Powiększ Oriflame, Pure Nature, Organic Tea Tree & Rosemary Purifying Corrective Stick (Oczyszczający korektor z olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynu)

Zgłoszony przez MrsZahipnotyzowana

Sprytnie maskuje i przyspiesza gojenie się wyprysków. Z organicznym olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynu. Najpierw zamaskuj zaczerwienione miejsca zielonym korektorem, potem nałóż beżowy.

Cena: 22zł / 4g

• ...
  • Miałam okazję stosować ten produkt kilka lat temu oraz kilka miesięcy temu. Odnoszę wrażenie, że dawniej działał skuteczniej. Tyle tytułem wstępu.

Kupiłam go w promocyjnej cenie - ok. 10 zł. Jeśli chodzi o działanie jego "zielonej strony" to oceniłabym je jako znikome. Stosowany na noc, minimalnie zmniejszał zaczerwienienia i widoczność krost. Nie zauważyłam żeby przyspieszał ich gojenie. Z kolei strona odpowiedzialna za krycie nie sprawdziła się w moim przypadku w ogóle. Stosowana solo - była zbyt widoczna na twarzy, z kolei stosowana na warstwę zieloną dawała efekt, który ja nazywam efektem plasteliny.
    Moim zdaniem korektor ma przyjemny, lekko ziołowy zapach (choć wolałabym, żeby takie produkty były bez zbędnych substancji zapachowych) Nie przypadła mi do gustu forma produktu - sztyft, który jest mało higieniczny, jeśli ktoś zamierza stosować go bezpośrednio na wykwity (ja do aplikacji wolałam używać każdorazowo czystego patyczka do uszu, by nie przenosić bakterii, które mogłyby zgromadzić się na sztyfcie przy bezpośrednim użyciu)

Muszę tutaj koniecznie dodać, że moja cera jest bardzo wymagająca - tłusta, ze skłonnością do zanieczyszczania, zaskórników i innych nieprzyjemności. Chcę przez to powiedzieć, że być może u osób, które zmagają się z pojedynczymi, sporadycznymi niedoskonałościami, produkt ten okaże się z strzałem w dziesiątkę (znam takie osoby)

Myślę, że warto ten produkt wypróbować, jeśli akurat trafi się na niego w cenie promocyjnej, bo jak widać zdania na jego temat są podzielone.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić marta_9191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZIELONO-POMARAŃCZOWE COŚ ;P
  • W zasadzie nie wiem jak ocenić ten produkt. Zielonej strony używam na wypryski, ale nie zauważyłam by miał jakiekolwiek dobroczynne działanie. Co do drugiej strony to niestety produkt jest beżowo-pomarańczowy i przy mojej cerze... no po prostu nie ten odcień. O ile krycie jest dosyć fajne o tyle przydałaby się ciemniejsza karnacja do tego korektora. Myślę, że jak się odrobinę opalę to będzie ok. Póki co daje temu produktowi 3+. Ideal 2w1 jest dosyć fajna, ale niestety zabrakło pomysłu na większą gamę kolorystyczną.

Używam tego produktu od: ok. 6 m-cy

Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem
  • Miałam ochotę na ten korektor już od kilku lat.Wkońcu zdecydowałam się na zakup na ebay,za parę Ł i nie żałuję Korektor jest naprawdę super,aż nie spodziewałam się po nim,że będzie aż taki fajny.Używam go tylko na niedoskonałości,kolorek choc wydaje się nieco zbyt pomarańczowy,to całkiem fajnie wtapia się w mój koloryt cery.Co do zielonego odcienia-bardzo fajnie wysusza i leczy pryszcze,zapobiega powstawaniu nowych wykwitów Czasami spałam z tym korektorem,a rano budziłam się ze znacznie mniej czerwonym pryszczem Zieloną część stosowałam również na zaczerwienienia na policzkach-nie było go widać pod pokładem,ładnie się stapia Lubię jego konsystencję,jest bardzo miła i kremowa.Produkt bardzo wydajny Polecam wypróbować!

Używam tego produktu od: ok miesiaca

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE DZIAŁA!
  • Wiem, że parę lat wstecz była dostępna wersja tego produktu, która co do joty spełniała swoje zadanie. Niestety aktualnie dostępny korektor to bubel niewart grosza

PLUSY:
    + jeśli używać TYLKO kryjącej części, jako korektor sprawdza się na całej linii.

