Powiększ Oriflame, Pure Nature, Organic Tea Tree & Rosemary Purifying Corrective Stick (Oczyszczający korektor z olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynu)

Zgłoszony przez MrsZahipnotyzowana

Sprytnie maskuje i przyspiesza gojenie się wyprysków. Z organicznym olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynu. Najpierw zamaskuj zaczerwienione miejsca zielonym korektorem, potem nałóż beżowy.

Cena: 22zł / 4g

• Dobry produkt
  • Mam cerę trądzikową. Wystarczy, że kilka razy zastosuję ten korektor, a trądzik szybciej się goi. Ponadto, dzięki beżowej stronie mogę stosować go w ciągu dnia gdyż maskuje ona zielony kolor. Wypryski są mniej widoczne, co prawda po jakimś czasie ściera się, ale i tak rezultat lepszy niż bez niego.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić agtx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Korektor kupiłam wraz z żelem oraz mydełkiem z tej samej serii. Bardzo dobrze razem ze sobą współgrają.
    * Nie spowodował wysypu wyprysków.
    * Mam wrażenie, że dzięki niemu pryszcze szybciej się wysuszają.
    * Jest tani i wydajny.
    Niestety ma też swoje wady. Być może nie mam jeszcze tak wprawnej ręki do wykonania make up'u jednakże korektor często odznacza się na skórze. Stosuję go na cieńką warstwę podkładu, rozcierając go i dodatkowo maskuję go pudrem matującym. Jednakże po jakimś czasie w ostrym świetle widać zielonkawo-żołte plamki na mojej twarzy. Beżowy kolor jest dość ciemny, więc osoby o bladej cerze muszą uważać, by się nie odznaczał.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kamcioszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się czegoś lepszego
  • Taki gadżet
    Fajny pomysł, działanie średnie.

Zielona strona nic u mnie nie zdziałała, a beżowa nie kryła tak jak powinna.

Korektor jest w miarę tani i wydajny.

Nie wiem czy kupię ponownie, znam lepsze korektory

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić la_femme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały!
  • Co tu dużo mówić.. korektor jest naprawdę znakomity. Jest moim zdaniem dosyć wydajny bo starcza mi tak na jakieś 2-4 miesiące w zależności czy dużo używam. Uwielbiam go bo idealnie radzi sobie z jakimiś wypryskami, pryszczami, krostkami itd. Jest dosyć drogi ale naprawdę go polecam

Używam tego produktu od: długiego czasu
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe i jedno w połowie

Chcesz pochwalić Mrs_Selenator za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Bardzo fajny korektor, dwu-kolorowy. Kolor zielony zmniejsza widoczność zaczerwień na buzi, a kolor beżowy maskuje wypryski. Ja nakładam go wieczorem, jeśli mi coś niechcianego wyskoczy. 2-3 noce i po niedoskonałościach nie ma śladu

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić wikcia5554 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre wrażenie
  • Dostałam przesyłkę z Oriflame ok 2 tygodnie temu i powiem, że nie spodziewałam się cudów po tym sztyfcie. Ot, taki gadżet, pewnie zbyt pomarańczowy, ale może coś zdziała. Zaskoczenie, ale bardzo pozytywne.

Plusy
    - faktycznie można zauważyć nieco gojące działanie na wypryskach
    - najpierw pokrywam dokładnie niedoskonałości zieloną stroną, a potem delikatnie kilka razy przykładam pomarańczową aż zleje się z moją cerą
    - naprawdę pasuje do mojej żółtej skóry, co jest dziwne, bo raczej się tego nie spodziewałam
    - łatwo się nakłada, plastyczny, ale nie za miękki
    - cena

Minusy
    - jestem jeszcze dość mocno opalona po wakacjach, boję się czy w styczniu/ lutym pomarańczowa strona nie będzie zbyt ciemna i zbyt ciepła przy mojej cerze
    - troszkę ściera się przy nakładaniu pudru

Nie mogę nic powiedzieć ani o wydajności, ani o trwałości produktu, bo stosuję go niedługo, ale pierwsze i drugie wrażenie bardzo pozytywne.

Używam tego produktu od: 12 dni
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić sigird za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Witam, uważam że ten produkt jest bardzo dobry. U mnie się sprawdza

Plusy:

+ Nie uczula
    + Rozświetla i kryje zaczerwienienia (zielony)
    + Dobrze kryję
    + Dostępność
    + Opakowanie

Minusy:

- Podkreśla wysuszone skórki (ale tylko te bardzo wysuszone)

- Beżowy korektor jest trochę pomarańczowy

- Cena

Jest to bardzo dobry produkt

Ilość zużytych opakowań: 1 (jedno)

Chcesz pochwalić princessa99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni.
  • +wysusza i przyspiesza gojenie wyprysków
    +maskuje zaczerwienione miejsca

-kolor 'beżowy' jest zdecydowanie pomarańczowy i za ciemny dla mnie
    - trzeba uważać bo gdy się przesadzi z nim można sobie zrobić żółto-zieloną plamę

Ogólnie bez zachwytów. Raczej nie kupię ponownie, bo najbardziej odstrasza mnie zbyt ciemny kolor.

Ilość zużytych opakowań: prawie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić HappyLotta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny.
  • Kolor zielony nie maskuje zaczerwienień, a tylko zmienia ich barwę na... bladozieloną (przynajmniej przy jasnej karnacji) ! Zawiodłam się.
    Lepsza od zielonej części jest jego beżowa część, ale też bez rewelacji. Poza tym jest tłusty i źle się rozprowadza. Przy nakładaniu zielony miesza się z beżowym.
    Nie polecam !

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie.

Chcesz pochwalić PoProstuWiola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Plusy:
    - nakładam tylko na noc ze wzglęfu na niezbyt trafiony dla mnie kolor, ale zazwyczaj rano w porównaniu do poprzedniego dnia mam mniej zaczerwienień

Plus/Minus:
    - przysusza wypryski choć nie zawsze, bywa że po aplikacji ze zwykłego wyprysku robi mi się powierzchniowo wysuszona czerwona bolesna gula, która długo się wchłania

Minusy:
    - tłusty
    - ciężko się aplikuje
    - bardzo ciemny odcień
    - beżowy odcień kończy się szybciej od zielonego
    - niezbyt wytrzymałe opakowanie

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Liev za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem w porządku
  • Jest całkiem w porządku:
    +nie zapycha
    +dobrze się rozciera
    +praktycznie niewidoczny
    +zapach ok
    +wydajny
    +przyjemna konsystencja

-niestety sztyft ma tendencje to łamania
    -nietrwałe opakowanie, łatwo pęka
    -krycie wystarcza na cienie i delikatne przebarwienia, niestety na wypadki przy pracy typu "malinka" już nie starcza

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić amariae za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Kosmetyk średni

Nie działa jakoś bardzo antybakteryjny
    jeden odcień mi jako tako pasuje ale miałam lepiej dopasowany korektor
    słabo kryje
    W sumie jako że kończy mi sie moj obecny korektor bede go używać no ale nie pobił mojego serca.

Używam tego produktu od: kilku tugodni
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Gabi0o za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolor idealny
  • minusy: za suchy, nawet na krem pod oczy. srednio kryje,
    wchodzi w zmarszczki ....
    plus: kolor jego jest idealny, jak kolor mojej skory (mam kolor jasny)
    nosze w torebce jako tzw. touch up, do tymczasowego musniecia, poprawek w ciagu dnia, do tego sie nadaje bo szybko znika.
    mam duze cienie pod oczami wiec moze slabsze cienie kryje lepiej.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić em_kej za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Kupiłam ten produkt z czystej ciekawości. Nigdy nie używałam korektora, więc postanowiłam go zakupić. Zaciekawił mnie ten korektor tym, że działa na wypryski zmniejszając je. Ja u siebie takich efektów, nie zauważyłam. Po kilku jego użyciach mogę spokojnie stwierdzic, że kiepsko kryje, nie redukuje wyprysków, jest za ciemny do cery bladej. Niestety po naółożeniu podkładu jest widoczny, roluje się i ciężko go rozprowadzić. Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: ćwierć pierwszego

Chcesz pochwalić Michaelowa92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale są lepsze.
  • Plusy:
    +dwustronny
    +cena
    +praktyczne opakowanie

Minusy:
    -mało wydajny, trzeba naprawdę grubą warstwę by coś zakryć
    -mała ilość w opakowaniu

Spodziewałam się czegoś lepszego po tylu sobrych recenzjach jakie przeczytałam i usłyszałam

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Danka_102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stałe miejsce w mojej kosmetyczce
  • Uwielbiam testować różne produkty i bardzo często zmieniam kosmetyki. Są pewne wyjątki od tej reguły - korektory. Testowałam ich naprawdę wiele, zanim wreszcie znalazłam sprawdzone dla siebie. Ten korektor mam zawsze w kosmetyczce.

Bardzo lubię go za rzeczywiste działanie antybakteryjne - naprawdę działa. Stosowałam go na noc i po jakimś czasie niedoskonałości się goiły. Obecnie stosuje go na dzień pod makijaż i pomimo iż jest zdecydowanie za ciemny, potrafię go odpowiednio zamaskować, że jest niewidoczny. Fajnie kryje zaczerwienienia. Ma dosyć tłustą konsystencję, dzięki czemu nie zakrywa suchych skórek. Jest dosyć wydajny, acz beżowa część szybciej się kończy.

Do jego największych wad, należy opakowanie. Spadł mi dwa razy i za każdym razem się rozwalił. Raz nawet pękł mi w kosmetyczce. Niewątpliwie jednak nie raz go kupię.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok 5

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny kamuflaż
  • Mimo, że obawiałam się, że będzie dla mnie zbyt ciemny, to dwustronny korektor umożilwia uzyskanie odpowieniego dla cery odcienia. Świetnie kryje niedoskonałości, zaczerwienienia, długo się utrzymuje, polecam każdemu!

Używam tego produktu od: 6miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić miss_green za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam każdemu
  • Nie będę się długo rozwodzić:

+wydajny
    +dobrze kryje
    +ładnie pachnie
    +nie robi się żadna beżowa paćka, zielony od beżu jest oddzielony
    +dobrze łączy mi się z podkładem
    +jest niedrogi

Polecam osobom z mniejszymi i większymi niedoskonałościami.

Chcesz pochwalić touchmeiamfamous za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny produkt
  • Używam tego produktu codziennie i muszę przyznać, że jest dość wydajny. Zielona strona bardzo dobrze maskuje zaczerwienienia i goi wypryski. Dobrze się rozprowadza i wchłania przez co jest niewidoczny pod podkładem (nie stosuję podkładu mocno kryjącego). Opakowanie na plus, kilka razy mi spadło i nie uległo uszkodzeniu. Cena w promocji również przystępna.

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bj87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mój typ.
  • Korektor używałam na co dzień do ukrywania pryszczy nakładając najpierw na zieloną stronę, a następnie beżową. Nie przypadł mi do gustu, ale dała mu drugą szanse i na noc malowałam pryszcze tylko zieloną stroną.

PLUSY:
    - można dostosować jasność dzięki stronie zielonej i beżowej (sprawdza się u bladych osób, ale tylko na bardzo małych pryszczach)
    - ładny zapach
    - w promocji dość dobra cena
    - bardzo wydajny
    - dobry na ukrycie małych pryszczy
    - nie uczula (mam dość wrażliwą skórę)

MINUSY:
    - nie przyśpieszył gojenia się wyprysków
    - słabe krycie, nie nadaje się na większe pryszcze
    - nietrwały, szybko schodzi, roluje się i jest widoczny
    - ciemny, wchodzący w pomarańcz odcień beżowej strony, niestety dla bladych osób odpada.
    - bez użycia pędzelka strony się mieszają i brudzą, trudno nie uzyskać "zielonkawego" efektu, albo przedobrzyć z beżowym
    - opakowanie szybko się połamało
    Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: jedno (do połowy)

Kupiony w promocji za 2,50 wart jest swojej ceny, jednak nie dałabym za niego więcej. Nie polecam osobom o bladej skórze (za ciemny) ani tym, którzy maja duży problem z trądzikiem.

Chcesz pochwalić ljustine za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • I love it
  • Niestety od czasu do czasu wyskakują mi niespodzianki i potrzebowałam korektora, który zakryje zmiany, ale jednocześnie nie będzie ich jeszcze bardziej zapychał. Postawiłam na Oriflame i nie zawiodłam się

PLUSY
    + pomaga zwalczać niedoskonałości delikatnie je wysuszając;
    + nie zapycha;
    + świetnie współpracuje z innymi kosmetykami do makijażu;
    + łatwo się rozprowadza;
    + idealny kolor pasujący do prawie każdej karnacji,
    + cena (w promocji ok 14 zł);
    + wydajność - wystarczy odrobina produktu, żeby zakamuflować niechcianego gościa;
    + OGROMNY PLUS za opakowanie - korektor spadł mi już kilka razy na płytki i nadal jest cały!!!

Minusów w moim odczuciu nie ma

Chcesz pochwalić iwa_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • super korektor , ale....
  • +zapach
    +działanie
    +po zmieszniu kolor jest praktycznie idealny
    + wydajnośc
    +cena ja dałam koło 12 zł
    -mi się on złamał, więc nie wiedziałam gdzie go schować przez co był nie poręvczny

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gosia_8882 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Korektor agent do zadań specjalnych
  • Zielona część korektora znakomicie wysusza i leczy wypryski, stosuje go nawet czasem mój ukochany i też go sobie chwali. Nie podoba mi się tylko ta beżowa część, jest za ciemna i zbyt pomarańczowa jak dla mojej cery, ale jeśli chodzi o część zieloną to super sprawa. Zielona część ładnie maskuje też zaczerwienienia , do których skłonność ma moja wrażliwa, ale trądzikowa cera. Odejmuję 1 gwiazdkę tylko za to, że nie przydaje mi się beżowa część. Cena ok, zwłaszcza jak jest promo. Krycie rewelacja. Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 niecałe (beżowa część pozostała)

Chcesz pochwalić JJagent za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Bardzo dobrze kryje niedoskonałości.

Ja przy zaczerwienionych wypryskach robiłam tak:
    kilka kropek zielonym dokoła, rozsmarować i lekko wklepać opuszkami. Na to warstwa beżowego. I na to zwykły puder. Wszystko się ładnie maskowało

Wydajny.
    Trochę pomagał wysuszyć wypryski.

Odejmuję gwiazdkę za cenę i za trwałość - jednak trzeba tę misterną, zielono-beżową ciapkę poprawiać w ciągu dnia.

Ilość zużytych opakowań: połowę jednego, potem niestety go zgubiłam, poluję na nowy

Chcesz pochwalić zuzzzzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • JEST SUPER!
  • Korektor bardzo fajny ładnie zakrywa niedoskonałości, bez problemu można go zakryć podkładem, warto poczekać na promocje można go kopić za małe pieniądze, nie podkreśla suchych skórek, jest bardzo ale to bardzo wydajny, ja lubię jeszcze jego zapach.Polecam fajny produkt.

Używam tego produktu od: roku codziennie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (już niewiele mi go zostało)

Chcesz pochwalić iwaosw za czytelną i pomocną recenzję?