KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 33% osób
    JoanHalloway
    27 marca 2014 o 13:05
    3 / 5
    Przeciętna silikonowa baza i nic ponad to
    Posiadam 15ml miniaturę, która była dołączona do mojego ulubionego serum ANR Synchronized Recovery Complex II. Posiadam ją i nie mogę jej zużyć. Serum bardzo przyjemnie i świeżo pachnie. Ma dość lejącą konsystencję i perłowe zabarwienie. Aplikacja jest łatwa, jak to w przypadku każdego serum z silikonami. Efekt natomiast jest taki sobie. Owszem, skóra jest rozświetlona, ale po przypudrowaniu bądź nałożeniu nawet lekkiego podkładu ten efekt znika. Makijaż nakłada się łatwiej, lepiej sunie po naszej twarzy, jednak nie zauważyłam, by serum wpływało znacząco na jego trwałość. Nie zapycha, nie zwiększa przetłuszczania się twarzy. Nie łudźcie się, że serum poprawi w jakikolwiek sposób stan waszej skóry. To jest baza i tak ten produkt powinien się nazywać, ponieważ jego efekty pielęgnacyjne są zerowe. Jako iż jest cała masa serów, które dają efekty, a i bazy znam lepsze - nie polecam tego produktu, szkoda pieniędzy. Używam tego produktu od: 5 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych i ostatnich 15ml

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    malaaa91
    29 października 2011 o 17:10
    Jestem rozczarowana
    Serum jest wg mnie bardzo przeciętne. Wiązałam z nim spore nadzieje, ponieważ zazwyczaj byłam zadowolona z marki estee lauder. Jeśli chodzi o ich linię pielęgnacyjną, to od dłuższego czasu używam ich serum advanced night repair i uważam, że jest świetne. To serum kupiłam pod wpływem impulsu, kiedyś zużyłam już jedną buteleczkę klasycznego idealista, było ono może nie rewelacyjne ale niezłe. To jest zdecydowanie gorsza wersja. Serum świetnie spisuje się pod makijażem, nie obciąża skóry i dobrze komponuje się z kremem i podkładem. Mimo mojej cery tłutej, nie powoduje nadmiernego świecenia. Co do działania, hmm.... Mam kilka małych przebarwień potrądzikowych, ale nie są one ciemne i duże, typowo po krostkach. Powoli znikają ale szczerze myślę, że to nie jest zasługa tego serum. Używam dobre kremy złuszczające, korzystam z zabiegów kosmetycznych i to raczej im przypisywałabym to rozjaśnianie cery. Wcześniej, bez stosowania serum takie miejsca znikały w identycznym czasie, więc to nie sprawa even skintonen illuminator. Klasyczny idealist działał dobrze na moją skóre bo zwężał pory i wygładzał skóre. Podkład wyglądał fantastycznie. Ta wersa nie robi tego już tak dobrze, w zasadzie troszkę zwęża pory i odrobinke wygładza. Na pewno nie daje efektu cery z photoshopa. Nie wysusza skóry, za to ogromny plus ale niestety też nie daje jej komfortu przyzwoitego nawilżenia. Wiem, że nie jest to jego zadaniem ale płacąc tyle za serum powinniśmy nie musieć martwić się o takie błahostki ;) Skóra była po prostu nieco ściągnięta, sprawiała uczucie \'spragnionej\' nawilżenia. Wiem, że to wina serum bo wszystkiemoje kremy mam przetestowane i dobrze nawilżają skóre. Miał rozśwetlać cere, no faktycznie od razu po nałożeniu skóra \'iskrzy\' (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) delikatnym blaskiem. Niestety kiedy po 20stu minutkach nałożyłam krem, około połowa rozświetlenia gdzieś umknęła. Po nałożeniu bazy i lekkiego fluidu efektu tego nie było już wcale. Konsystencja bardzo przyjemna, lekka żółtawo- złota emulsja, która po nałożeniu na skóre momentalnie się wchłania. Zapach cytrusów też bardzo ciekawy, energetyzuje i wprawia mnie w dobry nastrój :) Za to plus. Szczególnie, że stosowałam go też na wakacach, gdzie każda forma orzeźwienia była mile widziana :) Opakowanie typowe dla marki, klasyczne, mnie się podoba. Jednak najważniejsze, że jest poręczne. Serum tego na pewno nie zakupię ponownie, było moim chwilowym kaprysem i szybko stało się imieninowym prezentem. Znam lepsze tego typu kosmetyki, które nawilżają, pielęgnują i niwelują przebarwienia. To nie spełnia moich oczkeiwań, po prostu zwyczajne, bez zachwytu. Używałam sumiennie, rano i wieczorem przez miesiąc. Ostatnio już tylko na dzień lub na noc. Może moja skóra jest zbyt rozpieszczona, chociaż nie sądze :) Produkt ten mnie troche rozczarował, nie powoduje jakiegoś oszałamiającego efektu na twarzy, a z tego co się orientuje to po za rozjaśnieniem i rozpromieniem miał jeszcze dawać takie wrażnie zdrowej, promiennej cery. Używam tego produktu od: prawie 2miesiące Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

snowqueen
    24 listopada 2011 o 8:46
    3 / 5
    upiększa, ale tylko krótkotrwale...
    Najnowsze serum Estee Lauder jest niestety bardzo przeciętne. Lubię tą markę, zawsze z niecierpliwością czekam na nowości. Klasycznego Idealista nie lubię (dla mnie nadaje się tylko jaka baza pod makijaż na wielkie wyjścia), ale byłam bardzo ciekawa nowego produktu. Zaznaczam, że nie mam pełnowymiarowego opakowania - otrzymane podczas różnych zakupów próbki i miniaturę gromadziłam, aż uzbierałam ponad 20 ml i mogłam kosmetyk zastosować przez dłuższy czas. Pierwsze kilka zastosowań wprawiło mnie w zachwyt - piękny, orzeźwiający, jakby cytrusowy zapach. Konsystencja - cudowna! Dodatkowo, przyjemność wizulana - prześliczny, złocisty kolor emulsji, pełen drobnych, rozświetlających drobinek... Coś cudownego :) Od razu po nałożeniu pojawia się wrażenie niesamowitej, jedwabistej gładkości skóry oraz natychmiastowy efekt poprawy jej kolorytu. Cera wygląda świeżo, promiennie, jest pełna blasku. Późniejszy efekt zależy niestety od nałożonego kremu - przy tych cięższych, bogatszych, rozświetlenia już tak nie widać, dlatego najchętniej stosuję Idealista w komplecie z kremem Revelation z EL, który również ma działania rozświetlające. Minął już ponad miesiąc, odkąd codziennie rano nakładam Idealista i niestety nie widzę żadnych efektów, poza krótkotrwałym rozświetleniem, widocznym od nałożenia serum do - maksymalnie - momentu demakijażu. Niestety, nie zaobserwowałam poprawy kolorytu skóry - producent obiecuje ją po dwóch tygodniach stosowania 2x dziennie. Ja po ponad 4 tygodniach stosowania 1x dziennie nie dostrzegam zmiany. Mam jedno maleńkie przebarwienie na policzku i jak było, tak jest nadal. Nie daje też skórze komfortu, bo właściwie nie nawilża - czasami już około południa mam wrażenie, że jest lekko ściągnięta. Tak więc do skóry suchej się nie nadaje. Łagodzenia podrażnień nie zaobserwowałam, ale ostatnimi czasy też nie miałam ich tak wiele... Podsumowując, doszłam do takiego samego wniosku, jak w przypadku klasycznego Idealista - to bardziej baza pod makijaż, upiększacz, niż produkt pielęgnacyjny. Dlatego nie kupię całego opakowania, pomimo, że początkowo byłam absolutnie przekonana do zakupu. Używam tego produktu od: ponad miesiąca Ilość zużytych opakowań: około 20 ml
    Używa produktu od:kilka miesięcy

osis
    1 sierpnia 2014 o 13:21
    3 / 5
    Można znaleźć inny produkt bez silikonu
    Plusy: - wizualny efekt rozświetlenia od pierwszego użycia - efekt wygładzenia skóry już po pierwszym użyciu - jesli ktoś nie ma problemów z suchością skóry może używać solo, szczególnie latem - odpowiednia konsystencja Minusy: - efekt rozświetlenia znika, gdy nałoży się na niego inny kosmetyk (szczególnie makijażowy) - czuć, że nakłada się silikon na twarz - cena Zapytania: - producent obiecuje, że nie zapycha porów, ale przecież silikon może zatykać pory (u mnie raczej nie zatyka) - ma chronić przed promieniowaniem (nawet jeśli to na tak niskim poziomie, że na opakowaniu nie ma żadnej informacji o tym) Nie mam problemów z przebarwieniami, więc trudno mi stwierdzić, czy działa w tym zakresie Używam tego produktu od: używałam go 2 lata temu Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

slonko_1979
    13 stycznia 2014 o 13:04
    rewelacja!
    z dużym dystansem podchodziłam do tego serum... ale namówiona przez koleżankę, która używała go już dłuższy czas i wiedząc, że jej też poleciła koleżanka, stwierdziłam, że zaryzykuję... no i dziękuję sobie za odwagę :-) świetne serum, fakt moja cera do problematycznych nie należy, dzięki temu produktowi przestałam używać fluidu zimą... natomiast to co jest obowiązkowe to użycie kremu nawilżającego zanim użyję pudru, gdyż jedyny minus to to że serum używane bez kremu wysusza potwornie moją cerę, ale poza tym jest rewelacyjne! rozświetla, wyrównuje koloryt tak jak obiecuje producent :-) aaaa i ważna rzecz, trzeba mu dać ok. 2 tygodnie od pierwszego użycia, aby zobaczyć efekty, ale warto te 2 tygodnie "wytrzymać" :-) polecam! Używam tego produktu od: marzec 2013 Ilość zużytych opakowań: 1 całe

ammayo
    13 listopada 2013 o 19:13
    5 / 5
    wspanialy kosmetyk ale dla idealnej cery:)
    zakupilam to serum aczkolwiek stosuje nieco inaczej niz zaleca producent gdyz wg mnie to najlepszy kosmetyk pod makijaz zarowno na dzien jak i na wieczor ale pod warunkeim ze mamy cere idealna:) Jako baza pod makijaz sprawdza sie fenomenalnie- pieknie rozswitla twarz i sprawia ze rysy staja sie b lagodne, niestety w dni gdy mam jakies niedoskonalosci rezygnuje z efektu rozswietlenia i uzywam zwyklego kremu/emulsji plusy: + efekt przepieknej zadbanej cery +idealna baza pod makijaz z akcentem na rozswitlenie +mozna stosowac jako rozswietlacz na podklad +cudowne opakowanie z funcjonalna pompka + odpręzajacy swiezy zapach +b wydajny - 1 pompka wystarcza na cala twarz!! + az 24mce od otwarcia ma okres przydatnosci do uzytku +nie zapycha porow minusy: - nie zauwazylam by niewelowal przebarwienia ale jak wspominalam nie po to go kupilam - cena- zbyt wygorowana- poluje zawsze na okazje lub zestawy promocyjne swiateczne itp jak dla mnie produkt niezastapiony, rozswietlenie jest b subtelne nie sa to jakies nachalne drobiny absolutnie:) polecam! Używam tego produktu od: 1,5 roku Ilość zużytych opakowań: 1,5 op 30ml

edysia111
    25 października 2013 o 20:16
    4 / 5
    Lubię ale mogę się bez niego obyć...
    Najpierw stosowałam wersję klasyczną, oceniłam ją dostatecznie nie do końca zmniejszała pory, dla mnie to zbędny wydatek. Z tą będzie podobnie. Jest to takie mazidełko z serii "można się bez tego obyć". W moim przypadku stosowanie go albo i nie - nie ma zbyt wielkiego wpływu na moją cerę. Nie szkodzi ale i du...nie urywa...Jakiś czas temu miałam jakiś fetysz na punkcie rozświetlania, samo to słowo powodowało u mnie powiększenie źrenic i przyspieszone bicie serca. Kupowałam wszystko namolnie nie wiem po co. Podobnie było z Idealistem, mam mini wersję 15ml. Stosuję go jako bazę pod fluid EL DW fajnie się po nim ślizga i ładnie rozprowadza. Pory jakie były takie są buzia delikatnie odbija światło lekkim blaskiem. i to tyle. Za tą cenę chyba lepiej kupić sobie jakąś lepszą torebkę, bedzie więcej korzyści..Jednak mimo tego polecam do indywidualnego wypróbowania moze komus wpadnie w oko.

AnczyskoS
    9 maja 2013 o 15:47
    1 / 5
    Miłe złego poczatki...
    Poczatek był całkiem obiecujący, skóra faktycznie miekka i rozwietlona - miła w dotyku... powiedziałam sobie, nareszcie coś- czego szukałam a w dodatku serum, więc nie zaszkodzi... Wydajny- niestety... jak sie okazało :( Straszny zapychacz, nie poznawałam swojej skóry twarzy po ponad miesiecznym użytkowaniu! Masakra! Tyle zaskórników ile pojawilo się na całej twarzy, nie w tylko w strefach o takich predyspozycjach, nie miałam nigdy! W sumie produkt dostałam, więc nie byłam az tak bardzo zła... za to wydałam na wizyte u kosmetyczki! Generalnie nie polecxam i wracam do Clarinsa! Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

aniusia8701
    17 lutego 2013 o 13:29
    Kosztownie zawiedziona
    Moja przygoda z tym serum zaczela sie od kupienia Idealist\'a na pory, gdzie tu akurat jestem zachwycona. Poniewaz sadzilam, ze to serum zniwelizuje moje drobne zaczerwienienia na policzkach- kupilam. Ku mojemu zaskoczeniu w zaden sposob nie koryguje przebarwien pod kontem leczenia ich. Mam naprawde male przebarwienia, wiec kompletnie nie widze Go jak sie sprawdza w przypadku wiekszych :( Natomiast jezeli komus zalezy na rozswietleniu i rozproszeniu ewentualnych defektow poprzez drobinki polecam. Chciaz uwazam, ze jest na to tanszy sposob :) Używam tego produktu od: 3 miesiace Ilość zużytych opakowań: 1- 50ml

Patulka1
    29 listopada 2012 o 20:26
    Skóra gładka rozjasniona
    Idealny krem dla mnie, na rozpoczęcie dnia :) mam cerę naczynkową, więc mnóstwo przebarwień, cerę miałam niejednolitą. po 3 tygodniach stosowania, widocznie skóra się wygładziła, widoczne są tylko duże naczynka - no, ale cudów nie ma, nie znikną ;) za to po aplikacji miałabym ochotę makijażu nie ubierać, bo tak skóra mi się podoba :) No i ten zapach.. mmmm... dozuję oszczędnie, ze względu na cenę, ale na pewno zaprzyjaźnię się z nim na dłużej :) Używam tego produktu od: 1 miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie standardowe

Arizona
    29 czerwca 2012 o 13:09
    lekki, delikatny i skuteczny
    Jestem bardzo miło zaskoczona tym serum. Zazwyczaj nie moge uzywac ( a juz powinnam) na mojej alergicznej skórze wynalazków i róznych serum przeciwzmarszkowych a tu taka niespodzianka. Poczęstowana próbkami w sephorze postanowilam wyprobowac i okazalo sie ze nie mam zadnych reakcji alergicznych od tego kremu. Serum wchlania sie bardzo szybko , ma przyjemny slodkawo cytrynowy zapach. Buzia jest rozswietlona i pory wygladzone. Nie ma dodatku w składzie jakis świecidełek, uwazam to za wielki plus. Jestem po testach dwóch miniaturek i napewno kupie duzy produkt. Używam tego produktu od: 2 tyg Ilość zużytych opakowań: 5ml+ 5ml

addomi
    12 czerwca 2012 o 23:33
    2 / 5
    nie sprawdza sie
    Wogole nie usuwa przebarwien a nawet nie pomaga w ich pozbyciu sie. Jedyne co to nadaje zlotawy polysk, ale i to nie maskuje przebarwien. Nie polecam, szkoda pieniedzy ! Jesli moge cos poradzic to lepiej zafundujcie sobie serie zabiegow kosmetycznych na bazie kwasow, ja akurat zrobilam 8 na kwasie migdalowym i przebarwienia zniknely, do tego stosowalam krem, ktory dala mi moja kosmetyczka Giga White firmy Clarena, moza go nabyc na allegro jest to profesjonalny kosmetyk na dzien i na noc seria. Używam tego produktu od: 4 miesiecy Ilość zużytych opakowań: 1 50 ml

Kaaska
    22 maja 2012 o 22:34
    nie dla mnie
    Na początku byłam tym produktem zachwycona. Pani w Sephorze poleciła mi go - beztłuszczowy, idealny do cery tłustej, trądzikowej, problematycznej. Rzeczywiście, przez pewien czas skóra była ładna. Potem jakby cera się przyzwyczaiła - krem tak naprawdę nie robił nic. Złote drobinki są fajne, ładnie rozświetlają. Niedawno zaczęłam stosować maseczki wysuszające krosty - krem nie polepszał sytuacji, skóra nie była nawilżona. Daję 3 gwiazdki, bo mi nie pomógł, ale szkody (w postaci zapchań itp.) też nie narobił. Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: nie dokończone 50 ml

Burbery
    1 stycznia 2012 o 23:21
    Bardzo przyjemny
    Produkt przede wszystkim jest cudownym rozświetlaczem, od razu po nałożeniu go na twarz uzyskujemy piękny złocisty efekt migoczących drobinek. Dodatkowo ładnie nawilża skórę - zdażyło mi się kilka razy użyć go bez towarzystwa kremu i skóra znosła to jakby nigdy nic :) nie jestem natomiast przekonana do działania długodystansowego. nie zauważyłam jakiejś radykalnej zmiany odnośnie przebarwień. nie poradził sobie także z zaczerwienieniem. Plus za przepiękne opakowanie. Ogólnie: Bardzo pozytywny, ale nie cudotwórca Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

FARISIEJ
    20 grudnia 2011 o 21:13
    efekt cudowny ale zapycha
    Po samodzielnym użyciu Idealist twarz wygląda promiennie, tak złociście, świeżo i w ogóle aż chce się na nią patrzeć. Po nałożeniu kremu efekt nie jest już tak widoczny, a kolejna warstwa podkładu całkiem go maskuje. Żeby jak najdłużej cieszyc się tym złocistym blaskiem stosowałam samo serum i na to lekki puder matujący. Uzyskany efekt to 100% glamour, fotoszop przy tyn to pikuś. Kiedy twarz promienieje dalszy mejkap jest zbędny wystarczy puder i odrobina różu, a świeżością i tą cudowną złotą poświatą możemy cieszyć się przez cały dzień. Jeśli nałożymy na niego podkład płynny lub w kompakcie musimy uważać na smugi i zacieki gdyż nie wiedzieć czemu nie współgra z nimi dobrze. Niestety nie nadaje się do twarzy bardzo skłonnych do zapychania, musiałam go odstawić bo miała straszny wysyp nieprzyjaciół na policzkach:( ale moja twarz jest w ogóle jakaś kapryśna i ją to nawet chyba woda z kranu zapcha, bo dosłownie jeden krem czy serum na tysiąc jej odpowiada, dlatego proszę nie sugerować się moją subiektywną opinią odnoście komedogenności Idealist. dla mało problematycznych cer myślę, że będzie fajny szkoda tylko, że cały spektakularny glam znika z twarzy przy demakijażu:(( noi ta cena wydajność i opakowanie również na minus Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

monisiak1985
    20 grudnia 2011 o 15:33
    2 / 5
    Słaby
    Kolorowa baza... Plusy: - kolor buzi zaraz po nałożeniu wyrównuje się delikatnie, choć zaczerwienione policzki zostają - obłędny zapach jak w przypadku starego Idealista Minusy: - nie spełnia podstawowej funkcji, nie rozjaśnia, moje zaczerwienione policzki mają się dobrze - moja mieszana skóra staje się tłusta i niemiła w dotyku, szybciej zaczynam się wciągu dnia świecić - słabo współgra z podkładami, zwłaszcza tymi cięższymi (EL DWL) Chciałam wypróbować serum pod oczy, ale się powstrzymam bo to d twarzy jest na prawdę słabe i nie robi nic... zwykła baza rozświetlająca bedzie o niebo lepsza. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 próbka 15ml

letniarosa
    20 grudnia 2011 o 15:19
    gorszy brat Idealista
    Idealista używam od dawna. Nie jest to może rewelacyjny kosmetyk ale został się stałym gościem w mojej łazience. Lubię to uczucie wygładzonej cery które sprawia że makijaż nakłada się szybko, łatwo i bez smug. Poza tym dobrze sprawdza się przy mojej tłustej cerze: nie obciąża jej i nie wzmaga błyszczenia. Ponieważ po ciąży została mi nieestetyczna plama pod okiem postanowiłam wypróbować serum o właściwościach rozjaśniających. Wybór padł na ten produkt. Niestety mocno się zawiodłam. Rozjaśnienie skóry jest czystą iluzją. Znika natychmiast po zmyciu makijażu. Sprawcą tego triku jest opalizujący kolor kosmetyku który sprawia że buzia zaraz po nałożeniu lśni zdrowym blaskiem. Jednak nawet po dwóch miesiącach stosowania przebarwienia pigmentacyjne na twarzy jak były tak są. Zaczerwienienia wywołane przez popękane drobne pajączki też mają się dobrze. Poza tym mój podkład tępo rozsmarowuje się po aplikacji tego serum. Brak mu tego poślizgu i wygładzenia jakie gwarantuje tradycyjny Idealist. Na pewno nie kupię tego produktu ponownie gdyż nie spełnia swojej podstawowej roli. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

razdwapiec
    16 grudnia 2011 o 18:07
    Piękny rozświetlacz
    Nie wiem skąd te niskie oceny... Jak dla mnie to serum jest ideałem. Spełniło moje oczekiwania w 90%. Co z pozostałymi 10? O tym za chwilę. + konsystencja bardzo przyjemna - dosyć rzadka, serum jest lekkie (nie zapycha na pewno) i łatwo się rozprowadza + dlatego też jest wydajne + błyskawicznie się wchłania + drobne rozświetlające drobinki wpływają bardzo korzystnie na wygląd cery, mniejsze niedoskonałości nie są tak widoczne + zapach (cytrusowy, podoba mi się) + nawilża na tyle, na ile bym chciała - ale ja używam dość treściwego kremu na noc, więc może nie potrzebuję nic specjalnego na dzień + świetna baza pod makijaż! + widocznie ujednoliciło koloryt skóry już po tygodniu (przy aplikacji tylko rano, na noc używam zupełnie innego kremu) + i po tymże tygodniu spóźniona nie zdążyłam nałożyć na twarz niczego poza owym serum, a według koleżanek wyglądałam lepiej niż z pudrem czy podkładem (podbudowujące :D) + wygładza, przynajmniej po wklepaniu skóra jest bardzo miła w dotyku + nie uczuliło mnie, czego się obawiałam + ładne opakowanie - niestety wydaje mi się, że efekty są widoczne tylko z nim na twarzy, bez niego raczej nie byłoby tak kolorowo - aż boję się co to będzie, kiedy serum się skończy Nie mniej jednak, polecam. Choćby na próbę (w Douglasie jakiś czas temu dorzucano mi próbki do każdego zakupu). Używam tego produktu od: września 2011 Ilość zużytych opakowań: jedno