Eveline Cosmetics, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Eveline Advance Volumiere skoncentrowane serum do rzęs 3w1 to zaawansowana technologia dla piękna rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany Bio Restore Complex gwarantuje głęboką odbudowę, regenerację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum skoncentrowanego do rzęs 3 w 1 Eveline wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- Bio Restore Complex zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu,
- kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs,
- D - pantenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

regenerujące, stymulujące wzrost
odżywki do rzęs
w tuszu

Dobra baza pod tusz

Nie zauważyłam, żeby rzęsy po tej odżywce rosły dłuższe, gęstsze czy mocniejsze. Za to sprawdza się u mnie w roli bazy pod tusz. Rzęsy pomalowane tym serum, a później tuszem są zdecydowanie dłuższe i grubsze niż pomalowane samą maskarą. Dodatkowo gdy używamy zalotki to na pewno efekt podkręcenia z tym serum będzie długotrwały. Serum jest tanie i wydajne, mi jedno opakowanie starcza na pół roku:)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Mój faworyt

Tą odżywkę kupiłam przypadkowo na promocji i od tej pory zużyłam już kilkadziesiąt opakowań co świadczy o tym, że sprawdza się u mnie naprawdę bardzo dobrze. Uwielbiam ten produkt, zdecydowanie jest to mój faworyt w kosmetyczce! Cena w stosunku do jakości naprawdę bardzo dobra. Stosuje go głównie jako bazę pod tusz do rzęs ale również nakładam na rzęsy, gdy jestem bez makijażu.
Bardzo dobrze rozdziela rzęsy, wydłuża je, mam wrażenie zwiększenia objętości a w połączeniu z tuszem do rzęs mistrzostwo.

Serum, odżywka, baza, ulubiony produkt

Jest to mój hit od lat, nie wyobrażam sobie życia bez tego serum. Używam go codziennie, niezmiennie i nigdy chyba nic mi go nie zastąpi. Nie dość, że dzięki tej odżywce moje rzęsy odżyły, jest ich dużo więcej, są mocniejsze to jest to świetna baza pod tusz. Zawsze podkręcam sobie rzęsy zalotką, nakładam tą odżywkę i czekam chwilę aby przeschła, efekt jest cudowny. Serum ma biały kolor ale nie przebija on przez tusz, szczoteczka jest silikonowa i bardzo wygodnie się z niej korzysta. Polecam sobie ją przetestować, cena jest niziutka jak za tak dobry produkt. Kocham!

Dla mnie bardzo dobry

Kupuje już 4 opakowanie
Stosuje codziennie, nawet jako podkład pod tusz wówczas rzęsy są pogrubione
Powoduje że rzęsy są grubsze, dobrze je odżywia
Na razie go nie zmieniam

Jedyny, miłość na zawsze

Jestem bardzo zadowolona z tej bazy pod tusz, sprawia, że mam rzęsy do nieba, i szybko wysycha. Za nieduże pieniądze dobra jakość. Choć nie pielęgnuje za bardzo, to jest naprawdę niezastąpiony. Od wielu lat tego używam, i nie potrzebuję zmieniać.

myślałam, że jego działanie to bujdy

ale jednak nie jest bujdą to jak dobrze działa to serum na rzęsy i brwi. miałam rzęsy mocno przerzedzone przez to, że miałam je uzupełniane kilka razy bez dawania im przerwy na regenerację. używam od 2 miesiecy tego serum i na prawdę ilość rzęs się powiększyła, ale też i wydają się dłuższe. używam go też na brwi, tam gdzie mam ubytki i wydaje mi się, że pojawiają się nowe włoski w ich miejscu.

odżywka do rzęs

Kupiłam ją by wypróbować do moich cienkich i krótkich rzęs. I okazała się rewelacyjna. Stosuję ją ok. 3 miesięcy, jedno opakowania starcza mi na ok. 1,5 miesiąca. Musze powiedzieć że zauważyłam większą ilość rzęs a przy tym stały się dłuższe i gęstsze. Do tego po nałożeniu odżywki i odczekaniu chwili nakładam tusz do rzęs i zauważyłam że tusz się nie rozmazuje na górnej powiece. A miałam z tym duży problem. Bo wiecznie były widoczny tusz. Nie ważne jakiego używałam i tam pozostawały ślady.

Jako baza pod tusz jest świetna.

Jej bialy kolor juz potrafi pokazać jakie rzęsy posiadamy długie. Nałożony na nią tusz to bajka! Rzęsy są długie, gęste,.

Opakowanie jest ok. Charakterystyczne, bo głównie białe. Szczotecza normalna. Dobrze aplikuje bazę.

Dłuższe rzęsy

Używam tego serum od jakiegoś czasu pod tusz. Zauważyłam że rzęsy są dłuższe i gęściejsze. Po całym dniu noszenia nic się nie dzieje, nie spływa, nie kruszy się, rzęsy pięknie wyglądają na długie i podkręcone. Mam oczy wrażliwe bałam się że serum może je podrażnić ale nic z tych rzeczy :)

Już zapomniałam, jak bardzo je lubię

Ten produkt bywał u mnie latami i nakładałam go pod tusz.
Następnie zwiększyłam świadomość składową i wyeliminowałam go za donor formaldehydu i parabeny ????.

Przez długi czas poszukiwałam równie dobrej i skutecznej bazy- nie udało się.
Baza z Essence nie umywa się do tej.

Postanowiłam wrócić.
Nie żałuję.
Co nam daje położenie tego produktu pod tusz? Podbicie efektu rozdzielenia, wydłużenia i pogrubienia rzęs. Bez problemu można pokryć te warstwę tuszem, co nie zawsze udawało się przy Essence.

Kompletnie nie zauważam efektow w postaci wzmocnienia rzęs, ale też nie tego oczekiwałam.

Za średni skład odejmuję gwiazdkę. Poza tym jest super.

Serum do rzęs

Używam tego produktu pod tusz , silikonowa szczoteczka u mnie sprawdza się super.Rzęsy są wydłużone i pogrubione.Polecam przy krótkich i cienkich rzęsach.

idealna baza pod tusz

Mam dość długie i gęste rzęsy, ale chciałam sprawdzić, czy baza za około 18 zł da jakiś efekt. I jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Sam produkt jest biały i ma dbać o rzęsy oraz wydłużać i pogrubiać. Zdecydowanie spełnia zapewnienia producenta. Nawet najsłabszy tusz zyskuje z tą bazą. nie kruszy się i widocznie wydłuża i mocno pogrubia. Jest wydajna i za tę cenę na pewno warta zakupu.

Poprawny

Od dawna znam to serum i używałam go. Nie było to regularne, ale zawsze lubię do niego wracać. Może nie jest to serum, które robi spektakularne rzęsy, ale jako baza pod tusz sprawdza mi się idealnie. Każdy tusz wygląda po tym serum jakoś lepiej. Potrafi wydobyć to coś, czegoś nie uzyskamy do końca stosując tusz do rzęs solo. Używam naprzemiennie z drugą wersją i obie mi bardzo przypadły do gustu. Polecam!