MINUSY:
    - część "zielona" w żaden sposób nie oddziałuje na skórę, jeśli nie liczyć specyficznego kolorowania jej,
    - cena(już za 10 zł można w Rossmannie zakupić korektor Miss Sporty, który działa porównywalnie do tego),
    - jeżeli użyjemy najpierw części zielonej, korektor jej nie zamaskuje, dlatego odradzam stosowanie za dnia,
    - jest dostępny tylko jeden odcień korektora.

Radzę zainwestować w coś innego. Wprawdzie na rynku nie są dostępne produkty dające 100% gwarancji na złagodzenie objawów trądziku(bo wyleczyć, jak wiadomo, nie można), ale za tę cenę śmiało możemy znaleźć coś skuteczniejszego

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Mam cerę trądzikową. Wystarczy, że kilka razy zastosuję ten korektor, a trądzik szybciej się goi. Ponadto, dzięki beżowej stronie mogę stosować go w ciągu dnia gdyż maskuje ona zielony kolor. Wypryski są mniej widoczne, co prawda po jakimś czasie ściera się, ale i tak rezultat lepszy niż bez niego.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić agtx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Korektor kupiłam wraz z żelem oraz mydełkiem z tej samej serii. Bardzo dobrze razem ze sobą współgrają.
    * Nie spowodował wysypu wyprysków.
    * Mam wrażenie, że dzięki niemu pryszcze szybciej się wysuszają.
    * Jest tani i wydajny.
    Niestety ma też swoje wady. Być może nie mam jeszcze tak wprawnej ręki do wykonania make up'u jednakże korektor często odznacza się na skórze. Stosuję go na cieńką warstwę podkładu, rozcierając go i dodatkowo maskuję go pudrem matującym. Jednakże po jakimś czasie w ostrym świetle widać zielonkawo-żołte plamki na mojej twarzy. Beżowy kolor jest dość ciemny, więc osoby o bladej cerze muszą uważać, by się nie odznaczał.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kamcioszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się czegoś lepszego
  • Taki gadżet
    Fajny pomysł, działanie średnie.

Zielona strona nic u mnie nie zdziałała, a beżowa nie kryła tak jak powinna.

Korektor jest w miarę tani i wydajny.

Nie wiem czy kupię ponownie, znam lepsze korektory

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić la_femme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały!
  • Co tu dużo mówić.. korektor jest naprawdę znakomity. Jest moim zdaniem dosyć wydajny bo starcza mi tak na jakieś 2-4 miesiące w zależności czy dużo używam. Uwielbiam go bo idealnie radzi sobie z jakimiś wypryskami, pryszczami, krostkami itd. Jest dosyć drogi ale naprawdę go polecam

Używam tego produktu od: długiego czasu
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe i jedno w połowie

Chcesz pochwalić Mrs_Selenator za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Bardzo fajny korektor, dwu-kolorowy. Kolor zielony zmniejsza widoczność zaczerwień na buzi, a kolor beżowy maskuje wypryski. Ja nakładam go wieczorem, jeśli mi coś niechcianego wyskoczy. 2-3 noce i po niedoskonałościach nie ma śladu

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić wikcia5554 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre wrażenie
  • Dostałam przesyłkę z Oriflame ok 2 tygodnie temu i powiem, że nie spodziewałam się cudów po tym sztyfcie. Ot, taki gadżet, pewnie zbyt pomarańczowy, ale może coś zdziała. Zaskoczenie, ale bardzo pozytywne.

Plusy
    - faktycznie można zauważyć nieco gojące działanie na wypryskach
    - najpierw pokrywam dokładnie niedoskonałości zieloną stroną, a potem delikatnie kilka razy przykładam pomarańczową aż zleje się z moją cerą
    - naprawdę pasuje do mojej żółtej skóry, co jest dziwne, bo raczej się tego nie spodziewałam
    - łatwo się nakłada, plastyczny, ale nie za miękki
    - cena

Minusy
    - jestem jeszcze dość mocno opalona po wakacjach, boję się czy w styczniu/ lutym pomarańczowa strona nie będzie zbyt ciemna i zbyt ciepła przy mojej cerze
    - troszkę ściera się przy nakładaniu pudru

Nie mogę nic powiedzieć ani o wydajności, ani o trwałości produktu, bo stosuję go niedługo, ale pierwsze i drugie wrażenie bardzo pozytywne.

Używam tego produktu od: 12 dni
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić sigird za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Witam, uważam że ten produkt jest bardzo dobry. U mnie się sprawdza

Plusy:

+ Nie uczula
    + Rozświetla i kryje zaczerwienienia (zielony)
    + Dobrze kryję
    + Dostępność
    + Opakowanie

Minusy:

- Podkreśla wysuszone skórki (ale tylko te bardzo wysuszone)

- Beżowy korektor jest trochę pomarańczowy

- Cena

Jest to bardzo dobry produkt

Ilość zużytych opakowań: 1 (jedno)

Chcesz pochwalić princessa99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni.
  • +wysusza i przyspiesza gojenie wyprysków
    +maskuje zaczerwienione miejsca

-kolor 'beżowy' jest zdecydowanie pomarańczowy i za ciemny dla mnie
    - trzeba uważać bo gdy się przesadzi z nim można sobie zrobić żółto-zieloną plamę

Ogólnie bez zachwytów. Raczej nie kupię ponownie, bo najbardziej odstrasza mnie zbyt ciemny kolor.

Ilość zużytych opakowań: prawie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić HappyLotta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny.
  • Kolor zielony nie maskuje zaczerwienień, a tylko zmienia ich barwę na... bladozieloną (przynajmniej przy jasnej karnacji) ! Zawiodłam się.
    Lepsza od zielonej części jest jego beżowa część, ale też bez rewelacji. Poza tym jest tłusty i źle się rozprowadza. Przy nakładaniu zielony miesza się z beżowym.
    Nie polecam !

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie.

Chcesz pochwalić PoProstuWiola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Plusy:
    - nakładam tylko na noc ze wzglęfu na niezbyt trafiony dla mnie kolor, ale zazwyczaj rano w porównaniu do poprzedniego dnia mam mniej zaczerwienień

Plus/Minus:
    - przysusza wypryski choć nie zawsze, bywa że po aplikacji ze zwykłego wyprysku robi mi się powierzchniowo wysuszona czerwona bolesna gula, która długo się wchłania

Minusy:
    - tłusty
    - ciężko się aplikuje
    - bardzo ciemny odcień
    - beżowy odcień kończy się szybciej od zielonego
    - niezbyt wytrzymałe opakowanie

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Liev za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem w porządku
  • Jest całkiem w porządku:
    +nie zapycha
    +dobrze się rozciera
    +praktycznie niewidoczny
    +zapach ok
    +wydajny
    +przyjemna konsystencja

-niestety sztyft ma tendencje to łamania
    -nietrwałe opakowanie, łatwo pęka
    -krycie wystarcza na cienie i delikatne przebarwienia, niestety na wypadki przy pracy typu "malinka" już nie starcza

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić amariae za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Kosmetyk średni

Nie działa jakoś bardzo antybakteryjny
    jeden odcień mi jako tako pasuje ale miałam lepiej dopasowany korektor
    słabo kryje
    W sumie jako że kończy mi sie moj obecny korektor bede go używać no ale nie pobił mojego serca.

Używam tego produktu od: kilku tugodni
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Gabi0o za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolor idealny
  • minusy: za suchy, nawet na krem pod oczy. srednio kryje,
    wchodzi w zmarszczki ....
    plus: kolor jego jest idealny, jak kolor mojej skory (mam kolor jasny)
    nosze w torebce jako tzw. touch up, do tymczasowego musniecia, poprawek w ciagu dnia, do tego sie nadaje bo szybko znika.
    mam duze cienie pod oczami wiec moze slabsze cienie kryje lepiej.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić em_kej za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Kupiłam ten produkt z czystej ciekawości. Nigdy nie używałam korektora, więc postanowiłam go zakupić. Zaciekawił mnie ten korektor tym, że działa na wypryski zmniejszając je. Ja u siebie takich efektów, nie zauważyłam. Po kilku jego użyciach mogę spokojnie stwierdzic, że kiepsko kryje, nie redukuje wyprysków, jest za ciemny do cery bladej. Niestety po naółożeniu podkładu jest widoczny, roluje się i ciężko go rozprowadzić. Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: ćwierć pierwszego

Chcesz pochwalić Michaelowa92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale są lepsze.
  • Plusy:
    +dwustronny
    +cena
    +praktyczne opakowanie

Minusy:
    -mało wydajny, trzeba naprawdę grubą warstwę by coś zakryć
    -mała ilość w opakowaniu

Spodziewałam się czegoś lepszego po tylu sobrych recenzjach jakie przeczytałam i usłyszałam

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Danka_102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stałe miejsce w mojej kosmetyczce
  • Uwielbiam testować różne produkty i bardzo często zmieniam kosmetyki. Są pewne wyjątki od tej reguły - korektory. Testowałam ich naprawdę wiele, zanim wreszcie znalazłam sprawdzone dla siebie. Ten korektor mam zawsze w kosmetyczce.

Bardzo lubię go za rzeczywiste działanie antybakteryjne - naprawdę działa. Stosowałam go na noc i po jakimś czasie niedoskonałości się goiły. Obecnie stosuje go na dzień pod makijaż i pomimo iż jest zdecydowanie za ciemny, potrafię go odpowiednio zamaskować, że jest niewidoczny. Fajnie kryje zaczerwienienia. Ma dosyć tłustą konsystencję, dzięki czemu nie zakrywa suchych skórek. Jest dosyć wydajny, acz beżowa część szybciej się kończy.

Do jego największych wad, należy opakowanie. Spadł mi dwa razy i za każdym razem się rozwalił. Raz nawet pękł mi w kosmetyczce. Niewątpliwie jednak nie raz go kupię.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok 5

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny kamuflaż
  • Mimo, że obawiałam się, że będzie dla mnie zbyt ciemny, to dwustronny korektor umożilwia uzyskanie odpowieniego dla cery odcienia. Świetnie kryje niedoskonałości, zaczerwienienia, długo się utrzymuje, polecam każdemu!

Używam tego produktu od: 6miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić miss_green za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam każdemu
  • Nie będę się długo rozwodzić:

+wydajny
    +dobrze kryje
    +ładnie pachnie
    +nie robi się żadna beżowa paćka, zielony od beżu jest oddzielony
    +dobrze łączy mi się z podkładem
    +jest niedrogi

Polecam osobom z mniejszymi i większymi niedoskonałościami.

Chcesz pochwalić touchmeiamfamous za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny produkt
  • Używam tego produktu codziennie i muszę przyznać, że jest dość wydajny. Zielona strona bardzo dobrze maskuje zaczerwienienia i goi wypryski. Dobrze się rozprowadza i wchłania przez co jest niewidoczny pod podkładem (nie stosuję podkładu mocno kryjącego). Opakowanie na plus, kilka razy mi spadło i nie uległo uszkodzeniu. Cena w promocji również przystępna.

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bj87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mój typ.
  • Korektor używałam na co dzień do ukrywania pryszczy nakładając najpierw na zieloną stronę, a następnie beżową. Nie przypadł mi do gustu, ale dała mu drugą szanse i na noc malowałam pryszcze tylko zieloną stroną.

PLUSY:
    - można dostosować jasność dzięki stronie zielonej i beżowej (sprawdza się u bladych osób, ale tylko na bardzo małych pryszczach)
    - ładny zapach
    - w promocji dość dobra cena
    - bardzo wydajny
    - dobry na ukrycie małych pryszczy
    - nie uczula (mam dość wrażliwą skórę)

MINUSY:
    - nie przyśpieszył gojenia się wyprysków
    - słabe krycie, nie nadaje się na większe pryszcze
    - nietrwały, szybko schodzi, roluje się i jest widoczny
    - ciemny, wchodzący w pomarańcz odcień beżowej strony, niestety dla bladych osób odpada.
    - bez użycia pędzelka strony się mieszają i brudzą, trudno nie uzyskać "zielonkawego" efektu, albo przedobrzyć z beżowym
    - opakowanie szybko się połamało
    Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: jedno (do połowy)

Kupiony w promocji za 2,50 wart jest swojej ceny, jednak nie dałabym za niego więcej. Nie polecam osobom o bladej skórze (za ciemny) ani tym, którzy maja duży problem z trądzikiem.

Chcesz pochwalić ljustine za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • I love it
  • Niestety od czasu do czasu wyskakują mi niespodzianki i potrzebowałam korektora, który zakryje zmiany, ale jednocześnie nie będzie ich jeszcze bardziej zapychał. Postawiłam na Oriflame i nie zawiodłam się

PLUSY
    + pomaga zwalczać niedoskonałości delikatnie je wysuszając;
    + nie zapycha;
    + świetnie współpracuje z innymi kosmetykami do makijażu;
    + łatwo się rozprowadza;
    + idealny kolor pasujący do prawie każdej karnacji,
    + cena (w promocji ok 14 zł);
    + wydajność - wystarczy odrobina produktu, żeby zakamuflować niechcianego gościa;
    + OGROMNY PLUS za opakowanie - korektor spadł mi już kilka razy na płytki i nadal jest cały!!!

Minusów w moim odczuciu nie ma

Chcesz pochwalić iwa_m za czytelną i pomocną recenzję?