Powiększ Vichy, Normaderm Anti - Age (Krem przeciwzmarszczkowy zwalczający niedoskonałości skóry)

Zgłoszony przez Moll87

Wskazania: pierwsze oznaki starzenia oraz niedoskonałości skóry (zmarszczki, rozszerzone pory, błyszczenie, niejednolity koloryt skóry).
Podwójne działanie dzięki połączeniu składników aktywnych.
Zwalczanie niedoskonałości:
- LHA - delikatnie złuszcza powierzchnię naskórka, pomaga odblokować zatkane pory, sprzyjając jednocześnie odnowie komórkowej,
- kwas glikolowy - złuszcza naskórek i pobudza jego odnowę.
Pochodna witaminy C - pobudza syntezę kolagenu, aktywuje naturalne złuszczanie naskórka. Reguluje wytwarzanie melaniny ujednolicając koloryt skóry i rozjaśniając przebarwienia. Działa antyoksydacyjnie.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, PEG-20 Stearate, Cetyl Alcohol, Nylon-12, Paraffin, Silica, Kaolin, CI 19140/ZYellow 5, CI 42090/Blue 1, Glyceryl Stearate, Zinc Gluconate, Glycolic Acid, Triethanoloamine, Dimethiconol, Tocopheryl Acetate, Ammonium Polyacryl, Dimethyltauramide, Chlorphenesin, Ascorbyl Glucoside, Capryloyl Salicylic Acid, Tetrasodium EDTA, Butylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylatecrosspolymer, Parfum.

Cena: ok. 69zł / 50ml

• bardzo udany produkt
  • bardzo lubię ten krem. Kupiłam go jako zamiennik podstawowej wersji Normaderm i był to strzał w dziesiątkę. Krem nawilża moją buzię, jednocześnie ją matowiąc. Naprawdę polecam

Ilość zużytych opakowań: 4 na pewno

Chcesz pochwalić rudziaczeq za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Na początku zaznaczę, że mam cerę bardzo tłustą i trądzikową. Krem był przeze mnie używany wyłącznie na noc, w okresie letnim i jesiennym. Skóra jest po nim lekko zmatowiona, ale poziom nawilżenia odpowiedni. Pomimo iż używałam go codziennie, nie zauważyłam ani ściągnięcia, ani przesuszenia (ale zaznaczam, że mam b. tłustą cerę). Jakie korzyści? Wydaje mi się, że krem jako tako trzymał moją skórę w ryzach, tj. rano nie była tak bardzo przetłuszczona. Ale z większym trądzikiem wiadomo, że nie da sobie rady. Działanie przecizmarszczkowe? Trudno powiedzieć, raczej przeciwdziała tworzeniu się nowych zmarszczek niż spłycaniu istniejących, choć wydaje się, że lekko złuszcza naskórek w dłuższej perspektywie stosowania. Ja byłam zadowolona. Potem zamieniłam ten krem na triacneal późną zimą i też byłam usatysfakcjonowana. Zapach przyjemny i delikatny. Produkt jest wydajny i nie zapycha. Jest łagodniejszy od triacnealu. Porównawałabym go effaclaru K, choć może jest łagodniejszy.

Chcesz pochwalić nordika za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły produkt
  • zużyłam jedno opakowanie i mimo ze na razie nie kupilam nowego to napewno za jakis czas do niego wroce. krem ma ładny zapach konsystencja lekka i taka tez pozostawia twarz. nie zauwazylam dzialania przeciwzmarszczkowego jednak mysle ze to przy dluzszym stosowaniu. ogolnie produkt mi nie zaszkodzil pozostawial cere gladka i nawilzona. Nie podraznial.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Chcesz pochwalić xana m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny krem ale
  • Krem bardzo lekki, raczej dla 30 plus. Utrzymuje skórę w dobrej kondycji, pierwszy tydzień rewelacja, 2 tydzień nadal świetny ale już później zaczyna męczyć. Skóra się lekko przesusza i muszę go odstawić. Jednak co jakiś czas chętnie do niego wracam. Ale na krótko
    U mnie makijaż się roluje a przeciwzmrszczkowego działania szczerze mówiąc nie zauważyłam.
    Za taką kase raczej przeciętny.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 op

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anias3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fatalny, nieprzyjazny, szkodliwy
  • Całkowita porażka, jestem na siebie maksymalnie zła, że zdradziłam sprawdzony Effaclar K.
    Ale cóż – kobieca ciekawość nowości. Mam za swoje.

Mam 38 lat, tłustą cerę ze skłonnością do incydentalnych, małych krostek. Lekko rozszerzone pory. Regularnie używam AHA/BHA na zmianę z kremem odżywczym (w nocy kwasy, w dzień krem z filltrem).

Kremu Vichy używałam prawie 2 miesiące, próbując dać mu szansę. Ignorowałam pierwsze wypryski, myśląc, że skóra się przyzwyczaja do kwasów w połączeniu z wit. C.
    Niestety, po kilku tygodniach skóra jakoś się nie oswoiła, było tylko gorzej. Cera stała się ziemista, jakby „brudna”, moje i tak szerokie pory wyglądały jak kratery wulkaniczne. Doszły duże, bolące i ropne wypryski, wzmożone przetłuszczanie. Czyli klapa na całej linii. Wystąpiło u mnie wszystko, co krem obiecywał zwalczyć. "Zabawne" – pomyślałabym, gdyby nie armageddon na twarzy.

Czy specyfik ma jakieś plusy? Wobec fatalnych skutków stosowania, wydają się kompletnie nieistotne, ale dla porządku je wymienię: lekka konsystencja, wydajność, wchłanialność (ale po kilku h twarz tłuściła się niemiłosiernie), praktyczna, ciemna tubka.

Co do właściwości p-zmarszczkowych - nie wiem, za krótko stosowałam. I nie bardzo w nie wierzę, w jakimkolwiek kremie.

Nigdy więcej, Vichy.

Używam tego produktu od: 2 m-ce

Chcesz pochwalić EveDAnge za czytelną i pomocną recenzję?
  • RACZEJ NA PLUS
  • Moja skóra jest tak tłusta, że nie mogę używać żadnych kremów nawilżających! Po dwu, trzykrotnym użyciu natychmiast pojawiają się nowe wypryski nie mówiąc już nic o potwornym błyszczeniu, nawet jeśli konsystencja była żelowa, a producent zapewniał efekt matujący. Tymczasem zbliżam się do 30 i wypadałoby jednak stosować coś przeciwzmarszczkowego, a przynajmniej nawilżającego.

Ucieszyłam się, kiedy na rynek wszedł krem Vichy, bo łączył w sobie cechy kremu przeciwtrądzikowego i przeciwzmarszczkowego. Wcześniej nie spotkałam się z takim produktem.

Na pewno kupiłabym go drugi raz ponieważ po nim wyjątkowo nie pojawiają się nowe wypryski, a skóra jest zmatowiona. Do tego przyjemnie pachnie i jest bardzo wydajny.

Niestety nie zauważyłam, aby spłycał zmarszczki, za co odejmuję jedną gwiazdkę. Cieszę się jednak, że w ogóle mogę używać czegoś nawilżającego, więc i tak kupiłabym go po raz drugi.

Chcesz pochwalić samakarolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem ale...
  • Krem jest świetny, dobrze się wchłania. Skóra jest wyrażnie zdrowsza, mniej jest zanieczyszczeń. Cera wycisza się, łojotok jest ograniczony, skóra mniej się świeci. Dobry pod makijaż - nie wszystkie kremy Vichy nadają się pod makijaż, ten tak.
    Choć zużyłam 2 tubki, to raczej do niego nie wrócę. Powód? Nie ma filtrów. W dzisiejszych czasach to skandaliczny brak. Ja latem używając go miałam problem z przebarwieniami...

Ilość zużytych opakowań: dwa całe, pełnowymiarowe opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewikewik za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Krem właściwie niczym się nie wyróżnia.

Plusy:
    +ładny zapach
    +wydajny

Minusy:
    - podrażnia
    - nie walczy z niedoskonałościami
    - nie nawilża

Używam tego produktu od: 2012

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nessaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie super!
  • Używałam już tego kremu 2 razy, rok temu, 2 tubki pod rząd. Niedawno znowu do niego powróciłam, a czemu?

Plusy
    + dobrze się wchłania
    + ładnie pachnie
    + lekko napina skórę
    + naprawdę wyrównuje koloryt skóry (dlatego też do niego obecnie powróciłam, bo cera znowu mi zszarzała, zrobiła się pełna małych krostek i zaczerwienień-po poprzednich dwóch tubkach wszystko zniknęło)

Plusy/Minusy
    +/- ciężko mi ocenić zapach, z jednej strony jest przyjemny na samym początku, później tak jakby pachnie gabinetem lekarskim
    +/- nie zauważyłam aby redukował zmarszczki
    +/- nawilża, ale ten efekt mógłby trwać dłużej
    +/- matowi, ale na krótki czas

Ogólnie polecam, przyjemny, łatwo wchłaniający się krem. Na pewno wyrówna i poprawi kolor i kondycje skóry.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki i połowa 3

Chcesz pochwalić mistti za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawde ok.
  • Naprawde dobry krem
    + fajna lekka konsystencja
    + zapach
    + matuje
    + niedoskonalosci znikaja
    + skora promienieje i jest w lepszej kondycji
    + zmarszczki splycaja sie

- troche malo wydajny
    - troche drogi

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: ok. 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • calkiem ok
  • Zakupilam ten krem po wizycie u dermatologa ktory mi go polecil gdyz mam cere mieszana lecz potrzebuje lekkiego niezbyt mocnego nawilzenia po oczyszczeniu i wyrownania kolorytu skory jestem w polowie pierwszego opakowania moje zmarszczki wokol oczu sa mniejsze choc niezbyt znacznie fajnie nawilza nie zapycha porow co najwazniejsze odswieza skore a co do matowania to niezbyt raczej slabo pod tym wzgledem koloryt skory mam tak pomieszany mam takie plamy w tak wielu kolorach ze tylko antybiotyk to zmieni wiec nie moge nic na to powiedziec bo na mnie nie zadziala chocby nie wiem co zapach super fajna i lekka konsystencja latwa do rozprowadzenia produktu po twarzy nie mazia sie i nie klei nie brudzi ciuchow sprawdza sie jako baza pod makijaz dzieki czemu nie widac suchych skorek z tegoco wiem efekty widac po 1,5 opakowania

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: polowa 1

Chcesz pochwalić Tesia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam dla cierpliwych
  • Kupiłam produkt, ze względu na witaminę C oraz kwasy złuszczające ( mam cerę mieszaną z okazjonalnymi "bombami" i pierwszymi zmarszczkami).

Zużyłam wiosną ( w lato ze względu na kwas nie chciałam ryzykować ). 1 opakowanie.
    Odpowiadała mi zarówno konsystencja ( dobre wchłanianie ), zapach , jak i efekty. Choć po 1 opakowaniu nie można spodziewać sięza wiele to zauważyłam:

wyrównanie kolorytu skóry ( lekko złuszcza naskórek)
    nawilżenie na zadawalającym poziomie
    ( choć polecam stosować równocześnie z kremem nawilżajacym)

jesli chodzi o efekty przeciwstarzeniowe zwiazane z witaminą C to myślę ,że należałoby kontynuować używanie kremu i wtedy oceniać . Z opini kosmetyczek wiem,że raczej na takie efekty trzeba dłużej czekać ,żeby zaobserwować różnicę.

Do kremu napewno wrócę wkrótce .

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Chcesz pochwalić olaola633 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Opakowanie - typowa tubka - plus za to, że powoli się go wyciska - nie wylatuje za dużo. Żeby wydobyć resztki trzeba ją rozciąć.

Jak dla mnie krem - by go stosować na dzień - jest za ciężki. W komplecie z pudrem powoduje, iż czuję jakbym miała maskę na twarzy.

Matuje na max 2-3 godziny, gdy nie ma upału.

Zapach - kompletnie nie w moim guście, taki jak reszta normadermów.

Efekt przeciwzmarszczkowy - w moim przypadku - po zużyciu opakowania ŻADEN.

Bardzo długo wysycha na twarzy.

W moim przypadku nie zapchał porów - tak jak zwykły normaderm.

Dwie gwiazdki dalam za opakowanie i SPF.

Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 (50ml)

Chcesz pochwalić jainez za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednak zapycha
  • Zakupiłam ten krem w zestawie do ktorego dolaczony byl zel do mycia i maseczka ( ktore sprawdzaja sie poki co. Za calosc zaplacilam 69 zl kuszaca oferta.

Stosowalam kiedys stara wersje normadermu i cos mi w nim nie pasowalo, a le przy takiej okazji skusilam sie podjac ryzyko jeszcze raz.

Stosowalam krem przez 2 tygodnie, w tym czasie na mojej dosc i tak nie doskonalej cerze zaczely sie pojawiac drobne zaskorniki i inne male niespodzianki.
    Fakt ze matowi na pare godzin ale wysusza i zaczynaja odstawac na skorze suche skorki.
    Zelowo kremowa konsystencja jak dla mnie daje efekt maski.

Wcale nie zweza porow a je zapycha, jesli ktos ma pory wielkosci kraterow to ten krem akurat sie nie sprawdza.
    Krem ma walczyc z niedoskonalaosciami a sam je powoduje.

Zauwazylam jednak ze koloryt skory troszke jednak sie wyrownal a skora jakby sie napiela ( to chyba ten minimalny efekt przeciwzmarszczkowy) za co dalam jedna gwiazdke.

Duzo lepiej sprawdza sie krem z ziaji za 9 zl, a na zmarszczki i tak mozna znalezc cos skuteczniejszego.

Używam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić chocolet za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spelnia wymogów
  • Krem jest dość słaby. Nie zwęża porów, nie matuje, nie zwalcza niedoskonałości, jest dosyć drogi.
    \nJedyny plus to dość dobre nawilżenie.
    \nRaczej nie polecam do trzydziestoletniej skóry mieszanej z niedoskonałościami.

Chcesz pochwalić NeFhRi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK
  • Jestem dość młodą kobietą(20l.) i na co dzień używam zwykłego NormaDerm-u TriActiv. Jednak pewnego dnia opakowanie tegoż to kremu mi się skończyło, a że nie miałam wystarczającej kwoty na zakup nowego, a używać coś przecież musiałam, wstąpiłam do apteki, żeby zapytać o bezpłatną próbkę- w końcu są one stworzone dla klientów. Cieszę się, że natrafiłam wtedy na tak miłą farmaceutkę, która mimo, iż nie miała próbek mojego ND TriActiv, posiadała jednak próbki ND Anti-Age. Gdy zaproponowała, że da mi je, z lekką niechęcią stwierdziłam, że nie mam zmarszczek, lecz ona odpowiedziała, że tak właściwie on jest raczej przeciw niedoskonałościom a nie zmarszczkom, i że poleca go kobietom w przedziale wiekowym 25-30, u których zmarszczki dopiero zaczynają się pojawiać. W sumie miała rację, bo jedynym składnikiem, który ma w NormaDermie Anti-Age działać przeciwzmarszczkowo, jest pochodna witaminy C, która ma także działanie rozjaśniające, oraz ujednolica kolor skóry. To mnie przekonało do tego kremu, i dostałam od tej miłej farmaceutki aż 10 próbeczek.

A teraz już bezpośrednio o kremie.
    +matuje skórę
    +ma lekką, żelową konsystencję
    +świetnie się wchłania, jest super pod makijaż
    +zapach, który po prostu uwielbiam
    +działanie: radzi sobie z niedoskonałościami, zauważyłam zwężenie porów, rozjaśnienie blizn potrądzikowych. Dobrze nadaje się również na cienie pod oczami- gdy mam nieprzespaną noc, i skóra pod oczami przybiera ciemny kolor, ten krem tak jakoś dziwnie ją "pobudzał" .
    +wydajny: 10 próbek po 1.5 ml(łącznie 15 ml) zużywałam w 1 miesiąc.

Nie mogę ocenić redukowania zmarszczek, ponieważ takowych nie posiadam. Natomiast mimo wszystko uważam że sama witamina C na zmarszczki nie wystarczy, potrzebne byłyby hiaulorony. Dlatego uważam, że na głębsze zmarszczki powinnyśmy wybierać jednak coś innego.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 15 ml

Chcesz pochwalić kokardka25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na początku wielkie WOW, później wielka klapa.
  • Krem za około 70 zł. Wiele dobrego słyszałam o firmie Vichy i sama na własnej skórze chciałam przekonać się, czy naprawdę warto inwestować pieniądze w produkty owej firmy.

Na początku krem wydał mi się interesujący. Delikatna konsystencja, skóra wyglądająca na zdrową i promienną.
    Po dłuższym stosowaniu jednak sprawiał, że moja skóra niesamowicie się świeciła sprawiając, iż czułam się niekomfortowo.
    W końcowym efekcie nawet wysuszył mi skórę.

Niestety, ale po zużyciu 1/3 opakowania tubka trafiła prosto do kosza. Szkoda pieniędzy.

Chcesz pochwalić Alehandra_Kaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • MATUJE I NAWILŻA
  • + na serio matuje, zaraz po nałożeniu wtapia się w skórę która na chwilę jest lekko lepka i śliska ale po chwili nie ma po nim śladu.

+ nie wysusza, twarz mnie nie ściąga all day

+ bardzo wydajny (a przyznam się że każdy krem 50 ml kończę w miesiąc więc z mojej strony to duży komplement dla tego kremu)

+ użyłem go po oczyszczaniu twarzy (czyli idiotycznym wyciskaniu) i szybko poradził sobie ze śladami, po 3 dniach prawie nie było śladu małych plamek pozostałych po wyciskaniu

- fajne praktyczne opakowanie- po prostu tubka- można rozciąć i wydobyć całość

- ma dziwną konsystencję i zielony kolor

co do ceny to kupiłem na allegro zestaw z żelem do mycia 100ml i maską 50 zł za 66 zł więc jak na skuteczny krem to nie jest według mnie wygórowana cena

Używam tego produktu od: MIESIĄC

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • WKURZYŁAM SIĘ!!!
  • Wiązałam z tym kremem naaaprawdę duże nadzieje. Mam skórę trochę kapryśną i lubi się przesuszać. Dlatego pomyślala, że krem, który ma działać jednocześnie na niedoskonałości i zapobiegać zmarszczkom to jest to. No i niestety kupiłam go jak krem miał jeszcze same pozytywne opinie.

Ale niestety to nie jest to.

na plus:
    - nie zapchał porów, co jest dość ważne, nie podrażnił
    - całkiem ładne opakowania
    - stosowany na dzień sprawia, że cera jest dość matowa
    - czasem wydawało mi się, że poprawiał delikatnie kolor cery
    - chyba dość wydajny

na minus:
    - CENA (z kosmosu) i nieadekwatna do jakości
    - zapach typowy dla normadermu, mogli się bardziej postarać
    - działania upiększającego nie zauważyłam, brak redukcji zaskórników, nie mówiąć o jakichś tam zmarszczkach
    - krem dodatkwo wysuszył mi skórę i na czole pojawiły mi się zmarszczki wynikające typowo z przesuszenia

Jestem naprawdę zła, że krem za taką kasę to taka lipa! Nada się chyba tylko do miejscowego stosowania bo mnie trzęsie na myśl, że mam do śmietnika 80 zł wyrzucić :/

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić j_u_p_i za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj pomyłka
  • Boże jak ja się nastawiałam, ze kupie, ze bede gładka, sliczna i bez zmarszczek. Taaa....akurat.

Jestem rozczarowana. Zwyczajnie zawiedziona. Wyrzuciłam pieniądze zwyczajnie w błoto.

Krem przez pierwsze dni - owszem zmniejszył rozszeżone pory. Owszem, wygładził... i na tym działanie się skończyło. Potem było już tylko gorzej.

Konsystencja - przyjemna, miło się nim smaruje. Zapachowo bezpłciowy.

Działanie - zmarszczek - żadnych zmarszczek nie wygładził. Nawet kurzych łapek. Nic, porażka na całej linini. Rozszeżone pory nadal były rozszeżone, a zaskórniki jak sie robiły tak się robią. Nawet jakos nie zauważyłam, zeby zmniejszyła się ich ilosc.
    Zaraz po użyciu nie czułam mrowienia ani szczypania. Nic mnie nie uczuliło.
    Po około 10-11 dniach skóra zaczęła schodzic. I wyglądałam jak jaszczurka. Przesuszyły mi się policzki, rozogniły. Skóra wokół nosa zaczęła się łuszczyc brzydkimi płatami.
    Nie dałam za wygraną. Ale nie było lepiej. Skóra łuszczyła się, zaskórniki nie zniknęły. Krem odstawiłam definitywnie po około 3 tygodniach takich przejsc.
    Po tym czasie nie stało się kompletnie nic. Mam nadal 4 gulki na czole. Mam nadal nadaktywny nos, mam nadal zaskórniki. Krem nie rozjasnił pomimo złuszczania.

Przereklamowany. Nieskuteczny. Niewarto. Za tą cenę to powinien wyjesc wszystkie niedoskonałosci. Z pokorą wracam do sprawdzonych - naturalnych kosmetyków

Używam tego produktu od: uzywałam około 3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić alma11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia ;(
  • Kupilam go z nadzieja ze pomoze na niedoskonalosci i nie pozwoli
    sie szybko zestarzec! To byla wielka pomylka!

Niemilosiernie wysuszyl mi skore,
    Niedoskonalosci wyskakuja non stop!
    Nawet w minimalnym stopniu nie pomogl mi usunac czegokolwiek z twarzy ;P
    Okropnie zapchal mi PORY D;

Ten krem to jakas pomylka. Nie polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Chcesz pochwalić ASalvatore za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porazka Wszechczasow!
  • Skusilam sie na przetestowanie tylko dlatego,ze podczas zakupow w aptece dostalam kilka probek. Kiedys bardzo lubilam Vichy,mialam ogromne zaufanie do ich kosmetykow. Uzywalam zelu Normaderm,kremu na dzien,na noc,zelu pod oczy(Thermal Fix Yeux),preparatu wyszczuplajacego Lipocure i D-Stock,plynu micelarnego....bylo tego mnostwo! Musze przyznac,ze z kazdego bylam zadowolona w 100%. Kiedys marka Vichy byla dla mnie synonimem doskonalej jakosci! Pozniej firma zaczela wypuszczac na rynek nowe serie,"udoskonalac stare"-znaczy modyfikowac sklady i nazwy. Jak bardzo spadla jakosc kosmetykow Vichy przekonalam sie kupujac Lipometric,ktory okazal sie kompletnym bublem. Pozniej bylo Essentielles-mleczko do ciala,ktore bylo tanie,a jednak nie powalilo mnie na kolana. Bardzo rozczarowal mnie rowniez antyperspirant w kulce,ktorego uzywalam kilka lat temu-kupiony ponownie okazal sie totalnym niewypalem. Zrazilam sie do Vichy na dobre. Jednak ciekawosc zwyciezyla i postanowilam dac szanse tym kilku probkom Normaderm Anti-Age-szczegolnie,ze ma tak dobre oceny.
    Pierwszy wniosek jaki mi sie nasunal-to zapach i konsystencja-identyczne jak w przypadku klasycznego Normaderm.
    Wchlania sie bardzo szybko do aksamitnego matu-za co oczywiscie duzy plusik.
    Buzia pozostaje matowa i gladka do samego rana.
    Jednak juz po aplikacji czuc,ze buzia nie oddycha,jakby byla zalepiona warstwa silikonu,powloka,ktora zapewnia ten idealny mat
    Krem stwarza iluzje gladkiej cery,pokrywajac ja nieprzepuszczalna warstwa. Zdaje sie,ze buzia jest gladka,zaczerwienienia zredukowane...
    Po paru dniach spowodowal wysyp podskornych...sama nie wiem czego,bo nigdy takiego czegos nie doswiadczylam-bulwy,gulki-koszmar!
    Pory zamiast zwezony-staly sie jeszcze bardziej rozszerzone,zapchane,a twarz przesuszona!
    Dobrze,ze mialam jeszcze resztki Triacnealu-w polaczeniu z ANR Estee i innymi kwasami uratowal mi cere zaledwie w kilka dni!
    Odnosnie witaminy C w skladzie-wystepuje w tak malenkiej ilosci,ze nie ma co sie dopatrywac jej dzialania anty- starzeniowego w tym kosmetyku.
    Takze doradzam ostroznosc,najlepiej jakis tester,bo krem moze wyrzadzic wiecej szkody niz przyniesc korzysci!

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: prawie 30 ml

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić cranberriess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Ten krem to w moim przypadku strzał w 10.
    Borykałam sie z zatkanymi porami i zakrórnikami po nieudanym romansie z podkładem Shiseido.
    W ciągu zaledwie kilku dni stosowania 2x dziennie wszystkie problemy zniknęły.
    Cera jest gładzitka, ani zaskórniki ani pryszcze praktycznie się nie pojawiają.
    Teraz używam raz dziennie na noc, na zmianę z Kremem matującym z tej serii. Raz na tydzień rezygnuję z niego na rzecz jakiegoś bogatego odżywczego kremu na noc.
    Mojej cery nie wysusza, ani nie podrażnia. Stopień nawilżenia jest ok.
    Więcej od kremów tego typu nie wymagam

Chcesz pochwalić koziolek87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawde fajny
  • Mam bzika na punkcie pielęgnacji anti- ageing, mimo 20-stki szukam kremów z takim składem, które zabezpieczą ją przed całym złem tego świata

Dodatkowo ważne jest dla mnie by skład mazidła odpowiednio wpływał na moją cere... tłustą z tendencją do zanieczyszczeń.
    Nie jest łatwo znaleźć taki krem, dlatego gdy tylko wyczytałam o nim w gazecie, pędem popędziłam do apteki. Cena 70zł, pojemność 50ml.
    Kremik nie jest więc drogi, pomyślałam a co, od razu zakupie pełnowymiarowe opakowanie.

Już po pierwszej aplikacji i jego konsystencji wiedziałam, że krem ma dużo wspólnego z klasycznym normadermem.

Co do działania:
    Już po kilku dniach stosowania kremu na dzień, pod makijaż zauważyłam różnice.
    Cera była dużo gładsza, dosłownie jakby oczyszczona i bardziej delikatna.
    Kwas glikolowy i LHA robi swoje, stan skóry naprawde się poprawił.
    Moją zmorą są zaskórniki, czasami drobne krostki i ten krem naprawde radzi sobie z nimi całkiem nieźle.
    Wiem, że nie zredukuje ich w 100% ale niewątpliwie po wielu śladu już nie ma

Po ok miesiącu stosowania zauważyłam znaczną poprawe ujędrnienia.
    Naprawde skóra jest po tym kosmetyku w świetnym stanie.
    Mimo, iż stosuje różne inne kremy z odpowiednimi składnikami, które napinają i ujędrniają, to ten robi to naprawde nieźle.

Witamina C faktycznie troche ujednolica koloryt, jednak nie ma co spodziewać się niewiadomo jakiego efektu Osoby z przebarwieniami niech więc nie liczą na cud, poprawa będzie ale delikatna

Działanie antyoksydacyjne jest na pewno, wit C działa w tym zakresie na pewno porządnie.

Myślę, że już zawsze ten krem bd w mojej kosmetyczce.
    Tym bardziej, że świetnie nadaje się pod makijaż.
    Używam go codziennie, make up trzyma się rewelacyjnie, skóra nie wydziela już tyle sebum i jest bardziej jednolita.
    Polecam więc jako krem na dzień, na noc wybieram coś mocniejszego.

Właśnie takiego kosmetyku potrzebowała moja skóra.
    Nie obciąża, wchłania się momentalnie.
    Fantastyczny pod makijaż, oczyszcza, wygładza, napina. Jest tylko troche niewydajny.. ale jest niedrogi
    Do jakiejś 25-ki a może i dłużej bd go zapewne raz w ciągu dnia stosować. Obecnie stosuje na dzien raz właśnie ten normaderm anti age , a po południu jeśli czas mi pozwala zrobić nowy make up nakładam svr hydracid c. Ten duet na dzień czyni z moją skórą cuda.

Normaderm anti age polecam z czystym sumieniem, wszystkim tym którzy nie chcą już dłużej wybierać pomiędzy pielęgnacją przeciwzmarszczkową a cery tłustej z zanieczyszczeniami.Używam tego produktu od: ponad mscIlość zużytych opakowań: koniec pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić malaaa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry krem
  • Mam 25 lat i uważam, że krem jest bardzo fajny-miła konsystencja, dobrze się wchłania i nawilża, skóra nie jest po nim tłusta. Nie mam zmarszczek ale wydaje się, że krem delikatnie wygładza niedoskonałości. Do tego jest wydajny i nadaje się pod podkład, ponieważ się nie roluje tylko stanowi bardzo dobrą bazę.

Używam tego produktu od: 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić dzakarta za czytelną i pomocną recenzję?