Powiększ Pharmaceris T, Sebo - Almond Peel 10% (Krem złuszczający do cery trądzikowej - II stopień złuszczania)

Zgłoszony przez JuLynn

Krem złuszczający z 10% zawartością kwasu migdałowego rekomendowany jest do specjalistycznej kuracji przeciwtrądzikowej. Dzięki specjalistycznie opracowanej recepturze krem rozjaśnia nieregularne przebarwienia powierzchowne i pozapalne. Polecany jest również do stosowania w celu zapobiegania i zmniejszenia oznak starzenia się skóry. Proteiny ze słodkich migdałów wygładzają naskórek, a skóra staje się świeża i wypoczęta.Produkt może być stosowany samodzielnie lub w dwustopniowej kuracji złuszczającej z kremem Sebo -Almond Peel 5%. Przy kuracji kwasem migdałowym w ciągu dnia zaleca się stosowanie kremów z filtrem zabezpieczającymi przed promieniowaniem UVA i UVB o SPF min.20.

Skład: Aqua, Mandelic Acid, Butylene Glycol, Glycerin, Tromethamine, Isohexadecane, Dicaprylyl Ether, Cyclopentasiloxane, Cetyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, Cyclohexasiloxane, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Methyl Glucose Sesquistearate, Ceteareth-20, Silica Dimethyl Silylate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Methylparaben, Parfum.

• Dobry ale 5% lepszy
  • Przez dwa miesiące używałam kwasu pharmaceris 5% po czym zaczelam stosować co drugi dzień 10%. Niestety 10% jest zupełnie inny niż 5%. Jest ciężki, roluje się, zapycha. Mialam juz twarz oczyszczoną dzieki 5% a tu niespodzianka po 10% mnóstwo wągrów i zaskórników, do tego cera zaczela się przetłuszczać a już miałam uregulowane wydzielanie sebum. Jedyne co rzeczywiście rozjaśnia cerę i blizny. Drugi raz nie kupię wolę 5%.

Używam tego produktu od: 10 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Emily 85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duuuuuuużo gorszy niż jego 5% wersja
  • Byłam bardzo zadowolona z 5% wersji tego kremu, pomyślałam więc, że ten z 10% stężeniem kwasu migdałowego będzie jeszcze lepszy. Tymczasem w ogóle nie przypomina tamtego kremu, który rozjaśniał, złuszczał i ograniczał zmiany trądzikowe. 10-tka ma bowiem jedną, za to wielce istotną dla osób walczących z trądzikiem wadę - zapycha! Pełno nowych, ropnych, bolących gul! (WTF? krem na trądzik?).Dawałam mu wiele szans na poprawę, myśląc, że może skóra na początku się oczyszcza. Niestety, czy stosowałam co wieczór, czy co drugą noc, czy dwa razy w tygodniu, efekty były zawsze takie same - wysyp nowych pryszczy! Szczerze nie polecam (w przeciwieństwie do jego 5% wersji).

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić ayame86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • O nie!
  • Kupiłam ten krem zachęcona fantastycznym działaniem kremu z 5 % kwasem migdałowym. Połakomiłam się na mocniejsze złuszczanie i to że był przeznaczony do cery z oznakami starzenia. Wydaje mi się że inny skład tego kremu, prócz kwasu migdałowego, działa destruktywnie. Sam kwas to nie wszystko. To, co jego poprzednik w niespełna dwa tygodnie zdołał zrobić dobrego dla mojej cery ten z 10 % kwasem zniszczył po paru dniach.
    Plusów nie zauważam. Pół gwiazdki jest bo nie da rady inaczej ocenić, więc to za nic.
    Minusy:
    oblebia skórę
    roluje się
    wzmaga zaczerwienienie, podrażnia
    wzmaga przetłuszczanie
    zapycha!

Odstawiłam to mazidło i z powrotem aplikuję krem 5% i jest poprawa.

Używam tego produktu od: kilka aplikacji

Chcesz pochwalić Witi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fenomenalny!
  • Krem jest świetny. Używam go od 2 lat. Jest mega wydajny (1 opakowanie starcza na pół roku), delikatnie złuszcza, a jednocześnie pozostawia skórę nawilżoną i odżywioną. Po każdej przerwie w stosowaniu, zawsze do niego wracam - nie ma lepszego kosmetyku na skórę z problemami, który jednocześnie nie przesuszałby skóry. Polecam, mimo wysokiej ceny - warto!

Ilość zużytych opakowań: 3, 50ml

Chcesz pochwalić nikatie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry! Pomógł na przebarwienia.
  • Bardzo dobry krem. Lubię kwas migdałowy i na mojej cerze zwykle daje dobre efekty, więc z tym kremem również się polubiłam. Zaczęłam od razu od 10% i stosowałam średnio co drugi dzień, jako uzupełnienie peelingów kwasowych.
    Moja cera jest sucha, ale skłonna do zanieczyszczeń i przebarwień.

Cera na drugi dzień była uspokojona, matowa, gładka, p[rzjemnie ściągnięta, a pory zwężone. W czasie stosowania kremu rzadziej pojawiały się "niespodzianki". Ciężko stwierdzić jaki dokładnie dał efekt długofalowany, bo - jak wspomniałam - razem z nim robiłam co 2-3 tyg. zabieg kwasem migdałowym, ale po ok 2 mies. takiego połączenia pozbyłam się 90% przebarwień.
    Mały minus jest taki, że nie nadaje się pdo makijaż (z tym, że producent chyba zaznacza, żeby stosować tylko na noc, tak? nie pamietam już) i jak się go nałoży za dużo to się nieprzyjemnie roluje.
    Niska cena jak na produkty z kwasami.
    Zadowalająca wydajność ( ok 2-3 mies. stosowania średnio co 2 dzień).

Używam tego produktu od: 3 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić Krolowa_Margot za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Polecam!
  • Zaznaczę na wstępie,że jestem wielką fanką kwasu migdałowego, więc postanowiłam kupić ten krem mimo, że jest dedykowany do innego typu cery. Ja mam skórę normalną, chociaż jeśli użyję innego kremu niż bardzo lekki lub najlepiej emulsja natychmiast mnie wysypuje.

Plusy:
    + w zasadzie po kilku aplikacjach zauważyłam rozjaśnienie skóry
    + niektóre piegi i przebarwienia się odrobinę rozjaśniły (wiadomo, że przy kwasie migdałowym nie można oczekiwać spektakularnych efektów, a już szczególnie przy takim stężeniu)
    + pory mam wyraźnie zmniejszone
    + skóra wygląda dużo lepiej, jest promienna, zdrowa
    + krem jest bardzo wydajny - jedna pompka wystarcza na pokrycie całej twarzy
    + cena jest bardzo przystępna

Minusy:
    - okresowo 10% jest dla mnie za mocne i muszę znów wracać do 5% których używałam na początku - skóra jest podrażniona, pojawia się rumień i za to odejmuję pół gwiazdki (chociaż nie wiem czy sprawiedliwie skoro nie mam cery trądzikowej)

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

Chcesz pochwalić 1x2x3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry dla podtrzymania efektów.
  • Oceniam krem z perspektywy osoby z cerą tłustą, z niedoskonałościami.

Po krem sięgnęłam po wcześniejszym wykończeniu kremu z 5% kwasem z Bandi.
    Pharmaceris służył mi przez trzy miesiące - luty, marzec i kwiecień.

5% kwas zrobił na mojej twarzy rewolucję. Jeszcze nigdy nie była tak rozjaśniona i gładka. i w sumie taki efekt powinien mi wystarczyć, ale pchana ciekawością sięgnęłam po 10% pharmaceris.
    Już przy poprzedniej recenzji podkreślałam, że nie są to kremy dla wszystkich i na pewno powinny być stosowane z dozą nieufności, ponieważ to kwasy - one coś tam wyżerają.

Krem bardzo dobrze podtrzymał efekty, które uzyskałam dzięki poprzednikowi. Skóra nadal była rozjaśniona i promienna. Nie pojawiały się nowe niespodzianki, a przy tym nie zapycha, ponieważ i takie opinie tutaj czytałam. Mnie nie zapchał, nie uczulił i nie podrażnił. Zawsze łączyłam go z filtrem na dzień. Mojej twarzy nie wysuszył, ale zawsze łączyłam go z mocnym nawilżaczem.

Krem jest bardzo wydajny, ze względu na jego silikonową formę wystarczy już niewielka kropka na całą twarz.

Opakowanie jest typowe dla kremów pharmaceris - czyli z pompką. Według mnie to nie tylko higieniczne, ale i ekonomiczne rozwiązanie.

PODSUMOWUJĄC, u mnie krem się sprawdził, ponieważ podtrzymał efekt poprzednika. Dowodzi to, że być może stosowany sam również poradziłby sobie bardzo dobrze. Ja na pewno do niego wrócę po wakacjach. Chociaż znów zacznę od kremu 5%, a później już 10%.

Używam tego produktu od: luty -marzec 2014

Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny złuszczacz.
  • Kupiłam go, aby przyzwyczaić cerę do kwasów, jednak jego efekt mnie zadowolił na tyle, że nie musiałam korzystać z wyższych stężeń (mam dość delikatną skórę). Po kilku dniach stosowania na noc zauważyłam łuszczenie się naskórka i efekt delikatnego odświeżenia skóry. Niestety nie stosuję go tak często, jakbym chciała, bo potem muszę chodzić z łuszczącą się cerą. Ma bardzo fajną konsystencję musu. Nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego działania na trądzik, możliwe, że nawet delikatnie mnie zapycha, ale i tak będę z niego korzystała kilka razy w miesiącu.

Chcesz pochwalić Milandia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie totalnie zbędny.
  • Krem poleciła mi dermatolog. Nie mam jakiś tragicznych problemów z cerą typu mega trądzik, ale jednak defekty są. Ponieważ nie mogłam wykupić recepty na retinoidy, bo okazało się, że jestem w ciąży postawiłam na Pharmaceris'a. Krem nie robi nic. Ani z grudkami, zaskórnikami sobie nie poradził, ani z rozszerzonymi porami, ani z bliznami potrądzikowymi. Łuszczenie o których piszą niektóre osoby u mnie nie miało w ogóle miejsca,a szkoda, bo bardzo na to liczyłam. Gwiazdka za to, że krem przez te 3 miesiące stosowania codziennie, czasem także rano, nie zapchał mnie dodatkowo. Podsumowując dla mnie się nie sprawdził, ale dla kogoś innego może okazać się hitem, a ze względu na cenę można spróbować.

Chcesz pochwalić natalii86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie złuszcza
  • Kupiłam go ze względu na polecenie dermatologa i pozytywne opinie na wizażu. Stosuję już ponad 9 miesięcy i ...nic. Smarowałam nim twarz, no to może ciut złuszczał po 3 dniach, ale lepszy efekt to ja miałam po Atere-derm. Przerzuciłam się na plecy i tam to wgl porażka. Nic nie wybielił, a o złuszczaniu to można sobie pomarzyć. Może moja cera już się uodporniła na kwasy o takim natężeniu. Miałam z nim wielkie nadzieje, które poszły razem z 35zł które wydałam. Plusem jest wydajność i konsystencja tego kremu-żelu.

Chcesz pochwalić pannamima za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij