Powiększ Vichy, Normaderm Anti - Age (Krem przeciwzmarszczkowy zwalczający niedoskonałości skóry)

Zgłoszony przez Moll87

Wskazania: pierwsze oznaki starzenia oraz niedoskonałości skóry (zmarszczki, rozszerzone pory, błyszczenie, niejednolity koloryt skóry).
Podwójne działanie dzięki połączeniu składników aktywnych.
Zwalczanie niedoskonałości:
- LHA - delikatnie złuszcza powierzchnię naskórka, pomaga odblokować zatkane pory, sprzyjając jednocześnie odnowie komórkowej,
- kwas glikolowy - złuszcza naskórek i pobudza jego odnowę.
Pochodna witaminy C - pobudza syntezę kolagenu, aktywuje naturalne złuszczanie naskórka. Reguluje wytwarzanie melaniny ujednolicając koloryt skóry i rozjaśniając przebarwienia. Działa antyoksydacyjnie.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, PEG-20 Stearate, Cetyl Alcohol, Nylon-12, Paraffin, Silica, Kaolin, CI 19140/ZYellow 5, CI 42090/Blue 1, Glyceryl Stearate, Zinc Gluconate, Glycolic Acid, Triethanoloamine, Dimethiconol, Tocopheryl Acetate, Ammonium Polyacryl, Dimethyltauramide, Chlorphenesin, Ascorbyl Glucoside, Capryloyl Salicylic Acid, Tetrasodium EDTA, Butylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylatecrosspolymer, Parfum.

Cena: ok. 69zł / 50ml

• Rozstania i powroty
  • Używam go już od lat w komplecie z żelem oczyszczającym i maską 3w1 z tej samej serii i nie mogę się go pozbyć choć ciągle szukam
    Za co go nie lubię:
    - okropna zielona tuba
    - sztuczny intensywny zapach
    - znudził mi się

Dlaczego ciągle jest ze mną:
    - DZIAŁA, choć na codzień tego nie widać, wystarczy go odstawić, by zauważyć różnicę
    - zdradzam go z innymi kremami o podobnym działaniu, ale nie znalazłam nic lepszego

Czasem nie mogę juz na niego patrzeć ale chyba jesteśmy na siebie skazani...

Używam tego produktu od: 2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Anwynn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj kwc do twary
  • Mimo 28 lat na karku, mialam cere jak nastolatka- sporo wypryskow, widocznych zaskornikow i widocznych porow, zwlaszcza w okolicach nosa. Krem polecily mi kolezanki. Na poczatku zalowalam tych 15 funtow na 50 ml kremidla. Ale stwierdzilam, ze trudno. Kupilam i po paru dniach juz zauwazylam roznice- krostki zaczely znikac. Zask0rniki i pory potrzebowaly wiecej czasu i rezultat nie jest jakos spektakularny. Ale buzia jest zdecydowanie w lepszej kondyncji. Bedac ostatnio w Polsce, kupilam jakis inny krem, zeby go przetestowac i twarz zaczela wracac do punktu wyjscia, wiec natychmiast wrocilam do vichy. Co do dzialania przeciwzmarszczkowego nie moge powiedziec nic ciekawego, poniewaz u mnie zmarszczki nie sa widoczne, wiec nie bede obiektywna. Ogolnie polecan smarowidlo- odstraszac moze jedynie cena, ale uwazam, ze jest warty, zeby tyle za niego zaplacic.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

Chcesz pochwalić kafranka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo udany produkt
  • bardzo lubię ten krem. Kupiłam go jako zamiennik podstawowej wersji Normaderm i był to strzał w dziesiątkę. Krem nawilża moją buzię, jednocześnie ją matowiąc. Naprawdę polecam

Ilość zużytych opakowań: 4 na pewno

Chcesz pochwalić rudziaczeq za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Na początku zaznaczę, że mam cerę bardzo tłustą i trądzikową. Krem był przeze mnie używany wyłącznie na noc, w okresie letnim i jesiennym. Skóra jest po nim lekko zmatowiona, ale poziom nawilżenia odpowiedni. Pomimo iż używałam go codziennie, nie zauważyłam ani ściągnięcia, ani przesuszenia (ale zaznaczam, że mam b. tłustą cerę). Jakie korzyści? Wydaje mi się, że krem jako tako trzymał moją skórę w ryzach, tj. rano nie była tak bardzo przetłuszczona. Ale z większym trądzikiem wiadomo, że nie da sobie rady. Działanie przecizmarszczkowe? Trudno powiedzieć, raczej przeciwdziała tworzeniu się nowych zmarszczek niż spłycaniu istniejących, choć wydaje się, że lekko złuszcza naskórek w dłuższej perspektywie stosowania. Ja byłam zadowolona. Potem zamieniłam ten krem na triacneal późną zimą i też byłam usatysfakcjonowana. Zapach przyjemny i delikatny. Produkt jest wydajny i nie zapycha. Jest łagodniejszy od triacnealu. Porównawałabym go effaclaru K, choć może jest łagodniejszy.

Chcesz pochwalić nordika za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły produkt
  • zużyłam jedno opakowanie i mimo ze na razie nie kupilam nowego to napewno za jakis czas do niego wroce. krem ma ładny zapach konsystencja lekka i taka tez pozostawia twarz. nie zauwazylam dzialania przeciwzmarszczkowego jednak mysle ze to przy dluzszym stosowaniu. ogolnie produkt mi nie zaszkodzil pozostawial cere gladka i nawilzona. Nie podraznial.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Chcesz pochwalić xana m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny krem ale
  • Krem bardzo lekki, raczej dla 30 plus. Utrzymuje skórę w dobrej kondycji, pierwszy tydzień rewelacja, 2 tydzień nadal świetny ale już później zaczyna męczyć. Skóra się lekko przesusza i muszę go odstawić. Jednak co jakiś czas chętnie do niego wracam. Ale na krótko
    U mnie makijaż się roluje a przeciwzmrszczkowego działania szczerze mówiąc nie zauważyłam.
    Za taką kase raczej przeciętny.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 op

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anias3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fatalny, nieprzyjazny, szkodliwy
  • Całkowita porażka, jestem na siebie maksymalnie zła, że zdradziłam sprawdzony Effaclar K.
    Ale cóż – kobieca ciekawość nowości. Mam za swoje.

Mam 38 lat, tłustą cerę ze skłonnością do incydentalnych, małych krostek. Lekko rozszerzone pory. Regularnie używam AHA/BHA na zmianę z kremem odżywczym (w nocy kwasy, w dzień krem z filltrem).

Kremu Vichy używałam prawie 2 miesiące, próbując dać mu szansę. Ignorowałam pierwsze wypryski, myśląc, że skóra się przyzwyczaja do kwasów w połączeniu z wit. C.
    Niestety, po kilku tygodniach skóra jakoś się nie oswoiła, było tylko gorzej. Cera stała się ziemista, jakby „brudna”, moje i tak szerokie pory wyglądały jak kratery wulkaniczne. Doszły duże, bolące i ropne wypryski, wzmożone przetłuszczanie. Czyli klapa na całej linii. Wystąpiło u mnie wszystko, co krem obiecywał zwalczyć. "Zabawne" – pomyślałabym, gdyby nie armageddon na twarzy.

Czy specyfik ma jakieś plusy? Wobec fatalnych skutków stosowania, wydają się kompletnie nieistotne, ale dla porządku je wymienię: lekka konsystencja, wydajność, wchłanialność (ale po kilku h twarz tłuściła się niemiłosiernie), praktyczna, ciemna tubka.

Co do właściwości p-zmarszczkowych - nie wiem, za krótko stosowałam. I nie bardzo w nie wierzę, w jakimkolwiek kremie.

Nigdy więcej, Vichy.

Używam tego produktu od: 2 m-ce

Chcesz pochwalić EveDAnge za czytelną i pomocną recenzję?
  • RACZEJ NA PLUS
  • Moja skóra jest tak tłusta, że nie mogę używać żadnych kremów nawilżających! Po dwu, trzykrotnym użyciu natychmiast pojawiają się nowe wypryski nie mówiąc już nic o potwornym błyszczeniu, nawet jeśli konsystencja była żelowa, a producent zapewniał efekt matujący. Tymczasem zbliżam się do 30 i wypadałoby jednak stosować coś przeciwzmarszczkowego, a przynajmniej nawilżającego.

Ucieszyłam się, kiedy na rynek wszedł krem Vichy, bo łączył w sobie cechy kremu przeciwtrądzikowego i przeciwzmarszczkowego. Wcześniej nie spotkałam się z takim produktem.

Na pewno kupiłabym go drugi raz ponieważ po nim wyjątkowo nie pojawiają się nowe wypryski, a skóra jest zmatowiona. Do tego przyjemnie pachnie i jest bardzo wydajny.

Niestety nie zauważyłam, aby spłycał zmarszczki, za co odejmuję jedną gwiazdkę. Cieszę się jednak, że w ogóle mogę używać czegoś nawilżającego, więc i tak kupiłabym go po raz drugi.

Chcesz pochwalić samakarolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem ale...
  • Krem jest świetny, dobrze się wchłania. Skóra jest wyrażnie zdrowsza, mniej jest zanieczyszczeń. Cera wycisza się, łojotok jest ograniczony, skóra mniej się świeci. Dobry pod makijaż - nie wszystkie kremy Vichy nadają się pod makijaż, ten tak.
    Choć zużyłam 2 tubki, to raczej do niego nie wrócę. Powód? Nie ma filtrów. W dzisiejszych czasach to skandaliczny brak. Ja latem używając go miałam problem z przebarwieniami...

Ilość zużytych opakowań: dwa całe, pełnowymiarowe opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewikewik za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Krem właściwie niczym się nie wyróżnia.

Plusy:
    +ładny zapach
    +wydajny

Minusy:
    - podrażnia
    - nie walczy z niedoskonałościami
    - nie nawilża

Używam tego produktu od: 2012

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nessaya za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij