Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Powiększ Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Zgłoszony przez J-e-n

Eveline Advance Volumiere skoncentrowane serum do rzęs 3w1 to zaawansowana technologia dla piękna rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany Bio Restore Complex gwarantuje głęboką odbudowę, regenerację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum skoncentrowanego do rzęs 3 w 1 Eveline wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- Bio Restore Complex zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu,
- kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs,
- D - pantenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua (Water), Paraffin Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Camauba Wax, Stearic Acid, Bis-PEG- 12 Dimethicone Beeswax, Propylene Glycol, Triethanolamine, Glyceryl Dibehenate / Tribehenin / Glyceryl Behenate, Cetearyl Alkohol / Ceteareth-20, Hyaluronic Acid, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben. Water / Hydrolyzed Soy Protein / Propylene Glycol, DMDM Hydantoin, Panthenol, EDTA. (24.08.2012)

Cena: 11zł /10ml
/s/

• Dziadostwo
  • Skusiłam się na nia bo chciałam pielęgnacji dla rzęs. NIgdy nie miałam problemów z wypadaniem,z łamiącymi się rzesami. Moje rzesy przed używaniem tego serum były gęste,srednio długie ale proste. Po jakiś dwóch tygodniach stosowania jako baza pod tusz i na noc zaczeły wypadać,kruszyc się,stały się ledwo widoczne. Stosowałąm ku przerazeniu dalej bo myslałam,ze tak ma być. A gdzież tam! Wytrzymałam kilka tygodni.NIe wyrosła mi po niej ani jedna rzęsa,za to to co teraz mam na powiekach jest tak załosne,że wstydzę się swoich rzęs! NIe obwiniam tuszu do rzęs lecz te serum. Może u większości dziewczyn zdaje swój egzamin ale u mnie poległo ono na całej linii.

+ niska cena w tym przypadku nie zawsze równa się jakości
    + jako baza na początku przez pare dni rzeczywiscie pogrubia ale nie jakos spektakularnie (wydłuzenia nie zauwazyłam)

- wypadaja rzęsy
    -kruszą się
    -tracą na wczesniejeszej objętosci

Używam tego produktu od: używałam przez kilka tygodni

Chcesz pochwalić oczarowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna baza pod tusz do rzęs
  • Zakupiłam z myślą używania tego kosmetyku jako serum upiększającego do rzęs. Miałam nadzieję na szybszy wzrost, a także przyrost nowych włosków. Niestety nic takiego nie wystąpiło. Rzęsy jednak się wzmocniły, i prawie w ogóle nie wypadają. Postanowiłam wypróbować jeszcze jako bazę pod tusz do rzęs. W tej roli kosmetyk jest po prostu genialny. Otula rzęsy delikatnym, ochronnym "płaszczem". Na tak przygotowane rzęsy nakładam tusz, który świetnie się po takiej powłoce nakłada. Nawet kiepski tusz z tą bazą dużo zyskuje. Rzęsy są pięknie rozdzielone, i mocno pogrubione. Z tą bazą jedna warstwa tuszu wygląda na dwie. Z kolei nakładając jedną warstwę bazy i dwie warstwy tuszu osiągnęłam niesamowity efekt- fantastyczny wachlarz rzęs, o którym zawsze marzyłam. Stosowanie tej bazy przekłada się na oszczędność maskary, oraz na wzmocnienie rzęs. Jest niesamowicie wydajna- przy codziennym stosowaniu wystarczyła mi na pół roku. Serum jednak nie spowodowało wzrostu rzęs, więc odejmuję jedną gwiazdkę.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kokardka25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • efektów brak
  • Dałam tej odżywce ROK. Niestety w tym czasie nie zauważyłam żadnej zmiany. Nie zaszkodziła moim rzęsom, ale też w ogóle nie pomogła: codziennie nakładałam ją na noc, niestety bez efektów.

Ilość zużytych opakowań: koniec 1

Chcesz pochwalić madzikka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna jako baza
  • Używam tej odżywki jako baza pod tusz i według mnie dobrze się sprawdza. Nie zauważyłam, żeby wpłynęła jakoś na kondycję moich rzęs, ale mimo to jestem z niej zadowolona. Mam dość krótkie rzęsy i mało jaki tusz potrafi je dobrze uwidocznić. Baza poprawia jakość tuszu, sprawia, że maska dłużej się utrzymuję i daje lepszy efekt. Z tą bazą dałam radę zużyć nawet bubla . Starcza na bardzo długo, fajna szczoteczka, która nabiera odpowiednią ilość bazy. Poręczne opakowanie i cena na plus. Na pewno będę kupować ponownie. Może przy dłuższym stosowaniu poprawi się kondycja moich rzęs, chociaż tak bardzo na to nie liczę. Jestem ciekawa też tej wersji arganowej.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, w trakcie 2

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Dusia06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Używam rano pod tusz do rzęs, dzięki czemu tusz ładnie się na rzęsach rozprowadza.

Po tygodniu używania zauważyłam, że podczas demakijażu przestały mi wypadać rzęsy, co do tej pory było standardem (min. 2 rzęsy zawsze wypadały, nie liczę tych co wypadały w ciągu dnia).

Rzęsy może nie rosną bardziej czy nie są gęstsze, ale samo to że nie wypadają wpływa na ich wygląd.

Polecam.

Chcesz pochwalić Esztar za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Produkt wzmocnil moje rzesy, ktore przestaly wypadac - Jest doskonala baza pod tusz, sprawia, ze rzesy sa uniesione i pogrubione. Polecam do pielegnacji oslabionych rzes.
    Duży plus za niską cene

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić nadia40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna jako baza pod tusz
  • Jako baza pod tusz do rzęs sprawdza się idealnie. Nie ma problemu z nałożeniem serum na rzęsy, nie skleja ich, nie powoduje tzw. "owadzich nóżek". Po nałożeniu czekam tylko chwilę i nakładam tusz. Dzięki temu rzęsy są pięknie wydłużone i idealnie rozdzielone. Całość prezentuje się naturalnie, bez żadnych posklejanych i mega pogrubionych rzęs - jest po prostu ładnie. Serum jest dość wydajne. Nie podrażnia, nie powoduje wypadania i innych nieprzyjemności. Cena jest niska w stosunku do tego jak wygląda makijaż oczu po jego zastosowaniu. Ta baza to ostatnio mój codzienny must have, nie wyobrażam sobie nałożenia samodzielnie tuszu. Niestety pół gwiazdki odejmuję, bo nie zauważyłam żeby w jakikolwiek sposób spowodował wzrost moich rzęs.

Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna baza!
  • To serum to moja ulubiona baza pod tusz- jeżeli kupię jakiś średniak, to po nałożeniu go na bazę zyskuje. Wygodna szczoteczka, łatwo można nałożyć produkt. Nie szczypie, nie podrażnia. Przedłuża trwałość tuszu, podbija delikatnie kolor, wydłuża minimalnie rzęsy. Produkt bardzo wydajny, na promocji warto brać zapas. Jedną gwiazdkę odjęłam za to, że nie wpływa na naturalne rzęsy- nie działa na ich wzrost.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić Pani_Herbatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobrze!
  • Serum kupiłam z zamiarem stosowania pod tusz do rzęs. Ot, baza. W tej roli sprawdza się znakomicie. Ładnie wydłuża i okala rzęsy białą emulsją. Nałożony tusz prezentuje się naprawdę świetnie. Serum bardzo dobrze podbija czerń tuszu - to ogromny plus.

Plusem jest też elastyczna silikonowa szczoteczka. Dobrze się nią pracuje.

Nie oceniam wpływu na kondycję i wzrost rzęs, gdyż moje rzęsy z natury są długie i ładnie podkręcone.

Produkt warty uwagi

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić kofi81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem co mam myśleć
  • Gdy kupiłam pierwsze opakowanie byłam absolutnie zachwycona produktem. Biała baza pięknie pokrywała rzęsy, wydłużała i pogrubiała. Tusz trzymał się na niej cały dzień i prawie wcale nie osypywał - gdy mówię cały dzień to mam na myśli 14 godzin następnie dla porównania kupiłam odzywkę z olejem arganowym, która niby coś pokrywa, niby ogrubia ale w porównaniu z ta pierwszą wypada słabo. Wykończyłam więc czarną siostrę i powróciłam do zielonej. I co?! Mam wrażenie, że dostałam wybrakowany produkt! Fakt nadal dobrze się sprawuje jako baza ale niestety nie tak dobrze jak wcześniej. Nie mam pojęcia czy trafiłam na jakąś trefną serię czy zmienił się skład ale to zdecydowanie nie jest to.

Na pewno odżywka jest warta spróbowania i używania.

Plusy:
    -nakładana pod tusz i zostawiona do lekkiego podeschnięcia wydłuża i pogrubia rzęsy
    - rozdziela włoski
    - ochrania przed wysuszającym działaniem tuszu
    - ułatwia zmywanie
    - przedłuża trwałość tuszu

Minusy:
    - nie zauważyłam poprawy kondycji samych włosków
    - kiedyś było jej więcej w opakowaniu i lepiej się nakładała i dawała jeszcze lepsze efekty

Produkt kupię ponownie, żeby się upewnić czy się popsuł czy tylko trafiłam na taką serię

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić Von Trupka za czytelną i pomocną recenzję?