Powiększ Pharmaceris T, Sebo - Almond Peel 10% (Krem złuszczający do cery trądzikowej - II stopień złuszczania)

Zgłoszony przez JuLynn

Krem złuszczający z 10% zawartością kwasu migdałowego rekomendowany jest do specjalistycznej kuracji przeciwtrądzikowej. Dzięki specjalistycznie opracowanej recepturze krem rozjaśnia nieregularne przebarwienia powierzchowne i pozapalne. Polecany jest również do stosowania w celu zapobiegania i zmniejszenia oznak starzenia się skóry. Proteiny ze słodkich migdałów wygładzają naskórek, a skóra staje się świeża i wypoczęta.Produkt może być stosowany samodzielnie lub w dwustopniowej kuracji złuszczającej z kremem Sebo -Almond Peel 5%. Przy kuracji kwasem migdałowym w ciągu dnia zaleca się stosowanie kremów z filtrem zabezpieczającymi przed promieniowaniem UVA i UVB o SPF min.20.

Skład: Aqua, Mandelic Acid, Butylene Glycol, Glycerin, Tromethamine, Isohexadecane, Dicaprylyl Ether, Cyclopentasiloxane, Cetyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, Cyclohexasiloxane, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Methyl Glucose Sesquistearate, Ceteareth-20, Silica Dimethyl Silylate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Methylparaben, Parfum.

• Bardzo dobry
  • Na produkt trafiłam z 3 lata temu... I muszę przyznać, że lepszego kremu zwalczającego wypryski i złuszczającego nie znam. Nie miałam co prawda wychwalanego la roche posey aaale myślę, że ten jest godny uwagi a znacznie tańszy od wspomnianego.
    +Złuszcza
    +zmniejsza widoczność porów
    +zmniejsza zmiany skórne
    +działa naprawdę...

- może wysuszyć skórę gdy z nim przesadzimy (tzn. ja przez jakiś czas stosowałam go noc w noc... i to był błąd - radzę stosować 2-3 razy w tygodniu, plus krem nawilżający na dzień)
    - skóra się łuszczy, ale takie jest zadanie kremu, by tą skórę 'odświeżyć'

Chcesz pochwalić aloszka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • krem stał się moim ulubieńcem. delikatnie złuszcza, łagodzi i leczy istniejące wypryski, poprawia stan cery. lepszy od Effaclar Duo i naprawdę działa! polecam osobom z cerą trądzikową.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić antyBarbieee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Wybawiciel!
  • Zmagam się z nieustającym trądzikiem. Obecnie wyskakują mi miejscowo wypryski, jednak są pozostałości po poprzednich i w tym wypadku ten krem jest wybawicielem.

Plusy:
    +Rozjaśnia przebarwienia
    +Leczy istniejące stany zapalne
    +Nawilżający

Minusów brak.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania

Chcesz pochwalić Seph za czytelną i pomocną recenzję?
  • póki co - rozczarowana ;(
  • Stosuje ten krem juz od miesiąca i nie widze żadnych efektów . Dam mu jeszcze szanse ponieważ słyszałam że ma opózniony zapłon
    jedna gwiazdę daje za to, że poczułam delikatne zmiękczenie skóry. Nie jestem nawet pewna czy to jego sprawka gdyż zważając na temperatury za oknem zaczełam używać tłuste kremy aone najczesciej wpływaja na jędrność mojej skóry.

poczekam i napisze jak sie sprawuje sebo, mam nadzieje, że w koncu zadziała

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _Angelina_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Krem jak dla mnie rewelacyjny. Ma miły zapach, bardzo wygodny w użyciu. Już w pierwszych dniach stosowania zauważyłam wyraźną poprawę wyglądu skóry twarzy.
    Stosuje go codziennie na noc, jedyny minus - po miesiącu codziennego stosowania wysuszył mi skórę, dlaczego trzeba co jakiś czas użyć intensywnie nawilżającej maseczki do twarzy. Ale, gdy się zadba o odpowiednie nawilżenie to krem sprawdza się świetnie.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić angelynn za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • krem kupiłam przez pomyłkę, myślałam że to jest peeling enzymatyczny ale okazało się że to krem złuszczający, mimo to stał się moim ulubieńcem. delikatnie złuszcza naskórek, pomaga opanować wysyp. ja używam go kilka razy w tygodniu ale jeśli chcę opanować moich nieprzyjacieli nakładam kilka dni pod rząd. Moim zdaniem jest lepszy od Effaclar Duo, który nie robi zbyt wiele. polecam każdej osobie z trądzikiem, na pewno pomoże i na 100% nie zaszkodzi.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić wizazkwc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uważam, że każdy ma inną cerę i nie zawsze to co dla jednego dobre u drugiego też się sprawdzi.
  • Kupiłam produkt w ciemno. 5% był dla mnie za słaby dlatego stwierdziłam, że muszę spróbować mocniejszego. Zanim zaczęłam stosować przeczytałam opinie i aż się przeraziłam, że wydałam pieniądze na marne. Na szczęście nie potrzebnie Krem wspaniale się u mnie sprawdził. Zredukował przebarwienia, wysuszył niedoskonałości. Największy problem miałam z zatkanymi porami w całej strefie T, teraz mam gdzieniegdzie tylko na nosie(ale to już nie jest taki problem jak był wcześniej). Oczywiście nie jest to sama zasługa kremu, ale na pewno mogę powiedzieć, że pomógł.
    Odjęłam pół punkta za zapach i konsystencję. Nie jestem zbytnio wrażliwa na takie sprawy, ale mogłoby być lepiej.

Używam tego produktu od: ponad 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

Chcesz pochwalić kasiulka2611 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest źle
  • Dostałam ten krem od znajomej wiec zaczelam korzystać smarując nim twarz codziennie wieczorem. Po jakims tygodniu codziennego stosowania skóra była naprawdę wygładzona jednak gdy odstawilam na pewnien czas i wróciłam do niego ponownie już nie zauważyłam tak spektakularnych efektów.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić 354 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mozolnie
  • Może ten krem potrzebuje czasu, ale wydaje mi się, że dałam mu go wystarczająco dużo.
    Moja twarz po kremie 5% była w fatalnym stanie, gorszym niż przed jego użyciem. Moja skóra zawsze cierpiała na dużą ilość zaskórników, kaszkę na czole, krostki, pryszcze czy raz w miesiącu na bolące gule. Ale to wszystko działo się głównie w strefie T, która dodatkowo strasznie się błyszczy. Reszta twarzy też czasami potrafi się świecić, zwłaszcza pod koniec dnia, ale czasami jest przesuszona- uroki skóry mieszanej
    To co po sobie zostawił 5%, to jeden wielki koszmar- pryszcze miałam na całych polikach, a nawet na skroniach. W miejsach, gdzie wcześniej mi się to nie zdarzało. Pomyślałam, że na początku tak musi być, że tak zapaskudzona latami cera teraz musi się porządnie oczyścić i dlatego to wszystko wyłazi na wierzch. Dlatego po 5% sięgnęłam po 10% i to od razu po 2 opakowania. Zużyłam jedno, stan cery był nadał fatalny, dopiero w połowie drugiego opakowania zauważyłam, że coś się zaczyna poprawiać. Niestety przerwałam kurację na rzecz Effaclar Duo [+], bo moja cierpliwośc się skończyła. Może gdybym stosowała 10% przez kolejne dni, to cera uległa by znacznej poprawie, ale miałam dość czekania. Pryszcze coraz mniej wyskakiwały, ale blizny po nich goiły się ch*lernie długo.
    Krem działa, ale mozolnie, powolutku. Zdecydowanie jest dla cierpliwych.

PLUSY:
    - pięknie wygładza skórę
    - odżywia i nawilża
    - ujędrnia
    - ujednolica lekko koloryt
    - złuszczanie jest znikome
    - leczy w nocy wypryski- z mniejszymi radzi sobie dobrze, z wiekszymi już gorzej, potrzebuje na nie więcej czasu
    - dzięki temu kremowi duże bolące gule pojawiały się już naprawdę sporadycznie, a jak zaczynały rosnąć, to krem uniemożliwiał im wyjśćie na powierzchnie
    - opakowanie
    - wydajność
    - jest delikatny, można go stosować latem
    - mozolnie, ale likwiduje zaskórnieki

MINUSY:
    - działa wolno
    - w żaden sposób nie uregulował wydzielania sebum
    - totalnie nie radzi sobie z bliznami

Ilość zużytych opakowań: 2opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paulla777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za mocny
  • Oczarowana 5% kremem zachciało mi się drogi na skróty i po zakończeniu 1 opakowania 5% pobiegłam do apteki po 10%, niczego tak bardzo nie żałowałam
    Dobrze było przez ok. 2 tygodnie stosowania, po tym czasie zaczęły się zaczerwienienia i straszne przesuszenia skóry, wszystko zaczęło się łuszczyć, odchodzić płatami... ale na opakowaniu pisało, że to normalna reakcja skóry, więc przetrzymałam ciężki okres.
    Gdy odpadło wszystko co miało odpaść, twarz stała się nie do poznania, ale nie w tym pozytywnym znaczeniu...pojawiła się jakby skorupa o.O Podkład, choć minimalnie nałożony powodował efekt strasznej maski, kremy BB w ogóle nie współpracowały :/ Postanowiłam wykorzystać krem w walce z trądzikiem na ramionach i górnych plecach, jednak i tam siał spustoszenie... już po 3 zastosowaniu na noc, poczułam straszne pieczenie i ciągnięcie skóry, zrezygnowałam na kilka dni, jednak to nie pomogło, gdyż skóra tam zaczęła tworzyć dziwną czerwoną skorupę, jakby oparzenie... Ledwo wszystko wyratowałam Alantanem i Bogu dziękuję, że już miałam wakacje, to mogłam przetrzymać ten straszny dyskomfort w domowych pieleszach

+ PLUSIKI +

Higieniczne opakowanie z pompką

Wydajny

- MINUSIKI -

Strasznie agresywny, myślę, że powinno być max. stężenie 7-8%, wtedy miałby więcej fanów

zapach, taki sam jak w 5%, no ale można się przyzwyczaić

Polecam dla osób z grubą skórą, na których 5% nie robi żadnego efektu w najbardziej delikatnych i wrażliwych obszarach dotkniętych trądzikiem. Najlepiej jest udać się do apteki i poprosić o próbki, już 2-3 wystarczą na orientację.

Tort Orzechowy

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

Chcesz pochwalić Tort Orzechowy za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij