Powiększ Oriflame, Pure Nature, Organic Tea Tree & Rosemary Purifying Corrective Stick (Oczyszczający korektor z olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynu)

Zgłoszony przez MrsZahipnotyzowana

Sprytnie maskuje i przyspiesza gojenie się wyprysków. Z organicznym olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynu. Najpierw zamaskuj zaczerwienione miejsca zielonym korektorem, potem nałóż beżowy.

Cena: 22zł / 4g

• dobry
  • Jako korektor nie sprawdza się źle, ale też nie zachwyca. Zielona strona natomiast świetnie pomaga w gojeniu wyprysków. Bardzo często zdarzało mi się na jakiś czas nakładać jedynie zielony korektor na wyprysk na kilka godzin i bardzo żałuję, że nie da się kupić jedynie tej zielonej części, druga jest mi zupełnie nie potrzebna

Ilość zużytych opakowań: połowa 1 (cała zielona strona)

Chcesz pochwalić lumar_rakhel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę fajny korektor
  • Bradzo lubię serię z zielona herbatą, przede wszystkim dzięki cudownemu zapachowi. Cieszy mnie niezmiernie fakt, że nawet korektor ma ten cudowny zapach - świeży, orzeźwiający, ziołowo-herbaciany.
    Sam produkt jest dość skuteczny. Cudów antywypryskowych nie zdziałał, ale nieźle sobie radzi z kamuflażem większości niespodzianek na twarzy.
    Ma kremową konsystencję. Z łatwością aplikuje sie na twarzy - bardzo nie lubię, gdy korektory w sztyfcie są suche. Poza tym, zielony kolor świetnie miesza się z beżową częścia. Zieleń nie przebija, uzyskany odcień jest jednolity.
    Korektor dobrze współpracuje z podkładem i szybko wysycha.
    Sam sztyft jest bardzo poręczny, nie zacina się, plastik nie popękał. Beżowa warstwa trochę szybciej mi się skończyła, niż zielona.
    Jeśli chodzi o krycie, to nie liczyłam na cud i teatralne krycie - nie poradzi sobie z prawdziwymi kolosami, a zielona część raczej średnio maskuje zaczerwienienia. Do codziennego makijażu i ukrywania cieni i drobnych krostek jest ok.
    Cena, jak za taki produkt, jest bez zarzutu, a często bywa w promocjach.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobry
  • Jest to jeden z tych korektorów, z którymi zostałam na dłużej. Obecnie na szczęście nie muszę już używać korektora, ale ten dalej mam.
    Zacznę może od tego, że nigdy nie udało mi się równomiernie wytracić obu kolorów. Ten zielony zawsze mi zostawał i chcąc nie chcąc lądował w koszu.
    Korektor ten wysusza. Ja mam cerę bardzo suchą więc najpierw smarowałam ją jakimś olejkiem, a później dopiero nakładałam korektor.
    Krycie jest bardzo dobre. Oczywiscie na tyle, na ile korektor może coś zdziałać.
    Opakowanie niezbyt trwałe. Często pękało mi w torebce.
    To samo tyczy się też korektora. Mniej więcej od połowy kolory dzieliły się i odpadały.
    Plusem jest to, że korektor ten jest bardzo delikatny. Nie uczula, daje efekt odświeżenia.
    Jest to moje wielkie odkrycie czasów trądzikowych

Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Korektor dobrze kryjacy.
  • Bardzo dobrze kryje. Jego cena również nie jest zbyt wysoka, lecz niestety ma jedną wadę za którą odebrałam mu gwiazdkę. Po.częstszym zastosowaniu dziwnie się złamał i to w opakowaniu a nie podczas użytkowania. Koleżance stało się dokładnie to samo. Mam nadzieje ze Oriflame naprawi strukturę.korektora.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić matyjaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • leczy, ale nie maskuje
  • plusy:
    - krostki ulegają zmniejszeniu po jego zastosowaniu (doskonale zasusza)
    - zapach
    minusy:
    -cena
    - w ogóle nie maskuje (beżowa strona w świetle dziennym ma różowy odcień, przez co i tak odznacza się na skórze)

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 5?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Morrrigan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic ciekawego
  • Ma bardzo ładny, przyjemny zapach. Nie wiem, jak sprawuje się zielona strona jeśli chodzi o wypryski, bo takowe mam bardzo rzadko. A jak mam, to zapominam o korektorze. Strona beżowa jest stanowczo za ciemna, korektor ma tylko jeden odcień, więc nie można dobrać go do swojego koloru skóry. Najpierw nakładamy stronę zieloną, później beżową. Niestety kolory mieszają się ze sobą, trzeba nałożyc dużo beżu, żeby ukryć zieleń, co daje sztuczny efekt.

Używam tego produktu od: 1 rok

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić natalia1183 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...
  • Miałam okazję stosować ten produkt kilka lat temu oraz kilka miesięcy temu. Odnoszę wrażenie, że dawniej działał skuteczniej. Tyle tytułem wstępu.

Kupiłam go w promocyjnej cenie - ok. 10 zł. Jeśli chodzi o działanie jego "zielonej strony" to oceniłabym je jako znikome. Stosowany na noc, minimalnie zmniejszał zaczerwienienia i widoczność krost. Nie zauważyłam żeby przyspieszał ich gojenie. Z kolei strona odpowiedzialna za krycie nie sprawdziła się w moim przypadku w ogóle. Stosowana solo - była zbyt widoczna na twarzy, z kolei stosowana na warstwę zieloną dawała efekt, który ja nazywam efektem plasteliny.
    Moim zdaniem korektor ma przyjemny, lekko ziołowy zapach (choć wolałabym, żeby takie produkty były bez zbędnych substancji zapachowych) Nie przypadła mi do gustu forma produktu - sztyft, który jest mało higieniczny, jeśli ktoś zamierza stosować go bezpośrednio na wykwity (ja do aplikacji wolałam używać każdorazowo czystego patyczka do uszu, by nie przenosić bakterii, które mogłyby zgromadzić się na sztyfcie przy bezpośrednim użyciu)

Muszę tutaj koniecznie dodać, że moja cera jest bardzo wymagająca - tłusta, ze skłonnością do zanieczyszczania, zaskórników i innych nieprzyjemności. Chcę przez to powiedzieć, że być może u osób, które zmagają się z pojedynczymi, sporadycznymi niedoskonałościami, produkt ten okaże się z strzałem w dziesiątkę (znam takie osoby)

Myślę, że warto ten produkt wypróbować, jeśli akurat trafi się na niego w cenie promocyjnej, bo jak widać zdania na jego temat są podzielone.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić marta_9191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZIELONO-POMARAŃCZOWE COŚ ;P
  • W zasadzie nie wiem jak ocenić ten produkt. Zielonej strony używam na wypryski, ale nie zauważyłam by miał jakiekolwiek dobroczynne działanie. Co do drugiej strony to niestety produkt jest beżowo-pomarańczowy i przy mojej cerze... no po prostu nie ten odcień. O ile krycie jest dosyć fajne o tyle przydałaby się ciemniejsza karnacja do tego korektora. Myślę, że jak się odrobinę opalę to będzie ok. Póki co daje temu produktowi 3+. Ideal 2w1 jest dosyć fajna, ale niestety zabrakło pomysłu na większą gamę kolorystyczną.

Używam tego produktu od: ok. 6 m-cy

Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem
  • Miałam ochotę na ten korektor już od kilku lat.Wkońcu zdecydowałam się na zakup na ebay,za parę Ł i nie żałuję Korektor jest naprawdę super,aż nie spodziewałam się po nim,że będzie aż taki fajny.Używam go tylko na niedoskonałości,kolorek choc wydaje się nieco zbyt pomarańczowy,to całkiem fajnie wtapia się w mój koloryt cery.Co do zielonego odcienia-bardzo fajnie wysusza i leczy pryszcze,zapobiega powstawaniu nowych wykwitów Czasami spałam z tym korektorem,a rano budziłam się ze znacznie mniej czerwonym pryszczem Zieloną część stosowałam również na zaczerwienienia na policzkach-nie było go widać pod pokładem,ładnie się stapia Lubię jego konsystencję,jest bardzo miła i kremowa.Produkt bardzo wydajny Polecam wypróbować!

Używam tego produktu od: ok miesiaca

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE DZIAŁA!
  • Wiem, że parę lat wstecz była dostępna wersja tego produktu, która co do joty spełniała swoje zadanie. Niestety aktualnie dostępny korektor to bubel niewart grosza

PLUSY:
    + jeśli używać TYLKO kryjącej części, jako korektor sprawdza się na całej linii.

MINUSY:
    - część "zielona" w żaden sposób nie oddziałuje na skórę, jeśli nie liczyć specyficznego kolorowania jej,
    - cena(już za 10 zł można w Rossmannie zakupić korektor Miss Sporty, który działa porównywalnie do tego),
    - jeżeli użyjemy najpierw części zielonej, korektor jej nie zamaskuje, dlatego odradzam stosowanie za dnia,
    - jest dostępny tylko jeden odcień korektora.

Radzę zainwestować w coś innego. Wprawdzie na rynku nie są dostępne produkty dające 100% gwarancji na złagodzenie objawów trądziku(bo wyleczyć, jak wiadomo, nie można), ale za tę cenę śmiało możemy znaleźć coś skuteczniejszego

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?