.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić OlaMaPsa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako serum - nie, jako baza pod tusz - jak najbardziej
  • Skoncentrowane serum do rzęs Eveline kupiłam naturalnie z czystej ciekawości - chciałam się przekonać, czy tak tani produkt (jak na tego rodzaju kosmetyki) jest w stanie cokolwiek zdziałać na moich rzęsach. Nie wierzyłam w cuda pod postacią firanki rzęs. Liczyłam raczej na wzmocnienie rzęs i zastopowanie procesu ich wypadania. Od razu zaznaczę, że zużyłam kilka opakowań serum i używam go bardzo regularnie. Śmiało mogę więc stwierdzić, że jako serum do rzęs nie sprawdziło się w ogóle. Natomiast jako baza pod tusz do rzęs kosmetyk jest naprawdę rewelacyjny. Kupuję go enty raz z tego właśnie powodu - nie wyobrażam sobie nie pomalować rzęs właśnie tą bazą, zanim nałożę na nie tusz. Niska cena i bardzo poręczna, silikonowa szczoteczka z ząbkami działają dodatkowo na korzyść serum. Podsumowując: jako bazę serum polecam, jako serum - nie. Podejrzewam, że sporo dziewczyn może się jeszcze rozczarować brakiem efektu na rzęsach.

PLUSY:
    + świetne jako baza pod tusz do rzęs - dzięki dobrze zaprojektowanej szczoteczce oraz konsystencji kosmetyku rzęsy stają się pogrubione i wydłużone. Wystarczy dwa razy przeczesać rzęsy serum i są pięknie pokryte (ale nie obklejone) bazą;
    + wygodna, silikonowa szczoteczka z ząbkami, którą dobrze czesze się rzęsy (jedną szczoteczkę dokładnie wymyłam i służy mi teraz do rozczesywania rzęs po pomalowaniu ich tuszem);
    + cena;
    + dostępność (kupiłam w Rossmannie);
    + nie uczula i nie podrażnia;
    + wydajne;
    + nie zauważyłam, żeby stosowanie serum odniosło skutek przeciwny do zamierzonego - nie wypadały mi po nim rzęsy.

MINUSY:
    - jako serum do rzęs u mnie się nie sprawdziło - rzęsy nie urosły i nie stały się mocniejsze. Krzywdy mi nie zrobiło, ale efektu zero. W końcu producent sprzedaje kosmetyk jako serum, a nie bazę - za to więc naprawdę spory minus.

Kończąc tę krótką recenzję - serum do rzęs po prostu nie działa, ale biorąc pod uwagę niską cenę kosmetyku i to, że można go stosować jako bazę pod tusz, myślę, że można skusić się na ten kosmetyk. Ja jestem tak czy inaczej z niego zadowolona.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 4-5

Chcesz pochwalić Madziulka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Porażka!
  • Zaczęły wypadać mi rzęsy, łamać się i rozrzedzać. Skusiłam się na tę odżywkę, bo była w promocji za 10 zł, a i pomyślałam, że może jednak zdziała takie cuda, jakie obiecywał producent. Rozczarowałam się!
    Fakt faktem, że nie używałam jej 2 razy dziennie, a tylko raz, ale nie poprawiła w ogóle stanu moich rzęs! Zaczęły jeszcze bardziej wypadać, rozrzedzać się; stały się krótsze i niezauważalne.. Fajnie sprawdzała się, jako baza pod tusz, bo wydobywała czarny pigment i optycznie pogrubiała efekt, ale po czasie i to zjawisko jakby się ulotniło.
    Odradzam.

Używam tego produktu od: czerwca

Chcesz pochwalić Mandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdza się jako baza pod tusz
  • Kupiłam w Rossmannie za około 13zł i jestem zadowolona. Nakładam ją, chwilę odczekuję i tuszuję rzęsy. Efekt jest bardzo fajny a i rzęsy sprawiają wrażenie dłuższych, mocniejszych i bardziej elastycznych

Ilość zużytych opakowań: 1 (nie skończyłam go jeszcze, myślę, że jeszcze spokojnie miesiąc mi posłuży)

Chcesz pochwalić adusienka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brdzo fajne serum
  • Używam serum Eveline od ok roku czasu - wciąż mam to samo opakowanie Poprawe kondycji rzęs zauważyłam po ok 3 miesiącach stosowania - na początku było to sporadyczne nakadanie na noc. Moje rzęsy zrobiły się bardziej gęste, bez użycia maskary wyglądały - i wyglądają nadal- rewelacyjnie. Zauważyłam także, że delikatnie urosły.
    Nie polecam serum jako bazy pod tusz. Za to wieczorem, jak najbardziej

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: Na razie jedno

Chcesz pochwalić dzej138 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa jak się używa
  • Zastosowana przed tuszem powoduje ze rzęsy moga być troche posklejane po użyciu tuszu ale rzęsy są dużo dłuzsze niz w porównaniu z użyciem samego tuszu do rzęs.

Odzywkę dośc często aplikuje solo bez tuszu za to używam zalotki i bardzo ładnie rzęsy wyglądają choć dość szybko efekt zalotki znika w porównaniu z uzyciem zalotki solo bądź z tuszem do rzęs.

Efekt jest jeśli odzywki uzywamy , jeśli zaprzestaniemy wszystko zanika.

Rewelacją byłoby połączenie tej odzywki z tuszem. Z jednej strony tusz a z drugiej odzywka - taki kosmetyk duo.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nicolx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako baza pod tusz OK
  • Odzywka w sumie nic nie robi już więcej zdziałamy olejkiem rycynowym.

Ja uzywam tej odżywki pod tusz i wtedy efekt jest bardzo duży, gdyż ta odżywka nadbudowuje fizycznie rzesy i tusz ma większą powiechrznie do przykrycia - stąd ten efekt.

Natomiast wydluzenia, zageszczenia czy pogrubienia nie zauwazylam.

Używam tego produktu od: 8 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Malena__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daje 3 gwiazdki, bo...
  • Są i plusy i minusy. Napewno plusem jest konsystencja, cena, wydajne opakowanie, latwośc aplikacji,lekkość oraz delikatny zapach. Niestety na minus jest dzialanie Nie zauwazylam szczegolnej poprawy - no moze mniej wypadaja. NIE POLECAM NAKLADANIA POD TUSZ. Ja ogolnie mam ddlugie rzesy i bardzo mi sie pidkrecaja wiec po nalozeniu tego a potem jeszcze tuszu sa za bardzo podkrecone, uzywam tuszu zeby bardzo pogrubic rzesy bo niestety sa cienkie. odzywka sprawia ze rzesy sa cienkie i posklejane.

Używam tego produktu od: ok. pol roku
    Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić julaa_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij