Eveline, Bio Hyaluron 4D, Skoncentrowany krem na dzień i na noc 50+ SPF 8

Powiększ Eveline, Bio Hyaluron 4D, Skoncentrowany krem na dzień i na noc 50+ SPF 8

Zgłoszony przez aromadesign

Unikalny program rewitalizujący o wysokiej efektywności działania niezbędny dla zachowania młodości i piękna skóry.
Nowy wymiar skutecznej ochrony skóry oparty na niezwykłej synergii pomiędzy naukowymi osiągnięciami, tj. uzupełnieniem składników występujących naturalnie w skórze, a zastosowaniem składników czerpanych wprost z natury.
Naukowcy laboratorium Eveline Cosmetics zainspirowani technikami wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym w dermatologii estetycznej oraz innowacyjnym wykorzystaniem komórek macierzystych w medycynie stworzyli nową generację kosmetyków przeciwzmarszczkowych.
Skoncentrowany krem na dzień i na noc 50+ Bio Hyaluron 4D to innowacyjna formuła, która wzmacnia komórki skóry i chroni je przed starzeniem. Doskonale nawilża, rewitalizuje i sprawia, że skóra promienieje blaskiem. Zawiera kompleks wapniowy, doskonale zwalcza kruchość skóry, pomaga jej odzyskać jędrność i elastyczność.
Potrójna dawka kwasu hialuronowego w wyjątkowym połączeniu 3 rozmiarów cząsteczek zapewnia nowatorskie efekty odmładzające oraz działanie na powierzchni i w głębi skóry:
- natychmiastowe wypełnienie zmarszczek mimicznych,
- radykalną redukcję zmarszczek utrwalonych,
- intensywne nawilżenie i ujędrnienie skóry.
Kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze, lecz z wiekiem zmniejsza się jego zawartość, pojawiają się zmarszczki. Pogarsza się napięcie i elastyczność skóry. Krem dostarcza optymalną dawkę kwasu hialuronowego, niezbędną dla przywrócenia młodości i piękna skóry. Tworzy na powierzchni mikrosiateczkę liftingującą, która pokrywa skórę specjalnym napinającym polimerem, redukującym wszelkie oznaki zmęczenia.
Roślinne komórki macierzyste - przywracają skórze biologiczną młodość.
Roślinne komórki macierzyste, naturalnie pozyskiwane z odmiany jabłoni szwajcarskiej, są szeroko stosowane w kosmetologii w celu poprawy witalności i żywotności komórek macierzystych skóry. Pobudzają naturalne procesy regeneracji, dostarczają niezbędnej energii. Poprawiają biostrukturę skóry. Zwalczają wolne rodniki, chronią przed stresem oksydacyjnym. Od kondycji komórek macierzystych, które dają początek nowym komórkom, zależy młodość naszej skóry.
Potwierdzona skuteczność działania** po 30 dniach:
- wypełnienie zmarszczek mimicznych i redukcja głębokich zmarszczek 62%,
- poprawa elastyczności i sprężystości 90%,
- wyraźnie młodszy wygląd 95%,
- regeneracja skóry 90%.
**Test in vivo przeprowadzony na docelowej grupie kobiet, pod kontrolą lekarza dermatologa.

Skład: Aqua/Water, Ethylhexyl Methoxycinnamate, cetyl Alcohol/Glyceryl Stearate/PEG-75 Stearate/Ceteth-20/Steareth-20, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides/Hydrogenated Palm Glycerides*, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin**, Titanium Dioxide, Hyaluronic Acid, Water/Butylene Glycol/Laminaria Hyperborea Extract, Maltooligosyl Glucoside/Hydrogenated Starch Hydrolisate*, Centella Asiatica, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Xantham Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Polysorbate 20/PEG-20 Glyceryl Laurate/Water/Tocopherol/Linoleic Acid/Retinyl Palmitate, Panthenol, Allatonin, Phenoxyethanol/Methylparaben/Butylparaben/Ethylparaben/Isobutylparaben/Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance. (18.02.2012)

*z certyfikatem Ecocert
**surowiec zaaprobowany przez Ecocert

• Nie przekonuje...
  • Całkiem przeciętny krem. Owszem, ma mocne strony- nadaje się na dzień i na noc, co w pewnych okolicznościach jest zaletą, ma solidne opakowanie (chociaż Bogiem, a prawdą wolałabym, żeby producent zainwestował bardziej w produkt, niż w opakowanie, a tu mam wręcz przeciwne wrażenie), nie uczula, nie piecze w oczy, nie zapycha, dobrze się wchłania, a nawet trochę matuje, nieinwazyjnie pachnie. Ale cudów nie robi, odżywia słabo, a i działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam. Na noc używałam go sporadycznie, bo miałam wrażenie zbyt słabego działania. Niby nie można się do niczego przyczepić, ale jakoś nie przekonuje. Ot, taki przeciętniaczek.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić alice668 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 30 raz(y)
  • Niezbędny
  • Bardzo lubię ten krem i to od pierwszego posmarowania. Rok temu szukałam czegoś nowego dla skóry i w rozsądnej cenie - zdecydowałam się właśnie na ten krem. I mam go ZAWSZE. Nadaje się na dzień i na noc, więc jak wyjeżdżam zabieram ze sobą tylko jego. Pięknie nawilża - przesuszona upałem skóra pije go z lubością, podobnie jak cera smagana zimnym wiatrem - znakomicie łagodzi podrażnienia, pięknie się wchłania, dobrze się na nim trzyma makijaż, dobrze koi skórę nocą.
    Mam cerę dojrzałą normalną - dla mnie jest wystarczający, choć lubię krem uzupełniać działaniem innych preparatów. Panie z bardziej suchą cerą mogą pod niego nałożyć olejek do twarzy... Ja tak robię przy dużym mrozie.

Krem jest lekki, ładnie pachnie, doskonale się rozsmarowuje i wchłania. Stosowany raz dziennie mnie wystarcza na 3,5 miesiąca.
    Dla mnie jedynym minusem tej serii jest brak serum intensyfikującego działanie nawilżające. A sam krem jest bez zarzutu!

Ilość zużytych opakowań: trzy całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić AaBe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Pół na pół
  • Cóż, boję się tego kremu

Kupiłam z nadzieją nawilżenia, bo ten hialuron. Skład nie przeraża aż tak, a i cena ok.

Mam mieszaną, przesuszoną cenę, ten krem na kilka sekund daje ukojenie. Dość treściwy, przyznam, ale dla suchej cery nie będzie wystarczający. Na pewno nie jest ultranawilżający.

Bałam się, że mnie zapcha. Na szczęście nic takiego nie stało się. Stosuję go na noc, żeby zużyc, ale nie codziennie. Pod makijaż nadaje się, próbowałam.

Ogólnie przeciętny krem, który nie robi krzywdy skórze, ale nic superpożytecznego też nie

Używam tego produktu od: próbuję zyżyć jedno
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lulak za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze matuje
  • -nie świeci się na twarzy
    -szybko się wchłania
    -dobry pod podklad
    -matuje skórę na około 3-4godz to jak dla mnie dużo

Dobry do mieszanej cery, w celu zmatowienia, ma ladny zapach.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić Nessa7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być choc jeszcze będę poszukiwac ideału
  • używam kremu ponad miesiąc i dostrzegam jego działanie. chodziło mi o dzialania przeciwzmarszczkowe, gł. w okolicy oczu i skóra rzeczywiscie wygląda lepiej. zmarszki sa jakby utajone, rano ich nie widac, dopiero pod koniec dnia...

konsystencja lekka, krem sie szybko wchlania i w zasadzie nie pozostawia sladu na skorze. lekko sciaga w suchych partiach twarzy.

Używam tego produktu od: pona miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić martolina1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nadzwyczajnego
  • Krem kupiłam skuszona kwasem hialuronowym i obietnicą nawilżenia. Niestety po aplikacji krem nie przynosi ulgi suchej skórze, za to pozostawia uczucie ściągnięcia. Był troszkę tępy w rozprowadzaniu. Na mojej twarzy niczego nie dokonał. Jak krem za kilka złotych.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Chcesz pochwalić I am Rock za czytelną i pomocną recenzję?

• W wybranej kategorii żaden z produktów nie spełnia wymogów dla najlepszych produktów (min. 4 gwiazdki i min. 10 recenzji).

Zamknij