Powiększ Pharmaceris T, Sebo - Almond Peel 10% (Krem złuszczający do cery trądzikowej - II stopień złuszczania)

Zgłoszony przez JuLynn

Krem złuszczający z 10% zawartością kwasu migdałowego rekomendowany jest do specjalistycznej kuracji przeciwtrądzikowej. Dzięki specjalistycznie opracowanej recepturze krem rozjaśnia nieregularne przebarwienia powierzchowne i pozapalne. Polecany jest również do stosowania w celu zapobiegania i zmniejszenia oznak starzenia się skóry. Proteiny ze słodkich migdałów wygładzają naskórek, a skóra staje się świeża i wypoczęta.Produkt może być stosowany samodzielnie lub w dwustopniowej kuracji złuszczającej z kremem Sebo -Almond Peel 5%. Przy kuracji kwasem migdałowym w ciągu dnia zaleca się stosowanie kremów z filtrem zabezpieczającymi przed promieniowaniem UVA i UVB o SPF min.20.

Skład: Aqua, Mandelic Acid, Butylene Glycol, Glycerin, Tromethamine, Isohexadecane, Dicaprylyl Ether, Cyclopentasiloxane, Cetyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, Cyclohexasiloxane, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Methyl Glucose Sesquistearate, Ceteareth-20, Silica Dimethyl Silylate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Methylparaben, Parfum.

• Pieniądze wyrzucone w błoto
  • Moja cera: trądzikowa, dojrzała, liczne zmiany zapalne
    Stosowałam 6 tygodni codziennie na noc.

Plusy:
    - higieniczne opakowanie
    Minusy:
    - roluje się
    - prawie w ogóle nie złuszcza
    - nie leczy najwet w najmniejszym stopniu. Wcale nei wpływa na rozjaśnienie cery, na szybsze gojenie czy wyciszenie zmian trądzikowych
    - mam wrażenie, że miałam gorsza cerę podczas stosowania tego kremu

Jednym słowem dla mnie totalny bubel.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić KujawiankA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabe działanie złuszczające
  • Mam cerę mieszaną, nigdy nie miałam trądziku, czasem pojawiają się na mojej twarzy pryszcze (zwłaszcza strefa T). Krem poleciła mi pani dermatolog, bo stwierdziła, że krem będzie lepszą alternatywą niż zabieg oczyszczania skóry u kosmetyczki, na który chciałam się udać. Zachwalała go tak, że z początku nakładałam każdego wieczoru na twarz minimalne jego ilości (praktycznie tylko na strefę T), żeby wystarczył na długo i żebym mogła dłużej cieszyć się jego 'działaniem'. Generalnie dalej chcę udać się do kosmetyczki, bo ten krem nie zdziałał zupełnie nic, no może troszeczkę wygładził mi czoło. A moja skóra twarzy dalej potrzebuje gruntownego oczyszczenia zaskórników, wągrów i tym podobnego dziadostwa.

- nie zmniejszył porów (no może minimalnie),
    - nie widać ile zostało,
    - drogi,
    - nie złuszcza,
    - jeśli ten nie robi nic, to zastanawiam się jakie działanie ma ten 5%?

+ nie zauważyłam, żeby pojawiały się po nim pryszcze
    + nie uczula
    + nie podrażnia

Oprócz niego używam aktualnie kremu Synergen, Olay i Garnier. Jako że on nie robi nic, muszę jakoś tą buzię nawilżać.

Używam tego produktu od: Roku albo coś koło tego
    Ilość zużytych opakowań: Męczę jedno (nie widać, ile zostało)

Chcesz pochwalić szprotka7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • nareszcie się skończył
  • Nie rozumiem zachwytów nad tym produktem. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do niedoskonałości w strefie T, w młodości trądzikową.

- roluje się potężnie. Rolki tego kremu znajduję na poduszce i bieliźnie nocnej. Na dzień absolutnie się nie nadaje

- nie złuszcza - dopiero po zastosowaniu innego produktu z kwasem (Skinoren, bdb tak przy okazji) ORAZ tego kremu, żeby po prostu go zużyć, zauważylam, że złuszczenie skóry występuje szybciej i pojawiają się suche skórki (złuszczane).

- nie rozjaśnia skóry, nie wygładza, generalnie nic nie robi.

Te dwie rzeczy go dla mnie dyskwalifikują, lecz dzielnie zużyłam do końca.

Plusy:
    + opakowanie z pomkpką (minus - nie widać ile zostało)
    + brak zapachu
    + wydajność - poniewaz stosowalam na noc i mialam go absolutnie dość, toteż zanim go zużyłam minął rok.

Chcesz pochwalić hafla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej OK.
  • Posiadam cerę mieszaną, z raz na jakiś czas wyskakującymi niespodziankami i bliznami potrądzikowymi. Stosowałam dwa razy: w okresie wiosennym i jesiennym.

Plusy:
    + uspokojona cera (widocznie kwas migdałowy b.dobrze mi służy),
    + lekkie nawiżenie,
    + mniej wyskakujących niespodzianek,
    + istniejące pryszcze widocznie zredukowane,
    + wystarczy niewielka ilość, żeby pokryć całą twarz,
    + zniwelowanie części istniejących przebarwień potrądzikowych,
    + szybkie wchłanianie,
    + wydajny - codziennie stosowany wieczorem wystarczył mi na ok. 2-3 miesiące użytkowania,

Minusy:
    - opakowanie - nie wiadomo, ile jeszcze zostało do końca,
    - czasami zacina się dozownik,
    - cena - jak na moją kieszeń dosyć drogi.

Używam tego produktu od: roku (okres wiosenny i jesienny)
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić gosiak_26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie sprawdził się
  • Krem faktycznie jest złuszczający, i to bardzo. Nie używam go codzinnie a jednak powoduje duze łuszczenie skóry, ale tylko na nosie. Jedyne w czym pomaga to troche szybsze pozbycie sie blizn potrądzikowych i przebarwień, ale co z tego, skoro nie zapobiega jego powstawaniu, więc mam coraz to nowsze przebrawienia, z którymi nie nadąża. odkąd go używam na czole pojawiło mi sie mnóśtwo grudek i niedoskonałości.

nie poleciłabym

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe)

Chcesz pochwalić joczep za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Mam mocno mieszane uczucia co do tego kremu. Długo nie mogłam się przełamać, aby zacząć go stosować. Bałam się wysypu i w ogóle pogorszenia stanu cery. Koleżanka stosowała noc w noc i bardzo wysuszył jej skórę. W moim przypadku nic takiego nie miało miejsca. Krem nie podrażnia ani nic z tych rzeczy. Zapach jest trochę irytujący, taki chemiczny, cytrusowy. Wygodne opakowanie z pompką, krem wydajny. Zauważyłam pozytywny wpływ na moją długą bliznę po zacięciu się maszynką. Blizna (w miarę świeża) stała się węższa i mniej czerwona, ogólnie mniej widoczna. Na bliznę po poparzeniu na plecach nie wpłynął. Jeśli chodzi o działanie na skórę twarzy, to trudno powiedzieć czy coś zrobił czy nie. Mam mieszaną cerę, która się łatwo zapycha i zanieczyszcza. Krem nawilża i trochę odzywia. Chyba kupię jeszcze jedno opakowanie i dam mu szansę.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zatyka pory
  • Po pierwszych "ach" i "och" spowodowanych złuszczaniem i rzeczywistym wygładzeniem i napięciem skóry przyszło rozczarowanie. pojawiły się wypryski, których nigdy nie mam, bo skórę mam suchą, a krem zakupiłam celem walki ze zmarszczkami. gdyby jeszcze były to zwykłe pryszczyki, które czasem wychodzą po tego rodzaju kremach, przetrwałabym to. ale są to ogromne bolące gule, które wykluwały się jakieś 2 tygodnie. właściwie jest to pierwszy krem w życiu, który pozatykał mi pory.

Używam tego produktu od: 1 m-ca

Chcesz pochwalić janova za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie lepsza cera
  • w strefie T co jakiś czas wyskakiwały mi nowe niespodzianki, czasem było ich więcej, głównie przed okresem. Ten krem sprawił, że praktycznie pożegnałam się z bolącymi gulami, i ropnymi krostami. co prawda nie zlikwidował zaskórników, ale jest ich zdecydowanie mniej

Plusy:
    likwiduje zmiany trądzikowe
    rozjasnia przebarwienia
    nie wysusza skóry, złuszcza, ale w delikatny sposób
    korzystna cena
    nałożony na pojawiające się niedoskonałości sprawia że o wiele szynciej znikają a podskórne gule się wchłaniają
    cera jest wyraźnie jaśniejsza i bardziej promienna

Minusy
    brak

Używam tego produktu od: maj

Chcesz pochwalić pola_17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Na produkt trafiłam z 3 lata temu... I muszę przyznać, że lepszego kremu zwalczającego wypryski i złuszczającego nie znam. Nie miałam co prawda wychwalanego la roche posey aaale myślę, że ten jest godny uwagi a znacznie tańszy od wspomnianego.
    +Złuszcza
    +zmniejsza widoczność porów
    +zmniejsza zmiany skórne
    +działa naprawdę...

- może wysuszyć skórę gdy z nim przesadzimy (tzn. ja przez jakiś czas stosowałam go noc w noc... i to był błąd - radzę stosować 2-3 razy w tygodniu, plus krem nawilżający na dzień)
    - skóra się łuszczy, ale takie jest zadanie kremu, by tą skórę 'odświeżyć'

Chcesz pochwalić aloszka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • krem stał się moim ulubieńcem. delikatnie złuszcza, łagodzi i leczy istniejące wypryski, poprawia stan cery. lepszy od Effaclar Duo i naprawdę działa! polecam osobom z cerą trądzikową.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić antyBarbieee za czytelną i pomocną recenzję?