Tołpa, Planet of Nature, Modelujący balsam ujędrniający do ciała

Powiększ Tołpa, Planet of Nature, Modelujący balsam ujędrniający do ciała

Zgłoszony przez Oli77

Balsam przeznaczony do pielęgnacji skóry wrażliwej, pozbawionej jędrności. Doskonale wygładza. Poprawia jędrność i wzmacnia strukturę skóry.
Wymodeluj swoją sylwetkę i poczuj wyjątkową gładkość. Spraw, by Twoja skóra stała się odżywiona i zregenerowana. Aktywne wyciągi roślinne intensywnie ujędrnią skórę i wzmocnią jej strukturę. Poczujesz komfort i przyjemność.
Niewielką ilość balsamu nanieś na skórę i wmasuj aż do wchłonięcia. Stosuj 1-2 razy dziennie.

Cena: 18,90zł / 200ml

• Produkt godny polecenia.
  • Balsam tolpy dostalam w prezencie od mamy. Jest to jeden z lepszych balsamow jakich uzywalam do tej pory.

skora po nim jest widocznie wygladzona i ujedrniona, ma piekny zapach, jest dosc wydajny, ladnie sie rozprowadza i dobrze sie wchlania. Nie walkuje sie, jedyne co to lekko sie lepi ale w sumie nie przeszkadza mi to. Wedlug mnie posiada same plusy

+skora dobrze odzywiona, nawilzona i ujedrniona
    + widoczne wygladzenie
    +piekny zapach
    +duza wydajnosc

Moglby byc troche tanszy, kosztuje ok 23zl ale za efekty warto zaplacic.

Jeden z lepszych balsamow jakich uzywalam. Firma tolpa nie zwiodlaù

Ilość zużytych opakowań: 4- 200ml

Chcesz pochwalić bajaderka00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nprawdę dobry!
  • + działa! skóra jest sprężysta i wyszczuplona
    + piękne i efektowne opakowanie
    + dobra konsystencja

- cena - mogłaby być o połowę mniejsza
    - zapach - trzeba się do niego przyzwyczaić

Chcesz pochwalić emmabovary za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony!
  • Kiedy tylko zobaczę, że mój ulubiony balsam ujędrniający się kończy biegnę do drogerii by kupić kolejne opakowanie. Bezapelacyjnie - to mój faworyt wśród produktów do pielęgnacji ciała.

Nadal nie potrafię zrozumieć dziewczyn i kobiet, które myślą, że kupią cudowne środki na idealną sylwetkę.

Wypróbowałam mnóstwo kosmetyków ujędrniających i wyszczuplających, efekt za każdym razem był taki sam. Chwilowe upiększenie rzeczywistości, a wraz z odstawieniem kosmetyku lub zmniejszeniem częstotliwości jego użytkowania uzyskany efekt wracał do stanu poprzedniego.

Nigdy nie miałam problemu z cellulitem, stwierdzam, że mam go naprawdę niewiele ale to nie znaczy że jest idealnie. Od produktów tego typu oczekuję jedynie mocnego nawilżenia, delikatnego naprężenia skóry i wygładzenia. Nic więcej... Kremy i balsamy w moim przypadku to tylko uzupełnienie odpowiedniej diety i ćwiczeń bo tylko wtedy są pożyteczne.

W balsamie Tołpy zakochałam się już dobre kilka lat temu. Lubię w nim dosłownie wszystko, zarówno zapach, konsystencję, proste opakowanie, a najbardziej intensywne nawilżenie. Po prostu daje mi to czego nie znalazłam w innych produktach oferowanych na rynku. Eveline za bardzo mroził, szczypał i piekł, Nivea lepiła się niemilosiernie, Lirene nie nawilżał... mogłabym wymieniać jeszcze wiele innych...

Plusy:

- Zapach
    - Konsystencja szybko się wchłania i nie pozostawia lepiącej warstwy
    - Po dlugoletnim stosowaniu odczuwam doskonałe nawilżenie i jędrność skóry
    - Widoczne wygładzenie oraz odżywnie
    - Komfortowe i wygodne opakowanie
    - Dobry skład
    - Polska firma
    - Dostępność

Dla niektórych minusem może być cena... regularna wynosi ok. 22 zł, chociaż często widuję i kupuję ten balsam przeceniony na 9 - 10zł, w stacjonarnych drogeriach.
    Stosuję go zawsze na noc, gdyż łączę go z żelem - kremem z Tołpy, według mnie jest to idealny duet dla mojej suchej skóry.

Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyć

Chcesz pochwalić MARRYKIRI za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny nawilżacz
  • Pierwszy balsam, który tak dobrze nawilżył moją skórę. Zwykle po nałożeniu produktu tego typu, czułam nawilżenie po jednym dniu, w przypadku tego preparatu, skóra nawet po dwóch dniach była miła w dotyku i czuć było, że jest odpowiednio nawodniona i sprężysta.

Balsam na fajną lekką konsystencję, przez co jest bardzo wydajny. Dzięki temu wchłania się też naprawdę szybko. W zapachu dominuje nuta cytrusowa, dość wyraźna, dla osób lubiących odświeżające pachnidła, bardzo miła dla nosa.

W moim przypadku zauważyłam poprawę stanu skóry, faktycznie była bardziej sprężysta i wygładzona. Nie ujędrnił skóry lepiej niż np. te wszystkie kremy rozgrzewające/ chłodzące, ale dla osób nie lubiących tych efektów jest doskonałą alternatywą, sprawuje się na równi z nimi, ale nie powoduje takiego dyskomfortu.

Malutkim minusikiem jest tylko cena, ale jak mogę używać go dwa razy rzadziej niż inne i mieć lepszy efekt, do przełknięcia.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Miki Kiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry naturalny kosmetyk
  • Dobrze sie wchłania, przyjemnie sie aplikuje, nawilza skóre, przy sumiennym stosowaniu 2 razy dziennie (rano i wieczorem) napewno spełnia swoje powołanie. Kobiety uprawiajace pilates i ksztaltujacyce swoja sylwetke przez sport napewno szybciej zauważą efekty. Uprawiam duzo sportów kształtujacych miesnie, stosuje go sumiennie od dwoch tygodni- rewelacyjnych efektow jeszcze nie widze az tak by był zachwyt, moze przy dłuższym stosowaniu to "wow" bedzie, jak bym tego chciala. Opakowanie jest dosc wydajne, niewielka ilosc produktu wystarczy do aplikacji, nawilzenia i wmasowania w skórę. Tak samo jak w przypadku kremu-żelu, nie wiem czy kupie ponownie, gdyz moze znajde cos innego i zdecyduje sie wypróbować.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić night747 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt
  • PLUSY:
    - opakowanie
    - bez parabenów i innych substancji szkodliwych
    - zapach (delikatny, kojarzący się z naturą, przyrodą, roślinami)
    - konsystencja- to zdecydowanie jedna z większych zalet tego produktu
    - dobrze się rozprowadza
    - dobrze nawilża

MINUSY:
    - regularna cena to ok. 20 zł

CECHY NIE SPRAWDZONE:-
    - jeszcze nie jestem w stanie ocenić efektu ujędrniania

Ale polecam

Używam tego produktu od: kilka tyg

Chcesz pochwalić emi2012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zły.
  • Balsam kupiłam na promocji w Rossmannie za niecałe 16 zł.

I tak...

1. Zapachem nie grzeszy. Ciężko mi go określić, bo kompletnie z niczym mi się nie kojarzy, jednak szybko to "coś" się ulatnia, więc tragedii nie ma.
    2. Konsystencja lekka, rzadka, łatwo rozprowadza się na ciele i szybciutko się wchłania, co jest zdecydowanym plusem, jeśli stosujemy go na dzień.
    3. Działanie całkiem w porządku. Delikatnie nawilża, pozostawia skórę gładką, promienną i jędrną.
    4. Cena moim zdanie zdecydowanie za wysoka, ale warto polować na promocje.

PODSUMOWUJĄC: Polecam, ale nie w regularnej cenie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wrócę do niego
  • Balsam ma ładny lekko cytrusowy zapach, który jednak w miarę szybko znika i nie męczy nosa.
    Ma miłą konsystencję, raczej rzadki, wchłania się w miarę szybko, ale niestety bardzo się lepi i to go dyskwalifikuje.
    Działania ujędrniającego nie zauważyłam, ale też nie wierzę w takie zapewnienia producentów więc nie miałam takich oczekiwań.
    Opakowanie też na plus - wygodna miękka tuba, można przeciąć aby wykorzystać produkt do końca.
    Cieszę się, że spróbowałam, ale nie wrócę do niego.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Agusia211 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Balsam zakupiłam z ciekwości marki. I powiem szczerze, że dla mnie jest to kosmetyk prawie indealny,a jego minusy są w sumie nie istotne.. ponieważ jestem sama dla siebie królikiem doświadczalnym w kwestii balsamów to uważam, że za taka niską cenę jestem w szoku!! mało jaki balsam tam mi podpasował jak ten.

najważniejszy Plus- idealnie nawilża na wiele godzin. Świetnie się wchłania, sprawia że skóra nie jest zapchana i tym udawadnia że balsam nie musi być cięzki i tłusty i wchłaniaący się godzinami się lub lezący na skórze by udawać, że chroni skóre przed przesuszeniem. Skóra jest jędrniejsza, naprężona, ma zdrowy blask.

Jedyne minusy- to że jest żadki..ale czy to ma znaczenie? skoro spełnia swoją funkcję?? zdecydowanie nie..
    - zpaach przypomina wyschnięte zboże przynajmniej minie jest za ciekawy..ale nie ma to w sumie dla nie większego znaczenia. ponieważ po wchłonięciu ( czyli po paru sekundch) zapach znika. To również wydaje mi się mało ważne..balsam czy krem ma nawilżać a od zapachów to są perfumy..i to one mają nam dawać zapach a nie balsamy..zresztą to chyba dobrze ze nie ma intensywnego zapachu..bon ie wyobrażam sobie miewszanki balsamu kremów perfum lakierów do włosu czy pianek odżywek..ile mozna!!! Dla mnie 5!! polecam... a za taką cenę nawet sceptycy powinni się skusic a może akurat..

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno za chwile wybieram się do rossmana po kolejne

Chcesz pochwalić KittyCandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry nawilzacz
  • Mam wrażliwą skóre, sklonna do przesuszenia. Ten balsam bardzo fajnie nawilża, zostawia delikatny film na skórze. Nie podraznia, aczkolwiek ujędrnienia to ja nie zauważyłam ale smarowałam sie nim dość regularnie codziennie lub co 2 dzień. Minusy to z pewnością cena (20zł!) i mala wydajność. Starczył mi na około miesiąc, balsamowałam nim całe nogi, brzuch i ręce.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anabella43 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Jako ogromna fanka Tołpy skusiłam się na zakup tego balsamu wraz z żelem antycellulitowym. Oczywiście nie wymagałam od niego zbyt wiele ale po dłuższym stosowniu byłam pozytwynie zaskoczona. Balsam wygładził mój niewielki cellulit, a skóra była napięta i delikatna w dotyku. Stosowałam go na przemian z żel - kremem antycellulitowym, tzn. żel na dzień, a balsam na noc. Szybko się wchłania, ładnie pachnie, nie zostawia tłustego filmu na skórze. Na stałę wpasowal się w moja antycellulitową broń balsamową

Plusy:

+ wygładza lekki cellulit
    + skóra staje się napięta
    + odżywia i regeneruje
    + ma przyjemny zapach
    + szybko się wchłania
    + nie posiada sztucznych barwników
    + jest wydajny

Minusy:

- rzadka konsystencja

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Slodka Manipulantka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Balsam kupiony w promocji za 9,50 zł i nie sądzę, że jest wart 20 zł. Istnieją balsamy o podobnym działaniu, ale tańsze. Działa zadowalająco, całkiem dobrze napina skórę.

Plusy:
    konsystencja
    zapach
    działanie - napina i ujędrnia

minusy:
    zostaje na skórze na bardzo długo - nie wchłania się

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Azmika88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efektywny
  • Balsam stosuję wraz z masażerem. Przynosi spodziewane efekty.

Skóra jest miękka, gładka, bardziej elastyczna, nastąpiła częściowa redukcja cellulitu (nie znikł całkowicie - gdybym dodała do tego dietę i ćwiczenia byłaby duża szansa na pozbycie się go).

Nie widzę natomiast właściwości wyszczuplających ani zwalczających rozstępy.

Balsam ładnie pachnie i ma fajną konstystencję, jest w miarę wydajny.

Ilość zużytych opakowań: w połowie drugiego opakowania (200ml)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kiniusgpm za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • zdecydowanie jest to jeden z najlepszych balsamów, jakie miałam przyjemność używać. jestem i chyba na długo pozostanę mu wierna.

+ pozostawia skórę zdecydowanie gładszą i bardziej miękką
    + ujędrnia; nie wiem, jakie macie oczekiwania, bo cellulitu to on Wam nigdy nie wygładzi, ale ja obserwuję zdecydowanie lepsze napięcie skóry i zniwelowanie rozstępów (zaskoczyło mnie to bardzo)
    + bardzo ładny, świeży zapach
    + szybko się wchłania
    + lekki, nie pozostawia filmu na skórze

- brak

dopadam zazwyczaj podczas promocji w tesco (12-15zł za opakowanie)

polecam szczególnie na dekolt, bo efekt ujędrniająco-podnoszący biust (przynajmniej u mnie) jest lepszy niż po jakimkolwiek serum

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić volleybalistka16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet dobry
  • Balsam z pewnością nawilża, jednak nie pozostawia skóry jedwabiście gładkiej, raczej taką jakby bardziej "gęstą", trochę nawoskowaną, jak ktoś już wcześniej stwierdził. Po prostu wiadomo, że była czymś posmarowana. Nie lepi się i raczej dobrze wchłania.

Na wyszczuplenie nie ma co liczyć (i chyba od żadnego z kosmetyków nie ma sensu tego wymagać). Ujędrnienie? Chyba nie. Zwyczajne nawilżenie z lekkim natłuszczeniem. Szału nie ma.

Balsam dobry, ale nie wyróżnia go nic spoza linii tych "w porządku". Szukam czegoś więcej. Nie napiszę, że nie warto, bo jako nawilżacz jest dobry, ale ja szukam czegoś, co pozostawi skórę aksamitną.

Polecam dla osób szukających dobrego balsamu, bez marzeń o jakimś wielkim ujędrnianiu.

Zapach ma bardzo delikatny.

Tołpę polecam też ze względu na skierowanie ku naturalnym składnikom.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kamyk Drzewny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Zdecydowanie polecam. Dla osób, które mają problemy z brakiem dostatecznej jędrności i nawilżenia będzie idealny. Miło nawilża i na długo. Po zastosowaniu i wchłonięciu skóra robi się napięta, przyjemnie wręcz jędrna i aksamitna w dotyku. Balsam ma lekki, naturalny zapach, który utrzymuje się długo na skórze.

Polecam na lato, skóra będzie dobrze odżywiona do sukienek

Używam tego produktu od: ok pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić saltss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • PLUSY:

- jest dosyć wydajny- to rzuciło mi się w oczy od pierwszego użycia- starcza zatem na długo, choć używam go niemal codziennie na całe ciało,

- szybko się wchłania, można nakładać warstwami i nie roluje się

- dosyć dobrze nawilża skórę,

- zdecydowanie mocno wygładza, skóra staje się aksamitna w dotyku,

- przyjemny cytrusowy zapach,

- dużo naturalnych wyciągów w składzie.

MINUSY:

- zero ujędrnienia, to wielkie rozczarowanie, bo nie mem problemu z jędrnością ale po innych balsamach tego typu z innych firm moja skóra zyskiwała na jędrności, stawała się zbita,m zwarta i bardzo sprężysta- po prostu był efekt którego tutaj brak,

- dosyć syntetyczna "plastikowa" konsystencja, nie lubię takich "gumowatych" balsamów,

- jakby woskuje skórę- czuć że jest czymś pokryta przez długi czas,

- cena zawyżona jak na taki rozczarowujący kosmetyk,

OGÓŁEM nie polecam. Za tą cenę lepiej kupić mleczko L'oreala, które spełnia wszystkie obietnice.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na próbę
  • Co obiecuje producent:
    1. Modeluje - zdecydowanie nie.
    2. Wygładza - zdecydowanie tak, ale na tym koniec. Nic innego oprócz skóry jak aksamit nie zauważyłam.

W porównaniu do innych kosmetyków ujędrniających wypada słabo.

Za taką cenę spodziewałam się czegoś znacznie lepszego!
    Nie ma co wydawać pieniędzy, co z tego, że natura, przecież torfem TOŁPA sobie pupki nie ujędrnimy na sprężynkę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Bunix91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Balsam przerósł moje oczekiwania. Jest to mój pierwszy produkt tej firmy i zdecydowanie zachęcił mnie do wypróbowania innych.

1. Konsystencja:
    Niezbyt gęsty. W strukturze widoczne jakby pęcherzyki, mikro kapsułki.
    Dobrze się rozprowadza, w miarę szybko wchłania, chociaż trzeba odczekać chwilę po nałożeniu.
    Co więcej, wchłania się również w dłonie i nie lepi się, więc po użyciu nie mam przymusu umycia rąk, jak po wielu balsamach/masłach etc.

2. Zapach
    Przyjemny, niezbyt silny. Zaskakujący w tym sensie, że nie pachnie niczym, co znam. Świeży, naturalny, jakby trawiasty.

3. Opakowanie.
    Wygodna tuba. Do tego bardzo estetyczny design etykiety.

4. Działanie.
    Działa! Skóra wygląda zdrowo i jest naprawdę ujędrniona.
    Stopień nawilżenia jest zadowalający. Nie jest to balsam mający na celu silne nawilżenie bardzo suchej skóry, ale i tak sprawuje się nieźle.

5. Wydajność
    Bardzo wydajny. Na pokrycie całego ciała zużywam go mniej niż innych balsamów .

6. Cena
    Tanio, jak na Tołpę. I opłaca się, biorąc pod uwagę jakość..

Podsumowując: polecam!

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić miss_dior za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Bardzo dobrze nawilżający balsam. Po wmasowaniu go w ciało, skóra jest odżywiona, znikają przesuszenia. Naprawdę bardzo go polecam, jako codzienny balsam do ciała.

Muszę niestety odjąć dwie gwiazdki, bo zupełnie nie ujędrnia, a to obiecuje nam producent.

Co do zapachu, to jest dość intensywny, jakby ziołowy, ale to kwestia gustu.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 200ml

Chcesz pochwalić behemot252 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetlny
  • Ogólnie Tołpa to moja ulubiona marka.

Kosmetyki są świetnie dopracowane. Piękne zapachy, nie widzę wszędzie ich reklam a pomimo tego cieszą się one wielką popularnością wśród moich znajomych.

Balsam otula ciało delikatnością. Posmarowana skóra wieczorem rano jest mięciutka i sprężysta. Świetnie wygładzona. Bardzo wydajny, szybko się wchłania i co dla mnie bardzo ważne nie klei się.. Tego poprostu nie znoszę u balsamów Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić izus13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawia mi przyjemność.
  • Stosowanie balsamu to przyjemność ,ponieważ :

- to produkt ekologiczny,polski
    - dobrze nawilża
    - po aplikacji odżywia skórę,co jest wyraźnie wyczuwalne
    - wygładza
    - relaksujący aczkolwiek trochę sztuczny i chemiczny zapach-ale lubię go

Minusy

- zbyt lejąca konsystencja
    - brak efektu ujędrniania,znam skuteczniejsze produkty

Pomimo iż efekt,który obiecuje producent ( modelowanie,ujędrnianie ) nie został osiągnięty to i tak warto zakupić produkt by rozpieścić skórę naturalnymi składnikami.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić electro1 za czytelną i pomocną recenzję?