Vichy, Normaderm Anti - Age (Krem przeciwzmarszczkowy zwalczający niedoskonałości skóry)

Po 30 roku życia na skórze tłustej i/lub skłonnej do niedoskonałości wciąż mogą widnieć niedoskonałości, błyszczenie, zaczerwienienia, rozszerzone pory. Jednocześnie mogą się już pojawiać pierwsze zmarszczki. Skóra wymaga wówczas specjalnej pielęgnacji o podwójnym działaniu: zwalczającym niedoskonałości oraz redukującym zmarszczki. Odkryj na swojej skórze skuteczność połączenia kwasu LHA o dzialaniu złuszszającym i Witaminy C* o właściwościach przeciwstarzeniowych. Niedoskonałości są zredukowane, zmarszczki ulegają zmniejszeniu. Twoja skóra staje się widocznie zdrowsza.

* Pochodna Witaminy C.

Zawiera Wodę Termalną z Vichy. Nie powoduje zaskórników. Hipoalergiczna formuła odpowiednia do każdego rodzaju skóry, nawet do skóry wrażliwej. Testowany na skórze wrażliwej.

Całkiem dobry krem

Mam 25 lat i uważam, że krem jest bardzo fajny-miła konsystencja, dobrze się wchłania i nawilża, skóra nie jest po nim tłusta. Nie mam zmarszczek ale wydaje się, że krem delikatnie wygładza niedoskonałości. Do tego jest wydajny i nadaje się pod podkład, ponieważ się nie roluje tylko stanowi bardzo dobrą bazę.

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Nie bardzo

U mnie się nie sprawdził. Ani to krem ujędrniający, ani nawilżający, ani przeciw niedokonaościom.

Już po raz kolejny się przekonałam, że "jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego"

Po użyciu daje chwilowy efekt matu, ale nie zmiejsza widoczności porów ani nie redukuje niedoskolałości.
Nie radzie sobie też z pierwszymi zmarszczkami, więc nie spełnia obietnic producenta.

Idealne połączenie - walka z niedoskonałościami i starzeniem się skóry

Bardzo trudno znaleźć krem który łączy pielęgnację skóry problematycznej z pierwszymi oznakami starzenia. Niestety z wiekiem nie mija problemy z niedoskonałościami, a pojawiają się kolejne ze zmarszczkami. Ogromny plus za wprowadzenie tego typu kosmetyku.
Plusy:
nawilża
pomaga zwalczać zmarszczki
zmniejsza niedoskonałości
pory są mniej widoczne
skóra jest gładka i przyjemna w dotyku
nie zatyka
Wady:
mógłby troszkę mocniej matowić skórę

plus za polączenie kremu anti-age z zwalczaniem niedoskonałości

Wielki plus,że vichy stworzyli przeciwzmarszczkowy zwalczający niedoskonałości skóry. Wiele firm tworząc serię przeznaczoną do cery trądzikowej przeznaczoną dla nastolatków. Niestety firmy zapominają, że z trądzikiem zmagają się również osoby po 30. Nie oczekuje od tego kremu, że zwalczy niedoskonałości itp ponieważ tą rolę pełnią maść przepisana przez dermatologa. Kupiłam ten krem z zamiarem nałożenia pod makijaż. Szybko wchłania się, nie roluje się pod podkładem. Skóra jest nawilżona. Jedyny minus cena ale często w aptekach można znaleźć promocje na markę Vichy.

szału nie ma

Krem faktycznie zwęża pory, umiarkowanie matuje, poprawia koloryt ale nie radzi sobie z wypryskami. Opakowanie wystarczyło mi ledwo na miesiąc, jest to najmniej wydajny krem jakiego używałam. Opakowanie też mnie nie wzrusza bo nie sposób zobaczyć normalnie ile go jeszcze zostało. Jeśli ktoś ma za dużo kasy i musi szpanować, że używa Vichy to jest to jedyny argument, znam mnóstwo kremów o podobnym działaniu za niższą cenę

Ilość zużytych opakowań: 1 - 50 ml

Sama nie wiem...

Zastanawiam się, czy to możliwe żeby producent zmienił skład tego kosmetyku? Albo trafiło mi się jakieś wadliwe opakowanie? Bo gdy kupiłam go po raz pierwszy, byłam z niego umiarkowanie zadowolona- krem był lekki, szybko się wchłaniał, do tego higieniczna tubka (kremów w słoiczkach radzę unikać).
Zapach zaliczam do zdecydowanych wad, moim zdaniem kosmetyki do pielęgnacji cery powinny być całkowicie bezzapachowe.
Jeśli chodzi o redukcję niedoskonałości i spłycenie zmarszczek to szału nie ma, ważne jednak że nie zapycha porów. Sam krem niedoskonałości nie usunie, na to składa się też odpowiednie oczyszczanie (używam szczoteczki Clarisonic Mia2, płynu micelarnego, pianki i chusteczek do demakijażu twarzy), do tego dobre serum z kwasami i antyoksydantami i peeling.
Kosmetyki do pielęgnacji cery to kwestia indywidualna, to co u innych sprawdza się świetnie u drugiej osoby może nawet pogorszyć stan cery.
Jednak mimo wszystko kupiłam drugie opakowanie, ale tym razem efekty były dużo gorsze- zapach kremu był bardzo mocno alkoholowy, po kilkukrotnym użyciu wyskoczyło mi sporo zaskórników i teraz rozważam, czy w ogóle go jeszcze używać, bo mojej cerze nie służy, a wręcz przeciwnie.
Nie wiem, czy to kwestia składu, czy czegoś innego, mam wobec tego kremu mieszane odczucia.
Dobrze, że przynajmniej ktoś pomyślał o osobach z cerą z pierwszymi zmarszczkami które nadal borykają się z problemem niedoskonałości, ale do ideału temu produktowi niestety daleko.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugie

Rozstania i powroty

Używam go już od lat w komplecie z żelem oczyszczającym i maską 3w1 z tej samej serii i nie mogę się go pozbyć choć ciągle szukam :)
Za co go nie lubię:
- okropna zielona tuba
- sztuczny intensywny zapach
- znudził mi się

Dlaczego ciągle jest ze mną:
- DZIAŁA, choć na codzień tego nie widać, wystarczy go odstawić, by zauważyć różnicę
- zdradzam go z innymi kremami o podobnym działaniu, ale nie znalazłam nic lepszego :(

Czasem nie mogę juz na niego patrzeć ale chyba jesteśmy na siebie skazani...

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Moj kwc do twary

Mimo 28 lat na karku, mialam cere jak nastolatka- sporo wypryskow, widocznych zaskornikow i widocznych porow, zwlaszcza w okolicach nosa. Krem polecily mi kolezanki. Na poczatku zalowalam tych 15 funtow na 50 ml kremidla. Ale stwierdzilam, ze trudno. Kupilam i po paru dniach juz zauwazylam roznice- krostki zaczely znikac. Zask0rniki i pory potrzebowaly wiecej czasu i rezultat nie jest jakos spektakularny. Ale buzia jest zdecydowanie w lepszej kondyncji. Bedac ostatnio w Polsce, kupilam jakis inny krem, zeby go przetestowac i twarz zaczela wracac do punktu wyjscia, wiec natychmiast wrocilam do vichy. Co do dzialania przeciwzmarszczkowego nie moge powiedziec nic ciekawego, poniewaz u mnie zmarszczki nie sa widoczne, wiec nie bede obiektywna. Ogolnie polecan smarowidlo- odstraszac moze jedynie cena, ale uwazam, ze jest warty, zeby tyle za niego zaplacic.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

bardzo udany produkt

bardzo lubię ten krem. Kupiłam go jako zamiennik podstawowej wersji Normaderm i był to strzał w dziesiątkę. Krem nawilża moją buzię, jednocześnie ją matowiąc. Naprawdę polecam

Ilość zużytych opakowań: 4 na pewno

W porządku

Na początku zaznaczę, że mam cerę bardzo tłustą i trądzikową. Krem był przeze mnie używany wyłącznie na noc, w okresie letnim i jesiennym. Skóra jest po nim lekko zmatowiona, ale poziom nawilżenia odpowiedni. Pomimo iż używałam go codziennie, nie zauważyłam ani ściągnięcia, ani przesuszenia (ale zaznaczam, że mam b. tłustą cerę). Jakie korzyści? Wydaje mi się, że krem jako tako trzymał moją skórę w ryzach, tj. rano nie była tak bardzo przetłuszczona. Ale z większym trądzikiem wiadomo, że nie da sobie rady. Działanie przecizmarszczkowe? Trudno powiedzieć, raczej przeciwdziała tworzeniu się nowych zmarszczek niż spłycaniu istniejących, choć wydaje się, że lekko złuszcza naskórek w dłuższej perspektywie stosowania. Ja byłam zadowolona. Potem zamieniłam ten krem na triacneal późną zimą i też byłam usatysfakcjonowana. Zapach przyjemny i delikatny. Produkt jest wydajny i nie zapycha. Jest łagodniejszy od triacnealu. Porównawałabym go effaclaru K, choć może jest łagodniejszy.

niezły produkt

zużyłam jedno opakowanie i mimo ze na razie nie kupilam nowego to napewno za jakis czas do niego wroce. krem ma ładny zapach konsystencja lekka i taka tez pozostawia twarz. nie zauwazylam dzialania przeciwzmarszczkowego jednak mysle ze to przy dluzszym stosowaniu. ogolnie produkt mi nie zaszkodzil pozostawial cere gladka i nawilzona. Nie podraznial.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Fajny krem ale

Krem bardzo lekki, raczej dla 30 plus. Utrzymuje skórę w dobrej kondycji, pierwszy tydzień rewelacja, 2 tydzień nadal świetny ale już później zaczyna męczyć. Skóra się lekko przesusza i muszę go odstawić. Jednak co jakiś czas chętnie do niego wracam. Ale na krótko
U mnie makijaż się roluje a przeciwzmrszczkowego działania szczerze mówiąc nie zauważyłam.
Za taką kase raczej przeciętny.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 op

fatalny, nieprzyjazny, szkodliwy

Całkowita porażka, jestem na siebie maksymalnie zła, że zdradziłam sprawdzony Effaclar K.
Ale cóż – kobieca ciekawość nowości. ;) Mam za swoje.

Mam 38 lat, tłustą cerę ze skłonnością do incydentalnych, małych krostek. Lekko rozszerzone pory. Regularnie używam AHA/BHA na zmianę z kremem odżywczym (w nocy kwasy, w dzień krem z filltrem).

Kremu Vichy używałam prawie 2 miesiące, próbując dać mu szansę. Ignorowałam pierwsze wypryski, myśląc, że skóra się przyzwyczaja do kwasów w połączeniu z wit. C.
Niestety, po kilku tygodniach skóra jakoś się nie oswoiła, było tylko gorzej. Cera stała się ziemista, jakby „brudna”, moje i tak szerokie pory wyglądały jak kratery wulkaniczne. Doszły duże, bolące i ropne wypryski, wzmożone przetłuszczanie. Czyli klapa na całej linii. Wystąpiło u mnie wszystko, co krem obiecywał zwalczyć. "Zabawne" – pomyślałabym, gdyby nie armageddon na twarzy.

Czy specyfik ma jakieś plusy? Wobec fatalnych skutków stosowania, wydają się kompletnie nieistotne, ale dla porządku je wymienię: lekka konsystencja, wydajność, wchłanialność (ale po kilku h twarz tłuściła się niemiłosiernie), praktyczna, ciemna tubka.

Co do właściwości p-zmarszczkowych - nie wiem, za krótko stosowałam. I nie bardzo w nie wierzę, w jakimkolwiek kremie.

Nigdy więcej, Vichy.

Używam tego produktu od: 2 m-ce