Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Powiększ Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Zgłoszony przez J-e-n

Eveline Advance Volumiere skoncentrowane serum do rzęs 3w1 to zaawansowana technologia dla piękna rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany Bio Restore Complex gwarantuje głęboką odbudowę, regenerację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum skoncentrowanego do rzęs 3 w 1 Eveline wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- Bio Restore Complex zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu,
- kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs,
- D - pantenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua (Water), Paraffin Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Camauba Wax, Stearic Acid, Bis-PEG- 12 Dimethicone Beeswax, Propylene Glycol, Triethanolamine, Glyceryl Dibehenate / Tribehenin / Glyceryl Behenate, Cetearyl Alkohol / Ceteareth-20, Hyaluronic Acid, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben. Water / Hydrolyzed Soy Protein / Propylene Glycol, DMDM Hydantoin, Panthenol, EDTA. (24.08.2012)

Cena: 11zł /10ml
/s/

• Spełnia połowę obietnic producenta...
  • Kocham ten produkt i nie wyobrażam sobie makijażu bez niego ale niestety producent nie wywiązał się z obietnic.
    PLUSY:
    -wydłuża i pogrubia rzęsy
    -przedłuża trwałość tuszu
    -dzięki niej tusz nie rozmazuje się , kruszy ,dłużej się utrzymuje
    -jest świetny jako baza , tusz ładniej i łatwiej się rozprowadza
    -wygodna w użyciu , fajna szczoteczka
    -tania
    -łatwo dostępna
    -opakowanie solidne , napisy nie ścierają się
    -produkt nie wpłynął negatywnie na moje rzęsy
    MINUSY:
    -jako odżywka nie sprawdza się nawet w 1% , NIC NIE ROBI , o wiele lepiej działa olej rycynowy (więc na noc nie polecam jej stosować)
    -nie wydajna
    Kocham ją , ale odjęłam gwiazdkę za niespełnione obietnice producenta .
    Ogólnie dobra baza /beznadziejna odżywka do rzęs(może nie beznadziejna , ale odzywka która nie robi nic) za przystępną cenę.

Chcesz pochwalić Sevveruss za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Świetna baza, dobra odżywka
  • Nie cieszę się długimi i mocnymi rzęsami do nieba. Często bez podkręcenia zalotką miałam wrażenie że moje rzęsy są niewidoczne. Wiele polecanych tuszy nie spełniało moich oczekiwań.

Wreszcie mam rozwiązanie! To serum jest idealne jako baza pod maskarę. Dzięki niej rzęsy pokryte tuszem stają się znacząco dłuższe, co było dla mnie bardzo ważne. Nawet o 100%. Mam wrażenie że również są dłuższe, a baza ułatwia nakładanie maskary. Moje rzęsy w końcu są ładnie podkreślone, nawet bez codziennego męczenia ich zalotką.

Jako serum na noc również się sprawdza. Po dłuższym stosowaniu moje rzęsy są bardziej wzmocnione i gęstsze. Oczywiście nie jest to efekt doczepionych czy sztucznych rzęs, ale i tak znacząco poprawia ich wygląd.

Jedyne co może być problemem to dobre pokrycie bazy maskarą. Czasami zdarzało mi się zobaczyć jakieś białe plamki jak już miałam wychodzić z domu, ale przy starannym pokryciu da się tego uniknąć.

Chcesz pochwalić Aske za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 19 raz(y)
  • Dobre
  • Kupiłam ten produkt głównie z myślą o stosowaniu jako bazę pod tusz, ale skoro ma również właściwości pielęgnacyjne, postanowiłam używać go również na noc jako serum. Wcześniej miałam rzęsy trochę zniszczone, ale nie aż tak bardzo. Teraz się nieco wygładziły. Jako baza pod tusz ten produkt również dobrze się sprawdził, chociaż nie są to niestety takie rzęsy, jakie naprawdę chciałabym mieć, ale w sumie na nic takiego już nie liczę. Są jednak pogrubione i wydłużone. Baza nie wpływa negatywnie na trwałość tuszu, a zarazem tusz łatwiej się zmywa, gdy ją stosuję. Serum nie spowodowało wypadania rzęs ani podrażnień, ale nie mam z tym problemu. Nie jest to dla mnie kosmetyk niezbędny, ale być może kupię go ponownie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna jako baza
  • Jako baza pod tusz sprawdza się idealnie. Dzięki niej można szybko uzyskać efekt wydłużonych i gęstych rzęs co bez odżywki zajmuje mi sporo czasu. Działania odżywczego specjalnie nie zauważyłam ale na pewno też nie zaszkodziła. Dodatkowym plusem jest niska cena oraz wydajność

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 3op

Chcesz pochwalić justi123456 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jako baza - TAK!, serum - nie bardzo
  • Do tej odżywki powróciłam chyba po roku czasu, już kiedyś jej używałam i jakoś zaczęło mi jej brakować. Jeśli chodzi o wpływ tego serum na rzęsy, to nie odnotowałam raczej żadnych zmian, ani na plus ani na minus. Stosuję jedynie pod tusz i tu jako baza sprawuje się naprawdę fajnie, odrobinę przedłuża i pogrubia rzęsy, czasem nakładam nawet dwie warstwy dla lepszego efektu Ma biały kolor, wysycha bardzo szybko. ja zawsze maluję nią najpierw pierwsze, potem drugie oko i dopiero tusz. Nawet dość kiepski tusz można fajnie podrasować tym serum.

Nie mam pojęcia czy wywiera jakikolwiek dobry wpływ na rzęsy, ale na pewno im nie szkodzi. Wypada mi ich bardzo mało, ale smaruję je też codziennie pomadką Alterry. Nie wierzę jednak, że wpływa na ich długość, chyba że w baardzo minimalnym, praktycznie niezauważalnym dla oka stopniu. Ale nie oczekujmy cudów od serum za ok. 11 zl

Przyczepię się jedynie do szczoteczki -owszem, bardzo ładnie rozdziela rzęsy, ale mnie trochę "drapie" w powiekę.

Jeśli chodzi o wydajność, to mnie przy nie codziennym stosowaniu starcza spokojnie na kilka miesięcy.

Używam tego produktu od: teraz ok. 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: prawie 2

Chcesz pochwalić CaroLine^^ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał
  • Plusy:
    -fajny jako baza pod maskarę
    -fajna cena
    -dostępność
    -świetnie odżywił moje rzęsy
    -zauważalny efekt poprawienie stanu moich rzęs zobaczyłam po ok. 2-3 tyg

Minusy:
    Z mojej strony ich brak

Chcesz pochwalić tanuri13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko jako baza.
  • Nadaję się tylko jako baza pod tusz, jako odżywka jest fatalna.

Dzięki niej rzęsy robią się długie i pogrubione, ale bez tuszu się kruszą.

Raczej nie uszkodziła moich rzęs, ale też im nie pomogła.

Ilość zużytych opakowań: Jeden

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lllllllllllllll za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykła baza pod tusz
  • Jako baza wydłużająca rzęsy sprawdza się bardzo dobrze. W żaden jednak sposób nie poprawił kondycji rzęs.

+ dobrze współgra z tuszem
    + cena
    + dostępność
    + szczoteczka fajnie rozdziela rzęsy

- nie poprawił stanu moich rzęs

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić naughty_angel_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wypadają po niej rzęsy, nic nie wzmacnia
  • Używam tego serum od marca. Używam jako bazę pod tusz.
    Zaraz na poczatku stosowania zauwazyłam że wypada mi bardzo dużo rzęs, ale nadal stosowałam to serum bo myślałam że te słabsze mają wypaść i urosną mi nowe, ładne i mocniejsze.
    Najgorzej jest przy prawym oku, tak dużo rzęs mi wypadło od tego serum że gdy wymaluję tuszem rzęsy to widać duże luki między rzęsami.
    Mało tego rzesy nie odrastają. Nie wiem co mam robić, chyba przestanę tego używać bo zostanie mi doklejanie rzęs.
    Po komentarzach niżej widzę że nie tylko na mnie tak źle działa to serum. Nie wiem jak mam teraz zregenerowac moje rzesy. Na pewno nie jest to od tuszów, tylko od tego serum bo wcześniej nie miałam problemu z wypadaniem rzęs.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić AnulkaSmerfulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziadostwo
  • Skusiłam się na nia bo chciałam pielęgnacji dla rzęs. NIgdy nie miałam problemów z wypadaniem,z łamiącymi się rzesami. Moje rzesy przed używaniem tego serum były gęste,srednio długie ale proste. Po jakiś dwóch tygodniach stosowania jako baza pod tusz i na noc zaczeły wypadać,kruszyc się,stały się ledwo widoczne. Stosowałąm ku przerazeniu dalej bo myslałam,ze tak ma być. A gdzież tam! Wytrzymałam kilka tygodni.NIe wyrosła mi po niej ani jedna rzęsa,za to to co teraz mam na powiekach jest tak załosne,że wstydzę się swoich rzęs! NIe obwiniam tuszu do rzęs lecz te serum. Może u większości dziewczyn zdaje swój egzamin ale u mnie poległo ono na całej linii.

+ niska cena w tym przypadku nie zawsze równa się jakości
    + jako baza na początku przez pare dni rzeczywiscie pogrubia ale nie jakos spektakularnie (wydłuzenia nie zauwazyłam)

- wypadaja rzęsy
    -kruszą się
    -tracą na wczesniejeszej objętosci

Używam tego produktu od: używałam przez kilka tygodni

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić oczarowana za czytelną i pomocną recenzję?