Powiększ Pharmaceris T, Sebo - Almond Peel 10% (Krem złuszczający do cery trądzikowej - II stopień złuszczania)

Zgłoszony przez JuLynn

Krem złuszczający z 10% zawartością kwasu migdałowego rekomendowany jest do specjalistycznej kuracji przeciwtrądzikowej. Dzięki specjalistycznie opracowanej recepturze krem rozjaśnia nieregularne przebarwienia powierzchowne i pozapalne. Polecany jest również do stosowania w celu zapobiegania i zmniejszenia oznak starzenia się skóry. Proteiny ze słodkich migdałów wygładzają naskórek, a skóra staje się świeża i wypoczęta.Produkt może być stosowany samodzielnie lub w dwustopniowej kuracji złuszczającej z kremem Sebo -Almond Peel 5%. Przy kuracji kwasem migdałowym w ciągu dnia zaleca się stosowanie kremów z filtrem zabezpieczającymi przed promieniowaniem UVA i UVB o SPF min.20.

Skład: Aqua, Mandelic Acid, Butylene Glycol, Glycerin, Tromethamine, Isohexadecane, Dicaprylyl Ether, Cyclopentasiloxane, Cetyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, Cyclohexasiloxane, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Methyl Glucose Sesquistearate, Ceteareth-20, Silica Dimethyl Silylate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Methylparaben, Parfum.

• Mieszane uczucia
  • Mam mocno mieszane uczucia co do tego kremu. Długo nie mogłam się przełamać, aby zacząć go stosować. Bałam się wysypu i w ogóle pogorszenia stanu cery. Koleżanka stosowała noc w noc i bardzo wysuszył jej skórę. W moim przypadku nic takiego nie miało miejsca. Krem nie podrażnia ani nic z tych rzeczy. Zapach jest trochę irytujący, taki chemiczny, cytrusowy. Wygodne opakowanie z pompką, krem wydajny. Zauważyłam pozytywny wpływ na moją długą bliznę po zacięciu się maszynką. Blizna (w miarę świeża) stała się węższa i mniej czerwona, ogólnie mniej widoczna. Na bliznę po poparzeniu na plecach nie wpłynął. Jeśli chodzi o działanie na skórę twarzy, to trudno powiedzieć czy coś zrobił czy nie. Mam mieszaną cerę, która się łatwo zapycha i zanieczyszcza. Krem nawilża i trochę odzywia. Chyba kupię jeszcze jedno opakowanie i dam mu szansę.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zatyka pory
  • Po pierwszych "ach" i "och" spowodowanych złuszczaniem i rzeczywistym wygładzeniem i napięciem skóry przyszło rozczarowanie. pojawiły się wypryski, których nigdy nie mam, bo skórę mam suchą, a krem zakupiłam celem walki ze zmarszczkami. gdyby jeszcze były to zwykłe pryszczyki, które czasem wychodzą po tego rodzaju kremach, przetrwałabym to. ale są to ogromne bolące gule, które wykluwały się jakieś 2 tygodnie. właściwie jest to pierwszy krem w życiu, który pozatykał mi pory.

Używam tego produktu od: 1 m-ca

Chcesz pochwalić janova za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie lepsza cera
  • w strefie T co jakiś czas wyskakiwały mi nowe niespodzianki, czasem było ich więcej, głównie przed okresem. Ten krem sprawił, że praktycznie pożegnałam się z bolącymi gulami, i ropnymi krostami. co prawda nie zlikwidował zaskórników, ale jest ich zdecydowanie mniej

Plusy:
    likwiduje zmiany trądzikowe
    rozjasnia przebarwienia
    nie wysusza skóry, złuszcza, ale w delikatny sposób
    korzystna cena
    nałożony na pojawiające się niedoskonałości sprawia że o wiele szynciej znikają a podskórne gule się wchłaniają
    cera jest wyraźnie jaśniejsza i bardziej promienna

Minusy
    brak

Używam tego produktu od: maj

Chcesz pochwalić pola_17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Na produkt trafiłam z 3 lata temu... I muszę przyznać, że lepszego kremu zwalczającego wypryski i złuszczającego nie znam. Nie miałam co prawda wychwalanego la roche posey aaale myślę, że ten jest godny uwagi a znacznie tańszy od wspomnianego.
    +Złuszcza
    +zmniejsza widoczność porów
    +zmniejsza zmiany skórne
    +działa naprawdę...

- może wysuszyć skórę gdy z nim przesadzimy (tzn. ja przez jakiś czas stosowałam go noc w noc... i to był błąd - radzę stosować 2-3 razy w tygodniu, plus krem nawilżający na dzień)
    - skóra się łuszczy, ale takie jest zadanie kremu, by tą skórę 'odświeżyć'

Chcesz pochwalić aloszka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • krem stał się moim ulubieńcem. delikatnie złuszcza, łagodzi i leczy istniejące wypryski, poprawia stan cery. lepszy od Effaclar Duo i naprawdę działa! polecam osobom z cerą trądzikową.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić antyBarbieee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Wybawiciel!
  • Zmagam się z nieustającym trądzikiem. Obecnie wyskakują mi miejscowo wypryski, jednak są pozostałości po poprzednich i w tym wypadku ten krem jest wybawicielem.

Plusy:
    +Rozjaśnia przebarwienia
    +Leczy istniejące stany zapalne
    +Nawilżający

Minusów brak.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania

Chcesz pochwalić Seph za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowana ;(
  • stosowałam go przez 2,5 mies na noc. Codziennie sumiennie wklepywałam i czekałam na efekty.... efekty, które sie nie pojawiły. Nic!
    Jedyne co to zaobserwowałam jakby "bardziej" zaśmieconą skórę ;/ dokładnie. ten krem nie ruszył nic.
    przykro mi bo dawałam mu szanse i naprawdę wierzyłam , że w koncu zadziała.
    Pieniądze wyrzucone w błoto.

Chcesz pochwalić _Angelina_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Krem jak dla mnie rewelacyjny. Ma miły zapach, bardzo wygodny w użyciu. Już w pierwszych dniach stosowania zauważyłam wyraźną poprawę wyglądu skóry twarzy.
    Stosuje go codziennie na noc, jedyny minus - po miesiącu codziennego stosowania wysuszył mi skórę, dlaczego trzeba co jakiś czas użyć intensywnie nawilżającej maseczki do twarzy. Ale, gdy się zadba o odpowiednie nawilżenie to krem sprawdza się świetnie.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić angelynn za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • krem kupiłam przez pomyłkę, myślałam że to jest peeling enzymatyczny ale okazało się że to krem złuszczający, mimo to stał się moim ulubieńcem. delikatnie złuszcza naskórek, pomaga opanować wysyp. ja używam go kilka razy w tygodniu ale jeśli chcę opanować moich nieprzyjacieli nakładam kilka dni pod rząd. Moim zdaniem jest lepszy od Effaclar Duo, który nie robi zbyt wiele. polecam każdej osobie z trądzikiem, na pewno pomoże i na 100% nie zaszkodzi.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić wizazkwc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uważam, że każdy ma inną cerę i nie zawsze to co dla jednego dobre u drugiego też się sprawdzi.
  • Kupiłam produkt w ciemno. 5% był dla mnie za słaby dlatego stwierdziłam, że muszę spróbować mocniejszego. Zanim zaczęłam stosować przeczytałam opinie i aż się przeraziłam, że wydałam pieniądze na marne. Na szczęście nie potrzebnie Krem wspaniale się u mnie sprawdził. Zredukował przebarwienia, wysuszył niedoskonałości. Największy problem miałam z zatkanymi porami w całej strefie T, teraz mam gdzieniegdzie tylko na nosie(ale to już nie jest taki problem jak był wcześniej). Oczywiście nie jest to sama zasługa kremu, ale na pewno mogę powiedzieć, że pomógł.
    Odjęłam pół punkta za zapach i konsystencję. Nie jestem zbytnio wrażliwa na takie sprawy, ale mogłoby być lepiej.

Używam tego produktu od: ponad 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

Chcesz pochwalić kasiulka2611 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij