Powiększ Pharmaceris T, Sebo - Almond Peel 10% (Krem złuszczający do cery trądzikowej - II stopień złuszczania)

Zgłoszony przez JuLynn

Krem złuszczający z 10% zawartością kwasu migdałowego rekomendowany jest do specjalistycznej kuracji przeciwtrądzikowej. Dzięki specjalistycznie opracowanej recepturze krem rozjaśnia nieregularne przebarwienia powierzchowne i pozapalne. Polecany jest również do stosowania w celu zapobiegania i zmniejszenia oznak starzenia się skóry. Proteiny ze słodkich migdałów wygładzają naskórek, a skóra staje się świeża i wypoczęta.Produkt może być stosowany samodzielnie lub w dwustopniowej kuracji złuszczającej z kremem Sebo -Almond Peel 5%. Przy kuracji kwasem migdałowym w ciągu dnia zaleca się stosowanie kremów z filtrem zabezpieczającymi przed promieniowaniem UVA i UVB o SPF min.20.

Skład: Aqua, Mandelic Acid, Butylene Glycol, Glycerin, Tromethamine, Isohexadecane, Dicaprylyl Ether, Cyclopentasiloxane, Cetyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, Cyclohexasiloxane, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Methyl Glucose Sesquistearate, Ceteareth-20, Silica Dimethyl Silylate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Methylparaben, Parfum.

• O nie!
  • Kupiłam ten krem zachęcona fantastycznym działaniem kremu z 5 % kwasem migdałowym. Połakomiłam się na mocniejsze złuszczanie i to że był przeznaczony do cery z oznakami starzenia. Wydaje mi się że inny skład tego kremu, prócz kwasu migdałowego, działa destruktywnie. Sam kwas to nie wszystko. To, co jego poprzednik w niespełna dwa tygodnie zdołał zrobić dobrego dla mojej cery ten z 10 % kwasem zniszczył po paru dniach.
    Plusów nie zauważam. Pół gwiazdki jest bo nie da rady inaczej ocenić, więc to za nic.
    Minusy:
    oblebia skórę
    roluje się
    wzmaga zaczerwienienie, podrażnia
    wzmaga przetłuszczanie
    zapycha!

Odstawiłam to mazidło i z powrotem aplikuję krem 5% i jest poprawa.

Używam tego produktu od: kilka aplikacji

Chcesz pochwalić Witi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fenomenalny!
  • Krem jest świetny. Używam go od 2 lat. Jest mega wydajny (1 opakowanie starcza na pół roku), delikatnie złuszcza, a jednocześnie pozostawia skórę nawilżoną i odżywioną. Po każdej przerwie w stosowaniu, zawsze do niego wracam - nie ma lepszego kosmetyku na skórę z problemami, który jednocześnie nie przesuszałby skóry. Polecam, mimo wysokiej ceny - warto!

Ilość zużytych opakowań: 3, 50ml

Chcesz pochwalić nikatie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry! Pomógł na przebarwienia.
  • Bardzo dobry krem. Lubię kwas migdałowy i na mojej cerze zwykle daje dobre efekty, więc z tym kremem również się polubiłam. Zaczęłam od razu od 10% i stosowałam średnio co drugi dzień, jako uzupełnienie peelingów kwasowych.
    Moja cera jest sucha, ale skłonna do zanieczyszczeń i przebarwień.

Cera na drugi dzień była uspokojona, matowa, gładka, p[rzjemnie ściągnięta, a pory zwężone. W czasie stosowania kremu rzadziej pojawiały się "niespodzianki". Ciężko stwierdzić jaki dokładnie dał efekt długofalowany, bo - jak wspomniałam - razem z nim robiłam co 2-3 tyg. zabieg kwasem migdałowym, ale po ok 2 mies. takiego połączenia pozbyłam się 90% przebarwień.
    Mały minus jest taki, że nie nadaje się pdo makijaż (z tym, że producent chyba zaznacza, żeby stosować tylko na noc, tak? nie pamietam już) i jak się go nałoży za dużo to się nieprzyjemnie roluje.
    Niska cena jak na produkty z kwasami.
    Zadowalająca wydajność ( ok 2-3 mies. stosowania średnio co 2 dzień).

Używam tego produktu od: 3 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić Krolowa_Margot za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Polecam!
  • Zaznaczę na wstępie,że jestem wielką fanką kwasu migdałowego, więc postanowiłam kupić ten krem mimo, że jest dedykowany do innego typu cery. Ja mam skórę normalną, chociaż jeśli użyję innego kremu niż bardzo lekki lub najlepiej emulsja natychmiast mnie wysypuje.

Plusy:
    + w zasadzie po kilku aplikacjach zauważyłam rozjaśnienie skóry
    + niektóre piegi i przebarwienia się odrobinę rozjaśniły (wiadomo, że przy kwasie migdałowym nie można oczekiwać spektakularnych efektów, a już szczególnie przy takim stężeniu)
    + pory mam wyraźnie zmniejszone
    + skóra wygląda dużo lepiej, jest promienna, zdrowa
    + krem jest bardzo wydajny - jedna pompka wystarcza na pokrycie całej twarzy
    + cena jest bardzo przystępna

Minusy:
    - okresowo 10% jest dla mnie za mocne i muszę znów wracać do 5% których używałam na początku - skóra jest podrażniona, pojawia się rumień i za to odejmuję pół gwiazdki (chociaż nie wiem czy sprawiedliwie skoro nie mam cery trądzikowej)

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

Chcesz pochwalić 1x2x3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry dla podtrzymania efektów.
  • Oceniam krem z perspektywy osoby z cerą tłustą, z niedoskonałościami.

Po krem sięgnęłam po wcześniejszym wykończeniu kremu z 5% kwasem z Bandi.
    Pharmaceris służył mi przez trzy miesiące - luty, marzec i kwiecień.

5% kwas zrobił na mojej twarzy rewolucję. Jeszcze nigdy nie była tak rozjaśniona i gładka. i w sumie taki efekt powinien mi wystarczyć, ale pchana ciekawością sięgnęłam po 10% pharmaceris.
    Już przy poprzedniej recenzji podkreślałam, że nie są to kremy dla wszystkich i na pewno powinny być stosowane z dozą nieufności, ponieważ to kwasy - one coś tam wyżerają.

Krem bardzo dobrze podtrzymał efekty, które uzyskałam dzięki poprzednikowi. Skóra nadal była rozjaśniona i promienna. Nie pojawiały się nowe niespodzianki, a przy tym nie zapycha, ponieważ i takie opinie tutaj czytałam. Mnie nie zapchał, nie uczulił i nie podrażnił. Zawsze łączyłam go z filtrem na dzień. Mojej twarzy nie wysuszył, ale zawsze łączyłam go z mocnym nawilżaczem.

Krem jest bardzo wydajny, ze względu na jego silikonową formę wystarczy już niewielka kropka na całą twarz.

Opakowanie jest typowe dla kremów pharmaceris - czyli z pompką. Według mnie to nie tylko higieniczne, ale i ekonomiczne rozwiązanie.

PODSUMOWUJĄC, u mnie krem się sprawdził, ponieważ podtrzymał efekt poprzednika. Dowodzi to, że być może stosowany sam również poradziłby sobie bardzo dobrze. Ja na pewno do niego wrócę po wakacjach. Chociaż znów zacznę od kremu 5%, a później już 10%.

Używam tego produktu od: luty -marzec 2014

Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny złuszczacz.
  • Kupiłam go, aby przyzwyczaić cerę do kwasów, jednak jego efekt mnie zadowolił na tyle, że nie musiałam korzystać z wyższych stężeń (mam dość delikatną skórę). Po kilku dniach stosowania na noc zauważyłam łuszczenie się naskórka i efekt delikatnego odświeżenia skóry. Niestety nie stosuję go tak często, jakbym chciała, bo potem muszę chodzić z łuszczącą się cerą. Ma bardzo fajną konsystencję musu. Nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego działania na trądzik, możliwe, że nawet delikatnie mnie zapycha, ale i tak będę z niego korzystała kilka razy w miesiącu.

Chcesz pochwalić Milandia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie totalnie zbędny.
  • Krem poleciła mi dermatolog. Nie mam jakiś tragicznych problemów z cerą typu mega trądzik, ale jednak defekty są. Ponieważ nie mogłam wykupić recepty na retinoidy, bo okazało się, że jestem w ciąży postawiłam na Pharmaceris'a. Krem nie robi nic. Ani z grudkami, zaskórnikami sobie nie poradził, ani z rozszerzonymi porami, ani z bliznami potrądzikowymi. Łuszczenie o których piszą niektóre osoby u mnie nie miało w ogóle miejsca,a szkoda, bo bardzo na to liczyłam. Gwiazdka za to, że krem przez te 3 miesiące stosowania codziennie, czasem także rano, nie zapchał mnie dodatkowo. Podsumowując dla mnie się nie sprawdził, ale dla kogoś innego może okazać się hitem, a ze względu na cenę można spróbować.

Chcesz pochwalić natalii86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie złuszcza
  • Kupiłam go ze względu na polecenie dermatologa i pozytywne opinie na wizażu. Stosuję już ponad 9 miesięcy i ...nic. Smarowałam nim twarz, no to może ciut złuszczał po 3 dniach, ale lepszy efekt to ja miałam po Atere-derm. Przerzuciłam się na plecy i tam to wgl porażka. Nic nie wybielił, a o złuszczaniu to można sobie pomarzyć. Może moja cera już się uodporniła na kwasy o takim natężeniu. Miałam z nim wielkie nadzieje, które poszły razem z 35zł które wydałam. Plusem jest wydajność i konsystencja tego kremu-żelu.

Chcesz pochwalić pannamima za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • mam cere mieszana z przebarwieniami oraz rozszerzone pory na nosie, do tego jest wrażliwa i nietoleruje wielu agresywnych kosmetyków. jednak ten krem wyjatkowo dobrze sobie radzi z tymi problemami! świetnie zweża pory! po kilkudniowym stosowaniu zaczyna sie delikatne złuszczanie , po którym odsłania sie świeża, jaśniejsza skóra, a pory są jak juz wspomniałam zweżone... magia nie czuc nieprzyjemniego ściągniecia skóry i śmiem twierdzic, że z checia kupiłabym 20% gdyby został takowy na rynek wprowadzony, mimo mojej wrażliwej cery.

Chcesz pochwalić elo007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kochaj mnie mimo wszystko
  • Moja cera: Po długoletnim trądziku grudkowym. Brak przebarwień (Acne Derm + toniki z kwasami). Nierówna struktura skóry, masa małych dziurek na policzkach (wklęsłych ubytków skóry). Skóra sucha. Gruba jak u nosorożca

Krem stosowałam przez ok. 2 m-ce. Nakładałam go codziennie wieczorem, cienką warstwą (inaczej roluje się i bardzo klei). Aplikowałam na oba poliki oraz czoło.

Efekt: silne łuszczenie się naskórka z polików, za to brak łuszczenia się z czoła. Odstawiłąm krem p. trądzikowy na dzień, a zastąpiłam go kremem silnie nawilżającym. Nałożenie pudru (nie używam podkładów i fluidów) wymagało wówczas sporo czasu i sprytu, aby nieuwidocznić odstających skórek. Pod koniec dnia i tak wyglądałam jak wąż, który zrzuca skórę. Moja rada: najlepiej podczas kuracji w.w kremem nie nakładać nic na skórę w ciągu dnia.

Działanie: Krem złuszczył mi to co powinien. Moja skóra obecnie wygląda promiennie i ma wyrównany koloryt. Jest miękka, wręcz promienieje. Gdyby nie moje blizny, pewnie zrezygnowałabym z pudru. Co do wspomnianych dziur na policzkach - zmniejszył ich widoczność o jakieś 50%. Są płytsze, jednak wciąż widoczne Czoło wygląda jak u nastolatki! Wygładził i kompletnie zlikwidował bardzo delikatne zmarszczki. Skróa jest napięta.

Reasumując: Uważam, że warto krem wypróbować. Jednak osobom, które nigdy nie miały doświadczenia z kwasami, polecałabym zacząć od wersji 5%. Polecam też zaopatrzyć się w porządny krem nawilżający oraz peeling enzymatyczny (łatwiej poradzić sobie wówczas z łuszczeniem.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe, drugie rozpoczynam

Chcesz pochwalić VegeKaro za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij