Tołpa, Planet of Nature, Modelujący balsam ujędrniający do ciała

Powiększ Tołpa, Planet of Nature, Modelujący balsam ujędrniający do ciała

Zgłoszony przez Oli77

Balsam przeznaczony do pielęgnacji skóry wrażliwej, pozbawionej jędrności. Doskonale wygładza. Poprawia jędrność i wzmacnia strukturę skóry.
Wymodeluj swoją sylwetkę i poczuj wyjątkową gładkość. Spraw, by Twoja skóra stała się odżywiona i zregenerowana. Aktywne wyciągi roślinne intensywnie ujędrnią skórę i wzmocnią jej strukturę. Poczujesz komfort i przyjemność.
Niewielką ilość balsamu nanieś na skórę i wmasuj aż do wchłonięcia. Stosuj 1-2 razy dziennie.

Cena: 18,90zł / 200ml

• Dobry
  • + wygładza skórę, jest po nim miękka, "aksamitna"
    + dobrze nawilża
    + przy regularnym stosowaniu rzeczywiście ujędrnia
    + dobry dla wrażliwej skóry, nie podrażnia

- wysoka cena
    - okropny zapach. Przypomina płyn do mycia okien

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić frau_lindemann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt godny polecenia.
  • Balsam tolpy dostalam w prezencie od mamy. Jest to jeden z lepszych balsamow jakich uzywalam do tej pory.

skora po nim jest widocznie wygladzona i ujedrniona, ma piekny zapach, jest dosc wydajny, ladnie sie rozprowadza i dobrze sie wchlania. Nie walkuje sie, jedyne co to lekko sie lepi ale w sumie nie przeszkadza mi to. Wedlug mnie posiada same plusy

+skora dobrze odzywiona, nawilzona i ujedrniona
    + widoczne wygladzenie
    +piekny zapach
    +duza wydajnosc

Moglby byc troche tanszy, kosztuje ok 23zl ale za efekty warto zaplacic.

Jeden z lepszych balsamow jakich uzywalam. Firma tolpa nie zwiodlaù

Ilość zużytych opakowań: 4- 200ml

Chcesz pochwalić bajaderka00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nprawdę dobry!
  • + działa! skóra jest sprężysta i wyszczuplona
    + piękne i efektowne opakowanie
    + dobra konsystencja

- cena - mogłaby być o połowę mniejsza
    - zapach - trzeba się do niego przyzwyczaić

Chcesz pochwalić emmabovary za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony!
  • Kiedy tylko zobaczę, że mój ulubiony balsam ujędrniający się kończy biegnę do drogerii by kupić kolejne opakowanie. Bezapelacyjnie - to mój faworyt wśród produktów do pielęgnacji ciała.

Nadal nie potrafię zrozumieć dziewczyn i kobiet, które myślą, że kupią cudowne środki na idealną sylwetkę.

Wypróbowałam mnóstwo kosmetyków ujędrniających i wyszczuplających, efekt za każdym razem był taki sam. Chwilowe upiększenie rzeczywistości, a wraz z odstawieniem kosmetyku lub zmniejszeniem częstotliwości jego użytkowania uzyskany efekt wracał do stanu poprzedniego.

Nigdy nie miałam problemu z cellulitem, stwierdzam, że mam go naprawdę niewiele ale to nie znaczy że jest idealnie. Od produktów tego typu oczekuję jedynie mocnego nawilżenia, delikatnego naprężenia skóry i wygładzenia. Nic więcej... Kremy i balsamy w moim przypadku to tylko uzupełnienie odpowiedniej diety i ćwiczeń bo tylko wtedy są pożyteczne.

W balsamie Tołpy zakochałam się już dobre kilka lat temu. Lubię w nim dosłownie wszystko, zarówno zapach, konsystencję, proste opakowanie, a najbardziej intensywne nawilżenie. Po prostu daje mi to czego nie znalazłam w innych produktach oferowanych na rynku. Eveline za bardzo mroził, szczypał i piekł, Nivea lepiła się niemilosiernie, Lirene nie nawilżał... mogłabym wymieniać jeszcze wiele innych...

Plusy:

- Zapach
    - Konsystencja szybko się wchłania i nie pozostawia lepiącej warstwy
    - Po dlugoletnim stosowaniu odczuwam doskonałe nawilżenie i jędrność skóry
    - Widoczne wygładzenie oraz odżywnie
    - Komfortowe i wygodne opakowanie
    - Dobry skład
    - Polska firma
    - Dostępność

Dla niektórych minusem może być cena... regularna wynosi ok. 22 zł, chociaż często widuję i kupuję ten balsam przeceniony na 9 - 10zł, w stacjonarnych drogeriach.
    Stosuję go zawsze na noc, gdyż łączę go z żelem - kremem z Tołpy, według mnie jest to idealny duet dla mojej suchej skóry.

Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyć

Chcesz pochwalić MARRYKIRI za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny nawilżacz
  • Pierwszy balsam, który tak dobrze nawilżył moją skórę. Zwykle po nałożeniu produktu tego typu, czułam nawilżenie po jednym dniu, w przypadku tego preparatu, skóra nawet po dwóch dniach była miła w dotyku i czuć było, że jest odpowiednio nawodniona i sprężysta.

Balsam na fajną lekką konsystencję, przez co jest bardzo wydajny. Dzięki temu wchłania się też naprawdę szybko. W zapachu dominuje nuta cytrusowa, dość wyraźna, dla osób lubiących odświeżające pachnidła, bardzo miła dla nosa.

W moim przypadku zauważyłam poprawę stanu skóry, faktycznie była bardziej sprężysta i wygładzona. Nie ujędrnił skóry lepiej niż np. te wszystkie kremy rozgrzewające/ chłodzące, ale dla osób nie lubiących tych efektów jest doskonałą alternatywą, sprawuje się na równi z nimi, ale nie powoduje takiego dyskomfortu.

Malutkim minusikiem jest tylko cena, ale jak mogę używać go dwa razy rzadziej niż inne i mieć lepszy efekt, do przełknięcia.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Miki Kiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry naturalny kosmetyk
  • Dobrze sie wchłania, przyjemnie sie aplikuje, nawilza skóre, przy sumiennym stosowaniu 2 razy dziennie (rano i wieczorem) napewno spełnia swoje powołanie. Kobiety uprawiajace pilates i ksztaltujacyce swoja sylwetke przez sport napewno szybciej zauważą efekty. Uprawiam duzo sportów kształtujacych miesnie, stosuje go sumiennie od dwoch tygodni- rewelacyjnych efektow jeszcze nie widze az tak by był zachwyt, moze przy dłuższym stosowaniu to "wow" bedzie, jak bym tego chciala. Opakowanie jest dosc wydajne, niewielka ilosc produktu wystarczy do aplikacji, nawilzenia i wmasowania w skórę. Tak samo jak w przypadku kremu-żelu, nie wiem czy kupie ponownie, gdyz moze znajde cos innego i zdecyduje sie wypróbować.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić night747 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt
  • PLUSY:
    - opakowanie
    - bez parabenów i innych substancji szkodliwych
    - zapach (delikatny, kojarzący się z naturą, przyrodą, roślinami)
    - konsystencja- to zdecydowanie jedna z większych zalet tego produktu
    - dobrze się rozprowadza
    - dobrze nawilża

MINUSY:
    - regularna cena to ok. 20 zł

CECHY NIE SPRAWDZONE:-
    - jeszcze nie jestem w stanie ocenić efektu ujędrniania

Ale polecam

Używam tego produktu od: kilka tyg

Chcesz pochwalić emi2012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zły.
  • Balsam kupiłam na promocji w Rossmannie za niecałe 16 zł.

I tak...

1. Zapachem nie grzeszy. Ciężko mi go określić, bo kompletnie z niczym mi się nie kojarzy, jednak szybko to "coś" się ulatnia, więc tragedii nie ma.
    2. Konsystencja lekka, rzadka, łatwo rozprowadza się na ciele i szybciutko się wchłania, co jest zdecydowanym plusem, jeśli stosujemy go na dzień.
    3. Działanie całkiem w porządku. Delikatnie nawilża, pozostawia skórę gładką, promienną i jędrną.
    4. Cena moim zdanie zdecydowanie za wysoka, ale warto polować na promocje.

PODSUMOWUJĄC: Polecam, ale nie w regularnej cenie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wrócę do niego
  • Balsam ma ładny lekko cytrusowy zapach, który jednak w miarę szybko znika i nie męczy nosa.
    Ma miłą konsystencję, raczej rzadki, wchłania się w miarę szybko, ale niestety bardzo się lepi i to go dyskwalifikuje.
    Działania ujędrniającego nie zauważyłam, ale też nie wierzę w takie zapewnienia producentów więc nie miałam takich oczekiwań.
    Opakowanie też na plus - wygodna miękka tuba, można przeciąć aby wykorzystać produkt do końca.
    Cieszę się, że spróbowałam, ale nie wrócę do niego.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Agusia211 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Balsam zakupiłam z ciekwości marki. I powiem szczerze, że dla mnie jest to kosmetyk prawie indealny,a jego minusy są w sumie nie istotne.. ponieważ jestem sama dla siebie królikiem doświadczalnym w kwestii balsamów to uważam, że za taka niską cenę jestem w szoku!! mało jaki balsam tam mi podpasował jak ten.

najważniejszy Plus- idealnie nawilża na wiele godzin. Świetnie się wchłania, sprawia że skóra nie jest zapchana i tym udawadnia że balsam nie musi być cięzki i tłusty i wchłaniaący się godzinami się lub lezący na skórze by udawać, że chroni skóre przed przesuszeniem. Skóra jest jędrniejsza, naprężona, ma zdrowy blask.

Jedyne minusy- to że jest żadki..ale czy to ma znaczenie? skoro spełnia swoją funkcję?? zdecydowanie nie..
    - zpaach przypomina wyschnięte zboże przynajmniej minie jest za ciekawy..ale nie ma to w sumie dla nie większego znaczenia. ponieważ po wchłonięciu ( czyli po paru sekundch) zapach znika. To również wydaje mi się mało ważne..balsam czy krem ma nawilżać a od zapachów to są perfumy..i to one mają nam dawać zapach a nie balsamy..zresztą to chyba dobrze ze nie ma intensywnego zapachu..bon ie wyobrażam sobie miewszanki balsamu kremów perfum lakierów do włosu czy pianek odżywek..ile mozna!!! Dla mnie 5!! polecam... a za taką cenę nawet sceptycy powinni się skusic a może akurat..

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno za chwile wybieram się do rossmana po kolejne

Chcesz pochwalić KittyCandy za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij